Clinge maakt faam niet waar Terneuzen wint maar kan niet overtuigen Paul van der Hooft trefzeker Ignace van Neve bevestigt klasse Danny van Puyvelde met de billen bloot Leider zaalvoetbal Terneuzen verliest FABRIEK JaENT B.V Taai Corn Boys geeft nauwelijks kansen weg: 0-0 Automobielclub huldigt kampioenen BKC heeft kampioenschap binnen bereik Geflatteerde zege van Oostburg tegen Groed 3" van een medewerker SAS VAN GENT - In de tweede periode van de competitie -ze- ven wedstrijden in totaal- scoorde Clinge drieëntwintig maal. Een gemiddelde van ruim drie per wedstrijd. Zondag ech ter, in de uïwedstrijd tegen Corn Boys, kon de ploeg van trainer Patrick Boussen de l'aam van de laatste weken niet waar maken. In Sas van Gent trof Clinge een taaie tegenstan der die met een voorbeeldige in zet bijna de gehele wedstrijd to taal niet onder moest doen voor de winnaar van de tweede pe riode. Omdat Corn Boys noch Clinge raad wist met de gebo den mogelijkheden eindigde het aantrekkelijke duel terecht op 0-0. „We hebben hetzelfde systeem gespeeld als de laatste wedstrij den, maar het lukte vandaag niet. Er werd niet gescoord en dan win je niet. Zo simpel is dat", reageerde Clinge-trainer Pa trick Boussen na afloop van het duel waarin Corn Boys opnieuw aantoonde qua voetbal zonder meer tot de betere ploegen uit de vierde klas te behoren. Het ont breekt de ploeg vooral aan een paar opportunistische spelers; daardoor lijkt er vooralsnog niet meer weg gelegd dan te vechten tegen de degradatie. Om na één seizoen echter alweer terug af te dalen naar de eerste klas van de afdeling heeft de ploeg toch te veel inhoud. Dat gaf Boussen, die enkele jaren geleden nog jeugdtrainer was bij Corn Boys. ook aan: „Als deze ploeg er in slaagt in deze klas te blijven, zul len ze in de komende jaren zeker een rol van betekenis kunnen gaan spelen." Vooral met spelers als Mare Maes en Martin Daene hadden de Clinge-verdedigers behoorlij ke problemen. Met name Daene was zijn directe opponent Tom Willaert verschillende malen te snel af maar omdat Com Boys vooral een koele afwerker mist bleven die acties allen zonder re sultaat. Vlak voor de rust kreeg de thuis club op die manier een schitte rende mogelijkheid. Daene liep Willaert weer eens voorbij, legde de bal fraai breed naar Tom Hen- derieckx maar die trapte, vrij voor doelman Siegfried van de Berg, over de bal heen. Even daarvoor had Gerben Steijaert nog een keer vrij in mogen kop pen, maar toen pareerde Van de Berg. Clinge kreeg in de eerste helft kansen maar Boudewijn van Craenenbroeck en Roland de Block zochten het doel op de verkeerde plaats of vonden een uitstekende doelman Jan Mut- saers op hun weg. In de tweede helft leek Clinge de wedstrijd naar zich toe te halen maar de Corn Boysdefensie, met een sterke laatste man John van een medewerker HOOFDPLAAT - In een te harde en slechte voetbalwedstrijd be haalde Sluiskil een verdiende 4- 0-overwinning bij Hoofdplaat. Paul van der Hooft eiste met drie doelpunten een belangrijk aandeel in de zege op. De doel punten waren overigens het enige waarmee de gasten de thuisclub overtroffen. Het team van coach Eddy van der Hooft kon geen moment zijn hoge po sitie op de ranglijst rechtvaar digen. Hoofdplaat, dat in de onderste regionen verkeert, had lange tijd een veldoverwicht. Overigens zonder gevaarlijk te worden. Dat was vooral een verdienste van Wilco Braafhart die de gevaarlij ke Hoofdplaat-spits Stanny Soulimans aan" banden legde. Dat overwicht veranderde toen Tom Sinack door scheidsrechter Nico Meulmeester van het veld werd gestuurd en Hoofdplaat het laatste half uur met tien man verder moest spelen. Hoofdplaats laatste man liep voor het onderuithalen van een doorgebroken tegenstander te gen zijn tweede gele kaart aan en kon vroegtijdig douchen. Wapenfeiten De wedstrijd begon erg hoopvol voor de ploeg uit het kanaal dorp. Amper vier minuten na het begin lag de bal al voor de eerste keer achter doelman Pol van de Vijver. Uit een door Paul van Kouteren genomen hoekschop werd de bal door Wilco Braaf- hart verlengd tot bij de tweede paal, waar Paul van der Hooft klaar stond de bal binnen te knikken: 0-1. Dat was een van de weinige wa penfeiten voor de pauze. Hoofd plaat kwam in de 28e minuut nog erg dicht bij de gelijkmaker toen Mark Boeckhout de bal uit een hoekschop hard inkopte, maar hij zag zijn inzet op de doel lijn gekeerd door Jean Pierre Hubregsen. Voor de rest hadden de spelers het meer gemunt op eikaars le dematen dan op de bal. Het mocht dan ook een wonder he ten dat in die periode alleen Pe ter Verkruysse van de thuisclub en Alexander Rijckaert van de bezoekers met een gele kaart werden bestraft. Het begin van de tweede helft was een kopie van de eerste. Wil co Braafhart kopte in de 49e mi nuut uit een hoekschop van Ar no Zwegers keihard binnen: 0-2. Paul van der Hooft, ontnam het team van coach Henk Ottens in de 77e minuut het laatste sprankje hoop door opnieuw met het hoofd te scoren. Een blunder van de doelman was er de oorzaak van dat Sluis kil even voor tijd op 4-0 kwam. Van de Vijver belette eerste Paul van Kouteren het scoren, maar plaatste de bal in de voeten van Van der Hooft, Een buitenkansje dat de te statisch opererende, maar nog altijd trefzekere spits zich niet liet ontnemen. Van zo'n zestig meter afstand plaatste hij de bal in het lege doel: 0-4. SAS VAN GENT - Zo'n tien minuten waren er in de wedstrijd tussen Corn Boys en Clinge gespeeld toen Danny van Puyvelde letterlijk met de billen bloot moest. De routinier op het midden veld bij Clinge had onder zijn voetbalbroek een zogenaamde wielrennersbroek van een afwijkende kleur aan. Sinds de aan vang van dit seizoen is dit niet langer toe gestaan. Scheidsrechter Vorstenbosch uit Rosmalen ontdekte deze tech nische fout van Van Puyvelde pas toen de wedstrijd begonnen was, floot prompt af en gaf Van Puyvelde de opdracht die broek uit te doen. Voor de dug out van de bezoekers speelde zich toen een verkleedpartij af waarbij Van Puyvelde dus met de billen bloot moest van een medewerker TERNEUZEN - De tegenstan ders van Terneuzen zijn alvast gewaarschuwd. Nadat de selec tie van trainer George de Block vorige week maar net naast de hoofdprijs van de tweede pe riode pakte, is men nu vast van plan om een serieuze gooi te doen naar de derde periodetitel. Een dergelijke prijs past in het meerjarenplan dat Terneuzen uiteindelijk naar de tweede klas moet brengen. De 4-1-over- winning op het bezoekende RIA W doet vermoeden dat een eer ste aanzet in die richting is ge geven. De manier waarop dat resultaat tot stand kwam Iaat daar echter nogal wat twijfel over bestaan. Terecht. Want Terneuzen-RIA W was een bijzonder slecht streekduel. In de openingsfase demonstreerde de thuisploeg weliswaar op een aantal fronten belangrijk meer in de bagage te hebben, maar na het doelpunt van Werner Corijn, waarmee het eerste kwartier werd afgesloten (1-0), werd om onverklaarbare reden een vrije val gemaakt. Uit gespeelde kansen werden ge mist, slordig balverlies, weinig beweging en spaarzame agressi viteit werden een martelgang voor Terneuzens' technische staf. Dat trainer George de Block in zijn nabeschouwing nog aangaf dat de spelopvatting hem wel tevreden had gesteld, begreep dan ook niemand. Want wat Terneuzen tegen deze armetierige tegenstander liet zien was van ondermaats kali ber. In een steeds verder afglij dende partij voetbal weigerde de thuisploeg hardnekkig om het standsverschil binnen de lijnen met doelpunten te onderstre pen. Na de goal van Corijn, die de voetballende kwaliteiten nog altijd niet laat renderen, ver slapte Terneuzen zó onthutsend dat de verveling in het Zuider sportpark genadeloos toesloeg. En de aanhang zich zichtbaar- vertwijfeld zat af te vragen of er dit seizoen nog wel reden voor optimisme gekoesterd mag wor den.'Alleen de knal in blessure tijd waarmee de hai-dwerkende Michel de Ridder 2-0 op het sco rebord liet hangen, haalde het vertrouwen daarin even terug. In het tweede part daalde de amusementswaarde van de ont moeting zo mogelijk nog verder. Geen van de 22 acteurs slaagde er in die periode in om enige klem- in de troosteloze pot aan te brengen. Bij Terneuzen werden in dat opzicht Marcel Meijer en Huib Meerman node gemist, de bezoekers hadden alleen in Bert Dutree en Harold Navarro een tweetal dat de tegenstander par tij kon geven. In een niet eens veredeld soort kick-and-rush sleepte Terneu zen zich in de slechtste opvoe ring van het seizoen naar de fi nish. Overigens zonder dat daar in de overwinning ook maar één moment in gevaar kwam. „Maai de zege had natuurlijk groter uit moeten vallen", wist ook De Block, met in het achterhoofd beste, maar ook gemiste kansen van Stefan van de Ameele, Hu- bert van de Hemel, Gavin Jones, invaller Michel de Vries en Wer ner Corijn. Het zou de aanloop naai- de be geerde periodetitel voor een niet onbelangrijk deel hebben opge krikt, Nu bleef het bij twee doel punten van Gavin Jones Patrick en Patrick de Meijer. Totaal vrij gelaten had Jones de terugge legde bal van Patrick de Meijer maai- voor het intikken, 3-0. En alvorens de bezoekers na het doelpunt van hun aanvoerder Bert Dutree (3-1) valse hoop gin gen koesteren, kopte De Meijer een voorzet van invaller Michel de Vries fraai langs RIA-doel- man Danny de Vrieze. „Het re sultaat telt", probeerde George de Block in de nabeschouwing te verzachten. Maar ook de Ter- neuzen-trainer wilde wel toege ven dat het allemaal niet best was. Terneuzen- RIA W 4-1 (2-0). 14. Wer- ner Corijn 1 -0; 46. Michel de Ridder 2- 0, 58. Ccivin Jofies 3-0; 82. Bert Dutree 3-1; 88. Patrick de Meijer 4-1. Bijzon derheden: geel voor Michel Pieters van Terneuzen (natrappen! en Er- win van regenmortel van RIA (neer leggen tegenstander). Arbiter de heer Proenings uit Liessel. Toeschou wers 200. De autosportkampioenen van Zuidzande, vlnr D. Kolijn, M. Verploeg, D. Vergouwe, A.Buijze en L. Schaijk. foto Oscar van Beest van een medewerker ZUIDZANDE - In hotel De Zwaan in Zuidzan de heeft de West-Zeeuws-Vlaamse Automo bielclub zaterdag de eindwinnaars van het rittenseizoen 1992 gehuldigd. Op de kalender stonden elf ritten, die qua inschrijving een grillig beeld gaven. In de eerste zes ging een kleiner deelnemersveld van start dan voor gaande jaren, maar daarna trok de belangstel ling stevig aan en haalden de WZA-ritten een goede gemiddelde deelname. De medewer king van de afdeling West-Zeeuwscli-Vlaan- deren van Veilig Verkeer Nederland wordt in het nieuwe seizoen gecontinueerd. Alvorens werd overgegaan tot de huldiging herdacht WZA-voorzitter Joop Kolijn twee overleden leden en nam Johan de Feijter uit .Schoondijke de vacante bestuursfunctie van Freddy Tresonie over. De kalender van het rittenseizoen 1993 werd als volgt samengesteld: 4/4 Schorreblomrit; 16/5 Rode Kruis- rit; 22/7 Badrit Retranchement; 29/7 Badrit Cadzand: 5/8 Badrit Groede; 19/9 Kreekerit; 24/10 Osseweirit; 21 /II Belfortrit; 12/12 Wildrit. De Smokkelroute-zoektochtzal niet meer op één dag worden gehouden, maar hieraan kan worden deelgenomen vanaf 15 mei tot half juli. Daardoor wordt deze tocht een toeristisch nummer, waar de WZA nogal wat verwacht. De prijsuitreiking ervan vindt tijdens de braderie in Aardenburg plaats. De resultaten van het voorbije rittenseizoen waren als volgt: Wedstrijdklas. Bestuurders 1 Jan Vergouwe, Zuid zande 77 punten; 2. Joop Kolijn, Oostburg 70; 3. Luc van Schaick, Oostburg 55. Navigators: 1. Y. van Schaick, Oostburg 55 punten. Toerklas. Bestuurders: 1. Cor de Jonge, Heinkens- zand 104 punten; 2. Gustaf de Vriend. Aardenburg 81 3. Ai-ja Buijze, Groede 78. Navigators; 1. Mevrouw J. de Jonge, Heinkenszand 104 punten: 2. M. Verploeg, Groede 93; 3 N. de Vriend-Lippens. Aardenburg 81. Jaap Meerman (midden) neemt poolshoogte bij Menno den Dekker. De Terneuzenspeler moest na een duel meteen spelcr'van RIA meteen hevig bloedende lip uitvallen. foto Oscar van Beest BRESKENS/ZAAMSLAG - Na de eigen overwinning 13-5 te gen Atlas 2) en het gelijke spel van concurrent Volharding be gint het er voor de korfbalploeg van BKC uit Breskens erg ple zierig uit te zien. Met nog twee wedstrijden te gaan is de selec tie van trainer Willem de Zeeuw in IA van de afdeling nu alleen leider en het kampioen schap binnen bereik. Zaamslag komt na de 10-12 nederlaag te gen Ondo 3 in IB in degradatie nood. BKC had alleen in het eerste kwartier wat moeite om in het goede ritme te komen. Maar om dat de verdediging, evenals in zowat alle voorgaande wedstrij den, de deur dicht hield, kon dat- ongestraft gebeuren, 2-2. Nadat de ploeg eenmaal op gang was gekomen was er geen houden meer aan en ging het vlot naar een 7-2 voorsprong. In het twee de part hielden de bezoekers die marge vast en duwden nog even door naar 13-5. Willem de Zeeuw ziet dit seizoen vooral zijn verde diging uitstekend werk leveren, (63 tegengoals in 10 wedstrij den). BKC-score: Jerry van Haneg- hem 6, Saskia de Bree 2, Mark Kolijn 2, Angeline Oskam 1, Jac- co Fenijn 1, Peter de Zeeuw 1. Na een goede eerste helft en een gat van vier doelpunten direct na het begin van het tweede be drijf leek Zaamslag bij een 7-3 voorsprong op weg naar de over winning tegen Ondo 3. Die te genstander zette echter in min der dan geen tijd de wedstrijd to taal op zijn kop: van 3-7 achter scoorde Ondo in zeven minuten evenzoveel doelpunten en liet na 10-7 de bezoekers achter zich aan lopen. Een aangeslagen Zaamslagploeg kon de schade nooit meer helemaal herstellen en gaat nu een moeilijke finale tegemoet. Zaamslag-score: Anja van Doorn 3, Pieter Hamelink 2, Conny van der Staal 1, Matty van Doorn 1, Sandra van de Ber ge 1. Petro van Doom 1, Sjaak Westerbeke 1. Terhole heeft geen kind aan SDO: 2 Moes aan het hoofd, gaf weinig ol geen mogelijkheden weg. Bij en kele tegenaanvallen moest Clin ge daarentegen bij de pinken blijven. In de slotfase kregen beide ploegen nog een mogelijk heid maar namens Corn Boys kopte Gerben Steijaert over het doel en ook Boudewijn van Crae nenbroeck slaagde er niet in een fraaie aanval af te ronden. Daar door eindigde het duel volko men terecht in een gelijk spel: 0- 0. Corn Boys-Clinge 0-0 Scheidsrech ter: M.R. Vorstenbosch uit Rosmalen. Toeschouwers: 300. van een medewerker TERNEUZEN - De posities aan de top van de tweede klas in het afdelingsvoetbal bleven giste ren ongewijzigd. Koploper Oostburg won in en tegen Groede enigszins geflatteerd met 6-1, terwijl concurrent IIul- sterloo de lastige uitwedstrijd tegen Sluis tot een goed einde (1- 3) bracht. In de onderste regio nen behaalde Schoondijke een zwaar bevochten 1-0 zege tegen Noormannen. Terhole was ver uit de sterkste in de streekderby tegen SDO: 2-0. De zaterdagclubs Spui (2-1 te gen Borssele) en Cadzand (3-0 te gen Waarde) leden een neder laag in uitwedstrijden. Groede-Oostburg 1-6 - In hét eer ste kwartier legde Oostburg via doelpunten van Ronnie Caste- leijn (2) en Patrick de Vos de ba sis voor de afgetekende winst. Daarna kon Groede meer tegen spel bieden. Nog voor de rust scoorde Bram Vercruysse voor Groede tegen: 1-3. In de tweede helft, had de thuis club een overwicht, maar de doelpunten bleven uit. Bij een tegenaanval scoorde Dimitri van Overmeire 1-4 en twee be nutte strafschoppen, waarvan één dubieus, door Martin van de Voorde en doelman Ando Lan- gendijk bezegelden het lot van Groede: 1-6. Terhole-SDO 2-0 - De thuisclub had een sterke start. Dat resul teerde al snel in een doelpunt van Roger Platjouw. Daarna kreeg SDO meer greep op de wedstrijd, maar echt gevaar kon de ploeg uit Lamswaarde nau welijks stichten. Toen Hiljam Begic- de stand naar 2-0 tilde, was de wedstrijd voor Terhole een gelopen koers. Sluis-Hulsterloo 1-3 - De thuis club faalde in verdedigend op zicht. Hulsterloo strafte per soonlijke fouten van Sluis uit stekend af, maar liet ook nog en kele mogelijkheden onbenut. Bij het openingsdoelpunt beoor deelde de Sluisdoelman een hoekschop verkeerd, zodat Jac- ky van Dam de score kon ope nen. Daarna kwam Sluis vis i treffer van Rudie van Wi nog op gelijke hoogte (1-d. Guy Fijen profiteerde vj gens van een verdediging I bij Sluis: 1-2. Na een kwartier in de t» helft werd Franky Vercru vanwege twee gele kaarten rood), uitgesloten. Toen j hiervan niet kon profiteren paalde Ludo Dielis uiteind de eindstand op 1-3. Schoondijke-Noormannen Met veel inzet wist Schoon een zwaar bevochten win behalen. De strijdlust Schoondijke compenseert! technische tekortkonfe Noormannen was techniscl ter, maar haalde te weinign ment om Schoondijke te ve rusten. De ploeg uit Westks; domineerde de tweede zonder echt gevaarlijk te den. Het enige doelpunt va. wedstrijd viel na een hal! toen Claude Cornelis op ven van Frank Steyaertsco Borssele-Spui 2-1 - De Zee Vlamingen kwamen moei: op gang. Een tekort aam brak Spui in de beginfases want Borssele nam toen ee voorsprong door Mol. Na half uur bouwde Boone de- sprong uit naar 2-0, maar voor de rust scoorde Piet! tenburg de aansluitingstreg 1. In de tweede helft drong aan, maar de gelijkmaken er niet meer in. Waarde-Cadzand 3-0 - Een flatteerde winst. Cadzand: met vier invallers aan. Dep van trainer Ron Jansen lang stand, maar twee vete g-ingsfouten betekenden dt nadeklap. Halverwege de de helft profiteerde Mark li dorp bij het eerste doelpunt een fout van invallerdoeli Edwin de Kam en een kwsr voor tijd ging de Cadzandks weer niet geheel vrijuit bij tweede doelpunt van Fr Lobbezoo. Deze bepaalde voor tijd bij een uitval de stand op 3-0 in het voordeel Waarde. van een medewerker TERNEUZEN - In de tweede klas van het zaalvoetbalrayon Terneuzen liet zich deze week in elk geval één opvallende uit slag noteren. Verantwoordelijk daarvoor was Rons Hair Fas hion, dat in zijn opmars naar de (sub-)top weinig heel liet van Witte Boussen. De koploper - de laatste weken toch de degelijk heid zelve - verloor kansloos met 10-5 en heeft nu (in theorie weliswaar nog) Gemeente weer voor zich. De overige uitslagen in de twee de klas baarden veel minder op zien. Dat Crunehtime zou win nen van ABN/Amro (5-3) lag min, of meer voor de hand, zoals ook de nederlaag van het onderaan- staande Atoom Boys tegen Dow 3 voorspelbaar was (2-3). In de derde klas kwam NK Bal kan op drie punten van koploper di Qutility's door een (benauwd 3 overwinning op Broodje M B haalde tegen Insti doeltreffend uit (9-2) en had dus veel gemakkelijk dan Do dat tegen Plantenmarkt n nipt won: 4-3. De uitslagen: Tweede klas: Al Boys - Dow 3 2-3, ABN/Ar Crunehtime 3-5 en Rons Hair hion - Witte Boussen 10-5. Derde klas: Instuif 2 - M B 2-9,1 Goalgetters 3-6, NK Broodje Ben 4 4-3, Instuif j - Té zen 2 3-3 en Dow 4 - Plantenmarb De standen: Tweede klas: 1. Boussen 13-21 2. Gemeente IN Cruchtime 13-16 4. Sportcorner! 5. Dow 2 12-13 6. Rons Hair Fas 12-11 7. ABN/Amro 12-9 8. Dow! 9. Beldo'79 13-9 10. Smit Spoi'tpi) 12-8 en 11. Atoom Boys 13-5 Derde klas: 1 Qutility's 10-192 Balkan 10-16 3. M B 12-16 4." 12-15 5. Goalgetters 11-14 6, Inst 12-14 7. Broodje Ben 411-118, Pb markt 12-7 9. Feyter 10-6 10. Te zen 2 12-6 en 11. Instuif 2 12-Ó. van een medewerker KOEWACHT - Ignace van Nevel toonde opnieuw zijn klasse. De kleine Belg uit Maldegem liet zaterdag ook tijdens de Berlaer- loop een uitstekende indruk achter door via een flinke solo de zege voor zich op te eisen. Mark Willaert was op de vierde plaats de beste Zeeuw in de uit slag. Ondanks de concurrentie van de Midwinter Halve Marathon die zondag in Cadzand gelopen werd verschenen in Koewacht toch 205 deelnemers aan de start. Jo David, organisator van de Berlaerloop, kon terecht zeer tevreden zijn over deze belang stelling. David is zelf lid van twee Belgi sche atletiekverenigingen en dat bracht zaterdag in Koe wacht enkele sterke zuiderbu ren aan de start. Allereerst was daar natuurlijk weer Ignace van Nevel, elk weekeinde wel ergens een zege wegkapend, vorige week in Beveren-Graauw ook op de lange afstand goed preste rend met een achtste plaats, en in de Berlaerloop de grote favo riet. De kleine Belg ging er meteen in de eerste van drie omlopen van door. Het was echter zaaks voor Van Nevel om stoom op de ketel te houden, want achter hem werd de achtervolging ingezet door zijn landgenoten Geert de Keyzer en Dirk Christiaanse. Nog twee onbekenden in het Zeeuws-Vlaamse circuit en ook voor Van Nevel die derhalve op zeker speelde en niets van zijn tempo inbond. De Belg kon daardoor zijn lei dende positie vasthouden en na 12 kilometer voor de zoveelste maal als winnaar over de meet gaan. Zijn voorsprong op De Keyzer bleef beperkt tot krap een minuut, en dat is al eens meer geweest. Het belooft wel licht wat voor de toekomst, want debutant Geert de Keyzer g£ kennen zeker nog eens in Neó or land te zullen starten. Achter het brons van Dirk# tiaanse vochten Mark Willi en Fons Warrens voor del* Nederlandse klassering in de nd laerloop. De twee hadden los weten te rukken uit degifle van het peloton en in de lï ronde viel de beslissing. Wan uc! moest de rol lossen en Wi op kon als vierde de finishlijn[|n seren. Paulette d'Huy vetter uit Zekgeg was de snelste dame. ooi die i eh scl )e\ ir< Uitslag: 12 km. - heren: 1. Ignace Nevel (Maldegem) 35.49, 2. Geert Keyzer (Oordegem) 36.46, 3. r Christiaanse (Avelgem) 37.40 Mark Willaert (Hulst) 38.05,5.H Warrens (Kloosterzande) "38.44 Ivan Mees (Zelzate) 39.11, 7 Hiel (Vogelwaarde) 39,20, 8 Frü Taelman (Zelzate) 39.24, 9. Piem' Damme (Etten-Leur) 40.05. 10.' Merckx (SLekene) 40.06. Dameï Paulette d'Huy vetter (Zelzate) 55 Chris tiane de Craene iStel' 59.30, 3. Nicole de Caluw'e (Klo«' ns zande) 1.00.00. 8 km. - heren: 1. Bennie Cornu lcene) 24.44, 2. Matthieu Wans (Kloosterzande) 25.19, 3. Edwin Jaeger (Westdorpe) 25.30, 4. Pfl'i van Remortel (Hulst) 26.08.5. Vackx (Ossemsse). Dames: 1 de Gughteneire (Sas van Gent)':- anc 2. Jacqueline Gijssels (SI. °te 32.03. 3 Yvonne de Grave (Ten- jZe zen) 32.15. 4 km. - heren: 1. Erwin de Hon'B OVi vliet) 13.50, 2. Edwin Heiboer- bb neuzen) 14.40, 3. Hendrik van D. aie, (Brugge) 15.05,4. Roger de Nijslfr 15.18, 5. Christian van de ZS te (Izegem) 15,33. Dames: 1. ReWfïei Schelfaut (Stekenei 16.47, 2. Ei- Vink (Westdorpe) 17,06. Jjek - heren: 1. Robin van Lieren gelwaarde) 7 14, 2. Jeroen van Broeke (Axel) 7.59. 3 Nico Lane in doen (Koewacht) 8.25.4 Cor Lan? 6ld doen (Koewacht) S.52, 5. Jeroen9 K; gemakers (Koewacht) 9.18. Danirt Ankie Buys (Koewacht) 9.32, Christel David (Koewacht) 9.h[ Natasha de Kind (Koewacht) 1' Een speler van Corn Boys (witte broek) wordt fel op de huid gezeten door een speler van Clinge.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 26