Oud-Ajacied geniet in Chablis Zierikzeese schakers kloppen sterk Variant Ben Crums eeuwige strijd om erkenning T enniskanonnen zorgen voor strijd in Hulst De Boy-De Puysseleir voeren veld poule aan J® SAR viert jubileum in vorm van toernoo Si" m SI Auxerre is blij met zijn Nederlandse libero Frank Verlaat PURMEREND/AUXERRE (GPD) Auxerre is blij met z'n libero Frank Verlaat. Zo blij dat hij een dag na het huwelijk. 16 december, alweer op het trai ningsveld van Stade Abbé-Des- champs (genoemd naar de man die in 1905 de club oprichtte) verwacht werd. Vader Verlaat vond het allemaal maar onzin. „Ze moesten nog één wedstrijd voor de winterstop. Zouden ze die ene keer dan niet zonder hem kunnen?" Maar trainer Guy Roux. al der tig jaar in dienst van de l'Asso- ciation de la jeunesse Auxer- roise. is onverbiddelijk. Het liefst had hij eigenhandig de trouwdatum veranderd. Nu krijgt Verlaat welgeteld eén dag vrijaf. Maar niet nadat hij de dag voor zijn huwelijk nog een extra training van een uur heeft afge werkt. Verlaat: „Ach ja, zo is Roux nu eenmaal. Hij gedraagt zich als de vader van de groep. Heeft moeite om zijn jongens los te laten. De meeste spelers heeft hij zelf opgeleid, alleen hij ver geet dat ze nu volwassen gewor den zijn." Vreemde vogel Een vreemde vogel, die Roux. Niet te beroerd om geregeld een duik te nemen in de zwaar ver vuilde rivier de Lyon die dwars door Auxerre stroomt. „Hij toverde ook een keer een paar Chinezen te voorschijn die vin ger-oefeningen met ons gingen doen. Ja, je kan dan wel keihard gaan lachen, maar je moet die man gewoon in z'n waarde laten. Hij doet er alles aan om Auxerre op een hoger plan te krijgen. En hij heeft er alle tijd voor. want hij is onlangs gescheiden," Verlaat niet, integendeel. In zijn kleine oogjes zijn duidelijk de sporen af te lezen van het ver moeiende huwelijksfeest van de dag ervoor. Toch hijst hij zich deze donderdagmiddag zonder morren in het privé-vliegtuigje van de vice. Een vertrouwd ver voermiddel voor hem omdat de hele Auxerre-selectie zich voor elke uitwedstrijd in twee van zulke exemplaren wurmt. Ont spannen neemt hij plaats, even later wordt de eerste luchtzak vrolijk weggelachen. De overige aanwezigen slikken manmoedig iets weg. Hoog boven Nederland beseft de 24-jarige Haarlemmer dat hij nu als getrouwd man door het leven gaat. Zonder dat hij het zelf doorheeft zit hij constant aan zijn trouwring te friemelen. Toch gaat hy er niet gebukt onder. ..We woonden al zo lang samen, eigenlijk verandert er niets." De koele kikker Verlaat spreekt. Het is diezelfde nuchterheid die de voormalige Ajacied in het veld etaleert. Niets lijkt hem van zijn stuk te kunnen brengen. Het kwam voor hem dan ook niet als een verrassing dat de toenma lige Ajax-coach Johan Cruijff in mei '87 een beroep op hem deed om Ronald Spelbos te vervan gen in de EC 2-fïnale tegen Loko- motive Leipzig. ..Hij had ook kunnen schuiven met wat basis spelers, maar hij koos voor mij. Hij gaf me dat vertrouwen. Als het fout was gegaan, had het mijn en zijn hoofd gekost." Basis Ajax Ondanks dat hij een jaar later weer in de finale stond, nu tegen Mechelen, brak Verlaat nooit echt door bij Ajax. In drie seizoe nen stond hij slechts 15 keer in de basis. „Toen begreep ik dat m'n toekomst niet bij Ajax lag. Als je niet in aanmerking komt voor een vaste plaats moet je vertrekken. Het liefst had ik er nu nog gespeeld, maar het kon niet anders." Uit de aanbiedin gen die volgden, koos Verlaat verrassend voor het Zwitserse Lausanne, omdat die club het slagvaardigst opereerde. Drie seizoenen hield hij het daar vol, afgelopen zomer vond-ie het welletjes. „Ik had het gevoel dat de club aan zijn plafond zat en ik niet. Daarom wilde ik weg. Mijn manager, die Fransman is, kwam met Auxerre op de prop pen. De libero-positie kwam vrij en ze zochten iemand die zich snel wilde aanpassen." Verlaat, die vloeiend Frans spreekt, had geen moeite om het ene provin cieplaatsje te verruilen voor het andere. „Ik heb niet voor niets voor vier jaar getekend. Het zag er allemaal prima uit." Met verschillende vijf (Michelin - (sterren restaurants en het wijn dorpje Chablis in de omgeving kan inderdaad van een hoog staand stadje gesproken wor den. Maar ook op voetbalgebied staat Auxerre hoog aangeschre ven. Niet alleen omdat de num mer vier van de hoogste divisie altijd aanvallend speelt, ook om dat het beschikt over een ver maard opleidingsinstituut dat voor Franse begrippen uniek is. Spelers als Joel Bats. Jean Marc Ferreri (beiden deel uitmakend van het team dat in '84 Europees kampioen werd), en de huidige internationals Eric Cantona en Basile Boli zijn groot geworden in Auxerre. En ook het team van nu telt drie internationals: kee per Bruno Martini en de aanval lers Pascal Vahirua en Christop- he Cocard. Volwassen Het vijfde divisie-clubje van wel eer is volwassen geworden. Afge lopen seizoen werd voor de zesde keer in tien jaar UEFA-cup deel name afgedwongen. „En de toe schouwers vinden het allemaal schitterend", vult Verlaat aan. „Zolang er maar hard gewerkt wordt. Want daar houden die boeren hier van. Dat betekent niet dat we boerenkoolvoetbal spelen. Wat dat betreft spelen we een beetje zoals Ajax. Con stant met diie spitsen. Alleen waar Ajax achterin een-tegen- een speelt, blijf ik er een beetje achter hangen." Eén man bij Auxerre kan het woord Ajax al niet meer horen. Voor trainer Roux zitten 'Merde' en 'Ajax' op één lijn. „Al dat ge zeur over Ajax. Dat is pas over twee maanden aan de orde. Za terdag tegen Le Havre, dat is pas belangrijk. Ajax. c'est merde." Quasi-boos beent Roux weg. Wie had het ook alweer over boe ren? van onze medewerker ZIERIKZEE - Het bekerteam van Schaakvereniging Zierik- zee heeft verrassend gewonnen van De Variant uit Breda. De Variant komt uit in de hoofd klasse en is het derde team van Nederland. De Variant had het voor de match tegen het in de derde klas uitkomende Zierikzee niet nodig geacht op volle sterkte aan te treden. Van de vier spelers die ïn Zierikzee verschenen was er slechts éen een echte eerste teamspeler. Toch hadden de Bredase spelers nog een veel ho gere ELO-gemiddelde. Jan Seeleman speelde op bord drie een scherpe opening. Even na de opening wist hij zijn tegen stander een stuk afhandig te ma ken. waarna de winst werd bin nengehaald. Gert Visser behaal de daarna op bord één remise te gen Albert Blees, die eerste teamspeler is en een ELO van 2396 heeft. Hans Aangeenbrug maakte op bord vier vervolgens een sterke partij af met een schitterend mat. Waarna de matchwinst binnen was. Owe Boersma moest daarna het hoofd nog buigen, maar dat had slechts statistieke waarde. De Bredase spelers gaven enigs zins teleurgesteld te kennen dat zij vanaf de volgende ronde met de sterkste opstelling hadden willen gaan spelen. Waarop wed strijdleider Krijger opmerkte: „Ach, jullie mogen nog blij zijn dat wij Peter van Vossen niet eens hebben opgesteld". Gedetailleerd: Visser-Blees remise: Boersma-H. Verstappen 0-1; Seele- man-Schuurman 1-0; Aangeenbrug- A. Verstappen 1-0. Frank Verlaat: „Al dat gezeur over Ajax." foto Hans van Weel Als er behoefte is aan dunkende korfballers, hangen we de mand gewoon een meter lager ZEIST (GPD) - Ruim veertig jaar geleden kon je als jochie in Heelsum maar voor één sport kiezen: korfballen bij DKOD, De Korf Ons Doel. Dus ging Ben Crum korfballen. In middels is hij 51 en al bijna vijftien jaar bondscoach. Maar Crum stopt volgend jaar juli na de World Games, een toernooi voor niet-Olymische sporten zoals korfbal. Crum, een korfbalman in hart en nie ren, die heilig gelooft in de toe komst van 'zijn* sport, die best de baan van PSV-manager Kees Ploegsma zou willen heb ben en die, als het moet, de korf op dunkhoogte hangt. Ben Crum merkte veertien jaar geleden eens op dat het goed voor het korfbal zou zijn als het middenvak verdween. Dat haalde immers alleen maar de vaart uit het spelletje. Crum, net aangesteld als bondscoach, kreeg bijkans heel korfballend Nederland over zich heen. Dat was vloeken in de kerk. „Hoe ik het in mijn hoofd haalde. Ik werd bijna ontslagen". Het middenvak is nu eindelijk verleden tijd. maar Ben Crum wil meer. Een mand van kunst stof, paal en korf middenin het vak, vrije ballen altijd op de zelfde plek en een time-out, voor de coach. Dat laatste zou volgens Crum ook een zegen voor het voetbal zijn. „Het korf bal moet zich aanpassen aan de wensen van de spelers en het publiek. Als er behoefte is aan dunkende korfballers, hangen we de mand toch gewoon een meter lager. Ik heb daar geen problemen mee". Geloof Ben Crum gelooft heilig in de toekomst van korfbal. De bui tenwacht mag dan wat lache rig doen over zijn sport, Crum speelt de bal onmiddellijk te rug. „Ik schaam me niet voor mijn sport. Korfbal kan glans rijk de vergelijking met andere sporten doorstaan. Niet in aan tallen. maar zeker als je kijkt naar de kwaliteit van de beoe fening en de manier waarop er getraind wordt. Ik ben cursus coördinator bij de KNVB. Zo als ik op de cursus Coach Be taald Voetbal met trainers werk, zo werk ik ook met korf baltrainers- Dat niveau is het zelfde". Pionier Ben Crum. bondscoach, coach van PKC uit Papendrecht. amateur-golfer en vader van vier kinderen. Respectievelijk 22.20. 9 en 7 jaar oud. „Dat hoef ik verder niet uit te leggen, Ben Crum: „Zoals ik op de cursus Coach Betaald Voetbal niet trainers hetzelfde." ,verk, zo werk ik ook met korfbaltrainers. Dat niveau is foto Marc van de Kort denk ik". De jongste twee ziet hij vooral overdag, want 's avonds is de korfbalpionier op pad voor zijn sport. Geen van zijn kinderen zit op korfbal „De jongste, een meisje, heeft het wel gedaan, maar ze is gaan voetballen. Uit practische overwegingen, omdat DKOD te ver weg is. Maar het zal vast nog wel een korfbalster wor den". Korfbal is allang niet meer iets van alleen Nederland en Bel gië. Volgens Crum wint de sport mondiaal snel terrein. „De tijd dat we voor de Europa Cup maar zes clubs hadden is voorbij. Er worden nu voorron den gehouden. De kampioen van Armenië wint van de kam pioen van Polen. Dat is pure winst. Korfbal verspreidt zich Niet dat het niveau meteen zo hoog is, maar de intensiteit be slist wel. In Finland is geen competitie, maar er wordt wel gekorfbald op de universitei ten. En op de universiteit van Lisboa in Portugal geven sportleraren zelfs al korfballes- sen. De kracht is dat het aan slaat als sport voor scholen. Je moet niet vergeten dat in het buitenland jongens en meisjes vroeger veelal op aparte scho len zaten. Nu dat verandert, zien veel scholen korfbal als een ideale sport Waardering „Het Nederlandse produkt korfbal is gevraagd, wordt ge waardeerd. De negen afdelin gen in ons land hebben niet voor niets een Europees land geadopteerd. Ze sponsoren in kennis, in materiaal. We moe ten daar in een paar jaar inha len wat we hier in 90 jaar heb ben opgebouwd. Het korfbal- toerisme is op gang gekomen. Er gaan clubs naar de VS en Australië om demonstraties te geven." Korfbal, acht tegen acht. Acht vrouwen en acht mannen in het veld. Daar moet je volgens Crum niets aan veranderen. „Met acht mannen in een ploeg wordt het een heel ander spel letje. Broekhuizen, de uitvin der van het korfbal, heeft dat goed gezien. Vier mannen en vier vrouwen in een vak. Dat moet zo blijven, anders haal je de gelijkheid weg". „Je kunt wel roepen dat vrou wen atletisch gezien minder kunnen, maar dan onderschat je de vrouw. Sporten waar vrouwen bij betrokken zijn. worden hier per definitie on derschat. Typisch Hollands. Ik denk ook dat korfballers betere atleten zijn dan bijvoorbeeld basketballers. Michael Jordan zou een fantastische korfballer kunnen zijn, maar er zijn lange basketballers die met hun mo toriek absoluut niet mee zou den kunnen in het korfbal." Veranderingen Op andere onderdelen is Crum een groot voorstander van ver anderingen. „Het spel moet ge schikt zijn voor de eisen van de ze tijd. Het gaat verder dan de deelnemer, korfbal moet ook gegeten worden door de kijker. Het voordeel van korfbal is dat het niet, zoals voetbal, over de wereld verspreid is. Wij kunnen de regels veel eenvoudiger ver anderen. Ik geloof heilig in de toekomst van het spelletje. En als het zich zo ontwikkelt dat het steeds meer op basketbal gaat lijken, prima. Het wordt nooit helemaal hetzelfde. De korf middenin het vak geeft toch andere oplossingen dan een basket aan het eind van het veld". „Misschien oogt basketbal spectaculairder," vervolgt hij. „Ik denk dat de meeste mensen niet in staat zijn om korfbal te waarderen. Goed ze zien een af standschot van twintig meter, dat is mooi, want dat lijkt moeilijk. Maar een goeie pass herkennen ze niet. De pers mensen trouwens ook niet. Die hebben de kennis van de sport niet. Dat verwijt ik sportjour nalisten. Ze willen een leuk ver haal schrijven, maar de essen tie wordt bij elke sport tekort gedaan. Mart Smeets heeft nog nooit op een fiets gezeten, Evert ten Napel is een handbal ler. Ik vind zijn voetbalkennis niet sterk". „Weetje wat het is. Korfballers komen niet uit de elite. Hoc keyers bijvoorbeeld, zijn in alle belangrijke maatschappelijke posities vertegenwoordigd. Wij hebben een braaf imago, maar we komen ook uit brave mi lieus. De sport is een typisch produkt van het zuilensys teem. Je had vroeger christe lijk korfbal, geheel-onthouders korfbal en katholiek korfbal. Het werd beoefend in sferen waar het begrip sport verbroe dert belangrijker was dan de sport zelf. Relativering van het resultaat. Maar anno 1992 is het resultaat niet meer te rela tiveren. Er is een economisch belang, een statusbelang. Het gaat ergens om. Als het korfbal dat niet erkent, komen we ner gens". Ben Crum denkt wel voortdu rend na over korfbal. Hij kijkt goed om zich heen, vergelijkt en trekt conclusies. Bijvoor beeld dat voetbal buiten-pro portioneel veel aandacht krijgt.. Crum stoort zich enorm aan de wijze waarop voetbal lers zich profileren. „Dat ge beurt met een arrogantie en vanuit een elitair standpunt, daar wordt ik misselijk van. Ze hebben alles al en willen nog meer. Zoals zo'n wedstrijd te gen Turkije wordt opgeklopt. Ik blijf thuis voor die wedstrijd, maar al dat gezeur er om heen kan me gestolen worden. Dat heb ik ook met de folklore bij het schaatsen, waar ik overi gens niet naar kan kijken. Ik zie geen verschil tussen een rondje van 33.4 en 36 vlak. Dat is gemaakt". van onze medewerker HOEK - In het Kiwanis-tennis- toernooi in De Braakman kre gen Bennie de Boy en Harold de Puysseleir in het heren dubbel C een goed uitzicht op plaatsing voor het afvalschema. Door een 12-4 winst op de combinatie Maikel van JoleAVim Wuyts nestelden ze zich voorlopig aan de leiding in de poule. George Dhont en Jo Raedts behielden eveneens kansen door winst op hetzelfde koppel. Beide duo's zijn afhankelijk van de resultaten van de combinatie Koert van de Akker/Paul Cort- vriendt, die nog alle partijen moet spelen. In de Dl-categorie bij de heren legde het tweetal Louwerse/De Ridder beslag op de eerste plaats in de poule door 7-5 winst op Van Alem/Viveen. Eveneens een plaats op het schema von den Eddie en Piet Thans en Toine de Waal/Guido de Rech ter. Dat zal ongetwijfeld ook het geval zijn in het gemengd dub bel voor het koppel Vercruysse/ Vercruysse, dat al drie poule wedstrijden in winst wist om te zetten. Uitslagen: HDC: Dhont/Raedts-Van Jole/Wuyts 11-2. Van JoleAVuyts-De Boy/De Puysseleir 4-12; Van Jole/ Wuyts-Van de Berg/De Bruin 3- 10.GDC: Korner/Korner-Scherbeijn Wan Remortel 5-9; Jansen/Van de Akker-De Bruyckere/Elliott 6- 9.HDD1. Louwerse/De Ridder-tp Alem/Viveen 7-5. Maenhout/Stai Van Halst/Van Tatenhove Adriaansen/Boddaert-Van de Gri Nijsten 6-10.GDD1: Kunst/Kul Carels/Carels 4-7; Vantricht/V C tricht-Sloover/Sloover 10-5; cruysse/Vercruysse-HooPHoof 1 Boddaert/Boddaert-Klooster/Kloi ter 8-4; Vercruysse/Vercruysse-Ko /Koole 13-3HDD2: Kirkenir/ strembiec-GijserVPotvlieger 2 Quaak/Warrens-Nieuwdorp/Vissei -8.DDD2 Vermast/Wisse-Gijseni i Reus 6-6; Van de Akker/Bieshem MinnaertWerhage 2-9; Hamelin Ysebaert-Albicher/Rienties A Kriekaard/Steenbakker-Van de J|| ker/Schelstraete 11-2.GDD2 Braai/Kroes-Witte/Huisman Saman/Van Alem-Van de Aki Duysserinck 10-1; Van Wijck/Mf tens-Vantricht/Vantricht Braai/Kroes-Van de Akker/Sim laar 12-2; Dijkgraaf/Dijkgraaf j] Bruyckere/Groosman 1-10, Pattïj. Pattijn-De Blok/Wielakker 9-6; S sen/Sassen-Steenbakker/Harms Verdonck/Groosman-De Blok/W 11 akker 1-11; Pattijn/Pattijn-Verdoi /Groosman 9-4.Jeugd. JD 16: Drongelen/Nagelkerke-De Bakljrti De Bakker 5-9;JD 14: Blackmte Trapman-Fliers/Trapman 2-7; K mer/Pijcke-Tissink/Zegers 7-4! 14 Van Damme/Van Silfhout-1' der Hooft/De Waal 6-6; Steenevj Steeneveld-Dhont/Vlaeminck 2.GD 14: De Kruyt/Van Doorn-i lt de Griek/Van Groningen 6-9: Kadi Van Doesburg-Hendrikse/Koopn 9-6.JD 12: Blackman/Vervaet-Vanft Berg/Herrewegh 7-4; Van Groninj 1 /Kok-Van de Bergh/Herrewegh I Blackman/De - - -- Vervaet 2-7. Rechter-Blackm n van onze medewerker HULST - De grote tenniskanon- nen verschenen in de A-poule van de Hulster competitie ein delijk eens allemaal voor het voetlicht. Het treffen tussen Rob en Zaman leverde de toe schouwers daardoor een schit terende wedstrijd op, waar de vonken van af spatten. De uit eindelijke puntendeling hield Rob in de kop van de ranglijst, terwijl Zaman zich in de mid denmoot handhaafde. Nathalie Tijssen en Marion Co- pier speelden een snelle wed strijd, die Tijssen met opvallend gemak (8-2) in haar voordeel be sliste. Dethlef Pieters trok in het heren enkel echter de zaken recht door 6-3 winst op Ronald van Remortel. De beide dubbel spelen werden met minimaal verschil eerlijk gedeeld.Nathaly Tijssen was samen met Guido Tolhoek met 5-4 te sterk voor de combinatie Boas Bierings/Ma- rion Copier. De 7-6 winst van Pieters/Bierings op Van Remor- tel/Tolhoek zorgde weer voor evenwicht. de In de Bl-poule leverde Benet Hulst een uitstekende prest: ye door de nog ongeslagen lei Barco met 6-2 ruimschoots verslaan. Stuntmarkt II verl in poule D, waar Blomms door een ruime overwinning ranglijst aanvoert, enigszins aansluiting door verrassend V en K te verliezen. Poule A: Lybeert Verstraeten-Ja nius 4-4; Rob-Zaman 4-4: De I n' Kayser 2-6. Poule B: KrieckaStl ERA 4-4. Poule BI: Benetton Hi 1 a Barco 6-2; Rentex Scheldelin- Buuren/Van Swaay 7-1; Mess; )rk Goudgeel-Credit Lyonnais 8-0 Pi r D: Rudi Saman-Wabeko 4-4; Seumeren-Blommaert 0-8; V en Stuntmarkt II 6-2; Dagmarkt-B ko 4-4; Roctus-Rabo Hulst 4 Standen. Poule A: Kayser Lin 36; Rob montage 34; Jansemui Zaman Sport 21; De Boy 18; Lyb Verstraeten 14. Poule BI: Barco Rentex Scheldelin 28 Goudgeel 26; Benetton Hulst 26; dit Lyonnais 19; Van Buuren/ Swaay 15 Poule D: Blommaerl Rabo Hulst 35; Stuntmarkt II Dagmarkt 28; HAS 27; Roctus 2 en K 23; De Schrijver 22: Rudi San"" 20; Bleijko 15: Wabeko 14, Seumeren 13. van onze medewerker KLOOSTERZANDE - De tafel tennisvereniging SAR '72 uit Kloosterzande hield ter gele genheid van het 20-jarig be- Selectie WK veldrijden bekend na NK DEN HAAG (GPD) - Hennie Stamsnijder zal zijn selectie voor het WK veldrijden eind ja nuari in het Italiaanse Corva pas na het Nederlands Kam pioenschap bekend maken. In liet verleden wees de bonds coach langer van tevoren één of meerdere coureurs aan. De na tionale titelstrijd wordt op 10 januari afgewerkt in Tilburg. „Dit keer wil ik wachten tot na het NK. Er zijn immers geen ren ners die er echt bovenuit steken. Het gaat om de vorm van de dag. Dan is het niet juist al in decem ber iemand aan te wijzen. Al zijn er natuurlijk wel renners die daarvoor in aanmerking komen. Ik denk aan Baars, Hendriks en natuurlijk Van der Poel", aldus de oud-wereldkampioen. Stoitsjkov beste van Bulgarije SOFIA/MADRID (Reuter) - Als troost voor zijn tweede plaats achter Marco van Basten in de verkiezing van de Europese voetballer van het jaar 1992, is Hristo Stoitsjkov uitgeroepen tot de beste speler van Bulga rije. Dat was voor de vierde keer op rij. Stoitsjkov had na de verkiezing van Van Basten, die achttien stemmen meer kreeg, kritiek op de uitslag. De 26-jarige spits van Barcelona was zondag al in de zesde minuut van het duel tegen Rayo Vallecano na een door hemzelf genomen vrije trap toe aan zijn tweede gele kaart en kon naar de kleedkamer ver trekken. Hij vindt dat hij het slachtoffer is van vooringeno menheid bij scheidsrechter Lo pez Nieto. „Ik was gewaar schuwd dat de arbiter op me loerde. Zo is het ook gebeurd", aldus Stoitsjkov, staan een tafellennistoerii ft voor junioren en senioren. In de sportzaal 'De Hinde' Kloosterzande kwamen in taal 80 deelnemers van de m. t d< te Zeeuws-Vlaamse tafelten i p; verenigingen in actie. Junioren A - 1 Noami Schelf) (SAR), 2 Erwin Verdurmen, 3 Ra van Wolffelaar. Junioren B - 1 E Ultee (STV), 2 Marscha de Booy.l chael van Loozen. Junioren C -1 Üen de Rijk (RDTi. 2 Lindsey Boerda )eh Benjamin de Maat. Junioren D Thijs Fassaert (SAR), 2 Koen va Hoff, 3 Heidi van Meelen. Junior -1 Lindsey Esyackers (SAR), 2 ter Fassaert, 3 Wim Lecluyse. Senioren hoofdgroep: 1 Wim 't H (SAR), 2 Johan 't Hooft. 3 Bas Ki Frai Senioren 2: 1 George Mahu (RD Chantal Verdurmen, 3 Björn B Mev dam. Senioren 3: 1 Joop de Bal (RDT). 2 René Ooms, 3 Johnny se. Senioren 4: 1 Sjaak Tellier.» Dijk). Recreanten: 1 Marie-Lcfff_' Buysse (Aloysius). iie< r C HIP oi lats ftijc D '"inkt inkt J Me Iker DINSDAG 09.00-09.30 EURO: Aerobics 09.30-10.30 EURO: Skiën: worli cross country vanuit Italië. 10.30-11.30 EURO: Eurogoals. 11.30-11.50 EURO: Aerobics. 11.50-13.30 EURO: Skiën: Worll Super G voor mannen vanuit Kleinkirchen, live. 13.30-14.00 EURO: Aerobics. 14.00-15.00 EURO: Historisch bal 15.00-17.00 EURO: Best of te deel 1. 17.00-18.00 EURO: Historisch bal. 17.10-17.15 Did 2: Sport Heute. 18.00-19.00 EURO: Eurogoals. 18.20-18.50 Ned 2: De Heilige auto- en motorsportmagazine. 18.45-19.15 RTL Sport. 19.00-20.00 EURO: Skiën. World 19.30-20.00 BRT 1: Sport 20.00-21.00 EURO: Havoc. 21.00-21.30 EURO: Eurofun. 21.30-22.00 EURO: Eurosport nie 21.30-22.00 BRT 2: Sport,. 21.30-22.00 BBC 1: A Questii Sport: quiz. 22.00-23.00 EURO: Kickboksen 22.15-22.30 Ned 3: Studio Sport naai. 22.30-22.55 BRT 1: Sport. 23.00-00.30 EURO: Boksen 00.30-01.00 EURO: Eurosport ni nswi nswi DE hee een ma; Haj zaa De VOO Ine Als Pos opd dag don beu maj voo war sch: De de i wor kini

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 30