Melanie Bos krijgt geen revanche PZC Oemoemenoe klaar voor play-offs Aanpassingen voor Ronald Koeman sport Vlissingse club negeert Luctor voor traditionele nieuwjaarstoernooi Italiaanse opwinding na Noors onderzoek Strijd om degradatie fe wordt interessanter E Spanning hoofdklas zaalvoetbal neemt toe ZATERDAG 12 DECEMBER 1992 CD CO van onze vei VLISSINGEN - Het vertrek van Zeeuws kampioene Mela nie Bos en trainster Truus Dom misse van de Vlissingse zwem- club Stormvogel naar Luctor in Middelburg heeft de toch al wankele relatie tussen deze beide clubs verslechterd. Een duidelijke aanwijzing daarvoor is dat Luctor voor het eerst in jaren niet is uitgenodigd voor het traditionele nieuwjaars- toernooi bij Stormvogel. De 17- jarige Melanie Bos kon juist met deze wedstrijd haar deel name aan de nationale en Zeeuwse zwemkampioensehap- pen veilig stellen. Bos en haar trainster Dommisse vestigen hun hoop nu op Luctor. Alleen als deze vereniging erin slaagt voor eind januari een offi cieel toernooi te organiseren, kan Melanie Bos voldoen aan de limieten die de kampioenschap pen aan deelnemers stellen. Wim Buys, voorzitter van Stormvogel, wast zijn handen in onschuld: „Het is een invitatie- toernooi. dus kunnen we uitno digen wie we willen. Het is jam mer voor Melanie." Dat Truus Dommisse sinds 1 de cember trainster bij Luctor is, heeft niets met het vertrek van Melanie Bos te maken. Dommis se hield het eind augustus al bij Stormvogel voor gezien, omdat ze door de slechte verstandhou ding binnen de vereniging het plezier in het trainen was verlo ren. Toen Luctor vorige maand zonder trainer kwam te zitten, benaderde de club Dommisse. Sfeer Ook Frans Bos, Melanie's vader heeft zich deze zomer terugge trokken als trainer-coördinator van de Vlissingse zwemvereni ging. De reden daarvoor was be halve Melanie's vertrek ook de sfeer binnen Stormvogel. ,.Na het vertrek van hoofdtrainer Jo- han Hietbrink kon de trainers- groep geen opvolger aanwijzen. Zelfs het bestuur was verdeeld. Het ging tussen Joop van Ge- mert en Truus Dommisse", al dus Bos. Volgens Buys was er helemaal geen sprake van verdeeldheid binnen het bestuur. „De keus was niet: Van Gemert óf Dom misse. Mensen die zoveel voor Stormvogel betekenen, moet je beiden zien te houden. Er moest alleen iets veranderen aan het trainingssysteem." Na het ver trek van Hietbrink trainde Van Gemert de A-selectie en Dom misse het B-team. Buys: „Dommisse had de B-se lectie eigenlijk voor zich op geëist. Bovendien weigerde ze goede spelers door te laten stro men naar de groep van Van Ge mert." Door de trainers te laten rouleren, hoopte het bestuur dit probleem op te lossen. Volgens Buys stemde ook Dommisse in eerste instantie volmondig met dit systeem in, om drie dagen la ter van gedachte te veranderen en haar ontslag in te dienen. Ook aan het vertrek van Melanie Bos lagen problemen met trai ners ten grondslag. Melanie: „Ik had van te voren met de trainers afgesproken dat m'n school op de eerste plaats kwam. Hierdoor kwam ik wel eens te laat op de training als ik m'n huiswerk niet op tijd af had. De laatste keer dat dit gebeurde moest ik een half uur wachten. Ik vond dit zo flauw, dat ik naar huis ben ge gaan." Voorzitter Buys: „Er was met Melanie afgesproken dat als ze kwam trainen, ze wel op tijd moest komen. Als ze te laat kwam. miste ze de helft van het inzwemmen, terwijl dit wel be langrijk is." Melanie Bos vindt dat ze makkelijk een deel van de warming-up kan missen. „Ik heb gewoon minder tijd nodig om in te zwemmen, dan andere zwem mers." ROME (RTR) - Italiaanse wielrenners hebben opge wonden gereageerd op een Noors wetenschappelijk on derzoek, waaruit blijkt dat langdurig zitten op een za del van een racefiets impo tentie veroorzaakt. „Ik zweer bij mijn vrouw, ik heb nooit iets gemerkt van impotentie", reageerde Franco Chioccioli furieus in de Italiaanse kranten. De Noorse artsen Morten Andersen en Bull Njaa kwa men na een intensief weten schappelijk onderzoek tot de conclusie dat door uren lang fietsen de parasympa- thische zenuw, die de bloed- toevoer naar de penis regelt voor een erectie, zodanig in de knel komt dat op den duur impotentie kan ont staan. Voor de hanige Italiaanse fietser was het resultaat een slag onder de gordel. „Hoe komen die Noren er bij", stotterde de Italiaanse bondscoach Martini van kwaadheid. „Ik heb vaker meer dan 350 kilometer ach tereen op een zadel gezeten. Als ik afstap en ze zeggen te gen me: 'Alfredo doe het, dan doe ik het." De artsen betrokken 800 fiet sers in de leeftijd van 30 tot 45 jaar bij hun onderzoek; 350 van hen hadden de da gen na een lange fietstocht problemen een erectie te krijgen, 200 zeiden minder zin in sex te hebben. „Ik heb de erectietest nooit gedaan, want ik heb na een inspan nende bergetappe of een tijdrit wel wat anders aan mijn hoofd", was de reactie van wereldkampioen Gianni Bugno. „Wie wel behoefte heeft aan sex tijdens de Tour of Giro, is een maniak." .iiiumiiiiiiiniiiiniiiiiiiiii Oemoemenoe-speler Ruud van Strien: Ik neem altijd als ik naar een rugbywedstrijd ga kijken mijn kleding mee, zodat ik kan invallen. foto Oscar van Beest Ruud van Strien: we handhaven ons in de ereklasse Van onze verslaggeefster MIDDELBURG - Al weet de Middel burgse rugbyvereniging Oemoemenoe na meer dan twintig jaar heel goed hoe het moet. een naamsverandering zit er vol gens speler Ruud van Strien niet in. „De bijzondere naam heeft ervoor gezorgd dat de club in heel Nederland bekend is", aldus de center. Oemoemenoe promo veerde dit jaar naar de ereklasse en speel de daarin boven alle verwachtingen. Toch start Oemoemenoe zondag de twee de helft van de competitie in de degrada tiepoule van de play-offs. Na de eerste competitiehelft hebben de twaalf clubs van de ereklasse zich opge splitst in twee groepen. De top zes speelt vanaf zondag voor de titel. Voor Oemoe menoe en vijf andere rugbyclubs begint dan de strijd in de degradatiepoule. De twee clubs die op de laatste plaats in de degradatie play-offs eindigen, moeten te rug naar de tweede klasse. Oemoemenoe is de play-offs als koploper ingegaan. „Als we geen ernstige blessures krijgen, hand haven we ons in de ereklasse", klinkt het overtuigend. Tegen Ascrum treedt het eerste team van Oemoemenoe zondag wel verzwakt aan. Trainer Henny Zandbergen betreurt het dat aanvoerder Jan Albregtse met een ge broken middenvoetsbeentje aan de kant moet blijven. Ook Harry van Helsland kan niet meedoen Zandbergen spreekt van een cruciaal duel: „Tegen het Amster damse Ascrum moeten we thuis de pun ten pakken, want de meeste teams zijn erg aan elkaar gewaagd." De kick-off is zon dag om 14.30 uur op sportpark de Nadorst in Middelburg. De 30-jarige Ruud van Strien is bezig aan zijn éénentwintigste seizoen bij Oemoe menoe. „Toen ik negen was. speelde mijn zwager rugby en ging ik wel eens kijken. Ik vond het wel een leuk spelletje." Een jaar later startte Oemoemenoe met een jeugd- team. waarvan Van Strien meteen lid werd. Sinds die tijd is hij gek op rugby. „Ik hield vroeger op school altijd spreekbeur ten over rugby. Dan nam ik een varkens blaas van m'n vaders slagerij mee, want daarvan was de eerste rugbybal ge maakt." Van Strien heeft één wedstrijd met het Ne derlands vijftiental meegespeeld. De tweede keer dat hij gevraagd werd Oranje te versterken, bedankte de Middelburger. Van Strien: „De ambities zijn er niet. Ik had geen zin een paar keer per week alleen naar Utrecht te rijden voor de training. Als ik geweten had dat Arno Seybel van Oemoemenoe twee weken later ook voor Oranje ging spelen had ik misschien wél ja gezegd.' Twee seizoenen geleden kreeg hij ook een aanbod van Eemland. dat toen een klasse hoger speelde dan Oemoemenoe. „Ik was een keer bij Eemland ingevallen, toen ze een man te kort kwamen. Ik neem name lijk altijd als ik naar een rugbywedstrijd ga kijken, mijn kleding mee, zodat ik kan invallen. Een paar dagen na de wedstrijd belde iemand van Eemland op, om te vra gen of ik tegen onkostenvergoeding voor deze ploeg wilde uitkomen", aldus Van Strien. Bij Oemoemenoe zijn de kosten van de kleding en het reizen naar wedstrijden voor rekening van de spelers. Toch sloeg de rugbyer het aanbod af. „Ik had net de verantwoordelijkheid op me genomen om voor Oemoemenoe een aantal activiteiten op te zetten." Dezelfde koppen Ook de goede sfeer binnen Oemoemenoe weerhield de Middelburger ervan te ver huizen naar een andere club. Van Strien: „Het leuke van Oemoemenoe is de diversi teit van de leden. Bij andere clubs zie je vaak mensen met dezelfde koppen, het zelfde postuur en gelijke opleiding." Oe moemenoe heeft twee senioren teams, een damesteam en een jeugdafdeling, maar de vereniging doet er alles aan dit aantal te vergroten. Van Strien: „Elk jaar organiseren we een Blind Date-toernooi. Eén of twee leden moeten dan een team vormen met niet-le- den uit de vrienden- en familiekring. Za terdag is er een barbecue en een feest. Zondag wordt er gespeeld. En als mensen het woord feest maar horen komen ze wel, dus is het toernooi altijd een succes." Vorig jaar zijn drie mensen uit het Blind Date-team van Van Strien lid geworden van Oemoemenoe. Wie geen interesse heeft in een gewoon lidmaatschap kan re creant-lid worden. Recreant-leden kun nen trainen zoveel ze willen en mogen vijf wedstrijden per jaar spelen. Van Strien: „Veel mensen denken dat rugby een ge vaarlijke sport is, maar er zijn in verhou ding minder blessuren dan bij het voetbal len." Volgens Buys was dat niet het enige probleem tussen Melanie Bos en de trainers. „Op een gege ven moment gingen Melanie Bos en Ronald van Ombergen bepa len. wanneer Hietbrink op vakantie mocht. Dat zag Hiet brink niet zitten. Daarom is hij vertrokken." Melanie Bos: „Hietbrink is weggegaan, omdat de zwemmers - en niet alleen Ro nald van Ombergen en ik - het vertrouwen in hem opzegden." Overigens is ook Van Ombergen naar Luctor vertrokken. Geen bedankje Het zit Melanie en Frans Bos nog steeds niet lekker dat Stormvogel sinds hun vertrek nog niets van zich heeft laten ho ren. Melanie: „Ik ben toch tien jaar voor deze club uitgekomen en heb nog geen bedankje ge had." Volgens Buys voelde nie mand zich daartoe geroepen. „Je kan de zaak natuurlijk ook omdraaien. Melanie heeft jaren van onze goede faciliteiten ge bruik kunnen maken. Ze heeft ook maximaal kunnen profite ren van de trainingen bij Storm vogel. Bovendien heeft ze zich nooit als clublid gedragen. Ze was een echte individualiste." Tot donderdag maakte Melanie Bos zich niet zo druk over haar vertrek naar Luctor. „Ik neem 3 januari tijdens het nieuwjaars- toernooi wel sportieve wraak op Stormvogel", zo liet ze aanvan kelijk weten. Maar die kans wordt haar nu ontnomen. „Luc tor is voor het eerst in tien jaar niet uitgenodigd voor het toer nooi. Het kan toeval zijn. maar dat betwijfel ik", aldus Melanie Bos. ZEIST (ANP) - Frits Kessel, de arts van de KNVB, vindt de Ja panse expeditie van Ronald Koeman geen gevaar voor het functioneren van de centrale verdediger woensdag in Istan bul. Koeman bevindt zich trou wens in goed gezelschap, ook de Spaanse internationals van Barcelona moeten woensdag een landenwedstrijd spelen. Collega Bestit, de dokter van Barcelona, die donderdag naar Azië vertrok, heeft dus meer pro bleemgevallen in zijn groep. „Na de wedstrijd om de wereldbeker zal Ronald Koeman bijna een half etmaal in een vliegtuig zit ten", vertelde Kessel. „Geen speler wordt daar beter van. Hij is maandag om zes uur in de ochtend terug in Londen. Dat vraagt natuurlijk een aantal aanpassingen om woensdag te rug te zijn in het Europese ritme. Zowel maandag als dinsdag zal Koeman anders moeten werken dan de overige spelers. Herstel trainingen om de spieren te ont spannen, zeker geen maximale inspanningen." In grote lijnen wordt voor ieder uur tijdsverschil een aanpas singsperiode van één dag als normaal beschouwd. Dat is in het geval van Koeman, Barce lona en de wereldbeker natuur lijk met geen mogelijkheid haal baar. „Wanneer je weer sneller aan de slag moet, zul je het tijds verschil tussen Europa en Japan dus niet volledig moeten oppak ken", weet Kessel uit ervaring. „Koeman zal zich onmiddellijk na de wedstrijd tegen Sao Paulo weer op de Europese tijd moeten richten. Hij stapt in de Japanse avond in het vliegtuig en hij moet dan zeker niet meteen on deruit gaan. Dat kan pas na een uur of vijf vliegen, een slaappil letje moet er dan voor zorgen dat hij rust heeft tot kort voor de lan ding in Londen. Maandagavond in Istanbul zal min of meer het zelfde dienen te gebeuren, daar na moet hij de omschakeling ge maakt hebben." van onze medewerker AXEL/TERNEUZEN - De strijd om de degradatie in de eerste klas van het zaalvoetbal regio Zeeuwsch-Vlaanderen wordt met de week interessanter. Dit keer pakte De Pooter twee be langrijke winstpunten in een doelpuntrijke (8-6) wedstrijd te gen Dow. De laatste plaats wordt nu gedeeld door Corn Boys/Ranschaert, Dow en De Pooter. In 't Sportuus van Axel toonde De Pooter zich net iets slagvaar diger dan de tegenstander De doelpuntenmakers van het Axelse team waren Dion Beu- zenberg (2). Jaap de Regt (2), Ro bert de Meijer (3) en Tonnie Hen- drikse. Voor Dow scoorden Lex Jansen (3), Hans van de Boom, Peter Rompa en Mark Bugajski de doelpunten. Bovenaan veranderde er vrijwel niets. Het treffen tussen koplo per Sporthuis De Cocq en Maas Afbouw wordt pas 21 december in Terneuzen gespeeld. De ach tervolgers Philippine/Ploegaert (5-1 zege tegen AZWZi en Kees Mechielsen (6-4 winst tegen HKC) maakten geen fout. Kees Mechielsen profiteerde van een paar zwakke momenten bij HKC. Daardoor kon Mechielsen uitlopen naar een 4-1-voor- sprong bij de rust. HKC kwam vervolgens terug tot 3-4, maar daarna moest de ervaren plo^ het lot ondergaan. Bram van de Brink was weer J beste schutter met twee doJ punten, terwijl Hans Stoffijn $5 Teun Bril de overige tref&f voor hun rekening namen VoJ8' Kees Mechielsen maakten Johl ny de Ritter (2), Simon vli Hoeve (2), Dennis Hamelink 1 Dicky Buijze de doelpunten. AZWZ-Philippine/Ploegaert (1-3) - Danny Declerk vcf AZWZ. Tonnie Goossens Marnix Schieman. Ivo Mohni Harry Vermeire voor Philippii Corn Boys/Ranschaert- Groote Slock 4-5 - Carlo Groene (2). Tom Henderieckx voor Corn Boys. Freddie Hoe stra (2). Andre de Regt (2). Wi ner Meijer voor De Groote Sloe - Tern. Bonded Stores-Het Boi Hert 3 3-4 (2-2) - Ronald de Wa Freek Boele, Luc de Maai voor Tern. Bonded Stores. Ha Urgert i2), Bruno Everaert. H; de Vliegere voor Het Bonte He De stand in de eerste klas regio ,h. Sporthuis De Cocq 10-19 i77-23s Kees Mechielsen 11-18 (56-28). 3 P 'e hppme/Ploegaert 11-17 (56-35), Maas Afbouw 9-14 (58-28), 5 Het B: te Hert 3 10-10 (49-60). 6 HKC 11-9 -49i. 7 De Groote Slock 11-7 (31-43 - Tern Bonded Stores 11-7 <37-55i AZWZ 10-6 (30-45). 10 De Pooter I (52-68). 11 Corn Boys/Ranschaert 5 (40-67). 12 Dow 10-5 (27-55). van onze medewerker HULST/AXEL - De spanning vergoedt dit jaar veel in de hoofdklas van het zaalvoetbal regio Zeeuwsch-Vlaanderen. Hoewel de laatste jaren het ni veau van de hoofdklas steeds dieper is weggezakt, wordt dit 'gemis' nu in ruime mate gecom penseerd door de intense strijd rondom het kampioenschap en de degradatie. Het beste voorbeeld werd deze week nog geleverd door het on- deraanstaande Vervaet dat met ruime cijfers (10-3) van IZV won. Dat betekende voor de ploeg uit Hulst de tweede overwinning in successie en tegelijkertijd het verlaten van de fatale degrada tieplaats. Vervaet overtrof dus zichzelf in de sporthal Den Dullaert. Bij de rust was de stand 4-1 in het voor deel van Vervaet, dat in Martijn Bisschop met vier treffers zijn topscorer had. De overige doel punten werden gescoord door Jochem Vervaet (3), Tom de Smit (2) en Erik Koster. IZV kon slechts de inbreng van Arno Wauters, Johnny de Kort en Ka- rel Claessens hiertegenover stel len. Bovenaan blijft Van der Gucht punten verzamelen. Dit keer werd, nipt met 6-5 gewonnen van Grensvrienden. In Axel ontlie pen beide teams elkaar niet veel. Luc Rombout (2x). Patrick de Cock, Patrick de Block en Peter van Gremberghe zorgden voor de produktie van de thuisclub, terwijl het halve dozijn van Van der Guc.ht op naam kwam van Nélis de Visser (2), Jan de Visser (2), Gino van Heeze en Marcel Verdurmen. Van de achtervolgers liet Brood je Ben in Terneuzen Koster Dey kansloos achter: 8-4. De Kom buis en Racing White deelden de punten (4-4). In de onderste re gionen pakte Churchill Lions twee belangrijke winstpunten (6 -5) tegen Cambrinus. Het Bonte Hert 2 tegen Sporting '88/De Ruyter werd uigesteld. Het duel tussen de middenmotors Ter neuzen en Bleijenbergh Vajo werd met 6-5 gewonnen door de ploeg uit Hulst. Het Bonte Hert 2 -Sporting '88 werd uitgesteld. Churchill Lions-Cambrinus 6-5. De thuisclub bleef de Axelaars maar net de baas. Churchill Lions verscheen niet in zijn sterkste samenstelling, maar die handicap was na afloop snel ver geten. Immers de doelpunten van Theo Schram (3x), Paul Hu- bregsen (2) en Huib Zwagers wa ren voldoende voor de winst, on danks de vrijwel evenwichtige partij. Daar konden de treffers van Hans Bakker (3) en Kevin Thompson (2) geen verandering in brengen, want de ploeg moest met lege handen naar huis. Racing White-De Kombuis 4-4 - Beide teams waren aan elkaar gewaagd. Chris van de Veire en Luc Félix namen elk twee doel punten voor hun rekening, maar Davy van Overmeeren (2), Sjef Pauwels en Job Zwegers zorg den ervoor dat de balans in even wicht bleef. Broodje Ben/De Ridder-Koster Dey 8-4 - De basis voor de afgete kende overwinning werd voor de rust gelegd: 5-1. Daarna nam Broodje Ben wat gas terug, het geen de Axelaars de gelegenheid gaf om meer in de wedstrijd te Voetbalwedstrijd om wereldbeker rechtstreeks op tv VLISSINGEN - Komende nacht zendt Veronica op Neder land 2 de voetbalwedstrijd tus sen Sao Paulo en FC Barcelona in Tokio om de wereldbeker rechtstreeks uit. De uitzending begint om 03.55 uur Nederland se tijd. Het commentaar vanuit de Japanse hoofdstad zal wor den verzorgd door Jack van Gel der. komen. Mohammed Anbar 1JV vestigde zijn goede spel met v je doelpunten, terwijl Bert Wilti ,n (2x), Jaap den Engelsman en J van der Maasschalkerweert vc de overige doelpunten Broodje Ben tekenden. Kosi Dey kwam in de tweede helft nf terug tot 6-4 dankzij treffers vr Rinus Scheele (2), Jack Schel[ man en Serge Martinu, daarna stokte de Axelse prodi^ tie. Terneuzen-Bleijenbergh VajoP -6 - De gelukkigste ploeg Jos Hoefnagels deelde in de laj ste minuut de genadeklap u Daarvoor ging de strijd volld gelijk op met wisselende kans voor beide teams. Toch mo( Terneuzen al gauw achter de w ten aanlopen, want telkens wtl de thuisclub geconfronteeT met een achterstand. Rust: 2f De jarige Gino van de Broecr scoorde drie keer voor Bleija*:. bergh. De resterende doelpif ten werden gemaakt door PeL Bouwman (2) en zoals gezer Jos Hoefnagels. Bij Terneuzi werd de score keurig verdes' onder Pascal de Ridder, Miclj de Vries, Johnny de Lijzer, Rf" bie en Peter Vermast. De stand in de hoofdklas regio: 1 Vl der Gucht 11-18 (65-38), 2 Het Boi Hert 2 10-16 (56-33), 3 Broodje Benl Ridder 10-15 (55-27). 4 De Kombuil -15 (61-43), 5 Racing White 10 11 51). 6 Koster Dey/transchemie 1! (49-66), 7 Bleijenbergh Vajo ll-lOi 47), 8 Grensvrienden 9-9 (38-47), neuzen 11-9 (52-65), 10 ChurdL Lions 10-8 (66-57). 11 Vervaet 11-7 -53). 12 Sporting '88 10-6 (34-57); si IZV 11-6 (49-80), 14 Cambrinus I (37-49). i«g LV j rei Ik Zaterdag 14.00-17.30 Ned 3: Studio sport met tennis (le halve finale Gn Slam-toernooi in Munchen) 14.55-17.00 EURO: Turnen: EK ji ren vanuit Arezzo. live. 17.25-18.00 Did 1: Sportschau. 18.50-19.20 BBC 1: Big break, gramma waarin de kandidaten bi| staan worden door bekende snod -spelers 19.15-19.58 Did 1: Sportschau Bundesligavoetbal 19.30-20.00 BRT 1: Sport 20.00-20.30 Did 3: Sport ïm West® 22.00-23.20 Did 2: Das aktuelle Sp -Studio. 22.15-22.45 Ned 3: Studio sport. 22.30-23.00 BRT 1: Sport 23.15-23.25 BBC 1: Sport 23.35-00.35 BBC 1: Match of the voetbalmagazine met samenvatJboi gen uit de Engelse competitie nni 00.22-01.22 Ned 3: Studio sport ex ht met tennis (samenvatting 2e hahi nale Grand Slam-toernooi in M chen). Zondag 09.00-00.30 EURO: diverse sport«|bl 11.30-13.00 Ned 2: TROSYero: sport sportmagazine 15.00-18.00 Ned 3: Studio sport ex tennis (finale Grand Slam-toen in Munchen). 15.30-16.00 BBC 2: Ocean challe: to verslag van de eerste etappe van zeilrace rond de wereld, van Sol naar Rio de Janeiro 16.15-18.00 Did 2: Sport Extra 17.00-17.30 RTL 4: SnowmagatF- informatie over alles wat met win sport te maken heeft Vandaag portret van het dorpje Fiss in lenrljk. 17.15-17.40 Ned 2: De Heilige Bp auto-en motorsportmagazine 18.10-18.40 Did 1: Sportschau. 18.45-20.00 Ned 3: Studio sport 19.00-19.35 BBC 2: Ski Sunday gazine 19.30-19.45 BRT 1: Sport l 19.45-20.30 BRT 1: Sportweekenó 19.50-19.58 Did 1: Sportschau-1 J?; gr a mm. 20.15-22.14 Did 1: Sportgala me: B de verkiezing van de Duitse sf .a man -vrouw en -ploeg van het in-K 22.00-23.00 RTL 4: Sport voe'- te aandacht voor de Belgische. Du le Spaanse en Engelse voetbalconii iar 22.05-22.10 Did 2: Sport am Son 22.45-23.05 BRT 1: Sport Hf fotoarchief PZC Melanie Bos: „Ik ben toch tien jaar voor deze club uitgekomen en heb nog geen bedankje gehad. Drukke tijden voor international en Barcelona-speler Ronald Koeman. fotoAFP

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 58