Verordening uitbaten sexhuizen in de klas Bewoners Reuzenhoek zijn slechte weg en riolering beu ZHV raadt boycot van het Terneuzense ziekenhuis af 'Nep-scouts' in Sluiskil actief lees de krant 'Taak werkgroep Mondiaal beleid wordt ondergraven' Nieuwe fusiepoging ambulancediensten Hontenisse werkt aan opstellen van eigen regels van onze verslaggever KLOOSTERZANDE - De ge meente Hontenisse hoopt voor volgend jaar zomer een gemeen telijke verordening voor het uitbaten van sexhuizen te heb ben. Sinds de Tweede Kamer in mei het bordeelverbod officieel uit de wetgeving heeft ge schrapt, valt het vergunningen beleid onder de gemeentelijke verantwoordelijkheden. Het parlement was zo'n ander half jaar later met de wijziging van de verouderde wetsartike len dan eerder gedacht. De ge meente Hontenisse - waar al eer der over de instelling van een ei gen verordening werd gefiloso feerd - is daarom nu pas daad werkelijk bezig met de ambtelij ke voorbereiding van een ge meentelijke verordening voor de vijf 'commerciële sexinrichtin- gen' op haar grondgebied. Met de nieuwe wet in de hand kan een gemeente ook besluiten om sexhuizen te verbieden, maar in Hontenisse is in de jaren tachtig al beslist dat de vijf bestaande bordelen gedoogd zullen wor den. Meisje van 13 veroorzaakt aanrijding met bromfiets OOST-SOUBURG - Een der tienjarig meisje uit Vlissingen is maandagavond gewond ge raakt toen ze met een bromfiets tegen een auto aanreed. Het meisje had aan de 59-jarige eigenaar van de bromfiets ge vraagd of ze een rondje mocht rijden in Oost-Souburg. Ze reed zonder helm uit de Dintelstraat naar de Dommelstraat. Daar was een automobilist net bezig zijn auto achteruit te parkeren. Het meisje hield de brommer niet meer in bedwang en raakte de auto. Ze kwam op haar knie terecht en werd naar het Zieken huis Walcheren vervoerd. De verwondingen bleken mee te vallen. Tegen het meisje ejn de ei genaar van de bromfiets is pro ces-verbaal opgemaakt. De bromfiets is voor technisch on derzoek overgebracht naar het politiebureau. Vermoedelijk werkten de remmen niet goed. Tegelijkertijd is destijds wel dui delijk gesteld dat er geen nieuwe sexhuizen bij mogen komen. Burgemeester Th. Steenkamp meldde bij de presentatie van de begroting vorige week dat b en w nog steeds achter de intentie verklaring van het toenmalige college staan. Bij de gemeente zijn de laatste jaren geen klach ten binnengekomen over over last van de bordelen of hun klan ten in de 'groene long van Zeeuwsch-Vlaanderen' Werkneemsters Daarnaast heeft de politie ook geen verbalen hoeven opmaken omdat verblijfsvergunningen van werkneemsters niet in orde zouden zijn. Hontenisse wil het overdragen van de verantwoor delijkheid inzake het 'prostitu- Controles op snelheid: 86 bekeuringen OOSTBURG - Bij snelheids controles op diverse plaatsen in West-Zeeuwsch-Vlaanderen zijn maandag en dinsdag 86 au tomobilisten geverbaliseerd. In de Nieuwstraat te Oostburg werden maandag omstreeks het middaguur 118 voertuigen ge controleerd. Daarvan reden er 22 te hard. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 111 kilometer per uur. Er geldt een maximum van 50 kilometer per uur. Langs de Rijksweg tussen Breskens en Schoondijke werden 's middags tussen 4 en 5 uur 235 auto's ge controleerd. Het maximum van 80 kilometer per uur werd door 21 bestuurders overschreden. De hoogst gemeten snelheid be droeg 112 kilometer per uur. In Aardenburg aan de Peurs- sensstraat passeerden dinsdag morgen tussen half twaalf en kwart voor één 108 auto's de controle. Elf bestuurders wer den geverbaliseerd. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 72 ki lometer per uur. Er geldt een ma ximum van 50. Diezelfde limiet geldt op de Rijksweg in Eede waar 's morgens tussen 10 en 11 uur 280 voertuigen passeerden. Daarvan kregen er 32 een 'prent'. De hoogst gemeten snel heid bedroeg 93 kilometer per uur. In gemeente Oostburg van een medewerkster OOSTBURG - De werkgroep Mondiaal beleid in de gemeente Oostburg vindt dat zij te weinig SINT JANSTEEN Reünie - Ruim 75 nazaten van de familie De Schrijver houden zaterdag een reünie in het ge meenschapscentrum De Waran de in Sint Jansteen. Dankzij het uitpluizen van familie- en ge- meenteregisters is een stam boom opgesteld, die terug gaat tot het jaar 1708. De De Schrij vers uit die periode waren woon achtig in de grensdorpen Clinge. Sint Jansteen en Kapellebrug. Ook is een familiewapen ont dekt, dat tijdens de reünie ver toond wordt. De bijeenkomst in De Warande begint om 10.00 uur. Deel waslijn geplunderd OOST-SOUBURG - Een blouse, een topje en een rokje vormden de buit van een diefstal van een waslijn. Een bewoonster van de Van Genkelstraat in Oost-Sou burg miste de spullen dinsdag ochtend Ze had de waslijn maandagochtend volgehangen. De dieven zijn over de poort van de tuin geklommen. De waarde van de buit bedraagt 355 gulden. Kranslegging ter herdenking bevrijding van Westkapelle WESTKAPELLE - De landing van de geallieerden in 1944 en de daaropvolgende bevrijding worden dinsdag 3 november in Westkapelle herdacht op de al gemene begraafplaats bij de vuurtoren. Een deel van het Korps Commandotroepen uit Roosendaal zal hierbij aanwe zig zijn. Namens dit korps en de gemeen te Westkapelle worden kransen gelegd. Ook door leerlingen en leerkrachten van de christelijke basisschool De Lichtstraal wordt een krans gelegd. Tevens leggen zij bloemen op de graven van de burger- en oorlogsslacht offers. die de school 'geadop teerd' heeft De plechtigheid begint om 14 uur. tiebeleid' aangrijpen om ook een aantal andere zaken bij verorde ning te regelen. ..Zo hebben wij wel eens een aan vraag gehad voor opvallende buitenverlichting in neon. Die aanvraag is destijds afgewezen, omdat ze niet in overeenstem ming was met de bouwvergun ning. Maai- de grootte van uit hangborden en de wijze waarop lichtreclame gemaakt mag wor den. kan nu gewoon in de veror dening worden opgenomen", meldt Lucien van de Walle, amb tenaar openbare orde. In de gemeentelijke regeling die nen ook zaken als brandpreven tie en 'sociaal-hygiënische werk omstandigheden' te worden op genomen. Voor de beoordeling van die werkomstandigheden wil de gemeente inlichtingen in winnen bij de Mr A. de Graaf stichting. Die stichting zet zich in voor het verbeteren van de po sitie van prostituées. Ook de Vereniging van Nederlandse Ge meenten (VNG) is momenteel bezig met het opstellen van een lijst met aandachtspunten voor het prostitutiebeleid van klei nere gemeenten. B en w van Hontenisse willen die modelver ordening van de VNG graag toetsen aan de situatie in Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen. De ge meenteraad krijgt in elk geval nog in het eerste half jaar van 1993 een 'concept-verordening' onder ogen, verwacht het col lege. ruimte krijgt. „Onze adviseren de taak wordt teveel ondergra ven", vertelde een woordvoer ster dindsdagmorgen aan de Oostburgse welzijnscommissie. Het collegevoorstel aangaande de begroting 1993 van de werk groep was daarvoor aanleiding. Daarin werd voorgesteld om van het budget van 10.000 gulden 3000 gulden te bestemmen voor het steunen van de opvang van vluchtelingen in de regio van herkomst. ..Wij vinden dat de uitvoering van het beleid teveel gestuurd wordt door de gemeente. Wij mo gen slechts uitvoeren wat de ge meente voorstelt", aldus de woordvoerster. Ook de verplich ting om samenwerking te zoe ken met de stichting Vluchten- lingenwerk West-Zeeuwsch- Vlaanderen en de organisatoren van het Oostburgse onderdeel van het Festival Gekleurd was niet goed gevallen bij de werk groep. Volgens wethouder L. Cuele- naere is het de bedoeling dat de besteding in overleg zal plaats vinden met de werkgroep. „We hebben nog niet aangegeven hoe en wat. Het is enkel een indica tie". aldus de wethouder. De raadsleden gingen akkoord met het collegevoorstel. Omwonende Het D T-raadslid H. van der Weegen wil dat het college snel maatregelen treft tegen een om wonende van de oude vuilnis belt van Groede. Het terrein van de voormalige vuilnisbelt wordt gebruikt door de Modelbouw vereniging Oostburg. Zij hebben dat ingericht om met model bouwvliegtuigen te vliegen. Vol gens Van der Weegen, die al eer der wees op het probleem, wor den leden van de vereniging las tig gevallen door een omwonen de. De persoon in kwestie zou tegen de leden schelden en, volgens het WD-raadslid A. Rosendaal, worden mensen door de Groede- naar achtervolgd tot hun wo ning. „Dit is ontoelaatbaar", al dus Rosendaal. Van der Weegen wist dat men sen zelfs geen aangifte durven te doen. „Het is toch belachelijk dat één iemand de streek terrori seert". aldus Van der Weegen die vond dat er nu eindelijk na vier maanden actie moet worden on dernomen. Cuelenaere vertelde dat er stappen ondernomen zijn. „Maar de vraag stellen is gemak kelijker dan de oplossing." Ook racebaandoorn in 't oog van onze verslaggever REUZENHOEK - De bewo ners van het gehucht Reuzen- hoek bij Zaamslag voelen zich meer dan stiefmoederlijk behandeld door de gemeente Terneuzen. Al jaren dringen ze tevergeefs aan op verbete ring van de weg voor hun wo ning, onderaan de Reuzen- hoeksedijk. Bovendien is het hen een doorn in het oog dat de dijk zelf als een soort race baan wordt gebruikt. De Reuzenhoeksedijk is sinds jaar en dag een belangrijke sluiproute voor doorgaand verkeer dat de verkeerslichten in en om Terneuzen wil mij den. Ter hoogte van Zaam- slagveer nam de gemeente een jaar geleden maatregelen om de snelheden te beperken: er werden wat 'verkeerssluisjes' aangelegd. De bewoners van Reuzenhoek i enkele tientallen woningen èn een school) keken er vol af gunst naar. Voor hun deur raasde het verkeer tussen Zaamslag en Terneuzen na melijk gewoon door. Woord voerder Toine van Pamelen: „Bovendien zit het ons ontzet tend dwars dat er niets is ge daan aan de 'onderweg', die vooral voor de bewoners be langrijk is. De weg is al jaren bijna onbegaanbaar en we hebben de gemeente daar ook bij herhaling op gewezen. Steeds opnieuw kregen we te horen dat er misschien in een volgend begrotingsjaar geld beschikbaar zou zijn voor een opknapbeurt. Maar er gebeurt al jaren helemaal niets. Daar komt nog bij dat, als er veel re gen valt. we met wateroverlast te kampen krijgen omdat de riolering ook niets meer voor stelt." Aktie De bewoners, verenigd in het buurtcomité, zijn nu ander maal in aktie gekomen. Er is opnieuw een brief naar de ge meente, waarin de wensen (zo langzamerhand eisen) op een rijtje worden gezet. Reuzen- hoek wil nieuwe bestrating, nieuwe riolering èn verkeers- remmende maatregelen op de Reuzenhoeksedijk. Een kleine maand geleden, toen in opdracht van de ge meente de verkeerssituatie bij Zaamslag werd aangepast, na men dagelijks vele honderden automobilisten de sluiproute over de dijk. Van Pamelen: „Wij begrijpen best dat er dan een alternatieve route wordt gezocht, maar dat moet dan wel tijdelijk zijn." Een woordvoerder van de ge meente maakte dinsdagmid dag duidelijk dat de gemeen telijke verkeersdeskundigen de komende weken de situatie op de Reuzenhoeksedijk nauwlettend in het oog zullen houden. Is er inderdaad spra ke van een gestage gröei van de verkeersstroom dan wor den maatregelen overwogen. Over de reconstructie van de weg onderlangs de dijk en de eventuele vervanging van de riolering zei de woordvoerder: „De mensen die dit soort za ken behandelen, hebben nog geen brief gezien. Maar de klachten zijn natuurlijk be kend. De aanpassing staat nu op het kapitaaluitgavenplan voor 1994. Met het karwei is ongeveer vier ton gemoeid. Maar of het ook inderdaad in '94 zal worden uitgevoerd, is nu nog niet met zekerheid te zeggen." De situatie onderaan de Reuzenhoeksedijk: 'onbegaanbare weg en rotte riolering'. foto Camile Schelstraete van onze verslaggever OOSTBURG - De actie van de Bressiaander A. Heijboer om particulier verzekerden in West -Zeeuwsch-Vlaanderen te be wegen het streekziekenhuis in Terneuzen links te laten liggen als ze niet in het Oostburgse hospitaal terecht kunnen, is een rechtstreekse bedreiging voor het voortbestaan van de instel ling in de Eenhoornstad. Dat zeggen de directeuren G. Ra- maekers van de Ziekenhuis- groep Zeeuwsch-Vlaanderen en C. G. Jebbink van de Zeeuwse ziektekosten verzekeringsmaat schappij ZHV. Heijboer heeft met vijf andere verontruste burgers (onder wie een huisarts uit de gemeente Oostburgi een commissie opge richt. De groep weigert zich neer te leggen bij de beslissing om na zes uur 's avonds en in de week einden geen chirurgische ingre pen meer te verrichten in het An- toniusziekenhuis. Ook de spe cialistische verloskunde wordt met ingang van januari volgend jaar geconcentreerd in De Hon- te. „Een elitair groepje in Terneu zen denkt dat de mensen uit West-Zeeuwsch-Vlaanderen straks zomaar klakkeloos naar De Honte zullen komen voor een behandeling. Dat zal ze tegen vallen. Wij willen zoveel moge lijk particulier verzekerden uit de streek laten inzien dat ze in een dergelijk geval beter naar Belgie kunnen uitwijken voor specialistische zorg. Dan weet je tenminste gelijk waar je als pa tient aan toe bent en het is nog goedkoper ook", motiveert de Bressiaander zijn nieuwe actie. Hij benadrukt overigens dat het de bedoeling is dat overdag ge woon gebruik wordt gemaakt van de voorzieningen in Oost burg. „Anders zouden we mee helpen om de boel hier kapot te maken." Wachttijden Ramaekers laat de 'ronselprak tijken' van Heijboer gelaten over zich heenkomen. „Ik kan dit soort initiatieven moeilijk zien als een ondersteuning van onze pogingen om het Antomuszie- kenhuis in de lucht te houden. Wij proberen er alles aan te doen. steken er zelfs onze nek voor uit. om de kwaliteit van de zorgverlening van de gehele zie- kenhuisgroep te verbeteren. Ik word kwaad op iedereen die bij draagt aan het afkalven van de ze doelstelling. Ze moeten op houden met zeuren. De zieken huizen in Belgie zijn echt niet goedkoper. Hooguit de dagprijs voor een bed, maar de totale be handeling kost uiteindelijk min stens net zoveel als hier. De Vlaamse ziekenhuizen zijn enkel interessant omdat ze nauwelijks wachttijden kennen. Maar ons beleidsplan is er juist op gericht de wachttijden in Terneuzen en Oostburg terug te dringen", al dus de directeur patiëntenzorg. Gevolgen ZHV-directeur Jebbink onder schrijft de visie van Ramaekers. Hij raadt particulier verzeker den in West-Zeeuwsch-Vlaande ren af zich achter het initiatief te scharen. „Een dergelijke boycot van De Honte heeft directe ge volgen voor de ziekenhuisgroep en dus ook voor het Antoniuszie- kenhuis. Dit soort acties draagt er enkel toe bij dat het niveau van de gezondheidszorg in SLUISKIL - Tijdens de laatste schoolvakanties blijken er in Sluiskil illegale scouts langs de deuren te gaan onder het mom een heitje voor een karweitje actie te houden voor de scou ting. Het geld dat ze hiermee verdienen zou volgens hen ten goede komen aan scouting Sluiskil. Deze scouting heeft echter niets met dit alles te ma ken en distantieert zich dan ook van deze actie. Voorzitter Carlo van de Bran den: „Scouting Sluiskil houdt zijn heitje voor een karweitje-ac tie altijd in het voorjaar Dat wordt altijd aangekondigd door middel van onder andere pos ters in winkels. Bovendien zijn onze scoutingleden die de actie uitvoeren altijd herkenbaar aan hun uniform. Met de vooral ge durende de schoolvakanties uit gevoerde bezigheden van deze niet-scoutingleden heeft onze vereniging dus niets te maken De scouting waarschuwt dan ook de mensen er rekening mee te houden dat de karweitjes on der een valse naam worden uit gevoerd. Of er verder nog stap pen worden ondernomen tegen de nep-scouts is op dit moment nog met bekend. van onze verslaggever OOSTBURG - Burgemeester M. L. Everaers van de gemeente Sluis gaat opnieuw proberen de twee Zeeuws-VIaamse ambu lancediensten onder te brengen in één organisatie. Tot de her nieuwde fusiepoging werd dins dagmiddag besloten tijdens het jaarlijks overleg van de burge meesters en wethouders van de gemeenten Oostburg, Aarden burg en Sluis met de directie van de Ziekenhuisgroep Zeeuwsch-Vlaanderen. Volgens Everaers (bestuurslid van de Centrale Post Ambulan cevervoer Zeeland) bestaat er een goede kans dat de dienst van streekziekenhuis De Honte in Terneuzen en die van het West- Zeeuws-Vlaamse Rode Kruis alsnog tot elkaar kunnen ko men. Tot de zomer zag het er naar uit dat beide ziekenver- voerders akkoord zouden gaan met een fusie. Het Rode Kruis brak de onderhandelingen ech ter om 'onduidelijke redenen en met abusievelijke argumenten' af, aldus Everaers. „Ik heb de plannen na die tijd even laten rusten, maar ze zijn zeer zeker niet in de ijskast be land. Het gaat per slot van reke ning om de belangen van het personeel en de patiënten. Over dit soort zaken moet je als vol wassen mensen toch tot over eenstemming kunnen komen. Dus is het zaak dat zo zachtjes aan weer wordt bekeken of de uitgangspunten van voor de zo mermaanden nog overeind staan. Mogelijk dat de nieuwe voorzitter van het West-Zeeuws -Vlaamse Rode Kruis de ge sprekken een andere dimensie kan geven. Niet dat zijn voor ganger de fusie heeft gedwars boomd, integendeel zelfs, maar vers bloed in een organisatie le vert meestal wel weer nieuwe ideeën op", verwacht de Sluisse burgemeester. Ziekenhuisgroep De colleges van burgemeesters en wethouders hebben in het ge sprek met directeur patiënten zorg G. Ramaekers van de zie kenhuisgroep hun 'teleurstel ling uitgesproken' over het voor nemen van de directie om met ingang van volgend jaar de chi rurgische ingrepen in het Oost burgse Antoniusziekenhuis na zes uur 's avonds te beëindigen, zo luidt de officiële verklaring in een perscommuniqué. De b's en w's zijn er daarentegen van over tuigd dat de directie er alles aan doet om het voortbestaan en functioneren van het ziekenhuis zeker te stellen. Geen van de col legeleden wilde gisteravond na der ingaan op dit onderdeel van het periodiek onderhoud met de ziekenhuistop. Het regiobestuur van de vak bond AbvaKabo heeft met ver bazing kennis genomen van de reorganisatieplannen van de zie kenhuisgroep. Regiobestuurder P. Verschragen is 'zeer ont stemd' over het feit dat de bond op voorhand niet door de direc tie is uitgenodigd om het vrijdag aan het personeel gepresenteer de strategisch beleidsplan door te spreken. „We hebben al heel wat telefoon tjes gehad van medewerkers van het Antoniusziekenhuis die wil len weten of hun baan niet op de tocht staat. Maar we kunnen ze helaas niets vertellen, omdat we inhoudelijk nog niet op de hoog te zijn van het beleidsplan. Di ben benieuwd of Ramaekers zijn belofte uit het verleden waai kan maken dat er geen gedwon gen ontslagen zullen vallen. De consequentie kan zijn dat er overplaatsingen zullen volgen en dat vacatures in verband met de bezuinigingen (volgend jaar waarschijnlijk twee miljoem niet meer worden opgevuld. Dat zou een aanzienlijk verhoging van de werkdruk met zich mee brengen", speculeert Verschra gen op de mogelijke gevolgen van de aangekondigde reorgani satie. De bond zal vandaag, woensdag, om opheldering vra gen van de voornemens van de directie. Burgerlijke stand TERNEUZEN Geboren: Yorik, zv E. Laureten M. de Reus; Nina M. dv J. C. L van Loon en M. G. E. Koomen; Anouk, dv A. C. de Bruijne enM Th. M. Aerts; Daniëlle. dv J. H Beverdam en T. A. H. Vosveld, Lotte C. dv H. J. Bent en G. M van der Does; Benjamin Ph. zv R. A. Triance: Wessel V. zv J. P Schoonakker en I. G. M. van der Meijden; Leonie. dv P. A. Bare- man en P. M. J. Roggeveen; Ma- xine Ch. Ch. dv H. M. Lintingen N. M. C. de Bruijn; Dylan H. Th. zv D. Klokgieter en K. M. A. En- gelsma. Getrouwd: J. Weeda, 35 jr. en M, G. Smies, 28 jr.; J.K. de Vries,47 jr. en J. Damming, 31 jr. Overleden: Chr. W. Dam, 67 jr.. T. Bos, ev S. D. Knol. 66 jr.; C. M C. Vermeiren, wv F. L. Herman, 83 jr.; J. B. Verduin, 67 jr.; A. J. van Drongelen, 82 jr. Zeeuwsch-Vlaanderen verder daalt", stelt Jebbink. De 'groep-Heijboer' verwacht ui terlijk binnen tien dagen een ac tieplan te hebben opgesteld, om zoveel mogelijk particulier ver zekerden aan hun kant te krij gen. De Bressiaanse garagehou der overhandigde Ramaekers maandag (in het kader van zijn vorige actie) ruim 15.000 handte keningen van West-Zeeuws-Vla mingen, die vrezen dat 'ondanks alle mooie beloften van de direc tie' wordt toegewerkt naar de sluiting van het Oostburgse zie kenhuis. Dorpsraad van Graauw houdt ledenvergadering GRAAUW - De dit voorjaar op gerichte Dorpsraad Graauw houdt donderdag 5 november zijn eerste algemene ledenver gadering voor alle inwoners van het dorp. Provinciaal amb tenaar J. de Feyter houdt een in leiding over het kleine-kernen- beleid van de provincie en de Hulster wethouder P. Weemaes zal vertellen hoe het er met de uitvoering van het dorpsplan voor Graauw voorstaat. Het bestuur van de Dorpsraad verwacht dat ook meer informa tie over de aanpassing van de kruising DorpsstraaUGraauw- sedijk/Meloweg (de zogenaamde coupure') kan worden gegeven. Tijdens de vergadering wordt voorts een videofilm over het werk van dorpsraden gedraaid. De vergadering van de Dorps raad wordt gehouden in de grote zaal van het gemeenschapshuis en begint om 19.30 uur. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Hulst; maken gelet op artikel 12 van de Wet Algemene bepalin gen milieuhygiëne bekend dat op 16 en 24 septem ber 1992 bij hen aanvragen zijn ingekomen om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergun ning ingevolge de Hinderwet van: - Stichting 'De Blaauwe Hoeve', Truffinoweg 2 te Hulst wegens het uitbreiden/wijzigen van een verpleeg- en verzorgingstehuis op het per ceel Truffinoweg 2 te Hulst; - E.J.E. Heyens, Zoutestraat 176 te Hulst we gens het wijzigen van een machinefabriek, re paratie-inrichting, landbouwmechanisatiebe- drijf en garage op het perceel Zoutestraat 176 te Hulst; e.e.a. zoals op de bij de aanvragen behorende be scheiden nader is aangegeven. De aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van heden gedurende een maand alsmede daarna tot het einde van de ter mijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld te gen de beschikking op de aanvraag in het stads kantoor Sportlaan 4 te Hulst ter inzage, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelich ting worden verkregen. Bovenbedoelde bescheiden liggen bovendien op 7,14,21 en 28 november 1992 van 9.00 tot 12.00 uur ter inzage op het Groepsbureau der Rijkspolitie Hulst, van de Maelstedeweg 52 te Hulst. Gemotiveerde schriftelijke bezwaren kunnen ge durende één maand na heden bij het gemeentebe stuur worden ingebracht. De bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Degene die een bezwaarschrift indient, kan evenwel verzoeken om zijn persoonlijke gegevens niet bekend te ma ken. Een verzoek daartoe dient tezamen met het bezwaarschrift te worden ingediend. Gemotiveerde bezwaren kunnen tevens monde ling, op een daartoe strekkend verzoek tot 21 no vember 1992 worden ingebracht. Daartoe dient vooraf een afspraak te worden gemaakt. Gelegen heid zal dan worden gegeven tot- een gedachten- wisseling over de aanvraag tussen een vertegen woordiger van het gemeentebestuur, de aanvra ger en degenen die mondelinge bezwaren wensen in te brengen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat de aanvrager, zij die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerpbeschikking in te dienen c.q. tegen de definitieve beschikking in beroep te komen. Hulst, 28 oktober 1992 Burgemeester en wethouders van Hulst, mr. A. A. L. G. M. Kessen, burgemeester mr. H. J. v. Geesbergen, secretaris Stichting Krant in de Klas Joh. Vermeerstraat 14 1071 DR Amsterdam Tel. (020)6647536

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 34