Gebrek aan routine nekt AZVV Van der Griendt oppermachtig in Broodloop Axel De Jong en Mesu sterkste koppel Koewacht geeft Sluiskil een lesje in het scoren Bergmans geeft Baart geen kans Kampioen alleen aan leiding in zaalvoetbal Debutant zaalvoetbal maakt sterke indruk Oostkapelle straft verdedigingsfouten bekwaam af lo Spanning aan kop van Hulster zaalvoetbal van onze medewerker AXEL - Tegen Oostkapelle liep AZVV zaterdag tegen de derde nederlaag van het nog prille sei zoen op. Twee grote verdedi gingsfouten lagen aan de basis van het 0-2-verlies. De bezoe kers benutten die koel en lieten de thuisploeg met lege handen en lichte zorgen achter. Maar van een crisis wil AZVV-trainer Jan 't Gilde voorlopig niet we ten. „Ik vond ze net iets meer in huis hebben", oordeelde 't Gilde in zijn nabeschouwing over de kwaliteiten van zijn tegenstan der. Daarbij doelde hij op het surplus aan routine dat tenslot te beslissend zou blijken. Want vooral op dat punt ging de thuis ploeg zaterdag mank Jan 't Gil de deed daar niet moeilijk over: ..We hielden er rekening mee dat het vertrek van een aantal routi niers ons een keer op zou breken. Vandaag gebeurde dat." AZVV startte zaterdag ook zon der Jan van Drongelen (3 gele kaarten) en Peter van de Velde (voor zijn werk naar het buiten land) en begon met Theo Hanny op de bank. AZW wist toen al dat het „best eens zwaar zou kunnen worden." Het belette de jonge AZW- Rustige week zaalvoetbal TERNEUZEN - Er zijn deze week slechts vier wedstrijden gespeeld in de derde klas van het zaalvoetbalrayon Terneu- zen. De vijfde, het duel tussen koploper NK Balkan en de num mer drie van de ranglijst Quali ty's, moest noodgedwongen uit gesteld worden omdat NK Bal kan onvoldoende spelers op de been kon brengen. Terneuzen 2 - Feyter was met 5-8 de doelpuntrijkste wedstrijd. In stuif 1 - Plantenmark werd 8-4. De uitslagen: Derde klas: Broodje Ben 4 - Instuif 2 I -0. Temeuzen 2 - Feyter 5-8, M&B - Goalgetters 4-3, Plantenmarkt - In stuif 1 4-8 en Qutility's - NK Balkan uitgesteld De stand in de derde klas: 1Instuif 1 4-7 2. NK Balkan 3-6 3. M&B 4-6 4 Qu tility's 2-4 5. Goalgetters 3-4 6 Brood je Ben 4 4-3 7. Dow 4 3-2 8. Feyter 3-2 9. Instuif 2 4-2 10 Temeuzen 2 4-1 en 11. Plantenmarkt 4-1 ploeg overigens niet om in het eerste half uur verdienstelijk te presteren. Tot aan het straf schopgebied. het gebied waar oorlog gemaakt moet worden, maar waar de AZW-spitsen Jacco Koekkoek en Hans Bak ker weinig kansen kregen hun aanvallende mogelijkheden te demonstreren. Stoffel Schipper, maar vooral ex-VCV Zeeland doelman Mohammed El Bekka- oui lagen voortdurend dwars. El Bekkaoui hield Jacco Koekkoek na een kwartier met een fraaie redding van een voorsprong af en smoorde met Schipper alle verdere dreiging van de tegen stander in de Mem. Het gemis aan routine deed zich bij AZVV na een half uur schrij nend voelen: een ogenschijnlijk ongevaarlijke aanval werd door de aarzelende verdediging vol komen verkeerd behandeld en Wilfred Schipper kon na die blunder niet meer missen: 0-1. De AZVV-tieners waren op slag van de kook, liepen aangeslagen rond en zochten krampachtig naar de gelijkmaker. Maar met Antoine Thoen (naar Hoek) en Werner Bisschop (Steen) blijkt AZVV ook zijn aanvalskracht kwijt te zijn en Bakker en Koek koek kunnen de ondankbare taak om genoemd duo te doen vergeten (nog) niet aan. AZW barst weliswaar van goede wil. maar mist ook de rou tiniers die de lijnen uitzetten en voor gevaar zorgen en een defen sief die de zaak dicht kan hou den. Dat werd duidelijk bij de tweede tegengoal, toen Erik Wattel van een gebrekkige orga nisatie profiteerde. Wattel stel de vervolgens Aart Joziasse in staat om 0-2 te scoren. Aansluitingstreffer De wedstrijd was gespeeld. Theo Hanny mocht na de pauze wel opdraven en meer rust brengen in de ploeg, aanvallend bleef AZW onder de maat. Kansen kwamen er wel degelijk, maar al leen voor El Bekkaoui schoof Hans Bakker de unieke moge lijkheid op de aansluitingstref fer naast en Pascal Schieman kon na een solo de Oostkapelle- goalie ook niet Moppen. Als AZW met zijn routiniers kan starten en ietsje doeltreffender voor de dag komt moet een crisis voorkomen kunnen worden. AZVV-Oostkapelle 0-2 (0-2). 30. Wil fred Schipper 0-1; 39 Aart Joziasse 0 -2 Scheidsrechter de heer Rijsdijk uit Middelburg. Toeschouwers 175 van onze medewerker AXEL - Na vorige week in Bre da ook al een knappe Singelloop te hebben gelopen, was Hans van der Griendt zaterdag echt oppermachtig tijdens de Axelse Broodloop. Met het nodige ge voel voor theater liep de Hoeke- naar in de slotfase eenvoudig weg van concurrent Gilbert Pieters om overtuigend als win naar over de finish te gaan. De af en toe fel opstekende wind hield het 150 deelnemers tellen de peloton in de openingsfase van de Broodloop opvallend kalm. De wind speelde toen nog niet in het nadeel, maar men do seerde duidelijk de krachten. Aan kop bij het verlaten van de straten van Axel derhalve nog een groep van zo'n tien man, waarin Gilbert Pieters en Hans van der Griendt de lakens uit deelden. Kemphanen Vlak daarachter de kemphanen van de Petrus Hondius school- loop van vorige week, Marnix Hillaert en Fons Warrens. De laatste won toen. maar nu zorg de kramp ervoor dat. Warrens" kansen al na twee kilometer tot nul procent gereduceerd wer den. Ook Hillaert slaagde er in het daarop deel over de Woeste Kop niet in om bij Pieters en Van der Griendt te blijven, zodat het duo het in het tweede deel van de wedstrijd samen uit mochten gaan maken. Op het lange rechte stuk par cours langs de Hulsterseweg, met de wind schuin op kop, was Gilbert Pieters de eerste die er Wielerwedstrijd van de kalender TERNEUZEN - Op de wielcrka- lender van volgend seizoen zal de wedstrijd voor amateurs in Terneuzen waarschijnlijk niet meer voorkomen. Interne problemen bij de Ter- neuzense wielervereniging die het plaatselijke criterium orga niseerde. hebben de sfeer zoda nig verziekt dat een paar leden opstapten. Dat leidde tot het be sluit het voor gezien te houden. ..Met de paar mensen die over bleven. zien we het niet meer zit ten". aldus voorzitter Bram van de Linde. De veldnt die de wie lervereniging 12 december in De Braakman houdt, gaat nog wel door van onze medewerker TERNEUZEN - Henk de Jong was tijdens zijn actieve wielerloop- baan een begenadigd tijdrijder. De voormalige amateur uit Goes schreef ooit de individuele tijdrit tijdens de Omloop van Zeeuwsch -Vlaanderen op zijn naam. Intussen is De Jong jaren geleden ge stopt met wielrennen maar blijft hij vooral actief in koppeltijdrit ten. Zaterdag, in Terneuzen, won hij samen met Dennis Mesu de koppeltijdrit van het Westerscheldecollege. In eerste.instantie reed Henk de Jong dergelijke wedstrijden vooral aan de zijde van Hans Harinck, maar sinds een paar jaar rijdt hij samen met Dennis Mesu. Ook met Harinck, die zelf nog actief is als veteraan en vooral wedstrijden bij de amateurs-b rijdt, stond De Jong aan de top. Nu dus met Mesu. In Terneuzen was dit duo ruim één minuut sneller dan het op de tweede plaats eindigende duo Hans Harinck en Gerard van Antwerpen. De Jong en Mesu reden de 34,5 kilometer lange tijdrit (waarbij de deelnemers in de eerste koershelft een strakke tegenwind hadden) met een gemiddelde met iets meer dan 43 kilometer. vandoor probeerde te gaan. Van der Griendt pareerde de aanval van de Belg in de elfde kilometer échter gemakkelijk en plaatste vrijwel onmiddellijk de tegen aanval. Hij demonstreerde daar bij niet alleen zijn vorm van het moment, maar ook zijn gevoel voor theater door nog even de vinger naar Pieters op te steken en er vervolgens eenvoudig van weg tè lopen. Steken Ondanks steken in zijn zij bond hij daarna niets meer van zijn tempo in en ging na 14.5 kilome ter als winnaar van de Brood loop over de finish. Pieters volg de op 19 seconden en leek toch niet echt gelukMg met het vin gertje van de winnaar. „Ach, ik ben nog volop in de opbouw. Ik denk dat de verhoudingen over een paar weken wel wat anders zullen liggen", aldus de Klinge naar, daarbij een onheilspellen de blik in Van der Griendts rich ting werpend. Achter de twee koplopers leek Peter Picavet nog dichtbij de aansluiting met Mamix Hillaert te zijn. Door een opspelende blaar moest de Hulstenaar in de slotfase gas terugnemen, waar door hij toch genoegen moest nemen met de vierde stek. Bij de dames liep Addie de Gughteneire een sterke wed strijd. Op de 23e plaats over all stelde de Sas van Gentse haar zege bij de vrouwen veilig, vóór plaatsgenote Trees Vermeersch. Uitslag: 14,5 km. - heren: 1. Hans v.d Griendt (Hoek) 49 17. 2. Gilbert Pie ters (De Klingel 49.36. 3 Marnix Hil laert iMoerbeke-Waasi 50.33,4 Peter Picavet (Hulst) 51 06.5 I. van Eetvelt iDe Klingei 51.14. 6 Cor Koekkoek (Axel) 51 26. 7 Fons Warrens (Kloos- terzandei 52 12.8. Harvy van Hauten iSt. Jansteem 52.30, 9. Taelman (Bel- gi- 52 35. 10 Sjaak Boekhout (Ter neuzen) 52 41 Dames, l Addie de Gughteneire (Sas van Gent) 56.41. 2. Trees Vermeersch (Sas van Gent) 58.06, 3. Mevr v.d Burgt 1.02.09 6,5 km. - lieren: 1 Jo David (Koe wacht) 22.412. Peter de Boevere (Terneuzen) 22 50. 3. Erwin Cam- phens (Zelzate) 23.32,4. Walter Goos- sen (Breskens) 23.48, 5 Remco v d. Wlnckel (Axel) 24.15. Dames: 1 An- net Weemaes (St Jansteen) 31 15. 2. Hester Vink (Westdorpe) 32 06. 3. Jante Heclhuis (Terneuzen) 32.10 3 km. - heren: 1 Hector Buyle iVra- senei 11 13. 2. Johan van Leeuwe (Sluisi 11 24. 3. Robin van Liere (Vo gelwaarde i 11.35.4 M de Jonge (Ter neuzen) 1144. 5. Samil Aksoy 'Ter neuzen» 11.48 Dames: I A de Wach ter (Wachlebekei 12 34. 2 Shirley Baert (Westdorpei 13 07. 3 N Rie- mens (Axel) 17 11 Rolf Mobach van Sluiskil onderneemt een doelpoging (14). Rechts springt Martin Bossche op. fotoCamileSchelstraete Van der Hooft mist bezieling bij zijn spelers van onze medewerker SLUISKIL - Het is nog maar een paar weken geleden dat Sluiskil Terneuzen een lesje gaf in scoren. Die les blijkt niet lang in het hoofd van de spelers van Sluiskil te heb ben gezeten. Gisteren im mers in de uitwedstrijd tegen Koewacht, kreeg de formatie van trainer Eddie van der Hooft een zelfde les. Welge teld vijf mogelijkheden kreeg de thuisclub geduren de de gehele wedstrijd. Daar van werden er vier tot een doelpunt gepromoveerd en omdat Sluiskil daar niets te genover kon stellen eindigde de strijd in een geflatteerde 4 -0-overwinning voor Koe wacht. Voor trainer Eddie van der Hooft was het na afloop dui delijk' Sluiskil had gedurende de gehele wedstrijd tegen zich zelf lopen voetballen. „We hebben vandaag niet van Koewacht, maar van ons zelf verloren. Ik miste de bezieling en de gedrevenheid die we de laatste wedstrijden wel had den. Ik kende de ploeg niet te rug". was de eerste reactie van de uiterst teleurgestelde Van der Hooft na afloop van het duel, waarin Sluiskil veel meer aan de bal was dan de te genstander, maar waarin Koewacht dus doeltreffender was. Reeds vroeg in de wedstrijd kwam de thuisclub op voor sprong toen Jacky Lambert een voorzet van Koewachts enfant terrible. Boudewijn Rietjens. keihard binnen kop te. „Dat vroege doelpunt heeft ons mede genekt. De or ganisatie was weg omdat vooral Bennie Boerjan en Ar no Zwegers niet uit de verf kwamen Zwegers bestrijkt normaal het hele veld, dat kwam er vandaag ook niet uit", stelde Van der Hooft. Nu was die rol weggelegd voor Rolf Mobach. De voormalige amateurwielrenner kon ook niet de gaten maken, waaruit Sluiskil kon scoren. Ruimte Koewacht kreeg die ruimte wel. De uitbraken van de thuisclub waren telkens le vensgevaarlijk en bovendien erg effectief. Boudewijn Rietjens was onmiskenbaar de uitblinker in de ploeg van trainer Rudie Rietjens. Rietjens lag aan de basis van bijna elke aanval. Sluiskil kon Rietjens alleen afstoppen via overtredingen. Vooral zijn bemoeienis met het derde doelpunt (Danny Vlassenrood had inmiddels met een droge knal voor 2-0 gezorgd) was schitterend. Rietjens speelde twee verde digers met een simpele bewe ging uit. gaf de bal aan Pa trick de Block en zijn voorzet werd ingelopen door Jacky Lambert (3-0). Met Lambert is meteen de ge vaarlijkste Koewacht-aanval ler genoemd. De wat houterig aandoende spits was de Sluis kil-verdedigers keer op keer te snel af. Sluiskil kreeg tussendoor ook wel mogelijkheden (Arno Zwegers raakte de lat en Rolf Mobach zag een inzet van de lijn gehaaldmaar in de slotfa se tilde Danny Vlassenrood de eindstand naar 4-0. OOSTBURG - Kampioen Oud Sluis heeft in het recreatieve «aalvoetbal na twee wedstrij den alleen de leiding genomen in de hoogste poule. Debutant Stekelinck werd kansloos naar een 6-1-nederlaag gespeeld. Al- bert Heijn haalde met 8-3 royaal uit tegen Omnisport/De Boeme rang en bezet samen met OBS/ De Jonge de tweede plaats. Laatstgenoemd team was met 5 -2 te sterk voor Veteranen. Delta Nuts kent een ongekend sterke seizoensopening in de B- poule. Na Mijnders moest ook Gemeente Oostburg er aan gelo ven en ging met 7-3 ten onder. La Porte d'Or won opnieuw met mi nimaal verschil: Mijnders werd met 3-2 verslagen en blijft daar door puntloos onderaan Ook Attent Boys stelde opnieuw te leur door met 0-3 van De Kom buis te verliezen. :35c Poule A Rabo-Chris Francke f Oud Sluis-Stekelinck 6-1, OB&r Jonge-Veteranen 5-2; Albeit Hei Omnisporl/De Boemerang 8-3. Poule B Kombuis-Attent Boys Mijnders-La Porte d'Or 2-3, Gemetj 0'^® te Oostburg-Delta Nuts 3-7 Poule C: WOD/Saint Pierre-Bon Beker De Rode Leeuw-Delta Nuts j -3. Temboys-Rabo 7-3 Standen Vrij zuid vari den Poule A Oud Sluis 2-4, Alberl Heiju -3. OBS/De Jonge 2-3: Veleranen2- Chris Francke 2-2: Stekelinck 2- Traas 2-2. Rabo 2-1. Omnisportl Boemerang 2-1; Temboys 2-0 Poule B: Delta Nuts 2-4, La Pond d'Or 2-4; ABN/Amro 1-2, Telepost 2. Van Looy 1-2; Kombuis 2-2 Dj ICS v Block 1-0; Attent Boys 2-0, Geniet* Ü2 te Oostburg 2-0, Mijnders 2-0 Poule C: Bon Ami 2-3, De RaJfoluin Leeuw 1-2; Van de Sande 1-2, ets ,«011 Renee 1-2: Riemens 1-1. De Zwar; 1: Petrus Paulus i-i, De Hekseiv tel 1-0; JJ Opties 1-0, WODiSa Pierre 2-0 j hier en lei wem ton liet IIV1 De snelste tijd werd zaterdag in Terneuzen gerealiseerd door de tan dem Jan Mulder die ditmaal samen met zijn vaste voorrijder Ri chard Beumer reed. Het Olympische duo kwam uit op een tijd van 47.06 (tegenover De Jong en Mesu 48.04). Uitslagen. Senioren: 1 Henk de Jong en Dennis Mesu 48.04:2 Hans Harinck en Gerard van Antwerpen 49.09; 3 Marlon Roels en Omar Roels 50.31. 4 Rob Bij- vank en Patrick van Hulle 51.35: 5 Martin de Jaeger en Danny Soethaert 52.51 6 Wilfried Buysse en Patrick Seghers 52 55; 7 Eric Claeijs en Marc van Over- beeke 53.25. 8 R Schelfhout en K. Weyts 54 00; 9 Rino Jonkheijm en Paul van Kerkhoven 55.40, 10 T Hoste 56.35. Veteranen' 1 Eddie de Rijke 56.25; 2 A. de Vleesschouwer en Eddie Vink 1.00.00; 3 Chiel de Pooter en Albert de Meijer 1.00.41. Tandems: 1 Jan Mulder en Richard Beumer 47.06; 2 Henny van Baars en Ger Remery 47.50, 3 Ad Verhoeven en Alfred Stelleman 49 32; 4 Guus Barhorst en Michel van Lookeren 52.20; 5 John van Gestel en Lambert van der Leeden 54.24 Dames/gemengd 1 Katrien Beckx en E, Franckaert 59 13; 2 Pijfferoen en Ver beek 59 36; 3 Hester Vink en De Regt 1.11.28 van onze medewerker HULST - Na drie wedstrijden voeren drie teams de ranglijst in de tweede klas van de zaal voetbalcompetitie in Hulst aan. Het verrassend goed gestarte Bilderbeek zette zijn derde wedstrijd in winst om en zag ook de naaste belagers ING- bank en De Ruijter nipt zegevie ren. Paradijs is de vierde ploeg die nog ongeslagen is, maar heeft een wedstrijd minder ge speeld. De drie koplopers kwamen in de derde speelronde met de schrik vrij. ING versloeg Meerpaal met 2-1. Bilderbeek had grote moeite met hekkesluiter Neckermann/ Stuntmarkt (4-3) en De Ruijter handhaafde in een boeiend duel tegen DLC op de valreep de on geslagen status: 5-4. Onderaan boekte Van der Poel/ Ros Beyaart het eerste winst puntje en vond De Reizende Man aansluiting met de staart van de middenmoot. De uitslagen: ING bank- Meerpaal 2-1; Paradijs- Wolschendorf/The Corner 8-2; DLC- De Ruijter 4-5; De Reizende Man- Van der Poel/Ros Beyaart 3-3; Bilder beek- Neckermann/Stuntmarkt 4-3; GTI- Den Dullaert 9-4 De stand: ING bank 3-6: De Ruijter 3 -6, Bilderbeek 3-6. Paradijs 2-4: DLC 3-4. GTI 3-4. De Reizende Man 3-2: Wolschndorl/The Corner 3-2; De Kroon 2-1: Van der Poel/Ros Beyaart 3-1; Den Dullaert, 2-0: Neckermann/ Stuntmarkt 3-0; Meerpaal 3-0 Dames In de regionale zaalvoetbalklas voor damesteams zorgde Heyn- drickx voor een verrassing. De ploeg uit Hulst versloeg in Axel de gedoodverfde titelkandidaat Biezentrappers/Gerka: 0-1. De thuisploeg had weliswaar ge durende de hele wedstrijd een groot overwicht, maar slaagde er niet in een bres in de Hulster verdediging te slaan. Keepster Saskia Heyndrickx stopte zelfs een strafschop. Christianne Kouijzer werd matchwinnaar, door het enige doelpunt te sco ren. De uitslagen: Biezenlrappers/Gerka- Heyndrickx 0-1. Frituur Felix- Disco Love/Bastion 6-0; Engelhard- Van Jo- le/Pelers Cleaning 14-0; Johan de Block- AZWZ 0-13. Dolf Schoot- De Bruintjes 3-0 De stand Engelhard 2-4: AZWZ 2-4: Heyndrickx 2-4. BiezentrappersGer- k.i 2-2; Felix Frituur 2 2. Dolf Schoot 2-2, De Bruintjes 2-2. Disco Love Bastion 2-0. Johan de Block 2-0. Van Ji -lc Peters Cleaning 2-0 van onze medewerker SLUISKIL - Dion Bergmans en Jan Baart zorgden giste ren voor een spannende fi nale eerste klas driebanden van het district Zeeuwsch- Vlaanderen. Baart had tot dan alle partijen winnend afgesloten, Bergmans beet één maal in het zand (nota bene tegen zijn eigen leer ling Robert van Steven- daal). Bergmans moest dus winnen om de titel te grij pen. In de slotpartij gaf Bergmans zijn opponent fei telijk geen kans: 30-21 in zijn voordeel en dat was vol doende voor de titel. Zowel Bergmans als Baart torende ver boven de overige deelnemers uit. Dat kwam nog het beste tot uitdruk king toen wedstrijdleider Guiljam Pladdet de eind stand opmaakte. Bergmans kampioen dus maar met een gemiddelde dat recht geeft op een rechtstreekse promo tie: 0.786. De verliezende fi nalist Jan Baart kreeg daar door als troostprijs afvaardi ging naar het gewestelijke kampioenschap dat van 13 tot. en met 15 november in Hoogerheide wordt gehou- dén. Overigens betekende het moyenne van Baart - 0.712- ook een promotie. Een eindstrijd van kaliber dus, afgelopen weekeinde in Sluiskil waar SBC voor de organisatie tekende. Baart startte het toernooi overdonderend. Zonder ook maar tegen één verliespunt op te lopen, plaatste hij zich voor de finale, waarin Dion Bergmans zijn tegenstander werd. Uiterst geconcen treerd begon de Hulstenaar aan die partij, wetend dat hij alleen gebaat was met winst. Jan Baart was niet opgewas sen tegen de fel van leer trek kende Bergmans, die uitliep naar 19-11. Die marge bleek tenslotte voldoende voor de winst, die er kwam met 30- 21. De beide invallers aan dit toernooi. Bennie Visser en Robert van Stevendaal. kon den de in de voorwedstrijden opgelopen halve degradatie weg werken. De eindstand: 1 Dion Bergmans (De Smickel) 12-0.786-7. 2 Jan Baart (GBC) 12-0.712-9; 3 Bennie Visser (WBC) 7-0.678-6; 4 George Joos (GBC) 6-0.632-5: 5 Pierre Rammeloo (SBC) 6-0.622-6; 6 Meerten Dallinga (SBC) 6-0.602- 6; 7 Robert van Stevendaal (Den Ouden Arend) 5-0.603-5; 8 Ro Baart (WBC) 2-0 550-5 Set hi de lats :er is an c :tma sope De biljarters van de eindstrijd eerste klas driebanden. foto Camile Schelstraete ês dit diee sn n «erfei üner: spron tontii iemo: pue,1 tnigd jnane 7oor£ irote: de ni i.l rierin De Ci soem öadïg ika. jus 1 and fcamt plaat vadoi eerst zou h koms van onze medewerker SAS VAN GENT/HULST - De zaalvoetballers van Racing White hebben in de eerste com petitieduels van de hoofdklas zaalvoetbal regio Zeeuwsch- Vlaanderen een sterke indruk gemaakt. De debutant uit Sas van Gent deelt, na twee gewon nen wedstrijden, de koppositie met Koster Dey uit Axel. Racing White klopte het tegen vallende Churchill Lions met 8-3 -cijfers, nadat de seizoenstart ook al met een ruime winst ge paard ging. De Belgisch getinte ploeg speelt al jaren met de ver trouwde kern. In Sas van Gent werden de offensieve daden om gezet in doelpunten van Luc Fé- lix (4), Jimmy Broos (2) en Chris tian Ingels (2). Churchill Lions deed iets terug via Michel van Craenenbroeck. Benno Pladdet en Theo Schram, maar de winst van de ploeg uit Sas van Gent kwam nooit in gevaar. De reserves van Het Bonte Hert verschenen in Hulst in een in- haalduel tegen Van der Gucht op oorlogssterkte met Angelo Verbraeken (twee treffers). Jur- gen Verbraeken (2xi en Kees de Putter (lx). Giovanni Verbrae ken scoorde eveneens twee maal. Dat was net iets teveel (7- 4) voor Van der Gucht. waarbij Jan en Nélis de Visser voor de produktie. elk twee keer. zorg den. Eerder deze week kwam Van der Gucht in de derby tegen De Kombuis als winnaar (5-3) te voorschijn. Cambrinus versloeg Terneuzen met 4-2 en Het Bonte Hert 2 deel de de punten (3-3) met, Bleijen- bergh. Sporting '88 revancheer de zich keurig (6-3-zege tegen IZV) voor de valse competities tart. Koster Dey behaalde een 5 -3-overwinning tegen Vervaet. Sporting '88-IZV 6-3 (3-2) - De overwinning kreeg pas in de slot fase gestalte, toen IZV bij een 4-3 -achterstand risico's moest gaan nemen Patrick van de Boogaart Het Het was met drie doelpunten op schot, terwijl Gerrit FierK Werner van Damme en Miitc Tomic de overige treffers voi hun rekening namen. Laatstge noemde speler schoot ook nogi eigen doel. nadat Karei Claes- sens en Johnny de Kort vod rust voor IZV hadden gescoord De Kombuis-Van der Gucht 3-i (2-2) - Jan de Visser was bij Vat der Gucht de absolute uitblii kei' met vier doelpunten. Nélis de Visser tekende voor het vpt doelpunt. Het duel ging lang tijd op en neer. Beide doelman nen Martin Joos en Alex Louren sen waren goed op dreef. Vo« De Kombuis scoorden Job Zwc gers (2) en Peter Cambeen. Cambrinus-Terneuzen 4-2 - 9* thuisclub toonde zich alerter 11 de afwerking. Hans Bakker (2 Cees Saman en Wim Sinke va ren de doelpuntenmakers, ter wijl Terneuzen niet verde kwam dan treffers van Pascal de Ridder en Robbie Vermast. Het Bonte Hert 2-Bleyenbergb Vajo 3-3 - Een terechte eind stand. De doelpunten - Jean Paul Verbraeken. Giovanni Ver braeken, Johan van Westen vod Het Bonte Hert en Carlo Blom maert. Gino van de Broed» Evert Verwer voor Bleyenbergt werden eerlijk verdeeld. Vervaet-Koster Dey/Transcbf mie 3-5 (1-2) - De wedstrijd wét door de Axelaars in de slotfas naar hun hand gezet. Daarvod was Vervaet zeker niet de mil) dere. dat Peter de Kort, Joclied Vervaet en Martijn Bisschof voor de ploeg uit Hulst zag sco ren. I)e stand in de hoofdklus regio; cing White 2-4 (18-9). 2 Koster Transchem 2-4 (10-5). 3 Bleyenl)«! Vajo 2-3 (7-3). 4 Het Bonte Hert 22-3 -3). 5 Broodje Ben/De Ridder 1-2 (Si 6 Terneuzen 2-218-61.7 De Kombuij -2 (9-9). 8 Van der Gucht 2-2 Cambrinus 2-2 (6-7). 10 Sporting1* -2(9-11». 11 Grensvrienden 1-0 (2 60 Churchill Lions 2-0 (7-14' 13 VeM 2-0(3-9). 14 IZV 2-0 (9-16). foto Camile Schelstraete Oostkapelle-speler Wilfred Schipper (donkere broek) in duel met Bram Schiemann van AZVV.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 34