ffVV verdient schoonheidsprijs Hoogmoed van Terneuzen afgestraft Drie korfbalteams raken het spoor bijster Eerste puntverlies koploper Oostburg Scheldesport door Braggart vernederd Dringen aan kop bedrijfscompetitie Tennisfinale Sluis kopie vorig seizoen sport A ormatie van Telussa straft Axel af met 9-0 MAANDAG 12 OKTOBER 1992 onze medewerker 1ST - Het is een goede ge ënte om prima met je buren te gaan, maar bij HVV'24 [kken ze zich daar niet zo veel aan. De formatie van Paul lussa maakte eerder vorige ,fk in een oefenwedstrijd kor- itten met AZVV (9-0) en had leren in een wedstrijd waar neer belangen op het spel «den weinig medelijden met el,HVV'24 leidde bij rust met endeed na de hervatting aan mtenbinding. De ploeg uit list overklaste Axel en liep in wervelende voetbalshow naar een monsterscore: 9-0. irm Rietjens was met vier rfpunten een trefzekere af- «ker. iweek na de wanprestatie te- Patrijzen getuigde HW an- anaal van een uitstekende jn. Het is voor de verwende nog steeds groeiende aan- ing een prettige bijkomstig- ld dat de beste voorstellingen creigen publiek worden gege- i maar het moet wel heel raar lopen, wil de ploeg uit Hulst ko mend weekeinde op vreemde bo dem zich niet van de eerste pe- riodetitel verzekeren. HVV voert met elf punten uit zes wedstrij den de ranglijst aan en heeft een indrukwekkend doelsaldo: 27-4. Een gelijkspel in de uitwedstrijd tegen Virtus, de nummer drie van de ranglijst, is dan ook nor maal gesproken voldoende om de eerste periode succesvol af te sluiten. Voor trainer Paul Telussa kwam de nipte overwinning op Patrij zen vorige week in dat opzicht als een geschenk uit de hemel. ..Ik heb ze gewaarschuwd. Ik heb gezegd: wie niet doet wat ik gezegd heb. komt bij mij op de bank zitten. Harm (Rietjens) had vorige week bijvoorbeeld binnen tien minuten twee heel goeie kansen. Hij wou zelf niet scoren. Maar ik vind dat een spits, als er mogelijkheden zijn. egoïstisch moet zijn. Hij heeft dat goed in zijn oren geknoopt. Hij was heel gedreven en stond enorm scherp. Harm Rietjens tikte op aange ven van Carlo Blommaert in de 25e minuut 3-0 binnen en scoor de na rust een echte hattrick. De overige doelpunten kwamen op naam van de ijverige vleugelver dediger Marlon van der Goes, Jan Leendertse. Dennis Rietjens, Werner Blanckaert en Jean Claude Everaert. De mees- lïnst B-jeugd an Terneuzen iiionze medewerker P1JKENISSE - De B-junioren i voetbalvereniging Terneu- hebben in de landelijke der divisie verdiend met 3-2 ge- n van Spijkenisse. De bevochten winst kwam de slotfase tot stand door een lelpunt van invaller Vincent Pooter. jttwee keer toe moest Terneu- B1 een achterstand wegwer- I. In de eerste helft kopte Ay- lAtmaca na goed voorberei- nd werk van Robin Oppeneer stand naar 1-1, maar bij een jenaanval scoorde de thuis- jb 2-1. Een fanatiek spelend meuzen trok in de tweede Ifthet initiatief nog meer naar :h toe. De inzet werd in eerst stantie beloond met een doel- iint van Oppeneer (2-2) en vijf tauten voor tijd bepaalde De ooter de eindstand op 3-2. Vol- ns Terneuzen-trainer Han van Hooft moet zijn ploeg in de mende weken via 'zekere' mstpartijen tegen zwakke te- nstanders als Middelburg en HC een subtoppositie kunnen [reiken. ■mimi» Uitblinker Harm Rietjes alleen voorde uitgelopen doelman van Axel. foto Camile Schelstraete te treffers streden om voorrang, om in aanmerking te komen voor een schoonheidspnjs. „Er wordt wel eens gezegd dat het maar derde klas is", aldus Telus sa. „Maar wat van de week en de weken hiervoor gepresenteerd is, is puur voetbal. Ik eis negen tig minuten lang discipline. De jongens hebben behoorlijk wat mogelijkheden. Die worden op zo n manier optimaal benut." Het moet gezegd dat Axel gedu rende het eerste kwartier goed partij bood. De bezoekers vin gen met een strakke mandek king de eerste aanvalsgolven op en kwamen zelfs af en toe bru taal tot tegenstoten. Marlon van der Goes wees HW echter de weg naar het doel. Hij schoot in de 19e minuut uit een afgeslagen voorzet met zijn rechtervoet on houdbaar binnen. Axel werd vervolgens binnen zes minuten naar een kansloze 3-0-achter- stand gespeeld. „Dit moetje als sportman toch even verwer ken", treurde Axel-trainer Geor ge de Bakker na over de zware afstraffing. „Daar zullen we dins dag op de training toch even se rieus over moeten praten. Als voetballiefhebber heb ik geno ten. Als trainer van Axel heb ik zitten balen als een stekker Van mij had de scheidsrechter om vier uur na dat vijfde doelpunt af mogen fluiten. Hulst speelt voor de derde klas een versnelling of twee te hoog. Bij voetbal kun je niks met ze kerheid zeggen en ze zullen heus nog wel eens tegen een neder laag aanlopen. Maar wij hebben al uit tegen hun concurrenten Moerse Boys en Virtus gespeeld. Die mannen moffen tegen Hulst hun veters nog niet eens bin den." van onze medewerker TERNEUZEN - De drie Zeeuws-Vlaamse korfbalploe gen leden zaterdag alle verlies. Luctor moest zich thuis met 9-15 gewonnen geven tegen Spirit uit Vlaardingen, BKC verloor uit bij Swift 4 (10-7) en de 5-8-nederlaag van Zaamslag bij Korvo in Oude Tonge betekent dat de ploeg in de tweede competitiehelft in de degradatie poule verder moet. Luctor had geen schijn van kans tegen een opponent die een tempo hoger speelde, veel beweging in huis had en veel beter combineerde. Alleen de score bleef in de eerste helft wat achter, waardoor de thuisploeg bij 4-6 nog niet kansloos was. Maar een demarrage naar 4-10 hield in dai de wedstrijd in feite gespeeld was. Luctor in deze vorm is een regelrechte degradatiekandidaat Luctor-score: Ad Verschuure 3, Kees Proost 3, Erica Bo- schitsch 1, Lianne Hamelink 1, Erik-Jan Dellebeke 1. Korvo-Zaamslag ging de eerste helft gelijk op. maar toch was al duidelijk dat de bezoekers niet echt op schot wa ren. Toen de ploeg ook in het tweede part de simpelste kansen bleef missen kon de thuisploeg beslissend af stand nemen en naar 8-5 gaan. De nederlaag houdt voor Zaamslag (waar Connie van der Staal i3). Pieter Hame link 1) en Petro van Doorn 11) scoorden) in dat de ploeg van onze medewerker TERNEUZEN - Voor de start van de voetbalcompetitie kreeg Terneuzen het etiket ti telkandidaat nummer één in de vierde klas door het eigen bestuur opgeplakt. Nog geen twee maanden later moeten de ambities van Terneuzen na de 2-0-nederlaag gisteren op ei gen veld tegen de ongeslagen koploper Steen rigoureus wor den bijgesteld. De hoogmoed van Terneuzen werd gisteren afgestraft door een kwalitatief beter Steen, dat de kloof met een van de 'concurrenten' op zeven punten heeft gebracht. In deze fase van de competitie moet Terneuzen dan ook uitge schakeld worden geacht voor het kampioenschap. Ook het bestuur en de sponsors van de rood-zwarten moesten afloop hun teleurstelling verbijten. Dit elftal van Ter neuzen lijkt niet meer in staat tot een serieuze achtervolging. ..We moeten ons vanaf dit mo ment op een periodetitel rich ten". klonk het vanuit de be stuurskamer. Enkele pessimis ten keken zelfs al met een scheef oog naar de onderste re gionen van de ranglijst. Zover lijkt» het niet te komen, want ondanks het verlies speel de Terneuzen tegen Steen een van zijn betere wedstrijden in deze competitie. Met veel en thousiasme werden de matige voetbalcapaciteiten van som mige spelers gecamoufleerd. Aanvallend heeft Terneuzen echter te weinig te bieden. En dat blijkt ook wel uit de scha mele produktie van drie doel punten uit zes wedstrijden. De ploeg is zelfs in drie thuisduels niet bij machte geweest het net van de tegenstander te vinden. Het wachten bij Terneuzen is op Marcel Meijer, maar het valt niet goed te praten dat deze speler na zijn langdurige schor- Jaap Meerman en Johnny Lijzer (rechts) van Terneuzen gooien zich in de baan van het schot van Steen-aanvaller Jeroen Navarro, foto Camile Schelstraete sing (tien wedstrijden) als een ling de kar moet gaan trekken Er moet ergens iets scheef geze ten hebben in het aankoopbe leid van het ambitieuze Ter neuzen. De 'nieuwelingen' bi.) Terneu zen hebben nog steeds de hoog gespannen verwachtingen niet ingelost. Gisteren stonden Huib Meerman en Michael Pie- ters in de basis, maar ondanks hun werklust konden ze aan vallend nooit de impulsen ge ven die Terneuzen zo hard no dig heeft. Het ongelijk van teammanager Maarten Klou- wers, die verantwoordelijk is voor de 'aankopen' bij Terneu zen. werd door Steen nog maar eens bevestigd. Bisschop Steen heeft namelijk met Wer ner Bisschop de beste investe ring in de vierde klas gedaan. Na het vertrek van Peter van Dorsselaer naar HVV '24 leek de club aan kracht te hebben ingeboet. Maar met de komst van Werner Bisschop is dit ver lies in ruime mate gecompen seerd. Sterker nog: Bisschop, die afkomstig is van SDO en via zaterdagderdeklasser AZW naar Steen vertrok, is een pure aanwinst voor de ploeg. Zijn kwaliteiten werden tegen Terneuzen nog maar eens onderstreept. Een van de meest onderschatte voetbal lers in Zeeuwsch-Vlaanderen had in beide treffers een groot aandeel. Het openingsdoel punt werd via een schitterende actie van Bisschop voorbereid en de tweede treffer nam de uit blinker bij Steen zelf voor zijn rekening Steen-trainer Paul Kouijzer kampt binnen zijn selectie met een luxeprobleem „Er zitten nu spelers op de bank. die vorig jaar nog vaste basisspelers wa ren. Ik hoop na deze winst zo gauw mogelijk de eerste pe riodetitel te pakken", vertelde Kouijzer na afloop. „We heb ben nog steeds compleet kun nen aantreden, want we zijn nog niet geplaagd door blessu res en schorsingen Terneuzen-trainer Jan Doorns was de eerste om toe te geven, dat Steen een sterkere indruk maakte dan Terneuzen. waar bij behalve Meijer ook de ge blesseerden Rinus Kolijn, Ste fan van den Ameele en Michel de Vries ontbraken. „De ploeg is beter uitgebalanceerd. Van uit de achterste linie is de op bouw al beter verzorgd dan bij ons en die speelwijze wordt, via een sterke aanval nog eens on derstreept." Toch gloorde voor Terneuzen via enkele kansen nog even de hoop op een gelijk spel. Van enig krachtsverschil was bijna geen sprake, maar de indivi duele kwaliteit van Steen gaf de doorslag. In de beginfase werd nog enigs zins voorzichtig gespeeld, maar daarna kwam de neutrale toeschouwer best aan zijn trek ken. Na vermeend buitenspel zag de vormgever van Steen Jos van der Walle zijn knal te gen de onderkant van de lat be landen. Na een goed half uur wedstrijd kwam Steen op een 1 -0-voorsprong. Na een schitte rende actie van Bisschop stel de Mark Strijdonk spits Jeroen Navarro in staat om van dicht bij raak te koppen: 0-1. Terneuzen kwam wederom aanvallend niet uit de verf. In de tweede helft startte Steen sterk, maar Navarro en Erik Merckx sprongen te slordig om met de kansen. De thuisclub nam het initiatief een periode over. maar reéle scoringskan sen bleven uit. Totdat Huib Meerman een kwartier voor tijd na een prima actie zijn in zet door Steen-doelman Theo de Bot zag gekeerd. Vlak daar op miste Michel de Ridder maar net de als doelpoging be doelde voorzet van Pieters. In de slotfase maakte Werner Bis schop via een kopstoot na een afgemeten voorzet van Marco Ottjes aan alle onzekerheid een eind: 0-2 TERNEUZEN - Koploper Oost- targ leed gisteren in de tweede klas van het afdelingsvoetbal eerste puntverlies (1-1) te len het verrassend sterk debu- Ibtnde Terhole. Sehoondijke Woest op eigen veld weer een Eter laag (3-4 tegen Hans weertse Boys) toestaan. SDO taekte een fraaie 1-2-overwin- "ing in en tegen Sluis. Domburg 01 Hulsterloo kwamen niet tol Koren: 0-0. Groede verloor «n- lelukkig met 2-1 van Noorman- Jnde tweede klas zaterdag be taalde Spui een verdienstelijk gelijkspel1-1 in de uitwedstrijd tegen Kats. Slui.s-SDO 1-2 - Een harde wed strijd. die uiteindelijk door SDO naar zijn hand werd gezet. Ro bert Wentzler bracht SDO op een 0-1-voorsprong, maar nog voor de rust scoorde Patrick Buijze uit een vrije trap de ge lijkmaker 1-1. In de tweede hellt drong de thuisclub meer aan, maar tien minuten voor tijd werd Sluis verrast door een te genaanval van de ploeg uit Lamswaarde. Marco Verstraete scoorde de winnende treffer: 1-2. Terhole-Oostburg 1-1 - Een te rechte uitslag Voor rust was Oostburg de betere ploeg Het overwicht werd uitgedrukt in een doelpunt van Jurgen de Bakker (0-1). maar in de tweede helft nam Terhole duidelijk meer initiatief. Patrick Freijzer scoorde uit een strafschop de verdiende gelijkmaker: 1-1. Schoonclijke-Hansweertse Boys 3-4 - De gelukkigste ploeg won. Sehoondijke startte goed en kwam in de eerste minuut al op voorsprong door een treffer van Guus de Smit. Vlak daarop schoot Carlo Keijmel ongeluk kig in eigen doel. 1-1. Nog voor rust maakte Keijmel zijn fout goed. maar daarvoor had Ro nald Breijaard ook al een keer gescoord voor Hansweertse Boys (2-21. In de tweede helft liep Hansweertse Boys uit naar een 4 -2 voorsprong via twee doelpun ten van Benny Bremer Vijf mi nuten voor tijd milderde Claude Comelis de score tot 3-4. maar in de resterende tijd bleef deze stand gehandhaafd. Grocde-Noormannen 1-2 - De blessurelijst van Groede werd gisteren aangevuld met Hans Gokke. die zijn enkelbanden scheurde. Noormannen kwam op een 0-1-voorsprong via Rob bie Bogaert, In de tweede helft drong Groede sterk aan en dat leverde door een doelpunt van Jan van Belois de gelijkmaker 11 -1op. Toen Gokke uitviel, profi teerde Noormannen een minuut later van de desorganisatie. Pie- Een aanvalster van Scheldesport onderneemt een doelpoging tij dens de wedstrijd tegen Braggarts. foto Camile Schelstraete in de voorjaarscompetitie degradatie naar de eerste klas moet af zien te houden. BKC was tegen het geroutineerde Swift 4 niet minder in het veld maai1 wisselde sterke met zwakke momenten af. Omdat de zwakke uitgerekend in cruciale fasen van de wedstrijd vielen, werd niet gescoord wanneer dat drin gend nodig was en werden verdedigend foutjes gemaakt wanneer dat eigenlijk niet kon. Daardoor kon Swift (met Jan-Peter Pouwer die in totaal vier keer scoorde) op slag van rusten naar 7-3 en kwam BKC in een veel beter twee de deel toch niet meer terug in de wedstrijd. BKC-doel- punten van Mark Kolijn 3. Frans Verplanke 2. Jolanda van Haneghem 1 en Josefine Bakker 1. van onze medewerker TERNEUZEN - Bij de start van de basketbalcompetitie zijn de dames van Scheldesport met een met de neus op de feiten ge drukt. Braggarts uit Heerlen vernederde zaterdag in sport hal 't Zwaantje van Terneuzen Scheldesport in haar eerste duel in de hóofdklas: 30-117. Het pas uit de eerste divisie ge degradeerde Braggarts had geen enkele moeite om het ver zwakte Scheldesport. dat enkele speelsters door zwangerschap tot aan de winterstop moet mis sen. naar een kansloze neder laag te spelen. Niet alleen het spelersmateriaal laat bij de Terneuzense dames te wensen over, maar ook de coa ching functioneert, rekening houdende met dit niveau, nog steeds niet naar wens. Die taak heeft voorlopig spelverdeelster Will Kimenai op zich genomen. Malaise troef bij Scheldesport. dat weliswaar tegen beter weten in hoopt de dans aan het eind van het seizoen te ontspringen. In de thuiswedstrijd nam Schel desport een verrassende 6-4- voorsprong, maar daarna kwa men de dames in het stuk niet meer voor De teleurstelling werd enigszins draaglijker met de wetenschap dat Braggarts zich in de hoofdklas tot de titel kandidaten mag rekenen. Zeeuwse competitie De heren van Scheldesport kre gen zaterdag alle gelegenheid om via een zwakke tegenstan der, Dynamo '70 2 uit Middel burg. zich voor te bereiden op de komende (zwaardere) duels in de Zeeuwse eerste klas. In Terneu zen won Scheldesport met ruime cijfers 1116-35). Peter Vael. die huis als coach optreedt, toonde zich na afloop tevreden over het spel van Scheldesport. waarin Willem van de Boogaart zich een belangrijke rol toeeigende „Er werd goed gecombineerd, hoe wel we deze tegenstander niet als maatstaf moeten nemen", vertelde Vael na afloop Bij de rust was de stand al 58-12 in het voordeel van de thuisclub. Martijn van Eetveldt was top scorer met 20 punten, gevolgd door nieuweling Patrick Ver- speeten (16 punten) afkomstig van het Belgische Londerzeel. Tweede klas: Marathon 3-BV Oostburg 42-51 (19-23) - In de ge- lijkopgaande wedstrijd waren de Oostburgse heren doeltref fender in de afwerking Vooral Patrick Marteijn onderscheidde zich in aanvallend opzicht. In de beginfase nam de topscorer van BV Oostburg het grootste aan deel van de produktie voor zijn rekening. Van de jeugdspelers was Mark de Jonge in de re bounds sterk op dreef Dames eerste klas BV' Oostburg-Smokkelhoek 2 64 -26 (31-12) - De Oostburgse da mes boekten een gemakkelijke overwinning. Het jeugdige team uit Kapelle kwam tekort tegen het geroutineerde Oostburgse team. Via de fast-breaks scoorde de thuisclub de meeste punten. De score werd verdeeld over Marga van de Vijver (27 punten). Jozianne Sonnevijlle (22 punten) en Lisa Leunis 115 punten i Marathon 3-Voorwaarts 32-38 (24-28) - De nieuwe speelwijze bij Voorwaarts werpt zijn vruchten af. Via een strakke man-to-man verdediging kwamen de Axelse dames voor de tweede keer in de ze competitie tot winst Het was even oppassen voor Voorwaarts door de grote foutenlast. maar de overwinning kwam niet meer in gevaar. Heieen van Espen was topscoorster met 12 punten van onze medewerker HULST - In de eerste klas heren van de BeVoBo Hulst kwam 't Trefpunt deze week op gelijke hoogte met Broomchemie. 't Trefpunt won met 3-0 van Smash 2000 (15-6. 15-3 en 15-12) en telt evenals Broomchemie nu negen punten uit drie wed strijden. Achter het leidende duo volgt De Sterre op de derde plaats dankzij -vooral- een 3-0-overwin- ning op VV Heijndrickx (15-11. 15-10 en 15-14). Maar de belang rijkste concurrent voor 't Tre- punt en Broomchemie wordt waarschijnlijk toch weer Wemo- lin. dat Luctor Banden met 3-0 15-8,15-12 en 15-9) uit de boven ste regionen verdreef. In de tweede klas heren won ABN/Amro opnieuw met 3-0. Dit keer was Luctor Banden 2 het slachtoffer. De uitslagen: Eerste klas heren: De Sterre - W Heijndrickx 3-0. Jansenius - Brandax 2-1, 't Trefpunt - Smash 2000 3-0 en Wemolin - Luctor Banden 3-0 Tweede klas heren Rijk BV Am- bulo 1-2. De Troubadour - Jong Mor- res 2-1ABN Amro - Luctor Banden 2 3-0 en De Vos Eggermont - Broom chemie 2 0-3. De standen: Eerste klas heren: 1 Broomchemie 3 -9 2. 't Trefpunt 3-9 3. De Sterre 4-7 4 Wemolin 3-6 5. Luctor Banden 4-6 6 Smash 2000 3-4 7. Jansenius 1 3-3 8. Brandax 3-2 9 CVC Doolaege 3-2 en 10. W Heijndrickx 3-0 Tweede klas heren 1 ABN Amro 3-9 2 Broomchemie 2 3-7 3 De Vos Eg germont 4-7 4 De Troubadour 3-6 5 Jong Morres 3-5 6 Ambulo3-4 7 Rijk bv 4-4 8 Luctor Banden 2 4-4 9 't Ja gertje 2-2 10 Jansenius 2 2-1 en 11 Van Westen 3-1. Dames In de eerste klas dames morste Jong Morres 2 een belangrijk punt in het duel met SC Morres 2 (2-1. via 15-4. 15-11 en 13-15). De schade bleef echter beperkt, om dat Van Waterschoot niet. in ac tie kwam en Jong Morres l - de nummer drie van de ranglijst - tegen Foto van Damme even min tot drie punten kwanv 2-1 (14-15. 15-4 en 15-2.. Jong Morres 2 leidt nu met tien punten uit vier wedstrijden, ge volgd door Van Waterschoot dat in drie wedstrijden acht punten vergaarde. Jong Morres 1 moet het vooralsnog met één punt minder doen. Benetton, dat nog slechts twee keer in actie kwam. staat vijfde met vijf punten. In de tweede klas dames miste Van Wesemael een kans voor open doel om op gelijke hoogte met Voorwaarts te komen. Van Wesemael kwam tegen CVC 1 niet verder dan 2-1. De uitslagen: Eerste klas dames Benetton - Ferket en de Maat 2-1. Foto van Damme - Jong Morres 11-2 Jansenius 1 - Lyb- Verslraeten 2 1. A-Markt Stunt- markt 3-0 en Jong Morres 2 - SC Mor res 2 2-1. Tweede klas dames SC Morres 3 - CVC 2 3-0, Wentzler Pauwels - 't Hoeksken 3-0. Van Wesemael - CVC 1 2-1 en Jong Morres 3 - Jansenius 2 3-0 De standen: Eerste klas dames: 1Jong Morres 2 4 -10 2. Van Waterschoot 3-8 3. Jong Morres 1 3-7 4 W Heijndrickx 3-6 5 Benetton 2-5 6 Foto van Damme 3-5 7 Jansenius 1 3-5 8. SC Morrs 2 4-5 9. SC Morres 1 3-3 10 A-Markt 3-3 11 Ferket en de Maat 3-2 12 Lyb Ver- slraelen 3-1 en 13. Stuntmarkt 3-0. Tweede klas dames 1 Voorwaarts 3- 9 2 Van Wesemael 3-8 3 W Heijn drickx 2 3-7 4 SC Morres 3 3-6 5 Broomchemie 2 2-5 6. Jong Morres 3 4 -5 7. Wentzler Pauwels 2-4 8 l Hoeks ken 3-4 9 Ivens Sport 3-4 10. CVC 1 3-3 11. De Sterre 2-1 12 Jansenius 2 4-1 en 13. CVC 2 3-0 ter Cijsouw bepaalde de eind stand op 1-2 in het voordeel van de ploeg uit Westkapelle. Domburg-Hulsterloo 0-0 - De thuisclub had in de eerste helft meer overwicht, maar Hulster- loo hield gemakkelijk stand Er kwamen wel kansen De 0-0-uit- slag is achteraf gezien terecht, Kats-Spui 1-1 - Voor rust was Kats de betere ploeg en in de tweede helft toonde Spui zich sterker. Frits Verburg zette de thuisclub op een 1-0-voorsprong Patrick van de Boogaart schoot zijn ploeg naar 1-1 Piet Ruijten- burg zag nog een fraai doelpunt afgekeurd, omdat de scheids rechter de voordeelregel niet toepaste van onze medewerker SLUIS - Toby Musson is voor het tweede achtereenvolgende jaar clubkampioen geworden van de Lawn Tennis ereniging Sluis. De finale was een herhaling van vorig jaar. want opnieuw was John Leenhouwers zijn tegenstander. Met 4-6. 7-5 en 6-3 trok Musson aan het langste eind. Bij de dames was Carine Dekker de sterkste. In twee sets (7-5 en 6-21 hield ze zich Lucienne de Schepper van het lijf. Het goed bezette clubkampioenschap vormde samen met een mixeddag de afsluiting van het zomerseizoen van de Sluisse club Overige uitslagen finales: HD Walter Boender Daniel Custers-John ReijndersTheo Berkmoes 4-6 7-6 6- 2. DD Monique CustersCarine Dekker Lucienne de Schepper Ingrid Dusar- duijn 5-7 6 2 6-3. GD Nicky Verleye Ronn.v Versiraalen Monique Custers Hans Reijnders 6-2 6 Junioren 1 Jurgen Gqsel. 2.Paul van Oorschol

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 33