fzc arathon staat voor krachtproef k kom heus nog wel ergens onderdak Inge Quist favoriet in Serooskerke Marco Boogers drie duels geschorst Helft wielerprofs is voor seizoen '93 nog niet onder dak sport 29 'e Editie Boulevardloop moet magere jaren goedmaken Nog twee teams met maximum aan punten VRIJDAG 9 OKTOBER 1992 jSINGEN - De kleinste atle- yereniging van Zeeland ilert het oudste monument de Zeeuwse atletiek, de levardloop. De atletiektak oinnïvereniging Marathon, een grote club zag eind leen groot aantal leden en a vertrekken, toen er uit Sport en Marathon de ,Be Vlissingse atletiekver- jing Atletica ontstond. Ma ging alleen verder, met jjsivaar een zeer bescheiden lental. Gerrie Ter Meulen, ivan de organisatoren van de iBoulevardloop die zaterdag ,[dt gehouden, reageert: „Ma- heeft de Boulevardloop 1929 georganiseerd (het op- Bingsjaar), dus blijven wij evenement organiseren. We ieen kleine vereniging, maar weer groot genoeg om samen te klaren." de afgeslankte vereniging lathon is deze 55e editie in de eerste krachtproef. In was de Boulevardloop een eneen prestatieloop. Gebrek kader was de oorzaak, mneer dat nu weer voor zou !en, dan zou afdeling Zeeland aanbieden", zegt Frank rdui, voorzitter van de afde- ;aar later zou Marathon de eKardloop niet tijdig bij de cuekunie (KNAUi hebben [gevraagd, waardoor de Bou- ardloop niet in de wedstrijd- fender van de KNAU was op tomen. „Ik weet zeker dat we wedstrijd wel hadden gemeld, goed, daarover moeten we sar niet meer zoveel woorden imaken", vindt Ter Meulen. ordeelnemers die aan de Bou- ardloop in 1990 meededen, ;:ond de kans dat ze door de iAü als lid zouden worden ge- eerd. Het district West II van KNAU had de wedstrijdloop nelijk verboden, omdat deze was aangevraagd en dus !d' zou zijn. Atleten trokken terug, bang voor sancties de KNAU. Met nog geen intig wedstrijdatleten beleef de Boulevardloop een diepte- at. li daaropvolgende jaar werd Boulevardloop afgelast. Door Égwerkzaamheden in de Vlis- binnenstad, „hebben we iioop gewoon een jaartje uitge lid". herinnert Ter Meulen ii hgeveer 160 voorinschrij vin- si heeft Ter Meulen voor deze 55e editie ontvangen. „Er zijn geen Belgische deelnemers bij. Vroeger deden er altijd veel ster ke Belgische lopers mee", zegt Ter Meulen. In 50 jaar tijd ein digde 23 keer een Belgische lo per op de eerste plaats. „Natuur lijk zouden we wel weer 500 ster ke deelnemers aan de start wil len hebben. Dat is verleden tijd. Vooral Belgische lopers doen te genwoordig alleen nog maar aan wedstrijden mee waar geldprij zen te winnen zijn." Aan die ontwikkeling wenst Ter Meulen zijn vingers niet te bran den. „Vroeger gaven we onkos tenvergoeding aan Belgische at leten. Daarvan zijn we afgestapt. Wij geven alleen prijzen in de vorm van bekers en medailles. De Boulevardloop is zuiver ge bleven. Van geldprijzen distan tiëren wij ons. We vragen bij voor-inschrijving ook geen deel namekosten." Om 14.40 uur is de start van de meisjes A en dames (1500 meter) op de Vlissingse Boulevard Evertsen nabij het Strandhotel. De start van de heren voor een loop over ongeveer 4 kilometer is om 15.00 uur. Omstreeks half vier is er nog een prestatieloop over 4 kilometer waaraan ieder een mee mag doen. „Ik hoop op mooi weer en laat het alsjeblieft niet stormen. Dan zou de Boule vardloop wel weer eens heel zwaar kunnen worden." De Boulevardloop Stroo (316). 1986 met onder anderen Peter Louwerse (30), Gert van der Weele (1), Johan de Vlieger (2), Sam Polderman (39) en Andre van onze medewerker SEROOSKERKE - Kees de Visser is bezeten van de Samengestelde Wedstrijdsport (SGW). Niet alleen als ruiter, maar nog meer als parcoursbouwer heeft de technisch tekenaar uit Oostkapelle een goede naam opgebouwd. Dit samen met de prima organisatie van de Ruitervereniging De Gouwe Reyers was twee jaar geleden voor de Koninklijke Federatie van Landelij ke Rij verenigingen aanleiding om de organisatie van het nationaal kampioenschap aan de Gouwe Reyers, met Kees de Visser als parcoursbouwer van de cross, toe te vertrouwen. En met succes, want het heeft er toe geleid dat dit jaar niet alleen de Zeeuwse, maar ook de Zuid-Hollandse en Noord-Brabantse miters vandaag (vrijdag) en za terdag elkaar om het provinciaal kampioenschap in de Schotsman in Kamperland bestrijden. Dat bete kent erkenning voor de dit jaar haar 25-jarig bestaan vierende ruiterclub uit Serooskerke. In de klasse Zwaar zal de strijd over de 22 weer fraaie ontwerpen van Kees de Visser zich vooral toespitsen tussen Gillis Quist en zijn dochter Inge. Onlangs nog moest de vijftig-jarige agrariër, wiens erelijst al lang niet meer op een A4-tje past. in De Piet zijn meerdere erkennen in zijn 27-jarige dochter. In de achtervolging kwam de Amemuidenaar te hard in op de wateraf- sprong en dat kostte de regerend Zeeuws kampioen een duik in het Veerse Meer. Ook nu moet worden ge vreesd dat Quist met de acht-jarige ruin Casper in de cross alles uit de kast zal moeten halen om zijn in de dressuur opgelopen achterstand weer goed te maken. Inge Quist beschikt met de 11-jarige schimmel Wag ner over een uitstekende dressuurmatige viervoeter. Een voordeel omdat zij hierdoor in staat mag worden geacht in de dressuur al een aardige voorsprong op te bouwen. Of een Zeeuwse titel ook voldoende zal zijn voor de eerste plaats in het algemeen klassement valt nog te bezien. Coby Bol met Zommandeur van de Lekruiters uit Lekkerkerk. Leontien van der Touw met Wisten uit den Haag en Gerard Scherf met Sico van de Biesbosch Ruiters, om er maar een paar te noemen, zijn combina ties die zeker in staat moeten worden geacht om een Zeeuws succes te verhinderen. In de klasse M start Co Quartel uit Noord-Gouwe met Antigoon als favoriet. Of de Schouwse ruiter die favo- ritenrol waar kan maken zal voor een groot deel afhan gen hoe de Due de Normandie zoon zich vrijdagmid dag in de dressuurproef presenteert. In de crosscoun try is de 10-jarige ruin bijna niet te kloppen. Maar in de klassieke rijkunst laat de heet gebakerde viervoeter soms te veel punten liggen, zodat hij nog voor de start van de terreinrit al tot de kanslozen behoort. Jan de Kroo is de man die daar in de Schotsman wel eens van zou kunnen profiteren. De ruiter uit Nieuw- en Sint heeft in de acht-jarige schimmel Conti een uitstekend SGW-paard. De ruin pakt niet alleen in het terrein goed aan. maar kan bovendien ook een aardig stukje dressuur lopen en behoorlijk springen. De Scheldes- tadcombinatie is daarom zeker niet bij voorbaat kans loos. Maar ook hier is net als in de overige rubrieken de concurrentie groot. lico Verhoeven heeft nog wat gesprekjesrond Parijs-Tours PRNHOUT (GPD) - „Eén haast Nico Verhoeven éhop voorhand te zeggen. „Ik geen medelijden of een zie- jverhaal zoals ik dat pas gele gelezen heb van Gert Ja- i." Zielig? Hoezo zielig? lar is toch geen aanleiding toe je de dikke BMW ziet die inlificaal op de stoep voor zijn mrhuis in Oud Turnhout staat parkeerd. En Nico zal ook wel voor niets in België zijn i wonen, j geeft het toe. „Maar dat fis voordeel is slechts een bij- ARIJS-TOURS^ li/dilUKi f^'IW (Issy) 3T AÉEBT .imours l-o XAblis Brou ^A/oves f Bonneval £fMondoubleau aMontoire Vchaleau- 11 10.1992 ll^ARenaul/ 284 km fTjPAmboise iFi'-rnnrjTl Truyes 4- sport op tv EE 1:M iUDAG M-12.00 EURO: Diverse takken i sport •0-14.00 EURO: Voetbal WK-kwa- atieduels •0-17.00 EURO: Diverse takken gi sport P-15.50 BBC 1: Sport on Friday |f. paarderaces en voetbal 100-17.30 BBC 2: Sport on Friday. ['00-17.50 RTL Voetbal live: 1/ ti Rnale Duitse beker Ulm-Borussia rtmund 00-19.00 EURO: Voetbal: WK-kwa- [10-17.15 Old 2: Sport Heute. '300-01.00 EURO: Divere takken van brt. [30-20.00 BRT 1: Sport *30-22.0(1 BRT 2: Sport E15-22.30 Ned 3: Studio Sport Jour- Mo-23.00 BRT 1: Sport M5-23.15 |)id 2: Sport-Reportage pibal i derde ronde Duitse Beken. F tennis voor vrouwen in Zurich en undesliga ijshockey. [25-23,50 Did 1: SporLschau P20-01.I5 BBC 2: Golf. wereldkam- pn,schappen matchplay vanuit "ntworth komstigheid. Je moet toch er gens wonen, of je net aan de ene of aan de andere kant van de grens zit, dat maakt niet uit. Ik heb gewoon gezocht naar een centrale plaats in wielerland en ben niet naar Belgie uitgeweken om later te kunnen rentenieren. Dan schat je me toch te hoog in." Twijfelaar Dat is waar ook. Verhoeven. 31 inmiddels, is nooit een 'top of the bill' in wielerland geweest. Wel een twijfelaar, balancerend tus sen de positie van gelegenheids kopman en superknecht in de vlakke klassiekers. Wel vaak vooraan, maar nooit of zelden eerste in een grote wedstrijd. Met een carrière die nog steeds gemarkeerd wordt door een rit- zege in Berlijn uit de Tour van '87. Maar Nico Verhoeven is ook een jongen die vijf keer bij de eerste tien kan eindigen in Parijs-Rou- baix en vier keer bij de eerste tien in de Goldrace. Vorig jaar werd hij derde in Parijs-Tours en begin dit seizoen eindigde hij eerst als zevende in Milaan-San- remo en vervolgens als achtste in Parijs-Roubaix. Die wedstrij den vooral hielpen hem aan de positie op de ladder die hij nu in neemt: de 82ste plaats in het laatst verschenen FlCP-klasse- ment met 298 punten. Wat is vol? Niettemin zit ook Nico Verhoe ven nog zonder contract voor '93. Zoals de situatie voor een dikke dertig andere Nederland se wielerprofs eveneens nog ui terst onzeker is. „Maar," stelt Verhoeven zichzelf gerust, „ik kom heus wel onderdak. Als ik al geen ploeg zou kunnen vinden, met m'n 300 punten, dan zou dat wel heel triest zijn natuurlijk. Al les vol? Wat is vol, ze zullen toch best nog wel een plekje voor me overhebben?" Geen paniek dus. Nico Verhoe ven is halverwege deze week naar Parijs-Bourges vertrokken om zich voor te bereiden op Pa rijs-Tours van zondag. Hij zegt rond de wereldbekerwedstrijd 'enkele afspraakjes' te hebben lopen met ploegleiders die nog wel wat geld over hebben. Toevalstreffer In Parijs-Tours heeft hij de vorig jaar verrassend behaalde derde plaats te verdedigen. Veel ver trouwen heeft Verhoeven daar niet in. „Want van een goede voorbereiding is geen sprake Bij PDM telt Parijs-Tours boven dien niet mee. Die koers geldt slechts als voorbereiding op de Ronde van Lombardije Dat ik vorig jaar derde was. kun je ge rust een toevalstreffer noemen. Ook toen was ik slecht voorbe reid de wedstrijd ingegaan." Nu zit er achter die slechte voor bereiding meer. Volgens Verhoe ven heeft Jan Gisbers hem het hele seizoen al links laten liggen Hij kon de Ronde van Ierland niet rijden om kilometers te ma ken en kreeg van assistent ploegleider Piet van der Kruys te horen dat'ie na Parijs-Bour ges in Frankrijk moest blijven. „Dat betekende dat ik ook mee kon doen aan Parijs-Tours," nam Verhoeven dus maar aan. Programma Contacten met Gisbers zijn er nauwelijks meer geweest, de laatste maanden. Zoals je dat in soortgelijke situaties (Solleveld -Raas) wel vaker hoort. Verhoe ven: „Ik heb na de Tour ook geen fatsoenlijk programma meer ge kregen. De profronde ja. dat was nog de enige wedstrijd die ze me lieten rijden." Hij was kennelijk al in een vroeg tijdig stadium van dit lopende wielerseizoen afgeschreven. „Dat merkte je wel ja. Uit alles kon je opmaken dat Jan Gisbers meer bezig was met het forme ren van een nieuwe ploeg dan met het leiding geven aan de huidige PDM-formatie. De jon gens die'ie mee wide nemen- Al- cala, Breukink. daar sprak'ie mee. Met de anderen niet. Nu heeft'ie zowel Alcala als Breu kink niet mee kunnen nemen naar Festina. Dat'ie mij niet wil de, wist ik al lang. Dat wordt niet expliciet gezegd, dat voel je. Ik doe daar niet moeilijk over." Vakbond Er zijn dingen waar Nico Verhoe ven moeilijker over doet. Hij geldt als een van de mondigere renners in het peloton en maakt dan ook al jaren deel uit van het bestuur van de rennersvakbond, de WBW. In '89 kwam hij voor zichzelf op toen zijn eigen ploeg hem ten faveure van Frans Maassen van een nationale titel afhield. Des duivels was Verhoeven toen. Het betekende de definitieve breuk met Raas en het begin van een contract bij PDM. Nu: „Tóen had ik die overwinning kunnen boeken die m'n carrière nodig had om op een hoger ni veau te komen. Zoals Adrie van der Poel in zijn loopbaan net wél die overwinningen behaalde en ik net niet. Het zou best kunnen zijn dat die affaire van toen me nu, in deze transferperiode, weer parten heeft gespeeld. Dat zou aannemelijk zijn. Ik ben in elk geval nooit in beeld geweest bij de nieuwe ploeg van Raas." Nico Verhoeven (midden) drukt als eerste zijn wiel over de streep in een etappe in de Ronde van Murcia van dit jaar. fotoEPA Types als Toine Goense Op de breuk met Raas volgde dit jaar dus die met Jan Gisbers. Ook nu is de wijze waarop beide partijen uit elkaar gaan niet be paald kameraadschappelijk. Verhoeven: „Ik moet oppassen wat ik zeg. want ik heb nog een paar maanden salaris van PDM te goed en Philips en Gisbers kunnen nog steeds goed met el kaar door een deur. heb ik begre pen. Maar wat er na die Intrali- pid-affaire in de Tour van vorig jaar is gebeurd, is natuurlijk van de zotte. Krikke heeft als mana ger alle kritiek over zich heen ge kregen. terwijl 'ie er in feite niks mee te maken had. De veran- woordelijke man bleef buiten schot, maar had zijn conclusies moeten trekken en op moeten stappen. Iedereen weet wie ik bedoel. In het bedrijfsleven wordt je voor zoiets direct ont slagen. Wat er is gebeurd is toch een schande voor de wielersport geweest." Verkeerde gok Samen met John Talen en John van den Akker gokte Verhoeven op de nieuw op te richten forma tie van Ferdi van den Haute en Manfred Krikke. Vorige week werd ook dat initiatief afgebla zen. omdat de sponsorcontrac ten niet rond waren. Een poging van Nico Verhoeven om via An- dré Boskamp bij Subaru onder dak te komen, strandde. Vol gens de renner „omdat ik geen zin had om in februari en maart lange periodes in de Verenigde Staten te moeten rijden." Nico Verhoeven ging er toen nog vanuit dat het allemaal wel goed zou komen. En in feite doet hij dat nog. „Eind oktober ga ik naar de Ronde van Mexico. Daar valt niet veel meer te on derhandelen. Ik kan me niet voorstellen dat ik tegen die tijd geen contractje heb voor '93. De vraag is voor mij niet óf ik ergens als professional zal fietsen, maar tegen welke voorwaarden. Na tuurlijk probeer ik me zo duur mogelijk te verkopen, maar dat het fors inleveren wordt, is wel duidelijk. Dan maar proberen voor '94 een beter contract te krijgen, want ik wil nog vier jaar fietsen." AMSTERDAM (GPD) - Wal is de overeenkomst tussen Pa trick Eyk, John Talen, Mathieu Hermans. Nico Verhoeven. Gert Jacobs. Adrie van der Poel en Gerrit Solleveld? Dal ze alle maal een aardig stukje kunnen fietsen? Precies. Maar op dit moment hebben genoemde he ren wel iets anders aan hun hoofd. Het is niet de vraag of ze künnen, maar of ze mógen fiet sen. Hoezo? Het gaat toch goed met het Nederlandse wielrennen? Gisbers, Raas, Post: ze hebben toch stuk voor stuk weer een sponsor uit de hoed getoverd? Het Nederlandse peloton koopt daar echter weinig voor. Post vond Frans kapitaal. Gisbers sloot zich aan bij een Spaanse firma, en voor het Word Perfect van Jan Raas vormt de Neder landse doelgroep ook slechts een gering onderdeel van de te bestormen internationale markt. De helft De ploegleiders hebben werk, de renners niet meer Van de 74 pro- fiicentiehouders die de KNWU in '92 kon inschrijven, heeft nog niet de helft op dit moment een getekend contract voor volgend jaar. Inspanningen van de ren nersvakbond. de WBW ilees Gerrit Viseboxse). en van parti culiere managers als André Bos kamp ten spijt. Toen Peter Post zijn nieuwe ploeg presenteerde riep hij ver ontwaardigd: „Nederlandse ren ners zijn te duur, ze willen niet inleveren, alleen maar meer ver dienen. ook als ze niets hebben gepresteerd." En vervolgens kondigde zijne eminentie aan dat vooralsnog Eddv Bouw- mans als enige Nederlander een plaatsje in zijn ploeg kreeg. Naamsverandering Viseboxse en Boskamp zijn het over weinig zaken eens, maar zit ten hier duidelijk op één lijn. De één: „Post verkoopt onzin. De Nederlandse renner is heus wel bereid te zakken in prijs. Hij moet wel." En de ander (Bos kamp): „Een jaar stil liggen is fu nest. Dat weet iedereen. Je kunt nog beter een seizoen voor een broek en trui rijden dan hele maal niet meer. Post moet niet zeuren. Die weet dat ook wel. Het lijkt me trouwens voor de hand liggen dat 'ie nu de naam van zijn stichting (Stichting Continuïteit Beroepswieler- sport Nederland-red) verandert, ja..." Adrie van der Poel zal met z'n dikke vijfhonderd FICP-punten heus nog wel ergens onder dak komen. Hetzelfde geldt waar schijnlijk ook wel voor Nico Ver hoeven. Peter Pieters en Ma thieu Hermans, die met meer dan 200 punten hun eventueel toekomstige ploeg weer een stapje verder op weg naar deel name aan de wereldbekerwed strijden of Tour kunnen helpen. Inleveren Zij zullen wellicht meer dan de helft moeten inleveren om actief te kunnen blijven. Geen half mil joen meer maar anderhalve ton. Geen tweeëneenhalve ton meer, maar een modaal salaris. In de profsport kun je hoog klimmen en diep vallen. Renners weten dat. Maar hoe zit het met de dertig Nederlandse knechten? Met jon gens die weinig of geen FICP- punten kunne overleggen. Die zich hebben uitgesloofd voor de kopman en voor de finale af haakten of uitgeput in de derde waaier zaten? Met Nijboer. met Goense. met Hopmans, met Knuvers. met Kools en ga zo nog maar even door. Verschrikkelijk Voor hen bestaat er weinig of geen hoop meer Ook met bij hun eigen WBW. Viseboxse: „Vooral voor de jongere profs vind ik deze toestand verschrik kelijk. Ze hebben gewoon de kans niet gehad zich te manifes teren. bewezen is toch dat je doorgaans minstens drie jaar moet aarden, voordat je door breekt Kijk naar Rob Harme- ling, die is daar een goed voor beeld van. Maar zo'n jongen als John van den Akker, die zou nou toch een ploeg moeten hebben?" „Ach, enkelen zullen het wel red den. die vinden wel iets. Maar er zullen er maar genoeg zijn die na dit seizoen met een enorme ka ter blijven zitten. Die gefru streerd raken over de manier waarop ze zijn uitgerangeerd. Het probleem zit dan vooral geestelijk. Ze komen thuis te zit ten, niemand belt hen meer op, de contacten zijn razendsnel verwaterd. En het peloton, dat raast gewoon door. Zo gaat dat. De enige nazorg die wij kunnen verlenen is hen eens te bellen en te vragen hoe het gaat of dat we ze bij iets kunnen helpen, scho ling, cursusje of zo En hen toch vooral op het hart te drukken dat ze goed moeten aftrainen, niet te zwaar worden. Dat is be langrijk... In de ijskast Somberheid alom. Ook bij Bos kamp, een kenner van de Neder landse wielermarkt als haast geen ander Samen met Teun van Vliet wilde hij dit seizoen al starten met een eigen ploeg, maar ook voor dat duo zat de marktsituatie tegen. De plan nen zijn niet van de baan. maar even in de ijskast. Boskamp heeft een aantal renners onder contract, maar zegt door bijna alle toekomstige 'werklozen' te worden gebeld om hulp „En die kan ik ze ook niet geven. Voor de meeste renners die nu nog geen contract hebben, ziet het er erg triest uit. Jongens als Jans Koerts. Rober van de Vin. Michel Zanoli, die verdienen toch meer kansen? Onderhan delingen? Hoezo? Er valt weinig meer te onderhandelen. De ploe gen zitten onderhand vol. Raas, Post, Gisbers: ze hebben weinig meer uit te geven. Neem dat maar van mij aan." Boris Spassky lijkt uitgeput BELGRADO (Reuter) - De ze ventiende partij in de twee kamp tussen Fischer en Spasski is donderdag uitgesteld. Spass ki vroeg voor de tweede keer in de match een time out aan. De tot Fransman genaturali seerde Rus heeft last van stress en uitputtingsverschijnselen, heeft een team van medici in Belgrado vastgesteld. De twee kamp gaat over tien gewonnen partijen. Fischer leidt na zestien partijen met 6-3. De zeventiende partij is verschoven naar zater dag. Spasski heeft bovendien al lan ger last van prostaatklachten. In de tweekamp tegen Fischer heeft dat grote invloed op zijn concentratie. In een van de eer ste partijen verliet hij 27 keer de speelzaal voor een bezoek aan het toilet. ZEIST (ANP) - Marco Boogers van RKC is voor drie wedstrijden geschorst. Hij gaf in de wedstrijd tegen Ajax een tegenspeler een kopstoot. Bovendien kreeg hij een voorw aardelijke straf van éen wedstrijd met een proeftijd van een jaar. De tuchtcommissie van de KNVB strafte twee trainers. Eindhoven- trainer Buter mag twee wedstrijden niet optreden als trainer/coach wegens commentaar leveren op de leiding en handtastelijk optreden tegenover een grensrechter in het duel tegen Go Ahead Eagles. As sistent-trainer Voorn van Fortuna S werd voor een duel uitgesloten plus een geldboete van 250 gulden opgelegd Hij betrad zonder toe stemming het veld tijdens de wedstrijd Vitesse - Fortuna S. De tuchtcommissie schorst de volgende spelers voor één wedstrijd: Gösgens (Cambuuri. Boessen (Dordrecht). Bosz (Feyenoordi. Pa trick Geurts (Helmond Sport), Van As <MVV), Van Wanrooy (NEC). Van Tiggelen (PSV), Piqué (VVV). van onze medewerker TERNEUZEN - De Terneuzense zaalvoetbalteams Kees Me- chielsen en Dow hebben na twee competitieduels in de eer ste klas van het zaalvoetbal re gio Zeeuwsch-Vlaanderen nog het maximum aantal punten. Debutant Mechielsen maakte indruk met een 5-1 winst tegen een van de concurrenten Maas Afbouw dankzij doelpunten van Dick Buijze (2), Dennis Ha melink, Simon van Hoeve en Johnny de Ritter. Maas Afbouw, dat hun sterke troef Jan Corne- lissen al snel door een blessure zag uitvallen, scoorde via Peter Maas de enige tegentreffer. Dow had veel meer tegenstand te dulden van HKC. dat pas in de slotfase moest capituleren 5-4. De gelijkopgaande wedstrijd had een 3-3 gelijke stand bij de rust. De gelukkigste ploeg won uiteindelijk Menno Sandrini en Hans Stoffijn namen elk twee doelpunten voor hun rekening, terwijl Peter de Roos (3) en Jack Agatovski (2) voor Dow scoor den. De overige titelkandidaten Sporthuis Dp Cocq (8-3 winst te gen Corn Boys) en Het Bonte Hert 3 14-9 zege tegen De Pooter De Triangel) gaven hun titelas- piraties gestalte, hoewel De Pooter het gemis van hun doel man als enig excuus kon aan voeren. Tern. Bonded Stores won in een doelpuntrijke (6-5) van Philippine/Ploegaert. ter wijl De Groote Slock het gebrek aan spelersmateriaal toonde bij Sporting van de Hemel: 11-4. Tern. Bonded Stores-Philip pine 6-5 (3-3) - Ronald de Waal, Edwin Pijpelink, Ruud Lijse naar (2). Luc van Poucke. Jos van Driessche voor Tern Bon ded Stores. Olaf Cornelis. Harry Vermeire. Marnix Schieman. Huib Duyvetter, Marlon Moh- nen voor Philippine. ^Sporting van de Hemel-Groote Slock 4-11 (2-6) - Jopie Faasse (2), Erwin Peeman (2) voor Sporting van de Hemel. André de Regt (2), Arnold Plas (6), Mohammed An- bar (2). Freddie Hoekstra voor Groote Slock Corn Boys/Ranschaert-I)e Cocq 3-8 - Remco Steyaert (2). Renard Kox voor Corn Boys. Mario de Vreeze (4). Paul Hubregsen. Ma rio Corthals i2). Jurgen Rooze voor De Cocq. Het Bonte Hert 3-De Pooter/ Triangel 14-9 (7-5) - Hans Urgert (6). Bruno Everaert, Dave Zwar- tepoorte. Hans de Vliegere (3), Ad van de Rijse (3 Ivoor Het. Bon te Hert 3, Robert de Meijer (5), Jaap de Regt (2), Jean-Mark Hendrikse (2) voor De Pooter/ Triangel. De stand in de eerste klas regi»»: 1 Kees Mechielsen 2-4 (7-2) 2 Dow 2-4 18 -5). 3 Het Bonte Hert 3 2-3 (20-15» 4 Sporthuis De Cocq 2-314-0». 5 AZWZ 1-2 (22-5» 6 Philippine 2 2 7 Groote Slock 2 2 12-G» 8 Maas Al bouw 2-2 (8-8». 9 Bonded Stores 2-2 i7 -8). 10De Pooler 10(9 Hp. 11 HKC2-0 17-12». 12 Corn Boys/Ransch 2-0 i5- 18). 13 Sporting van de Hemel 2-U i9- 33)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 49