Vermeule test zich in Newcastle Zaalvoetbalteam uit Goes wil revanche Jubileum Green Sox staat op een laag pitje Ruiter geschorst na mishandeling paard Assen heeft tien miljoen nodig voor wielerdröme Tsjechoslowakije behoudt één ploeg sport 38 Middelburger start morgen op WK halve marathon Westrijd ter ere van gebroeders Pauwels ZATERDAG 19 SEPTEMBER 1992 van onze verslaggever VLISSINGEN - John Vermeule is één van de tien atleten die Ne derland op het WK halve mara thon, dat komende zondag in Newcastle voor de eerste keer wordt gehouden, vertegen woordigt. De atleet van Dy namo '70 ziet de wedstrijd in Groot Britannië vooral als een test voor de marathon van 25 oktober die in Capri, Italië, wordt gehouden. „Als je een halve marathon goed kan lopen, dan weet je dat je weerstand hebt", beseft Vermeule. De Middelburger verwacht goede resultaten van deze test. Sterker nog. het WK halve mara thon moet het eerste hoogte punt worden in de voorbereiding op de marathon in Capri. De Middelburgse marathonloper heeft namelijk in de voorbije pe riode bewezen in uitstekende vorm te verkeren. Zo won Ver meule in augustus in Wol- phaartsdijk een loop over vijf tien kilometer in 45 minuten en 10 seconden. Vermeule zegt in Engeland een goede halve marathon te lopen als hij een tijd van 1 uur en 2 mi nuten benadert, of er onder blijft. De Middelburger ver wacht zeker bij de eerste twintig te eindigen, hoewel nog niet dui delijk is hoe het deelnemersveld er precies uit komt te zien. Revanche Op revanche is de 31-jarige Ver meule bij het WK niet uit. Dat hij zich net niet kon kwalificeren voor de Olympische Spelen in Barcelona vindt hij jammer, maar daar heeft hij zich inmid dels bij neergelegd. ,,Ik weet wat ik kan. maar ik liep in Rotter dam minder dan nodig was. Dat is nou het onberekenbare van de marathon, je weet niet wat het gaat brengen", aldus Vermeule. Voor Vermeule wordt de mara thon in oktober de derde mara thon van dit jaar. De eerste liep in Eindhoven uit op een teleur stelling, doordat de Middelbur ger nog niet geheel genezen was van een blessure. Ook de tweede marathon verliep niet naar wens. In Rotterdam liep Ver meule net vier seconden te lang zaam om naar Barcelona te-mo gen. De komende marathon in Capri lijkt, door het recentelijke suc ces op de kortere afstanden, wat succesvoller te worden. Ver meule verwacht echter niets: „In een marathon kan na de 35 kilo meter alles gebeuren...". Aan de trainingen zal het in ie der geval niet liggen. Vermeule, die zijn eerste marathon in 1986 in Maassluis liep. traint twaalf keer per week. Eén baantraining en één duurloop van twee uur maken daar deel van uit. Zijn trainingen zijn onder Ed Slig- chers, nu ongeveer één jaar trai ner. niet veel veranderd. Ver meule doet nu wat meer aan krachttraining en let verder op wat kleine dingetjes, zoals zijn hartslag bij het versnellen van het tempo. Zijn zelfvertrouwen is onder de nieuwe trainer sterk toegenomen. Stijgende lijn Zeker is in ieder geval dat de prestaties van Vermeule een stij gende lijn vertonen. In veel wed strijden. gelopen na de mara thon van Rotterdam, eindigde Titel polshoog Laurens Looye SEOUL (ANP) - De Nederlandse polsstokhoogspringer Laurens Looye is gisteren in Seoul jeugdwereldkampioen gewor den. Looye won met een hoogte van 5,45 meter. Dat is een verbetering van zijn nationale jeugdrecord met vij- tien centimeter. De negentienja rige atleet uit Zoetemeer werd de eerste Nederlandse jeugdwe reldkampioen. Seoul. WK junioren, polshoog: 1 Looye (Ned) 5,45 m (Nederlands jeugdrecord), 2. Marti (Spa) 5,40. de loper van Dynamo in de top drie. Regelmatig eindigde hij als eerste. Alleen zijn dit prestaties op de kortere afstanden. Het is lang geleden dat Vermeule een hele marathon goed heeft gelo pen. Misschien dat de stijgende lijn zich ook voortzet bij de ma rathon. Ondanks de mindere re sultaten bij de laatste mara thons blijft Vermeule, die altijd al de voorkeur gaf aan langere afstanden, voorlopig doorgaan met het lopen van hele mara thons. Vermeule heeft na de marathon van Capri alweer een volgend doel: het WK van 1993 in Stutt gart. Aan de Olympische spelen van Atlanta denkt hij voorlopig niet. ,,Ik ben achttien jaar in de atletiek bezig en ga nu niet zeg gen dat ik nog vier jaar doorga", aldus Vermeule. John Vermeule heeft de stijgende lijn weer te pakken. Hier zegeviert hij in de stratenloop van Wolphaartsdijk, die vorige maand werd gehouden. foto Willem Mieras LONDEN (Reuter) - De Britse ruitersportorganisatie (BSJA) heeft Michael Saywell, twintig jaar geleden lid van de Olympische ploeg, voor drie jaar uitgeslo ten wegens mishandeling van een paard. Saywell loopt het risico dat het bestuur van de BSJA hem le venslang zal uitsluiten. Tijdens een concours hippique in Blakewell op 5 au gustus ontdekten officials dat in de bandages van het paard van Saywell ijzeren pennetjes waren aange bracht om het dier te prikkelen de benen hoger op te trekken bij het nemen van de hindernissen. Saywell, tijdens de Spelen van München, in de Britse ploeg met Harvey Smith, David Broome en Anne Moore, ontkende tijdens de behandeling van zijn zaak, de bandages te hebben aangebracht. Een verklaring waarvoor Naomi Tailby. de woordvoerder van de Bri tish Show Jumping Association, begrip kon opbren gen. „Het vergrijp is voor ons als een volslagen verras sing gekomen. Saywell heeft iets dergelijks nooit eer der in zijn loopbaan gedaan." De tuchtcommissie van de BSJA sloot Saywell niette min uit voor de maximaal mogelijke periode van drie jaar en legde hem een boete op van 4500 gulden. Om dat het paard bewust en onnatuurlijk geprikkeld was, waardoor de voorschriften van de BSJA overtreden werden en de regels van sportiviteit in de ruiterwereld met voeten getreden zijn. Het dagelijks bestuur van de BSJA zal tijdens zijn vergadering van volgende week beslissen of Saywell (50) levenslang moet worden uit gesloten. Vier Zeeuwse ploegen in landelijke competitie van onze medewerker MIDDELBURG - Zeeland is met vier zaalvoetbalclubs goed vertegenwoordigd in de lande lijke competitie van het zaal voetbal. Behalve El Toro en Maartense Tapijt zijn dit jaar Het Bonte Hert uit Hulst en Windhoek uit toegetreden tot de tweede divisie. Het Goese El Toro en het Middelburgse Maartense treffen elkaar, even als vorig jaar, op de eerste com petitiedag. De debuterende zaalvoetbalteams Windhoek uit Vlissingen en Het Bonte Hert uit Hulst ontmoeten Brabantse tegenstanders. In de tweede divisie promoveert de kampioen rechtstreeks en geeft de tweede plaats recht op promotieduels. De twee laagst- geklasseerde teams degraderen naar de regio. Top Trainer-coach Armand Does burg spreekt van een betere voorbereiding dan vorig jaar. Ruim drie weken heeft El Toro zich via specifieke trainingen en het spelen van oefenduels kun nen preparen op de seizoenstart. Vorig jaar kende de Goese ploeg een sobere start. „Dit keer ho pen we op een betere start, om dat we vanaf het begin aan de top willen meedraaien. De ploeg biedt genoeg perspectieven. De nieuwe spelregels zijn in ons voordeel, omdat we gewend zijn om aanvallend te spelen", vindt de Goese coach De ruime 7-2-bekerwinst tegen Roset betekende een goede ge nerale voor de derby tegen Maartense. „We hebben een technisch goede ploeg. We zou den tegen Maartense graag re vanche nemen voor de neder laag van vorig jaar, want met een goed begin kun je de basis leggen voor een góed seizoen. Vorig jaar kwamen we die pun ten net tekort om te promove ren", herinnert Doesburg zich. Selectie.* trainercoach: Armand Doesburg: leider Gerard Koo- men; verzorger Arjan Slabber. Doelman: Eddie Geijs. Spelers: Arsenio van Aerde, Chris Bal, Michael Boedhoe. Paul Bom, Pearl Doesburg, Bas de Koeyer. Jurrian Maccow, Clarence Pah- lad, Meivin Roethof. Nieuw: Paul Bom (Maartense Tapijt). Vertrokken: Ronnie Brusket (Maartense Tapijt). De resultaten van het Middel burgse Maartense Tapijt zullen volgens coach Guus Duden vooral afhangen van het be- Paul Bom schikbare spelersmateriaal. „We hebben niet altijd een vast team. zodat we daarmee, vooral op vrijdag, in de problemen kunnen geraken. De selectie is niet al te breed. We zijn nog bezig om twee spelers Alex Lourens en John Al leman in te lijven." Na het vertrek van René Schreu- der en doelman John van de El- burg naar Molier Intramast en Paul Bom naar concurrent El Toro moest Maartense direct op zoek naar vervangers. „We heb ben in Ron de Bakker hetzelfde type doelman gevonden. Als de inzet er is, dan kunnen we een goede middenmotor worden, hoewel onze sponsor al te ken nen heeft gegeven dat hij meer resultaat (promotie) wilt zien." Duden zag zijn team tegen het één klas hoger spelend Bax Zeef- drukkerij een goede bekerwed- trijd spelen. Van de confrontatie met El Toro, dat de Middelburg se coach samen met FCK Van de Ven als de topfavorieten be schouwt, verwacht hij geen groots duel. „Daarvoor is de on derlinge rivaliteit tussen bepaal de spelers te groot." Selectie. Coach: Guus Duden: leider Ber- tus Hoek; verzorger Pierre van Lieshout. Doelman: Ron de Bakker. Spelers Harro Haze laar. Chris Mouthaan. Michael Dijkstra, Marco Goovers. Ron nie Brusket, Mark Pasveer. John Tahapary. Richard Verwey. Henk Willemse. Nieuw: Ron de Bakker (Groenendijk). Ronnie Brusket (El Toro), Richard Ver wey. Vertrokken: John van El- burg (Molier), René Schreuder (Molier). Paul Bom (El Toro). Debutant De Windhoek hoopt goed mee te draaien. De Vlissin- gers profiteren volgens speler/ coach Michel Leonhart tactisch („een meerderheidsituatie wordt bijvoorbeeld nog te wei nig uitgespeeld") nog te weinig van de mogelijkheden. „Maar", zegt hij, „kwalitatief en collec tief moeten we dit niveau aan kunnen. We hebben een jonge ploeg, waarvan de gemiddelde leeftijd 21 jaar is. Er zit dus toe komst in. Ik gok toch wel op een plaats in de middenmoot." Selectie, coach: Chiel van de Ven/Michel Leonhart. Keepers: Theo van Helvoirt, Mohammed El Bekkaoui. Spelers: Renato Dijkstra. Erik-Jan Baas, Steven Seedo, Michel Leonhart. Erik Si- gers, Jacky Blijlevens. Julio Fa- gundez, Marco Schroevers, Christian Maas. Leonard van de Ven. Nieuw: El Bekkaoui, Dijk stra, Baas, Schroevers, Maas (Vooruit). Vertrouwen Met de goede prestatie tegen na tionale topper Bunga Melati (slechts 4-6-verlies) nog vers in het geheugen, heeft coach Henk Maas alle vertrouwen voor de competitiestart. De Hulster de butant werd versterkt met An- gelo Verbraeken, Harm Rietjens, en Jan Leendertse, maar ook bij Het Bonte Hert doen zich problemen voor met betrekking tot de uitwedstrij den op vrijdag. „Toch verwacht ik, dat met deze kwaliteit erbij en de ploeg die we al hadden, dat we geen gek figuur zullen slaan", meent Maas. Selectie, coach Henk Maas; ver zorger Tonnie Kerkhove. Doel mannen: Roger Bogaert en Ivan Pauwels. Spelers: Angelo, Gio vanni, Jurgen en Jean-Paul Ver braeken, Kees de Putter, Harm Rietjens. Jan Leendertse. Mar tin Voet. Dennis d'Olieslagers. Steven Ockeloen. Arno Zwegers. Nieuw: Angelo. Giovanni en Jean-Paul Verbraeken, Jan Leendertse. Harm Rietjens, Da vy Voet en Ivan Pauwels (beiden Heyndrickx), Dennis d' Oliesla gers. Indeling tweede divisie: Alwako, Blue Air. El Toro. Geenen Sport, GMT Lucullus. Het Bonte Hert. Lions, Maartense Tapijt. Sporthuis Verdonk, Tegelhal. Van de Ven/Hom mel. Windhoek Programma, tweede divisie, maan dag 21 september El Toro-Maarten- se Tapijt, sportcentrum in Goes, aan vang: 20.20 uur, woensdag 23 septem ber Windhoek-FCK v d Ven, sport hal Baskenburg in Vlissingen. aan vang' 20.20 uur; vrijdag 25 september De Tegelhal-Het Bonte Hert. Gijs Brouwer, catcher van Green Sox, aan het werk bij een snackbar in Middelburg. foto Oscar van Beest Internationaal honkbaltoernooi wordt afgelast van onze verslaggever VLISSINGEN - Het twintigjarig jubileum van de Middelburgse base- en softballclub The Green Sox wordt overschaduwd door het lage ledental. Alle jubileumactiviteiten die de club zou organiseren zijn afgelast, onder andere door een groot gebrek aan belangstel ling van de leden. Zo lukte het de vereniging van 52 leden niet voldoende spelers voor twee teams bij elkaar te krijgen voor een interna tionaal jubileumtoernooi, dat dit weekeinde in Middelburg gehouden zou worden, Het is niet voor het eerst dat The Green Sox te kampen heeft met een ledenprobleem. In de twintigjarige geschiedenis zijn heel wat teams gekomen en gegaan. Momenteel beschikt de club over slechts drie honkbalteams, terwijl voor een softbalteam totaal geen belangstel ling bestaat. Volgens Gijs Brouwer, catcher bij de junioren van The Green Sox, wordt er in Zeeland raar- tegen deze sport aangekeken en leeft het totaal niet. Dat laatste wordt wel be wezen door het feit dat vele ledenwerfacties vrijwel geen resultaat opleverden. Brouwer vindt het jammer dat het jubileum- toernooi niet door kon gaan. Hij is er van over tuigd dat dit toernooi een goede reclame voor zijn sport was geweest en dat dit in ieder geval een paar leden zou opleveren. Van de vier bena derde teams was alleen zeker dat Heroes, uit Duitsland, zou komen. De Betters, uit België, de Beers uit Barendrecht en de Red Geese uit Goes hebben volgens Brouwer niets meer van zich laten horen. Ook lukte het The Green Sox zelf niet met twee teams op de proppen te ko men. Volgens Brouwer gaat The Green Sox niet bij de pakken neerzitten. „We willen volgend jaar meer jeugd, want dat is toch een goede basis voor de hele vereniging", zegt Brouwer. Om meer jeugdleden te krijgen zullen er voor de start van het volgende seizoen drie kennisma kingsmiddagen worden georganiseerd. Vol gens Brouwer moet de jeugd bij deze dagen op een goede manier kennis kunnen maken met de sport. Vorig jaar werden de middagen druk bezocht, maar uiteindelijk konden er slechts vijf nieuwe leden worden ingeschreven. Competitie Door de doorstroming van de junioren naar de senioren lukt het The Green Sox niet om vol gend seizoen een juniorenteam op de been te krijgen. Wel probeert de club een veteranen- team, waarin oud-leden komen te spelen, sa men te stellen. Zeker is in ieder geval dat het komende seizoen twee seniorenteams aan de competitie zullen deelnemen. „Het eerste team bestaat uit een selectie van de twaalf beste spe lers. Het wordt een prestatiegericht team waarvan de spelers willen en kunnen preste ren", aldus Brouwer die zeifin dit team zal spe len. Het tweede team wordt volgens Brouwer niet zo prestatiegericht en is meer voor mensen die honkbal als een hobby zien. De competitieresultaten zijn in de geschiede nis van The Green Sox zeer variërend geweest. Het eerste honkbalteam start succesvol: in 1974 promoveerde het naar de eerste klas en in 1975 zelfs naar de districtsklasse. Twee jaar na de oprichting degradeerde het team weer naar de eerste klas. Daarin verbleef het team tot 1981. toen de negen degradeerden naar de tweede klas. Twee jaar later zijn de honkbal lers weer terug in de eerste klas. Momenteel speelt het eerste team in de districtsklasse zuid, waarin het op de derde plaats staat. On danks het lage ledental kan The Green Sox blijkbaar nog steeds presteren. tie ZURICH (ANP) - Tsjechië en Slowakije zullen met een geza menlijk Tsjechoslowaaks team deelnemen aan de wereldti telstrijd, die volgend jaar in Duitsland wordt gehouden. Dat heeft de Internationale IJshockey Federatie laten weten. Tsjechoslowakije is een van de toonaangevende landen in deze tak van sport. Het is nog onduidelijk wanneer de spor tieve deling van het land zal plaats vinden Mocht die tijdens het WK in mei of eerder tot stand zijn gekomen, dan speelt het team onder de vlag van de IIHF. Gezien de te verwachten kwaliteit zal daarna de ploeg van de nieuw te vormen Tsjechische bond deelnemen aan mondiale toernoien in de A-groep. De vertegenwoordiging van het Slo waakse ijshockey moet kwalificatiewedstrijden spelen. Tsje chië telt ongeveer 35.000 spelers, Slowakije 15.000. ASSEN (ANP) - De Stichting Wielerdröme Assen zoekt ten minste tien miljoen gulden. Als het lukt om via overheidssubsi dies en bijdragen uit de zaken wereld dat bedrag bijeen te krijgen, worden in de Dx-entse hoofdstad een overdekte wie lerbaan en een sporthotel met Al Joyner klaagt Los Angeles aan LOS ANGELES (ANP) - Al Joy ner heeft de stad Los Angeles ge daagd. De echtgenoot van Flo rence Griffith en broer van Jac kie Joyner beschuldigt de plaat selijke politie er van hem her haaldelijk te hebben aangehou den alleen om het feit dat hij zwart is. Dat gebeurde tijdens de rassem-ellen dit voorjaar. Joyner, Olympische kampioen hinkstapsprong in 1984 in LA, eist een schadevergoeding van 2 miljoen dollar, ongeveer 3,2 mil joen gulden. Joyner, voelt zich „onmenselijk" behandeld. Als gevolg van de psychische inzin king zou Joyner niet in staat zijn geweest zich voor de Spelen van Barcelona te plaatsen. De agen ten hadden de atleet met getrok ken wapen opgebracht, in de boeien gedaan en op de knieen gedwongen. De politie heeft ver klaard op zoek te zijn geweest naar een gestolen wagen. Tennisploeg prolongeert toernooizege DUISBURG - Voor de tweede maal in successie heeft een af vaardiging van de Middelburg se tennisopleidingsschool Re- mato in Duisburg (D.) de Rhein- fels-Cup titel weten binnen te halen. Daarmee heeft het team onder begeleiding van Marjo lein Kodde-Cijsouw en Remco Maandag de vorig jaar be haalde kampioenstitel met suc ces weten te verdedigen. Op bijzonder overtuigende wijze werden op twee partijen na alle wedstrijden winnend afgesloten. Van de vierentwintig partijen werden er zelfs negentien in straight sets gewonnen. De kam- pioensploeg van Remato be stond uit: Armando Probert, Serge Eude, Marjolein Kodde- Cijsouw, Jacco Filius, Eva La- bruyere, Armand Tournois, Ca- thalijne Schotte, Marije Delfs- ma, Aart-Jan de Loof en Remco Maandag. congresruimte gebouwd. De ini tiatiefnemers hebben vrijdag, middag hun plannen ontvouwd en aangeboden aan vertegen woordigers van de gemeente Assen, de provincie Drente KNWU-voorzitter Zevenber gen. In 1995 hoopt de Stichting He( Wielerdröme in gebuik te kun. nen nemen. De gemeente Asseq heeft inmiddels grond beschik baar gesteld en de Stichting be schikt al over een wielerbaan. De 200 meter lange houten piste is twee jaar geleden gekocht van; het Rotterdamse Sportcomplex Ahoy'. Als de plannen verwezen lijkt worden, verrijzen Het Wie lerdróme en het sporthotel het sportcomplex Stadsbroek, pal naast het te renoveren ijj dion. Volgens de initiatiefnemers moet Het Wielerdröme een trai nings- en wedstrijdcentrum wor den met een accommodatie voor 3.000 toeschouwers. Rond dt piste zijn commerciële ruimten voorzien. Het is de bedoel het middenterrein multifunctio neel wordt gemaakt voor sporten. De bouw van een sport; hotel is een vereiste om Het wie lerdróme te kunnen exploiteren SINT JANSTEEN - Op het voel balveld van de voetbalvereni ging Steen wordt vandaag (a J r terdag) een AbrahamwedslriiJ gespeeld voor de oud-spelers George en Ben Pauwels. tweeling begon zijn voetbalcar 'j rière bij de VV Hontenisse. Ben Pauwels bleef deze club trouw, terwijl zijn broer George later de overstap maakte naai ^n) de W Steen. Beiden hebben ooi nog verschillende jaren fiirori 1I10 gemaakt als trainer van nale verenigingen. De gebroe ders Pauwels spelen zaterdagin j,„e een team van 50-plussers tegen E het veteranenelftal van Steen. Het Abrahamelftal is samenge steld uit spelers afkomstig va» Terneuzen, Vogelwaarde, Hulst Steen, Stekene en Sint Niklaas. De meeste spelers zijn nog weke re lijks actief op de groene mat. CU wedstrijd begint om 18.00 uuren ü|je staat onder leiding van scheids a$r rechter H. Willaert. óa'ne Scei ure ZATERDAG 09.00-09.30 EURO: Truckracen 09.30-10.30 EURO: International mo torsport. 10.30-11.30 EURO: Atletiek: WK voor junioren vanuit Seoul. 11.30-13.00 EURO: Boksen 13.00-20.30 EURO: Saturday alive: met tennis (ATP Toernooi van Bor deaux, halve finales), motorsport (WK Speedway voor landenteams vanuit Zweden), atletiek (WK voor junioren vanuit Seoul). 13.30-18.05 BBC 1: Grandstand: voet bal, Paralympics, paarderennen van uit Newbury, basketbal (Carlsberg International), ijshockey, voetbal en WK atletiek. 15.00-17.00 Did 3: Sport. 17.00-17.55 Ned 3: Studio Sport: beel den van de Nederlandse kampioen schappen tennis in Hoorn. 17.25-17.55 Did 1: Sportschau. 19.00-21.00 BRT 2: Basketbal: Ra cing Mechelen-Oostende 19.15-20.00 Did I: Sportschau' Bun- desligavoetbal 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 20.00-20.15 BBC 2: Sport. 20.30-21.30 EURO: International mo torsport. 21.30-22.00 EURO: Autosport EK Truckracen 21.50-22.10 BBC 1: Sport 22.00-23.20 Did 2: Das aktuelle Sport -Studio. 22.00-23.30 EURO: Boksen: Maske- Cohen, intern, middengewicht en Schulz-Friedrich, Duitse kampioen schappen zwaargewicht, live. 22.15-22.45 Ned 3: Studio Sport, 22.30-23.00 BRT 1: Sport. 23.30-00.00 Super: Hang loose. Water sportmagazine. 23.30-01.00 EURO: Tennis: ATP toer nooi vanuit Bordeaux. 00.05-01.05 BBC 1: Voetbal: match of the Day (hoogtepunten van de wed strijden in de Premier League). ZONDAG 09.00-09.30 EURO: Eurofun 09.30-10.30 EURO: Trans world sport afc 10.30-11.30 EURO: Atletiek: WKvC'ï «d, junioren vanuit Seoul. 11.30-13.00 EURO: Boksen 12.03-12.51 Ned 2: Sport: magazine )m 12.45-13.15 BRT 1: Sportmiddag 13.00-14.30 EURO: Motorsport: Speedway voor landenteams. 13.20-19.00 BBC 2: Sunday Gram stand: met atletiek, WK halve nu» p thon, WK junioren in Seoul, motor» fnz. ces (Britse Supercup) en paardespa» i);d, (Burghley trials). 'N 14.00-16.55 Ned 3: Studio Sport M P(je tennis in Hoorn ar) 14.30-20.30 EURO: Sunday alive n* }(jf| tennis (ATP Toernooi vanuit Bie deaux, finale), volleybal (Best open. finale 3e en 4e plaats), atleti» (WK voor junioren vanuit Seoul'.i- letiek (WK halve marathon van®. Engeland). J n,,j 15.25-16.10 Did 2: Paralympics Olympische Spelen voor genana capten in Barcelona. 16.10-18.15 Did 2: Sport Extra auo ani: sport (Duitse toerwagenkampn»' irij schappen). "51 16.30-17.00 Super: Sports vin 17.00-17.30 Super: Hang loose waie sportmagazine. 18.10-18.40 Did 1: Sportschau. 18.35-20.00 Ncd 3: Studio Sport. 18.45-19.10 RTL Sport 19.30-19.45 BRT 1: Sport 19.45-20.30 BRT 1: Sportweekeno t.;r, 19.50-19.58 Did 1: Sportschau. !H( 20.30-22.00 EURO: Motorsport' lf( Speedway voor landenteams. 21.45-22.00 Did 2: Sport am bon» ijf 21.50-22.55 RTL 4: Sport: mei a dacht voor Europese voetbalcoml* tities. ij. 22.00-00.00 EURO: Tennis m Toernooi van Bordeaux, fm£»f menvatting 22.30-22.50 BRT 1: Sport 23.05-23.45 RTL sPort;.' European Mixed Masters m brücken. J 00.00-01.00 EURO: Atletiek, «ft junioren vanuit Seoul, sam ting.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 56