w I van Fraassen BEUKEN bv 5/ Wij willen ons graag even voorstellen aan een medewerker financiële zaken. LOGOPEDIST(E) ALLROUND AUTOMONTEUR VRIJWILLIGERS Hij/zij zocht Ik vond -ir randstad uitzendbureau r\ KAPELLE bloesem van Zeeland technisch medewerk(st)er REISBUROMEDEWERKER (v/m) TELEFONISCH VERKOPER i MIDDELBURG BEGELEIDER M/V 2 ASSISTENT BEGELEIDERS M/V w.w ÊHfi ONDERHOUDSOPZICHTER 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 19 SEPTEMBER 199, - STICHTING SAMENWERKINGSSCHOLEN Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen en M.L.K. en Z.M.L.K. op Noord- en Zuid-Beveland nodigt belangstellenden uit te solli citeren naar de functie van voor 7 uur (twee ochtenden in de week) Aan de Deltaschool voor Zeer Moeilijk Lerende Kinderen. De Deltaschool is een Jenaplanschool en werkt met heterogene stamgroe pen en een ritmisch weekplan, waarin viering, spel, werk en gesprek de fundamenten zijn van het onderwijs. De functie van logopedist(e) komt vrij per 1 november 1992. Inhoud van de functie: - leerlingen onderzoeken in het kader van hettoelatings- of herhalingson derzoek en adviezen geven voor het handelingsplan. - het geven van logopedie aan individuele leerlingen - het werken met groepjes leerlingen in een taainiveaugroep - het werken met groepjes samen met andere leerkrachten aan het lees onderwijs Vereisten: - het diploma Logopedie - affiniteit met het geestelijk gehandicapt kind Gewenst is: - het kunnen werken met TARSP en FIT Brieven: - insturen tot uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar: Deltaschool Naereboutstraat 24, 4461 GT Goes, t.a.v. G. de Nijs (directeur). Inlichtingen: Kunnen worden ingewonnen bij G. de Nijs, telefoon 01100-28394 (school) 23013 (thuis). Welke kleuren passen hel best bil onze keuken. blauw? kanariegeel? boerengroen? U weet bel niet? Vraag bet Schlldersbedrljl Passenler B.V. Serooskerke. s 01189-2717 Wegens uitbreiding en vergro ting van activiteiten gevraagd: voor rep. en onderhoud aan alle merken personen- en lichte bedrijfswagens. Event, vrijstaande woning beschikbaar. Autobedrijf W. J. Sonke Industriestraat 8-10 4462 EW Goes Tel. 01100-15415 Privé 01100-51151 Vanaf april 1992 is in de Goese Polder JEUGDHONK THE BRONX geopend. Het jeugdhonk is een aanlooppunt voor jongeren. Jongens en meisjes van 12 tot 20 jaar kunnen elkaar hier ontmoeten en deelnemen aan diverse activitei ten. Tijdens openingsuren zijn steeds twee vrijwilligers aanwezig. Van de vrijwilligers wordt een houding verwacht die past bij de cultuur en de persoonlijke situatie van de jongeren. Wij hebben plaats voor enkele We bieden de mogelijkheid tot werkbegeleiding en tot het volgen van een cursus vrijwilligerswerk. Daar naast is er regelmatig contact met de andere vrijwilli gers. Er bestaat een onkostenvergoedingsregeling. Reacties naar- Jeugdhonk The Bronx p/a Gemeente Goes Postbus 2118 4460 MC Goes Telefonische inlichtingen kunnen ingewonnen wor den via telefoonnummer 01100-51254 op maandag morgen, dinsdagmorgen en donderdagmorgen van 9.00-12.00 uur. Europees boekhouder m/v Bent u degene die een bedrijf in Goes kan helpen het nieuwe boekhoudsysteem volgens Europese normen op te zetten? Dat kan als u hier recentelijk mee gewerkt heeft en een opleiding op MBO-niveau heeft gevolgd Het betreft een full-time opdracht, voor lange tijd. Informatie bij Margot Geijs, tel. 01100-5 00 90. Medewerker m/v ISO-project Voor 4-12 uur per week. Uw werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig verwerken van gegevens met WP 5.1 en het verzorgen van lay-out Enige kennis van ISO-normen is een pre Informatie bij Margot Geijs, tel. 01100-5 00 90. Randstad komt naar u toe! Voor inschrijving bij Randstad hoeft u nu niet naar Goes. Dinsdag van 09 00-12 00 uur kunt u zich inschrijven bij: Christine Kole in de Zaete te Yerseke, tel. 01100-3 16 00 Donderdag 24 september van 14 00-17.00 uur bent u welkom bij Annemarie van den Hout in de Stenge te Heinkenszand, tel. 01100-3 16 00. Wat u mee moet nemen: uw bank-/girorekemngnummer, sofi-nummer, identiteitsbewijs, diploma's en getuigschriften. Goes, Piet Heinstraat 2b De uitzend-CAO In de CAO voor uitzendwerk zijn salaris, vakantie en sociale verzekeringen geregeld. JUWELIER SINDS 1834 L Kerkstraat 30 GOES Tel. 01100-15005 bouwbedn jf j.van de linde kloetinge b.v. BOUWBEDRIJF J. VAN DE LINDE KLOETINGE B.V. is een middelgroot bouwbedrijf werkzaam in alle takken van de bouwnijverheid. Ook machi naal timmerwerk wordt op eigen werkplaats ge fabriceerd. In deze afdeling hebben wij wegens uitbreiding van de activiteiten plaats voor een ervaren MACHINALE HOUTBEWERKER M/V Uw taak: Moet in staat zijn zelfstandig ramen, deuren en kozijnen te maken. Functie-eisen: Een goed gemotiveerde medewerker met een - flexibele werkinstelling; - goede contactuele eigenschappen; - diploma L.B.O. timmeren. Hij/zij moet in teamverband kunnen werken en de dienstplicht al vervuld hebben minimaal enige jaren ervaring hebben. De arbeidsvoorwaarden worden vastgesteld conform de CAO voor de bouwnijverheid. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten tot de directie van BOUWBEDRIJF J. VAN DE LINDE KLDETINGE B.V. Albert Plesmanweg 19, 4462 GC Goes tel. 01100-21040 of 14532 De gemeente Kapelle, 'de bloesem van Zeeland', met een inwonersaantal van bijna 10.500, gelegen in het 'groene hart' van Zuid-Beveland is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente. Binnen het bureau civiel-techniek van de afdeling ge meentewerken is in verband met uitbreiding van per sonele formatie de functie beschikbaar van: Algemene informatie: De afdeling gemeentewerken kent 3 bureau's, te we ten Civieltechniek, Bouw- en Milieuzaken en het bu reau Onderhoud (inclusief reiniging en plantsoenen). De totale personeelsbezetting binnen de afdeling be draagt 28 personen. Functie-informatie: werkzaamheden m.b.t. geautomatiseerde beheerspakketten (weg- en rioolbeheer); voorbereiding van en toezicht op civieltechnische werken in de sfeer van nieuwe aanleg, reconstruc tie en onderhoud; het maken van revisie-tekeningen, behandeling vergunning-aanvragen nutsbedrijven, inritten en rioolaansluitingen; administratieve werkzaamheden; landmeetkundige werkzaamheden. Functie-eisen: diploma mts civiel-techniek of een daarmede ver gelijkbare opleiding; goede contactuele eigenschappen alsmede een goede mondelinge- en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid; kennis van c.q. ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; zelfstandig en in teamverband kunnen werken; bezit van het rijbewijs BE; leeftijd tot 30 jaar, gezien de samenstelling van de afdeling. Salariëring Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring wordt een salaris geboden van maximaal 3.614,- (schaal 6) bruto per maand (salarispeil per 1 april 1992). De overige voor het personeel gebruikelijke rechtspo sitieregelingen zijn van toepassing. Informatie: Een psychotechnisch onderzoek kan deel uit ma ken van de selectieprocedure; Bij de selectieprocedure zal een afvaardiging van de afdeling zijn betrokken. Nadere informatie over deze functie is verkrijgbaar bij het hoofd van de afdeling Gemeentewerken, de heer H. B. Hendrikse of bij de chef van het bureau civiel- techniek, de heer J. J. de Bert, tijdens kantooruren bereikbaar onder nr. 01102-41230 (toestel 50 respec tievelijk 55). Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te rich ten aan het college van burgemeester en wethouders. Postbus 79, 4420 AC Kapelle. Reisburo HOLMND INTERNATIONAL Onze onderneming heeft op 9 kantoren 25 dames in dienst. Door de groei van onze omzet hebben wij een vacature voor een die door schoolopleiding en praktijk in staat is om zelfstandig te werken. Leeftijd omstreeks 23 jaar. Stand plaats Vlissingen. Gevraagd wordt een aktieve, servicebewuste en ambitieu ze medewerker. Aanvullende opleidingen vinden plaats op het hoofdkantoor van Holland International in Rijswijk. Schriftelijke sollicitaties richten aan de direktie, Paul Krugerstraat 21, 4382 MA Vlissingen. WILT U EEN VAKANTIE OP NIVO. DAN U EVEN ORIËNTEREN op een VAN FRAASSEN REISBURO. Kantoren in Vlissingen (2). Middel burg (Londensekaai 19), Goes. Bergen op Zoom, Terneuzen (Westkolk- straat 36), Oostburg, Zierikzee en Middelharnis. Van Fraassen en de medewerkers. Always ready for your take-off staal - ijzerwaren - gereedschap sanitair Wij zijn een regionaal werkende groothandel in staal, ijzerwaren, gereedschap en sanitair. Inzet en kennis van 28 medewerkers en 50.000 artikelen op voorraad staan borg voor een gestage groei. De afdeling verkoop speelt hierbij een belangrijke rol. In verband met uitbreiding zijn wij op zoek naar een Gevraagd wordt: - een enthousiaste persoonlijkheid met een zakelij ke, commerciële instelling. - opleiding op MBO-niveau met affiniteit met tech niek. - meerdere jaren relevante ervaring in een com merciële omgeving. - leeftijd 26-30 jaar. Spreekt deze functie U aan?, Schrijf dan een korte brief met C.V. naar Beuken b.v. afd. personeelszaken, Postbus 13, 4600 AA Bergen op Zoom. De Rabobank kent u natuurlijk al. Maar kent u ons ook als werkgever? Als bank die graag werkt met mensen uit de buurt? Misschien nog niet goed genoeg. En daarom willen we ons graag even voorstellen. De Rabobank Terneuzen-Axel is, net als alle andere Rabobanken een tvpisch regionale bank met een coöpe ratief karakter. Dat betekent simpel weg dat we een sterke band hebben met wat er /.ich in onze buurt afspeelt. En dat we het belang van onze cliënten altijd voorop stellen. Of dat nou parti culieren, bedrijven of instellingen zijn. Je kunt het bieden van optimale service natuurlijk alleen maar blijven garanderen als je eigen financiële orga nisatie goed in elkaar zit. Als medewerker financiële zaken in Terneuzen draagt u wat dat betreft daartoe bij. Onder leiding van het hoofd financiële zaken maakt u zich sterk om mede met uw collega's de afdeling financiële zaken zo goed mogelijk te laten preste- Rabobank. ren. De afdeling financiële zaken ver zorgt administratieve werkzaamheden ten behoeve van de juiste, volledige en tijdige vasdegging van het bedrijfs- gebeuren. U houdt zich onder meer bezig met het verrichten van output- controles, het opstellen en bijhouden van tussenrekeningen en het voeren van subadministraties. U bent initia tiefrijk en u weet uit ervaring hoe een administratie wordt gerund, in welk geval u overigens een streepje voor heeft. Heeft u verder een opleiding op MBO-niveau en weet u onder alle omstandigheden het hoofd koel te houden? En hebt u zeker interesse in een extra maandsalaris ieder jaar en uitstekende studiefaciliteiten? Dan zien we u (m/v) graag als onze nieuwe collega. Stuur uw brief naar de directie van de bank, Postbus 22, 4530 AA Terneuzen. Of bel eerst even voor meer informatie met mevrouw C.J.R. de Badts, hoofd Bedrijfsvoering. Ze is te bereiken op (01150) 7 65 07. Rabobank 9 Aangi enaam. miitiiNli GEMEENTE Middelburg een stad vol allure en sfeer En met een zeer eigen karakter door de vele monumenten. Dynamisch door de eeuwen heen. Constant wer kend aan de toe komst, waarbij goede woon-, werk en recreatiegele- genheid voor de bij na 40.000 inwoners centraal staat. Elke dag opnieuw Bestuur en mede werkers werken daaraan Met z'n allen. De gemeente streeft naar gelijke kansen voor mannen Aan vrouwen wordt daarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De mogelijkheid voor kinderopvang is in principe aanwezig. Bij de afdeling Groenbeheer van de dienst Stadsbeheer bestaat de vacature van opzichter plantsoenen v/m eventueel in deeltijd (2 x 19 uur) Functie-inhoud: Algemeen toezicht en controle op alle groenvoorzieningen. Leiding geven aan de tuinlieden Werkzaamheden met betrekking tot het beheersplan Technisch-administratieve werkzaamheden. Budget- en kredietbeheer. Advisering o.a. met betrekking tot aankoop plantsoenmateriaal, aanvraag kapvergunning. Functie-eisen: MBO-niveau, bijv. Middelbare tuinbouwschool of gelijkwaardig. Bevoegdheid om procesverbaal als bedoeld in de Wet op de Lijkbezorging op te maken. Leidinggevende capaciteiten. ervaring met genoemde werkzaamheden. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring min. 2.920,- en max.4.534,- bruto per maand, met doorgroeimogelijkheden tot max. 5.209,- bruto per maand. Algemene informatie: Een vertegenwoordiging van het personeel is betrokken bij de selectieprocedure. Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer A. v d Vrie, telefoon 01180-75312. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie inzenden aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. het hoofd van de afdeling Personeel, Organisatie en Informatie, Lange Noordstraat 1, 4331 CB Middelburg, o.v.v. het vacaturenummer 92/54. Stichting Philadelphia Tehuizen te Walcheren woonvormen voor mensen met een verstandelijke handicap Onze stichting stelt zich ten doel de verzorging en agogische begeleiding van verstandelijk gehandicapten. In 'Westerhof' wonen 20 volwassenen. De meesie bewoners bezoeken het dagverblijf voor ouderen. Het bestuur zoekt voor haar gezinsvervangend tehuis 'Westerhof' een voor 28 uur per week plus invalwerk. De begeleid(st)er werkt in teamverband onder verantwoordelijkheid van hel locatiehoofd. Uw taken: - verzorging en begeleiding van de bewoners - het verrichten van en begeleiden bij huishoudelijke werkzaamheden - deelnemen aan interne besprekingen - overige werkzaamheden Tevens wordt gezocht naar: ieder voor 20 uur per week plus invalwerk Uw taken: - ondersteuning op het gebied van begeleiding en verzorging van bewoners. - enige eenvoudige administratieve taken kunnen tot de werkzaamheden behoren. Wij verwachten: - een Protestants Christelijke levensovertuiging (kerkelijk meelevend) - bereidheid om te werken binnen een wisselend dienstrooster - opleidingseisen conform de cao Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandi capten - bij voorkeur rijbewijs B Arbeidsvoorwaarden en salariëring overeenkomstig de cao Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Informatie kan tijdens kantooruren worden ingewonnen bij dhr. C. J. Kruissel- brink (clusterhoofd) of dhr. J. Wind (locatiehoofd), tel. 01184-71517. Wie zin heeft in een leuke afwisselende baan kan zijn sollicitatie binnen 10dagen richten aan de plaatsvervangend secretaris van het bestuur, dhr. J. Klok, p/a Beatrixlaan 24, 4461 PN te Goes. WONINGBOUWVERENIGING WONINGVERBETERING ARNEMUIDEN De woningbouwvereniging 'Woningverbetering' is gevestigd in de gemeente Arnemuiden en beheert ca. 400 woningen. Op dit mo ment bestaat de behoefte aan een in een tijdelijk dienstverband tot 15 september 1993. Gedurende dit tijdelijk dienstverband dient leiding te worden gege ven aan de eigen onderhoudsdienst bestaande uit 2 personen. Op 15 september 1993 wordt de eigen onderhoudsdienst opgehe ven en zal het onderhoud bij de vereniging door middel van uitbe steding worden uitgevoerd. Bij gebleken geschiktheid kan het tij delijk dienstverband per die datum worden gewijzigd in een vast dienstverband. De functie van onderhoudsopzichter houdt hoofdzakelijk in: - het leiding geven aan, voorbereiden, plannen, regelen en coör dineren van de door de eigen onderhoudsdienst en derden uitte voeren onderhoudswerkzaamheden; - het opstellen van begrotingen; - het bepalen, bestellen en beheren van materialen en materieel; - het voeren van administratie in het kader van het onderhoudsge- beuren; - het onderhouden van contacten met bewoners, leveranciers en nutsbedrijven. De functionaris rapporteert direct aan het dagelijks bestuur. Van de functionaris wordt tenminste verwacht dat zij/hij: - tenminste 30 jaar oud is; - beschikt over kennis op het niveau van opzichter B.N.A. of M.T.S. bouwkunde; - ervaring heeft opgedaan in een vergelijkbare functie; - beschikt over een grote mate van tact; - beschikt over goede contactuele en sociale vaardigheden; - bij voorkeur kennis heeft van automatisering en zo mogelijk op de hoogte is van de onderhoudspakketten van het N.C.C.W. - voldoende kennis heeft van de huidige regelgeving op het ge bied van woningwetwoningen; - in of zeer nabij de gemeente Arnemuiden woonachtig is. Salariëring en arbeidsvoorwaarden worden bepaald door oplei ding en ervaring en de C.A.O. voor personeel in dienst van woning corporaties. Sollicitaties dienen schriftelijk te worden gericht aan het bestuur van de woningbouwvereniging 'Woningverbetering', Zuidwal i 4341 CJ Arnemuiden, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 54