t Prijs FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTEN GEMEENTE MIDDELBURG W. J. KLEIN WASSINK LEKKEND DAK? Café - Brasserie «de SjflicHel)) Snooker- en Biljartcentrum STEENSEDIJK la-3 - HULST 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 16 SEPTEMBER 1992 Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon REMON broertje van Jesper Johan en Jolanda de Vlieger Maandag. 14 september 1992. 4462 BG Goes. Populierenstr. 54. tel. 01100-23615. FAMILIE BERICHTEN Parijs, 15-9-1992 Verloofd CORINE ARENDSE en DICK WESTERNENG Singelweg 12 4333 LE Sint-Laurens Noordweg 370 (geref. pastorie) 4333 KJ Sint-Laurens PAUL AANGEENBRUG ANKIE HOUMES geven u, ook namens onze ouders, kennis van hun voorgenomen huwleik. De voltrekking zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 18 september 1992 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Lisse. De weleerwaarde heer ds. J. J. Tanis hoopt ons hu welijk kerkelijk te bevestigen om 15.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Tulpenstraat 27 te Lisse. Wie ons wil feliciteren is hartelijk welkom op onze receptie van 19.30 tot 20.45 uur in restaurant 'De Nachtegaal van Lisse', Heereweg 10 te Lisse, of zater dag 19 september van 15.30 tot 17.00 uur in 'Westka- pelle Herrijst', Markt 79 te Westkapelle. Zuiderkruis 60 Beatrixstraat 42 2163 AH Lisse 4361 EG Westkapelle Toekomstig adres: Europaplein 17,4361 CP Westkapelle Hierbij willen wij mede namens onze kinderen iedereen heel hartelijk bedanken voor de vele attenties die wij bij ons 25-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen, door uw komst, handdruk, bloemen, geschenk, kaartje, tele foontje en belangstelling. Het heeft ons goed gedaan. Bernard en Hanna van Vlierberghe-Beerens Oostburg. september 1992 Liefde: Geen uitvinding van mensen. Het is een uitvinding van God. Diepbedroefd, maar dankbaar voor de jaren dat wij samen lief en leed hebben mogen delen, geef ik u kennis van het overlijden van mijn geliefde partner, onze vader en schoonvader, vriend van mijn kinderen en kleinkinderen HENDRIK JAN LIJNBACH 07-05-1925 14-09-1992 Middelburg: Cath.' Davidse Middelburg: Roelof Lijnbach Nelly Roelse Middelburg: Mattie Gideonse-de Bree Eef Gideonse Beuningen: Frans de Bree Lia de Bree-Stroo Westerlee: Rosa de Bree Johan Schinkel Zoetermeer: Jacqueline Robbemond- de Bree Ron Robbemond Heythuijsen: Margreet Peeters-de Bree Niek Peeters en kleinkinderen 4335 BC Middelburg. 14 september 1992, Koninginnelaan 18. Henk is opgebaard in het Rouwcentrum 'Middel burg'. Buitenhovelaan 1 in Middelburg, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is donderdag a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 18 sep tember om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gele genheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Met droefheid geven wij u kennis van het plotse linge overlijden van de levenspartner van mijn dochter en onze zuster en schoonzuster HENK LIJNBACH Middelburg: Valkenswaard: Veenendaal: Middelburg: Geervliet: Middelburg: Gouda: Arnemuiden: J. Joosse-Antheunisse Anton en Lenie Mien en Job Lou en Nel Nico en Bep Jan David Sjaan en Rut Andre en Lies Pim en Thea Bram en Nel Bernhard en Cobie Adri en Mattie Anneke en Martin Ari en Mieke Middelburg, 15 september 1992. Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het heengaan van onze grote vriend HENK LIJNBACH Hij was als een vriend en een vader voor ons. Wij zullen zijn raad en vriendschap erg missen. Wij wensen Toos en de kinderen en allen die echt van hem hielden sterkte om dit grote verlies te dragen. Harrie en Jeanny van Hal Heden overleed plotseling onze vader, schoonva der en opa HENDRIK JAN LIJNBACH 7-05-1925 14-09-1992 Vlissingen: Hans en Tineke Lijnbach Vlissingen: Barbara en Martin Owatonna (USA): Martijn Vlissingen: Olav Dagmar Tilburg: Eibert Lijnbach Vlissingen/Tilburg. 14 september 1992. Na een kortstondige ziekte is uit onze familie kring weggenomen onze geliefde zuster, schoon zuster en tante ELIZABETH DE WITTE-REIJ NIERSE echtgenote van K. P. de Witte op de leeftijd van 76 jaar Tollebeek: J S. Reijnierse S. Reijnierse-Francke Koudekerke: C. E. Maljaars-Reijnierse F. Maljaars West-Souburg: S. Janse-Reijnierse J Janse Vlissingen: M. de Witte-de Lange Neven en nichten 14 September 1992. t Het was goed samen te zijn. Verdrietig om haar heengaan, maar intens dank baar voor het vele goede, dat wij van haar moch ten ontvangen, ging van ons heen mijn geliefde echtgenote, onze liefhebbende moeder en oma, mevrouw MARIA LOUISE ELISA DOOLAEGE sinds 11 juli 1946 echtgenote van Medardus Wilhelmus van Rie Zij was geboren te Sluis op 1 juli 1914 en is overle den te Eede op 14 september 1992, gesterkt door de sakramenten der zieken. Dit melden U: Medard van Rie Magda Verheye-van Rie Mare Verheye Geert en Carla Johan van Rie Annie van Rïe-Cocquyt Sabrina, Gonnie en Kurt Herman van Rie Rita van Rie-Roets Mariska. Miranda en Sjoerd Emmie Landuyt-van Rie Joris Landuyt Reggy en Tamara Marlies Bakx-van Rie Frans Bakx (t) Veronique, Nathalie (t) en Marjolein De families Van Rie, Doolaege, Van de Vijver en Vandenhauwe 4529 GT Eede, 14 september 1992, Mgr. De Backerestraat 56. De eucharistieviering, gevolgd door de bijzetting in het familiegraf, waartoe u beleefd wordt uitge nodigd. zal plaatshebben in de parochiekerk van O. L. Vrouw Tenhemelopneming te Eede op vrij dag 18 september 1992 te 10.00 uur. Avondwake in de parochiekerk donderdag om 19.00 uur. Gelegenheid tot condoleren van de familie op de begraafplaats 'De Verrijzenishof te Eede na de bijzetting. Vrienden en kennissen die geen rouwkaart heb ben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te willen aanvaarden. Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE voor ons onverwachts uit ons midden heeft weg genomen onze geliefde vader, groot- en over grootvader JACOBUS DE VISSER weduwnaar van Maatje Verhage in de ouderdom van 83 jaar. Geve de HEERE ons de kracht dit voor ons smartelijk verlies te dragen. Westkapelle: J. de Visser E. J. de Visser-de Visser Sjaak en Jolanda Jan Johan en Jolanda Wim t Elma Jan Marian Biggekerke: W. de Visser L. K. de Visser-Dommisse Jaco Arjan Mariëlla Westkapelle. 15 september 1992. Baalweg 2. Correspondentieadres: J. de Visser, Baalweg 4, 4361 SD Westkapelle. Onze vader en opa is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aan huis vrijdagavond van zeven tot negen uur op adres Baalweg 4. De begrafenis zal D.V. plaatshebben zaterdag 19 september a.s. te Westkapelle om 12.15 uur. Vertrek van de kerk der Geref. Gemeente Aagte- kerke om 12.00 uur. Geen bloemen. Tot onze droefheid is onverwacht overleden onze zwager en oom JACOBUS DE VISSER weduwnaar van Maatje Verhage in de ouderdom van 83 jaar. Oostkapelle: J. Verhage-Brouwer Meliskerke: S. Verhage-v. d. Woestijne Aagtekerke: A. Brouwer-Verhage Aagtekerke: Chr. Maljaars Nichten en neven Aagtekerke, 15 september 1992. Dankbaar voor het vele dat zij voor ons beteken de, geven wij kennis dat na een liefdevolle verzor ging in verpleeghuis 'Herengracht' te Middel burg van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vrouw, moeder en oma LEUNTJE MEIJERS-FRANCKE echtgenote van B. Meijers op de leeftijd van 84 jaar. Veere: B. Meijers Hoofddorp: A. J. Luijk-Aamoutse Gapinge: P. Aarnoutse S. L. Aarnoutse-Jongepier Emmen: P. L. Wiggelinkhuizen- Aamoutse J. Wiggelinkhuizen Oostkapelle: L. de Visser-Meijers C. de Visser Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 15 september 1992. Correspondentieadres Gapingsedreef 3, 4352 SH Gapinge. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 'Nieuw Sandenburgh' te Veere. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den vrijdag 18 september a.s. om 13.15 uur in de zaal van 'Nieuw Sandenburgh', waarna de begra fenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de nieuwe begraafplaats te Veere. Gelegenheid tot condoleren voor de dienst in 'Nieuw Sandenburgh', vanaf 13.00 uur. Een vriend tijdens zijn leven. Onvergetelijk na zijn dood. Een voorbeeldig gedragen ziekte. Een boodschap met daad en woord. Met deze woorden moeten wij afscheid nemen van onze goede schoonbroer en oom JAN DIELEMAN Piet - Catrien Gretha - Jaap Frans - Addy Jan - Linda Neven en nichten Axel. 12 september 1992. Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verpleging van zeven jaar in verpleeghuis 'Der Boede' is zacht ingeslapen on ze lieve moeder, grootmoeder en zuster JEANNETTE WOLTERS-CAVAUÉ weduwe van Albert Jan Wolters Den Haag, 20-1 -1904 Koudekerke. 12-9-1992 Uit aller naam: A.G J Veldman-Wolters Correspondentieadres: Rembrandtlaan 62. 1412 JR Naarden. Met droefheid delen wij u mede dat de Heere on verwachts uit ons midden heeft weggenomen on ze lieve vader, groot- en overgrootvader DIRK BUIJZE weduwnaar van Adriana Roose eerder gehuwd geweest met Aaltje de Jonge in de leeftijd van 85 jaar. De Heere beuiaart de eenvoudigen ik was verzivakt. maar Hij heeft mij verlost. Psalm 116 vers 6 Zaamslag: J. C- Wieland-Buijze M. M. Wieland Martin en Willie Thymen Jordy Alita en Wim Judith ïmke Nathalie Don en Ineke Tim 4543 AT Zaamslag, 15 september 1992, Adr. Walravenstraat 3. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 19 september a.s. om 11.15 uur op de Algemene begraafplaats te Zaamslag. Vooraf zal een samenkomst worden gehouden in de zaal van de Gereformeerde Kerk (Vrijge maakt). Temeuzensestraat 32, welke aanvangt om 10.30 uur. Zij die de samenkomst en de begrafenis wensen bij te wonen, worden verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemde zaal. Geen bloemen. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief heb ben ontvangen, verzoeken wij deze advertentie als zodanig te willen beschouwen. Bedroefd, maai- dankbaar voor wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u vol droef heid mede. dat na een langdurige ziekte, voorzien te zijn van het Sacrament der Zieken, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder JOZINA GOENSE weduwe van Petrus de Winter op de leeftijd van 88 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in 'Ter Valcke' te Goes mocht ontvangen. Oudelande: J. J. Dobbelaar-de Winter Jac. Dobbelaar Carla en Wouter Loes Peter en Lia Roosendaal: J. A. de Winter J. A. de Winter-de Jonge Simone en John Julien Pierre Marielle Nieuwdorp: J. J. Rijk-de Winter M. Rijk Mariette en Jos José en Bert Renaldo Dronten: C. J. M. Priem-de Winter A. Priem Sjako en Marianne Laura Silvia en Hans Peter 's-Heerenhoek, 15 september 1992. Correspondentieadres: Molendijk 55, 4455 VS Nieuwdorp. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium te 's-Heerenhoek. Gelegenheid tot bezoek aldaar donderdagavond na de Avondmis, die wordt op gedragen om 19.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus. De plechtige gezongen uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 18 september om 10.00 uur in voornoemde parochiekerk, waarna de begrafenis op het R.-K. kerkhof te 's-Heerenhoek. Samenkomst familie om 09.50 uur in 'De Jeugd- hoeve'. Na de Avondmis en begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Jeugdhoeve'. Postbus 35, 4530 AA Terneuzen hinderwet Burgemeester en wethouders van Terneu- zen brengen, overeenkomstig het bepaal de in artikel 24 van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne, ter openbare kennis dat zij voornemens zijn positief te beschikken op de d d. 3 april 1992 ingekomen aanvraag van Stoffels Holding bv. Mr. F, J. Haarmanweg 53 te Terneuzen om een nieuwe, de gehele michting omvat tende, vergunning als bedoeld in artikel 6a der Hinderwet ten behoeve van een bedrijfsloods voor het stallen en het wassen van bedrijfsauto's, een onder houdswerkplaats alsmede een opslag plaats voor chemicaliën en schoonmaak middelen op het perceel plaatselijk be kend Mr. F. J Haarmanweg 53 te Terneu zen, een en ander onder het stellen van voorwaarden ter voorkoming van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking, de aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen mnet ingang van heden ter inzage in het gebouw van de sector Stadsontwikkeling en -be heer (sectie Milieu), Burg. Geillstraat 2 te Terneuzen en wel tot 30 september 1992 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en elke donder dagavond van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen, die de stukken wensen in te zien op donderdagavond worden verzocht daarvan mededeling te doen (tel. 01150- 75458). De aanvrager, alsmede degenen die be zwaren hebben ingebracht naar aanlei ding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovenge noemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen met betrekking tot de ontwerpbeschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens met bekend te maken. Terneuzen. 16 september 1992 Burgemeester en wethouders van Terneu- burgemeester. drs R. C. E Barbé; secretaris. Th. J. de Brauwer Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van mijn lieve man. onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader IZAAK JAN DE BERT 1-2-1904 14-9-1992 Vlissingen: N. W. de Bert-Evertse Vlissingen: H. E. de Bert M. A. de Bert-Bostelaar Peter Ronald en Judith Arnemuiden: L. H. Mijnsbergen-de Bert J. W. Mijnsbergen Annemarie en Eef. Gilles Bart en Marjon Coen Daan Vlissingen: M. de Bert-Menheere Elke Sander en Ellen Kapelle- Biezelinge: J. J. de Bert J. C. de Bert-de Graauw Rudo en Anja Benny en Jasmijn 4382 RP Vlissingen. 14 september 1992. Jeroen Boschweg 6. De rouwdienst, geleid door ds. I. Schoorel, zal worden gehouden vrijdag 18 september om 12.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum Overtoom- Groen. Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Mocht u door omstandigheden geen kennisge ving hebben ontvangen, dan gelieve u deze ad vertentie als zodanig te beschouwen. Omdat het ons niet mogelijk is om ieder persoonlijk te bedanken voor elke vorm van medeleven, belangstel ling en deelneming, betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze innig geliefde, zorgzame man. va der en opa JAN WALHOUT echtgenoot van Clasina Maria de Meulmeester willen wij u langs deze weg hartelijk dank zeggen. In het bijzonder dokter Van Heusden voor haar per soonlijke begeleiding en inzet. Job 13 vers 15J Ziet, zo Hij mij doodde, zou ik niet hopen? Deze woorden sprak hij één week voor zijn overlijden. C. M. Walhout-de Meulmeester kinderen en kleinkinderen Middelburg, september 1992. Bedroefd maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat na een lief. devolle verpleging in Huize 'Der Boede'. afd Ire ne van ons is heengegaan onze geliefde zorgzame moeder, groot-, overgrootmoeder en betover grootmoeder KATHARINA WESTERBEKE weduwe van Johannes Hendrikse 22-11-1898 14-09-1992 Westkapelle: L. Hendrikse A. Verhagen-Hendrikse Middelburg: S. J. Hendrikse Zoutelande: J. M. Kleinepier-Verhagen J. Kleinepier Axel: K. Roelse-Verhagen P. Roelse Westkapelle- J. Verhagen C. D. Verhagen-de Haze Achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Koudekerke. 14 september 1992, Huize 'Der Boede'. Correspondentieadres d'Arke 4. 4361 AX Westkapelle. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 in Middelburg, al waar gelegenheid tot afscheid nemen is donder dag a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 18 sep tember om 12.15 uur op de begraafplaats te West kapelle. Vertrek van het Hervormd Jeugdge- bouw om 12.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraaf- Liever geen bezoek aan huis. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. 16-09-'91 IN MEMORIAM 16-09-' JACCO KOPMELS Voor velen al weer verleden tijd, maar voor n nog steeds dagelijkse werkelijkheid. That's just the way it is... Jann Heinkenszand. iiiiitnyiHINLitJkNiiimllliiiJMii, Ji libi Inspraak over verkeersmaatregelen Kruising Laan der Verenigde Naties/ Walcherseweg Ter bevordering van de verkeersveiligheid is he noodzakelijk de kruising Laan der Verenigde Na ties/Walcherseweg te reconstrueren. Het ver keersaanbod op dat traject kan worden opge vangen door de aanleg van een mini-rotonde Hierdoor worden de verkeersstromen goed ver deeld, terwijl voorts een snelheidsverlagend ef fect optreedt. Ten behoeve van het fietsverkeer voorziet he thans voorliggende plan in vrijliggende fietspa den. Kruising Churchilllaan/Eisenhouwerlaan Het gemeentebestuur streeft naar een goede en veilige woon- en leefomgeving en tracht hierin onder meer te voorzien door uitvoering van re constructies van wegen/kruisingen, waarbij te vens een snelheidsverlagend effect wordt beoogd. De verkeersveiligheid in de wijk Klaren- beek en wel nabij het kruispunt Churchilllaan/Ei- senhowerlaan verdient verbetering. In verband met de aanwezigheid van een aantal scholen dient onder andere in veiliger oversteekmoge- lijkheden te worden voorzien. De plannen liggen van 16 september tot en met 29 september 1992 voor u ter inzage bij de sectie juridische zaken van de dienst Stadsontwikke ling, Vlissingsestraat 21De dienst is geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uuren van 13.30 uurtot 16.00 uur. Gedurende de eerdergenoemde periode kunt u op het plan in spreken door middel van speciale formulieren, die bij de Dienst Stadsontwikkeling verkrijgbaar zijn. Haven- en woonschepenverordening Middelburg Burgemeester en wethouders van Middelburg brengen ter openbare kennis, dat bij besluit van de raad van die gemeente d.d. 23 december 1991 is vastgesteld de 1e wijziging van de Haven- en Woonschepenverordening. Bovengenoemde verordening ligt met ingang van heden geduren de drie maanden voor eenieder ter inzage op de afdeling Interne en Juridische Zaken van de dienst Stadsbeheer en bij de sectie Voorlichting. Stadhuisstraat 2 te Middelburg. De verordening treedt in werking op 19 septem ber 1992. Mondiaal Beleid Op 23 september wordt om 19.30 uur een open bare vergadering gehouden door de werkgroep Mondiaal Beleid, in het stadhuis. Zie voor meer gemeentelijke informatie de we kelijkse voorlichtingspagina in de Faam. Dr. Hasken met vakantie van 21-9 t/m 6-10. WAARNEMING Dr. v.d. Veen Ooststr. 30 te Wissenkerke. Tel. 2565. Spreekuur/Apotheek te Kamperland ma.-wo.-vrij. van 11.00-11.30 uur. Tijdig medicijnen laten bijvullen1 HUISARTS TE COLIJNSPLAAT is met vakantie van 25/9t/m11/10 J. A. Kersseboom huisarts Ooststraat 15, Kortgene neemt waar. Tel. 01108-1319. Spreekuur te Colijnsplaat ma., wo. en vr. 13.30-14.00 u., dan is ook de apotheek geopend. Voorkom natte voelen, schakel t>jOtg Flexibekleding (n Bel Flexibekledmg 01115-2300 FLEXIBEKLEDING! is na onze vakantie op 19 september weer voor u beschikbaar Snookeren - biljarten reservering gewenst Tel. 01140-13271 Prijs en kwaliteit zijn onlosmakelijke begrippen bij den boer drukkers. Het zijn de peilers van een professioneel bedrijf dat er alles aan doet het belang van de klant te optimaliseren. Het is het spanningsveld waartussen papierinkopers, drukkers en ontwerpers zich bewegen. Uiterst alert, altijd attent om alle mogelijkheden ten volle te benutten. ,en boer drukkers

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 8