Onzekerheid speelt Gullit parten Leeuwesteyn heerst in crosswedstrijden lartin de Bock wint ■min-toernooi othar Matthaus aakt rentree bij ayern München Kasse handhaaft koppositie bij 2CV's Maradona voelt zich als een tiener zo blij Poloërs van NZC'21 boeken toernooizege door beter doelsaldo 0e: iedere sportman moet op hoogtepunt carrière stoppen Indurain aanvoerder ranglijst «HAAG (GPD) - Ruud Gul- niet meer in beeld bij AC ^Inhet Nederlands elftal je aanvoerder tijdens het niet schitteren, tegen Italië ijliij dat afgelopen week ook Is de vroegere Europees tlballer van het jaar over zijn „lepunt heen en heeft hij ioldoende waarde voor e? jgele. doelman SW/Dor- vik vind dat iedere op het hoogtepunt "üeep onder z'n carrière fretten. Bij het Nederlands uir.e'o ik dat zelf ook gedaan. voor Oranje speelt en je net niet waarmaken, weet gj je zware kritiek over je heen zult krijgen. Voor geen en kele voetballer is dat een pretje. Gullit heeft zelf al regelmatig aangegeven dat hij niet meer in staat is een groot aantal topwed strijden te spelen. Zijn lichaam is op z'n retour. Niet zo vreemd overigens, als je weet dat hij al vanaf zijn zestiende jaar top voetbal speelt. Bij AC Milan is het heel moeilijk voor hem. Van Basten heeft het heel wat mak kelijker, die zetten ze er na z'n hattrick van gisteren nooit meer naast dit seizoen." Overhoop Barry Hughes: „Ik heb die jon gen natuurlijk vanaf z'n jongste jaren meegemaakt. Daarom ionze medewerker pURG - Martin de Bock je Schaakvereniging Mid- liiirg heeft het eerste 1800- Moernooi van Schaakclub Érg gewonnen. Hij eindig- nenals Bram Koeman van parte Dame op 6 punten uit «lijen, maar op weerstands- jen zegevierde De Bock. j van Dijke en Rogier van Birt van de organiserende sniging deelden de derde en lieplaats. lijflö-min-toernooi. een ra- smooi voor schakers met do-rating onder de 1800 a werd dit jaar voor de jmaal gehouden. Voorzit- ij'oert Vermue van Souburg ede de opkomst van zestien aners iets teleurstellend, r gaf daarvoor als verkla- .We hebben uitgenodigin- sstuurd aan alle clubs, f net seizoen begint pas. i clubs zijn nog niet begon- K! de interne competitie, ricor lang niet iedereen op engte was. Volgend jaar stu wde brieven eerder." Bock ging vanaf het begin kop na overwinningen op Schipper en Heemskerk, rtiij hij tegen Schipper na tatsverlies aan de neder- ontsnapte. Alleen Koeman :op een half punt volgen. In derde ronde stond de cru- onderlinge partij op het anima, waarin De Bock wit een tijdvoordeel had in urgesteld door Inter OEN (GPD) Zijn come linde Bundesliga staat ge lamineerd voor zaterdag. B niets tussenbeide komt, hLothar Matthaus na vier zijn rentree bij m München in de thuis- ürijd tegen Wattenscheid, iedereen bij de nog onge- tnkoploper van de Bundes- Bdaar echter even blij mee. speler van het kaliber tas heeft iedere trainer er "dijk graag bij", weet Jan Itrs. „Maar of het ten koste deeenheid gaat.... Pfff, dat dik niet hoor". •rivaliteit bestaat overal", »t Matthaus in het sport- taker' op het gemor on- k youngsters in de groep. heeft een selectie van foijna gelijkwaardige spe lde concurrentiestrijd is ®ik met begonnen met tagkeer in München. Ik de meeste spelers blij 7_' er bij gekomen ben. Matthaus is een ver- 1 ^voor de ploeg. Ik ben in ^geen stoorzender". idebok fMatthaus. 31 jaar. wilde fok beding weg bij Inter ffij heeft geen goed ver voor de manier waar- CiUt) hem na z'n knie-ope- de steek heeft gelaten, kbben vier maanden niet omgekeken en hebben mandeld als oud vuil. Als je k f geblesseerd raakt of taf optimaal presteert, i aan de kant gesmeten. bei vorig seizoen met de taliep, werden Brehme, ®2nn en ik meteen als de ?fen aangewezen. An- ad Inter ons niet laten '«falter Pellegrini was bereid mee te werken -•fansfer naar een andere (lub. Brehme ging 'jf Zaragoza. Klinsmann taco en Matthaus kon ).WI aanbiedingen van Marseille. Real Ma- a-Vern München. „Bij denkt hij. „zou ik - hebben aangetroffen —•er Bovendien ben ik -•ai op Lolita (z'n vrien- fahJ?3 verBeten. Ook li'h geen trek in Mar- I at hl^ren dat lk in .D 4 ook steeds con- en niet Hoeness en weet ik dat hij nu verschrikke lijk met zichzelf overhoop ligt. Ruud is iemand die alles lekker op een rijtje moet hebben en bij wie het sportief goed moet gaan. Dat hij bij Oranje niet in vorm is en dat hij bij AC Milan niet mag spelen, geloof me, dat vreet op een verschrikkelijke manier aan hem. Hij twijfelt nu aan zichzelf. Hij heeft natuurlijk veel meege maakt met al die operaties. Dan wordt hij lastig voor zichzelf en voor z'n omgeving. Dit kan hij nooit volhouden. Daarom voor spel ik dat er op zeer korte ter mijn een grote, verrassende transfer aankomt." Hans Kraay. commentator RTL4: „Ik vind het waanzin om op basis van zijn prestatie in de interland tegen Italië uit te roe pen dat Gullit niet meer moet worden opgeroepen voor het Ne derlands elftal. Want afgaande op wat we in Eindhoven zagen, moet Advocaat er nog negen niet meer selecteren. Toch komt er een groot probleem als Gullit regelmatig langs de kant blijft in Milaan. Hij zit daar zelf ontzet tend mee in zijn maag. Gullit is. in tegenstelling tot wat hij vaak beweert, zéér gevoelig voor kri tiek. Hij heeft een enorm ego, is een trotse man en is de laatste zeven jaar behoorlijk verwend geweest. Hij heeft alleen maar successen gekend. Voor het eerst worden nu zijn kwaliteiten ter discussie gesteld en dat vindt hij vreselijk." Gianni Rivera, oud-speler AC Milan: „Ruud Gullit heeft gewel dige verdiensten voor AC Milan. Hij is nog steeds een speler van grote klasse. Het ligt niet aan hem dat hij nu op de tribune zit. Hij is het slachtoffer van het be leid van de club, waarvan je je kunt afvragen wie er verant woordelijk voor is." Jurriaan van Wessem, corres pondent Italiaans voetbal: „De Italiaanse kranten durven Gul lit niet keihard aan te pakken. De journalisten durven alleen 'off the record' hun mening te ge ven. Zij zijn allemaal bang dat ze hun relatie met Gullit zullen be schadigen als ze schrijven wat ze denken. Het enige wat ze wel durven te zeggen in de kranten is dat Gullit niet meer dezelfde voetballer is als vier jaar gele den. Ze verdedigen hem ook om dat ze het niet eens zijn met het systeem van Berlusconi." Ben Wijnstekers, oud-interna tional: „Door die steeds weer te rugkerende knieblessure wil hij volgens mij te geforceerd terug komen. Dan wil hij te veel doen. dan laat-ie zich terugzakken naar het middenveld om te laten zien dat hij weer helemaal fit is en nog lang niet is versleten. Ik denk dat hij daardoor minder presteert. Daarbij komt nu ook nog dat gedoe bij Milan. Ruud is een gevoelsmens en als hij dan Papin op zijn plaats ziet spelen, trekt hij zich dat aan. En hij houdt natuurlijk angst voor die knie De onzekerheid of-ie het houdt - dat gaat aan je vreten. Die angst probeert hij te ver bloemen door meer te doen in een wedstrijd dan hij eigenlijk aankan. Als ik in zijn plaats stond zou ik serieus nadenken over de aanbieding die hij op zak heeft uit Japan. Maar hij gaat kennelijk liever nog een keer de uitdaging bij AC Milan aan." een gelijk toreneindspel, zodat Koeman het tactische remise aanbod niet kon weigeren. Ook in de vijfde ronde behield De Bock zijn voorsprong na een mat-combinatie tegen Toetenel. In de zesde ronde ging hij echter vreselijk in de fout. Met wit te gen Martin Koolhoven bereikte hij met een pluspion een eind spel van toren tegen paard. In plaats van eenvoudig af te wik kelen stond hij een dodelijke paardvork toe. Hij had dan ook niet te klagen toen zijn tegen stander dit overzag en alsnog kansloos verloor. Koeman bleef volgen door winst op Schipper, waardoor de laat ste ronde de beslissing moest brengen. De Bock had wit tegen Paul van Dijke. bekend als agressieve gambietspeler, die in zes ronden al evenzovele pion nen geofferd had. Met zeven mi nuten minder op de klok durfde De Bock, met twee pluspionnen, geen winstpoging aan. waarna het remise werd. Weliswaar kwam Koeman na een prima eindspelprestatie tegen Koos Koolhoven in punten gelijk, maar De Bock bleef op weer- standspunten toemooiwinnaar. Kindstand na zeven ronden: 1 De Bock 6 (27), 2 Koeman 6 (25,5), 3 Van Dijke 4 5, 4 R. van Gemert 4.5, 5 K. Koolhoven 4, 6 Heemskerk 4, 7 Ver mue 3.5, 8 C. Rouw 3.5, 9 M. Koolho ven 3,10 Toetenel 3,11 Schipper 3,12 F. van Boven 3,13 T. van Gemert 2.5, 14 Van Klooster 2, 15 Mulder 2, 16 Lous 1.5. Ruud Gullit wordt ondervraagd door journalisten. Rechts Frank Rijkaard. foto Frans van der Linde/ANP Beckenbauer. Bayern is altijd mijn lievelingsclub gebleven, vandaar". Risico De Zuidduitse club betaalde een dikke vier miljoen gulden voor een dertiger, van wie daarnaast nog maar moet worden afge wacht of de zware knie-operatie die hij in de Verenigde Staten onderging hem geen parten meer speelt. Is dat geen groot ri sico? „Absoluut niet", zegt Mat thaus. „Als enige club wist Bayern precies hoe de vork in de steel zat, omdat clubarts dr. Müller-Wohlfahrt ook mijn ver trouwensarts is. Hij heeft vast gesteld dat de knie weer stabiel is en de spieren er omheen prima in conditie zijn. Ik zal niet met een drie keer scoren, maar bin nen een paar weken ben ik weer de oude Lothar Matthaus". Maar heeft hij dan helemaal geen slecht geweten dat hij het snelle revalidatieproces voor In- ter heeft verzwegen? „Ik wilde niet dat de transfer naar Bayern in gevaar zou komen, dat klopt. Maar een slecht geweten? Abso luut niet. Ik was voor Inter toch alleen nog maar 'Scheisse. Dreck'. Daarom is hij. zegt-ie. zielsblij terug te zijn in Mün chen. „De verwachtingen die de club van mij heeft zijn hoog. dat klopt, maar de verwachtingen die ik van mezelf heb zijn nog veel hoger. Ik wil succes met Bayern en met het Duitse elftal. De tegenstanders moeten weer angst voor Duitsland krijgen. Daar ontbreekt het nu een beetje aan". Ko Kasse is op weg naar een eerste plaats in het nationale kampioenschap 2CV-cross. foto's Henk de Winter Opmars van rallycrosser Bram Dekker op circuit in Arendonk van onze medewerker ARENDONK (B) - Van de Zeeuwse rallycrossers brach ten alleen Bram Dekker en Ko Kasse hun auto naar de finish op het Glossocircuit te Aren donk. Ko Kasse verstevigde daarmee zijn leidende positie in de strijd om de nationale ti tel in de 2CV cross. Tineke de Poorter uit Terneuzen en Jos Alewijnse uit Grijpskerke waren snel klaar met hun ra ce. De Poorter kwam niet verder dan een paar trainingsrondjes, omdat enkele kleppen in de motor van haar VW Golf het voor gezien hielden en afbra ken. Alewijnse reed maar één manche volledig uit. In de eer ste rit stopte hij na twee ron den toen hij dacht een lekke band te hebben. In de tweede manche begaf zijn turbo het. Alewijnse's dorpsgenoot Bram Dekker, uitkomend in Divisie II. heeft zijn Scirocco voor de laatste drie races van het Belgische kampioenschap rallycross voorzien van een nieuwe en veel sterkere motor. Dekker plaatste zich met zijn Scirocco in de B-finale van zijn klasse en kwam in deze finale race als tweede over de streep. Het leverde hem een zesde plaats op in de eindrangschik king. Kasse werd de beste Zeeuw rallycrosser met een tweede plaats in de 2CV-Cross. In te genstelling tot de andere cate gorieën, waar de startposities bepaald worden door de gere den tijd. worden de startplaat sen in de 2CV-Cross bepaald door loting. De uit Veere af komstige Kasse lootte ongun stig. Elke keer moest hij zich naar voren vechten in een klu wen van eenden. Hij deed dat met verve. In de vierde man che dirigeerde Kasse zijn 'eend' al na één ronde naar een tweede plaats. In de vier man ches sprokkelde hij voldoende punten bijeen voor een tweede plaats in de eindstand. Kasse handhaafde zich daarmee aan de kop van het Nederlandse kampioenschap 2CV-cross. Met drie wedstrijden voor de boeg heeft hij op zijn naaste concurrent Paul-Frank Moer man een voorsprong van 56 punten. van onze medewerker VLISSINGEN - Richard Leeuwesteyn was bij de voor laatste motorcrosswedstrijd van MSV De Uitlaat in Vlissingen, de enige rijder die drie manches op zijn naam schreef. Bij de 125cc won Marco Overweel twee op drie, datzelfde deed Edwin Fitters bij de 80cc. Vlissinger Richard Leeuwesteyn is momenteel de sterk ste 250cc-crosser van Zeeland. Door afwezigheid van Eric van der Wekken, die nog steeds niet over het juiste materiaal beschikt, is Leeuwesteyn heer en meester in de 250/500cc-klasse. Hij kreeg alleen tegenstand van de 125cc-rijders die samen met de superklasse hun man ches rijden. In de eerste manches liep Marco Overweel tegen het ein de nog aardig in op een van start tot finish leidende Leeuwesteyn. Leeuwesteyn voltooide zijn zegetocht in de derde manche. Bij de 125cc moest Overweel dit keer een aantal plaatsen terug en werd afgetroefd door Rut- tinger en De Jonge die de tweede en derde plaats alge meen voor zich opeisten. Axelaar Adwin Cortvnendt kon zich niet mengen in de strijd. Hij had aan zijn val in de strandcross een pijnlijke arm overgehouden en kon niet voluit gaan. „Ik wil toch rijden, om zo in conditie te blijven voor de wedstrijden om de Zeeuwse trofee al dus Cortvriendt. Eric Polderman, kopstarter in de twee de manche, kwam na een ronde ten val en moest opge ven. Bij de 80cc ging de eerste manche naar Peter Rottier voor de Brabander Edwin Fitters. In de tweede en derde manche liet deze zich met aftroeven en won. Verassend ook was de derde plaats van Casper Ovaa in de eerste manche. De Souburger komt de laatste tijd steeds meer naar voren. Er wordt van hem verwacht dat hij het de toppers moeilijk zal maken. De recreatieklas kende driemaal een andere winnaar. Leenden van Brussel. Con van Meel en Hans Witte ver deelden de buit. UITSLAGEN: 60cc 1 Twan van Liere. bromfietskl 1 Chris Ale wijnse 80 cc: le manche 1 Peter Rottier. 2 Edwin Fitters 3 Cas per Ovaa; 2e manche 1 Fitters. 2 Erwin van Tatenhove. 3 Rot tier. 3e manche 1 Fitters. 2 Rottier. 3 Van Tatenhove. 125cc+ superklasse: le manche 1 Richard Leeuwesteyn 1250cci. 2 Marco Overweel. 3 Arno Ruttinger. 4 Gianni de Jonghe. 5 Kees den Hol lander tallen 125cci 2e manche 1 Leeuwesteyn. 2 Overweel. 3 Ruttinger. 4 De Jonghe. 5 M v/d Weelei250cc>. 3e manche 1 Leeuwesteyn. 2 Ruttinger, 3 De Jonghe. 4 Overweel. 5 Den Hol lander Ree klasse le manche: 1 Leendert van Brussel, 2 Con van Meel. 3 Willem van de Berg. 2e manche 1 Van Meel 2 Van Brussel. 3 Hans Witte; 3e manche 1 Witte. 2 Van Meel. 3 Van de Berg SEVILLA (AFP/ANP) - Diego Maradona heeft weer plezier in voetbal. De kleine Argentijn voeR zich als een vijftien-ja rige, die aan het begin staat van een lange en succesvolle loop baan. „Ik ben gebrand op een re vanche, vooral op mezelf', ver klaarde de gevallen sterspeler in Sevilla, waar hij als mens en voetballer een nieuwe start wil maken. De begaafde aanvaller trainde het afgelopen weekeinde twee keer onder leiding van zijn lan- genoot Carlos Bilardo. in wie hij een groot vertrouwen stelt. De oud-bondscoach leidde Argenti nië. met Maradona als aanvoer der. in 1986 naar de wereldtitel. „Ik ben speciaal voor hem naar Sevilla gekomen", liet de vedet te weten. „Op dit moment heb ik zijn begeleiding hard nodig Volgens Maradona. die afviel tot 76 kilogram, is zijn conditie rede lijk op peil.„Ik ben me bewust van het feit. dat ik op 30 oktober 32 jaar word. Alleen daarom al wil weer zo snel mogelijk spelen. De tijd begint te dringen." Maradona betuigde openlijk spijt voor zijn misdragingen in zijn laatste maanden bij Napoli. Twee keer werd hij opgepakt we- Nieuw Zeeuws record voor Pascal Meerman VLISSINGEN - Bij de landelij ke A/B-competitie voor jongens is Atletica uit Vlissingen twee de geworden met een puntento taal van 7253. Partenon uit Dor drecht werd eerste met 7343 punten. Bij de B-junioren liep Pascal Meerman op de 800 me ter een nieuw Zeeuws record: 1.58.56. Uitslagen Atletica 100m Sebas- Uaan Franken 12.19 400m Silvan Vael 53.10 800m Pascal Meerman 1 58 56 3000m Theo Rabout 9 02 11 Ver: Sebastiaan Franken 5 67 Hoog Enk Huysman 1 85 (2ei Speer Erik Huysman 36 84 Kogel Emiel Roo- denburg 13.74 dei Discus. Emiel Roodenburg 4150 (2e>. 4xl00m Emiel Roodenburg, Silvan Vael. Se bastiaan Franken en Erik Huvsman 45.9. gens cocalne-bezit. De FIFA schorste hem wegens drugsge bruik voor anderhalf jaar. „Ik heb tijdens mijn periode van in activiteit geestelijk geleden. Ik ben mij mezelf te rade gegaan en heb ingezien, dat ik grote fouten heb gemaakt. Daarvoor heb ik een zware tol betaald. Ik was een slecht voorbeeld voor de jeugd. Ik heb een morele schuld aan de Europeanen, die ik graag wil in lossen." Maradona ontpopt zich in Sevil la als een model-burger. „Voor mijn dochters wil ik een goede vader zijn. Ook als echtgenoot zal ik mijn leven beteren. Mijn vrouw Claudia heeft de laatste jaren niet veel aan mij gehad." Voorlopig is Maradona nog niet speelgerechtigd voor Sevilla. Zijn oude club Napoli. waar hij formeel nog een jaar contract staat, weigert hem binnen Eu ropa te verkopen. Het bestuur van Sevilla heeft inmiddels de FIFA gevraagd om te bemidde len in de slepende kwestie. Tovaal geen partij voor Dendermonde VLISSINGEN - De Goese Rug byclub Tovaal speelde op sport park Ilet Schenge in Goes een vriendschappelijke wedstrijd tegen het Belgische Dender monde. Vijf jaar geleden waren beide teams nog van hetzelfde niveau, maar het ambitieuze Dender monde is inmiddels doorgesto ten tot de hoogste Belgische klasse en maakte twee weken geleden nog korte metten met de ereklassers Dukes en As- crum. Een verre van volledig To vaal was dan ook geen partij voor de gasten, die met vier spe lers ruim vertegenwoordigd zijn in de Belgische selectie. In de eerste helft liep Dender monde uit naar een 3-34-voor- sprong. Arno Witkam redde de Goese eer via een penalty-kick. Na de rust gingen de gasten rus tig door met scoren. Eindstand: 3-65. van onze medewerker VLISSINGEN - Tot de laatste wedstrijd van het internatio nale waterpolotoernooi van ZV de Stormvogel kwamen drie ploegen in aanmerking voor de eindzege: RWV (Rotterdam), NZC'21 (Nijmegen) en Donk uit Gouda. Door een beter doelsal do trokken de heren van NZC'21 uiteindelijk aan het langste eind. De Vlissingse organiseren de vereniging legde beslag op een vierde plaats. Stormvogel/VSB: De Vlissingse waterpoloploeg. Stormvogel/ VSB, openden redelijk tegen tweede-klasser NZC. Lange tijd hield Stormvogel gelijke tred met NZC. maar bij een 4-4-stand stokte de motor. NZC liep uit tot 4-8. Stormvogel trok de tweede wed strijd tegen VZC verdiend naar zich toe: 9-7. In de derde wed strijd keek Stormvogel telkens tegen een achterstand aan. De Vlissingers moesten wennen aan het nieuwe spelconcept van hun nieuwe trainer Aad Blok. RWV had iets meer in huis: 5-7. Een dag later boekte Stormvo gel tegen Neunkirchen een grote overwinning (11-4). De Duitsers waren met een jonge ploeg naar Vlissingen gekomen en ze waren niet opgewassen tegen Stormvo gel. In de laatste wedstrijd tegen Donk had Storm vogel/VSB al leen in de eerste twee periodes iets in te brengen. Daarna druk te Donk door en bezorgde Stormvogel/VSB de enige grote nederlaag: 4-11. Dames Het dames-toernooi was dit jaar minder sterk bezet dan andere jaren. Door het vertrek van Ni cole van Kempen, Petra Bekaert en Renate Vader is de Vlissingse ploeg danig verzwakt. Vandaar dat het toernooi voor de dames van Stormvogel een ideale gele genheid was om op elkaar inge speeld te raken. De Stormvogel dames bereikten de finale, maar kwamen daarin tegen Neunkir chen te kort: 2-5-overwinning. Bij de reserve teams ging de overwinning naar Kaiserslau- tern dat slechts een punt verloor (2-2) tegen Stormvogel 2, dat laatste werd na Stolberg. Uitslagen lieren 1: Stormvogel/VSB-NZC 4-8; Donk- VZC 13-4, RWV-Neunkirchen 12-6, Storm vogel/VSB-VZC 9-7. NZC- RWV 8-4 Donk-Neunkirchen 11-8. Storm vogel/VSB-RWV 5-7. VZC- Neunkirchen ll-7.NZC-Donk 4-5 Stormvogel/VSB-Neunkirchen 11-4: RWV-Donk 9-7. VZC-NZC 5-9; Donk-Stormvogel/VSB 11-4; Neun- kirchen-NZC 3-18; VZC-RWV 9-8 eindstand 1: NZC 5-8: 2: Donk 5-8, 3; RWV 5-6; 4 Storm vogel/VSB 5-4. 5: VZC 5-4; 6 Neunkirchen 6-0 uitslagen dames: Stormvogel-WZV 4-2; Spio-Neunkir- chen 0-7. Stormvogel-Spio 7-3, Neunkirchen- WZV 6-2. Stormvogel-Neunkirchen 2 -3. Spio-WZV 3-2 Strijd om plaats 3 en 4 Spio-WZV 0-9 Finale: Stormvo gel-Neunkirchen 2-5. uitslagen heren reserve Stolberg- Kaïserslautern 3-4; Stormvogel-Stol berg 1-8. Kaiserslautern-Stormvogel 2-2. StormvogelKaiserslautern 4-6, Stormvogel-Stolberg 5-5; Kaisers- lautemStolberg 3-2 1 Kaiserslau- tern 4-7; 2. Stolberg 4-3; 3. Stormvo gel 4-2. Districtsbeker Voor de districtsbeker kwamen Stormvogel en Schelde in actie De Schelde won erg gemakkelijk van Warande 3. Via 5-0: 11-1 en 15-2 bouwde de ploeg uit Ter- neuzen de zege uit tot 20-2. Voor Schelde scoorden: Dirk de Braai en Eddy Lambert beiden 5 maal, Cees van Houwelingen 4 maal, Jose de Pooter en Patrick Over- gaauw beiden 2 maal en Hans Murre en Marcel Cappendijk beiden 1 maal Stormvogel 2 behaalde een moeizame overwinning op TRB /RES Nadat het 5-3 voor de Vlis singers was geworden, was de te genstand van TRB/RES gebro ken: 11-5. Voor Stormvogel scoorden: André van Zijp 5 maal, Gep Navest en Nills Pleij- te beiden 2 maal en Ceel Navest en Andre Snoep beiden 1 maal. Noorse coach kiest spelers OSLO (NTB) - De Noorse bonds coach Egil „Drillo" Olsen heeft voor de wedstrijd Noorwegen - Nederland, die op 23 september in Oslo in groep 2 van de Euro pese zóne van de voorronden van het WK voetbal wordt ge speeld, zestien spelers geslec- teerd. De groep bestaal uil: Henning Berg (Lillestroemi. Stig Inge Bjornebye (Rosenborg). Rune Bratseth iWerder Bremen). Jostein Flo (Sogndal), Gunnar Halle OldhamKare Inge- brigtsen (Rosenborg). Jahn Ivar Ja- kobsen (Young Boys). Yvind Leon- hardsen (Rosenborg), Erik Mykland (Start), Roger Nilsen (Viking). Tore Pedersen <IFK Goteborg). Kjetil Rekdal (Lierse SK». Ola By Rise (Ro senborg), Frank Strandli (Start), Go ran Sorlolh (Rosenborgi, Enk Thorstvedt, (Tottenham Hotspur). PARIJS - De Spaanse wielren ner Miquel Indurain voert met 2463 punten de FICP-lijst aan. De lijst ziet er als volgt uit: Individueel: 1 Indurain (Spa) 2463 punten. 2 Chiapucci (Itai 1500.3. Ro- minger (Zwn 1458. 4 Bugno (Itai 1268. 5. Museeuw (Bel) 1199. 6 Lud- wigiDun 1197.7.Chiocctol)iIta> 1097. 8. Ekimov (Rusi 892. 9 Breukink iNed) 877. 10 Jalabert (Frai 856 11 Leblanc iFrai 841, 12 Maassen (Nedi 840. 13 Alcala iMexi 805. 14 Zulle (ZwD802.15. Cassam (Itai 799.16 Nij- dam iNed) 756. 17 Montoya iSpai 751.8. 18 Furlan dtai 751. i9 Kelly (Ien 733.20 Fondrlest ilta» 732 Ploegen: 1 Panasonic 4529,2 Banes- to 4523. 3. Ariostea 4339. 4 Carrera 4198, 5. Buckler 3944. 6. Once 3746, 7 PDM 3707. 8. Chateau d'Ax 3615. 9. GB-MB 3532, 10 Lotto 3217. 13 TVM 2887

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 27