VZ VVrealisme na eerste zege erneuzense Boys klaar voor uitdaging Damesvoetbal vecht voor bestaansrecht Cercle Brugge: pas één schamel puntje HVV '24 na sterke start tegen Alliance Jos Kayser heeft gevoel dat Hoek in Noordwijk wint icco Koekkoek verwacht moeilijk jaar voor Axelse ploeg ndeling tompetitie ,.Voor een opzienbarende op de eerste speeldag fad nieuwe voetbalseizoen zorgde AZVV. De Axelse zater dag derde klasser won op eigen veld met 3-0 van NOAD'67 en lo- an onze medewerker .pa* IÏRNEUZEN - Voor Cercle Bm?ge lijkt er dit seizoen lit; meer dan een onderge schikte rol weg gelegd. Dat de conclusie luiden nu g vijf wedstrijden zijn ge- ptld en de tweede Brugse rtrtegenwoordiger in de «rste klasse niet meer dan ten schamel puntje heeft itrzameld. De Nederlandse trainer Henk Houwaart van Cercle kon afgelopen week- ad dan ook niets ander stel len dan ..dat de klad er be koorlijk in zit." Tong seizoen draaide Cercle een redelijke compe te" vooral dankzij de in breng van Josip Weber. De Kroaat van Brugge scoorde jan de lopende band en be hoorde tot de beste doel- shutters in België. Het lijkt sop dat Weber zijn kruit vo re jaar heeft verschoten sant tot nu toe heeft hij nog niet echt kunne imponeren. Deverdedigers van de tegen- weten Weber dit jjargemakkelijk uit te scha kelen. Verder heeft Hou waart ook geconstataeerd „het middenveld totaal met draait en nu de spitsen niet uit de verf komen is het nog een wonder dat we nog totdelpunten komen." Ook in verdedigend opzicht ïshet nog niet zoals het moet zijn, getuige het aantal van zestien tegentreffers in de eerste vijf wedstrijden van de competitie. Kortom, Cer cle Brugge draait niet en zal alle moeite moeten doen om gevarenzone te ko- Opmerkelijk beter is bij voorbeeld Bveren van start De voormalige ploeg van Peter van Vossen hertelde zich van de 4-1 ne derlaag. twee weken eerder tegen Waregem. Racing Genk werd met 2-1 geklopt al gebeurde dit volgens trai ner Jos Daerden in „een bar slechte wedstrijd. Vooral in het eerste half uur kwamen we niet aan de bak. Het leek wel of we toen niet op het veld stonden. Maar de spe lers zijn blijven knokken waardoor we de wedstrijd toch nog naar ons toe heb ben kunnen trekken." Vandaag, vrijdag, staat Be- veren overigens voor een ui terst lastige opgave: uit naar Anderlecht. De Waaslanders kunnen dan kennis maken met Peter van Vossen als te genstander in plaats van als ploeggenoot. De stand is nu als volgt: Anderlecht 5 5 0 0 10 16- 3 Charleroi 5 4 0 1 8 15- 8 KVMechelen 5 4 0 1 Beveren 5 4 0 1 Standard Luik 5 3 11 Club Brugge 4 3 0 1 AAGent 5 2 12 Lokeren 5 2 12 Antwerp 4 2 0 2 Waregem 5 2 0 3 Boom 5 2 0 3 Lierse 5 12 2 RWDM 5 0 4 1 Racing Genk 5 113 Germinal E 5 1>1 3 Club Luik 5 113 Cercle Brugge 5 0 14 Lommei 5 0 14 Het complete programma voor komend weekend is als volgt: vandaag, vrijdag (20.00): Club Brugge-Charleroi, An- derlecht-Beveren. Zaterdag (20.00): Standard Luik-RWDM, Waregem-Ant- werp, Racing Genk-Cercle Brugge, AA Gent-Club Luik, Lierse-KV Mechelen. Zondag (15.00): Boom-Lom- mel, Germinal Ekeren-Loke- ren. 8 12- 4 10-11 4 12-15 4 9-6 4 5-6 3 5-7 3 9-13 3 8-13 1 9-16 1 3-17 genstrafte daarmee alle som bere prognoses in de aanloop. Voorlopig, want, zegt Jacco Koekkoek: „Eén overwinning zegt op zich heel weinig." Het 19-jarige talent weigert in elk geval om nu al te verkondi gen dat AZW veel minder zwak is dan steeds beweerd werd. In de voorbereiding ging het inder daad niet best. zo geeft hij toe, maar toen groeide wél het besef dat met hard werken, héél hard werken veel te bereiken valt. Op basis daarvan ook boekte de ploeg redelijke resultaten voor de beker tegen Clinge (3-2-winst) en RBC 2 (0-2). Wat de gemiddel de voetballiefhebber echter vooral bij bleef waren de grote nederlagen in de eerste weken van de voorbereiding tegen Steen (7-1) en Terneuzen (9-1). Nederlagen, die weinig goeds be loofden voor de competitie. Was het toch het grote aantal af wezigen. dat de oorzaak was van de moeizame start Jacco Koekkoek gelooft van niet. „Ook zaterdag waren we nog niet compleet", wijst hij op de absentie van Peter van de Velde. Hans Bakker en Theo Hanny, „maar omdat er één ploeg stond hebben we gewonnen. In het be gin van de voorbereiding was het allemaal nog te vrijblij vend." Noodgedwongen dus is AZVV van speelstijl veranderd, want dat de ploeg er in kwalitatief op zicht op achteruit is gegaan in vergelijking met vorig jaar staat wel vast. „Ik weet ook niet of er nu al reden is om hosannah te roepen", waarschuwt Koek koek. „want NOAD was ook nog niet op volle sterkte. Leo Zuid- weg was bijvoorbeeld i gebles seerd en voorzover ik begrepen heb was er ook nog een aantal spelers op vakantie." Met andere woorden: pas óver een paar weken zal duidelijk zijn waaraan AZVV dit seizoen toe is. „Het is te vroeg om nu al conclu sies te trekken", zegt Koekkoek, „want als we de volgende wed strijd op onze broek krijgen, dan weet iedereen plotseling weer dat wij het wel degelijk heel moeilijk zullen krijgen." Moeilijk jaar Aan de zege op NOAD'67 wenst Koekkoek dan ook nog niet al te veel waarde te hechten. Het is al tijd leuk om met een overwin ning van start te gaan. maar NOAD was NOAD niet en daar om valt op de wedstrijd van afge lopen zaterdag weinig peil te trekken. „Het zal toch wel een moeilijk jaar worden", denkt hij, omdat de concurrentie groot is en een aantal ploegen i zoals Veere, PTT Breda en Kapelle) belangrijk versterkt is. „We zul len steeds de bereidheid moeten opbrengen om voor elkaar te knokken. Lukt dat. dan denk ik dat de middenmoot haalbaar moet zijn. Maar anders..." Morgen (zaterdag) zal AZW het waarschijnlijk nog meer dan te gen NOAD van werk voetbal moeten hebben, in de uitwed strijd tegen Bruse Boys. dat de competitie van start ging met een 4-0-overwinning tegen WHS „Bruse Boys móet een goede ploeg hebben", veronderstelt Jacco Koekkoek. „Je wint ten slotte niet zo maar met 4-0 bij WHS Bovendien - zo weet hij - beschikt Bruse Boys over Jacob en Tonnie van de Berge. Onbere kenbare spelers, maar wèl begif tigd met veel talent. „Daar moet je wel veel inzet tegenover stel len". meent Koekkoek. AZVV kan morgen niet beschik ken over Dick Schuitvlot die een drietal weken in 'Finland ver blijft. maar kan voor het overige terugvallen op de hoe dan ook succesvolle basis van het duel met NOAD. Jacco Koekkoek: „Bruse Boys moet een goede ploeg hebben." foto Camile Schelstraete mesteam debuteert op landelijk niveau 1 onze medewerker NEUZEN - Het Zeeuws- ise damesvoetbal kent in uzense Boys dit seizoen de ite blikvanger. Na het vo lar behaalde afdelingskani- schap komt het talentvol- mvan trainer Wim Paauw het eerst interregionaal j, Een stap omhoog, waar ihvci ^kend naar werd uitgeke- olang is bij de zaterdagclub pncht gewerkt aan de op- 'van een sterke ploeg. Een oaekesituatie in het dames- tol. maar een aanpak die kuchten heeft afgeworpen, tot een elftal voor het lan- a(j b voetbal klaar, waarin Paauw alle vertrouwen - iaantal van onze tegenstan den ik, maar naar de kracht jen groot aantal anderen sslechts gissen. Toch denk tt xe bovenin kunnen mee- ur' Ik zeg niet dat we direct het kampioenschap mee- 01'» tmaar als echt alles meezit 213 «kans er best wel in." Se- •orke en Yerseke zullen voor de enige Zeeuwse Stond in de tweede klas straffa „Ik weet zeker dat we fysiek aan de Hollandse teams gewaagd zijn, maar hoe het mentaal uit pakt zullen we even moeten af wachten. De echt brutale aan pak kennen we hier niet." Daar om heeft de Temeuzense groeps leraar er voor gekozen in de al vroeg begonnen voorbereiding uit te komen tegen sterke A-elf tallen. „We moesten gewoon weer eens leren verliezen, dat was zo'n twee jaar lang niet ge beurd". Luxe-probleem Wim Paauw zag zijn selectie uit gebreid met een aantal sterke streekspeelsters. Josa van der Vliet en Emelda de Poorter kwa men over van Spui. Arienne van Grol en Marcia Bosten verlieten Hoek om het op een wat hoger niveau te proberen. „We hebben over die selectie een goede af spraak gemaakt, want dat is noodzakelijk als je zo'n achttien speelsters tot je beschikking hebt. Een luxe-probleem, maar de groep moet daarbij wel posi tief blijven. Er is nu dus een vas te kern van elf, de rest rouleert." Wim Paauw: „De echt brutale aanpak kennen we hier niet." Om zijn dames ook op een hoger plan goed te kunnen begeleiden begon Wim Pauw onlangs aan de cursus trainer-coach III in Kruiningen. Een hele opgave in allerlei opzicht. „Het kost na tuurlijk erg veel tijd. maar ook omdat er tussen de goede spe lers die daar rond lopen nogal wat eigen vaardigheid wordt ge vraagd. Dat valt vooral voor een oud-doelman zoals ik ben niet foto Camile Schelstraete altijd mee. Maar ik ervaar het als erg plezierig en vooral leer zaam". Daarbij staat voor de ambi tieuze oefenmeester niet direct het te behalen papiertje cen traal, maar vooral de ervaring die opgedaan wordt. „Je kunt op je eigen trainingen door wat je opsteekt veel meegeven op het gebied van positiespel, verzor ging van de opbouw en afwer ken. We zullen zeker ook op ver schillende systemen trainen." Het volgen van de cursus heeft tot gevolg dat Pauw een deel van zijn begeleiding tijdelijk moet overdragen. Daarbij komt dat Ko Pijpelink, die jarenlang me de voor de trainingen zorg droeg, daar een punt achter zette en voortaan als vertegenwoordiger van de dames in het bestuur plaats neemt. In Emiel de Block en Martin van de Ende werden tijdig twee enthousiaste plaats vervangers gevonden. Uitkomen in het landelijk voet bal betekent een forse aderla ting op financieel gebied. „We hebben dat gelukkig ook goed kunnen regelen. De dames heb ben een nieuwe outfit en voor het vervoer staan ons twee bus jes ter beschikking. Kortom, we zijn klaar om aan het karwei te beginnen". damesvoetbal tatdeklas l ftoBwnaal: e Wonje ®totco2 Jwdrichem bieke 5 £0 „ijl Jwxfrecht öl1" Rood-Wit ffoskerke Da* foanburg 3-381 BVTH doemens We klas: Bceki feuwen 1 ipa feiwdorp wijzen S^WasA: Heek 2 Jouwen 2 *roosRerke2 Jjjfde klas C: take %n Orf *hllet Koewacht Temeuzer 'acht 'nse Boys 2 HW 24 en Breskens kunnen geen team meer op de been brengen van onze medewerker TERNEUZEN - Met redelijk optimisme ziet het Zeeuws -Vlaamse damesvoetbal de competitie, die dit weekein de van start gaat, tegemoet. Spui en Hoek. de teams die uitkomen in de hoogste afde lingsklasse. moeten zich kunnen handhaven. Toch zijn er, vooral in de lagere regionen, ook de nodige proble men. Enkele verenigingen hebben een kleine selectie. Reden voor HVV en Breskens om het damesteam terug te trekken en er staan geen nieuwkomers tegenover dit verlies. Het damesvoetbal vecht blijkbaar nog steeds voor het bestaansrecht. Hoek Hoek brengt twee teams op de been, maar met moeite. Het eerste team komt uit in de derde klasse. Vorig jaar eerste klasse, nu nog steeds de hoogste afdelingsklasse, maar door een wat absurde,nieuwe benaming nu voor zien van een lager uitziend etiket. Het tweede team moet zich daardoor waarmaken in de vijfde klasse. Geen probleem voor Hoek, als tenminste de competitie indeling wat logischer was geweest. Het team kent heeft nu als enige alleen tegenstanders „aan de overkant. Een absurde situatie", vindt Hoektrainer Johnny de Waele. „We hebben overplaatsing naar de Zeeuws-Vlaamse klasse gevraagd, maar dat is geweigerd. Nu zitten we met een tweede team dat hoofdzakelijk bestaat uit jonge meisjes zonder eigen vervoer. Die moeten telkens ver weg. Haast onmogelijk". Het eerste team staat er heel wat rooskleuriger voor. Weliswaar vertrokken Marcia Bosten en Arienne van Grol naar Terneuzense Boys en stopte routinier Willy Haak, maar Claudia Jonkman, Claudia Schokker en Da nielle de Clerck kwamen over van Breskens. „Het is een hecht team, dat moet knokken", weet Oostburger De Waele. die aan zijn tweede seizoen bij Hoek begint. „Ik ga altijd voor de hoogste plek. maar we moeten wel een compleet nieuwe voorhoede inpassen. Dat kost even tijd. maar we zullen ons goed moeten kunnen handha ven. Wat het tweede team betreft zie ik de toekomst ech ter somber in." Spui Spui wordt één van de tegenstanders van Hoek. Hans Hartman, de nieuwe trainer van Spui. heeft zestien da mes in zijn selectie. Josa van der Vliet en Emelda de Poorter vertrokken naar Terneuzense Boys. maar daar staat de komst van Corina Lauwers (Vlissingen), Marlie van Ham (Breskens) en Mariska Geelhoedt (Hoek) te genover. „Het loopt lekker", zegt Hartman, die eerder jeugdselecties van Terneuzen en in het korfbal trainde. „We hebben een ijzersterke voorhoede en ik ga uit van de titel. Er loopt in ons team waanzinnig veel ervaring rond, waarin ik als mijn taak zie er meer lijn in te brengen. Lukt dat, dan spelen we mee om de bovenste plaats." Steen Steen is favoriet in de uitsluitend uit Zeeuws-Vlaamse ploegen bestaande vijfde klas C. De oude garde is in stand gebleven, waarin Bojoura Bogaerd van het opge heven HW als keepster met open armen is binnenge haald. Trainer Jos Schipper probeert de favorietenrol wat te temperen: „Ik heb goede hoop bovenin mee te draaien". Biervliet Biervliet is als steeds een van de belangrijkste opponen ten van Steen. Toch heeft leider Johan de Paauw zijn bedenkingen. „We hebben een erg krappe selectie, waar van bovendien een aantal speelsters in ploegendienst werkt en zodoende onregelmatig ter beschikking is, Achterin zit het bij ons goed, bovendien is Nancy de Pree terug na een slepende blessure. Maar aanvallend kennen we steeds wisselingen." Hontenisse Mogelijk kan Hontenisse voor een verrassing zorgen. Het team is onder leiding van Erwin Schakelaar bezig zich in het derde seizoen steeds beter te profileren. De komst van Bonnie Bogaerd en Esmeralda de Clerck (HVV) zorgt voor nieuwe impulsen. „We wilen winnen, maar de sfeer staat bij ons voorop", verzekert Schake laar Koewacht Koewacht is een gevaarlijke outsider. Trainer Martijn de Bakker beschikt over een brede selectie, waarin echtge note Ineke en Heidi Lambert voor de nodige routine zor gen. „Verdedigend zit het prima in elkaar, maar boven dien groeit het team-steeds meer Het vertrek van Inge Suy was een verlies, maar laat Koewacht als team beter functioneren." Terneuzense Boys Terneuzense Boys brengt als enige een reserveteam in deze klasse in Een ploeg die nog veel moet leren, maar daarnaast kan terugvallen op de routine van eerste-elf- talspeelsters. Verrassende resultaten zijn daarom zeker niet uitgesloten. IJzendijke tenslotte kan wegens studieredenen voorlo pig niet beschikken over uitblinkster Marieke van de Vijver. Een enorm gemis, maar voor de gedreven trainer Bonny Koens geen reden om bij de pakken neer te zitten. „We zijn al vroeg begonnen met de training, waarin voor al veel conditiewerk zat. Het moet genoeg zijn om boven in mee te kunnen draaien". van onze medewerker TERNEUZEN - Ruime over winningen voor HVV'24, AZVV en Sluiskil, maar ook grote nederlagen voor Ria (0 -7 tegen RCS). Terneuzense Boys en Corn Boys. Niet voor alle Zeeuws- Vlaamse KNVB-clubs ging het nieuwe voetbalseizoen dus even succesvol van start. Dit weekeinde staat de tweede speeldag op het pro gramma en zal blijken welke waarde aan de eerste uitsla gen mag worden gehecht. HVV'24 HVV'24 maakte op de eerste speeldag zijn favorietenrol al meteen waar via een 5-1- overwinning op SC Gastel. De formatie van Paul Telus- sa bleek andermaal heel ge makkelijk de weg naar het doel te vinden, met opnieuw een hoofdrol voor Carlo Blommaert. die driemaal scoordeVertrouwen zo verklaart Blommaert zijn produktie tot nu toe dit sei zoen. Niet alleen bij hem zelf maar ook bij zijn medespe lers. „Het loopt qua voetbal lekker, omdat we meer dan ooit via de vleugels opbou wen. Maar daarnaast is praktisch iedere kans ook een goal." Aanstaande zondag speelt HVV thuis tegen Alliance, dat. het seizoen begon met een 2-1 overwinning tegen Internos. Voor dat duel kent Paul Telussa geen twijfelge vallen. Axel Ook Axel begon de competi tie met een overwinning: thuis tegen Luctor werd het 2-1. Trainer George de Bak ker was met die zege maar wat blij, omdat - zo zei hij na de wedstrijd - „de voorberei ding niet geweldig is verlo pen en dit een fantastische opsteker is voor de komende weken." Zondag speelt Axel uit tegen Virtus en voor dat duel kiest De Bakker voor een iets andere speelwijze dan tegen Luctor. „Zondag gaan we in principe voor één punt", aldus de Hulsterse oe fenmeester, die over dezelfde spelers als vorige week kan beschikken. „Van Luctor wilden we persé winnen, te gen Virtus kijken we eerst de kat uit de boom." Breskens Breskens mocht zondag te gen BSC de meeste aan spraak op de winst maken, maar had achteraf geen kla gen, omdat het in de slotmi nuten de laat opgelopen 1-0 achterstand alsnog onge daan wist te maken Tevredenheid Ja en nee, dus. „Over de hele wedstrijd gezien was de 1-1 teleurstel lend". vond laatste man Wil ly de Jaeger begin deze week nog. Zondag gaat Breskens op bezoek bij Moerse Boys, mo gelijk zónder Jacky Jacobse die tegen BSC met een en kelblessure het veld moest ruimen. Toch, zo verzekert De Jaeger, „gaan we voor de volle winst". „Blijkt dat niet haalbaar, dan kunnen we al tijd nog op een punt gok ken." Terneuzense Boys Voor Terneuzense Boys ein digde de eerste wedstrijd In een deceptie: een 3-1-neder laag. uit tegen Oostkapelle „We hebben ons verschrik kelijk laten verrassen', mop perde trainer Cees Pladdet eerder deze week. „want al na dertig seconden stonden we met 1-0 achter." Pas na de rust. na enkele omzettingen binnen het elftal, kwam Ter neuzense Boys beter in de wedstrijd, maar toen was het kwaad al geschied. Thuis tegen WHS beginnen de Terneuzenaren vermoe delijk weer met Willem Sou- ren in de basis Onno Rib- bens en Akke Ganpat ont breken nog. Vierde klasse In de vierde klasse van het zondagvoetbal was op de eerste speeldag geen over winning weggelegd voor Com Boys en Ria. de twee debutanten. Com Boys ver loor met 3-1 van Koewacht en Ria werd door RCS zelfs helemaal zoek gespeeld: 0-7. Terneuzen en Sluiskil won nen zoals verwacht mocht worden en Clinge - Steen ein digde in een opvallende 2-4- overwinning voor de bezoe kers. De tweede speeldag brengt Terneuzen voor eigen pu bliek in het veld tegen Clinge en Sluiskil gaat op bezoek bij Ria. Interessante wed strijden. die duidelijk moe ten maken in hoeverre Clin ge en Ria de nederlagen van afgelopen zondag hebben verwerkt. Koewacht - dat evenals vorig jaar sterk van start is gegaan - krijgt Wal cheren op bezoek en Com Boys mag uit tegen Lowe- dorpse Boys proberen om zijn eerste punten binnen te halen. Steen weet na de eerste speeldag bij voorbaat dat RCS niet te onderschatten valt. zoals Hoofdplaat zich tegen Vogelwaarde mag in stellen op een tegenstander die het Terneuzen heel moei lijk heeft gemaakt. In de vierde klasse van het zater- dagvostbal speelt Zaamslag morgen op eigen veld tegen SPS. llcl programma: Morgen (zaterdag): Eerste klas se Noordwijk - Hoek Derde klasse Terneuzense Boys - WHS en Bruse Boys AZVV Vierde klasse Zaamslag SPS Zondag: Derde klasse. HVV'24 Alliance. Virtus - Axel en Moerse Boys - Breskens Vierde klasse Ria W - Sluiskil. Koewacht - Walcheren. Hoofd plaat - Vogelwaarde. Terneuzen Clinge. Steen RCS en Lewe- dorpse Boys Corn Boys Eerste klas afdeling Philippine - Jong Ambon. Ouwerkerk Graauw. Hontenisse - Biervliet en Aardenburg - IJzendijke van onze medewerker HOEK - De teleurstelling over de valse competitiestart van Hoek tegen Rijnsburgse Boys in de hoogste klasse van het zater dagvoetbal is Jos Kayser al lang te boven. De middenvelder kijkt inmiddels met boordevol optimisme uit naar de kracht meting van morgen (zaterdag) in en tegen Noordwijk. „Ik heb het gevoel dat we gaan win nen", zegt Kayser. Hij vindt nog steeds dat Hoek in de eerste wedstrijd goed heeft gevoetbal „maar het verschil zat in de afwerking. Op dit niveau hebben dergelijke ploegen niet veel kansen nodig. Wat dat be treft gaat de vergelijking met het betaald voetbal op. Ook met VCV Zeeland hebben we dat vo rig jaar in de eerste divisie on dervonden Jos Kayser koestert voor dit sei zoen hogere verwachtingen bij Hoek. Hij is ervan overtuigd, dat Hoek zal slagen in zijn opzet. „Het gaat lekker op dit moment. We hebben ook een goed elftal", concludeert hij. De 23-jarige Vlissinger is dan ook vol vertrouwen. ..We zullen tegen Noordwijk van ons eigen spel moeten uitgaan. Ik ken Noordwijk niet, maar het is zaak om punten te pakken en zo sne mogelijk de hatelijke nul zien weg te werken." Jos Kayser verwacht overigens, dat het elftal niet zoveel wijzi gingen zal ondergaan. Antoine Thoen moet vanwege zijn werk lin Finland) verstek laten gaan. Remco van Keeken is deze week met de looptraining begonnen, maar zal naar verwachting te gen Noordwijk nog niet spelen Ook Adriaan Nieuwenhuyse heeft de training hervat, maar ook zijn rentree is twijfelachtig. Trainer John Eelman van Noordwijk kent geen geheimen aangaande de opstelling. Daar is ook weinig reden toe, want Noordwijk won zijn eerste com petitiewedstrijd met 3-2 van Scheveningen. Eelman weet met zoveel van Hoek. „Remco van Keeken en Adriaan Nieu wenhuyse zijn voor mij bekende namen. Ik heb wel vernomen dat de 2-0-zege van Rijnsburgse Boys geflatteerd was." Noordwijk is dit jaar een aantal spelers kwijt geraakt aan clubs uit het betaalde voetbal. Boven dien zijn er ook een paar gestopt. Eelman. die nota bene aan zijn zeventiende seizoen is begon nen bij Noordwijk. zag zijn ploeg door het verdwijnen van zeven spelers kwalitatief achteruit gaan. Het enige lichtpunt is de terugkeer van Timo Gerlof. die tegen Scheveningen goed was v«or twee treffers „Ik denk dat we over vijf. zes weken pas weten hoe we er voor-staan. De laatste resultaten, de 4-1-bekerwinst te gen DVS '33 en de 3-2 overwin ning tegen het versterkte Sche veningen zijn in elk geval hoop gevend We zullen Hoek met open armen ontvangen", aldus de sportleraar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 57