J>o, Edelsmederij - Juwelier Jech Maison Marita Lingerie Diane Pandora Haarmode De Spoel Stern Kosmetiek Cadeau-mode boutique ELISE Holty Mode Verton Schoenen Patty Monard Yum Yum Clothes/ accessoires J5®* K.st Janstraat 9-11. Zierikzee Tel 01110-15560 Het produceren van Namida-parels is een lang. arbeidsintensief proces, waar veel )r nodig is. Het resultaat is een uitzonderlijk hoogwaardig produkt. Namida- snsief gecontroleerd voordat zij ter verkoop worden aangeboden. Daarom garantiecertificaat dat de hoge kwaliteit van de parels gedurende 5 jaar garandeert Poststraat 19. Zierikzee Tel. 01110-15776. irita bestaat 12'? jaar In de nieuwe najaar/wintercollectie vindt u veel modieuze blouses in unikleuren met een charmante kraag. om voortdurend mee te combineren Ook kleurrijke pullovers, in modieuze lange rokken zijn te vinden bij irita. Kortom, duurzame kwaliteit Niet alleen de trends in de bovenkleding wisselen met de jaargetijden, ook lingerie is steeds sterker onderheven aan tendensen. Nieuwe invalshoeken, ongekende materialen, verrassende kleuren en nieuwe modellen. Ga daarom beslist eens kijken bij Lingerie Diane en zie de mooiste lingerie van gerenommeerde merken zoals- Pastunette, VJarner, v. Dell. Mane Jo. Chantelle. Passionata, Triumph. Gossard. Bleijle. Cachar Lange Nobelstraat 22, Zierikzee Te! 01110-12183. Ook dit naiaar weer het betere adres voor uw haarverzorging na een lange hete zomer. Uw haar vraagt dan wat speciale aandacht, extra verzorging en misschien wel een zware haarschachtbehandeling. Na deze verwenpartij is er niets fijner dan dit te laten voltooien met een nieuwe kleur of coupe, aangepast aan de nieuwste haarmode. Vraag in ieder geval gratis advies of maak een afspraak voor een najaarsverwenbehandeling. Verremeuwstraat 7, Zierikzee Tel. 01110-12750. De nieuwe najaarscollectie is binnen, waaronder vele tricot stoffen. Voor het verwerken van deze stoffen is de Singer overlook heel praktisch. U kunt hiermee stoffen aan elkaar naaien, afwerken en afsnijden, ook rol- en blindzomen gaat moeiteloos en nauwkeurig. Loop eens vrijblijvend binnen om met de nieuwe collectie en de overlockmachine kennis te maken. Oosterweegje 5, Noordgouwe Tel. 01112-1381. Gevoel voor mode/gevoel voor schoonheid. De specialisten van Stern Kosmetiek hebben een keur van verzorgende behandelingen en kuurprogramma's ter beschikking waarbij schoonheid en gezondheid centraal staan. Massagebaden, lichaamspakkingen, cellulitisbehandelingen en figuurcorrectie, sauna, stoombad, alpha-massage. Schoonheid, gezondheid én een mooie make- Beautyprogramma's in een volstrekte harmonie, betekenen schoonheidsverzorging in Optima Forma. Mode. Mooi zijn... 't begint bij Stern Kosmetiek. Visstraat 14-16. Zierikzee Tel 01110-13427. Ruime collectie modische dameskleding, ook voor uw sieraden, haarmode en cadeaus kunt u bij ons terecht. Alles onder een dak. Vanaf september start®" wij met een klantvoordeelkaart. Wilt u mee© hierover weten kom dan gerust eens lang5 CADEAU-MODE BOUTIQUE ELISE Dam 15-19, Zierikzee Tel. 01110-12816 U kunt weer uitkijken naar een charmante herfstmode en de chic van de komende winter. U kunt genieten van een seizoen vol modieuze kennis te maken met het modebeeld van de komende maanden. Neemt u een dezer dagen eens de tijd voor een informatieve herfstwandeling door uw modehuis HOLTY MODE, een rijke, stijlvolle keuze aan flatterende kleuren, schitterende coupe en prachtige verwerking. U zult tot uw genoegen uw persoonlijke smaak herkennen in de collectie van Holty Mode. Vriendelijk en vakkundig personeel neemt alle tijd om u daarbij van een gedegen advies te dienen. U kunt uitkijken naar een herfst/ wintercollectie van goeden huize. Havenplein 11-13, Zierikzee Tel. 01110-12488. Verton Schoenen, al 30 jaar lang een begrip in Zierikzee. U bent van harte welkom om eens een kijkje te komen nemen in onze vernieuwde zaak. U vindt er een prachtige collectie dames-, heren- en kinderschoenen van Nederlandse. Duitse en Italiaanse topmerken. Vriendelijk en vakkundig personeel adviseert u graag. Poststraat 16, Zierikzee Tol. 01110-13434. Patty Monard heeft zich na vier ja verzekeren van een prachtige col Of het nu een een dezer"dagen BergmaPS Brillei1 Havenpark 1Zierikzee Tel 01110-12029. hiermede bedoeld wordt. Maar de trend van goud. bruin, ovaal en rond zal zich nog wel even voortzetten, al was het alleen al door de opvallende eenvoud. Deze lijn geldt voor zowel dames als heren De Retrobril: goud staat voor gekleed, maar gecombineerd met bijv. bruine tinten geeft zo'n z.g.n. klassieker een eigentijdse jeugdige uitstraling. De kracht van de hedendaagse bnlmode ligt in details, een geraffineerde bewerking van de veren. Ook in de nieuwe glasbrillen-lijn zult u dit aantreffen. Werkend aan een steeds veranderende collectie, met een streven naar hel hoogsle draagcomfort en service, hopen wi| op een spoedig 'oogcontact'. (En ook voor niet- 3.) ia vier jaar weten te ttige collectie truien. Pnngle is of een met exclusieve Crochetta. ;iviteit verkregen voor de merken; Santas, I. Questa Donna, Jagro, Corallo, Dino O. Pnngle. Freya, Faber. E\isa Cavaletti, der en op de mooiste blouses. Chris Davi. r vindt u er de goede merken byoux zoals. Poststraat 2, Zierikzee Tel. OM 10-12885 Onze winkel is te vinden in het hart van Zierikzee. Bij ons kunt u terecht voor een heel assortiment vijftiger/zestiger jaren kleding, o.a. baljurken, coctailjurken, zomerjurkjes, rokken, centuurs kunt u unieke aparle combinaties maken. Ook leren jacks, spijkerbroeken, sweaters, truien, T-shirt, bodystockmgs, herenoverhemden, mantelpakjes enz. vindt u by fraaie geborduurde patronen. Kortom teveel o' op te noemen, en dat voor leuke prezen Ook kunt u tweedehandskleding bij ons te k aanbieden. Reden genoeg om ec langs te komen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 50