Schutterij heeft eigen terrein Hansweert in het teken van de volksdansen Zandkreekgroep kreeg geld voor vloot Vlaamse sfeer en cultuur in Goes en Borsele Vlissingen nam afscheid van pastoor Van Riet Uitvoerbaarheid plan windmolens Oesterdam onzekei Ravesteinbeschikt over gloednieuwe accommodatie Mariekerke laat plattelandsleven vereeuwigen 66 Auto gestolen in Bruinisse BRU1NISSE - Op een afgeslo ten parkeerterrein aan de Mo lenweg in Bruinisse is in de nacht van vrijdag op zaterdag een auto gestolen. Het voertuig, een groene Mercedes 260 E met het kenteken ME-CS 618, is ei gendom van een Duitser. Om de auto mee te kunnen nemen werd het slot van de parkeerplaats doorgeknipt. Inbraken op Schouwen ZIERIKZEE - Een benzinesta tion aan de weg naar de Val in Zierikzee is in de nacht van za terdag op zondag getroffen door een inbraak. Er is wel braak- schade maar er blijkt niets ont vreemd. Ook een poging tot in braak in een fast-foodzaak aan de Ring in Renesse, in de nacht van vrijdag op zaterdag, is op niets uitgelopen. De schade bleef beperkt tot de sporen van braak. Dezelfde nacht werden ook nog twee andere horeca-gelegenhe- den in de gemeente Wester- schouwen bezocht. Uit een bi stro aan de Weststraat in Burgh-Haamstede werden vlees en een onbekende hoeveelheid geld meegenomen. Uit een res taurant aan de Serooskerkse- weg in Serooskerke <S) ver dween een geldbedrag van onge veer negenhonderd gulden. Bij een inbraak in een vakantie woning aan de Lijsterweg in Re- nesse werden in de nacht van vrijdag op zaterdag een stereo installatie, telefoon en scheerap- paraat. meegenomen. Benadeel de is N. uit Zwijndrecht. Uit de woning van B. aan de Poststraat in Zierikzee zijn sierraden en een aanzienlijk geldbedrag ont vreemd. Dit is vermoedelijk af gelopen week gebeurd. Er zijn geen sporen van braak gevon den, Ingebruikname nieuw orgel GOES - Het nieuwe kerkorgel van de Christelijk Gerefor meerde Kerk. Bergweg 43a te Goes wordt vrijdag 25 septem ber in gebruik genomen. Het instrument is gebouwd door Fa. A. Nijsse en Zn. Orgelmakers uit Wolphaartsdijk. De organist Jacco van Leeuwen uit Noord- wijk zal het orgel op deze avond inspelen. De aanvang is 19.30 uur. De kerk houdt zaterdag 26 sep tember een open dag van 10.00 uur tot 16.00 uur. Ook bij deze gelegenheid is Jacco van Leeu wen op het orgel te horen. van een medewerkster KLOETINGE - Op het landgoed in Kloetinge waar eens het slot Ravestein stond, nam schutte rij Ravestein zaterdagmiddag drie doelbanen en twee liggen de wippen officieel in gebruik. De historische omgeving ging terug in de tijd. vooral toen twee middeleeuwse amazones de pijlen aan de schutters kwa men aanbieden. Marja Bolijn en Adrie Hoogstrate gaven hier mee het eerste schot op doel en wip. Al enkele jaren sluimerde in Kloetinge de wens tot een eigen schuttersvereniging te komen waarvan iedereen lid kan wor den. Op 12 februari 1992 resul teerde deze gedachte in een op richtingsvergadering. Meer dan twintig mensen toon den belangstelling voor de hand boogsport. Aspirantleden kre gen de gelegenheid op de bin nenbaan van Sint Sebastiaan in Yerseke de sfeer te proeven. De ze gastvrijheid bleek een schot in de roos. „Je aansluiten bij een schutterij houdt dan ook meer in dan met pijl en boog omgaan", zegt voor zitter Cees Pieters. ..Want zoals Robin Hood in zijn tijd de pijl deed wegzoeven uit de vrije hand. nu de liggende wip. zo was Tijl Uilenspiegel uitgerust met een vizier waardoor hij de pijl recht op het doel schoot, wat nu het doelschieten heet." Het oprichtingsbestuur- raakte enthousiast door deze schiet sport en was ervan overtuigd dat er meer moest gebeuren om de belangstellenden iets to bieden. Er werd onderling veel werk ver zet om met beperkte financiële middelen het weiland geschikt te maken als schietterrein. Eigenhandig gingen de leden aan de slag. Schietbanen, terras en pad werden aangelegd, maar ook vervaardigden zij een smee dijzeren brug over de sloot om de KAMPERLAND - De zeever kenners van de Zandkreek groep Noord-Beveland zitten weer goed in de boten. Omdat vijf vletten op een ledental van ongeveer 65 aan de krappe kant is, is uit het fonds Zomerzegels geld voor een zesde vlet be schikbaar gesteld. Namens het plaatselijke comité Zomerzegels overhandigde W. F. Burger zaterdag aan zeeverken nersvoorzitter L. A. Slabbe- koorn de beloofde cheque ter waarde van drieduizend gulden. Toen dit bedrag was toegezegd, was nog niet bekend dat de Zandkreekgroep als eerste zou eindigen op het Nationaal Wa terkamp in Roermond, ongeveer een maand geleden. De prijs be stond uit een vlet. zodat er nu ze ven aan de steiger in Kamper land liggen. Een compleet uitgerust zeever- kennersvlet kost ongeveer 8.500 gulden. Het geld van het Comité van onze verslaggeefster GOES/HEINKENSZAND - Het sappige Vlaams was soms moei lijk te volgen, maar de mimiek maakte veel goed. Toneelgezel schap Troost in Nood uit het Belgische Esen speelde zater dagavond in wijkgebouw De Spinne te Goes. Hoofdpersoon in het stuk was 'nonkeltje'. Een GOES Philatelica - De postzegel vereniging Philatelica, afdeling Goes e o., opent donderdag 10 september het nieuwe seizoen met een postzegelavond in ver enigingsgebouw Amicitia in Kloetinge. Jeugdige verzame laars zijn om zeven uur welkom in de voorzaal. De oudere postze gelliefhebbers worden om half acht verwacht. Een uur later wordt een uitgebreide club vei ling gehouden voor leden en be langstellenden. Philatelica-Goes neemt dit jaar de organisatie van De Dag van de Postzegel voor zijn rekening. Die activiteit staat voor vrijdag 9 en zaterdag 10 oktober op het programma en vindt in gebouw De Vroone in Kapelle plaats. Manhuisconcert - De brassband Oefening Na De Ar beid (ONDA) uit Ritthem ver zorgt zondag 13 september het vijftiende Manhuisconcert in Goes. Het optreden begint om 12.00 uur. De Manhuistuin is be reikbaar via het poortje naast Zusterstraat 11. Bij slecht weer wordt het concert verplaatst naar de Grote Kerk. Commissie - De Emancipa tiecommissie Goes vergadert woensdag 16 september in het stadhuis aan de Grote Markt te Goes. Op de agenda staat onder meer de Nota Ouderenbeleid Goes. De aanvang is om 20.00 uur. WEMELDINGE Viswedstrijd - Hengelsport- vereniging 't Grondeltje uit We- meldinge hield bij de Bonzijbrug de jaarlijkse viswedstrijd voor dames en jeugd uit de gemeente Kapelle. Uitslag. A-categone: Marcel de Waard. 35 cm. Mirjam Vleugel. 45. André Vleugel. 40: Richard Schou ten. 34. René Zuyddijk. 28: B-catego rie Jackey Oele. 157. Emst-Jan Tis- sing. 122: André de Waard. 97. Dennis van Liere. 66: Ronny Zuyddijk, 52. dames Wendy Andriessen. 348: Eer- na Mol. 169. Ineke Oele. 167; me vrouw Oele. 115: Marjan de Waard 90 rokkenjager en drinkeboer die tijdens een familietrip naar Bretagne zoek raakt. Zijn neven en nichten besluiten hem dood te verklaren. Een oude dokter wordt dronken gevoerd om de overlijdensaete te tekenen. Al les gaat goed. tot de oom plotse ling springlevend opduikt op zijn eigen begrafenis. De toneelvoorstelling vormde onderdeel van de Vlaamse Week in Goes en Borsele die nog tot en met zaterdag 12 september duurt. In deze week wordt het vijftienjarige bestaan van de cul turele uitwisseling met de Vlaamse gemeenten Diksmuide en Veume herdacht. In het afgelopen weekend was er naast toneel, ruimte voor mu ziek van de Belgen. Zo verzorgde het koperensemble Discamuda uit Diksmuide een licht verteer baar klassiek programma. De zes heren speelden zondag onder de dikke kastanjeboom in de Goese Manhuistuin èn later in De Stenge te Heinkenszand. Liefhebbers van folkmuziek konden op deze twee lokaties ook terecht voor een uurtje As- hels. Dit muziekgezelschap uit Nieuwpoort bracht oude pol ka's. walsen en volksdeuntjes opnieuw tot leven. Pastoor Van Riet celebreerde zondag zijn afscheidsmis in de Onze Lieve Vrouwe-kerk in Vlissingen. foto Ruben Oreel Beiaarddag Belgische musici waren tevens te horen op de eerste Goese Beiaarddag. Drie Vlamingen be werkten zaterdag het caril lonklavier van de Grote Kerk. Samen met drie Nederlandse collega's speelden zij op uitnodi ging van Stichting de Goese Beiaard. Bezoekers van de kerk konden de beiaardiers aan het werk zien op een groot video scherm bij de ingang. „We willen de beiaard als con certinstrument laten horen", al dus de Goese stadsbeiaardier Sjoerd Tamminga. „Meestal speelt het carillon op de achter grond. Een leek hoort nauwe lijks verschil tussen het ene en het andere muziekstuk. Dat is jammer, want in Goes kun je alle soorten muziek spelen op het klavier. Je kunt heel zacht en heel hard spelen. Op deze beiaarddag willen we gewoon la ten horen wat mogelijk is Zo speelt het Nederlandse Carillon Duo vierhandig de Bolero van Ravel." Beiaardiers komen graag naar Goes, meent Tamminga. „Niet voor het schitterende carillon, dat is middelmatig. Musici vin den hier gewoon een luisterend publiek en krijgen een goede ontvangst." van onze verslaggever VLISSINGEN - De man die ja renlang het gezicht van de rooms-katholieke kerk in Vlis singen heeft bepaald, pastoor drs W. C. M. van der Riet (75), is weg. Enkele honderden Vlissin- gers hebben zaterdagavond en zondagmorgen in de Onze Lieve Vrouwe-kerk afscheid van hem genomen. Uit handen van leden van het kinderkoor ontving hij zaterdag avond symbolisch een tv met vi deorecorder. ,.'t Had niet gehoe ven", luidde zijn reactie. De ech te tv en videorecorder stonden al in zijn pas gereedgekomen wo ning in Bergen op Zoom, waar de in West-Brabant geboren Van der Riet van zijn emeritaat gaat genieten. „Dank u voor die vele jaren", sprak hij in de goed ge vulde kerk. „Ik was er graag. Nu kan ik mijn tijd gaan besteden Hengel wedstrijd - De hen gelsportvereniging Vlissingen heeft zaterdag de laatste bin- nenwedstrijd van dit seizoen ge houden. In het Kanaal door Wal cheren vingen de 39 deelnemers acht ondermaatse en 32 boven maatse vissen met een totaalge wicht van 8250 gram. Uitslag: 1 K van Tatenhove. 1010; 2 mevrouw C. Rouw. 805. 3 C de Kam, 720; 4 mevrouw M. de Kam, 640,5 J. J. Lukasse. 620, 6 G. van Berkum. 565; 7 Barbara de Kam, 520: 8 P A. de Bliek, 495; 9 P. de Witte. 475. 10 P F Huiszoon. 390 Met deze uitslag is R Joosse kam pioen binnenwater 1992 geworden aan andere dingen dan werken." J. Malgo, penningmeester van de parochie, was de enige spre ker. Hij prees Van der Riet, om dat hij een financieel gezonde parochie achterlaat met een sfeervol ingerichte kerk. Dat was bij zijn aankomst naar Vlis singen in 1967 wel anders. De pa rochie was bijkans failliet en de kerk was. geheel volgens het mo debeeld, ontdaan van alle af beeldingen. De kruisweg kwam onder Van der Riet terug. Van der Riet had al eerder uit Vlissingen willen vertrekken, na de viering van zijn 50-jarig jubi leum als priester in juni vorig jaar. Hij moest wachten op de oplevering van zijn woning in Bergen op Zoom. P. H. van Hee- ke volgt hem op. Zomerzegels wordt gebruikt voor de uitrusting van de nu nog kale boot. Het casco werd ge bouwd door leerlingen van de AKF in Goes, zodat de kosten enigszins konden worden ge drukt, aldus Slabbekoorn. Auto-inbraken in Vlissingen VLISSINGEN - Uit een Duitse personenauto die aan de Kenau Hasselaarstraat in Vlissingen stond geparkeerd, is in de nacht van vrijdag op zaterdag een fo totoestel ter waarde van vijf honderd gulden en een zil verkleurige zonnebril weggeno men. Het portier van de auto was geforceerd. In de nacht van zaterdag op zon dag moest een auto aan de Van Dishoeckstraat in Vlissingen het ontgelden. De autokraker ontkwam met een radio-casset terecorder. Brandje in oven van restaurant VLISSINGEN - Bij een brand in de oven van een restaurant aan de Nieuwendijk in Vlissingen is zaterdagmorgen voor enkele duizenden guldens schade aan gericht. Het restaurant. De Ver geten Balk, is vanwege de brand in het weekeinde geslo ten geweest. Politie-agenten, die in een sur veillancewagen voorbijkwamen, zagen zaterdagochtend om streeks zes uur een rookontwik keling in het restaurant. Ze waarschuwden de brandweer, maakten de deur open en pro beerden het vuur in de oven al vast te doven. De brandweer, uitgerukt met één bluswagen, heeft nageblust. Het restaurant heeft een stenen oven; Daarin waren vrijdagavond etenswaren achtergebleven. Stenen ovens blijven lang warm. De inhoud ging na enkele uren smeulen, met als gevolg de rookontwikke ling. Dagexcursie - De afdeling Walcheren vart de natuurhistori sche vereniging houdt zaterdag 12 september een dagexcursie naar het duingebied Goeree bij Ouddorp. Het vertrek is vanaf de Stadsschouwburg in Middel burg (9.30 uur) en vanaf het par keerterrein aan de Veerse dam tegenover de Schotsman (9.45 uur). Excursieleider is Richard Struijk. van onze verslaggever MELISKERKE - Er komt een film over het leven in de platte landsgemeente Mariekerke. Meliskerke. Grijpskerke en Aagtekerke. Het college van b en w van Mariekerke wil zo een oude traditie in ere herstellen. In de jaren vijftig en zestig zijn enkele documentaires gemaakt over de leefomstandigheden en het functioneren van het vereni gingsleven in Aagtekerke en Me liskerke. Sindsdien is ook in de ze dorpen de tijd niet stil blijven staan, maar filmopnames zijn niet meer vervaardigd. De draad moet weer worden opgepakt, vindt het college van b en w. De bedoeling is zeker niet een pro motiefilm te maken, maar "het op beeld vastleggen van het maatschappelijk functioneren van de gemeente Mariekerke in al haar geledingen'. De Middelburgse filmer en foto graaf J. Wolterbeek gaat. als de gemeenteraad ermee instemt, een jaar lang de gemeente Ma riekerke en met name haar be volking volgen. Het college van b en w vraagt de raad hiervoor 25.000 gulden beschikbaar te stellen. 'Een aanzienlijk bedrag', melden b en w. 'maar gelet op het produkt dat kan worden ver kregen. niettemin een verant woorde uitgave'. Een speciale commissie uit de raad - met een vertegenwoordiger uit elke frac tie en onder het voorzitterschap van wethouder P. van der Meu- len - wordt belast met de samen stelling van het draaiboek. De gemeenteraad van Marieker ke komt dinsdagavond 15 sep tember om 19.30 uur in Melisker ke bijeen en spreekt dan onder meer over dit voorstel. banen toegankelijk te maken. Met de beits nog aan de schoe nen verheugden de bestuursle den zich over het verkregen re sultaat. Nu willen ze nog een staande wip. schuilhut en jeu-de-boules- baan realiseren. In de winter maanden hoopt de schutterij op een eigen clubavond bij een zus tervereniging. Tijdens de opening kreeg Rave stein door een clubsponsor drie verschillende pijlen en bogen aangeboden. De feestelijke inge bruikname van de accommoda tie werd besloten met een bour- gondische maaltijd voor de vijf enveertig leden tellende schut terij. Auto's doelwit van inbrekers ZIERIKZEE - Vier mensen heb ben aangifte gedaan van auto inbraken die zijn gepleegd in de nacht van vrijdag op zaterdag op Schouwen-Duiveland. De voertuigen stonden geparkeerd aan de Bernhardstraat en de Dijk van Bommenede in Zonne- maire en de Hageweg en de Del tastraat in Bruinisse. Er verdwe nen onder meer geld, cheques en een autoradio. Brandstichting tent in Renesse RENESSE - Brandstichtingen op Schouwen-Duiveland lijken zich niet langer te beperken tot Zierikzee. In de nacht van vrij dag op zaterdag ging in de tuin van een bedrijf aan de Hoge- zoom in Renesse een bungalow tent in vlammen op. Het vuur zou zijn aangestoken. Benadeel de is Z. uit Rotterdam. De scha de bedraagt zevenhonderd gul den. van onze verslaggever SINT MAARTENSDIJK - Er zit nog geen schot in de plannen om 30 a 35 windmolens te plaatsen op de Oesterdam. De Rotter damse projectontwikkelaar Ibro Energy, die de turbines wil bouwen, verwacht dat het zeker nog een halfjaar zal duren voor dat duidelijk is of het project uitvoerbaar is. Overleg met on der meer rijkswaterstaat en de provincie moet helderheid ver schaffen over de mogelijkhe den. Ongeveer een jaar geleden kwa men de ideeen voor het windmo lenpark naar buiten. De bedoe ling is de molens te plaatsen op het grondgebied van de gemeen te Tholen. De turbines moeten tussen de Bergsediepsluis en de gemeentegrens met Reimers- waal komen. Veel meer is nog niet bekend. Onduidelijk is bij voorbeeld welke afmetingen de molens krijgen, en of ze ge plaatst worden aan de kant van de Schelde-Rijnverbinding of de Oosterschelde. Directeur A. Govaert van Ibro Energy kon vrijdag weinig con crete mededelingen doen over de voortgang van het project. „Daarvoor is het te vroeg. We moeten geduld hebben. Het wachten is onder meer oph wikkelen van formele PttxfSI res. En die duren nu eenj lang." De projectontwikk (tb heeft onder meer toestem; 'tf' nodig van rijkswaterstaat»; k» directie milieu en water:; P2' van de provincie. Rijks»; vai staat draagt zorg voor de 0« Uli' dam als waterkering.. M% tan waterstaat beheert de rij over de dam. Bij gebrek aai W detailleerde informatie kua Pbu de twee instanties nog geer. s spraak doen. Dii Voor zover J. Geluk van njfe if terstaat vrijdag kon nagaaj ral' teert het laatste contact n» )Pe projectontwikkelaar al weer enkele maanden geleden., kregen een brief waarin st dat we op korte termijn g concrete plannen hoeven te wachten omdat het uitwe daarvan grote voorbereidi vraagt." Beleidsmedewerkf Hengst van milieu en waters zegt ook al enige tijd nietsu over het project te hebber, hoofd. Het dagelijks gemeentebesj van Tholen staat welwillenj V genover plaatsing van de x on molens. Maar b en w scht - een definitief oordeel op tc ere duidelijk is hoe het windmi park eruit gaat zien. rerli aten f] ietsnJ van een medewerkster HANSWEERT - Klank en dans vulden bijna de hele dag het plein aan de Kerklaan in een zonnig Hansweert. Nederlandse en Vlaamse volksdansvereni gingen demonstreerden enthou siast de hen toegeëigende volks gebruiken. Opzwepende zang, klakkende hakken en zwieren de rokken vormden een menge ling van de weergegeven cultu ren. Veel opzien baarde de gast- groep uit Letland. Jongens en meisjes van tien tot vijftien jaar uit Ragana wisten het talrijke publiek te boeien door hun Rus sische eenvoud en muziek. De festiviteiten in Hansweert waren georganiseerd rond het twintigjarig bestaan van de plaatselijke volksdansvereni ging Scaldis. De vereniging is al sinds de oprichting in 1972 actief in binnen- en buitenland. Elke twee jaar ontvangt zij een gast- groep uit de Oostbloklanden en zelf is Scaldis een graag geziene gast in deze gebieden. In totaal hebben de groepen meer dan 350 optredens ver zorgd en er zijn uitnodigingen te over. Een wisselend aantal leden door de jaren heen resulteert nu in twee groepen. De damesgroep onder leiding van Wil Taal en Roos Durinck danste met twin tig personen de internationale dansen. Een demonstratiegroep van der tig mensen onder leiding van Priscilla van den Berg gaf au thentieke Nederlandse dansen in de Zeeuwse klederdrachten weer. Het opstarten van een kin dergroep begint vaste vormen aan te nemen. De culturele en folkloristische dag bestond niet alleen uit dans en demonstratie. Hansweert bruiste van activiteiten. Een braderie met 150 kramen werd geflankeerd met straattoneel en een uitgebreid programma door een Amersfoortse groep in Zwit serse kleding met honden en karren. Kunstenaars uit de om geving toonden hun werken. 'S-HEERENHOEK Schieting - In De Koren beurs in 's-Heerenhoek is een schieting op de liggende wip voor bejaarden en minder-vali- den gehouden. Er waren 17 schutters. Uitslag, eerste hoofdvogel: H. de Jon ge; tweede hoofdvogel: A. de Jonge; eerste zijvogel: J. van den Dries, allen Soranus, tweede en derde zijvogel P Maat. Zorgvlied; vierde zijvogel Ko van den Dries. VIOS; eerste en twee de kal: J Remijnse, Zorgvlied; derde kal: A. Rentmeester. Willem Teil; vierde kal: P Vette. Concordia; vliegende vogelprijs: Job Koens. Vic toria, meeste kleine vogels (6): J. Re mijnse, Zorgvlied. NIEUWDORP Alpineplanten - De Werk groep Alpineplanten Zeeland houdt op de zaterdagen 12.19 en 26 september, telkens van 10.00 tot 16.00 uur. verkoopdagen van alpineplanten. Dat gebeurt in de kassen van de werkgroep aan de Halsweg in Nieuwdorp. De Werkgroep Alpineplanten Zeeland werd eind vorig jaar door liefhebbers uit Borssele, Vlissingen en Middelburg opge richt en stelt zich ten doel het verzamelen en kweken van rots en alpineplanten uit alle delen van de wereld. In Nieuwdorps beschikt de werkgroep over 300 vierkante meter kasruimte. De paardetram bracht de te kers in vroeger sferen en ai B genstelling was er de heli»; pei met rondvluchten. Voor del ii deren waren er kermisadi nda attracties en de bejaardt; nen Maria-oord kregen een spi programma aangeboden, onder was eeh presentatie de vereniging tot instant#" ding van het Zeeuws cults »li erfgoed uit Kruiningen. De vice-voorzitter van Sesifnw J. Verdunnen, omschreefdt terdag als een schitterendei Dat werd bevestigd doot drukbezocht verbroederiti||M in zaal Zeelandia. Raadscommissi in Nieuwerkerk NIEUWERKERK - De con sie financiën en onderwijs de gemeente Duiveland ht 1 donderdag 10 september vergadering. Op de agenda staan onder nfcj de begroting 1993 van de St ]fn ting Gemeenschappelijke bliotheekvoorziening Set uu wen-Duiveland. de begio: sn; 1993 van de indicatiecom |0U bejaardenoorden en verplet; Bt( huizen Schouwen-Duivelan: een herziening van de begrot Kl 1992 van de Stichting Bk dingscentrum Gereforra Schoolonderwijs. De komst, in het gemeentehui^] Nieuwerkerk, begint om 3 Sr uur. SINT PHILIPSLAND Geboren: Kim, dv E. J. Wallet H. J. Beks; Jacomina, dv C Kunst en M. A. Kempens Hubertus J. zv J. Quist enE van Iwaarden. Getrouwd: C. W. van Dalene F. van Nieuwenhuijzen; M man en Chr. Voorwinden; G J. Bolier en D. S. Neele; D B en P. M, van Vosen. Overleden: H. den Brabef, Verhage, 81 jr. GOES Geboren: Frank, zv D. M. Straalen en M. G.M. Oosten^, Jacob C. zv A. C. Eggebeene! Akershoek; Marinus M. v Weststrate en A. M. Nieu' t|; huijse; Maatje A. dv P. L.&< teil dijk en A. J. Bal; MarijnH.fi J. Quartel en A. Koekk# f;, Beau, zv J. M. JanssensenC. uS| Dobbeleir; Cynthia, dv Janssens en C. P. Dobbel Maarten W. zv W. L. van Wijd E. G. E. Lindenhovius; Ra2 P. A. de Meij en C. A. Wö '(tl weele; Cihan. zv C. Uysaltf Uysal; Youri, zv J. J. Pollens en A. A. Boonman: Pieten E. dv C. Vat en A. van 't Ho! Je Getrouwd: I. B. J. H. Zonde' S. J. Fraanje; A. J. van Stee' J. de Gelder; Th. C. J. Sluijt J. Riemens: M. A. Bliek e Riemens: J. A. Minnaardej Riemens; J. Boogert en P Smit; M. A. van Liere en Fi Feijter. Overleden: C. Zandijk. 54? C. vd Sluijs: G. Houtekams jr. ev C. Harthoorn; D H.Ti a' 83 jr. ev T. N. Oei; A. W. N se. 82 jr. ev J. N. E. Risseeu' Kraak. 83 jr. ev M. den Boer.; van den Berge, 101 jr. wvJ-l Strien; C. van Wingen. 85 JM A. de Dreu; M. J. de Vos, J. Bordui. Ük Een schutter in actie op de nieuwe accommodatie van schutterij Ravestein in Kloetinge. foto Pieter Honhoff

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 22