aanbesteding GEMEENTE HULST heidemij 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 26 AUGUSTUS 199 Met droefheid namen wij kennis dat na een ern stige ziekte is overleden onze neef en achterneef BART DEKKER echtgenoot van Riet Labruyère op de leeftijd van 45 jaar. Wij wensen Riet. de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Middelburg: Willem en Sylvia Lagace Michaela Koudekerke: Ruud en Joke v. d. Kerckhoven Bas en Dennis Sint-Laurens. 24 augsustus 1992. Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van onze vriend en buur man BART DEKKER Wij wensen Riet en de kinderen heel veel sterkte toe. Fam. Huijssoon Fam. Marinissen Fam. Verbrugge Fam. De Visser Sint-Laurens. 24 augustus 1992. Met verslagenheid namen wij kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze goede vriend en buurman BART DEKKER Ons medeleven gaat uit naar Riet en de kinderen. Sint-Laurens: J. Marinissen S. P. Marinissen-van Sorge Rinalda. Peter. Jolanda en Benjamin Sint-Laurens. 25 augustus 1992. Soms bereikt je een bericht waarvan de beteke nis niet goed tot je doordringt Uiteindelijk hebben wij maandagmiddag het be richt ontvangen dat onze vriend, collega en me dewerker BART DEKKER op de leeftijd van 45 jaar is overleden. Bart heeft ruim 15 jaar bij ons bedrijf gewerkt als vertegenwoordiger in het rayon Zeeland en Zuid-West-Brabant. Zijn gedrevenheid en enthousiasme waren en zul len een voorbeeld voor velen blijven. Het doet ons veel pijn om u dit mede te delen. Wij zullen Bart missen. Riet en de kinderen wensen wij heel veel sterkte. Directie en medewerkers Esselte Meto B.V. 3439 ME Nieuwegein Archimedesbaan 19 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega, mentor en vriend BART DEKKER De pijn die het doet om zonder hem verder te moeten is niet te beschrijven. Wij als directe collega's zullen Bart's kameraad schap. gedrevenheid en enthousiasme missen. Riet en de kinderen wensen wij alle sterkte. Collega's buitendienst Esselte Meto B.V. Met ontroering ontvingen wij het bericht van het overlijden van ons actief koorlid, secretaris en vriend, de heer BART DEKKER Dat zijn vrouw Riet. hun kinderen en familie kracht mogen vinden in de woorden van Psalm 121, welke we samen vaak hebben gezongen: „Naar de bergen hef ik mijn oog want mijn hulp koint van omhoog ja, mijn hulp komt van de Heer' Die 't heelal schiep tot Zijn eer". Chr. Gem. Zangver. 'De Lofstem' Sint-Laurens, 24 augustus 1992. Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droefheid uit onze familiekring weg te nemen, on ze geliefde schoonzuster en tante RINA FRANCKE echtgenote van A. Cornelisse op de leeftijd van 60 jaar. Nw.- en St. Joosland: F. J. C. Verweij- Cornelisse P. J. Cornelisse B. J. Cornelisse-Bot J. Cornelisse S. Cornelisse-Schout J. Cornelisse C. Cornelisse- van Belzen Allicante (Sp.i: J Luijk-Cornelisse J. Luijk Neven en nichten Heden overleed onze beste vriendin RINA FRANCKE echtgenote van A. Cornelisse Sterke de Heere haar man en kinderen. Fam. J. Schroevers Arnemuiden, 24 augustus 1992. "Eens aan de avond van mijn leven breng ik. van zorg en strijden moe, voor elke dag. mij hier gegeven. U hoger, reiner loflied toe. Gez. 3904 Met groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vrouw, mama en oma HANNIE SCHOONENBOOM-DOMINICUS geb. in Bandung overl. in Nieuwerkerk 14-12-1923 24-8-1992 Na 8 jaar dapper verzet tegen haar ziekte, moest zij opgeven. Zij rust nu in Gods vrede. Nieuwerkerk: Piet Schoonenboom Zaandam: Annemieke Schoonenboom René Bakker Nathalie Milenka Nieuw-Vennep: Hilleguus Schoonenboom Gé Faber Amsterdam: Robert Jan Schoonenboom Thijs Pieter Schoonenboom 4306 AC Nieuwerkerk Ooststraat 44 Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op vrijdag 28 augustus van 10.30 tot 11.30 uur in het Dorpshuis, Poststraat 20 te Nieuwerkerk. Daarna om 12.00 uur een dienst van Woord en Ge bed in de Herv. kerk te Nieuwerkerk. 's Middags vindt de begrafenis plaats te Warns- veld. Thuis liever geen bezoek. Hannie hield veel van bloemen. Rectificatie De begrafenis van C. RIJKHALS zal plaatsvinden op donderdag 27 augustus te Krefeld (Duitsland), begraafplaats Elfraat om 9.15 uur Heden werd uit onze familiekring weggenomen onze zwager JAN PIETER DAVIDSE echtgenoot van J. M. Lavën Middelburg: M. Laven-Fokke Goes: J. Fokke-Lavën Wemeldinge: N. Lavën-Haay Goes: J. de Witte-Laven Hansweert: L. Hoogerland-Lavën Wemeldinge: C. Laven-Oudeman J. Koopman-Lavën Purmerend: F. Wabeke-Lavën Middelburg, 23 augustus 1992. Tot onze diepe droefheid, maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat de Heere geheel plotseling uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame man en vader MARINUS LOUWS echtgenoot van Elisabeth Johanna Gebraad op de leeftijd van 68 jaar. Kruiningen: E. J. Louws-Gebraad Floor 4416 AC Kruiningen. 25 augustus 1992 Hoofdstraat 75 De begrafenis zal D.V. plaatshebben op zaterdag 29 augustus a.s. om 10.30 uur op de algemene be graafplaats te Kruiningen. Zij, die de begrafenis willen bijwonen worden ver zocht om 9.45 uur aanwezig te zijn in het vereni gingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Krui ningen. Gelegenheid tot condoleren direct na de begrafe nis in bovengenoemd gebouw. Geen bloemen. Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te stu ren. wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere plotseling uit ons midden heeft weggenomen on ze geliefde broer, zwager en oom MARINUS LOUWS echtgenoot van Elisabeth Johanna Gebraad op de leeftijd van 68 jaar. Meliskerke: Meliskerke: Meliskerke: Nisse: Wolphaartsdijk: 's-H. Arendskerke: Borsele: Krabbendijke: 25 Augustus 1992. C. Dekker-Louws W. Louws P Louws-Wïllemse M. Louws C. Louws-Wisse D. Louws F. Louws A. Louws-van Weele C. Louws A. B. Louws-Westveer M. de Kok-Louws F. de Kok M. Schouwenaars-Louws M. Schouwenaars S. Louws Neven en nichten Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze zwager en oom MARINUS LOUWS echtgenoot van Elisabeth Johanna Gebraad op de leeftijd van 68 jaar. Dronten: D. C. W. Gebraad P. Gebraad-Plaatsman Goes: W. C. D. Gebraad M. Gebraad-Janse nr.n Neven en nichten 25 Augustus 1992. Enige en algemene kennisgeving Verdrietig maar met grote dankbaarheid voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een kort ziekbed van ons is heengegaan, onze lieve broer, zwager en oom LAURENS JOOSSE weduwnaar van Betsy van Hoorn op de leeftijd van 75 jaar. Nieuwdorp: A. Joosse M. Joosse-Steketee Middelburg: J. Cevaal M. P. Cevaal-Peijpers Vogelenzang: L. Moes-Cevaal J. Moes Middelburg: J. Joosse H. Joosse-Kramer Vlissingen: J. Müller-Joosse L. Müller Bergen op Zoom: N. van der Stelt-Cevaal B. van der Stelt Neven en nichten Middelburg, 25 augustus 1992 Huize 'Sint-Willibrord' Correspondentieadres: Rentmeesterlaan 20.4336 EM Middelburg De overledene is opgebaard in het rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 in Middelburg, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is don derdag a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. Een korte overdenking zal gehouden worden op vrijdag 28 augustus om 15.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraaf plaats. Heden overleed vrij onverwachts onze OME LAU op de leeftijd van 75 jaar. Fam. De Paauw en kinderen Fam. Vet en kinderen Rust zacht ome Lau Middelburg, 25 augustus 1992. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster GEERTRUIDA HOUTEKAMER echtgenote van Cornelis Harthoorn op de leeftijd van 83 jaar. Oostdijk: J. Harthoorn Wilhelminadorp: W. Westdorp-Harthoom Yerseke: S. Harthoorn M. Harthoorn-Verhagen Rilland: G. van Hoorn-Harthoorn J. van Hoorn Krabbendijke: L. v. d. Berge-Harthoom A. v. d. Berge Toch nog onverwachts werd van ons weggeno men onze geliefde tante GEERTRUIDA HOUTEKAMER echtgenote van Cornelis Harthoorn P. M. Jansen J. C. Jansen-Wairave J. Jansen H. M. Jansen-Nelisse M. Nelisse-Jansen P. M. Nelisse J. A. de Koster-Jansen M. J. de Koster A. J Jansen J. Jansen-Sinke L. Jansen J. Jansen C. Jansen-Paauwe G.Jansen J. Jansen M. Jansen-Steenpoorte M. van der Hart-Jansen L. van der Hart M. Oostdijk-Jansen A. J. Oostdijk J. Steenpoorte Kruiningen. 24 augustus 1992. Heden is plotseling van ons weggenomen onze oom en oudoom CORNELIS MARINUS GEELHOED op de leeftijd van 80 jaar. Fam. Den Engelsman Neven en nichten 25 Augustus 1992 Bejaardencentrum 'Rustoord' Correspondentieadres: Tulpstraat 24. 4486 BZ Colijnsplaat Onze oom en oudoom is opgebaard in de aula van Bejaardencentrum 'Rustoord'. Dr. Maasstraat 4 te Colijnsplaat. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar donder dag 27 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 28 augustus om 14.30 uur in 'Rustoord', waarna aan sluitend om 15.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid bestaat gelegen heid tot condoleren in 'Rustoord'. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zen den. gelieve u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Enige en algemene kennisgeving. Met dankbaarheid omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat hij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa CORNELIS ARISTIDE VAN DER HOOFT echtgenoot van Alida Maria Gimpel op de leeftijd van 81 jaar. Aardenburg: A. M. van der Hooft-Gimpel Kinderen en kleinkinderen 4527 BX Aardenburg. 21 augustus 1992 Wandeldreef 17 De crematie heeft in alle stilte plaatsgehad. - Geen bezoek aan huis. De Here is mijn sterkte en mijn psalm. Hij is mij tot heil geweest. Psalm 118:14 Met droefheid geven wij u kennis dat geheel on verwacht is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante CATHARINA VAN WINGEN weduwe van Jacob Abraham de Dreu op de leeftijd van 85 jaar. Baarland: Joh. van Wingen Baarland: I. J. van Wingen J. van Wingen-Willemse Driewegen: C. E. de Dreu Oudelande: A. C. van Sabben-de Dreu Neven en nichten Baarland. 24 augustus 1992 Delischeweg 4 Correspondentieadres: Burg. Vogelaarstraat 1. 4435 AR Baarland De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum van Begrafenisonderneming Van der Hooft, Bos- seweide 2 te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar vrijdag 28 augustus van 19.30-20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 29 augustus om 11.15 uur ip het Verenigingsge bouw, Nieuweweg 4 te Baai'land, waarna aanslui tend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Na afloop van de begrafenis is er in het Vereni gingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Nooit klagend, nooit vragend zijn lasten in stilte dragend zijn handen hebben voor ons geiverkt zijn hart heeft voor ons geklopt zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Heden is tot onze grote droefheid overleden, voorzien van de H. Sacramenten, na een liefde volle verzorging in het verpleeghuis 'Ter Schorre' onze lieve vader, schoonvader, opa, overgrootva der, broer, oom en neef FERDINAND AUGUST ARNOLD ASSELMAN weduwnaar van Augusta Christina Philomena Heije op de leeftijd van 86 jaar. Axel: M. Herman-Asselman R. Herman William en Jolanda, Jaqueline, Marco en Marjo Temeuzen: R. Geelhoedt-Asselman N. Geelhoedt Harold en Eef Paul Axel: P. Asselman M. Asselman-de Ridder Natalie Tommy Temeuzen: A. Asselman G. Broekhoven Angelo en Mireille Ronald Petra en Patrick Debbie Axel: J. Asselman M. Asselman-Maas Dion Steven Goes: J. Asselman C. Asselman-Jonkheijm Marino Sacha Familie Asselman Familie Heije Temeuzen, 25 augustus 1992 Correspondentieadres: mevrouw M. Herman-Asselman Sweelinckplein 3. 4571 XP Axel De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 28 augustus a.s. om 10.30 uur in de paro chiekerk van de H. Gregorius de Grote. Wal- straat Axel, waarna de begrafenis volgt op de R.- K. begraafplaats aan de Westsingel. Samenkomst voor de uitvaartdienst om 10.15 uur in de kerk. Pa ligt opgebaard in het mortuarium van het ver pleeghuis 'Ter Schorre'. Churchilllaan 1188. Ter- neuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag om 20.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Gregoriuscentrum naast de kerk. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvan gen. deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een liefdevolle verzorging in 'Rozenoord'. is heden zacht en kalm van ons heengegaan, onze lieve moeder, behuwdmoeder, groot- en over grootmoeder MARIA LEVINA BRUIJNOOGE weduwe van Adriaan Luteijn in de ouderdom van 87 jaar Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluis. 25 augustus 1992 Hoogstraat 58 Correspondentieadres: Dorpsstraat 17, 4505 AN Zuidzande De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 28 au gustus om 15.00 uur op de algemene begraaf plaats te Zuidzande. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Ned. Hervormde Kerk te Zuidzande, welke om 14.30 uur zal aanvangen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Zwaan'. Diepbedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons was, is na een liefdevolle verzorging in 'Nieuw Zorgvliet' van ons weggenomen onze lieve, zorg zame moeder, groot-, over- en betovergrootmoe der JOZINA PIETERNELLA VAN DE BERGE weduwe van Jacob van Strien in de gezegende ouderdom van 101 jaar. Wolphaartsdijk: M. Meertens-van Strien L. J. Meertens Wolphaartsdijk: A. M. Walhout-van Strien A. J. Walhout 's-H. Arendskerke: A. van Strien A. P. van Strien-Meijers Waalwijk: J. van Strien J. van Strien-Hazewindus Goes: J. van Schaik-van Strien J. van Schaik Klein-, achterklein- en achterachterkleinkinderen Wolphaartsdijk. 25 augustus 1992 'Nieuw Zorgvliet' Correspondentieadres: Friesestraat 14.4471 AE Wolphaartsdijk De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 28 au gustus om 14.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Wolphaartsdijk. Vooraf wordt er in 'Nieuw Zorgvliet een korte bij eenkomst gehouden om 13.15 uur waarbij u be leefd wordt uitgenodigd. Na de begrafenis is er in 'Nieuw Zorgvliet' gele genheid tot condoleren. Hierbij wil ik. ook namens Saar, iedereen hartelijk be danken voor de vele kaarten, fruit en bloemen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij m'n thuiskomst. R. v. d. Guchte Vlaamseweg 6. 4456 RE Lewedorp. De burgemeester van Hulst brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis, dat burgemeester en wethouders voornemens zijn in gevolge artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten behoeve van onderstaande plannen. - verbouwen woning en bouwen garage op het perceel Dubbele Poort 10 te Hulst; - bouwen acht woningen op een perceel aan de Vrijheer te St. Jansteen; - verbouwen woning Zwaluwstraat 17 te Hulst en - bouwen woning op een perceel in plan Moer- schans te Hulst Met ingang van 27 augustus 1992 liggen de verzoe ken om vrijstelling gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Gemeen tewerken van de gemeentesecretarie (Sportlaan 4). Een ieder die bezwaar heeft tegen het verlenen van vrijstelling voor een of meer van deze verzoe ken kan dit gedurende voornoemde termijn schriftelijk indienen bij burgemeester en wethou ders, Postbus 49, 4560 AA Hulst. Hulst. 26 augustus 1992 De burgemeester van Hulst, mr. A. A. L. G. M. Kessen HINDERWET Burgemeester en wethouders van Hulst: maken gelet op artikel 31 van de Wet Algemene bepalingen milieuhygiëne bekend dat op 18 au gustus 1992 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van aanvragen van: - Drankenhandel Vermeersen B.V., Absdaalse- weg 49 te Hulst tot het oprichten en in werking hebben van een drankengroothandel op het perceel Absdaalseweg 49 te Hulst: - Socialewerkvoorzieningschap Dethon, Mr. F. J. Haarmanweg 33 te Terneuzen om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende aanvraag we gens het uitbreiden/wijzigen van een metaal- en houtbewerkingsinrichting met (elektro)monta- ge-afdelingen op het perceel Industrieweg 10 te Hulst; - Tuincentrum Terra-Nova v.o.f., Absdaalseweg 70 te Hulst om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende aanvraag wegens het uitbreiden/ wijzigen van een tuincentrum, boom- en bloem kwekerij en hoveniersbedrijf op het perceel Absdaalseweg 70 te Hulst; - de heer J. Weemaes, Tolweg 77 te Hulst om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende aan vraag wegens het uitbreiden/wijzigen van een smederij annex reparatiewerkplaats voor land bouwwerktuigen en het buiten gebruik stellen van de ondergrondse brandstoftanks op het perceel Tolweg 77 te Hulst; - de heer J. van Daele, Hoofdstraat 33 te St. Jan steen om een nieuwe, de gehele inrichting om vattende aanvraag wegens het wijzigen van een brood- en banketbakkerij annex detailhandel in kruidenierswaren en drogisterij-artikelen op het perceel Hoofdstraat 33 te St. Jansteen; - Fa. Gebr. Mangnus, Gentsevaart 8a te Kapelle- brug tot het uitbreiden van een bestaand afle- verstation voor L.P.G.. benzine en dieselolie met een open autowasserij op het perceel Gent sevaart 8a te Kapellebrug; - de heer M. Waem, Grimbeertplein 4 te Nieuw- Namen tot het oprichten en in werking hebben van een tuinbouwbedrijf op het perceel Hul- sterloostraat 12 te Nieuw-Namen; e.e.a. zoals op de bij de aanvragen behorende be scheiden nader is aangegeven. Aan de vergunning zijn voorschriften verbonden ter voorkoming of beperking van gevaar, schade hinder buiten de inrichting. De beschikking en alle andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van heden gedurende een maand in het stadskantoor Sportlaan 4 te Hulst ter inzage, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur alsmede op 29 au gustus. 5. 12 en 19 september 1992 van 09.00 tot 12.00 uur op het Groepsbureau der Rijkspolitie Hulst, van der Maelstedeweg 52 te Hulst. Ingevolge artikel 44. tweede lid. van de Wet alge mene bepalingen milieuhygiëne staat gedurende een maand na heden beroep open voor; a. de aanvrager en de betrokken adviseurs; b. degenen die n.a.v. het bekendmaken van de aanvraag of de ontwerp beschikking op de aanvraag bezwaren hebben ingebracht; c. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest tegen de aanvraag en de ontwerp-beschikking bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroeps termijn van kracht tenzij vooraf beroep wordt in gesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt ge daan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht en gezon den aan de Raad van State, Afdeling voor de ge schillen van bestuur, Binnenhof 1,2513 AA 's-Gra- venhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Hulst, 26 augustus 1992 Burgemeester en wethouders van Hulst, De burgmeester, mr. A. A. L. G. M. Kessen De secretaris, mr. H. J. v. Geesbergen. DORPENTOCHT Graag willen wij alle mensen die na het onwel wordei T van onze moeder en vriendin op de Noorddijk te Vrou- wenpolder en die op wat voor wijze dan ook, eerste hul& hebben verleend, daarvoor onze hartelijke dank- gen. u0U f\ 'hd I ze? Kinderen Lftbruijère Fam. Clarijs Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor de fel citaties, kaarten en cadeaus, die wij op onze huweliil dag mochten ontvangen. Het is een onvergetelijke dag geworden Patrick en Nanda van Vliembergen-Det 4569 TE Graauw Zandbergsestraat 40 ■1' Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor de veleT" kaarten en attenties die wij ter gelegenheid van ons3j.f" jarig huwelijk mochten ontvangen. M. A. Wisse S. Wisse-de Fouw Augustus 1992 Wilhelminastr. 84. 4484 AJ Kortgene. ■:d Bedankt De grote belangstelling, felicitaties, bloemen, cadeaus *1 die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons&T jarig huwelijk, maakten het voor ons tot een onvergefc lijke dag. Ook namens onze kinderen en kleinkinderen u hiervoor hartelijk dank. J. Wolfert en C. J. Wolfert-de Visser id Baljuwlaan 14 4541 EG Sluiskil ib In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven die wij van familie,' vrienden, kennissen en buurtbewoners mochten ont- 3 vangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mi lieve vrouw, onze moeder en oma ANNA ELISABETH GEENE-VAN IWAARDEN betuigen wij onze oprechte dank. het heeft ons erg oni-, roerd. Onze bijzondere dank gaat uit naar doktoren en ver- pleegkundigen van het Oosterscheldeziekenhuis en> naar dokter v. d. Vlugt. en dominee v. d. Vlugt-Plet. Namens de familie: A. Geene Wolphaartsdijk. augustus 1992. :b In plaats van kaarten Hiermede willen wij iedereen bedanken voor de belang stelling en het medeleven na het overlijden van on; lieve zus. schoonzus en tante LENIE VAN DER STAAL Namens de familie: Rie en Dick Roelse-van der Staal Vlissingen. augustus 1992 Voor uw medeleven, ons betoond na het overlijden van onze lieve mama en oma LEUNTJE (LENIE) SCHRIER-WIELEMAKER willen wij u oprecht dankzeggen. Fam. Labruyère-Schrier Fam. v. d. Linden-Schrier Voor uw medeleven en belangstelling welke wij moch-, ten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa EELKEFRANSBERGEN betuigen wij u onze oprechte dank. K. Fransbergen-de Koe kinderen en kleinkinderen j?, Terneuzen, augustus 1992. F. J. HEERE huisarts geen praktijk van 31 augustus t/m 16 september Waarneming A t/m H: dokter Bruynzee! Herengracht 68 tel. 15814 I t/m P: dokter Buytendijk, Noordweg 353, tel. 12460 Q t/m Z: dokter Lankhorst, Seisweg 29, tel. 13456 Aanbesteder/Opdrachtgever: Het Bestuur van het Wegschap Walcheren, Goese Korenmarkt 34, 4331 HT Middelburg Directievoerende instantie: HEIDEMIJ ADVIESBUREAU BV, Jupiterstraat 122, 2132 HG Hoofddorp. Besteknr. 2, dienstjaar 1992 (H.A. nr. 4493), volgens RAW-systematiek, inzake reconstructie Weelweg. Aanbesteding: openbaar volgens Uniform Aanbeste dingsreglement 1986 met uitzondering van gestelde in art. 6, lid 1 en behoudens hogere goedkeuring. Het werk omvat o.a.: - opbreken en yerwerken bitumineuze verharding ca. 5000 m* - grondverzet ca. 1400 nr - aanvoeren/verwerken lichtgebonden verhardingslaag ca. 3250 ton - aanbrengen: grindasfaltbeton ca. 640 ton open asfaltbeton ca. 500 ton dicht asfaltbeton ca. 365 ton Plaats van uitvoering: gemeente Veere, in de provin cie Zeeland. Uitvoeringstermijn: 60 werkbare werkdagen. Betaling: per periode van 4 weken. Bestek ligt vanaf 10 dagen na datum bekendmaking bij directievoerende instantie ter inzage. Een afdruk wordt toegezonden indien verschuldigde bedrag ad 230,- (incl. omzetbelasting) voor maandag 7 sep tember 1992 bij Heidemij Adviesbureau BV Arnhem is ontvangen. Betaling onder vermelding van besteknr. 2, dienst jaar 1992 (H.A. nr. 4493) kan uitsluitend geschieden door: - overmaking op postgironr. 2856082 ten name van Heidemij Adviesbureau BV Arnhem; - Aanbieding van girobetaalkaart, betaalcheque of eurocheque bij Heidemij Adviesbureau BV, Lovink- laan 1, Postbus 264, 6800 AG Arnhem t.a.v. me vrouw M. J. Bogaards. Andere betalingen worden niet geaccepteerd. Geen restitutie. Tevens is levering van de RAW-bestekbeschrijving in standaarduitwisselingsformaat op diskette (3,5 inch 720 Kb) mogelijk door betaling van een extra bedrag van 35,- incl. omzetbelasting, op de hierboven aan gegeven wijze; totaal derhalve te betalen 265,-, incl omzetbelasting. Toezending vindt plaats gelijktijdig met het bestek. Inlichtingen alleen op vrijdag 18 september 1992 om 10.00 uur in het kantoor van het Wegschap Walche ren, Goese Korenmarkt 34 te Middelburg. Nota van inlichtingen ligt ter inzage bij de directievoe rende instantie. Inschrijvingsbiljetten op plaats en datum aanbeste ding in daarvoor bestemde bus deponeren tussen 13.30 uur en 14.00 uur. Aanbesteding: op maandag 28 september 1992 om 14.00 uur in het kantoor van het Wegschap Walche ren, Goese Korenmarkt 34 te Middelburg. Verklaring van inschrijvingsvereisten behoort bij in schrijvingsbiljet. Bankverklaring, verklaring betref fende omzet, lijst uitgevoerde werken, globale plan ning en opgave onderaannemer(s) moeten op ver zoek na aanbesteding worden overlegd. Termijn gestanddoening: 60 dagen. Adviesbureau ■:;li ste '"•'I 6' k ::t

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 24