IVV'24 overklast Serooskerke ^oes veel te sterk voor Veere: 5-0 Hoek scoort er lustig op los bij Lewedorpse Boys Koewacht wint voetbaltoernooi van Groot-Axel Sluiskil behaalt ruime winst: 3-0 Kloetinge verliest damestoernooi in strafschopserie sport iIstenaars nu al op schot in oefencampagne MAANDAG 24 AUGUSTUS 1992 ae medewerker F- Een gretig en fris voet- d HVV'24 toonde zater- ,p eigen veld aan hoe baar Serooskerke nog is. I overwinning van de Hul- en |oeg kwam tot stand via combinaties, waarop de Hl jgeersteklasser het ant- schuldig moest blijven. iek sterke, maar statische ikerke-verdedigers wer- jjj lij vlagen weggespeeld B de lichtgewichten van Bovendien klopte de orga- achterin van geen kan- 0: |et vertrek van Jaap Pij- ,s irg zou de ploeg weieens n opbreken, want de 011- m Edward Jongepier ■ld zaterdag nog niet bere- irj ioorzijn laak. oelpunten moest Seroos- incasseren: dat was in tij- •tmeer gebeurd. De ver ia ng was tot voor kort de graat van Serooskerke, als dat gegeven straks in aarste klas van het zater- atbal ook nog eens weg- l? ian wachten er moeilijke roor de Walcherse club. iaan de nieuwe trainer Ad sliet om te bewijzen dat ?nduel tegen HVV slechts uncident kan worden be- I. Poortvliet moet, in de sehap dat Serooskerke Kassen hoger speelt, met afgunst hebben gekeken iet spelersmateriaal van pndagderdeklasser uit Om verschillende rede- ste HW zaterdag nog vijf espeiers. dien vielen Harm es en Mario de Bakker al atig minuten uit met bles- ,maar dat bleek niet van op de wedstrijd. De ver- s werden meegetrokken Dennis Rietjens. Angelo leken en de aanwinsten Swiers en Werner Blanc- tt g tempo Telussa dringt HVV een Uende speelwijze op, l" ij een hoog tempo moet tó n ontwikkeld. Tijdens de periode heeft het concept ie nieuwe trainer al zijn len afgeworpen, want alle ijden werden door HVV irermacht gewonnen. moest de gre- van HVV al in de begin fase onderkennen. Binnen vijf minuten zetten Werner Blanc- kaert op aangeven van Harm Rietjens en Carlo Blommaert na een voorzet van Jan Leendertse met twee gave treffers HVV op een 2-0 voorsprong. Serooskerke schrok toen even wakker, maai- moest toch te vaak het initiatief aan de thuis club laten. Alleen dankzij een slordigheid van Giovanni Ver- braeken (hij werd na rust ver vangen door Lucas van de Voor de) kwam Serooskerke via John van der Have terug in de wed strijd: 2-1. Hans Wattel liet in de zelfde minuut nog een unieke kans op de gelijkmaker liggen. Dicteren In de tweede helft, bleef HW het spel dicteren. Uit een hoekschop van Blanckaert verraste Ver- braeken doelman Jongepier: 3-1. Tien minuten later kon Blom maert via een teruggekopte bal van Swiers 4-1 aantekenen. Hans Wattel was toen al met een blessure naar de kant gegaan. Serooskerke wilde niet afgaan. Arthur van Huizen tikte een voorzet van René Geschiere aan de eerste paal in het HVV-doel en Van der Have mocht via een strafschop de stand tot 4-3 te rugbrengen. Uitblinker Blanc kaert kopte echter in de slotfase nog een voorzet van Verbraeken beheerst in: 5-3. Werner Blanckaert (links) en Marlon van der Goes nemen Hans Wattel van Serooskerke in de tang. Vlotte overwinning van 9-0 HOEK - Daags na het duel met Eendracht Aalst (3-2 winst) trad Hoek zaterdag alweer aan tegen Lewe dorpse Boys. De Zeeuws-Vlamingen ondervonden er geen nadeel van. want via een 4-0 ruststand werd het uiteindelijk 9-0. Voor de rust waren Jack Scheele, Remco van Keeken en Antoine Thoen (tweemaal) de doelpuntenmakers en in de nog eenzijdiger tweede helft dreven Remco van Keeken. Antoine Thoen (elk tweemaal) en Mart van de Guchte de score op naar 9.-0. Hoek speelde overigens zonder Ruud Verbeek. Mare de Kunder en Frank Hemelsoet, maar kon weer wél een beroep doen op Mart van de Guchte en Wim Zoete- weij. Clinge - Terneuzense Boys 2-2 Clinge was voor de rust oppermachtig en kwam toen ook verdiend op een 2-0 voorsprong door doelpunten van Mark Triest en Pascal Delforge. Maar in de tweede helft waren de rollen omgekeerd en domineerde Ter neuzense Boys op basis van een grotere inzet en meer wilskracht. Tien minuten na de rust werd het 1-2 door een treffer van Aijen Sol en halverwege de tweede helft zorgde Johnny de Ritter voor 2-2. RKONS - Terneuzen 5-0 Terneuzen. dat dit weekeinde in Limburg verbleef, kon in de eerste helft RKONS uit Schaesberg nog re delijk tjijbenen, maar moest zich in de tweede helft al snel neerleggen bij de suprematie van de eerste klas- ser. Omdat de organisatie achterin wegviel werd het zodoende via 1-0 bij de rust 5-0. Dijkstra opende in de 25e minuut, de score en bleek ook in de tweede helft nog eens drie keer succesvol. De resterende treffer kwam op naam van Mertens. Cadzand - Zaamslag 0-12 Cadzand kon verre van volledig aantreden tegen Zaamslag. dat dan ook met de regelmaat van de klok kon scoren. Het klasseverschil was zo groot dat de be zoekers al voor de rust naar 7-0 konden uitlopen door doelpunten van Jan de Zwarte (driemaal). Peter Jan sen. Johan Haak. Mark de Putter en Ko Ruitenburg. Na de rust kon Zaamslag zijn doelpuntenhonger ver der stillen via Mark Cornelissen. Johan Haak. Jan de Zwarte, Peter Dees en Pim Vogel: 12-0. Ria YV-VVR2-3 Ria trad zaterdagmiddag alweer voor het vierde ach tereenvolgende jaar in de voorbereiding aan tegen VVR uit Rijsbergen, dat dit seizoen in de vierde klas uitkomt. Na een 3-0 achterstand bij de rust verloren de Zeeuws-Vlamingen maar nipt met 2-3. VVR was voor de rust de beste ploeg en kwam vlot op 3-0 door doel punten van Comé Roks, Marcel van Hees en Henry Hanegraaf. Maai- toen Ria in de tweede helft uit een ander vaatje ging tappen werd het 1-3 en 2-3 door tref fers van Jean-Pierre van Dorsselaer en Ernt-Jan Wil- lemkens. De gelijmaker bleef echter uit. ok Middelburg en Bevelanders naar ruime overwinningen chi in onze medewerker nfl L1SS1NGEN - Bijna alle euwse amateurclubs kwa- sfe m twee weken voor de com- e: litiestart in actie. Goes be- itigde de uitstekende vorm i leen 5-0 winst in en tegen tere. dat overigens niet hele- ul compleet aantrad. Mid- flburg legde voor de rust (6-0) de basis voor de afgeteken- 8-1 overwinning tegen de rabantse vierdeklasser jmpia '60 uit Dongen. Beve- aders schoot met scherp (7-0) ten Luctor. terwijl zater- hveedeklasser Arnemui- n aangenaam verraste met 1-0 zege tegen zondageer- tklasser Gemert. (klas wd< de hevige regenval en het seer van zaterdagavond lie- 5 enkele oefenduels vertra- op. maar de meeste wed- ijden konden gewoon door- ail. Zonnemaire tegen Bruse )s werd na een klein half uur ieeti3-0 stand in het voordeel de ploeg uit Bruinisse ge- lakt. terwijl Kwadendamme ?en Patrijzen twintig minu- voor tijd bij een 1-4 stand d afgeblazen. Oostkapelle et Colijnsplaatse Boys tfd vanwege de slechte frsomstandigheden uitge- ld. Donderdag treffen beide ;bs elkaar om 19.30 uur in stkapelle. ft Domburg-Dauwendaele >8 niet door. Kapelle-Clu- |0' ra en Smerdiek-SSV '65 wer- iom andere redenen afge- w v tre-Goes 0-5 thuisclub miste weliswaar 6 aantal basisspelers van s'; blessures, maar dat snit niet weg dat Goes in de feneampagne uitstekend op ^f is. De formatie van Ron ii liner scoort er lustig op los. Veere moest dit aan den ondervinden. Bij de rust itde voorsprong al opgelo- i tot 4-0 in het voordeel van tondagtweedeklasser. In de ïfde helft bood Veere meer ïnspel. maar de ploeg kon 8zware nederlaag niet meer «Ómen. Ron Krijger nam treffers voor zijn rekening, j^-nj! Frank Goedegebuure Willem Sabander het vijftal 'maakten. _x)mpia'60-Middelburg 1-8 klasseverschil was duide- merkbaar. Bij de rust was stand al opgelopen tot een 6 Oorsprong via doelpunten 1 Jan de Rijke (2). Paul topper (2). Alex Lourens en ran Molenaar, maar daarna Middelburg gas terug. Een aanval van Yerseke (donkere shirts) op het doel van Kozakken Boys foto Oscar van Beest Eerst scoorde De Rooy voor Olympia, daarna bepaalden Schipper en Steven Seedo de eindstand op 8-1. Sam Telussa maakte na een half jaar zijn heroptreden in het Middel- burgdoel. Arnemuiden-Gemert 1-0 De Arnemuidenaren speelden hun beste wedstrijd van de voorbereiding. De winst was dan ook volkomen terecht. Leo de Nooijer maakte halverwege de eerste helft met een schitte rende volley het enige doel punt. Wel troffen Jacco Schroe- vers en Noak van Belzen nog het houtwerk. Voor het overige kwam de winst niet meer in ge vaar Kloetinge-SSV'65 3-0 Het trainingskamp in Renesse liet bij Kloetinge zijn sporen na. Toch wist de tweedeklasser het technisch overwicht voor rust in een doelpunt van Ro nald Zuydwegt om te zetten. Dezelfde speler scoorde in de tweede helft 2-0, terwijl Peter Willemse 3-0 aantekende. John Bentschap Knook miste nog een strafschop voor Kloetinge. De Goesenaren hadden best een doelpunt verdiend. Bevelanders-Luctor 7-0 Na de teleurstellende 4-0 ne derlaag tegen 's Heer Arends- kerke nam Bevelanders een dag later meteen revanche Luctor werd daarvan het slachtoffer. Na ruim een half uur zette Ernest van de Weele de thuisclub op een 1-0 voor sprong. nog voor de rust scoor de Martin Versluis 2-0. In de tweede helft nam Bevelanders ruim afstand dankzij een eigen doelpunt van Luctor. Leo Ver sluis <2). Kees de Haze en Jan Leendertse. Yerseke-Kozakken Boys 2-2 Het gelijke spel was een terech te afspiegeling. Jan Witte zette Yerseke op een 1-0 voorsprong, die nog voor de rust teniet werd gedaan. In de tweede helft zorgde Martin van Hekke uit een strafschop voor 2-1. maar Kozakken Boys kwam uitein delijk nog langszij: 2-2. Kruiningen-Walcheren 3-0 Binnen het veld waren beide ploegen, aan elkaar gewaagd. Het verschil zat in de afwer king. Edward Bank en Edwin Arens benutten voor Kruinin- gen de kansen: 2-0. Na rust een sterker Walcheren, maar een kwartier voor tijd bepaalde routinier Erik de Keijzer de stand enigszins geflatteerd op 3-0. Rillandia-Noad'67 4-2 Een pittige wedstrijd, waarbij bij beide teams een speler uit het veld werd gestuurd. De eer ste helft ging gelijk op. Hornes en Arthur de Jong gaven Ril- landia een 2-0 voorsprong, maar een conditioneel sterker Noad kwam terug via treffers van Hans Polderman 2-2. Twee doelpunten van Richard Lambertus beslisten het duel in het voordeel (4-2) van Rillan- dia. Bram Filius schoot voor Noad nog een strafschop legen de paal. Klundert-RCS 2-3 Beide ploegen hanteerden veelvuldig de buitenspel val. RCS was de betere ploeg, maar keek eerst tegen een 1-0 achter stand aan door een doelpunt van Gert-Jan Tetteroo. In de tweede helft startte RCS over rompelend en dat leverde na een prima aanval via Ron van Roosevelt succes op: 1-1. Kees Westerweele omzeilde vervol gens keurig de buitenspelval en zette RCS op een 2-1 voor sprong. Kort voor tijd kwam Klundert door een doelpunt van Erik Zeeman op gelijke hoogte (2-2). maar in de slotmi nuut bepaalde Erik Dellebeke uit een hoekschop de eind stand op 3-2 in het voordeel van de Souburgers. Zeeland Sport-Bavel 4-2 De overwinning was verdiend. Een 1-0 achterstand werd voor rust nog omgezet in een 2-1 voorsprong dankzij doelpun ten van Robbie Hooreman en Jan-Jaap Buijk (uit een straf schop). In de tweede helft een op en neergaande wedstrijd, maar na de gelijkmaker (2-2) bleven de beste kansen voor Zeeland Sport. De trefzeker heid van Hooreman (via een lob) en Buijk waren voldoende voor de 4-2 winst. WHS-Wemeldinge 2-2 Een aantrekkelijk duel. Beide ploegen speelden op de winst. Ivan Boeye zette Wemeldinge op een 1-0 voorsprong, maar Leon van den Ouden zorgde voor rust nog voor de gelijkma ker 1-1). In de tweede helft het zelfde beeld. WHS nam welis waar nu de leiding (2-1) via een doelpunt van William Vroegop. maar Boeye antwoordde met zijn tweede treffer: 2-2. Nieuwland-Noormannen 5-1 De Bevelanders namen vanaf het begin het initiatief. Dat overwicht leverde doelpunten op via Hans Schotman (2) en Kees Janse. Noormannen kwam dankzij een treffer van Robbie Boogaart terug tot 3-1. maar in de slotfase maakten Willem Dieleman en Wilco Kwekkeboorm aan alle onze kerheid een eind- 5-1. NTVV-SKN WK 4-5 Een doelpuntrijke wedstrijd Aanvankelijk leek er niets in de weg voor de Schouwse ploeg. Arnold van der Cingel. Erwin Teunissen en Michel Flikweert zette SKNWK op rozen: 0-3 Vlak voor rust scoorde Wilbert van Vliet nog voor NTVV. maar vlak na rust vergrootte SKNWK de marge tot 1-5 via treffers van Peter van de Cin gel In de slotfase kwam de thuisclub bijna nog langszij, maar men bleef door doelpun ten van Van Vliet. Dick Kievit en Jarco de Jong op 4-5 steken Dubbeldam-SPS 3-0 De thuisclub domineerde de wedstrijd. Een mat spelend SPS kon slechts even in de tweede helft overtuigen, maar toen was de strijd al gestreden met doelpunten van Dennis Vos. Arjo Harmans en Marco Visschers: 3-0. Apollo-Meeuwen 2-8 Een wedstrijd met eenrich tingsverkeer. Meeuwen kwam voor rust op een 2-0 voorsprong via doelpunten van Wilco Din- gemanse en Kees Davidse. In de tweede helft werd de thuis club onder de voet gelopen. Theo Francke. Johnny Wisse. Patrick Koppejan (2) en Rob Dek (2) tekenden voorde Meeu wen-doelpunten. Voor Apollo nam Jericho Hoezen beide tref fers voor zijn rekening. Ricky de Buck was bij Meeuwen uit blinker. Kwadendamme-Patrijzen 1-4 De jubilerende vereniging moest zijn meerdere erkennen in Patrijzen. Twintig voor tijd werd het duel gestaakt van wege de hevige onweersbuien. Camiel Rentmeester scoorde een hattrick. André Smulders maakte het overige doelpunt. Bij Kwadendamme was Peter Peters de doelpuntenmaker. De 4-1 stand was al bij de rust bereikt. Zonnemaire-Bruse Boys 0-3 (gestaakt) Gerben Goudzwaard, Tonnie en Jacob van den Berge van Bruse Boys zorgden voor een comfortabele 3-0 voorsprong, maar na een klein half uur werd het duel gestaakt vanwege het slechte weer. De wedstrijd wordt op een nader te bepalen datum overgespeeld. SC Gaslel-Zierikzee 2-2 Het gelijkspel gaf de verhou ding in het veld goed weer. In de eerste helft zette René Roon de bezoekers op een 1-0 voor sprong. De thuisclub kwam tien minuten na rust langszij, nadat een inzet van Johan Ba tenburg via een Zierikzee-ver- dediger het doel inging. 1-1. Een kwartier voor tijd scoorde Freddie Kramer bij een uitval 1 -2. maar een benutte straf schop van Ronald Akkermans gaf de verhoudingen binnen het veld uitstekend weer: 2-2. GPC-FC Wilbert 9-1 Voor de rust was er nog wel evenwicht in de strijd, maar al vrij snel kwam GPC op 2-0 door treffers van Martin Swennen. Diezelfde speler scoorde na rust nog drie keer. Ottens (twee keen. Dane en Felius zorgden voor 9-0. Brink scoorde nog te gen: 9-1 van onze medewerker SPl'I - Het 'Groot-Axel voetbal toernooi' is zaterdagmiddag geèindigd in een overwinning voor Koewacht. De zondag vier de klasser haalde de maximale score van zes punten en bleef daarmee Spui (vier punten) en Axel en AZVV (elk één punt) voor. Koewacht bleek op de velden van de voetbalvereniging Spui in elk geval de meest ambitieuze ploeg. Het was ook geen toeval dat Koewacht zowel de topsco rer van het toernooi Jacky Lam bert met acht treffers) als de bes te speler (Adrie Koekkoek) le verde. Axel mocht weliswaar als excuus aanvoeren dat het met de tweede selectie moest aantre den (omdat voor het eerste giste ren het bekerduel met Steen wachtte), maar voor AZVV gol den nauwelijks of geen verzach tende omstandigheden. De za terdag derde klasser maakte tij dens het gehele toernooi (met wedstrijdjes van tweemaal twin tig minuten) een vermoeide in druk en straalde nauwelijks enige wilskracht uit. Tegen Axel werd het nog 2-2. maar daarna verloor AZVV zowel van Spui <3- 1) als Koewacht (3-0). De uitslagen: Spui - Koewacht U-4 idoelpuntenma kers Vlassenrood en Jacky Lambert. 3xi. AZVV - Axel 2-2 (doelpuntenma kers voor AZVV: Curan en Jacco de Koeijer en voor Axel: Ivo Wouters en Frank Broedersi. Spui - Axel 3-2 (Axel Henk Koekkoek en Eric Dey. Spui: Ronnie Fieret. Alex Meijer en Humphrey Klapwijk), AZVV - Koe wacht 0-3 (Jacky Lambert 2x en adrie Koekkoek). Spui - AZVV 3-1 (Spui Rini Agema, Patric van de Bogaert en Michel Fieret. AZVV: Eric Wiel- and) en Axel - Koewacht 0-3 (Jacky Lambert 2x en Stefan Mieras De eindstand: 1 Koewacht 3-6 10-0) 2, Spui 3-4 (6-7) 3. Axel 2 (4-8) en 4 AZVV 3-1 (3-8) foto Camile Schelstraete SLUISKIL - Sluiskil had gis termiddag weinig moeite met Philippine. Sluiskil behaalde een regelmatige 3-0 overwin ning op Philippine, dat noch tans redelijk weerstand bood. De thuisclub was echter zoveel beter dat op de einduitslag wei nig af te dingen viel. Berry Dal- linga scoorde zowel vóór als na de rust en via Rolf Mobach werd het tien minuten voor tijd 3-0 Hoofdplaat - Oostburg 2-0 - Hoofdplaat was de gehele wed strijd in de meerderheid, hoewel Oostburg zich ook een aantal doelrijpe kansen schiep. De 2-0 eindstand gaf de veldverhou- ding echter exact weer Rudy Thomas bracht Hoofdplaat na vijftien minuten spelen tuit een vrije trap na een foutieve terug speelbal) op voorsprong. En hal verwege de tweede helft werd het 2-0 door een doelpunt van Vincent Calon. Schoondijke - Breskens 2 1-2 - Breskens 2 was in de eerste helft over het algemeen gevaarlijker dan Schoondijke. dat een vijftal A-junioren heeft moeten inpas sen en daarom nog zoekende is. Voor de rust werd het ook ver diend 2-0 door doelpunten van Serge de Ruijsscher en Sjaak van de Broecke. Na de hervat ting echter was Schoondijke de meest aanvallende ploeg en na een kwartier werd het ook 1-2 door een treffer van Carlo Keij- mel. De lat stond daarna (bij een inzet van Tonnie Filibert) de ge lijkmaker nog in de weg: 1-2. Walram - Terneuzen 2-2 - In zijn tweede wedstrijd binnen twee dagen kwam Terneuzen tegen Walram uit Valkenburg niet ver der dan een 2-2 gelijkspel. De ruststand was 1-1. Walram nam door doelpunten van Gaston Akkerman en Eugène Willems tot tweemaal toe een voor sprong. maar Terneuzen wist de ze evenzovele keren weg te werken. Aardenburg - SK Maldegem 2-1 Tegen SK Maldegem (een der de klasser provinciaal) speelde Aardenburg een redelijke wed strijd. die tenslotte in een 2-1 overwinning uitliep. Paul Hu- bregsen opende voor de rust de score, maar door een goal van Danny Lasseur werd het al snel weer i-1 Na de rust bracht An gelo Sinack Aardenburg voor de tweede maal (en dit keer defini tief) op voorsprong: 2-1. Graauw - Biervliet 2-2 - Graauw was voor de rust, de beste ploeg, Biervlier erna. Met de 2-2 eind stand kon beide ploegen zich dan ook best verenigen. William van Passel en Joost Mangnus zorgden zorgden voor een 2-0 ruststand, maar via twee treffers van Richard Burky kwamen de bezoekers in de tweede helft te rug tot 2-2. Groede - IJzendijke 2 4-1 - Groede was met name voor de rust beter dan IJzendijke 2 en legde toen ook de basis voor de 4 -1 overwinning. De 3-0 ruststand kwam tot stand door doelpun ten van Jan van Belois en Mark Triel (tweemaal). In de tweede helft werd het vervolgens 3-1 door een tegèngoal van Walter Hapers. alvorens Jan van Belois de 4-1 eindstand vastlegde. van onze verslaggever OOSTKAPELLE - De twee fina listen in het damesvoetbal-toer nooi van Oostkapelle hadden zaterdag aan de reguliere speel tijd. twee verlengingen en twee series strafschoppen niet vol doende om tot een beslissing te komen. Kloetinge en SET uit Tilburg, allebei hoofdklassers, waren zo aan elkaar gewaagd, dat de teams ook na de verlen gingen nog steeds op 0-0 ston den. Ook na twee keer vijf straf schoppen hielden de finalisten elkaar in evenwicht, maar ten slotte trok SET- de eindzege naar zich toe. Het was de ontknoping van het toernooi, dat attractief voetbal liet zien en vooral werd gebruikt als opwarmer voor de competi tie De Kloetinge-dames toon den eens te meer aan klaar te zijn voor het komende optreden in de hoofdklas. En ook de an dere Zeeuwse ploegen maakten een sterke indruk. Kloetinge haalde de eindstrijd door in de voorronden Seroos kerke (2-0). Sliedrecht il-0) en Blomhof (1-0) te verslaan. De Zeeuwse dames haalden derhal ve de maximale winst. SET won zowel van Rokanje (3-1) als van Oostkapelle 11-0) en speelde te gen Terneuzense Boys gelijk: 0- 0. Vooral in die poule werd er lustig op los gescoord Rokanje was immers hel zwakke broertje. Terneuzense Boys (7-0) en Oost kapelle (7-1) haalden voor toer- nooiwedstrijden ongekend hoge cijfers. De uitslagen zijn: Poule A: Terneuzense Boys-Oostka- pelle 0-3, Rokanje-SET 1-3. Oostka- pelle-Rokanje 7-1. Terneuzense Boys -SET 0-0, Oostkapelle-SET 0-1. Ter neuzense Boys-Rokanje 7-0. Poule B: Kloetinge-Serooskerke 2-0. Sliedrecht-Blomhof 0-1. Kloetinge- Sliedrecht 1-0. Serooskerke-Blomhol 1-0, Kloetinge-Bloólhof 1-0. Seroos- kerke-Sliedrecht 0-0. 7e en 8e plaats: Rokanje-Sliedrecht 1 -5 Om de vijfde plaats: Terneuzense Boys-Blomhof 1-0. Om de derde plaats: Oostkapelle-Serooskerke 1-0 Finale Kloetinge-SET 0-0 (SET wint na strafschoppen i Een duel tijdens de wedstrijd tussen de dames van Terneuzense Boys (zwarte broektegen Blomhof foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 13