Serooskerke na rust langs Goes W Serge Eude rekent af met Armand Tournois Vriendschappelijk voetbal «l Sluiskil speelt met Aardenburg I Knuyt rijdt naar zege in Koewach sport Middelburg een helft op toeren tegen Bruse Boys ,v. MAANDAG 17 AUGUSTUS 1992 van onze medewerker VLISSINGEN - Het afgelopen weekeinde werd bijna door alle voetbalploegen aangegrepen om nog maar eens te testen. Se rooskerke won in de eerste ech- te testcase met 2-1 van Goes, Veere verloor verrassend van RCS en Middelburg won van Bruse Boys. Hoek verloor ver rassend van RKTVV: 1-2. Hoek - RKTVV 1-2: Hoek-trainer Rinus Zegers hield zaterdag middag aan het duel met RKTVV „geen ontevreden ge voel" over. Dat Hoek uiteinde lijk verloor had volgens Zegers ook meer te maken met het feit. dat RKTVV de kansen beter be nutte dan met defensieve mis sers. zoals vorige week tegen Goes. De verdedigende zwakte, die de Bevelandse ploeg vorige week zo schrijnend aangetoond had, had Rinus Zegers er toe gebracht Jack Scheele als laatste man te proberen. Scheele deed het in de ogen van de trainer niet onver dienstelijk. maar had wel schuld aan de openingstreffer van RKTVV door slecht uit te verde digen. Leon Elands was de doel puntenmaker. Nog voor de rust kwam Hoek (nog zonder Wim Zoeteweij, Mart van de Guchte en Gerard Maas en met Antoine Thoen en Geert-Jan de Smet op de bank) terug tot 1-1 door Mare de Kunder. die een voorzet van Lieven de Boey koppend afrond de. Na de hervatting, toen de Zeeuws-Vlamingen aanvallend wat meer druk uitoefenden, kon het duel alle kanten op. Omdat bij Hoek de afwerking faalde, was het uiteindelijk RKTW dat de winst naar zich toetrok. Niels Hurkens zorgde voor 1-2 na een aanvankelijk afgeweerde vrije trap. Serooskerke - Goes 2-1: De eer ste echte testcase voor Seroos kerke is positief verlopen. Tegen Goes liet de zaterdag-eer steklasser vooral in combinaties zien dat de ploeg ingespeeld is. Bert Riemens, net terug van vakantie, bracht Serooskerke op voorsprong. Nog voor rust bracht Frank Goedgebuure Goes weer langszij. Stefan Hille- brand scoorde na rust de beslis sende treffer. Veere - RCS 0-2: Veere werd za terdag door RCS met beide be nen op de grond gezet. Na twee eerdere winstpartijen, ontbrak het bij het ambitieuze Veere aan inzet. Er werd veel te plichtma tig gespeeld. De bezoekers lieten de thuisploeg slim het spel ma ken en counterden zelf gevaar lijk. Martin Jansen scoorde beide Oostsouburgse treffers. Middelburg - Bruse Boys 4-1: Middelburg creëerde tegen Bru se Boys vele kansen. Voor de rust lukte het de ploeg echter niet de uitstekende doelman Muller te passeren. Tonnie van de Berge bracht uit een uitval 'Bru' zelfs op voorsprong. Na de rust stond het vizier bij de thuis ploeg wei op scherp en werd het door goals van Alex Lourens. Jo- han Molenaar. Jan de Rijke en Pascal van de Berg toch nog 4-1. Voor Middelburg maakte Paul Schipper na tien minuten zijn debuut dit seizoen. Nieuwland - Arnemuiden 1-0: Arnemuiden liep tegen "buur man' Nieuwland verrassend te gen een nederlaag op. Robin Tiel kon na rust uit een razendsnelle counter de winnende treffer voor de thuisploeg binnen koppen. Bevelanders - SSV '65 1-0: Al na één minuut spelen stond de eindstand van de oefenwedstrijd tussen Bevelanders en SSV '65 op het scorebord. Peter Wolse zette met een steekpass Ko Brand alleen voor de keeper. Brand rondde bekwaam af, Be- velanders-speler Leo Wilderom liep een zware knieblessure op. Kapelle - Brabantia 1-5: Kapelle werd door het Eindhovense Bra bantia met de neus op de feiten gedrukt. Zelf benutte de ploeg de kansen niet en de tegenstan der strafte genadeloos elk foutje af. Bij rust leidden de bezoekers met 0-2 door goals van Danny van Mol en Pieter Schepens. Na rust maakte Harry de Waard het uit een strafschop nog even spannend, maar werd het ten slotte door een hattrick van Erik Franc toch nog een duidelijke 1- 5. SKNWK - WHS 5-4: Dat SKNWK nog een moeilijk mid dagje zou krijgen, had de ploeg na snelle 3-0-voorsprong (treffers Erwin Theunissen. Peter van de Singel en Michel Flikweert) waarschijnlijk niet meer ver wacht. Voor rust kwamen de be zoekers al wel iets beter in de wedstrijd. Na 4-0 door Ronnie de Bruine scoorde Wil Faesse tegen en nadat Michel Flikweert 5-1 had gemaakt bracht Jan Mossel man de marge weer op drie. Na de rust gaf SKNWK zelfs nog bij na de winst uit handen. Met ge luk bleef het echter 5-4 (doelpun ten Leo Mosselman en Wil Faes se). Dauwendaele - Krabbendijke 7 -3: De wedstrijd had wel iets weg van een korfbalduel; zo gemak kelijk werd er gescoord. Trainer Pentury was dan ook niet hele maal content. Voor Dauwen daele scoorden Aad Fontein, Re- né de Nooyer (beiden drie keer) en Stefan van Dongen en voor Krabbendijke Ronald Hoekman (twee) en Kees Verhulst. Oostkapelle - Middelburg (zat) 1 -2: Oostkapelle domineerde het eerste half uur en kwam daarin dan ook verdiend op voor sprong. Haro Hazelaar scoorde na een solo vanaf het midden veld. Middelburg werd daarna echter sterker en kwam nog op slag van rust gelijk. Jeras tikte na een scrimmage in de doel- mond de bal in Direct na rust maakte Sjoerd Westerterp uit een vrije trap het winnende doel punt.. Wemeldinge - Kloetinge 2 2-3: Wemeldinge kon de Kloetinge- reserves op inzet lang bijbenen. André Schillemans zette de ploeg zelfs op voorsprong. Kloe tinge liet er daarna echter met goals van Edwin Zuydwegt en John Bentschap Knook (twee keer» geen twijfel over bestaan wie de sterkste was. Gert San- derse maakte er 2-3 van. Luctor - 's Heer Arendskerke 1- 3: Voor de rust scoorde Roedi Westrate twee keer. Luctor kwam daarna nog terug in de wedstrijd via Jan Kees de Jonge, maar zag na een treffer van Van de Klooster de kansen definitief in de rook opgaan. Colijnsplaatse Boys - Nieuw- dorp 5-0: Nog voor rust werd het door Michel Tazelaar en Johny Heinsdijk 2-0. Na rust werd de stand eenvoudig verder opge voerd. John Heinsdijk. Michel Tazelaar en Arjan Snoep druk ten het grote verschil met de af- delingsploeg uit Nieuwdorp nog maar eens in cijfers uit. Zierikzee - Mevo 7-1: Zierikzee was te sterk voor Mevo. Door treffers van Erwin Nelissen, Wim Overweel en Dusic was het al in «V Frank Goedegebuure van Goes legt aan voor de gelijkmaker, maar uiteindelijk zou Serooskerke win nen: 2-1. foto Oscar van Beest de pauze 3-0. Na de rust veran derde er weinig. René Roon. Wim Overweel, Niels Goud swaard en Robbert Roggeband brachten het totaal van Zierik zee op zeven. Dick van Splunder redde voor Mevo de eer. Walcheren - Odio 1-1: Na de eer ste helft gedomineerd te hebben, opende Pieter Burremans na rust de score voor de ploeg uit Ossendrecht. Walcheren, na rust sterker, kwam op gelijke hoogte door een treffer van Niels van Hoven. RCS - Brabantia 5-1: De Oost- souburgers speelden één uitste kende eerste helft. Door doel punten van Wim van Dijke, Je roen Francke, Ron van Rosevelt en Martin Jansen (twee keer) leidde de thuisploeg bij rust met 5-0. Na rust brak het de ploeg op dat het de tweede wedstrijd in twee dagen was. Eric Franc maakte voor de Eindhovenaren nog 5-1. De Meeuwen - Domburg 4-1: De ploeg uit Zoutelande speelde het eerste half uur uitstekend voet bal. Na drie doelpunten (van Theo Francke, Kees Davidse en Patrick Koppejan) viel de wed strijd echter stil. Domburg kwam terug in de wedstrijd en zag dat beloond in een goal van Johan van de Berg. Tien minu ten voor tijd bracht Wilco Dinge- manse het verschil weer op drie. HW '24 - Terneuzense Boys 5-0: Het door blessures geplaagde Terneuzense Boys probeerde HW '24 op inzet bij te blijven en lange tijd lukte dat ook. Toen HW '24, dat opnieuw tot goed combinatievoetbal kwam, in de tweede helft echter van 1-0 op 2-0 kwam brak het verzet van de be zoekers en lag de weg vrij naar de uiteindelijke 5-0. Carlo Blom- maert scoorde in de eerste helft 1 -0 en na de rust waren het Dennis Rietjens (tweemaal, éénmaal met een schitterende vrije trap en éénmaal van afstand), Wer ner Blanckaert (ook al via een vrije trap) en nogmaals Carlo Blommaert die de eindstand op 5-0 bepaalden. Vogelwaarde - Hansweertse Boys 7-0: Vogelwaarde domi neerde en scoorde zodanig regel matig dat het via 3-0 bij de rust uiteindelijk 7-0 werd. Voor de rust waren Adrie da Silva, Ste ven Clippelaar en Marco van Vlieberghe de doelpuntenma kers, na de hervatting - opnieuw - Marco van Vlieberghe (twee maal), Guido Gelderland en Ru dy Raes. Dubbelslag Bart de Kluis open DOS-jeugdtennistoernooi van onze medewerker VLISSINGEN - De finaleronde van het open DOS-jeugdtennis toernooi is een overwegend Zeeuwse - en in de oudste leef tijdsgroepen zelfs een puur Vlis- singse - aangelegenheid gewor den. Op park 'Zwanenburg' hielden Serge Eude en Nathaly Vinkoert de eer van de organise rende vereniging hoog, terwijl Ruben Hendrikse voor de Schelde succes boekte. Slechts Bart de Kluis doorbrak de Zeeuwse hegemonie door met twee hoofdprijzen naar het Lim burgse Molenhoek terug te ke ren. De eindstrijd bij de jongens tot en met 18 jaar ging tussen Serge Eude en Armand Tour nois. Nadat beiden, zoals ver wacht. onbedreigd als poulewin naars gefinished waren, vóór respectievelijk Ruben Hendrik- se en Armando Probert. werd de beslissende tweekamp een aan trekkelijke partij. Serge Eude zocht het vooral in met veel topspin geslagen dri ves. zijn linkshandige opponent had in zijn diep reikende fore hand bij tijd en wijle een krach tig wapen. Eude bleek uiteinde lijk op de belangrijke momenten toch net iets meer in huis te heb ben. hetgeen dan ook via een 6-4. 6-4-score tot uiting kwam. Geen kans Ruben Hendrikse zegevierde een leeftijdscategorie lager, hoe wel hij als verliezend finalist was ingeschat. De pupil van Serge Carpentier won achtereenvol gens Andrej Miljoen. Fabian Probert en Brian van de Broeke en kwam daardoor in de finale tegen Armando Probert van MLTC. De als favoriet gestarte Probert, die in de voorlaatste schifting tegen Johnny Otte nog een duidelijk visitekaartje had afgegeven, kreeg in het slotge vecht geen kans de balans nog maals in zijn voordeel te laten doorslaan. Ruben Hendrikse nam van meet af aan het initia tief en behield dat tot het laatste Toernooizege Tholense Boys van onze medewerker ST. ANNALAND - Tholense Boys is zaterdagmiddag in St. Annaland winnaar geworden geworden van de 26ste editie van de Thoolse voetbalbeker. De ploeg uit Tholen versloeg in de finale op het terrein van WHS het Poortvlietse SPS met 3 -0. SPS won vorig jaar de Een dracht Cup. De finale van de Thoolse beker werd voor het eerst op één dag op neutraal terrein gehouden In de voorgande edities werd de hoofdprijs pas na een uit- en thuisduel vergeven. Ook de pe riode waarin de wedstrijden wor den gespeeld is veranderd, In plaats van begin juni (tien dagen na hemelvaartsdag) is nu geko zen voor het begin van het sei zoen. Moeilijkheden door ver plichtingen voor nacompetities. die in het verleden nog al eens aan de orde kwamen, zijn daar mee van de baan. De uilslagen: vijfde'zesde plaats Smerdiek - Stavenisse 2-1. derde vierde plaats WHS - Vosmeer 6-3. fi nale Tholense Boys - SPS 3-0 (doel punten Leon van Elzaker 2 en Erwin de Nijs). punt in de twee series vergende confrontatie: 6-2, 6-4. Bij de meisjes reikte schema aanvoerster Femke Jonkers niet verder dan tot de demi-finale. Verantwoordelijk hiervoor was Nathalie Vinkoert, die na een slijtageslag het overstapje naar de laatste twee maakte en daar haar voormalige clubgenote Es ther van de Waay tegenover zich kreeg. Ook in dit duel toonde Vinkoert, die een thuiswedstrijd speelde, zich de speelster met de meeste inhoud. Zeker in de eer ste van de twee reeksen durende krachtmeting; 6-0, 6-4. Johnny Otte kwam, zag en over won in de klasse t/m 14 jaar. Als tweede geplaatste van start ge gaan schoof hij in de kwartfinale vlot Jort van Dongen terzijde, een prestatie die hij herhaalde met Andrey Miljoen als rivaal. Ook in de afsluitende ronde was hij een klasse apart. Koploper Fabian Probert slaagde er in de tweesetter slechts één maal in een tegenstoot te plaatsen: 6-1,6 -0. In haar eigen leeftijdgroep kon Nathalie Vinkoert. als eerste ge taxeerd, niet de verwachtingen inlossen. Jessica Bakker werd aldus de in de finale te kloppen speelster. Zij won van Marije van Belzen. In straight sets en met ruim verschil hield de afgevaar digde van de Klappers haar hoofdstedelijke concurrente na melijk op afstand: 6-2, 6-1. De speler van het toernooi werd Bart de Kluis. De Limburger was goed voor twee eindzeges en hij liet bovendien de toeschou wers van uitstekend tennis ge nieten. Bij de jongens niet ouder dan 12 jaar nam hij het. na Louis Nijsten in de halve-eindstrijd met lege handen achter gelaten te hebben, op tegen Raymond Barten. De Souburger wist het leeftijdsverschil van meer dan twee jaar niet uitte buiten. Verre van dat zelfs, want hij schreef geen game op zijn naam: 6-0,6-0. Twee outsiders. Danneke Bak ker en Hanneke Snijder, domi neerden in dit deeltoernooi bij de meisjes. Hanneke Snijder had uiteindelijk ook het laatste woord, maar het verschil was ge ring: 6-4, 6-4. In het deelnemersveld bij de jongste jongens was De Kluis al evenzeer oppermachtig, hoewel Rik van der Krabben hem in de halve finale toch een set wist af te snoepen. Eli Verhage kon dat in de eindstrijd niet, want zijn oogst was slechts één game: 6-0, 6-1 Wederom bleek Malu van Houten niet bij machte haar ri vale en Zeeuws kampioene Co- rine Blankenburgh ook eens met een nederlaag te confronteren. Het Middelburgse onderonsje resulteerde opnieuw in een posi tieve score voor de titelhoudster die geen twijfel liet bestaan over de krachtsverhouding: 6-2, 6-1. Uitslagen: J E t/m 16. Verliezersron- de. J.de Kam-K Latuheru 8-6. Dub belspel: K.Latuheru/R.Oreel-D.van Tuyl/E.Nieuwland 6-3,6-4. M E. t/m 16. Verliezersronde S.van Helle mond-W.Duits w.o. J E. t/m 14. Ver liezersronde: Ch.K.Choi-L.Geus 8-3. Dubbelspel: J.Otte/A.Miljoen-J.de Kam/F.Probert 6-0,6-3. M.E. t/m 14. Verliezersronde: L.Gasille-D.Bakker 9-8 Dubbelspel: N.Vinkoert/S.van Hellemond-M.van Belzen/L.Gasille 7 -5,6-4. J.E. t/m 12. Verliezersronde: P.van Poecke-Ch.Maranus 8-1. Dub belspel: Ch.K.Choi/J.van Dongen- P.van Poecke/L.Nijsten 6-2,6-3. M.E. t lm 12. Verliezersronde: M.Roose- L.Clement 6-2,6-0. Dubbelspel: J.van de Dries/H.Snijder-T.van Wely M.Roose 6-4,7-5. J.E. t/m 10. Verlie zersronde: D.Verschuure-S.Roose 8- 2. Dubbelspel D.Verschuure/E.Ver- hage-S.Wentzel/J.J.Corré 6-2,7-5. M.E. t/m 10. Verliezersronde: D.Lijn- bach-M.Snijder 8-3. VLISSINGEN - Ook in de ko mende dagen oefenen de Zeeuwse amateurvoetbalclubs volop. Het programma is als volgt: Maandag 17 augustus: Serooskerke-Colijnsplaatse Boys 119.00). Lebo Kapelle 19.00) Dinsdag 18 augustus: Arnemuiden-Zienkzee (19 001. Bruse Boys-SKNWK om Schouwen-Duive- landcup 18 00) WIK-Ouwerkerk (19 15). SSV'65-Hontemsse (19 00). Dauwendaele-Vlissingen 19.30». Smerdiek-Luctor (19 15). HVV'24-De Klinge (Belgie. 19.30), Koewacht- Hulsterloo 19 30). Terneuzense Boys -Terneuzen (19 00), IJzendijke - Bier vliet 19 30). Graauw - SDO 19.30) en Terhole - HVV'24 3 119 30) Woensdag 19 augustus: Kloet Inge-Veere (19 30). Patrijzen- Oostkapelle (19 00), Yerseke-Keye- noord Al 19 00Kapelle-Ajax al (19 00). Goes-Nieuwland 19.00). Hoek-Middelburg 119.30) Clinge- Axel (19 30). AZVV-Sluiskil (19 00). Sluiskil 2 - Spui 19.30) Donderdag 20 augustus: 's-Heer Arendskerke-Bcvelanders (19 00). Tholense Boys-DIVO (19.30). Kapelle-RCS (19 00). WIK-WFD (19 15), Lebo-Nieuwdorp 19 00 Zaamslag-Corn Boys (19 00) MOC'17 -Steen 19.30). Heist (Bi - Sluis (19.30). Vrijdag 21 augustus: Breskens - Schoondijke en Hoofd plaat - Oostburg in het kader van het Oogsttoernooi van Schoondijke (aanvang beide wedstrijden 19 00 uur). Hoek - Eendracht Aalst 119.30) Zaterdag 22 augustus: Clinge-Temeuzense Boys (14 30). HW'24-Serooskerke (14 30). Arne muiden Gemert (14.30). Bevelanders Luctor '88 (18.00), Veere-Goes 18 00). Oostkapelle-Colijnsplaatse Boys 19 00). Yerseke-Kozakken Boys 14 30). Kapelle-Cluzona 114 30). Dubbeldam-SPS 115.00». Rillandia- Noad (14 30). NTVV-SKNWK (14 30), WHS-Weineldinge <14 30) Nieuwland Noormannen (19 00). Domburg-Dau- wendaele 119 00), Smerdiek-SSV '65 2 (14 30). Olympia'60-Middelburg 114 30). Kwadendamme-Patnjzen (18 00). Klundert-RCS (14 30). Hoek- Lebo (19.00), Ria-WR (14 30). RKONS-Temeuzen Toernooi Groot-Axel op velden Spui met Clinge. Terneuzen, Graauw. Axel, AZVV en Koewacht Oogsttoernooi Schoondijke met Breskens. Hoofdplaat. Oostburg en Schoondijke Zondag 23 augustus: SC Gastel-Zierikzee 114.30». Steen- Corn Boys 114.30), Sluiskil-Philip- pine 14.30), Walram-Temeuzen, Y*"- v 4 .{- 1 Een worsteling zonder gevolgen voor het doel van Axel. foto Camile SchelsJ van onze medewerker TERNEUZEN - Sluiskil had er zaterdag zin in. Aardenburg werd met 8-2 simpel opzij gezet. Clinge was eveneens op schot en klopte IJzendijke met 5-2. Axel bleef in en tegen Zaamslag steken op 1-1. Sluiskil - Aardenburg 8-2: Sluis kil had lange tijd meer moeite met Aardenburg, dan de eind uitslag doet vermoeden. Met na me in de eerste helft waren de be zoekers gelijkwaardig aan de thuisclub en bleef het aantal doelpunten beperkt tot eén. Na de rust viel Aardenburg ver te rug en kon Sluiskil doorstomen naar acht treffers. Paul van der Hooft nam met vier goals de helft van de produktie voor zijn rekening, daarna volgden Mar tin van de Bossche (met twee treffers) en Dinos Frankakos en Rolf Mobacht (met elk één). Voor Aardenburg scoorde Paul Hubregsen tweemaal tegen (eenmaal bij 2-0 en eenmaal bij 6 -1). Zaamslag - Axel 1-1: Zaamslag en Axel bleken de hele wedstrijd gelijkwaardig aan elkaar. Welis waar had de thuisclub voor de rust het iets betere van het spel, maar in de tweede helft bleek Axel meer in balbezit. Op slag van rust zorgde Peter Dees voor 1-0, maar halverwege de tweede helft bracht Henk Michels de stand weer in evenwicht: 1-1. Clinge - IJzendijke 5-2: Clinge creéerde tegen IJzendijke op nieuw tal van kansen en won dan ook terecht met 5-2. Die sco re had nog ruimer kunnen uit vallen als in de eerste helft de af werking bij Clinge beter ver zorgd zou zijn geweest. De rust ging in met 2-0 door twee doel punten van Boudewijn van Craenenbroeck. Daarna kwam IJzendijke terug tot 2-2 door goals van Mark van de Vijver en Nico Aerssens, maar lang bleef die score niet gehandhaafd. Wal ter van Tienen, Luc Rombaut en Boudewijn van Craenenbroeck zorgden binnen een tijdsbestek van tien minuten voor nog eens drie goals voor Clinge. Spui - SDO 1-2: SDO was in de eerste helft de beste ploeg en leg de toen ook de basis voor de uit eindelijk 2-1 overwinning door doelpunten van Elmar van Troost en Mark Staal. Na de rust lag het initiatief meestal bij Spui en na tien minuten verkleinde Michel Fieret de achterstand ook tot 1-2. De gelijkmaker bleef echter uit. onder meer omdat de lat eenmaal in de weg stond. Kieldrecht - Steen 1-1: Kiel- drecht en Steen speelden een vrij vlakke wedstrijd: veel mid denveldspel en betrekkelijk wei nig hoogtepunten. Het was Kiel drecht dat in de eerste helft een voorsprong nam, maar nog voor de rust kopte Jeroen Navarro de gelijkmaker binnen: 1-1. Na de hervatting kwam daarin geen verandering meer. Koewacht - Philippine 2-2: Koe wacht en Philippine waren aan elkaar gewaagd. De 2-2-eind- stand (na een 1-0-voorsprong bij de ryst voor Philippine) i daarom alleszins te billijkes, werd het door een treffer va Bussinkg, waarna Jackvlj bert in de tweede helft met j doelpunten (waarvan éee een strafschop) Koewachti de leiding bracht. Ivo Mei scoorde tenslotte 2-2. Schoondijke - Corn Boys Schoondijke miste tegen C Boys nog een aantal baa Iers en ook daarom mochta bezoekers de meeste aansfc op de overwinning maken. 1 -0 halverwege het duel werd 5-2 voor Com Boys. MarkM Martin Dhaene en GerbenS aert schoten in de eerstel Schoondijke al op een om brugbare achterstand en m rust werd het zelfs 4-0 dooi treffer van Pascal van de V Eerst daarna kon Schoond iets terugdoen en werd heU 4-2 door goals van Franks aert en Tonnie Filibert. Het tenslotte Mark Maes die de! stand op 5-2 bepaalde. Graauw - Hontenisse 1-5:D wezigheid van een aantal? krachten bleef voor de rust zonder gevolgen voor Gra dat zowaar via een doelpunt William van Passel op 1-0 kt Nadat echter op slag van Davy de Booy de gelijkns had gescoord, werd Honte: ,>4 in de loop van de tweede helt 11 veel sterker dat het van Ml slotte 5-1 werd. Sjef Pai Davy van Overmeeren, Ec Tieleman en Kees de Po; brachten het overwicht Hontenisse toen tot uiting eindstand. Sluiskil 2 - Ria W 0-6: Riaiu vroeg een 2-0 voorsprong doelpunten van Harold Na? en Gerben Dierickx en spel nadien een gewonnen weds red. Sluiskil creëerde zich welesi kansen, maar die leidden; tot doelpunten. Voor de rust werd het 3-0 door een doe? van Patrick Dhondt en n tweede helft verdubbelden: Saê ben Dierickx (vanaf de s EUt schopstip). Patrick Dhonfl Gamal Noualli de score: M Vogelwaarde 2 - Oostbur; Met een mix van eerste en a de efltalspelers slaagde 0 burg er niet in om Vogelwaï naar een nederlaag te spela score bleef steken bij 2-2 nat -1 ruststand. Edwin Dey hjJBM in de eerste helft voor de ningstreffer, waarna het; Jan Engelaar en Patrick del -1 en 1-2 werd. Patrick del schoot Vogelwaarde 2 inde: ste fase van de wedstrijd i RH langszij: 2-2. Biervliet - Steen 2 3-1: S:<e was tegen Biervliet overtó gemeen iets meer aan maar de zege ging naar de - club. omdat die wat doelcrl der was. Michel van de Robert Boerjan brachten: vliet in de eerste helft op voorsprong, maar nog vol rust scoorde Eric Swartsï In de gelijkopgaande W helft werd het 3-1 door eer.) L\f punt. kort voor tijd. van nieuw - Michel van de Waft - Serge Eude (rechts) klopte Armand Tournois (links) in de finale. foto Lex de Meester van onze medewerker KOEWACHT - Evenals een dag eerder in Sluiskil kwam er bij de A/B-categorie van de trim mers zondag in de buurtschap 't Zand in Koewacht slechts een klein peloton trimmers aan de start. Adne Knuyt uit Nw. en St. Joos- land won de sprint van een vier tal renners dat iets over de helft van de wedstrijd was ontsnapt. De koers van de recreante en ve teranen eindigde in een massa sprint. die door Kees Beenhak ker uit Goes werd gewonnen. En zo pakten de Zeeuws-Vlaamse trimmers voor de zoveelste keer naast de bloemen. Uitslagen: A/B: 1 Adrie Knuyt. Nw en St Joosland, 2. R Naaktgeboren; 3 Huib Slabbekoorn. Kapelle. 4 Cor Verplanke, Biervliet, 5. Jos Jeremias- se. Wemeldinge; 6. Ronald Smits. Clinge. 7 Rick de la Ruelle. Axel. 8 Robert de Jonge. Heinkenszand; 9. Mark Boelens. Oostburg: Schrier, Kapelle Keer/Vet.: 1 Kees Goes. 2 Theo SchouwenaaR0»; Johan de Punder. Ovezafl*} Zweedijk Beun. Biervliet, Did Elf EU !E ier. Ovezatt*' Sanderse, 7 willy*! te' Hoek. 8 Kees van de Dnes. de. 9 W Koks; 10 H Smet Verstappen debuteert als kampioen ZANDVOORT «ANP) -^' baring van het Nederland* I» - - - vtrf m lal Pi tosportseizoen is Jos pen. De 20-jarige Limbus ''Ui buteert dit seizoen als" u pioen in de Opel Lolu^ w Gisteren stelde hij mei®? vende zege op acht AF eerste titel in de autospw cieus veilig.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 12