Aanpak wegen Dreischor duur Vijf maanden voor inbraken alcoholverslaafde Kampeerboer Landegent gaat door met de strijd Activiteiten LOT A gaan door onder paraplu van VNG Actie Vader Cats levert honderden handtekeningen op Bezem gaat door Zierikzee streek 16 Nieuw plan houdt rekening met openbaar vervoer Raadsleden willen Moscou in Dreischor DONDERDAG 25 JUNI 1992 van onze verslaggever BROUWERSHAVEN - De re constructie van de Bogerdweg en de Stoofweg in Dreischor gaat de gemeente minimaal 1,4 miljoen gulden kosten. Als de riolering ook vervangen zal moeten worden - en voor een deel van de Bogerdweg is dit ze ker het geval - valt dit bedrag aanzienlijk hoger uit. Het gemeentebestuur hikt ech ter niet tegen dit hoge prijskaar tje aan. De werkzaamheden zijn immers hard nodig en boven dien is er al een aardige reserve voor aangelegd. „Er zitten nog enkele haken en ogen aan de fi nanciering, maar dat zal ons niet voor onoverkomelijke proble men plaatsen," zei burgemees ter L. N. Labruyère, woensdag avond tijdens de vergadering van de commissie ruimtelijk be heer. Om het financiële plaatje aan trekkelijker te maken, onder zoekt het college momenteel of het mogelijk is om van Drei schor een dertig kilometer-zone te maken. Hiermee wordt niet al- Nieuwe afdeling Corneliastichting van onze verslaggever ZIERIKZEE - De procedures voor de realisatie van een nieu we afdeling bij de Cornelias tichting in Zierikzee lopen ge smeerd. Het verpleeghuis wil uitbreiden met dertig plaatsen voor zogeheten psychogeriatri sche patiënten. De bouw moet volgens plan in september be ginnen. Nu het College voor Ziekenhuis voorzieningen positief heeft geadviseerd aan de Minister van WVC rekent de directie erop dat de ministeriële goedkeuring in zicht is. Daarom is de aanbeste dingsprocedure vast in gang ge zet. Deze moet voor de bouwvak vakantie rond zijn. Ook de bouwvergunning is inmiddels aangevraagd. De nieuwe afdeling kan gereed zijn in juni 1993. Dan heeft de Corneliastichting in totaal 150 bedden; zestig voor lichamelijk zieken en negentig voor psycho geriatrische patiënten. Tevens komen er dan dertig arbeids plaatsen bij. leen tegemoet gekomen aan de wensen van de inwoners, het scheelt de gemeente bovendien een aardige slok op de borrel. Voor de uitvoering van het pro ject kan immers een forse subsi die worden verkregen. Labruyère zei goede hoop te hebben dat het plan ook daad werkelijk kan worden uitge voerd, al merkte hij veelbeteke nend op dat de ZWN* nog van niets weet. Zoals bekend over weegt de streekvervoerder Drei schor te mijden indien de lijn bussen door wegobstakels of an dere oorzaken vertraging in het dorp oplopen. Bussen In de nieuwste voorstellen voor de aanpak van de Bogerdweg en de Stofweg is echter rekening ge houden met de bussen. Want Dreischor wil immers onder geen beding van openbaar ver voer verstoken worden. In te genstelling tot eerdere plannen zal het weggedeelte niet ver smald worden en de vijf plateaus die op het traject worden aange legd om de snelheid van het ver keer tegen te gaan, hoeven voor de bus geen problemen op te le veren. Althans, dat beweerde J. B. Buijzer van de centrale dienst gemeentewerken Walche ren, die de voorstellen toelicht te. Dat de reconstructie zo duur uit valt, komt grotendeels doordat zowel de Bogerdweg als de Stoofweg een geheel nieuwe as- faltlaag krijgèn. Ook zal de Bo gerdweg waarschijnlijk een nieuwe fundering nodig hebben. Een onderzoeksbureau is inge schakeld om dit uit te zoeken. De bewoners van Dreischor kun nen maandag 6 juli tijdens een hoorzitting hun mening geven over de uitgewerkte reconstruc tieplannen. Bij de reconstructie van de Bogerdweg zal ook een deel van de riolering worden aangepakt. foto PieterHonhoff van een medewerkster MIDDELBURG - De politie rechter in Middelburg heeft de 34-jarige H. V. uit Vlissingen veroordeeld tot vijf maanden gevangenisstraf voor inbraken. V. verschafte zich 19 januari toegang tot het in Breskens lig gende zeeschip Rig Express door een patrijspoort te verbre ken en nam daar draagbare ma- rifoons, adapters en een paar doosjes met ampullen weg. Ver der brak hij in op het bagger schip Rio IV en het motorschip Honte. Ook werd bewezen verklaard dat hij 14 juli vorig jaar in een fy- siotherapiepraktijk in Breskens had ingebroken, hoewel hij dat zelf ten stelligste ontkende. Vol gens hem zat hij toen gevangen, maar hij bleek juist toen een dag verlof gehad te hebben. Er was een vingerafdruk van hem op een gebroken ruitje aangetrof fen. De aan drank verslaafde V. ver scheen enigszins aangeschoten voor de rechter. Hij erkende dat hij 's morgens al een borreltje had genomen omdat hij erg ze nuwachtig was voor de zitting. Officier van justitie mr T. de Jong las uit het reclasserings- rapport dat zijn drankprobleem beslist nog niet over was, al vond V. zelf dat hij het aardig onder controle had. De eis tegen V. was zes maanden met aftrek van de 76 dagen die hij al in voorarrest had gezeten. Advocaat mr E. G. M. Smit vroeg de politierechter om het nog uit te zitten deel van de straf in diensteverlening om te zetten, daar- V. zijns inziens nu op de goede weg is. Politierechter mr R. C. P. Rammeloo wees dat ver zoek af met het oog op V.'s lange strafblad en omdat de delicten werden gepleegd in proeftijden van twee oude vonnissen. De 22-jarige Vlissinger H. G. F. W. had zich danig in de nesten gewerkt als gevolg van zijn gok verslaving. Omdat hij vorig jaar de eindjes niet meer aan elkaar kon knopen had hij bij het win kelbedrijf, waar hij als magazijn bediende werkte, waardevolle spullen verduisterd. In septem ber liep hij tegen de lamp. Zijn werkgever deed aangifte en eiste 2500 gulden schadevergoeding voor de weggenomen spullen. W. had daarvan nog niets be taald omdat ook andere schuld eisers hem achter de vodden za ten. Zijn totale schuld bedraagt rond de 11.000 gulden en hij zit opgezadeld met een loonbeslag van 500 gulden per maand. De officier vond desondanks dat er nog voldoende financiële ruimte was om de vergoeding binnen een redelijke termijn te betalen. Zijn eis was drie weken voor waardelijk en 4000 gulden boete voorwaardelijk met de bijzon dere voorwaarde dat hij binnen een jaar de 2500 gulden heeft be taald. De politierechter schrap te de voorwaardelijke boete uit de straf, waarop de officier W. waarschuwde dat hij zeker ten uitvoerlegging van de gevange nisstraf zal eisen als het geld niet tijdig op tafel komt. R. de B. uit Veere en G. M. D. uit Oost-Souburg, beiden 23, kre gen bij verstek conform de eis 500 gulden boete opgelegd voor vernieling van de tl-verlichting in het tunneltje onder het Kei- zersbolwerk in Vlissingen. Ver der moeten zij samen 700 gulden schadevergoeding aan de be heerder DGSM betalen. Het tweetal gooide 7 december vorig jaar zwaar onder invloed van drank de lampen met bakstenen kapot. van onze verslaggeefster BURGH-HAAMSTEDE - Er zit alweer een brief aan Ga- bor in de schrijfmachine. Of de staatssecretaris kampeer- boeren alsjeblieft zo snel mo gelijk vijftien eenheden wil geven. „Je moet blijven aan dringen en volhouden", ont hult de Westerschouwse kampeerboer B. Landegent zijn strategie. „We zijn ten slotte Zeeuwen: luctor et emergo!" Landegent laat het er niet bij zitten. Weliswaar heeft zijn maatschap een gevoelige klap gekregen nu de gemeen te het proefproces voor het verruimen van de mogelijkhe-- den stopt, de actietrein van Landegent dendert toch in volle vaart verder. „We moe ten die vijftien eenheden ge woon hebben. Voor het be houd van de boerenstand en van het landschap. Wij zijn de verzorgers van fiora en fau na", zegt hij, wijzend op de groensingel rondom mini- camping De Cauershof. Die is van zijn zoon Chiel, voor wie hij het allemaal doet. Als voorzitter van de Wester schouwse vereniging van mi ni-campinghouders spant de AOW-er zich al jaren in voor de kampeerboeren. Dolblij was hij met het plan van WD-wethouder ir C. W. Veer- hoek. door een bestemmings planwijziging de kampeer boeren te hulp te komen. Ze zouden voortaan niet vijf een heden mogen plaatsen in het seizoen en vijf erbij in het hoogseizoen, maar vijftien tij dens de héle periode. De maatschap Landegent wierp zich op als proefkonijn in wat een proefproces moest wor den. Meerderheid De vreugde werd nog groter, toen het voorstel van de VVD werd aangenomen door een meerderheid in de raad. Vol vertrouwen ging de familie Landegent dinsdag dan ook naar de gemeenteraadsverga dering. De vier bezwaarschrif ten tegen de aangevraagde vergunning zouden worden afgewezen, dat was zo goed als zeker. Doordat CDA-er A. J. Padmos in de tussentijd veranderd was van mening, werd evenwel het proefproces gestaakt. „We waren", blik ken ze terug, „volkomen ver rast. Padmos had nog gezegd dat hij zijn twee collega's wel zou bewerken, maar nu is hij zelf kennelijk bewerkt!" Padmos heeft, zei hij, de kri tiek van het landbouwschap zwaar laten wegen. Secretaris IJ. Boom wees de volle zaal dinsdagavond op de te ver wachten problemen met de hinderwet. De normen wor den in geval van een regeling in het bestemmingsplan zwaarder, en de boer zou pro blemen kunnen krijgen met, bijvoorbeeld, zijn eigen mest vaalt en koelmotoren. „Het is ook donders moeilijk met die hinderwet", erkent Chiel Lan degent. Boerenlucht Zijn gast J. Toussaint, die zijn caravan sinds een jaar op de Cauershof heeft staan, ziet evenwel geen problemen. „Je kan niet als kampeerder te gen een boer zeggen: die mest vaalt mag er niet zijn. Als je niet in die boerenlucht wilt zitten, moet je ergens anders gaan kamperen. Je hebt voor- en nadelen bij zo'n kleine camping". De Rotterdammer is enige ja ren geleden de drukte ont vlucht van een camping aan de Rampweg bij Renesse en heeft het nu enorm naar zijn zin bij Landegent. Voor vijf plaatsen erbij is hij helemaal, niet bang. „Vijftien of twintig wagens, dat moet makkelijk kunnen. Dan wordt het ge woon nog gezelliger." Lande gent is, dat hoeft geen betoog, trots op zijn gast. Gniffelend: „Ik zoek ze wel goed uit hé." Vlnr de Westerschouwse kampeerboer B. Landegent, zoon Chiel en gast J. Toussaint op mini- camping DeCauershof. foto Pieter Honhoff van onze verslaggever ZIERIKZEE - Kinderen van het Christelijk Jongeren Verbond (CJV) hebben woensdagmiddag de binnenstad van Zierikzee schoongemaakt. Hun blik was gericht op rommel als rondslin gerend papier, plastic en blik jes. Allen werden voorzien van een papierprikker in de Vorm van een met spijker verlengde be zemsteel. Wethouder P. de Rijke (milieu, jeugd- en jongerenwerk) sprak de kinderen, zo'n twintig in getal, moed in. Hij drukte ze tevens op het hart de wellicht .grootste plaag, hondepoep. te la ten liggen. Hij meende dat de af valberg anders wel erg groot zou worden. Poep aan kindervingers is bovendien erg onhygiënisch, merkte CJV-woordvoerder H. A. F. Pen op. Voor zes mille aan goederen ontvreemd OOSTBURG - Uit de woning van A. Z. in Oostburg zijn in de nacht van dinsdag op woensdag goederen gestolen met een tota le waarde van 6000 gulden. Mee genomen werden een video recorder, een stereotoren, een vi deocamera, geld en cd's. Men kwam de woning binnen door een raam te forceren. Het bijeengeraapte vuil werd omstreeks 16.00 uur bezorgd op het Havenplein bij de wagen van P. de Haan, die het aanvegen van de stad als dagelijks werk heeft. van onze verslaggever VLISSINGEN - De vereniging Lagere Overheden Tegen Apartheid (LOTA) staat op hel punt te verdwijnen. Het be stuur van LOTA, waarbij in Zeeland Vlissingen en Middel burg zijn aangesloten, wil de ac tiviteiten voortzetten binnen de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG). De ledenver gadering van LOTA neemt vrij dag in Arnhem een besluit over dit voorstel. De Vlissingse wethouder L. C. Poppe-de Looff heeft 'niet zo'n moeite' met het voorstel van het LOTA-bestuur. „De in LOTA deelnemende gemeenten profi leerden zich via die organisatie. Zij lieten zien tegen apartheid in Zuid-Afrika te zijn. Het was een samenbundeling van krachten. Dat is niet meer zo nodig. De druk is eraf in Zuid-Afrika. al doen de recente gewelddadighe den anders vermoeden." De vereniging LOTA heeft voor al bekendheid gekregen door het boycotbeleid dat gemeenten wilden gaan voeren tegen bedrij ven die banden met Zuid-Afrika hebben. De regering floot die ge meenten, waaronder Vlissingen, terug. Het landelijke LOTA-be stuur wil die boycotstrategie af zweren. Coördinator H. Buis vindt het tijd voor een 'positie vere benadering'. De LOTA moet een bijdrage gaan leveren aan de opbouw va de lokale de mocratie in Zuid-Afka. Arnhem, Nijmegen, Rheden, Wageningen en Ubbergen heb ben inmiddels de eerste initia tieven genomen, Zij hebben con tact gelegd met bewonersorga nisaties in het woonoord Kim- berly, waar de gemeenteraden van blanken, zwarten en kleur lingen onlangs zijn samenge voegd. van onze verslaggeefster BROUWERSHAVEN - De Brouwse actiegroep Vader Cats heeft in Brouwershaven 846 handtekeningen opgehaald te gen de suggestie van de gemeen te om onder meer het stand beeld van Jacob Cats te ver plaatsen. Initiatiefnemer Peter de Koeijer ziel dit aantal als een massale afwijzing van tal van gemeentelijke plannen en vindt dat die nu zo snel mogelijk van tafel kunnen. Vijftien vrijwilligers zijn de afge lopen weken de deuren van het 1408 inwoners tellende stadje langsgeweest. Vooral oudere mensen toonden zich volgens De Koeijer zeer enthousiast dat hun mening werd gevraagd over de plannen voor verplaatsing van Cats, woningbouw en verleggen van de weg aan de nieuwe haven, bomen op de Markt en afsluiten van de Schouwse Dijk. De Koeijer is zeer te spreken over de 846 handtekeningen, te meer daar alleen mensen van bo ven de zestien mochten tekenen. Hij schat dat 10 procent van de Brouwenaren het pertinent on eens is met de wensen van Vader Cats en dat nog eens vijftien pro cent niet thuis was of het formu lier nog niet heeft teruggestuurd ('maar dat kan nog steeds'.) Vader Cats hoopt dat de ge meente de 'kostbare plannen die door de bevolking niet worden gewenst' intrekt. Burgemeester L. N. Labruyere vraagt zich af wat het college moet terugne men. Over de Markt bijvoor beeld staat nog niets vast. De burger zal in de herfst de moi lijkheid krijgen zijn zegje doen, en daar zal het college kening mee houden. Labruyere noemt het aantal c dertekenaars heel groot, ms hij toont zich niet erg onder indruk. Er staat een aantal st lingen - meer speeltuinen en 1 ter groenonderhoud - op we iedereen volgens hem mete zijn handtekening voor wil z ten. De zaken waartegen Vader Ci zich keert zijn naar zijn meni onvoldoende toegelicht. De h inrichting van de Markt bijvoi beeld is, zegt de burgemeest voornamelijk ingegeven dc zorg voor fietsers en wandelaa en de slagbomen op de Schou se Dijk ('een mini-onderde< eveneens. „Als je een enquÉ houdt, moet je de voors en gens belichten en je beperk tot één of twee onderwerpi Met alle respect voor dat papi tje, maar daar stond zo weii op." Hoewel Labruyere vraag kens zet bij de actie, legt hij resultaten niet naast zich ne „We nemen ze mee." Graag zou de burgemeester e openbaar debat meemaken ti sen de fracties en de actiegrof „Maai- daar hadden ze voor zomer geen tijd voor." Volge De, Koeijer evenwel is dat c juist. Na overleg met de partij is besloten die discussie waar Brouwse bevolking van hai voor wordt uitgenodigd, te vi plaatsen naar de herfst. Wa dan heeft iedereen in het wat sportstadje weer tijd. van onze verslaggever BROUWERSHAVEN - De be woners van de Bogerdhof in Dreischor zullen binnenkort nieuwe visitékaartjes moeten bestellen. Althans als het de raadsleden van Brouwersha ven ligt. Want zij vinden dat de nieuwe weg Moscou behoort te heten, en in ieder geval geen Bo gerdhof, een naam die verzon nen is door de projectontwikke laar'. Moscou is een historische naam in Dreischor. Ooit moet er op de plaats, waar nu de Bogerdhof is aangelegd, een pandje hebben gestaan met deze naam. Van daar dat de raad het wel aardig leek om de nieuwe zijweg van de Bogerdweg Moscou te noemen. Het college vond Moscou ook wel passen in Dreischor. Alleen werd er geen actie voor een doopplechtigheid ondernomen. Voor de bewoners had dit lastige gevolgen. Want zij hadden dan wel een nieuw huis gekocht, maar aan welke staat eigenlijk? Om duidelijkheid te scheppen werd de door de projectontwik kelaar- gegeven naam overgeno men: Bogerdhof. Deze naam is ondertussen ingeburgerd, ook bij de PTT. Recentelijk zijn er zelfs straatnaambordjes ge plaatst. B en w betreuren het dat Moscou door eigen nalatigheid is ver dwenen, maar er zit volgens hen niets anders op dan de Bogerd hof te accepteren. Niets das van, zeiden diverse raadslede woensdagavond tijdens de vi gadering van de commisi ruimtelijk beheer, in koor. eisten de naam Moscou ten ook al zijn hier de nodige kost aan verbonden. Dat de raadsleden de zaak ze serieus opvatten, blijkt wel een opdracht die is verstrekt a een medewerker van het stre karchief Schouwen-Duivelar Deze'onderzoekt momenteel de naam Moscou historisch fundeerd is. Mocht dit het indi daad het geval zijn, dan kunn> bewoners van de Bogerdw nieuwe visitekaartjes besteik Op kosten van de gemeente, w teverstaan. OOSTERLAND Braderie De Oosterland fanfare houdt zaterdag tussen en 17 uur in de CTV loods in Oc terland een braderie en een ror melmarkt. De opbrengst kon ten goede van de fanfare. TERN EU ZEN Contactavond - Ypsilon, vereniging van ouders en fan lieleden van chronisch-psych tische en/of schizofrene mense houdt dinsdag 30 juni een co: tactavond in verpleegtehuis T Schorre in Terneuzen. De bijee: komst begint om 19.30 uur. De jeugd mocht tenslotte zelf het verzamelde zwerfvuil in het karretje van de gemeentereiniging gooien. foto PieterHonhoff CJV-kinderen ruimen rommel op Delta College MIDDELBURG - Geslaagden meao Delta College Middelburg: J. A. Aar- noutse, Oostburg; J Adriaanse, Grijpskerke; C. Baijens, Kloetinge; R. Balthazar. Koudekerke; E. A. C. Belfroid, Vlissingen; Y. Beye, Krab- bendijke; E. M. Boogaard, Middel burg; S. S. Boogaard, Grijpskerke; E. R. Boon, Middelburg; A. W. Boot, Middelburg; J. G. Boot, Middelburg; M. Bouma, Oost-Souburg; E. P. J. Bril, Terneuzen; M. van den Brink, Oost-Souburg; A. Brouwer, Grijps kerke; M. van Brug, Oostburg; A. J de Bruin, Vlissingen; J. C. Cabboort, Goes; M. C. Capelle, Oostkapelle; H. A. Cappon, Breskens; A. M. Clement, Vlissingen; J M. Coppoolse, Seroos- kerke (Walcheren); P. van Dale, Oost burg; C. van Dam, Middelburg; I. J, W. Dekker. Koudekerke; L. J. Dek ker, Middelburg; J. C. Dieleman, Axel; R. C. Dieleman, Middelburg; J. A. Don, Krabbendijke; A de Dreu, Middelburg; K. R. Elema, Kloetinge; Y. Eleveld, Middelburg; M. C. B. I. Epker, Oost-Souburg; A D. Evers- dijk. Kapelle; S J. Flipse, Domburg; A. J Gabrielse, Zoutelande; K. Ge- lauf, Breskens; P. M. Gijzel, Kamper land; C. S. Groosman, Oostburg; M. van der Hart, Kruiningen; A. J P. Heïjboer, Vlissingen; P. M. M. van der Heijdt, Sluis; F M. van Hemert, 's- Gravenpolder; A. Henneman, Goes; S. M. den Hollander, Middelburg; F. M. Huibregtse, Serooskerke (Walche ren), J. P. C. Janse, Renesse; L. F. I. Jansen, Sluis: J. H. Janssen, Oost- Souburg; C. J. Jobse, Oostkapelle; K. G. Jobse. Oostkapelle; M. M. Jonck- heere. Oostburg. B. de Jong, Goes; M. E. de Jonge. Borssele; C M Jo- ziasse, Oostkapelle; P. W. Jöziasse, Koudekerke; A. S. Karelse. Kruinin gen; J. A. Karreman, Kamperland; P. M Kindts, Oost-Souburg; J. van dei- Klooster, 's-Heer Arendskerke. S Koeman, Waarde; G. E. Koets, Big- gekerke; J. E. Kole, Yerseke; M. Kos ter, Oost-Souburg; R. B. de Kraker, Middelburg; H. A Kransse, Kruinin gen: C. L. Lam, Heinkenszand; C. A M. Lambermont. Oostkapelle; P Langemaire, Middelburg; S. I La- roes. Kapelle; C. S. W. Leenhouts. Vrouwenpolder; L. J. van Liere, Ka pelle; S. Lindenberg, Vlissingen; i de Loos, Middelburg; J. F, Luijk, Ve re; S. Luteijn, Breskens; A. F. v! Marion, Westkapelle; J. W. Matthij se, Meliskerke; M. Meeuwse, Middf burg; P. M. J Meijers, Serooskerl (Walcheren); M. E. Mies, Vlissinge P. N. Minderhoud, Nieuw en Sli Joosland; L. R Minnaar, 's-He Hendrikskinderen; P. C. Moes, Mi' delburg; P. A. C. Moison, Heinken zand; J. Q. Mol, Wilhelminadorp; I Mulder, Middelburg; A. J Murk, L wedorp, M L W. Murre, Vrouwenpc der; M. Naerebout, Oost-Souburg, M. Nleboer, Middelburg; P. Niesken Cadzand; S. Nieuwenhuyzen, Am muiden; R. D. J. Nijssen. Kapelle; de Nooijer, Oost-Souburg; C. C. v< Noorden, Oost-Souburg: L. A. Nooyer, Vlissingen; T. van Noppe Vlissingen; M C. Nuyten, Heinken zand; B. van Ochten, Koudekerke;! M, van Ontbergen, Vlissingen; F- I Pasma, Middelburg; L. Peeters. Mn delburg; W. G. L. Pleiter, Goes; H- Plomp. Kapelle; M. A van de Pluyt Goes; M. J Post, Vlissingen; J. A c Pree, Hoedekenskerke; J. C. P. Raa Lewedorp; P. M. J. Raas. Lewedori M. R. Rentmeester, Ovezande; P. 1 Riemens, Middelburg, C. B. de Rijt Oost-Souburg; E M. Risseeuw, Ve re; K. C. de Ruiter, Amemuiden; 1 M. de Ruiter, Goes; R. Salomon Middelburg; B. Schipper, Midd( burg; D. A. L, Schuit, Arnemuide; G. Siereveld, Amemuiden; J. D. 1 Simonse, Oost-Souburg; R. M. Sint' Vrouwenpolder; A. L, van Slui Goes; A. P. Smit, Hansweert; A. J I Soe, Ellewoutsdijk; A. M. T. Sprei gelmeijer, Zierikzee; B. E Steenba! ker, Goes. J. Steyaert. Zuidzande.l B. Stigter, Burgh-Haamstede; M. I P Stokman, Oost-Souburg; C 1 Storm; Goes; M J T van Striel Kats; R. G. Stroeken. Middelburg;' Timmerman, Veere; C. M. Uijl, Vl| singen; A. van Vaardegem, Middt burg; M. H, A. Verkooijep, Heinken zand; M. de Visser, Meliskerke; M de Visser, Middelburg; A. J C. Vl| gel, Goes, G. P A. Vonk, Koudekfl ke; R de Waard, Vlissingen; L. E.| van der Weele, Vlissingen; L. N. I Wisse, Vrouwenpolder; L F. de Witt) Biggekerke; L. van Zaltbomnk Goes; C J. Zuidweg, Oost-Souburgl

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 28