MeijeR Inkoper Rabobank Q medewerker geld handelingenbalie (m/v) ZIEKENVERZORGENDE! Gimbrère De opleiding tot Z-verpleegkundige... iets voor jou? Wacht niet tot november 1992! Begin nu aan een vak met toekomst: Sous-cheffïn STORINGS/ONDERHOUDS- MONTEUR WERKTUIGBOUW m/v Rabobank Arnemuiden ervaren MONTEUR KONINKLIJKE SCHELDE GROEP BV een begeleider m/v 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 JUNI igg Meijer is een van de belangrijkste bedrijven op het gebied van diepgevroren aardappelprodukten, consumptie-aardappelen, poot-aardappelen. De onderneming biedt werk aan ca. 400 medewerk- (st)ers. 75% van de omzet wordt gerealiseerd in het buitenland. De vooraanstaande positie van Meijer in zowel binnen- als buitenland is het resultaat van een flexibele bedrijfsvoering, stringente kwaliteitscontro les en een continu proces van produkt-ontwikkeling en innovatie. Maar wat Meijer vooral zo bijzonder maakt is het enthousiasme van de werknemers die, verspreid over 9 vestigingen, ervoor zorgen dat de naam Meijer borg blijft staan voor kwaliteit. MEIjER FROZEN FOODS B. V. Meijer Frozen Foods is een werkmaatschappij die ondermeer in het eigen Butlermerk een breed assortiment diepgevroren aardappelprodukten en aardappelpureevlokken produceert. Deze kwaliteitsprodukten worden voor meer dan 95% geëxporteerd. C. MEIIER B.V. Deze werkmaatschappij is uitgegroeid tot een van de leidende groothandelsbedrijven in Nederland. Hier vindt de rassenontwikkeling, teelt, opslag, sortering, handel en transport van aardappelen plaats. Bovendien vindt er doorlopend research plaats om de kwaliteit van de Meijer-produkten blijvend te kunnen garanderen en waar mogelijk te verbeteren. Voor Meijer Frozen Foods B.V. vragen wij een: De afdeling technische dienst, met 18 medewerkers, is verantwoordelijk voor het optimaal functioneren van de mechanische en elektrische apparatuur in de produktie. Als onderhoudsmonteur verricht u alle voorkomende controle-, onderhoud- en reparatiewerkzaamheden aan installaties en apparatuur. De werkzaamheden worden in 5-ploegendienst verricht. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een opleiding op MTS niveau of gelijkwaardig, aangevuld met vakgerichte cursussen. Voor deze vakature geldt een leeftijdsindicatie van 25-35 jaar. Geboden wordt een uitdagende funktie bij één van de leidende aardappel- verwerkende bedrijven in Nederland met een internationaal werkklimaat en een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Indien u belangstelling heeft voor deze zelfstandige en afwisselende functie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Meijer Frozen Foods B.V. »- Personeel en Organisatiezaken. Postbus 14416 ZG Kruiningen is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in haar eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een Van de aan te stellen medewerker verwachten wij dat hij of zij op enthousiaste wijze de cliënten behulpzaam is bij het afwikkelen van hun bankzaken. Hij of zij beheert en administreert waar den, verricht overige administra tieve werkzaamheden en maakt geld- en waardezendingen verzendgereed. Wij denken voor deze functie aan kandidaten vanaf circa 25 jaar met een opleiding op HAVO-/ MEAO-niveau met een goed cijfermatig inzicht. Kandidaten dienen voorts te beschikken over goede commerciële, contactuele en representatieve eigenschap pen en gewend te zijn snel en met grote mate van accuratesse te werken. Deze functie kan ook in part-time (2 x 20 uur) dienstverband vervuld worden. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maand salaris en een premievrije pensioenregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer R.W.M. Simons, bijkantoor houder, telefoon (01182) 32 51. Clw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de bank, de heer M. Vader, Postbus 12, 4340 AA ARNEMÜIDEN. VIJVERVREUGD is een centrum voor geestelijk gehandicaptenzorg in Middelburg. In totaal verblijven er 360 bewoners en werken er 425 medewerkers. In de zorgvisie van Vijvervreugd staan de wensen van de bewoners centraal. Zelfstandigheid, mondigheid en integratie zijn belang rijke elementen van deze visie. De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg. Teamwerk, functiegericht handelen en zorg-op-maat zijn kernbegrippen in de zorg voor de ongeveer 1450 bewo ners/patiënten. In totaal werken er ruim 2200 mensen. STICHTING VERPLEEG- EN RUSTHUIZEN ZEELAND Als leerling Z-verpleegkundige werk je in een team. Samen met - en onder begelei ding van - collega's verzorg en begeleid je de bewoners van ons centrum. Naast contacten met je collega's op de afdeling, heb je ook te maken met fysio therapeuten, arbeidstherapeuten, huis artsen etc. Ook de familie van bewoners speelt een belangrijke rol in je werk. De opleiding De inservice-opleiding start in september 1992. Je begint met een voorbereidende periode van zeven maanden, waarin je les sen volgt en stage loopt. Tijdens deze periode krijg je een zakgeld van 495,- bruto per maand. Hierna kom je bij ons in dienst en volg je een leer-werkperiode van twee jaar en negen maanden. Je salaris bedraagt dan 1.372,- respectievelijk 2.094,- bruto per maand. Na de opleiding mag je jezelf gediplo meerd Z-verpleegkundige noemen. Toelatingseisen Bij aanvang van de opleiding ben je ten minste 17 en niet ouder dan 20 jaar. Je hebt een MAVO-D diploma of een bewijs van overgang naar de 5e klas HAVO/VWO. Ook met een MDGO/ INTAS- of een MBO-opleiding in een andere richting kun je in aanmerking komen. Meer weten? Voor meer informatie kun je bellen met mevrouw J. van der Meer, waarnemend hoofd verzorgingsdienst, of met de afde ling opleiding, telefoon 01180-25751. Je mag natuurlijk ook meteen een sollicita tiebrief schrijven naar de afdeling Personeelszaken van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland, postbus 100, 4330 AC Middelburg. Verpleeghuis DER BOEDE in Koudekerke biedt verzorging aan ongeveer 370 bewoners. Verder is er een afdeling dagbehandeling met 24 plaatsen en een dependance voor 60 bewoners. Met diverse verzorgingshuizen in de regio zijn er intensieve samenwerkingsverbanden. Zorgplannen per bewoner, huiselijkheid en betrokkenheid van de familie zijn belangrijke speerpunten van Het beleid. De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg. Teamwerk, functiegericht handelen en zorg-op-maat zijn kernbegrippen in de zorg voor de ongeveer 1450 bewo ners/patiënten. In totaal werken er ruim 2200 mensen. STICHTING VERPLEEG- EN RUSTHUIZEN ZEELAND Onze opleiding voor ziekenverzorgenden start in november 1992. Maar zolang hoef je niet te wachtenAls je aan de toelatingseisen voldoet, kun je nu al bij ons beginnen als aspirant leerling ziekenverzorgende. Hieronder lees je méér over dit interessante vak, en over de op leiding. Boeiend werk Als ziekenverzorgende maak je deel uit van een team, waarvan jij degene bent die dagelijks het dichtst bij de bewoners staat. Als steun en toeverlaat zie jij als geen ander wanneer de bewoners hulp nodig hebben. Op de afdeling heb je contact met andere collega's zoals activiteitenbegelei ders, fysiotherapeuten, het maatschappe lijk werk en artsen, en vooral met de fami lie van de bewoners. Jouw vak? Bij ons kun je de inservice-opleiding vol gen die in november 1992 start. Het is mogelijk een kamer te huren in onze personeelsflat. Hoe ziet de opleiding eruit? Je begint met een voorbereidende periode van 30 weken waarin je les krijgt en stages loopt. Zo krijg je alvast een indruk van je toekomstige baan. In deze periode krijg je een zakgeld van 495,- bruto per maand. Hierna kom je in dienst van het verpleeg huis en volg je een leerperiode van 52 en een van 48 weken. Het maandsalaris bedraagt dan 1.372,- respectievelijk 1.620,- bruto per maand. Na afloop van je opleiding heb je een waardevol en erkend diploma, waar je gemakkelijk mee aan de slag kunt. Wat zijn de toelatingseisen? Je bent tenminste 16 jaar en acht maan den bij aanvang van de opleiding. Verder ben je in het bezit van het diploma MAVO, INTAS, LBO (tenminste twee vak ken op C-niveau, waaronder één theore tisch vak) of een gelijkwaardige opleiding. Belangstelling? Wil je meer weten over de combinatie van werken en leren, de opleiding, het salaris, bel dan met Dick Vermeulen, opleidings coördinator, of met Hans de Koning, per soneelsconsulent, telefoon 01185-4000. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen zeven dagen richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland, Postbus 100, 4330 AC Middelburg, onder vermelding van "Der Boede". Gimbrère is een sterk groeiend, gerenommeerd modebedrijf, dèt zich richt op een specifiek markt segment. De collectie dames- en herenmode die Gimbrère in haar winkels voert, behoort zonder uit zondering tot het hogere genre. Gimbrère heeft twaalf vestigingen in het zuiden van Nederland. Het hoofdkantoor is gevestigd in Tilburg. Voor het filiaal in Middelburg zoekt Gimbrère op fulltime basis een die bij afwezigheid van de bedrijfleidster het filiaal zelfstandig moet kunnen leiden. Gimbrère vraagt: cw een opleiding op tenminste middelbaar niveau; ov praktische ervaring op leidinggevend en organisatorisch gebied; ov kennis van en ervaring in de damesmodebranche; o* leeftijd 30-35 jaar. Gimbrère biedt: o* een grote mate van zelfstandigheid; een salaris dat past bij de functie; 0%. uitstekende sociale voorzieningen. Geïnteresseerden worden verzocht binnen 8 dagen schriftelijk te reageren. Stuur uw sollicitatie, voorzien van uitvoerig curriculum vitae en pasfoto, naar: Gimbrère, t.a.v. de directie, Postbus 388, 5000 AJ Tilburg. Wij zoeken een voor onze reparatieafdeling landbouwtractoren en machines. Wij zijn dealer van o.a. Ford, New Holland, Miedema, enz. enz. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Voor inlichtin gen kunt u contact opnemen met onze heer W. West- strate, tel. 01134-2610 (ook 's avonds). Uitsluitend schriftelijke sollicitaties graag binnen 1 week na verschijning richten aan: Gebr. Weststrate b.v., Zuidweg 13-15, postbus 52, 4413 ZH Krabbendijke. De Koninklijke Schelde Groep B.V. is een industriële onderneming die zich bezighoudt met een reeks van activiteiten op basis van technologische deskundig heid. De Schelde Groep is actief in onder andere de volgende markten maritiem, energie-conversie, (petro)chemie, milieu en utiliteitsbouw. De tien business units van de Schelde Groep hebben samen zo'n 3500 medewerkers. Mannen en vrouwen die ook op de internationale markt samenwerken in handel en dienstverlening. Voor de afdeling Inkoop worden kandidaten gevraagd voor de functie van Inkoper (m/v). De werkzaamheden bestaan onder andere uit: 'inkopen ten behoeve van diverse Business Units, in overleg met onder andere de afdeling Teken kamer, Kwaliteitsdienst en Produktie. het opstellen en uitwerken van gegevens voor begrotingsdoelein den hiertoe onderhoudt u contact met de afdelin gen Projecten, Begroting en Verkoop. Het gev ^nste profiel: opleiding op HTS-niveau bij voorkeur inkooperva ring 'uitstekende contactuele eigenschappen 'goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid kennis van moderne talen grote mate van initiatief en zelfstandigheid. Een psychologisch onderzoek kan deel uitma ken van de selectieprocedure. Nadere informatie en sollicitatie: Informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer A.W. de Groot, chef afdeling Inkoop tel.nr. 0II84-8246I. Een informatiepakket over'De Schelde' is telefonisch aan te vragen bij de afdeling Personeelszaken, tel.nr. 0II84 - 82 384. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken richten aan Koninklijke Schelde Groep B.V., afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer P.N.J.M. de Vos, Postbus I6,4380'AAVIissingen. SCHELDE GROEP Stichting Zeeland voor Philadelphia Woonvormen 'De Karnemelkshoe- ve' biedt aan 35 volwassenen met een verstandelijke handicap wonen en begeleiding aan. Tweemaal 13 mensen wonen in de hoofdvestiging. De overigen in eengezinswonin gen elders in de stad. Integratie, normalisa tie, vrijheid in denken en eigenwaarde binnen een protes tants christelijke levens sfeer zijn voor ons belang rijke uitgangspunten. "De" Karnemelkshoeve" Woonvoorzieningen vraagt voor haar hoofdvestiging In tijdelijke dienst i.v.m. zwangerschap. Vaste aanstelling nadien mogelijk. Een dienstverband van 40 uur per week. De functie vereist een goede theoretische kennis, aangevuld met algemene practische ervaring. Men dient op de hoogte te zijn van de specifieke proble men die deze doelgroep kenmerken en (mede) op basis daarvan te kunnen komen tot een persoonlij ke, doordachte aanpak. Kandidaten dienen verder op de hoogte te zijn van anders aan het werk verbonden aspecten. Een goe de mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid is vereist. Voor de functie wordt een opleiding op MBO-ni- veau noodzakelijk geacht. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijke collega. Denkt u aan bovenstaande te kunnen voldoen en - woont u in de direkte omgeving van Goes - bent u kerkelijk actief binnen de protestants christelijke kerken - hebt u de leeftijd van 25 jaar of ouder - bent u bereid onregelmatig en in de weekeinden te werken dan roepen wij u op schriftelijk te solliciteren, bin nen 10 dagen na het verschijnen van deze krant. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting, p/a Beatrixlaan 24, 4461 PN Goes. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. H. J. Ter Beek, hoofd 'De Karnemelkshoeve', tijdens kantooruren, telefoonnr. 01100-13384.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 40