Bundeling van kracht in VVS'92 Betty Stöve vermaakt tennisjeugd PZC DE 24 UUR VAN LE MANS Veel verrassingen in Zeeuwse titelstrijd Butch Reynolds krijgt startbewijs voor Barcelona Tineke de Poorter begint aan opmars Atlas vecht uitspraak tuchtcommissie aan sport Fusie van EWC en Marathon om volleybal in Vlissingen te verbeteren Dressuur- wedstrijden krijgen een vervolg LIVE OP SPORTNET: Rominger laat Tour schieten ZATERDAG 20 JUNI 1992 38 van onze verslaggever VLISSINGEN - De Vlissingse volleybalvereniging EWC en de volleybaltak van Marathon bestaan niet meer. Onlangs ga ven de afzonderlijke ledenver gaderingen toestemming voor een fusie tussen beide clubs. On der de naam Vlissingse Volley bal Samenwerking '92 (VVS'92) zal de nieuwe club in competi tieverband uitkomen. Uiteinde lijk doel van de samensmelting is het verbeteren van de voor waarden waaronder in Vlissin gen volleybal wordt gespeeld. Volgens Ad Schreurs, de nieuw gekozen voorzitter van de fusie- club, is er door de samenvoeging een gestroomlijnde vereniging in het leven geroepen. Hij ty peert het voormalige EWC als een club die op niveau speelde, maar waar een brede basis aan spelers ontbrak. Marathon was volgens Schreurs een vereniging die kon putten uit een bestand van getalenteerde volleyballers, maar die de spelers geen hoge di visie kon aanbieden. „SSV'92 beschikt door de fusie over een goede spelersbasis en kan op vrij hoog niveau, de heren in de tweede divisie, actief zijn. Be- lahgrijk is ook dat het tweede herenteam nu in de derde divisie gaat spelen en het derde team in de promotieklasse. De dames komen ook uit in de promo tieklasse. Er is kortom sprake van een goede opbouw binnen de vereniging." Volgens de Vlissingse voorzitter is de nieuwe club niet ontstaan uit onvrede met de bestaande si tuatie. maar vanuit de gedachte om er sterker van te worden. Hij noemt een aantal overwegingen die de wens tot fuseren versterk ten. Het is nu mogelijk meer ho mogene trainingsgroepen sa men te stellen, veel economi scher te werken met trainers en trainingsruimten, en gebruik te maken van het kader van twee verenigingen voor één club. Het grotere potentieel aan spelers zal volgens Schreurs ook proble men over afwezigheid door ziek te ondervangen. De toekomst moet uitwijzen of de beide verenigingsculturen soepel integreren. Van origine was EWC de club met veel le den uit het onderwijs, terwijl de omnivereniging Marathon zich meer als volksclub kenmerkte Is Schreurs niet bang dat dit gaat botsen? „Het afgelopen seizoen zijn we al druk doende geweest de afzonderlijke clubs meer tot elkaar te laten komen. De heren van Marathon train den bijvoorbeeld met EWC mee. Daarbij hebben we geza menlijk het volleybalevenement servotron georganiseerd. Bin nenkort houden we een senio rendag, terwijl ook de jeugd met elkaar een dag door gaat bren gen." VCV Zeeland Een ander punt dat een voor spoedige ontwikkeling van SSV'92 kan vertragen, is het ont breken van een goede sponsor. Tonny Leijnse stopte na vijfjaar met sponsoring waardoor een leegte is ontstaan. Ad Schreurs maakt duidelijk dat het veel moeite kost om die leegte op te vullen. „Onze ervaring is dat het Zeeuwse bedrijfsleven op dit moment geen trek meer heeft in sportsponsoring. Bij het horen van de naam Vlissingen haken ze al af. Veel potentiële sponsors zijn afgeknapt op VCV Zeeland. Daar plukken wij de zure vruch ten van." Schreurs denkt niet dat het uit blijven van een goede geldschie ter te maken heeft met een be perkte aantrekkelijkheid voor sponsors van de volleybalsport. „Bij volleybal, basketbal en ta feltennis bijvoorbeeld is het kop pelen van de naam van de spon sor aan de naam van de vereni ging mogelijk. Voor bedrijven die uit zijn op naamsbekendheid is dit veel gunstiger dan een re clamebord langs een voetbal veld plaatsen." Het ontbreken van een sponsor heeft voor SSV'92 directe gevol gen voor de opleiding en werving van de jeugd en de ondersteu- van onze medewerker KITTHEM - In de weekbrief van 11 juni is te lezen dat „naar aan leiding van het niet opkomen dagen van Atlas 1 voor de wed strijd All Ready-Atlas (6-6- 1992), Atlas het recht ontzegd wordt op promotie." De tucht commissie van de afdeling Zuid -West van het KNKV (korfbal- verbond) heeft deze week de vereniging schriftelijk beves tigd van deze beslissing. Aanleiding voor die uitspraak van de kamer wedstrijdzaken vormde de weigering van Atlas om tegen All Ready een beslis singswedstrijd om promotie naar de derde klas van de lande lijke competitie te spelen. Die wedstrijd was nodig nadat het protest van All Ready werd toe gekend tegen de uitslag van de in Zierikzee gespeelde competi tiewedstrijd tussen beide clubs (9-8 voor Atlas). Die uitslag werd gewijzigd in 9-9, waardoor beide clubs gelijk eindigden. In een be slissingswedstrijd zou worden uitgemaakt welke club mocht promoveren. „De uitspraak voor die beslis singswedstrijd werd Atlas pas meegedeeld na het verstrijken van onze medewerker BORSELE - De midweekse dressuurwedstrijden van de Weelruiters in Borsele blijken bij de ruiters goed aan te slaan. De deelname is groot, er is een gezellige sfeer en er wordt rede lijk tot goed gepresteerd. Leon Phernambucq is er van over tuigd dat dit evenement een vervolg zal krijgen. „We hebben dit gedaan bij wijze van proef en het heeft onze stoutste ver wachtingen overtroffen. We gaan er zeker volgend jaar mee door. Dit jaar zijn we gestart met de klasse B en L. Volgend seizoen willen we ook de combi naties uit de klassen M en Z er bij betrekken." Evenals in de vorige wedstrijd toonde Anneke Phernambuq zich in het zadel van Gentle de sterkste. Met een totaal van 135 punten eindigde de amazone uit Kwadendamme op de eerste plaats in de klasse Licht. Het le verde de Weelruitercombinatie tevens de dagprijs op. Een dagklassement waarin de Weelruiters een overheersende rol opeisten. Lea Duinkerke ein digde met Cunette als tweede (126) en Loes Huige, die met Fi garo de beste B-combinatie vormde, eiste meteen totaal van 124 punten de derde plaats voor zich op. Uitslag paarden L1/L2: 1 Anneke Phernambucq/Gentle, Weelr135. 2 Lea Duynkerke/Cunette, Weelr., 126; 3 Willemien den Herder/Djulieneke, Zuid-Beveland. 120. B 1 Loes Huige/ Figaro. Weelr124; 2 Petra Wissel/ Gonda, Zuid-Beveland, lil. Pony s B: 1 Sander Weug/Sally, Vlaandertse Ruiters, 121; 2 Angelo Daane/Floor, Zuid-Beveland, 120. van de termijn van vier weken die daar reglementair voor staat. Door in strijd met de regle menten te handelen verliest die uitspraak zijn rechtsgeldig heid", aldus Atlas-voorzitter Lou Machielse. De Atlas-selectie weigerde dan ook prompt tegen All Ready te spelen. „Nou wordt doodleuk meege deeld dat we het recht op promo tie hebben verspeeld omdat we niet zijn verschenen. Bovendien gebeurt dat eerst in een week brief waar heel de afdeling ken nis van kan nemen. Ruim een week later heeft onze secretaris nog een keer bericht gekregen. Op ons protest om alsnog een beslissingswedstrijd te spelen krijgen we geen antwoord", rea geert Machielse. Atlas, dat nog altijd de rechts geldigheid aanvecht van de ge wijzigde uitslag, protesteert daarom ook tegen dit besluit van de tuchtcommissie. „Die mogelijkheid is in de brief open gelaten. We zullen daarvan ge bruik maken. De afdeling moet zich zelf eerst maar eens houden aan de reglementen. Wij vertik ken het om de dupe te worden van fouten van de afdeling", vindt de strijdvaardige Atlas voorzitter. ning van het eerste herenteam. Eventuele sponsorgelden zullen in eerste instantie naar deze on derdelen binnen de club stro men. „Met sponsorgelden kun nen we dat kleine beetje extra doen", weet Schreurs. „De jeugd speelt daarin een grote rol. We moeten het ontbreken van spon sorgelden opvangen door aller lei activiteiten. We organiseren een voorjaarsmarkt of prestatie loop en halen oud papier op. Dat vraagt veel van de leden en is verre van ideaal." Inmiddels heeft de nieuwe club wel een trainer voor het eerste herenteam gevonden. Nadat Wim van Weezei tot teleurstel ling van het bestuur op het laat ste moment afhaakte, is deze week Jos Westerweele gecon tracteerd. Westerweele was vo rig jaar als trainer verbonden aan Dynamo uit Middelburg. Met hem en met de nieuwe struc tuur binnen de club geeft Schreurs aan een sprong naar de eerste divisie bij de heren op den duur te zien zitten. „Op dit mo ment zijn er al een hoofdbestuur, een technische commissie en een jeugdbestuur actief. Dat moet de basis zijn voor een goede toekomst. Nee, als we er niet in geloofden waren we er nooit aan begonnen." Vanmiddag vanaf de start om 15.30 uur. van onze verslaggever VLISSINGEN - Betty Stöve ver zorgde gisteren op het tennis- complex van LTC De Schelde een training voor een achttal jeugdige tennissers. De oefen sessie was gekoppeld aan het jaarlijkse Zeeuwse tennisgala, waar Stöve gisteravond enkele toespraken hield. De voorma lige tenniskampioene had zicht baar plezier in de tennisles en Voormalig Wimbledonkampioene Betty Stöve instrueert de Vlissingse tennisjeugd. foto Ruben Oreel van onze medewerker MIDDELBURG - Het blijft verrassingen regenen tij dens de Zeeuwse tenniskampioenschappen voor se nioren. Gisteren werden weer vier opvallende uitsla gen genoteerd op 'de Veste' in de Middelburg. Len- nard van de Boom, Marije Heeringa, Martijn Proos en Guido Verstraeten maakten een onverwachte over stap naar een volgende ronde. Lennard van de Boom, actief in het herenenkel-B, greep de laatste plaats in de kwarteindstrijd na een knappe drie-setszege op Bernd van Quekelberghe. Van de Boom treft nu Marcel Schouw. Bij de dames in de B-categorie beantwoordde Angela Latuheru aan de verwachtingen door Marjet Groen- leer een nederlaag toe te brengen. Latuheru verdiende daarmee een plaatsje bij de laatste vier. In de Cl-afdeling reikten Frank Willekes en Frédérick Ouwehand, tot de demi-finale. Bij de dames in deze klasse schakelde Marije Delfsma, nummer vier in de waardering, Cathelijne Schotte uit. Schotte werd door een rugblessure gehinderd en moest de strijd in de tweede set staken. Eva Labruyère, als tweede inge schat, redde het niet in haar tweede partij. Na een ma rathonduel tegen Marije Heeringa streek Labruyère de vlag. De C2-groep kreeg een andere schema-aanvoerder. Martijn Proos versloeg Rogier van Housselt. 'Onderin' gaf Armando Probert, getipt als verliezend finalist, geen krimp ip zijn tweekamp met Glenn Mc.Gillavry. Probert kan zich nu voorbereiden op de krachtmeting met Roelf ter Berg. Guido Verstraeten, ingedeeld in de Dl-catègorie, schreef de laatste verrassende score op zijn naam. Hij was de meerdere van Jean Paul Suvaai. Uitslagen: H.E.-B: L van de Boom-B. van Quekelberghe 2-6, 6-2, 6-3. S. Eude-M. Verberkmoes 6-0, 6-3 D.E.-B: A. Latuheru-M. Groenleer 5-7, 6-2, 6-2. H.E.-C1: F. Willekes-A. de Looff 6-1. 6-2; F. Ouwehand-J. Otte 6-3, 4-6, 6-3. D.E.-Cl: M. Delfsma-C. Schotte 6-0, 1-1, w.o.; M. Heeringa-E. Labruyère 1-6, 6-4, 6-2. H.E.-C2: M. Proos-R van Housselt 3-6. 6-3, 6-4; R terBerg-T Kok 6-3, 2-6, 6-2; A. Probert-G. Mc.Gillavry 6-4, 6-2. D E -C2: A. Hartog-L. Verhage 6-3, 6-3; R. Sterrenberg-J; van de Dries 6-0,6-3; A. Hartog-R. Sterrenberg 6-0,6-2; E. Grooten huis-A van Belzen 6-0,6-1 H.E.-D1: E. den Broeder-K. van Belzen 7-5,6-4; G. Verstaeten- J. P. Suvaai 6-3, 6-1. D E.-Dl L Bergen Henegouwen-W Leune 6-3. 6-4 H E.-D2: E. de Fouw-J de Clerck 6-3, 6-2. D E.-D2: I. Liplijn-E Bus 7-6, 6-1; W. van Pamelen-A. Ouwe hand 6-3, 2-2, w.o. Toeloop COLUMBUS (RTR/SID) - De Amerikaanse topatleet Harrie „Butch" Reynolds kan meedoen aan de Olympische kwalifica tiewedstrijden die komend weekeinde in New Orleans wor den afgewerkt. Rechter Joseph Kinneary gaf de 28-jarige we reldrecordhouder op de 400 me ter (43,29) in Columbus (Ohio) een startbewijs, hoewel diens tweejarige schorsing door de IA AF wegens doping pas op 11 augustus afloopt. Reynolds werd in 1990 betrapt op het ge bruik van het spierversterken- de middel nandrolon. Kinneary's oordeel, dat 26 pagi na's beslaat, komt er in het kort op neer dat de Amerikaanse (TAC) noch de internationale at- letiekbond (LAAF) Reynolds het recht kan ontnemen te lopen. Het is de IAAF ook niet toege staan de atleten die tegen Rey nolds in actie komen, besmet te verklaren en uit te sluiten van deelneming aan de Olympische Spelen van Barcelona. De IAAF deed de tegenstanders van Rey nolds bij wedstrijden in San Francisco en Holmdel (New Jer sey) onlangs in de ban. Het TAC-bestuur heeft laten we ten tegen de rechterlijke uit spraak in beroep te gaan, al kan dat volgens en passage in het vonnis pas over tien dagen wor den aangetekend. De bond zit een lastig parket. Reynolds b| ven weigeren is een overtredi van de wet, hem mee laten do kan meer schorsingen tot gev; hebben. Bovendien loopt i TAC nu de kans dat Reyno] een eis tot schadevergoeding dient. De atleet schat een kl( miljoen gulden te zijn misge pen. IAAF-secretaris Istvan Guy zei dat het bondsbestuur tele gesteld was door de beslissl van de rechter in Columbus. IAAF beschouwt dit als ond mijning van de regels van een ternationale sportbond. Zo'nl sluit kan leiden tot chaos. E gevolg kan ook zijn dat i Amerikaanse 400-meterlop voor de Olympische Spelen w den geschorst." De IAAF heeft het overigi druk met dit soort zaken. De bitragecommissie van de reldatletiekbond buigt zich i 27 tot 29 juni in Londen over „affaire Krabbe". De tweevi dig wereldkampioene (100 en! meter) en twee clubgenotes w den ervan beschuldigd bij dopingcontrole in Zuid-Afri geknoeid te hebben met de t nestalen. Ze werden aanvanl lijk door de Duitse atletiekbo (DLVj voor vier jaar geschoi maar die moest daar later op rugkomen. ging tot enthousiasme van de tennisjeugd een half uur langer door dan was voorzien. „Tennis is m'n grootste hobby en zal dat ook altijd blijven", liet Stöve na afloop weten. „Daarom heb ik zoveel plezier in dit soort bijeenkomsten. Die spelvreugde heeft ook een grote rol gespeeld bij de realisering van mijn vroe gere triomfen. Het is een onont beerlijke component voor suc ces." Wimbledon Als Stöve het over haar tenni- sprestaties heeft, komt onver mijdelijk Wimbledon ter sprake. Ze won in haar tennisloopbaan twaalf titels in het dames-dub bel en in het gemengd dubbel, In 1977 stond de tegenwoordig in Antwerpen woonachtige Stöve in Londen zelfs in drie finales: De dames-enkel, -dubbel en mixed- dubbel. Ze won geen van deze finales, maar vestigde haar naam in de internationale tenniswereld. De jeugdige tennissers hadden gisteren snel door dat Betty Stö ve niet de eerste beste is. De ma nier waarop zij het racket han teerde, dwong respect af. „Het was vermoeiend, maar ik heb het gevoel dat ik écht wat geleerd heb", zei een deelneem ster meteen na afloop. Generatiekloof Behalve het verzorgen van trai ningen voor de jeugd houdt Bet ty Stöve zich op dit moment vooral bezig met het organiseren van tennistoernooien. Het gras- toernooi van Rosmalen noemt ze als voorbeeld van haar activi teiten op dit gebied. Met de training en begeleiding van damestoppers is ze gestopt. Hana Mandlikova, haar voorma lige pupil, is intussen zelf train- ster. „De generatiekloof met de top- tennissters wordt groot", aldus Stöve. „Daarbij komt dat ik het genoeg vond. Eerst zelf intensief tennissen en vervolgens op een zelfde manier begeleiden, vergt enorm veel van je." van onze medewerker MAASMCHELEN (B) - Met een vijfde tijd kwam Tineke de Poorter na de eerste manche te rug in het rennerskwartier. De Terneuzense coureur is aan een opmerkelijke opmars bezig op het Duivelsberg circuit in Bel gisch Limburg. Vorige week nog werd De Poor ter laatste in haar klasse. Nu reed ze vanaf de start veel beter. In de tweede manche had ze acht seconden minder nodig dan in de eerste en eindigde ze op nieuw op een vijfde plaats in di visie III (-1600cc). Na twee manches hoopte De Poorter op een rechtstreekse plaatsing in de A-finale, maar in de derde manche reikte ze tot de zevende tijd. Daardoor moest De Poorter genoegen nemen met een plaats in de eerste star- trij van de B-finale. Na een snelle start lag ze op een tweede plaats. Na ongeveer an derhalve ronde maakte de cou reur voor haar een fout, waarvan De Poorter onmiddellijk profi teerde en de leiding overnam. Drie ronden lang werd ze op de huid gezeten door haar tegen standers, maar ze gaf geen krimp. Met een voorsprong van ruim honderd meter reed ze naar haar erste zege van dit seizoen in de B-finale. In de A-finale reed ze naar een zesde plaats. Ook Bram Dekker was tevreden na afloop. Dekker, met de stan daard Scirocco in België uitko mend in Divisie II (opgevoerde klasse), plaatste zich in een groot deelnemersveld in de C-fi- nale. Dekker reed in de C-finale naar een derde plaats. In deze finale hield hij in de laatste twee ron den de Porsche 911 van de Hon- gaard Gyorgy achter zich. De derde Zeeuwse coureur, Dl Krijger uit Wolphaartsdi werd in de eerste manche n een flinke tik opzij gezet door Belg Luc Brems. Krijger verli meer dan een halve mini voordat hij zijn auto weer in] goede spoor had. Krijger moest tot de derde m che wachten op enig succes, die manche finishte hij op achtste plaats in Divisie I. Een plaats in de C-finale was magere beloning. Krijger kon achterstand op de rijder met beste startpositie, meer t twee autolengtes, niet goed i ken. Hij eindigde met een fl beschadigde Corsa op een de plaats, in de eindstand werd dertiende. GENEVE (AFP) - Tony Ron ger laat de Ronde van Franki schieten. De Zwitserse winn, van de jongste Ronde van Sp je geeft de voorkeur aan een r tige voorbereiding op het tw de deel van het seizoen, met hoofdmoot het wereldki pioenschap in Spanje. Zijn Spaanse ploeg Clas kr begin deze week een van de wildcards voor de Tour. De rectie behoudt zich evenwel recht het extra startbewijs ir trekken indien een formatie r in de sterkst mogelijke sara stelling aan het vertrek schrijnt. Kopmannen van Clas zijn d het wegvallen van Rominger Spanjaarden Mauleon, Gas en Echave. Stöve ziet het ook niet zitten om eens de Nederlandse tennistop te begeleiden. „Die drang is er niet meer", merkte ze op. Het wil niet zeggen dat ze geen interesse heeft voor de ontwikkeling van de Nederlandse tennistop. Vol belangstelling heeft ze de enor me toeloop naar de tennisbanen waargenomen. Een toename van tennissers die ook in Zee land waarneembaar was. „Ik vind initiatieven zoals hier in Vlissingen erg leuk en ik hoop zo de jeugd wat bij te kunnen bren gen. Misschien heb ik ze wel een zetje naar meer spelvreugde gegeven. Dat blijf ik het belangrijkste vin den." Zaterdag 09.00-10.00 EURO: International mo torsport. 11.50-18.10 BBC 1: Grandstand: met cricket (Engeland-Pakistan), tennis (Pilkington Glass Kampioenschap pen voor vrouwen), paardenkoersen vanuit Ascot, en golf (US Open kam pioenschappen vanuit Pebble Beach, Californie). 13.00-14.30 EURO: Boksen 13.55-17.00 Ned 3: World League vol leybal: rechtstreeks verslag van de wedstrijd: Nederland-Cuba. 14.00-15.50 Super: Prime sport. 14.30-15.30 Sportnet: Powersports in ternational. 14.30-15.30 EURO: Kickboksen. 15.00-17.00 Did 3: Sport 3 Extra 15.30-17.00 EURO: Olympische Spe len: terugblik op de OS in Melbourne in 1956. 15.50-16.00 Super: Supersports news. 16.00-16.30 Super: World sports spe cial. 17.00-18.00 EURO: Supercross: van uit Dallas. 17.45-19.30 BBC 2: Cricket: Engeland -Pakistan. 17.55-18.02 Did 1: Sportschau-Tele- gramm. 18.00-19.00 EURO: Ayrton Senna: Portret van deze Fl autocoureur. 18.07-19.00 Did 1: Sportschau 19.00-20.00 EURO: International mo torsport. 19.00-20.00 Did 3: Sport im Westen. 19.14-19.30 Ned 1: De hoogste ver snelling special: met de Mitsubishi Classic Marathon. 19.30-19.45 BRT 1: Sport. 19.45-20.15 BRT 1: Sportweekend. 20.25-21.08 Ned 1: Kijk op'sport: sportquiz. 22.00-00.00 EURO: Boksen 22.10-23.15 Did 2 Das Aktuelle Sport Studio. 22.15-22.35 BBC 1: Sport, 22.15-23.15 Ned 3: Studio sport. 22.35-01.00 BBC 2: Golf: Open Ameri kaanse kampioenschappen 22.50-23.10 BRT 1: Sport op Zater- 00.00-00.10 Super: Supersports nt 00.00-01.00 EURO: Tennis: Toernooi samenvatting. 01.00-01.30 BBC 2: Cricket: Engel -Pakistan, samenvatting. Zondag 09.00-10.00 EURO: Trans world sp 11.55-13.30 Cricket: tweede t match Engeland-Pakistan. 12.00-14.00 Sportnet: Golf: US 0 1992, vierde dag. 13.00-15.00 EURO: Boksen. 13.30-19.35 BBC 2: Sunday gfi stand: met cricket (Engeland-Pa tan), Golf (US Open). Wimble (vooruitblik op dit tennistoernooi 14.00-16.30 Sportnet: Live Ai sport: WK sportwagens 1992. 4e i de: de 24 uur van Le Mans, de f komst. 14.00-17.40 Ned 3: World League leybal: rechtstreeks verslag van wedstrijd Nederland - Cuba. 14.50-15.00 Super: Supersports n< 15.00-17.00 EURO: Tennis. 15.30-17.00 Did 2: Sport extra: o.a. atletiek (Duitse kampioenscl pen). 17.00-19.00 EURO: Atletiek: U Meeting vanuit Boedapest. 18.10-18.40 Did 1: Sportschau. 18.30-19.00 Super: World sport i cial. 18.35-20.00 Ned 3: Studio sport. 19.00-20.00 Did 3: Sport im Weste 19.30-19.45 BRT 1: Sport. 19.30-19.45 BRT 2: Sport. 19.45-20.15 BRT 1: Sportweekend 19.45-20.15 BRT 2: Sportweekend 20.00-20.50 RTL 4: Match: meteei levering van het olympisch joun en een portret van de wielrei Gianni Bugno. 21.50-22.00 Super: Supersports 22.00-22.05 Did 2: Sport am Sonn 22.00-23.00 EURO: Boksen. 22.30-02.00 BBC 2: Golf: Open An kaanse kampioenschappen, live' uit Pebble Beach. 02.00-02.30 BBC 2: Cricket: Engel -Pakistan, samenvatting. Ad Schreurs: veel potentiele sponsors zijn afgeknapt op de VCV Zeeland. Daar plukken wij de zure vruchten van. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 38