Vreugde en verdriet PZC provincie ZATERDAG 13 JUNI 1992 2 1 2 9 Zeldenrustcollege TERNEUZEN - Aan het Zelden rustcollege in Terneuzen behaalden de volgende kandidaten hun diplo ma: MAVO 4: Raymond Adam. Alexan der Albicher, Theo Arens, Evemdien Baard, Judith Baecke. Robbert Beekman. Mirelle van den Bergh. Branko Boksic, Linda de Bokx, Wil- leke Bracke, Mare Brouwer. Peter Brouwer. Mark Bruurs. Ernstjan Bui- ze, Karen Burgers, Mike de Caluwe. Alexander Carlucci. Anouk Colsen. Marco Coppieters, Nathalie Damen, Cindu van Damme. Luc van Damme. Francesca Dieleman. Michel Diele- man, Nelleke van Dixhoorn, Johan van Dongen. Petrona van den Ende. Martine den Exter, Phyllis France- schi, Gamze Göktas, Arjan Goossen, Petra de Greve, Pim Griens, Marieke Haak, Cora Hangoor, Ingeborg van den Hiele, Sandra Hoebe, Danielle Jansen, Theo van Hole. Anke de Jon ge, Jacinta Kaan, Martin Kalfsvel, Nadia Katern. Marcel Kentin, Mar- tijn Kersbulck, Anuschka Kinds, Franca Klaassen, Jisca Klaassen. El vira der Klein. Mirjam de Klerk. Be- kir Kurudere, Arjan van der Leun, Francien Machielse, Sandra Maas, Marcel Manni. Pieternel Mast, Shoerd van Mil, Jeroen Naessens, Ramona Nelis, Rebecca Nelis, Marti ne Oggel, Karin van Opdorp. Marie ke van Oyen, Marieke Patberg, Pau- lien Pollemans, Marielle de Putter, Rossie van Riet. Alexander Rijc- kaert. Esther Salomons. Wouter Schaart, Joeri Schelhout. Freek Si mons, Chnstianne Smit, Carien Snoeijers, Gino Tak. Anne-marie Tangelder. Aart Tholens. Alexander Thonissen, Tamara Timmner, Nao- my Uneputty. Heidi van der Veeke, Martijn Verschuren, Davy Verstrae- ten. Jacqueline de Vos, Ilona Weda- ge. Rogier van Weelden, Sandra van Wijck, Martino Wijfels, Miranda Wil- lemsen, Raymond van der Zeijst, Sa bine Zinger HAVO 5: Anna Martina Bolks, Bian- ca Bracke. Margje den Broeder, Jan na Brouwer, Ilse de Bruyn, Remco Calbo, Eline de Clercq, Barbara Cra- cau, Auke Deener., Nathalie van Dig gelen, Hebrina van Dixhoorn. Jaco bus van Doom, Natasja van Dorsse- laer, Stefan Duinkerke. Marisa Ever- ling, Johanna Fleur. Anneka Gala ma. Hildegard van der Geld. Steven Grob. Jeroen Groen. Jurgen Gruson, Kenneth Hassell, Maria Jansen. Cin dy Kommer. Robbert Koole, Conny de Kubber, Nicole de Laender, Mi reille Lambert, Kristen van Loozen, Titiana Lybaert, Mare de Man, Sas- kia Meertens, Danielle van Megen, Toine Metselaar, Pepijn Morgen stern, Rens Naeye, Danilo Nedic, Es ter Neyt, Mattijs Nobus, Annemieke Nuijten. Eduard Ollefers. Bianca Pauwels, Alexander Pijpelink, Ever- dine Pol, Wilco van der Ree, Nata- scha de Ridder, Adriaan Risseeuw, Michiel van der Ros, Bianca de Schepper, Jeanette Smallegang, Louisa Snoeijers, Chris Spek. Femke Stam, Caroline Termote. Jacco Tho lens, Guido Tolhoek, Helena Tolle naar. Wendy Tollenaar, Chariot Uyt- dewilligen, Marieke van Veen. Miijan van Veldhuizen, Angela Verschel ling. Peter Voet. Lotte Vonk, Ronald van der Wal, Fiona Wieland, Mirjam Wieland, Ebrina Wolfert, Niki de Wolff, Martine de Zeeuw, Peter Ze- gers. ATHENEUM 6: Hester Adriaans, Janna Bakker, Anna Bakx. Erwin Frank Baren tsen. Pascal van Bellen, Cornelia Broekhuysen, Hilde Brug- geman, Cornelius Dekker, Erwin den Deurwaarder, Elizabeth Dieleman, Jacco Dieleman, Jaschenka Dijkens, Adriaan van Dixhoorn. Kathleen Djasman, Susanna den Doelder, Ste ven Doorduyn. Jolin Dophemont, Frederieke van Everaert. Wieke Ga lama, Kirstie Guthe, Michel Ha- mann. Michel den Hamer. Olga van der Hel. Stefan Heule. Erica van der Hoek, Tanneke de Jonge, Hanka Jongman, Nataseha Joos, Dilek Kaya, Robbertpaul Klaassen, Sylvia Koekkoek. Maciej Kubicki. Welmoet lAigt, Tanneke Lyppens. Edwin de Maat, Kelly de Meijer, Sophie Neve, Jarla Nikkels, Ronald Ollebek, Bart /an Poecke, Inge Pollet, Johannes Polman, Hendricus Polmann, Anne- narie de Putter, Maria Ramselaar, Vlichel van de Ree, Jacobus de Regt. 3leuni Reijers, Minouche van Rum- >te, Caroline van Sabben, Cindy Scheele. Lieke Schouwenaars, Philip er Stege. Ronny Vergouwe. Ralph Jerhelst, Nathalie de Visser. Sandra /ïveen, Ester de Vries, Francois van Vijck. Paul van Wijck, Jacobus Wis- ;e, Diana de Witte, Mechelina de Wolf, Bianca Zaal. i De Schans TERNEUZEN - De volgende kandi daten van De Schans zijn geslaagd voor het examen: MAVO: Ilonka Brakman, Tijl Cle ment. Gerda Dieleman. John Groos- man. Milco Heyens. Joyce Hoppe. Jerrel Kemper, Nicole Korebrits, Fa bian Lookman, Merel Meeuwen. Ar- nout van Mil, Indhra Ploegmakers, Jasper Soeting. LEAO: Marloes Bijl. Audrey Buijze, Richard Dietz, Nicole Dobbelaar, Je roen Gassaert, Ivo Kegels. John de Raaff, Bianca Scheele, Laga de Wil de. 9 Het Ravelijn HULST - Aan de Katholieke Mavo- school Het ravelijn te Hulst zijn de volgende leerlingen geslaagd: Jessica van den Abeele: Tessa van den Abeele, Alain d'Aubioul; Floris Baart: Wendy de Bakker, Michael Bauwens. Sieto Beckers, Riep Be- nenga; Marinda Boone; Mario Boon man; Joyce Boussen. Melanie Bouw huizen; Miranda Braam; Michelle Bugeja. Wendy van Cauteren; Peter Colman; Wendy van Deutekom; Kristien Duerinck. Inge van Etten. Riana Gorter; Ingeborg Haalboom. Arno Herrewegh. Maaike Heynen; Michel de Koning; Susanne van Koolwijk; Wendy van Laare. Jurgen Lootens; Tomas Mahu. Mark Mal- lens; Annemieke Mattheyssen; Char lotte Meijers. Jeroen Messagie. Er win Mortier: Joèlle Nafa; Manfred van Poorten; Nathalie Renique; Ka- thy Rossmadi; Dave Schelfhout. Je roen Theissen. Wendeline Velgers- dijk; Lars Verbraeken Gerlinde Vink. Matanja Vlassenrood; Wendy van de Voorde: Tessa Wentzler. Pen ny de Wilde: Alain Blanckaert, Maar ten Boënne, Carolien Kindt; Inès Mahu; Mariska Baert; Diana Blom- maert; Jürgen Bolsens. Danièlla de Brouwer; Veronique Herrewegh, Darwin Lambrechts; Linda van Looij, Remco Mattens. Martin Nuij ten. Patrick Pollet: Jan-Paul v d Touw. Tarya van de Walle. Loes Wij- sevelde; Ruben Bertram; Fabian de Beyn; Marjolein Bracke; Femke Leegstraten; Diana de Letter; Wendy Rottier. Mark van Wees; Robin van Wees; Ineke Bleyenberg; Jacqueline van Dam; Natasja de Booij. Daniëlle v d, Bosch, Wendy van Goethem, Claudia Neve; Mariska Schreurs; Ka ren Seij; Ingeborg Bracke; Dennis van Damme; Sheila van Doorsselaer; Franka Ducheine; Anja de Clippe- laar; Chantal Dobbelaar, Karin Geus; Joyce Lambert; Bart de Loos. Jurgen Piessens; Patricia Polder man; Henk Volleman. Baukje Doe- dëe; Koen Ferket; Joyce de Maat; Mi chel Neve; Werner de Schepper: Jos Staal: Ester Vervaet; Brenda de Kind. Wim van de Manacker. Tama ra Martinet; Dimitri van Meir Fabiènne van Vliet; Marcia Suy; Ed win van de Vijver; Caroline de Waal 9 Jansenius 9 Weistede 9 De Leeuwtjes TERNEUZEN - Aan De Leeuwtjes Scholengemeenschap voor beroeps onderwijs IHNO, LHNO. LEAO, MHNO zijn de volgende leerlingen geslaagd: IHNO: Roelie Bogema. Marion Dons, Marina Couque. Jeannet van Eeke- len. Nirmal Hamelijck. Anja Hen driks, Diana Jansen. Melinda Mul der, Evelyne Oppeneer, Melissa Rit- ter. Tamara de Smit, Claudia Swar- telé, Francine Versavel. Remco Voogdt, Petra van Wijck. LHNO: Cindy de Blaeij. Daniëlle Blom. Heidi Bouman. Wilma Bouw man, Mandy Meylof. Ulrike Reys LEAO: Arenda Appeldoorn, Jolanda Blom, Linda Constandse, Sandra van der Heyden, Francisca Kamerik, Petra de Kramer. Linping Ma, Diana Mookhoek, Dora van Neyenhof, Na talie Picket, Michel Poortvliet, Chris- tos Sakellariou. Monique Schilpe- roordt, Barbara Timmer. Marion Tol lenaar. Cynthia de Waele. 9 De Rietvliet HULST - Geslaagde examenkandi daten van Jansenius te Hulst: Gymnasium: Joyce de Booij. Sandra de Booij: Di mitri van der Borgt; Iris Maas; Mare van Mol; René ter Riet, Wendy Smet, Annoesjka Valent. Dennis van Vee- nendaal; Job Verpoorte; Michel van de Waart, Stephanie Kessen: Eve- liene de Koomen. Atheneum: Shirley Baert. Anton de Baets; An nette de Bakker; Jeroen Beckers: Jurgen Borgt; Carolien Bracke. Inge borg van Bremen; Mischa Courtin; Tom Daelman; Dennis Dienkx; Mu- rat Durgun; Ramses Forsyth; Sand ra de Geest, Debby Gelderland; Christine van Giesen, Earl Goetheer; Natasja Haak: Didier d'Haens; Anne- miek Hartman; Damella Haselager, Bram Heijnen. Veronique d'Hooghe, Piewter van Houte; Wendy Ivens; Damella van Jole; Emiel Kater; Kirs- ha de Kerf. Maritha de Koster. Clau- dine Kouijzer. Elmer Lie. David Liem; Dennis van Loenen: Leen Luy- ten. Angelo Mariman; Marc Marin; Cindy van Meelen; Lenneke Muller; Willem van Overveld: Bianca Pau- wels: Dennis de Poorter: Rudie Raas; Sandra de Rechter; Marteijn Roose; Frank Schanssema. Ellen Thomas. Elmer van Troost; Steven Vanler- berghe; Ineke Veldhoen; Yvo Ver- bunt: Mark Verstraaten. Mireille de Vriend; Remco de Waal, Hetty Wee- maes; Stefan Weemaes; Cindy van de Wege; Davy Wentzler; Krista Wester beek. HAVO: Kristel van Acker. Vicky Andriessen; Chiel Baert; Maaike de Bakker; Shir ley de Bakker, Mirjam Bickei. Gert- jan Blaauwendraat; Barbara van den Branden; Femke Busschots; Manno Buijsrogge: Annemiek van Caute ren; Petra Coenen; Bons Colsen; Mi chel van Dam; Alois de Deckere; Ca roline Deij: Michel Dieleman; Dieter Dobbelaar. Cindy Ducheine, Stefaan Ferket. Nataseha Frusch: Petra Gans; Roel Gelderland; Els Geus; Si- mone van der Giessen; Goran de Gucht; Maxim Haartsen; Joris Ha- braken. Tom d'Haens; Wietske Harts; Bianca van der Heijden, Mar-' co Henderickx. Bart d'Hondt; Den nis de Jager; Colinda Jansen Ver- planke; Walter Karremans; Evert- Jan van de Kerkhove; Annemiek de Koek: Carolien Lageuse, Bob Lerma- kers; Anneke de Letter; Winnie ter Marsch; Veronica Martens; Mandy Matthijs: Daniella Mortier; Joyce de Mulder; Leo Musters; Bart van Over veld; Wendy Pardon; Jolien Pollet; Denise de Pooter; Hans Praet; Joyce Raats; Xandra Ramaekers; Yolanda Ramaekers; Michel de Regt; Robby Reunis: Stefan de Rijcke: Jacqueline van Rijn; Inge Rijnberg, Dennis Ro- drigo. Paul Saman; Jeroen van der Sar; Mascha Schelfhout; Theresa Schepman; Cindy de Schepper; Mi chel Seghers: Björn de Smet; Nico Sponselee; Christien Truijman, Mar tijn Vermast; Sascha Vermast, Katja Vermeiren: Agnes de Visser: Davy Voet; Brendy Vonck; Nicky de Waal, Amy de Waele. Martine Wage. Renë Wassenburg; Bram Wauters; Erwin Wauters; Petra Weemaes; Domini que Willaert; Brigit de Witte. 9 De Steelant TERNEUZEN - Aan de R.-K. Scho lengemeenschap "De Steelant' voor MAVO/LBO slaagden de volgende leerlingen: Afd. Mavo: Tamara van Baaien, Joy ce Brandt, Frank van Driel, Paul Go- ricki, Murat Izci, Petra Meeusen, Karla Oppeneer, Inge Polleman, Wendy Poppe. Joris Rovers, Silvia Tichem, Roel Verhelst, Karin Visser. Monique Baëcke, Annabel Impens, Claudia Zeegers, Judith Wiersma, Wendy Becude, Martin Geelhoed. Bianca Maas, Corina Pieters, Cisca van Veldhoven, Serge Decoorne, Cy- rille Dhaene, Esmeralda Simons, Za- fer Yigit, Helen Bodderij, Heidi Ray- nard. Stephan van Dorst, Nataseha Heijens, Gaun Fen Hsiang, Nataseha Zaaman. Afd. L.H.N.O.: Daniella de Block. In ge D'hert, Debbie Hoppe. Ayhan Hösgor, Esther de Kok. Barbara Van- tricht, Sandra van de Velde, Miranda van den Dries. Bea van Es, Nancy van der Woude, Barbara de Houek, Bianca Roegiers, Ingeborg van den Bergen, Durna In, Marion Maas. Mi randa van den Dries, Pascale Lij- baert, Eva Mechielsen. HULST - Aan de R.-K. Scholenge meenschap 'De Rietvliet' slaagden de volgende leerlingen: Afd. Administratie: Debby van Dorsselaer, Karin van de Walle, Da nielle Braet, Diana Pieters. Eveline J. van Deijk, Evelien Huissen, Angeli- que van Dorsselaer, Heidi Vergau- wen, Ingrid Cambeen, Sandra Aude- naert, Gunther David, Natasja Jonckheere, Lindsy Schelfhout, Rob Thierens, Al win van der Meer, Barba ra de Letter. Koen de Bakker Afd. verzorging: Tamara Bisschop, Tanja van Geertruij. Tina Vernimmen. La- vrans Calis, Nathaly Tijssen. Judith Bisschop, Sylvia Herman, Werner van Dronkelaar. Karin Rombout. Christiaan d'Hooghe, Kelly van den Bergen, Mireille Laplante. Debby Mast, Cindy de Vlieghei', Judith van Overloop, Cindy van Heese. Chantal de Potter. Simone Dingemans, Cindy d'Hondt. Saskia de Koster, Jolande Verlinde. Afd. timmeren: Roland la Croix, Michael Buijs. Bart d'Haens. Maik Mahu. Michael Bogaerd, Mar tin Janssen. Bas Vos, Steven van Kampen. Jurgen de Kort, Reze Dub beldam. Ivo Matthijs. Dennis van Driessche, Jan Meijs. Afd. metselen: Ronald Avezaat. Dominique Pau wels, Danny Boeijkens, Laurent Ot to. Mario David. Walter van der Wee, Dimitri Sponselee Afd. mechani sche techniek: Davy van der Walle, Peter Warrens, Danny Bisschop. Er win Claassens, Michèl Bertram. Mar co van Houten, Willy Schroers, Ange lo van Stevendaal. Jurgen de Buck, Andre van Eerdenburgh, Gerben Everaard, Michiel van Gremberghe, Clint van Hove. Peggy de Loos, Ange lo van Overloop, Stephan van Sikke- lerus, Angelo Vlassenrood. Roland Vonck, Gunther van de Wiele, Ralf Boedmg, Rudy Laffeber, Jos Wul- lems, Jaimi van Leemput, Simon Meeuwisse, Reinoud Audenaerd, Bart de Letter, Bas Hemelaar, Men- no Kaijser, Jordy van der Starre, Bram Verhaegen. Afd. elektrotech niek: Erwin van Hermon, Teun Smulders, Bart de Baar. Natasja de Block, Serge Lievens, Marino de Block, Barbie Bogaerd, Davy Buijs rogge, Robby Esseling, Davy Fer- mont. Martijn de Maagt. Pablo Ur- gert. Philip Vlijminck, Peter van Meelen, Patrick Boon, Jurgen van den Branden. Dennis van Daalen. Robby Ivens, Cejan Karakaya, Niko Markanovic. Jeffrey Weesepoel, Björn Leeraert. Scheldemond VLISSINGEN - Aan de Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond te Vlissingen zijn geslaagd: VWO: Anissa Akdim, Nanda Bec- •cers, Anouk van Beersum, Vincent Dissen, Nanon Doeland, Emiel van Dongen, Nathalie Gauthier. Miriam de Groote. Patsy van den Hengel, Alice van Herwerden. Nathalie Hoo gesteger, Daphne Jasperse, Manje de Jong, Matasja Koole, Jeroen Koop man. Ranfar Kouwijzer. Sander Lefe- vre, Michael van der Linde. Mark Nuyten, Elco Simon, Reijer Staats, Marcia Stoel. Guido van de Velde. Marlies Verstuyf. Pascal Visser. Joy de Winter, Mira Wolters HAVO: Hassana Allu, Tom Bourez, Chantal Colet. Louisa van Damme, Jildau van Dieren, Esther Florusse, Susanne Franssen, Mireille Gillis sen, Sander Groothuis, Sandra Heijt. Wouter Hermsen, Michiel van Her wijnen, Saskia Humbs, Marsha Ize- boud, Allard de Kam. Marei Kerkho ve, Monique van de Ketterij, Thijs Koopman, Edwin Lammers, Moni que Langeraar. Vanessa Lau, Marjo lein van Leeuwen, Erwin van der Lin de. Pepijn Luke, Desü'ee de Munck, Natasja Noordhuis. Carolien Note- baart. Audry van Ochten, Mascha Peters. Michel Pielaat, Susan Post. Gabrielle Puijpe, Mariska Roose. Cindy Saman, Sven van Santen, Radjesh Sardjoepersad. Patrick Sin- ke, Vyay-Anand Soekhai. Jeroen Steenaard, Stephanie Stekelenburg, Monique Steketee. Lars Tattje. Pa tricia van Velthoven, Danielle van de Ven. Ewaldine Vermeulen, Michel de Vries. Andre de Waard. Frank van der Werff, Johan Wiessner, Heidi Wit te. Caroline de Wolff. MAVO: Antoine Asselot, Loouise van Ast, Fierman Baarspul. Ciska Baas. Miranda van den Berge. Robin Brinkman, Simone van der Broek, Elaine Bruystens, Sophie Cornells, Nikola Djuric. Tamara Ferdinandus. Nasser Gashi, Hester van Gemert, Marcel Glas. Felix Goedegebuure. Jill Gommers, Alem Habtemariam. Alexander Hardy, Angelique van der Harst, Sander van de Hee. Ruben Hendrikse. Roald Hoefnagels, Pieter van der Hof. Robbert van der Hof, Jil- les Hogenelst. Mark van den Hooven, Jesca Jacobs, Gunnar Janssen, Cin dy Kooij. Eliza Koutoufas. Sinsia van Kuyk, Jeanice Lalay. Angelique Lefebre, Patrick Leynse. Simone Ma rijs. Yvonne Marinissen, Johan van Mill, Ljilijana Minic, Angelique de Munck. Marielle Nieuwenhuize, Ta mara den Ouden. Amber Pattenier, Martijn Prins, Angela Punt, Nicolas Riverola, Angela van Ruiten, Joyce Schipper, Guy Silva. Marciano Tjauw a Hing. Marco van Velzen, Cin dy Vercauteren, Angela Verkaart, Michael Vermaat. Riccardo Voshol. Jarno Wonnink. Cindy van Zalen. fc N K Vader en zoon Schut met spandoek. van onze verslaggever AXEL - 'Ik blij, hij niet', meldt een spandoek aan de Stations straat in Axel. Vader en zoon Schut blijken allebei schoolverla ters van scholengemeenschap De Weistede in Axel; met ver schillende oorzaken wel te verstaan. Zoon Niek is blij, hij is geslaagd voor zijn examen. Vader Jan is teleurgesteld. Hij werkt op De Weistede en moet noodgedwongen vertrekken. foto Camile Schelstraete De Axelse scholengemeenschap heeft volgens de normen van het ministerie van onderwijs een tekort aan leerlingen en moet daar om sluiten. Met de Weistede verdwijnt ook de enige protestants- christelijke middelbare school in midden- en oost Zeeuwsch- Vlaanderen. De school heeft een roerige geschiedenis achter de rug. Begonnen als ambachtsschool in 1958, heeft de Weistede constant een strijd voor het bestaan moeten leveren. AXEL Aan de Protestants Christelijke Scholengemeenschap De Welstede in Axel zijn geslaagd voor het examen: MAVO: Manuela den Beer. Arrian Destombes. Angelo van Dorsselaer, Lioda van Drongelen. Thierry Faas. Joeri Gans, Stefan van Gink. Heieen Hamelink. Döndu Kurutepe, Angeli que Lansman. Anouk Mattheeuws, Annie Meesen, Petra Neyman. Her man Pijpelink. Quinty Talboom. Hessel Wieles, Martin Boeije. Esther Boon. Siebe 't Gilde, Michel van Gimst, Maaike Haak. Angelo van Hermon. Jethro Hermsen. Björn Marcus. Sven van der Meijden, Mar leen Pijpelink. Cornelis Roelse, Niek Schut. Marco de Vet. Ali Yurtkap, Doreen Wolfert. Sarina Dekker. Inge borg Hamelink, Renate de Smet. Robbie van Vooren, Terma Apai. Leonoor de Blaeij. Lianne Lucasse, Jeanine Moens. Albertien Gerres. Damtsja La Heyne. Jannette Suy, Meriam Burggraaf. Johan Grevelink. Aukje Verbruggen. LTS: Bouwtechniek: Peter Boeije. Jochem van leeuwen. Ivo Vereecken. Vicky de Geest. Mechanische Techniek: Mario Thuy, Jean-Paul Maas, Dimitry Vis ser, Peter Duerink, Harm van Hoeve. Wim Duennk. LHNO: Textiel: Bianca Audenaerd. Momka van Hecke. Mirella Maen- haut. Jennifer Kosten. Verzorging: Mirella Ferket, Teslime Kurutepe, Cindy Vervaet. Monica de Groot. Annehes van de Ree. Marijke Wlahout, Sandra van Acker 9 De Wellinge MIDDELBURG - Aan de Scholen gemeenschap voor Beroepsonder wijs 'De Wellinge' zijn de volgende leerlingen geslaagd: LTO Bouwtechniek: Wilco Cevaal, Pedro Driessen, Iwan de Geus, Klaas van der Graaff, Sjors Grims, Twum- my Gyebi, Dimmy Janse, Ronnie Meulmeester, Anoek van Nunen, Ri chard Quakernaat, Dingeman de Visser, Marcel de Vos, Dennis Zege link. LTO Mechanische Techniek: Ro nald van den Berg, Constance Blom, Leon Brouwer, Jonny Duinkerke. Jef Eendragt, Ronald van der Heijden, Rene Kuyt, Ronald Lissenburg, Mi chel Massop, Robbie Mulder. Jac ques Thomasse, Geoffrey Tielman, Maurice Verbrugge. LTO Elektrotechniek: Casper Braamse, Joost van Broekhoven, Tu- ran Dogan. Carin Duijndam, Jeroen Elderhorst, Jordi Goedbloed, Chris tian Hoek, Remon de Keuning. Nico van Luijk, Ronald Meesen, Jelle Pol. Nick van Poppel, Patrick Prins, Mar tijn Tange. Andre Vermaat, Lawrens van 't Westende, Sabri Yuce. LTO Motorvoertuigentechniek: Marcel Baas, Roland Cosijn. Rai- mond Klap, Richard Meijer, Hubert Moerman, Remco Mulder. Benny Oe- le, Maurits Tideman, Alan Ver- straate, Martin van Zon. LTO Niveauverbetering: Jordy Goncalves. Marcel Haazebrock, Ro nald Laman, Ronald Lokerse. Den nis de Mare, Marco Pakbier, Jeroen Schippers, Dannyu Vos, Dave van Wezel. LTO Consumptieve Techniek: Christian Kloek, Johnny Kraaije- veld. Sylvia van Tilburg, Pascal Butz. Laurent Corre, Dirk van Dilst. Natasja Geertse, Ben Ghowy. Petra Goethals. Diederik Hanse. Agnes Prins, Peter Rotte. Patricia Scheers. Sidney Schutte, Herco Arragon, An nie Boone, Stefan Harthoorn. Mar tijn Kersten, Rene Mol, Ralph Pol derman. Jeroen Strijb. Sandra Wal raven. Dennis Wondergem, Gertjan Wouters. LHNO Verzorgende Beroepen: Geertje van Belzen. Tirza Braai, San dy Breel, Chantal van Dalen. Daniel le Dol, Marijke Donker, Sandra den Exter. Hilde 't. Gilde. Mirjam de Gra ve, Rosita Haribhajan, Bianca Joos- se. Julia Keer. Isabella Koole. Ivonne Manni. Mirella Meijer, Melanie Mom berger, Nicole de Paauw, Alain Pol derman, Benja Ririhena. Corina Ver hulst, Angelique Vinke. LHNO Uiterlijke Verzorging: Esme ralda de Bree, Debby Cox, Angelique van der Ende. Nadia Chomriche, An de Reyl, Emilie de Vrieze, Mirande Wielingen. LHNO Textiele Werkvormen: Maria Duiker, Esther Moret. Esther Nilis- sen. Coriena de Pagter, Mirella Pie laat, Selena Vonk, Claudia van de Worp. 't Zwin OOSTBURG - Aan de Scholenge meenschap 't Zwin in Oostburg zijn de volgende leerlingen geslaagd: MAVO: Björn Amys, Edwin Blon- deel, Maike Boerdam, Gino van den Bossche. Sylvia Bouwens, Anuschka van den Bussche. Naomi Buijsse, Ruth Cools, Iris van Deursen. Arno Duijsserinck, Gijs Eefting. John van Enckevort, Piet Fieret. Sven Fliers, Martin Focke. Menno Groosman, Danny Gijs, Marion van Hee. Karen Hering, Marc van den Hoek. Bart Hulleman, Patricia de Jonge, Suzan Lako. Barry Lohman, Elvin Marteijn, Gabrielle Naeije, Jacobine Nieuwen- huijse, Nathalie van Pamelen, Linda Poissonnier, Peter Quaak. Saskia de Regt, Vincent de Rooij, Annemiek Sanders, Björn Schotanus, Cindy de Smit. Corneel Soeting, Leander Stel- lemans, Dorien de Sutter, Domini que Timmerman, Dianne Verhage, Nicole Verplanke. Rody de Vilder, Ger van de Voorde. Rino de Windt, Dimitry de Witte, Joyce Wijnja HAVO: Wibo Bakker. Miranda Bas ting. Heieen van den Berg. Marco Bom, Petra Bom, Maura van den Bossche, Jeska Brakman. Wouter Bruggeman, Lilian de Bruijne. Tom van Dael, Floor Damen. Jean van Damme, Frans Dees, Marjan Donze, Inez van Drongelen. Wendy Duysse- rinck. Karianne Edens. Anja Ger- naert, Michiel Doedhart, Arno de Graaf. Ingo de Groote. Kurt van Hee rewaarden, Marjon van der Hooft, Peter de Hullu. Ingeborg Koens, Jes sica van Kuijk. Kirsty Lippens. Na thalie de Lobel, Francoise Luteijn, Titia Maas. Marieke Maat, Davy Maes, Samira Minnaert, Sacha Niel. Sander Noe, Carla de Nooijer, Peder Nygard, Isabelle van den Oever. Wendy van Pamelen, Tanja Picavet, Ilona Pijcke, Pascal Pijicke. Arja Ris seeuw. Mark van Rosevelt, Sandra Schelfaut, Stefan de Schoolmeester. Mark Staelens, Bart Steijaert. Caro lien Vercouteren, Linda Verhoosel, Miranda Vervaet. Cindy de Vriend. Luc van Waes, Madeleine van Wan- rooij. Chantal van 't Westeinde. Anne de Wolf. Thomas Wijffels, Ralph van de Wijnckel VWO: Jelte Bearda, Koert de Blok. Sandy Boeije, Mark de Bruijne. Christian van Dïerendonck, Arjen Doosje, Marco de Groote. Saskia Henderikse, Randal de Jaeger. Bas- tiaan van de Kerkhove, Manon Kien- jet. Alvio Maas, Muriel Maas, Sander Martens. Rolf Marteijn, Mischa Ou- brie. Danny de Paepe, Remco van Poecke, Mano Praat, Edwin Roelse, Jeroen Saeij, Ellis Trompetter, Hele- ne Verheije, Arjan Verkerk, Luc Ver- mue, Martijn Vervaet, Remon Visser. Ellen de Winde. 9 Petrus Hondius TERNEUZEN - Aan de stedelijke Scholengemeenschap 'Petrus Hon dius' te Terneuzen zijn de volgende kanidaten geslaagd voor het eindex amen le tijdvak: MAVO: Nevriye Atmaca. Maureen Benjaminez, Bob Bezemer, Rob de Bruijn, Betty de Bruyne. Dennis de Caluwé. Laura van Driel, Pascal Hoek, Marjolein de Houck, Beny IJs- ebaert, Melanie de Jonge. Ali Kirdas. Ester Kramer, Bas Krugmann, Je roen Lakerveld, Ingrid de Looff, Ar jan Michielsen, Dannis Moorthamer, Jeroen Pos. Marc de Reus, Marlon Riemens, Sonja de Roo, Giel Vercau teren, Sandra van Waas, Edwin Wal- hout. HAVO: David van Amersfoorth, Ari- cale Boers, Michael Boxman. Donald Bracke. Nicole Cornelissen, Michael Corstens, Jürgen Dieleman, André van Driel. Ferrii Dudek, Amber de Feber, Nathalie van Gils, Willemijn de Greef. Stijn Guilliet. Maikel Har te, Liesbeth van Heezik. Manna van Hermon. Patrick Janse. Saskia Kaan, Petra Kerkhove, Danny de Koeijer, Miranda Koevoets, Selma Kors, Pascal Lensen, Marly Meer tens, Jason Meijer, Eva Moeliker, Claudia Nieuwenhuize. Richard Pla- dett, Monique Postma, Maureen Pre- nen, Rianda Riemens, Marieke Rie- tra. petra Schelfaut, Natasja de Schoolmeester. Maayk Schut. Mariël Slock. Angelique Snel, Erik Jan Sprangers, Ellen Swint, Arno Verlin de, manje Verschelling, Peter de Vis ser. Guido de Vries, Tjarda Vrolijk, Gela Wilhelm. Tom Wille. Marcel de Zeeuw, Jacky Zegers. VWO: Nicole Bakker. Helena Caes- sens. Jean-Paul Harreman, Bart Helms, Tom Heme'lsoet, Marco de Jonge. Nysja de Jonge. Jimmy Juffer mans. Ronnie Kest. Michel Kiel. Ste phan de Klerk. Joeri van Laere, Sas kia Molewijk. Harald Prenen, Wouter de Regt, Leonard Robesin. Aggeliki Sidiropoulus, Reneke van Soest. Jur gen Tacq. Jasper van der Vorst. Rob bie Wollrabe 9 Delta College MIDDELBURG - Aan het Delta College Zeeland slaagden op de af deling Handel voor het VBO-dipIo- Corrina Boone. Sonja Dekker, Ri chard van Herwijnen, Susanna Hint zen, Patrick Jobse, Ronald de Klerk, Keesjan van der Klooster, Danielle Lemsom, Mariska Lemsom, Izak Rie- dijk, Marinka de Schipper, Andre Vandepitte, Richard Witlox, Ard Blaas, Richard de Bree. Hans Dek ker, Peter Dekker. Donald Koster, Judith Mulder, Marije Oele. Richard Oosse, Brampieter Poppe, Patrick Provoost, Alex van de Sluis. Malou Stam, Damaris van Tongeren, Ra chel Tramper, Gina Vermeulen, Ma rielle de Visser. Simon Vliegenthart, Jan Gerben Vrielink. VBO Verzorging: Yvonne van de Barselaar, Diana Boeckhout, Yvon ne van Dijk, Christel Francke, Marti ne van Gemert, Anita Heerenthals. Diana Joziasse, Monique Kokje, Sa- mantha Moens, Agnes Maerebout, Danielle Niekolaas, Monique Payens, Lianne Provoost, Suzanne Riemens, Mireille Swint, Winanda Vermeulen, Dicky de Vos, Lydia Wat- tel, Netty Westerbeke. Fedime Yar- dimci. Medime Yardimci. Jacolien Bakker. Sandra Berends, Christina Bortolotto, Felicitas de Braai, Marjo lein van Es. Charissa ter Horst, Petra Hoving, Cornalie Joosse, Geralda Jo ziasse, Miranda Kwakkelaar. Mata- scha Leenhouts. Marian Minder- houd, Christa Theune, Angela Tram- per, Moniek Warren, Amanda Wille- boordse. VBO Administratie: Annet Baas, Regina van Belzen, Annita van den Berge. Miranda Francke. Yati Has- jim, Miranda Hollaers, Emiel de Kam, Suzan Kizilcan, Marcel Kool man. Margreet Koster, Patrick Lam mers, Simone Meijer. Ozgan Aijse, Sylvie Prior, Marjorie Rademaker, Sandra de Ridder, Maria de Rijke, Jessica Wattimena. Astrid Baljeu, Mascha Boekholt, Miranda Boone. Antonia Caballero. Miranda Diele man, Jolanda Dominicus, Marcel van der Endt, Anita Goossens, Mar cel den Hoedt. Dennis Net, Max Nie- mantsverdriet, Leonie Phaff, Cindy de Rijke, Linda Rijkse, Robert Wiele- maker, Mare Wijne. Diana van Wijn gaarden. VBO Verkoop: Christa van Ast Ro- bert-Jan Drost. Jessica van Heeren. Mirjam Leenhouts. Mark Lteven^e, Cindy Lokerse, Joost Moggre. Sand ra van der Mull. Michael de Pree. Raymond Rademaker, Egbert Rie- dijk. Bennie Tjarks. Wendelien Ver- helst, Michel Vreke. Arvid Wlelders 9 Scaldis College GOES De volgende leerlingen be haalden hun diploma Vooropleiding Hoger Beroepsonderwijs (VHBO) aan het Scaldis College, sector DGO te Goes. Jeroen van Aart. Yvette Bakker, Do rien van Boekhout, Robert Bolmers, Josita Bruel, Aimee de Clerq, Petro- nette Cornelisse, Jacqueline David- se. Femke Deelstra, Inge Deij, Mijam Droogers, Marrit van de Garde, Es ther Gerard, Natasja van Gilst, Ale xandra Goossens. Patrick Hartmg, Renata Heijman Diana van Heng- stum, Nelleke Hollebrandse, Marlon Houtekamer. Vicky Janse. Jessica de Jonge, Marianna Jungk. Jeroen Kempe. Tanja Kerbusch, Lizette Ko- le. Marcel Kole. Janine de Laat. Ilona Leenaarts, Henriet van der Linde, Edwin Moisou. Dennis Muller. Mar- got van Nes, Xander Nijs, Ingrid Noorland, Annemarie Noorland, Marjon Overzet. Rian Rottier, Meli- na Sfrintzeris, Maud Sitsen. Jacque line van Sluijs, Els Snoeijers, Lia Thijen. Jarina Tolhoek. Francisca Tramper, Jeannet Verhoeven, Carla Vermeule, Sietske de Visser, Jene de Visser. Rianne de Vlieger. Mariska de Weerdt, Carolien Wijsbeek, Corina van Zundert. 9 Buys Ballot College GOES Aan het Buys Ballot Colle ge slaagden: MAVO 4: Bianca Addink, Mark Jan Akershoek. Laura Baaijens, Rosalie Baaijens, Maaike Bakker, Daniëlle van den Berge, Marcel van den Ber ge, Sandra Bilderbeek. Chantal Boone. Erik van Boven, Esther van Boven, Laetitia Brandsma, Dennis Brinkman, Egbert Colijn. Judith van Damme. Armand Dek. Willemien van Dijke, Mischa van Dorp, Peter Edelman. Arianne de Feiter. Davy Fonteine, John Fraanje, Leona Fran se, Marisca Geense, Moaawin Goe- lamhoesein, Joyce Groep. Lodewijk Hage, Michiel Hage, Muriel Hofman, Geraldine Hoogendijk, Marleen Hoo- gendoorn, Linda Hoogstrate. Petra Jacobusse, Michael Ksanmoesdiran, Sharon Kloos, Kees van Koeveringe, Maurice Laparliere, Indra Leendert- se, Dikkie Lodder, Jeroen Manten, Esther Marijs, Lathelijne Messbauer, Miranda Meulenberg, Jacolien Moer dijk, Dominique Moerman, Roel de Nooijer. Ingeborg Nooteboon. Hans Scheepers, Monique Scheurwater, Martin Schouten, Rene Slabbe- koorn, Sandra Sonke, Tjerk Spaans. José van Stel, Emile Verburg, Elke Vercouteren, Astrid Verduijn, Mar tijn Verhoeven, Susan Verschoore de la Houssaije, Geerke Wedekind. Mar co Willeboer, Michiel van der Zwan. HAVO 5: Feyo van den Berg, Caro lien Besuijen, Annemieke Biesma, Christaan Bil, Arjen Bogards, Erik Bogaards. Ernalies Bouman, Lisette Bouwense, Judith den Braber, Simo ne den Braber, Tonny Broekhoven, Rene Brugman, Saskia de Bruijn, Mark Bruijnooge, Anne Buteijn, Al- bert van Buuren, Andrea Cappon, Martine Dijkshoorn, Eric Eversdijk, Enk Filius, Esther Filius. Klaas Fon- gers. Christine Fraanje, Sebastiaan Francke, Annabel de Gelder, Jolan da Goetheer, Liesbeth Gorsse. Mare de Groote, Anne Marie Honkoop, An- je Hoogesteger, Edwin Hoogstrate, Toine Houtekamer, Mirella de Jonge, Arno Jongsma, Jobine Kersseboom, Esther Kluiver. Philip de Koeijer. Co- rine de Kok, Sabine Kramer. Jacque line van de Kreeke, Liesbeth Krijger, Caroline Lobbezoo. Marjan Luteijn. Andrea Metske, Peter Michielsen. Pauline Mulder, Anita Nieuwdorp, Katrine van Noord, Jacodien Oele. Annemarie van Oosten, Nanda van Oosten, Cormna van Opbergen, Bas Plaisier. Mirjam Pouwer. John Quist, Wendie Riemens, Astrid de Rijke. Barbara Rijks, Francien de Ronde. Martijn Sanderse, Geralda Schipper, Michel Schouwenaar, Harold Schrier, Erik Schwartz, Petra Slab- bekoorn, Karin de Smit, Janine van Velzen, Iwan Verburg, Nathalie Ver linde, Angela Verstraeten, Daniëlle van Zanten. ATHENEUM: Willemien de Best, Corine Blok, Erwin Boogert, Len- naert Boone, Eveline de Bruin, Hans Cappon. Ellen Claessens, Lennard Davidse, Yvette Filius, Marjolein Ge- rards, Jan-Kees Gijzel, Andre Goed hart, Claudia Helmstrijd, Miranda Imanse, Manuela Jille, Niels de Jong, Joost Jonker, Mariska Joustra, Arian van der Klooster, Alex Koeman, Es ther van Koeveringe. Miranda de Lange, Ingeborg van Liere, Jan de Looff, Remco Los. Mirjam van der Male, Corina Minnaar, Jeanina Nieuwdorp, Robbert Northolt, Mar- nix van der Ploeg. Bram Quist. Tine ke de Regt, Machteld Schierbeek, Marjan Soeters, Corine Spaans. Da nielle Verhagen, Kyra Verstijnen, Karen van de Vijver, Claire Wiec- kardt, Esther Wispelweij, Lisette Wisse. GYMNASIUM: Mirjam Bakker, Sou- melia Bultje, Jacqueline van Dam me. Bianca de Dreu. Stefanie Eder- veen, Iantha Hoekstra, Jolanda Ko le. i Groot Stelle GOES De volgende leerlingen van Groot Stelle, Scholengemeenschap voor Beroepsonderwijs te Goes, zijn geslaagd: LHNO: Verzorging: Jeamantta van Doorn, Wladek Geelhoed, Ronnie Govers, Mariska Krabbe. Ramon Re- degeld, Edwin van de Werf, Marusch- ka Abbink, Imke Beenhakker. Ruby Bouwmeester, Davie Fleurbaaij, Da- lida de Fouw, Danielle Heynsdijk, Debby Jongeneele. Annemiek Klei- nepier, Gadicha Koek, Annet Lepoe- ter, Danielle Minnaard, Jacco Nieu- wenhuijse, Patricia Scheers. Natha lie Schipper. Lizette van der Schraaf, Ilza Tiekstra, Annelies Westplate, Bernadette van der Zijde. Mechanische Techniek Algemeen: Edwin Berrevoets, Marcel Berre- voets. Jan Boonman, Peter Buwalda, Olaf van Goudoever, Marco de Jager. Natasja Koks, Rinald Meeuwse, An dre Mol, Dennis Pronk. Jurgen de Punder, Arjan van der Putten, Rem co Reynhout, Ghalid Rhali. Jan- Kees Ringlever, Patrick Sloot. John ny van Stee. Ramon van Tatenhove. Erik Vos. Ronnie Zoeteman, Edwin Dijkwel, Reinier van der Does, San- der van Hengstum, Kim Hoebeke, Jean-Pierre Knuit, Jan Kooymans, Pieter-Bas Koustaai, Robbert Looy, Robin Mulder, Stefan Mulder, Walter Plessius, Bas Raus. Ruud van Riet. Guus Ruijsbroek, Johan Siereveld, Anne Snoep, Colin SonkeWilco Wes- dorp. LEAO Administratie: Erna van den Berg, Jasper Boonman, Fadime Ca- vus, Dennis van der Does, Natasja Dondorp. Sindy Eyke, Leonie Feytel, Reza Gelledst, Glenn van Gessel, Bianca de Jager. Linda Koorstra, Marika Meulpolder, Norbert Rijn hout, Esther de Schipper. Dirk Schol ten. Jessica Schouw, Joke van Stoo, Miranda Wisse. LEAO Verkoop: Andre Hassel- meyer, Sonja Karelse. Patrick Kroo- nen. Mariandl Platteeuw. Jeroen LTO Motorvoertuigentechniek: Ai dre Bos. Jan Camijn, Ronald van D| kc, Sjaak van Dijke, Arjan van G1I5 Albert Jobse. Mark Labeur, Edd Meeuwse, Mark Meulenberg Lam Nieuwenhuize. Paul Pekaar Patric Pieterse. Erik de Reijger. Stefan van Sabben, Ramon Schaier, Huib Slot boom. Adrie de Vos, Martijn Watteq LTO Bouwtechniek Algemeen: Jtf ris Bakker, Leo Dekker. Ronal! Duinkerke, Richard Karreman. Ed win Lavooy. Marco van Maldogen) Rachid Thalab, Hanno Vermeuleij Michel Bune, Peter Dronkers. John ny de Jonge. Jakko Koole. Edwir Kriekaard, Edwin de Leeuw, Rem van de Linde, Patrick Moerland Martin Oele, Christ Ooms. Ronall Philipse, Dennis Scholten, Chnstiai Schrijver. Martijn Spee. Dave Traaj Jeroen Verburg. Peter Vermaire Chris Welleman. LTO Bouwtechniek Metselen: Renl van de Berge, Hans Eggebeen, Franl Hoogesteger. Ronald Klippel, Wii lem Maljaars. Adri Minderhout, Stë fan Proos, Adri Sinke, Robert Vos Ab van de Woestijne. Arjo Zoutewel le. Pieter jan de Baar. Pascal Bron wer. Silvan Dmgemanse, Berry vai Goudswaard. Dimitri Ilannck Roti bie Moison, Samuel Wijkhuis. LTO Bouwtechniek Schilderen; Erik Dekker. Toine Gijzel, Mariki van den Hoven, Gayan de Muynck Danielle Utberg. Ronald Vermeule Marjo de Vos, Alfred van der Ree. LTO Consumptieve Techniek Algf meen: Stefan Baegen. DennS Geerts, Olivier van der Hoeven, Marf na Rotthier, Riphard Slabbekooni Collin Struijk, Sjaak Sweere. Alexait der Boonman, Marnix Dalebout Danny Dek. Remco Dekker, Barq van der Eklst. Heieen Franse, Rick; Henssen, Jeroen de Looff. Ellen Men heere. Ferdi Quinten, Mart Scherj| Esther Snoey, Jacco Walraven. Er win Wee. Mark Bouwman. Remco di Bue, Wilfred van Dalen, Frank Hoor nick, Jan-Willem van Houdt, Hen] ten Hove, Jordy Huysen. Buddy dl Neef, Jurgen Plomp, Miranda West strate, Wijnand van Wijnen. LTO Elektrotechniek: Ronald vai den Berge, Ronnie den Boer, Ruui Dingemanse, Michel Hoogendoorf Ronald Joosen, Daniel Kraay, J( roen Leemreijze, Jacco Luteijn, Rj chard Marijs, Jan Mostert, Koen d Smit, Oscar Valster, Patrick va: Waarde, Johan Wisse, Pascal Bei lens, Ron Dingemanse, Leon Drosi Jeroen van de Guchte. Franklli Klaasse. Anthony Martens, Paulin Mink, Joost de Nijs. Daniel van de Post, Corne Quist. Enk Salverda. Ml chel Salverda, Erik van de Sandi William Schrijver, Chris Traas. Ai jan Vermaas, Erik Vermerris, Andre de Visser, Vincent Wagenaar, Patnci Wang, Carlo Westdorp LTO Installatietechniek Algemeen' Barry Aarts, Jacco de Bel, Jeroe Blok, Roland Broekhart, Perry d Bruijn, Rico van Dijke, Sander Duit houwer, Martin Leloux, Steef Lobbi zoo, Hans Nijsse. Perry van de Waar Marco Wagenaar. LTO Consumptieve Techniek Kt ken/Serveren: Betty An Ars. Dann Bakker, Dick Bijl, Tom Buitenhei Bas Buitenhek, Pauline Damhaa Perry Lindenberg, Roy Magnu; Niels de Mol, Yvonne Provoost, Mar de Rotten. 9 Oranje Nassau MIDDELBURG - Aan de Oranje N ssauschool voor Chr. Mavo te Mi delburg slaagden voor het diplom! MAVO: Arnoud Adriaanse. Corii Adriaanse. Judith Adriaanse, RoosJ Antheunisse, Lianne Baas, Mami Barentsen, Rink Basie. Brechtj Beun, Mariska Boogaard, Mach Boom, Evelien Boone, Stefan Ba Sandra Breemerkamp. Mirjam va den Broeke, Ronny van Bruchen Joost Castenmiller. Wouter Cevaa Mark Cevaal, Liliana Chianni, Ingi borg Clement, Christiaan Corstanji Andrea Crucq. Arjen Davidse, J< chem Davidse, Joris van Dell Sjoerd van Dijk. Remco Duerinl Dennis Duijndam, Alexander Duin Geralda Ekkebus, Eveline den Ei gelse, Christaan Francke. Barbai Francke. Angelina Francke, Ban Francke, Emüie Franse, Laurm Geertse. Ronald Geertse, Emiel Gi lok, Robert van Gilst, Jolien Goei hart, Jim Goedhart, Jeroen G01 theer, Leon van de Gruiter, Mare den Haan, Sandy Hanse. Marti] Hartman. Marjolijn van Hees, Mirn van Hemert, Kim Hermus. Bart Hii derink, Oda Hoeksema, Ellen Hol kamp. Michiel Hoogendoorn, Yvoi ne Hoogesteger. Ruth Hoogwerf, M; rieke Houtermans, Mathijs Husoi Arianne Janse. Mare Jansen, Man Jobse, Robert-Paul de Jonge, Irm Joosse, Martin Kapias, Lauret Knoester, Anne-Marie Koole. Susa Koole, Antoinette Kooman. Lilia Koppejan. Giny Koster, Nadir Koudijzer, Annet Kroes. Iris Ku pers, Jeppe de Lange, Henry Latuh' ru, Hanita Lievense, Martin Lorie Henk-Jan Louwerse, Linde Louw Martine Luijk, Sander Maarsmai Peter Maas, Angelique Maljers, L; dia Maris, Melissa Matthijsse, Flor Minderhoud, Ronnie Moerdijk, Pai Moes, Berg-Jan Oosterhuis, Maait Ottenhof, Tamara den Outer, Ja Oving. Babs Paardekooper, Matehj Pleijter, Marjolein Poppe. Saskia c Ridder. Wendy Ridderikhoff, Jai Willem Riemens, Marsal Ririhen Anita Roelse, Joost Roelse. Hjalms Roodenburg, Liesbeth Roose, Leon Rottier, Sherryl Salarony, Michi Schaak, Silas Schletterer, Angeliqv Schot, Ferry Schraa, Ismalc Schwartzkachel, Marciano Seed Els Slabber, Korné Steketee, Will miek van Strien, Wille Struijk, Ma jan Sturm, Martijn Tanje. Maro Terlouw, Ard, Theune. Brian Turne Diewertje Veenstra. Raymond va de Ven, Esther Verburg, Marleen Ve hulst, Barry Vermeule, Niels Ve sluis. Diederik Visser. Loretta Visse Danielle Visser, Mctnique van di Vliet, Karin Vos. Leonard Vos, DO' we Vosselman, Robin Walraven, Ru ger van der Weel, Inge Weijmans. C rolien Weststrate. Stefanie Westvee Rob Wielemaker, Jasper van di Windt, Sander Wisse, Albert de Wi Wilbert de Witte, Niek Wondergem. 9 Toorenvliedt MIDDELBURG - Aan de Toon! vliedtschool zijn de volgende kand dalen geslaagd voor het examen: MAVO: Lama Abu Rabaiya, Pe$ van den Beemt, Thomas Boumd Jennifer Bouwens, Patricia vl Bregt. FDagmar Franse, Myra Huls hof, Mechteld Jansen, Luuk Kalk, J roen Kroezemann, Martijn Lijnbac Jelle Luteijn. Sander Meulmeesh Marcel Nellen, Pieter van der Ryi Cindy de Ruijter. Jeroen Verspu Mischa Wakkee. Frank van d Want. Petra Wenholt, Jos Wolterin

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 50