Werkvoorbereider 'Wat doe je daar opWesthoff de hele dag?', vroegen m'n vriendinnen. MEDEWERKER <m/v> Stork A.P.F. Benelux B.V. GEMEENTE MIDDELBURG liki boomverzorger v/m GEMEENTE WISSENKERKE SAMENWERKINGSVERBAND UITVOERING MILIEUTAKEN ZUID-BEVELAND EN THOLEN MILIEU-CONTROLEUR m/V Middelburg - Terneuzen - Antwerpen technisch medewerker/ landmeter (m/v) C.N.C.-DRAAIER PIJPFITTERS GEKWALIFICEERDE LASSERS ACCOUNTANTSUNIE ZLP 34 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 13 JUNI 199 Mg Middelburg een stad vol allure en sfeer. En met een zeer eigen karakter door de vele monumenten Dynamisch door de eeuwen heen. Constant wer kend aan de toe komst, waarbij goede woon-, werk en recreatiegele genheid voor de bij na 40.000 inwoners centraal staat. Elke dag opnieuw. Bestuur en mede werkers werken daaraan. Met z'n allen. De gemeente streeft naar gelijke kansen v Aan vrouwen wordt iaarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De mogelijkheid voor kinderopvang is in principe aanwezig. vacature 92/21 Bij de afdeling Groenbeheer van de dienst Stadsbeheer bestaat de vacature van eventueel in deeltijdarbeid (2 x 19 uur) Functie-inhoud: - Boomverzorging. - Aanleg en onderhoud van openbaar groen. - Het vellen en rooien van bomen. - Diverse algemene werkzaamheden. Functie-eisen: - LBO-niveau, bijvoorbeeld LTuS, aangevuld met het diploma groenverzorger. - In het bezit van of bereidheid tot het volgen van de cursus boomverzorger. - Aantoonbare kennis van en interesse voor boombeheer. - Rijbewijs BE en het bezit Van of bereidheid tot het halen van het groot rijbewijs. - Ervaring met genoemde werkzaamheden. - In teamverband kunnen werken. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring min. 2.180,- en max. 2.923,- bruto per maand, met doorgroeimogelijkheden tot max. 3.175,- bruto per maand. Algemene informatie: Een vertegenwoordiging van het personeel is betrokken bij de selectieprocedure. Eventuele nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de opzichter Plantsoenen, de heer A. van de Vrie, telefoon 01180-75312. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie inzenden aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. het hoofd van de afdeling Personeel, Organisatie en Informatie, Stadhuisstraat 2, 4331 CB Middelburg, o.v.v. het vacaturenummer. In verband met de benoeming elders van de huidige func tionaris ontstaat bij de afdeling algemene zaken de vaca ture van: (full-time) Algemene informatie: De gemeentelijke organisatie telt een viertal afdelingen, te weten: algemene zaken, financiën, sociale zaken/welzijn en burgerzaken. Tot de taak van de afdeling algemene zaken, waar 4 perso nen werkzaam zijn, behoren de volgende werkzaamhe den: ruimtelijke ordening/volkshuisvesting, milieu, re creatie en bijzondere wetten. Functie-informatie: De aan te stellen functionaris zal worden belast met: uitvoering bijzondere wetten (w.o. algemene plaatse lijke verordening, Drank- en Horecawet en Jachtwet) het zonodig leveren van een aandeel in de andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: Sollicitaties: bezit van of studie voor diploma bestuursambtenaar bezit MEAO-diploma (o.a. vakken alg. economie, pri vaat- en publiekrecht) dan wel een daarmee gelijk te stellen opleiding goede contactuele en redactionele vaardigheden. Afhankelijk van opleiding en leeftijd kan een salaris worden geboden van minimaal 2180,- tot maximaal 3344,- bruto pér maand. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling, de heer C. P. de Smit, tel. 01107 -1655, toestel 203. Binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad kun nen sollicitaties worden gericht aan burgemeester en wethouders van Wissenkerke, postbus 3, 4490 AA Wis- senkerke. De regio Zuid-Beveland en Tholen is een regio waarin vijf gemeenten zijn gelegen, te weten Borsele, Goes, Kapelle, Reimerswaal en Tholen. In to taal telt de regio circa 700.000 inwoners en omvat circa 3.000 Hinderwet- dan wel meldingsplichtige bedrijven. Deze gemeenten hebben besloten tot samenwerking op milieugebied voor met name de vier basistaken uit de zgn. BUGM-regeling, te weten Hinderwet, Wet chemische afvalstoffen, Wet bodembescherming en Lozingsverordening. Het samenwerkingsverband zal in zijn uiteindelijke vorm in 1993 worden bemand door 1 coördinator en 2 controlemedewerkers. Inmiddels is de coördinator en 1 controleur door het Samenwerkingsverband benoemd. Huisvesting vindt plaats in het stadskantoor van de gemeente Goes. Het samenwerkingsverband zoekt nu een enthousiaste kandidaat voor de functie van: (38 uur) Functie-informatie: De controleur wordt belast met: het uitvoeren van periodiek, integrale bedrijfscontroles voor wat be treft de naleving van de Hinderwet, de Wet chemische afvalstoffen, de Wet bodembescherming en de Lozingsverordening; het rapporteren van de bevindingen hiervan; het geven van milieuvoorlichting aan bedrijven; het werken met geautomatiseerde bestanden. Functie-eisen: MBO-niveau, bij voorkeur werktuigbouwkunde of bouwkunde, aange vuld met opleidingen op gebied van milieu, dan wel bereidheid aan vullende opleidingen te volgen; ervaring in een soortgelijke functie; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken; goede contactuele eigenschappen; in het bezit van het rijbewijs B en auto. Aanstelling en salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring vindt aanstelling plaats in schaal GA 6 of GA 7 (maximumsalaris van schaal GA 7 bedraagt 3.863,- bruto per maand). De functie dient nog definitief te worden gewaardeerd. De rechtspositieregeling van de gemeente Goes is van toepassing. Informatie en sollicitatie: Nadere informatie wordt desgewenst verstrekt door de heer P. Hepp, re gio-coördinator van het Samenwerkingsverband, telefoon 01100-21212. Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het bestuur van het Samenwerkingsverband uitvoering milieutaken Zuid-Beveland en Tholen, p/a postbus 2118, 4460 MC Goes. U- Stichting Gezamenlijke Bedrijfsgezondheidsdienst Zeeland Hermesweg 21 4382 ND Vlissingen Postbus 126 4380 AC Vlissingen De Stichting voorziet een 160-tal bedrijven en instellingen in Zeeland met in totaal ongeveer 39.000 werknemers van bedrijfsgezondheidszorg. De dienst heeft vestigingen in Vlissingen, Goes en Terneuzen. In verband met het voorgenomen vertrek van de coördina tor van de administratie te Vlissingen in verband met zwangerschap zoekt de Stichting op korte termijn een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/ COÖRDINATOR ADMINISTRATIE (m/v) in een tijdelijke aanstelling. De intentie is om later een overeenkomst voor onbepaalde tijd aan te gaan. Funktie-informatie: - coördinatie administratie (twee medewerksters) - administratieve en receptionele werkzaamheden - teamwerk noodzakelijk Funktie-inhoud: - HAVO/VWO met voortgezette administratieve opleiding - ruime ervaring, bij voorkeur in medische werkkring - goede kontaktuele eigenschappen - leidinggevende kwaliteiten - ervaring met tekstverwerken (WP 5.1) Honorering volgens de eigen salarisrichtlijnen. Secundai re arbeidsvoorwaarden volgens het eigen rechtspositie reglement (inclusief opname in PGGM-pensioenfonds). Nadere informatie over de funktie-inhoud kan verkregen worden bij de heer C. Jiskoot, vestigingshoofd-bedrijfs- arts. Tel. 01184-18855. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de direkteur-bedrijfsarts, de heer P. H. M de Beer, Postbus 126, 4380 AC Vlissingen. 'Nou, als leerling-ziekenverzorgende in een verpleeghuis als Huize Westhoff heb je heel wat te vertellen. Over de goeie sfeer. Het fijne contact met de bewoners. De collega's. En de opleiding natuurlijk: afwisselend theorie en praktijk. Wil je meer weten? Zet jezelf dan op de bon!' »p C-mta». )t te" «P j. rekenen, /erannvoorde/yfc fijn sul I' "M,J™I 1 Westhoff terrein. Dus is y|akb.|! I na*lr: ^°mlZfT7fd^r inpeen envd°P °p tav- CarJa den os w f Pcrson<*'®>ken, VB Rijswijk. We 2280 °ver ieren en werking u ''nf°rraa" :Dcop,ci^^^CZ\ZZe:: i Naam: I Adres:,Jjm/v Postcode: 1 Telefoon.-ZZ. i Opleiding: 1 -Lceftijd:«c l VERPLEEGHUIS Tel.: 070-394 92 28 Stork A.P.F. Benelux B.V. is een middelgroot metaalbewerkingsbedrijf dat zich voornamelijk bezig houdt met het prefabriceren, installeren en onderhouden van leidingwerk, tank- en apparatenbouw. Dit in alle materiaalsoorten, zoals alle metalen en de meer in zwang komende kunststoffen. Tevens hebben wij regelmatig opdrachten voor het verrichten van scheepsreparaties en opdrachten van off-shore bedrijven. Onze projecten worden uitgevoerd op diverse lokaties in binnen- en buitenland, zoals - chemische fabrieken - off-shore bedrijven - energie centrales - scheepswerven - raffinaderijen - petro-chemische bedrijven - gas- en waterbedrijven - eigen werkplaatsen Voor bovengenoemde projecten zoeken wij met spoed voor vestiging Middelburg: Gevraagd wordt: - HTS Werktuigbouw - relevante werkervaring - zelfstandig kunnen werken - goed contactuele eigenschappen Schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding, ervaring en referenties, kunt u binnen 14 dagen richten aan: Dhr. A. F. Bosschaart, direkteur van Stork A.P.F. Benelux B.V., Postbus 8040, 4330 EA Middelburg. Uyterschootweg 14 4338 PN Middelburg Tel. 01180-29794 Fax. 01180-27798 Kuipersweg 11 4338 PH Middelburg Tel. 01180-40030 Fax. 01180-40041 Lange Reksestraat 16 4538 AZ Terneuzen Tel. 01150-96501 Fax. 01150-94200 BL OEMENKWEKERIJ MAATSCHAP DE LOOFF zoekt medewerker in de sierteelt 17-20 jaar Enige ervaring strekt tot aanbeveling Sollicitatie richten aan T. M. de Looff, Cithershillsingel 11, 4371 AR Koudekerke, tel. 01185-2668. Het waterschap Walcheren heeft als taken de zorg voor de waterkeringen (duinen en dijken) en het in tegraal waterbeheer van Walcheren. De oppervlakte bedraagt ca. 20.000 ha. Bij het waterschap zijn ca. 90 medewerkers werkzaam, verdeeld over een techni sche dienst en een administratieve dienst. Tot de taken van het bureau voorbereiding van de technische dienst behoren in eerste instantie het toetsen van de veiligheid van de zeeweringen, het volgen en interpreteren van de gedragingen van de kust en het ontwikkelen en voorbereiden van nieu we werken, met name aan de zeeweringen. In dit bureau bestaat de volgende vacature: Functie-informatie het uitvoeren van voorwerkzaamheden t.b.v. ci- vieltechnische berekeningen c.q. rapportages. Deze werkzaamheden zullen ondermeer bestaan uit het maken van opnamen, het maken van beno digde computerberekeningen, vervaardigen van kaartmateriaal en grafieken o.d.; - het bijstaan in de voorbereiding en uitvoering van civieltechnische werken zoals bijv. het opstellen van een bestek in de RAW-systematiek en het ver richten van teken- of rekenwerk t.b.v. construc ties; - het verrichten van terreinmetingen ten behoeve van o.m. evaluatie van zandsuppleties, nieuwe werken en (t.z.t.) een dijklegger, een beheersregis te en een waterlopenleggor. Voor het meetwerk staat o.m. een zelfregistrerende tachymeter (Wild TC 1000) tot beschikking; - standplaats Middelburg. Functie-eisen: - Een voltooide opleiding middelbare technische school weg- en waterbouwkunde en/of landme ten; - ervaring met betrekking tot bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling; - een flexibele opstelling ten aanzien van de werk verdeling binnen het bureau voorbereiding; m het bezit van rijbewijs B-E. Arbeidsvoorwaarden: - inschaling zal afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring plaatsvinden overeenkomstig schaal 7 van het BBRA 1984 (salarisgrenzen 2835,- 3863,- bruto per maand, excl. 8% vakantietoe slag). Een en ander in afwachting van een functie- waarderingsonderzoek, dat na ongeveer één jaar zal plaatsvinden. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositierege lingen zijn van toepassing. Het waterschap is aange sloten bij de Interprovinciale Ziektekostenregeling. Een medisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij het hoofd van het bureau voorbereiding van de technische dienst: de heer ing. K. J. Minderhoud (tel. 01180- 15751). Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven kunt u richten binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan het dagelijks bestuur van het water schap Walcheren, postbus 179, 4330 AD Middel burg, onder vermelding van de functie waarop wordt gesolliciteerd in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Kleverskerkseweg 69 4338 PM Middelburg Postbus 8002 4330 EA Middelburg Telefoon: 01180-33320 Telefax: 01180-11896 In verband met uitbreiding van de activiteiten vragen wij voor een spoedige indiensttreding: met enkele jaren ervaring als draaier; eventueel ervaring in apparatenbouw; met ervaring. Geboden wordt: een prettige werksfeer; goede betaling; goede secundaire voorzieningen. Op het bedrijf is de cao voor de kleinmetaal van toepassing. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer D. J. Jurry, tel. 01180-33320 (na 18.00 uur 01150-20989), of de heer Kriekaard, tel. 01180-33320. Belangstellenden worden verzocht te reageren vóór 29 juni. Een eventuele sollicitatie kunt u sturen naar: SKS b.v., Postbus 8002 4330 EA Middelburg SKS is een werkmaatschappij van de Troost Pernis Groep. Bij SKS in Mid delburg werken 75 mensen ver deeld over de afdelingen: machinebouw, staalbouw en piping. Het werkgebied is Midden- en Noord-Zeeland plus het westelijke deel van Brabant. mm mm Accountantsunie ZLM is met 95 medewerkers en een ac vestigingen een van de grotere accountants- en belastini viesbureaus in Zeeland en Noord-Brabant. De dienstverlei van de Accountantsunie is gericht op de land- en tuinbouw: midden- en kleinbedrijf, instellingen en particulieren. Van uit zijn wij sterk vertegenwoordigd in de agrarische sector Voor onze vestiging in Goes vragen een CLIËNTBEGELEIDER m/v die een loopbaan ambieert bij een dynamisch accounta kantoor waar kwaliteit hoog in het vaandel staat. Uw werk bestaat uit het zelfstandig samenstellen van finar Ie overzichten, het verzorgen van fiscale aangiften en het a seren van ondernemers en particulieren op financieel tem Studerend en werkend verricht u echter steeds meer w zaamheden van complexe aard, waarbij de daarbij behore verantwoordelijkheid ook door u wordt gedragen. Om deze functie te kunnen vervullen voldoet u aan de volt de eisen: diploma HEAO-BE of SPD; goede'contactuele eigenschappen; een aantal jaren praktijkervaring. Een voltooide of bijna voltooide studie voor AA strekt tot beveling, v De Accountantsunie biedt afwisselend werk in een prei werkkring met een goede salariëring en prima secundaire beidsvoorwaarden. Voor telefonische informatie kunt u de directeur, de heer S| bellen overdag 01100-15710 (toestel 205) en 'savo 01100-16048. Uw sollicitatie kunt u richten aan de directeur van I Klein Frankrijk 1 'Postadres: Postbus 140, 4460 AC Goes Tel. 01100-15710

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 34