bezorgers/sters deKlerk O <4 algemeen schoolbegeleider mi m GEMEENTE HULST manager planning orderprocessing VRIJWILLIG(ST)ERS VRIJWILLIG(ST)ERS KOM WERKEN BIJ DE PZC. Fijnmechanisch bankwerker Onderhouds monteurs ■Ziekenhuis Lievensberg sterilisatie-assistenten HET REGIONAAL PEDAGOGISCH CENTRUM ZEELAND financieel beleidsmedewerker v/m Een vakbekwaam tuinman. technische medewerker(ster) plantsoenen 13 JUNI 1992 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 19 Onze relatie is een Nederlandse vestiging van een groot internationaal agro-concern. Het concern is opgebouwd uit verschillende productiebedrijven verspreid over Europa, met elk een specialisatie in een bepaald producten-pakket. De productie vindt plaats zowel op order als via een planmatig voorraadsysteem. Het Nederlandse productiebedrijf is gelocaliseerd in Zeeuwsch-Vlaanderen en is qua ontwikkeling een van de speerpunten binnen Europa. Voor dit bedrijf zijn wij op zoek naar een m/v: Uw functie: U bent verantwoordelijk voor het logistieke trajekt van orderontvangst tot en met transport. Tevens bent u verantwoordelijk voor de korte- en middellange termijnplanning. U geeft leiding aan een afdeling, die 20 medewerkers telt. Naast uw leiding gevende taak vormt het" stellen van prioriteiten binnen de europese logistieke processen een wezenlijk aandachts gebied binnen uw functie. Binnen het bedrijf vervult u een strate gische rol als schakel in de onderlinge relatie tussen de diverse afdelingen. U bent betrokken bij nieuwe ontwikkelin gen op logistiek gebied en de verdere integratie daarvan binnen het concern netwerk. Daartoe voert u op Europees niveau overleg met zusterbedrijven. U rapporteert rechtstreeks aan de directeur logistiek. Uw profiel: U heeft een opleiding op HBO- of academisch niveau en ruime werk ervaring op logistiek gebied. Ervaring in die richting opgedaan in de process industrie, strekt daarbij tot aanbeveling. U bent in staat overzicht te houden over complexe processen. U manifesteert zich het best in een werkomgeving, waarin de besluitvorming op een snelle en tegelijkertijd verantwoorde wijze moet plaatsvinden. U kunt de verwachting waarmaken voldoende persoonlijkheid te hebben om binnen alle geledingen van het bedrijf acceptatie en waardering voor uw inbreng te bewerkstelligen. Een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift is voor deze functie een vereiste. U bent woonachtig in de regio Zeeuwsch-Vlaanderen of bereid daar heen te verhuizen. Geboden wordt: Een verantwoordelijke managementfunctie in een dynamische en Europees georiënteerde werkomgeving. Een innovatiegericht bedrijf dat door zijn omvang en groei voldoende interessante doorgroeimogelijkheden biedt. Voelt u zich aangetrokken tot bovengenoemde functie, dan zien wij gaarne uw reactie - voorzien van een uitgebreid curriculum vitae - voor 30 juni a.s. tegemoet op onderstaand adres. lviesbureau^~y Adviesbureau werving selectie Londensekaai 7, Postbus 293, 4330 AG Middelburg telefoon 01180-37676, fax 01180-36611 KINDER- EN JEUGDTELEFOON ZEELAND Bij de Kinder- en Jeugdtelefoon werkt een groep enthousiaste vrijwilligers. Zij voeren telefoongesprek ken met kinderen en jongeren die bellen over alles wat hen bezighoudt. Het nummer van de Kinder- en Jeugdtelefoon 01180- 38080 is iedere dag bereikbaar van 14.00-20.00 uur. Wij zoeken plm. 12 nieuwe die zich bij kinderen en jongeren betrokken voelen die gemiddeld 1 x per week van 14.00-17.00 uur of van 17.00-20.00 uur telefoondienst kunnen doen in Middelburg die 2 jaar willen blijven die kunnen deelnemen aan de basistraining van 2 weekends: 25 t/m 27 september en 23 t/m 25 oktober Versterking van ons team vanuit de zogenaamde minderheidsgroepen juichen wij toe! Reis- en onkosten worden vergoed. Op dinsdag 23 juni om 20.00 uur is er voor belangstel lenden een informatiebijeenkomst. De selectiegesprekken zullen plaatsvinden op dinsdag 30 juni. Heb je belangstelling en wil je meer weten, bel dan vóór 23 juni tijdens kantooruren naar: 01180-15553. c TELEFONISCHE HULPDIENST ZEELAND voor een gesprek van mens tot mens De SOS Telefonische Hulpdienst Zeeland is dag en nacht bereikbaar. Vrijwillige medewerkers voeren jaar lijks plm. 7000 telefoongesprekken met mensen die bellen over uiteenlopende problemen en vragen. Ter aanvulling van het team zoeken wij die bereid en in staat zijn om tenminste 4 diensten per maand te doen, ook in weekends en 's nachts (liefst ook een door-de-weekse-nacht) die 2 jaar willen blijven die kunnen deelnemen aan de basistraining van 2 weekends: 2 t/m 4 oktober en 30 oktober t/m 1 november Reis- en onkosten worden vergoed. Selectiegesprekken zullen plaatsvinden op 14 en 15 september. Heeft u belangstelling en wilt u informatie, bel dan tijdens kantooruren en vóór 23 juni naar 01180-15553. S.O.S. Telefonische Hulpdienst en Kinder- en Jeugdtelefoon werken collegiaal samen. provinciale zeeuwse courant de uitgeverij provinciale zeeuwse courant b.v. maakt deel uit van de pzc holding en is o.m. uitgeefster van het regionale dagblad pzc en een aantal huis-aan-huisbladen zeer regelmatig hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor voor diverse wijken in middelburg en vlissingen. indien u geïnteresseerd bent in een bezorgwijk, verzoeken wij u onderstaande bon volledig ingevuld aan ons terug te zenden, u kunt onderstaande bon, ongefrankeerd, opsturen aan: pzc, antwoordnummer 123, 4380 vb vlissingen. Of bel 01184-84000. ja, ik heb interesse voor een bezorg- U rv\T wijk van de pzc en zou graag willen JD IN dat u mij noteert. i adres: woonplaats: telleeftijd: datum verzending: bon opsturen aan: pzc antwoordnummer 123 4380 vb vlissingen (o.v.v. bezorger) postzegel is niet nodig! 'Plametha' in Halsteren is een onderdeel van de internationale Blagdengroep met zusterbedrijven in België, Duitsland, Frankrijk, Spanje en Engeland. Onze onderneming produceert en verkoopt stalen en blikken verpakkingen (vaten, blikken en bussen) voor onder meer de chemische industrie, verffabrieken en voedingsmiddelenbedrijven. Momenteel hebben wij circa 240 medewerkers. Met het oog op de toekomstige ontwikke lingen zijn wij op zoek naar een (m/v) Tot uw werkzaamheden behoren het: - zelfstandig repareren van snij- en zet- stempels, - slijpen/vervangen van stempelonderdelen, - zelfstandig modificeren van stempels, - adviseren en begeleiden van machine stellers. Om deze functie met succes te kunnen vervullen vragen wij: - opleiding op LTS-C niveau, aangevuld met een fijnmechanische opleiding en ervaring, - zelfstandig en in teamverband kunnen werken, - bereid tot het werken in onregelm en/of consignatiediensten, - leeftijd 20 tot 35 jaar. Onze arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Grootmetaal. Zij omvatten onder meer een 38 urige werkweek, 25 vakantiedagen per jaar, vanaf uw 25ste opname in het pensioenfonds, reiskostenvergoeding e.d. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: 'Plametha' B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Steenbergseweg 42, 4661 RH Halsteren. Wegens uitbreiding van de Technische Dienst zoeken wij (m/v) Tot uw werkzaamheden behoren o.a.: het zelfstandig opsporen en verhelpen van storingen aan machines en installaties. Om in deze functie succesvol te kunnen zijn, dient de kandidaat aan de volgende eisen te voldoen: - MTS- of LTS-Wtb opleiding of gelijkwaar dig, aangevuld met ervaring, - kennis van hydrauliek en pneumatiek, - zelfstandig en in teamverband kunnen werken, - bereid tot het werken in onregelmatige diensten, - leeftijd 25 tot 40 jaar. Boerhaaveplein 1 4624 VT Bergen op Zoom Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philipsland, met ongeveer 50 medisch specialisten en ruim 800 mede werkers. Per jaar bezoeken ca. 145.000 mensen de polikliniek, in de kliniek worden ruim 10.000 patiënten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden, inklusief 24 PAAZ bedden. Een speciale funktie is revalidatie. Op de afdeling Centrale Sterilisatie van ons ziekenhuis zijn plaatsingsmogelijkheden voor een tweetal m/v Eén vakature is op full-time basis. De tweede vakature betreft een part-time funktie (24 uur per week op woensdag, donder dag en vrijdag). Funktie-informatie De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - het reinigen, verpakken en steriliseren van instrumenten; - het samenstellen van instrumentensets; - het distribueren van steriele disposables. Funktie-eisen - MAVO-diploma of gelijkwaardig niveau, aangevuld met de LOI-opleiding tot sterilisatie-assistent (of de bereidheid deze te gaan volgen); - leeftijd vanaf 18 jaar. Bij voorkeur enige ervaring in soortgelijke werkzaamheden Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Zieken- huiswezen. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, ervaring en de LOI-opleiding, funktiegroep 20 of 25. Informatie en sollicitatie Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de heer B. Eggermont, hoofd Centrale Sterilisatie (sëiner 811124) - Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u vóór 24 juni a.s. te zenden aan de dienst Personeel en Organisatie, t.a.v de heer A. van den Brink. HEEL LIEVENSBERG VOOR UW GEZONDHEID is de schoolbegeleidingsdienst die werkt vanuit en voor de verschillende richtingen in het basis- en speciaal onderwijs in Zeeland. Door vertrek van één van de medewerkers zoeken wij met ingang van 1 september 1992 voor ons rayonkantoor te Terneuzen een full-time: Desgewenst kan deze functie ook in deeltijd (tenminste 28 uur per week) worden uitgevoerd. Taken: begeleiden van scholen bij een systematische en planmatige aanpak van het aanbrengen van veranderingen in hun werkwijze (onderwijsin houdelijk, schoolorganisatorisch, organisatiekundig enz.); begeleiden van scholen bij het beter opvangen van kinderen waarvoor men niet direct zélf de juiste aanpak weet; leiden van werkgroepen en trainingen waarin onderwijsgevenden zich op bepaalde terreinen van hun vak verder kunnen bekwamen; participeren in een regio-team: werken onder verantwoordelijkheid van en samen met het regioteam en de teamleider. Vereisten: brede ervaring in het basisonderwijs en/of speciaal onderwijs, ook met het invoeren van veranderingen; kennis op het gebied van ontwikkeling, leren en onderwijzen, bijvoor beeld blijkend uit het bezit van een acte MO-pedagogiek, acte speciaal onderwijs, diploma remedial teaching, doctoraal onderwijskunde, pe dagogiek of psychologie; in het werk aandacht kunnen geven aan de levensbeschouwelijke as pecten van het onderwijs van de in het RPCZ samenwerkende richtin gen; bezit van een eigen auto; bereidheid om binnen het rayon (Zeeuwsch-Vlaanderen) te wonen. Salariëring (op dit moment schaal 8, 9 en 10) en verdere rechtspositie volgens het RPBO. Sollicitaties dienen op 21 juni 1992 binnen te zijn bij het bestuur van de stichting RPCZ, Noordweg 495, 4333 KE Middelburg. In de sollicitatiebrief dient nadrukkelijk aandacht gegeven te worden aan de mate waarin u tot nu toe bij de genoemde (vergelijkbare) taken betrokken bent geweest. In lichtingen bij Dook Kopmels, directeur RPCZ (tel. 01180-) 28851. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdag, 24 juni 1992. Er is een sollicitatiecode. De gemeente Hulst is gelegen in het oosten van Zeeuwsch-Vlaan deren en bestaat uit de hoofdkern Hulst met 5 dorpskernen. Het inwoneraantal bedraagt ca. 18.500. Als gevolg van de ligging kent de gemeente stedelijke en landelijke invloeden. Hulst is vanouds een bedrijvige stad. Tegelijk is het een woon- en leefgemeente van niveau. De ambtelijke organisatie bevindt zich in een veranderingsproces. De afdeling financiën van de gemeentesecretarie bestaat uit drie secties: financieel beleid, comptabiliteit en belastingen. Ten behoeve van de werkzaamheden op het gebied van financieel beleid is er een vacature. (volledige weektaak) Hoofdtaken: - aandeel in de samenstelling van de begroting en de meerjaren begroting; - opmaken van begrotingswijzigingen; - aandeel in het opmaken en analyseren van de gemeenterekening; de administratie wordt gevoerd op een P4910 (Philips), met IGA pro grammatuur; - het mede vormgeven aan de verdere ontwikkeling van de (meerjaren) begroting ais sturingsinstrument, conform de bepalingen van de gemeentelijke comptabiliteitsvoorschriften; - aandeel in onderzoek, rapportage en uitvoering van wetgeving en beleidsregels op financieel terrein; - aandeel in advisering over financiële aspecten in adviezen van andere secretarie-afdelingen. Functie-eisen: - opleiding in financieel-economische richting, bij voorkeur een finan ciële opleiding op MBO-niveau of een gelijkwaardige combinatie van opleiding en relevante werkervaring; - kennis van-en ervaring met automatisering, met name met P.C.-toepassingen; - ervaring in het vakgebied. Salaris: is mede afhankelijk van opleiding en ervaring en wordt aan de hand van de functiewaardering vastgesteld; als indicatie geldt maximaal 3.863.- bruto per maand (salarisniveau 7), waarbij ingevolge de regeling bezoldigingsbeleid een doorstromings mogelijkheid aanwezig is. Nadere informatie Informatie over deze functie kan yvorden ingewonnen bij de heer P. Adriaansens, chef van de afdeling financiën, tel. 01140-89170, en de heer W.A.F. Everaard, hoofd bureau personeelszaken, tel. 01140-89185. De medewerk(st)ers van de sectie financieel beleid participeren in de selectieprocedure. Bij de plantsoenendienst van bovengenoemde gemeente kan op korte termijn geplaatst worden: Door het vertrek van één van onze medewerkers, zijn wij nu op zoek naar een enthousiast collega, die zich in de functie van plv. voorman v/m voornamelijk zal bezighouden met het aanleggen, beheren en onderhouden van openbare groenvoorzieningen. Samen met 3 a 4 teamgenoten voert u deze werkzaamheden in één van de eigen wijkbeheersploegen uit. U weet uit ervaring wat het werk omvat Met uw diploma groenvoorziener en zo mogelijk aangevuld met een meerjarige ervaring, weet u wat van u verwacht wordt in deze functie. Belangstelling voor natuurlijk groenbeheer wordt zeer op prijs gesteld. Wij kunnen u een salaris bieden van max. 2.923,bruto per maand. Interesse? We kunnen ons voorstellen, dat u graag iets meer wilt weten vóór u solliciteert naar deze functie. Belt u dan met dhr. P.D. Müller sectie chef plantsoenendienst c.a. tel. 01140-89200 of met dhr. W. Everaard van bruto personeelszaken tel. 01140-89000. Bij de afdeling gemeentewerken, Sectie Plantsoenen is de functie vacant van A.Functie-inhoud - het ontwerpen en technische voorbereiden van groenplannen alsmede het actualiseren van beheerplannen - het begeleiden van werken door derden en het vervangen van de opzichter buitendienst - het bijdragen aan advisering en rapportering betreffende groen- aangelegenheden - het verrichten van technische administratie en andere voorkomende werkzaamheden - het vervangen van de chef plantsoenen bij diens afwezigheid - coördineren van natuur-milieu-educatie - begeleiden en stimuleren van de milieu- en groeneducatie B.Functie-eisen - een afgeronde groenopleiding op m.b.o.-niveau - leidinggevende, organisatorische en contactuele eigenschappen - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid - ervaring met genoemde werkzaamheden en geautomatiseerd groenbeheer strekt tot aanbeveling Salaris. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 3.863,— bruto per maand (salarisschaal 7). Inlichtingen. Verkrijgbaar bij de Afdeling Gemeentewerken, hoofd gemeentewerken dhr. G. Totté of sectie chef dhr. P. Müller, telefoon 01140-89200. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan Burgemeester en Wethouders van Hulst, Grote Markt 214561 EA Hulst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 19