Vreugde en verdriet provincie 12 V ZATERDAG 13 JUNI 1992 9 Willibrordcollege GOES Aan het Willibrordcollege slaagden: ATHENEUM 6: Debby Bogaert, Kees Bal. Edward Krijsman. Sandra van Belleghem, Ellen Bolluyt, Ray mond Bouwmeister. Irene van Eike ren. Marco Kleij, Wendy Kleij, Lue van der Linden, Mariélla Marree. Pim de Moor. Marco van Overveld. Judith Remijn, Chantal Ruissen. Sandra Spelier, Inge Valkis, Edwin Smet, Sander Cornelissen. Wendy Hoon- dert, Ludy Oosthoek. Marieke Brem- mer. Esther van Damme. Dennis Huige. Monique van der Linde. Tim Segboer. Frans de Wolff, Gijsbert de Wolff, Marianne Klaassen, Reggy Koster. Misha Mouwen, Willem Grossouw. Hans Huibregtse. Marije Vugts, Judith van Langevelde, Jean- tine Bouwman, Manelle Rijk, Dimi- tri Ars, Nicole Polfliet, Esther Kolen, Baafke Meijer. Sabine Snijders. Remco Stuik, Rinus Eekman, Pa trick Theune, Jean-Marc Dagevos. Annet Rijk, Aijan Kalwij. HAVO 5: Jürgen Aertssen, Mireille de Jonge. Léon van Ooijen, Maartje Linzell, Renier Geijs, Wendy de Jon ge. Jurgen Sinac. Sheila de Vos, Coen d'Huij, José Allemekinders, Tonny Schikker. Mark Rosel. Linda van Aardenne, Martijn Castricum. Arjon Copper, Miranda Daemen, Ira von Harras. Pim van Hooijdonk. Nathalie Janssens, Ursula Ken tin. Astrid Koops, Chantal Lucassen, Gretel Oudesluijs, Chefren van Pelt, Manon Rentmeester, Marcel Schouw. Mar- nix bij de Vaate, Mike Rijk. Monique Somers, Anita Hoekman. Ingeborg Janse, Mariken de Jongh, Evelien van Kempen. Ruud Kouwer. Martijn Loos, Franchy Meijer. Wendy Uter- mark. Vibeke Verhulst. Linda Wit kam. Sandra Witkam. Marco Wisse, Jolanda van Huut, Maarten Janse, Ellen Oostrom. Krista Rap, Janine Ridderhof. Gert-Jan Telgenkamp, Rens Schrijver, Anette van Dijk, Jet Lasseur, Martin van der Lee. Gitty Schellens, Leonie Timmerman, Erik Verkouw, Marieke Knook, Janina Baarends, Miriam Reeders. Debbie Rijn, Jessica van Beek, Pieter Beu lens, Jan-Willem de Koster, Rachel van Moorst. Narcy Robinson. Mar tijn Haesenbos, Margot Lodiers. An dy Verbeek, Esther Bijleveld. Koen Goedemondt, Cindy Imanse. Eva Mulckhuijse, Cécil Hermans, Jolan da den Exter, Kenneth van Geer, Pa trick Struijk. MAVO 4: Leonie Feijten. Diana de Jong, Jan-Paul Klootwijk, Diana Ooms, Leon Boonman, Anna van 't Westeinde, Wolfgang Berrevoets, Christianne van den Dries, Anne Reinhoudt, Monique Traas. Chiel van Belzen. Christian van der Velde. Dick Putter, Nicole Menheere. Marij ke Stenger. Jan Minneboo, Laura Ro sel, Keen Boonman. Barry Debbaut, Steijn Deen. Rolf van Eikeren, Derk- Jan van Es. Miranda van der Gaag, Bob Hamerslag, Kim Hoogendoorn, Remco Koster, Martijn Linden- bergh, Pim Nunnink, Anita van Oe- veren, Karin de Regt. Margriet van Sisseren. Vincent Tibbe, Esther Tim merman. Niels Timmerman, Lisette Vijverberg. Perry Blaming. Lorraine de Vries, Menno Fruijtier. Dennis Mijnsbergen, Jean-Paul de Pundert, Jop Westplate. Sjonny Smit, Cynthia Visser. Saskia Hoondert, Esther van der Made, Esther Meerbach, Inge Oosthoek, Mendel Topsvoort, Made leine Bliek, Erik Smallegange, Jac queline Leendertse, Petra Assel- bergs, Nathalie de Dreu. Onno Lager werf, Ivar van Maris, Simone Oude man, Barbara Huige. Vanessa van Weele. Barry van den Berg, Djoeke Delnooz, Marcia Slimmen, Annema- rie Timmerman, Ronald van Hee, Ricky Delhez. Jack de Dreu. Remko Hoondert, Eline Meijers, Leon Meij- ers, Annelies Ruiter, Kees Coremans, Birgitte Paauwe. Annet Verlare. Naiyana Loontjens, Carolien Domi- nicus, Arno Moelker, Jostein Decor- te, Remko Blok, Babette Bom. Kees Oostrom. Jan van Nieuwenhuijze, Kees Stamperius. 9 Goese Lyceum GOES Aan het Goese Lyceum slaagden: VWO: Bernd Haverkate, Marjolein Steenge, Miriam Antheunisse, Men no Lems, Monique Koole, Mattijs Bordui, Marco Fokke, Frederik Fok- kelman, Mandy van Goeije. Shouk Yan Hau, Jeannet Kerkhove, Marjo lein Meulblok. Liesbeth Minnaard, Patrick Rutten. Florian Schipper. Ferdinand Tierie, Lennert Verbeek, Janine Willemsen, Esmeralda Ke gels, Jantina Verwaal. Menno Bos, Ab Hoogesteger, Maureen Penders. Inge Schilders, Mark van Kleunen, Mariola Anthonisse, Nicole van der Have. Roos Strating. Carolien van den Dorpel, Annemieke Gerritse, Jo- chem Quaak, Corine Wondergem, Jasper Roos, Steven Roos, Willem in 't Anker, Fokke van der Meulen, Ale xander Koeman, Els Ossewaarde. Jacqueline Biersteker, Janine Kou semaker, Pieter van de Parel, Bas- tien van de Plasse. Margriet de Wijs. HAVO: Ronnie Jacobs. Arno Dees, Bastiaan Moens, Irvin van Panhuis, Margret Goeman. Marjolein de Jon ge, Marco Jansen, Esther Jansen. Minke Priester, Stefan Dobbelaar. Annette Hollestelle. Jacco Luijk, Ma- rielle van Anrooij, Janca Beun, Pa trick Elshout. Mirjam Filius, Daphne Heertjes, Vincent de Jong. Iris Mari- co. Jan-Willem Meulbroek, Mariska Nieuwdorp, Kristel Snoeij, Monique Vergouwe, Marianne van Wanrooi], Karen Westhuis. Michel Willems, Marcia Wisse, Ellen Zandee. Eleono- ra Snel, Carolien Geluk, Marijn van Liere. Pieter van Liere. Mirjam Hen- drikse, Stephanie Kopmels. Bianca Slabbekoorn. Bianca de Bart, Mi- chiel Cremers. Tim Dalebout. Peter de Witte, Tony Eckhardt, Freddy de Jonge. Menno Spaan. Marcel Kor- bijn, Maya Rievers. Marjoke Muller. Germa de Hooge. Marina Verwijs. MAVO: Elke Leroy, Sander Lous, Jennifer Schoop. Olaf de Kok. Lisa Ippel Rinaldo Gilde. Valentijn Gou- looze. Emanuel Mulder, Simon Ver burg. Mirjam Aarden. Robert Baart, Annelise Bachet, Jan van den Berg, Dicky Beverdam. Marscha den Boer, Wendy Brant, Symone Brasdorp. Neill Buyze. Anouk Creemers. Kitty Flipse, Naomi Geiler. Jeroen Gerrit se. Margreet Goedee. Krista Hooge steger, Mare Jacobs, Guo Yi Ji, Ma- rissa Jongsma. Linda Jouvenaar, Ka rin van Kempen. Holka Klaeijsen, Myra Leupen. Jael Maarbach, Rogier Markusse. Willem-Aart van Nes, Yu- suf Okkali, Ellen Oudenaarden, Bar ry Pel, Josien Penraat, Natasja Post. Wlebe Schuurbiers. Soeredj Sewba- ran. Natasja Sprong. Charissa Spruit. Cliften Tuinfort, Sander van der Vegt. Nathalie Verwei, Elma Vis ser, Judith van der Vliet. Angelique Willems, Ellen Zwiersma. Rinze Back, Loraine Bout, Cindy Direcks. Arnold Kegels. Esther van den Berg, Jeroen Brand, Sylvia Moison, Phung Trinh, Martijin v. d. Broek. Janet Eversdïjk. Cindy Korstanje. Femke Rijpkema. Martine de Koeijer, Cindy Baaijens. Nebiye Kaplan, Erik Smal- bil, Karin Dek, Janine Weijland. Krista Pluijmers, Tom Matthijsse, Marieke Padmoes. Lian Meerhoff. Wendy Zuijdwegt, Jeroen Cino. Jas per Lokerse. 9 Ter Welle GOES - Geslaagden Voorbereidend Beroep Onderwijs Sg. 'Ter Welle': Mariska van de Ketterij, Marina Meulmeester, Eugene Kok, Liesbeth Hagendijk, Nicole van Liere, Bregina Sandee, Franny Krijger, Monique Nijsten, Marianne Spee, Carolien Bout, Monique de Smit. Karin Ver sluis, Albertine Hamoen, Manda Ver- sluys. Esther ter Beek, Erik van den Dries. Jesscia van Duiven, Carolien van Eijkeren, Yvon Filius, Jeroen de Jonge, Perry Kentin, Karin Kok, Ma- cha de Kooning, Adriaan van Koot- en, Nicole Lots, Lia Moerbeek, Alicia Morales, Phuong Nguyen, Marlies Overdulve, Ingeborgh Ploegaert, Debby Poesse, Miranda Roeleven, Debby Roeleven. Sylvia de Smet, Sandra Tazelaar, Anoeska van Til- borg, Mireille Veelhoek, Heidi Ver gouw. Kiona Vermeulen, Esther Ver sluis, Petra de Wilde, Mariska van der Wolk, Marian Ziekman, Carolien Breedijk, Marcia van de Plasse, Wil- ma van Tol, Jose Wondergem, Hugo Noyens, Wendy Nijssen, Anita Oost hoek, Angela Wondergem, Chantal Philipse. Jenny Faasse, Nicole Huis kamp. Reny Janse. Jan Willem Jann- sen, Tanja Schipper, Marian Steke- tee, Esther van der Waal, Sandra van der Draay, Bianca Kievit. Ilona Gou- looze, Renate Huissoon, Monique Kriekaard. Jeanet Kruijsse, Beatha Nieuwenhuyzen. Miranda Opdam, Annette Dijkshoorn, Joke de Jonge, Paola de Vlieger, Janine Kramer. Es ther Deurloo, Petra van Eerten, Jani ne Hengsdijk, Wendy de Looff, Petra van Goudswaard. Jantine van Hou- te, Judith Leendertse, Elena Zegers. Corine Zuijdijk, Heidi Marijs, Fran cis van Dorst, Anita Lindhout. Mi randa Steenbakker. Tamara de Groot, Eline Murre, He-fen Wang. Sandra Otte. Sedat Dogan, Mariska Freijser, Cindy Walraven. Leon Al- mekinders, Petra Kurvink, Wijnanda Haze, Annelies Dronkers, Annemarie de Looff, Renee Sanderse. Marieke Stevense, Esther Wisse, Marieke Murre, Danielle de Visser, Katinka Freijser, Susanne Pik, Nathasja We ber. Debby Dekker, Claudia Dek kers, Erika Dominicus, Renate Schouwenaar, Mirella Verbrugge, Christel de Visser, Claudia de Haze. Jolanda Hoogerland, Moniek Meu- lenberg, Esther Meulenberg. Marjan- he Wattel. Rosalie van Hese, Andrea Janse, Roos Versluys, Petra de Bruij- ne, Suzanne Harthoorn. Ingrid Kos ten, Phuong Nguyen, Gerdien Steijn. Kitty Vleugel, Jaike Zonnevijlle. In grid Lookman. 9 De Schans TERNEUZEN De volgende kandi daten van De Schans zijn geslaagd voor het examen: man, Milco Heyens, Joyce Hoppe, Jerrel Kemper, Nicole Korebrits, Fa bian Lookman, Merel Meeuwen, Ar- nout van Mil, Indhra Ploegmakers, Jasper Soeting. LEAO: Marloes Bijl, Audrey Buijze, Richard Dietz, Nicole Dobbelaar, Je roen Gassaert, Ivo Kegels, John de Raaff, Bianca Scheele, Laga de Wil de. 9 De Steelant TERNEUZEN - Aan de R.-K. Scho lengemeenschap 'De Steelant' voor MAVO/LBO slaagden de volgende leerlingen: Afd. Mavo: Tamara van Baaien, Joy ce Brandt. Frank van Driel, Paul Go- ricki, Murat Izci, Petra Meeusen, Karla Oppeneer, Inge Polleman, Wendy Poppe, Joris Rovers, Silvia Tichem, Roel Verhelst, Karin Visser, Monique Baecke, Annabel Impens. Claudia Zeegers, Judith Wiersma, Wendy Bécude, Martin Geelhoed. Bianca Maas. Corina Pieters, Cisca van Veldhoven. Serge Decoorne, Cy- rille Dhaene, Esmeralda Simons. Za- fer Yigit, Helen Bodderij, Heidi Ray- nard, Stephan van Dorst, Natascha Heijens, Gaun Fen Hsiang, Natascha Zaaman. Afd. L.H.N.O.: Daniëlla de Block, In ge D'hert, Debbie Hoppe, Ayhan Hosgor, Esther de Kok, Barbara Van- tricht, Sandra van de Velde, Miranda van den Dries, Bea van Es. Nancy van der Woude. Barbara de Houck. Bianca Roegiers. Ingeborg van den Bergen, Durna In. Marion Maas, Mi randa van den Dries. Pascale Lij- baert, Eva Mechielsen. 9 Weistede 9 De Leeuwtjes TERNEUZEN - Aan De Leeuwtjes Scholengemeenschap voor beroeps onderwijs IHNO, LHNO, LEAO, MHNO zijn de volgende leerlingen geslaagd: IHNO: Roelie Bogema. Marion Dons, Marina Couque. Jeannet van Eeke- len, Nirmal Hamelijck, Anja Hen driks. Diana Jansen. Melinda Mul der, Evelyne Oppeneer. Melissa Rit- ter, Tamara de Smit, Claudia Swar- tele. Francine Versavel. Remco Voogdt, Petra van Wijck. LHNO: Cindy de Blaeij. Danièlle Blom. Heidi Bouman. Wilma Bouw man. Mandy Meylof, Ulrlke Reys. LEAO: Arenda Appeldoorn. Jolanda Blom, Linda Constandse, Sandra van der Heyden, Francisca Kamerik, Petra de Kramer. Linping Ma. Diana Mookhoek, Dora van Neyenhof, Na talie Picket, Michel Poortvliet. Chris- tos Sakellariou, Monique Schilpe- roordt, Barbara Timmer. Marion Tol lenaar, Cynthia de Waele. 9 De Rietvliet HULST - Aan de R.-K. Scholenge meenschap 'De Rietvliet' slaagden de volgende leerlingen: Afd. Administratie: Debby van Dorsselaer. Karin van de Walle, Da nielle Braet. Diana Pieters, Eveline J. van Deijk. Evelien Huissen, Angeli que van Dorsselaer, Heidi Vergau- wen, Ingrid Cambeen, Sandra Aude- naert, Günther David, Natasja Jonckheere, Lindsy Schelfhout, Rob Thierens, Alwin van der Meer. Barba ra de Letter. Koen de Bakker. Afd. verzorging: Tamara Bisschop. Tanja van Geertruij. Tina Vernimmen. La- vrans Calis. Nathaly Tijssen, Judith Bisschop. Sylvia Herman. Werner van Dronkelaar, Karin Rombout, Christiaan d'Hooghe. Kelly van den Bergen, Mireille Laplante. Debby Mast. Cindy de Vliegher, Judith van Overloop, Cindy van Heese, Chantal de Potter, Simone Dingemans, Cindy d'Hondt. Saskia de Koster. Jolande Verlinde Afd. timmeren: Roland la Croix, Michael Buijs, Bart d'Haens, Maik Mahu. Michael Bogaerd. Mar tin Janssen, Bas Vos. Steven van Kampen. Jurgen de Kort. Reze Dub beldam. Ivo Matthijs. Dennis van Driessche, Jan Meijs. Afd. metselen: Ronald Avezaat. Dominique Pau wels. Danny Boeijkens. Laurent Ot to, Mario David, Walter van der Wee, Dimitri Sponselee. Afd. mechani sche techniek: Davy van der Walle, Peter Warrens, Danny Bisschop, Er- win Claassens. Michel Bertram. Mar co van Houten, Willy Schroers, Ange- lo van Stevendaal, Jürgen de Buck, André van Eerdenburgh. Gerben Everaard, Michiel van Gremberghe, Clint van Hove. Peggy de Loos. Ange- lo van Overloop, Stephan van Sikke- lerus, Angelo Vlassenrood, Roland Vonck. Gunther van de Wiele. Ralf Boeding. Rudy Laffeber. Jos Wul- lems, Jaimi van Leemput, Simon Meeuwisse. Reinoud Audenaerd, Bart de Letter, Bas Hemelaar, Men- no Kaijser. Jordy van der Starre, Bram Verhaegen. Afd. elektrotech niek: Erwin van Hermon, Teun Smulders, Bart de Baar. Natasja de Block, Serge Lievens, Marino de Block, Barbie Bogaerd, Davy Buijs- rogge. Robby Esseling. Davy Fer- mont. Martijn de Maagt.. Pablo Ur- gert. Philip Vlijminck. Peter van Meelen, Patrick Boon, Jurgen van den Branden, Dennis van Daalen, Robby Ivens. Cejan Karakaya. Niko Markanovic. Jeffrey Weesepoel. Björn Leeraert 9 Scheldemond VLISSINGEN Aan de Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond te Vlissingen zijn geslaagd: VWO: Anissa Akdim, Nanda Bec kers, Anouk van Beersum. Vincent Dissen, Nanon Doeland, Emiel van Dongen. Nathalie Gauthier. Miriam Ie Groote. Patsy van den Hengel. Alice van Hei-werden, Nathalie Hoo gesteger. Daphne Jasperse. Marije de Jong, Matasja Koole. Jeroen Koop man, Ranfar Kouwijzer, Sander Lefe- vre. Michael van der Linde, Mark Nuyten, Elco Simon, Reijer Staats, Marcia Stoel, Guido van de Velde, Marlies Verstuyf, Pascal Visser. Joy de Winter, Mira Wolters HAVO: Hassana Allu, Tom Bourez. Chantal Colet, Louisa van Damme, Jildau van Dieren. Esther Florusse. Susanne Franssen. Mireille Gillis sen. Sander Groothuis, Sandra Heijt. Wouter Hermsen, Michiel van Her- wijnen, Saskia Humbs, Marsha Ize- boud. Allard de Kam, Marei Kerkho ve. Monique van de Ketterij. Thijs Koopman, Edwin Lammers. Moni que Langeraar. Vanessa Lau, Marjo lein van Leeuwen, Erwin van der Lin de. Pepijn Luke. Desiree de Munck, Natasja Noordhuis. Carolien Note- baart, Audry van Ochten. Mascha Peters, Michel Pielaat. Susan Post, Gabnelle Puijpe, Mariska Roose, Cindy Saman, Sven van Santen, Radiesh Sardjoepersad. Patrick Sin- ke. Vyay-Anand Soekhai. Jeroen Steenaard. Stephanie Stekelenburg. Monique Steketee. Lars Tattje. Pa tricia van Velthoven, Danielle van de Ven. Ewaldine Vermeulen, Michel de Vries. Andre de Waard. Frank van der Werff, Johan Wiessner. Heidi Wit te. Caroline de Wolff. MAVO: Antome Asselot, Loouise van Ast. Fierman Baarspul. Ciska Baas. Miranda van den Berge, Robin Brinkman, Simone van der Broek. Elaine Bruystens. Sophie Cornells, Nikola Djunc, Tamara Ferdinandus, Nasser Gashi, Hester van Gemert, Marcel Glas. Felix Goedegebuure, Jill Gommers. Alern Habtemariam. Alexander Hardy. Angelique van dei- Harst. Sander van de Hee. Ruben Hendrikse, Roald Hoefnagels. Pieter van der Hof, Robbert van der Hof. Jil- les Hogenelst, Mark van den Hooven, Jesca Jacobs. Gunnar Janssen. Cin dy Kooij, Eliza Koutouras. Smsia van Kuyk. Jeanice Lalay, Angelique Lefebre. Patrick Leynse. Simone Ma rijs. Yvonne Marinissen. Johan van Mill. Ljilijana Minic, Angelique de Munck, Marielle Nieuwenhuize, Ta mara den Ouden. Amber Pattenier, Martijn Prins, Angela Punt. Nicolas Riverola, Angela van Ruiten, Joyce Schipper, Guy Silva, Marciano Tjauw a Hing, Marco van Velzen, Cin dy Vercauteren. Angela Verkaart. Michael Vermaat, Riccardo Voshol, Jarno Wonnink, Cindy van Zalen. N /vr>FA ,;N aN Vader en zoon Schut met spandoek. van onze verslaggever AXEL - 'Ik blij, hij niet', meldt een spandoek aan de Stations straat in Axel. Vader en zoon Schut blijken allebei schoolverla ters van scholengemeenschap De Weistede in Axel; met ver schillende oorzaken wel te verstaan. Zoon Niek is blij, hij is geslaagd voor zijn examen. Vader Jan is teleurgesteld. Hij werkt op De Weistede en moet noodgedwongen vertrekken. foto Camile Schelstraete De Axelse scholengemeenschap heeft volgens de normen van het ministerie van onderwijs een tekort aan leerlingen en moet daar om sluiten. Met de Weistede verdwijnt ook de enige protestants- christelijke middelbare school in midden- en oost Zeeuwsch- Vlaanderen. De school heeft een roerige geschiedenis achter de rug. Begonnen als ambachtsschool in 1958, heeft de Weistede constant een strijd voor het bestaan moeten leveren. AXEL Aan de Protestants Christelijke Scholengemeenschap De Weistede in Axel zijn geslaagd voor het examen: MAVO: Manuela den Beer, Arrian Destombes. Angelo van Dorsselaer, Lioda van Drongelen, Thierry Faas, Joeri Gans. Stefan van Gink. Heieen Hamelink, Döndü Kurutepe. Angeli que Lansman. Anouk Mattheeuws. Annie Meesen, Petra Neyman, Her man Pijpelink, Quinty Talboom, Hessel Wieles, Martin Boeije, Esther Boon, Siebe 't Gilde. Michel van Gimst, Maaike Haak, Angelo van Hermon, Jethro Hermsen. BJorn Marcus. Sven van der Meijden. Mar leen Pijpelink. Cornells Roelse, Niek Schut. Marco de Vet. Ah Yurtkap. Doreen Wolfert, Sanna Dekker, Inge borg Hamelink. Renate de Smet, Robbie van Vooren. Terma Apai. Leonoor de Blaeij. Lianne Lucasse. Jeanine Moens, Albertien Gerres, Danitsja La Heyne, Jannette Suy. Meriam Burggraaf. Johan Grevelink, Aukje Verbruggen. LTS: Bouwtechniek: Peter Boeije, Jochem van leeuwen. Ivo Vereecken, Vicky de Geest. Mechanische Techniek: Mario Thuy, Jean-Paul Maas. Dlmltry Vis ser, Peter Duerink. Harm van Hoeve. Wim Duerink LHNO: Textiel: Bianca Audenaerd, Monika van Hecke, Mirella Maen- haut. Jennifer Kosten Verzorging: Mirella Ferket. Teslime Kurutepe. Cindy Vervaet, Monica de Groot, Annelies van de Ree. Marijke Wlahout. Sandra van Acker 9 De Wellinge MIDDELBURG Aan de Scholen gemeenschap voor Beroepsonder wijs 'De Wellinge' zijn de volgende leerlingen geslaagd: LTO Bouwtechniek: Wilco Cevaal. Pedro Driessen, Iwan de Geus. Klaas van der Graaff, Sjors Grims, Twum- my Gyebi, Dimmy Janse, Ronnie Meulmeester, Anoek van Nunen, Ri chard Quakernaat, Dingeman de Visser, Marcel de Vos. Dennis Zege link. LTO Mechanische Techniek: Ro nald van den Berg, Constance Blom, Leon Brouwer, Jonny Duinkerke. Jef Eendragt, Ronald van der Heijden, Rene Kuyt. Ronald Lissenburg. Mi chel Massop, Robbie Mulder. Jac ques Thomasse, Geoffrey Tielman, Maurice Verbrugge. LTO Elektrotechniek: Casper Braamse, Joost van Broekhoven, Tu- ran Dogan, Carin Duijndam, Jeroen Elderhorst, Jordi Goedbloed. Chris tian Hoek, Remon de Keuning. Nico van Luijk, Ronald Meesen, Jelle Pol, Nick van Poppel, Patrick Prins. Mar tijn Tange, Andre Vermaat, Lawrens van 't Westende. Sabri Yuce LTO Motorvoertuigentechniek: Marcel Baas, Roland Cosijn, Rai- mond Klap, Richard Meijer. Hubert Moerman. Remco Mulder, Benny Oe- le. Maurits Tideman, Alan Ver- straate. Martin van Zon. LTO Niveauverbetering: Jordy Goncalves. Marcel Haazebrock, Ro nald Laman, Ronald Lokerse, Den nis de Mare, Marco Pakbier, Jeroen Schippers. Dannyu Vos. Dave van Wezel. LTO Consumptieve Techniek: Christian Kloek. Johnny Kraaije- veld, Sylvia van Tilburg, Pascal Butz. Laurent Corre. Dirk van Dilst. Natasja Geertse, Ben Ghowy, Petra Goethals, Diederik Hanse. Agnes Prins, Peter Rotte. Patricia Scheers. Sidney Schutte, Herco Arragon, An nie Boone. Stefan Harthoorn. Mar tijn Kersten. Rene Mol. Ralph Pol derman, Jeroen Strijb, Sandra Wal raven, Dennis Wondergem. Gertjan Wouters. LHNO Verzorgende Beroepen: Geertje van Belzen, Tirza Braai, San dy Breel. Chantal van Dalen. Daniel le Dol, Marijke Donker, Sandra den Exter, Hilde 't Gilde. Mujam de Gra ve, Rosita Haribhajan. Bianca Joos- se, Julia Keer. Isabella Koole. Ivonne Manni. Mirella Meijer, Melame Mom berger, Nicole de Paauw, Alain Pol derman. Benja Ririhena. Corina Ver hulst, Angelique Vinke LHNO Uiterlijke Verzorging: Esme ralda de Bree, Debby Cox. Angelique van der Ende, Nadia Chomriche, An de Reyl. Emilie de Vrieze, Mirande Wielingen. LHNO Textiele Werkvormen: Maria Duiker, Esther Moret, Esther Nilis- sen, Coriena de Pagter, Mirella Pie laat, Selena Vonk, Claudia van de Worp. 't Zwin OOSTBURG Aan de Scholenge meenschap 't Zwin in Oostburg zijn de volgende leerlingen geslaagd: MAVO: Bjom Amys, Edwin Blon- deel. Maike Boerdam, Gino van den Bossche, Sylvia Bouwens, Anuschka van den Bussche, Naomi Buijsse, Ruth Cools, Iris van Deursen, Arno Duijssennck, Gijs Eefting, John van Enckevort, Piet Fieret, Sven Fliers, Martin Focke. Menno Groosman. Danny Gijs, Marion van Hee, Karen Hering, Marc van den Hoek. Bart Hulleman, Patricia de Jonge, Suzan Lako, Barry Lohman, Elvin Marteijn, Gabrielle Naeije. Jacobine Nieuwen- huijse, Nathalie van Pamelen, Linda Poissonnier, Peter Quaak, Saskia de Regt, Vincent de Rooij, Annemiek Sanders, Bjom Schotanus, Cindy de Smit. Corneel Soeting, Leander Stel- lemans, Dorien de Sutter, Domini que Timmerman, Dianne Verhage, Nicole Verplanke. Rody de Vilder, Ger van de Voorde. Rino de Windt, Dimitry de Witte, Joyce Wijnja. HAVO: Wibo Bakker. Miranda Bas ting. Heieen van den Berg, Marco Bom, Petra Bom. Maura van den Bossche, Jeska Brakman. Wouter Bruggeman. Lilian de Bruijne, Tom van Dael, Floor Damen, Jean van Damme, Frans Dees, Marjan Donze, Inez van Drongelen, Wendy Duysse- rinck. Karianne Edens, Anja Ger- naert, Michiel Doedhart, Arno de Graaf. Ingo de Groote. Kurt van Hee rewaarden, Marjon van der Hooft, Peter de Hullu. Ingeborg Koens, Jes sica van Kuijk, Kirsty Lippens, Na thalie de Lobel, Francoise Luteijn, Titia Maas. Marieke Maat. Davy Maes. Samira Minnaert, Sacha Nieï. Sander Noe. Carla de Nooijer. Pcder Nygard. Isabelle van den Oever. Wendy van Pamelen, Tanja Picavet, Ilona Pijcke, Pascal Pijicke. Arja Ris- seeuw, Mark van Rosevelt, Sandra Schelfaut. Stefan de Schoolmeester. Mark Staelens. Bart Steijaert, Caro lien Vercouteren, Linda Verhoosel. Miranda Vervaet. Cindy de Vriend. Luc van Waes. Madeleine van Wan rooi). Chantal van 't Westeinde. Anne de Wolf. Thomas Wijffels. Ralph van de Wijnckel. VWO: Jelte Bearda, Koert de Blok, Sandy Boeije, Mark de Bruijne, Christian van Dierendonck, Arjen Doosje, Marco de Groote, Saskia Henderikse Randal de Jaeger. Bas tiaan van de Kerkhove, Manon Kien- jet, Alvio Maas, Muriel Maas. Sander Martens, Rolf Marteijn. Mischa Ou blie, Danny de Paepe. Remco van Poecke, Mario Praat, Edwin Roelse. Jeroen Saeij, Ellis Trompetter, Hele- ne Verheije, Arjan Verkerk, Luc Ver- mue, Martijn Vervaet, Remon Visser, Ellen de Winde. 9 Petrus Hondius TERNEUZEN - Aan de stedelijke Scholengemeenschap 'Petrus Hon dius' te Terneuzen zijn de volgende kanidaten geslaagd voor het eindex amen le tijdvak: MAVO: Nevrlye Atmaca, Maureen Benjaminez, Bob Bezemer. Rob de Bruijn, Betty de Bruyne. Dennis de Caluwé, Laura van Driel, Pascal Hoek. Marjolein de Houck, Beny IJs- ebaert, Melanie de Jonge. Ali Kirdas. Ester Kramer, Bas Krugmann. Je roen Lakerveld. Ingrid de Looff, Ar jan Michielsen, Dannis Moorthamer, Jeroen Pos. Marc de Reus, Marlon Riemens, Sonja de Roo. Giel Vercau teren, Sandra van Waas, Edwin Wal- hout. HAVO: David van Amersfoorth, Ari- cale Boers, Michael Boxman. Donald Bracke. Nicole Cornelissen, Michael Corstens. Jurgen Dieleman. André van Driel, Ferdi Dudek, Amber de Feber.'Nathalie van Gils. Willemijn de Greef, Stijn Guilliet. Maikel Har te, Liesbeth van Heezik. Marina van Hermon. Patrick Janse, Saskia Kaan, Petra Kerkhove, Danny de Koeijer. Miranda Koevoets, Selma Kors. Pascal Lensen, Marly Meer- tens. Jason Meijer, Eva Moeliker, Claudia Nieuwenhuize. Richard Pla- dett, Monique Postma. Maureen Pre- nen, Rianda Riemens. Marieke Rie- tra, petra Schelfaut. Natasja de Schoolmeester. Maayk Schut, Mariel Slock, Angelique Snel. Erik Jan Sprangers, Ellen Swint. Arno Vertin de, marije Verschelling. Peter de Vis ser. Guido de Vries. Tjarda Vrolijk. Gela Wilhelm. Tom Wille, Marcel de Zeeuw. Jacky Zegers. VWO: Nicole Bakker. Helena Caes- sens. Jean-Paul Harreman. Bart Helms. Tom Hemelsoet, Marco de Jonge. Nysja de Jonge. Jimmy Juffer mans. Ronnie Kest, Michel Kiel. Ste phan de Klerk. Joeri van Laere. Sas kia Molewijk. Harald Prenen. Wouter de Regt, Leonard Robesin, Aggeliki Sidiropoulus, Reneke van Soest. Jur gen Tacq, Jasper van der Vorst, Rob bie Wollrabe. I Delta College MIDDELBURG - Aan het Delta College Zeeland slaagden op de af deling Handel voor het VBO-diplo- Corrina Boone, Sonja Dekker. Ri chard van Herwijnen, Susanna Hint zen, Patrick Jobse. Ronald de Klerk, Keesjan van der Klooster. Danielle Lemsom, Mariska Lemsom, Izak Rie- dijk. Marinka de Schipper, Andre Vandepitte. Richard Witlox. Ard Blaas, Richard de Bree, Hans Dek ker, Peter Dekker. Donald Koster, Judith Mulder, Marije Oele. Richard Oosse. Brampieter Poppe, Patrick Provoost. Alex van de Sluis. Malou Stam, Damaris van Tongeren. Ra chel Tramper, Gina Vermeulen, Ma rielle de Visser. Simon Vliegenthart, Jan Gerben Vrielink. VBO Verzorging: Yvonne van de Barselaar, Diana Boeckhout, Yvon ne van Dijk, Christel Francke, Marti ne van Gemert, Anita Heerenthals. Diana Joziasse, Monique Kokje, Sa- mantha Moens, Agnes Maerebout. Danielle Niekolaas, Monique Payens, Lianne Provoost, Suzanne Riemens. Mireille Swint. Winanda Vermeulen, Dicky de Vos. Lydia Wat- tel, Netty Westerbeke. Fedime Yar- dimci. Medime Yardimci, Jacolien Bakker, Sandra Berends, Christina Bortolotto, Felicitas de Braai, Marjo lein van Es, Charissa ter Horst, Petra Hoving, Cornalie Joosse. Geralda Jo ziasse, Miranda Kwakkelaar. Mata- scha Leenhouts. Marian Minder- houd, Christa Theune. Angela Tram- per. Moniek Warren, Amanda Wille- boordse VBO Administratie: Annet Baas, Regina van Belzen. Annita van den Berge. Miranda Francke, Yati Has- jim, Miranda Hollaers, Emiel de Kam, Suzan Kizilcan, Marcel Kool man. Margreet Koster, Patrick Lam mers. Simone Meijer. Ozgan Aijse, Sylvie Prior, Marjone Rademaker, Sandra de Ridder, Maria de Rijke. Jessica Wattimena. Astrid Baljeu, Mascha Boekholt, Miranda Boone, Antonia Caballero, Miranda Diele man. Jolanda Dominicus, Marcel van der Endt, Anita Goossens, Mar cel den Hoedt. Dennis Net, Max Nie- mantsverdriet, Leonie Phaff. Cindy de Rijke. Linda Rijkse. Robert Wiele- maker. Mare Wijne, Diana van Wijn gaarden. VBO Verkoop: Christa van Ast. Ro- bert-Jan Drost. Jessica van Heeren, Mirjam Leenhouts, Mark Lievense, Cindy Lokerse, Joost Moggre. Sand ra van der Mull. Michael de Pree, Raymond Rademaker, Egbert Rie- dijk, Bennie Tjarks. Wendelien Ver- helst, Michel Vreke. Arvid Wielders. 9 Scaldis College GOES De volgende leerlingen be haalden hun diploma Vooropleiding Hoger Beroepsonderwijs (VHBO) aan het Sealdis College, sector DGO te Goes. Jeroen van Aart, Yvette Bakker. Do rien van Boekhout. Robert Bolmers. Josita Bruel, Aimee de Clerq. Petro- nette Cornelisse. Jacqueline David- se. Femke Deelstra. Inge Deij, Mijam Droogers, Marrit van de Garde, Es ther Gerard, Natasja van Gilst, Ale xandra Goossens. Patrick Harting, Renata Heijman, Diana van Heng- stum, Nelleke Hollebrandse, Marlon Houtekamer, Vicky Janse, Jessica de Jonge. Marianna Jungk. Jeroen Kempe, Tanja Kerbusch, Lizette Ko- le. Marcel Kole. Janine de Laat, Ilona Leenaarts, Henriet van der Linde. Edwin Moison, Dennis Muller, Mar got van Nes. Xander Nijs. Ingrid Nooriand. Annemarie Noorland. Marjon Overzet, Rian Rottier, Meli- na Sfrintzeris, Maud Sitsen. Jacque line van Sluijs, Els Snoeijers, Lia Thijen, Jarina Tolhoek. Francisca Tramper. Jeannet Verhoeven. Carla Vermeule. Sietske de Visser, Jene de Visser. Rianne de Vlieger, Mariska de Weerdt, Carolien Wijsbeek. Corina van Zundert. 9 Buys Ballot College GOES - Aan het Buys Ballot Colle ge slaagden: MAVO 4: Bianca Addink. Mark Jan Akershoek, Laura Baaijens. Rosalie Baaijens, Maaike Bakker, Danièlle van den Berge, Marcel van den Ber ge, Sandra Bilderbeek. Chantal Boone. Enk van Boven. Esther van Boven, Laetitia Brandsma, Dennis Brinkman. Egbert Colijn. Judith van Damme. Armand Dek, Willemien van Dijke, Mischa van Dorp, Peter Edelman. Arianne de Feiter, Davy Fonteine. John Fraanje, Leona Fran se, Marisca Geense, Moaawin Goe- lamhoesein. Joyce Groep. Lodewijk Hage, Michiel Hage, Muriel Hofman, Geraldine Hoogendijk, Marleen Hoo gendoorn. Linda Hoogstrate. Petra Jacobusse, Michael Ksanmoesdiran, Sharon Kloos, Kees van Koeveringe, Maurice Laparlière, Indra Leendert se. Dikkie Lodder, Jeroen Manten. Esther Marijs, Lathelijne Messbauer, Miranda Meulenberg, Jacolien Moer dijk, Dominique Moerman, Roel de Nooijer. Ingeborg Nooteboon. Hans Scheepers. Monique Scheurwater. Martin Schouten, Rene Slabbe koorn. Sandra Sonke. Tjerk Spaans. José van Stel, Emile Verburg, Elke Vercouteren, Astrid Verduijn, Mar tijn Verhoeven. Susan Verschoore de la Houssaije, Geerke Wedekind, Mar co Willeboer, Michiel van der Zwan HAVO 5: Feyo van den Berg, Caro lien Besuijen, Annemieke Biesma, Christaan Bil, Arjen Bogards, Erik Bogaards, Ernalies Bouman, Lisette Bouwense, Judith den Braber, Simo ne den Braber, Tonny Broekhoven. Rene Brugman, Saskia de Bruijn, Mark Bruijnooge, Anne Buteijn, Al- bert van Buuren, Andrea Cappon, Martine Dijkshoorn, Eric Eversdijk. Erik Filius, Esther Filius, Klaas Fon- gers, Christine Fraanje. Sebastiaan Francke, Annabel de Gelder, Jolan da Goetheer, Liesbeth Gorsse. Mare de Groote, Anne Marie Honkoop, An- je Hoogesteger, Edwin Hoogstrate, Toine Houtekamer, Mirella de Jonge, Arno Jongsma, Jobine Kersseboom, Esther Kluiver, Philip de Koeijer, Co rine de Kok, Sabine Kramer. Jacque line Van de Kreeke, Liesbeth Krijger, Caroline Lobbezoo. Marjan Luteijn, Andrea Metske, Peter Michielsen. Pauline Mulder, Anita Nieuwdorp, Katrine van Noord. Jacodien Oele, Annemarie van Oosten, Nanda van Oosten, Cormna van Opbergen. Bas Plaisier, Mirjam Pouwer, John Quist, Wendie Riemens, Astrid de Rijke. Barbara Rijks, Francien de Ronde, Martijn Sanderse. Geralda Schipper. Michel Schouwenaar, Harold Schriel'. Erik Schwartz, Petra Slab bekoorn, Karin de Smit, Janine van Velzen, Iwan Verburg, Nathalie Ver linde, Angela Verstraeten, Danièlle van Zanten. ATHENEUM: Willemien de Best. Corine Blok. Erwin Boogert, Len- naert Boone, Eveline de Bruin, Hans Cappon, Ellen Claessens, Lennard Davidse, Yvette Filius, Marjolein Ge- rards, Jan-Kees Gijzel. Andre Goed hart. Claudia Helmstrijd, Miranda Imanse, Manuela Jille, Niels de Jong, Joost Jonker. Mariska Joustra. Arian van der Klooster, Alex Koeman, Es ther van Koeveringe, Miranda de Lange. Ingeborg van Liere, Jan de Looff, Remco Los, Mirjam van der Male, Corina Minnaar, Jeamna Nieuwdorp, Robbert Northolt. Mar- nix van der Ploeg, Bram Quist, Tine ke de Regt, Machteld Schierbeek, Marjan Soeters, Corine Spaans. Da nielle Verhagen, Kyra Verstijnen, Karen van de Vijver. Claire Wiec- kardt. Esther Wispelweij, Lisette Wisse. GYMNASIUM: Mirjam Bakker, Sou- melia Bultje, Jacqueline van Dam me. Bianca de Dreu. Stefanie Eder- veen, Iantha Hoekstra, Jolanda Ko le. 9 Groot Stelle GOES - De volgende leerlingen van Groot Stelle, Scholengemeenschap voor Beroepsonderwijs te Goes, zijn geslaagd: LHNO: Verzorging: Jeamantta van Doorn. Wladek Geelhoed, Ronnie Govers, Mariska Krabbe, Ramon Re- degeld. Edwin van de Werf, Marusch- ka Abbink, Imke Beenhakker. Ruby Bouwmeester, Davle Fleurbaaij, Da- lida de Fouw, Danielle Heynsdijk, Debby Jongeneele, Annemiek Klei- nepier, Gadicha Koek. Annet Lepoe- ter, Danielle Minnaard, Jacco Nieu- wenhuijse, Patricia Scheers, Natha lie Schipper, Lizette van der Schraaf. Ilza Tiekstra, Annelies Westplate, Bernadette van der Zijde. Mechanische Techniek Algemeen: Edwin Berrevoets, Marcel Berre voets. Jan Boonman, Peter Buwalda. Olaf van Goudoever, Marco de Jager. Natasja Koks, Rinald Meeuwse, An dre Mol, Dennis Pronk, Jurgen de Punder, Arjan van der Putten. Rem co Reynhout, Ghalid Rhali. Jan- Kees Ringlever, Patrick Sloot, John ny van Stee, Ramon van Tatenhove, Erik Vos, Ronnie Zoeteman, Edwin Dijkwel, Reinier van der Does, San- der van Hengstum, Kim Hoebeke, Jean-Pierre Knuit. Jan Kooymans. Pieter-Bas Koustaai, Robbert Looy, Robin Mulder, Stefan Mulder, Walter Plessius, Bas Raus, Ruud van Riet. Guus Ruüsbroek. Johan Siereveld, Anne Snoep. Colin Sonke. Wilco Wes- dorp LEAO Administratie: Erna van den Berg, Jasper Boonman. Fadime Ca- vus, Dennis van der Does. Natasja Dondorp, Sindy Eyke, Leonie Feytel, Reza Gelledst, Glenn van Gessel, Bianca de Jager, Linda Koorstra. Marika Meulpolder. Norbert Rijn hout, Esther de Schipper, Dirk Scholten, Jessica Schouw. Joke van Stoo. Miranda Wisse LEAO Verkoop: Andre Hassel- meyer. Sonja Karelse. Patrick Kroo- nen, Mariandl Platteeuw. Jeroen len: Rent en, Fran? Priester. Ilse Steenbakker, Hans Jij. hoek. LTO Motorvoertuigentechniek; Ai dre Bos. Jan Camijn, Ronald van D| ke. Sjaak van Dijke. Arjan van GilJ Albert Jobse. Mark Labeur, Ed« Meeuwse. Mark Meulenberg LanJ Nieuwenhuize. Paul Pekaar. Patrid] Pieterse. Enk de Reijger. Stefan vaj Sabben. Ramon Schaier, Huib Slou boom, Adric de Vos. Martijn Watten LTO Bouwtechniek Algemeen: J$] ris Bakker, Leo Dekker Ronafij Duinkerke, Richard Karreman. Ed-j win Lavooy. Marco van MaldegenU Rachid Thalab, Hanno Vermeulen Michel Bune, Peter Dronkers. Jolinj ny de Jonge. Jakko Koole. Edv™ Kriekaard. Edwin de Leeuw, Ri>r| van de Linde, Patrick Moerlan! Martin Oele, Christ Ooms. Ronafd| Philipse, Dennis Scholten. Christianj Schrijver, Martijn Spee, Dave Traail Jeroen Verburg. Peter Verman^ Chris Welleman. LTO Bouwtechniek Metselen: van de Berge. Hans Eggebeen, I Hoogesteger. Ronald Klippel, Wfr lem Maljaars. Adri Minderhout, Stél fan Proos, Adri Sinke. Robert Vojj Ab van de Woestijne. Arjo Zoute™ le, Pieter jan de Baar, Pascal BroJ wer, Silvan Dingemanse. Berry van Goudswaard, Dimitri Harinck. Rot bie Moison. Samuel Wijkhuis. LTO Bouwtechniek Schilderen;'1! Erik Dekker, Toine Gijzel. Marlij van den Hoven, Gayan de Muynclü Danielle Utberg. Ronald Vermeulö Marjo de Vos, Alfred van der Ree LTO Consumptieve Techniek Alg^: meen: Stefan Baegen, Denni Geerts, Olivier van der Hoeven, Marfl na Rotthiér, Richard SlabbekoorW Collin Struijk, Sjaak Sweere, Alexaiu der Boonman, Marnix Daleboul, Danny Dek. Remco Dekker, Banj, van der Eklst, Heieen Franse, Ricky' Henssen, Jeroen de Looff, Ellen Men. heere. Ferdi Quinten. Mart Schern Esther Snoey, Jacco Walraven, 0J win Wee, Mark Bouwman, Remcodt Bue,-Wilfred van Dalen, Frank Hoot mek, Jan-Willem van Houdt, HenS ten Hove, Jordy Huysen. Buddy d£ Neef, Jurgen Plomp. Miranda West strate. Wijnand van Wijnen. LTO Elektrotechniek: Ronald van den Berge, Ronnie den Boer, Ruud Dingemanse, Michel Hoogendoorn'! Ronald Joosen, Daniel Kraay, Jt- roen Leemreijze, Jacco Luteijn, RP chard Marijs, Jan Mostert. Koen de Smit, Oscar Valster, Patrick van Waarde, Johan Wisse, Pascal Beif lens. Ron Dingemanse, Leon Drosij Jeroen van de Guchte, Frankil Klaasse, Anthony Martens, Pauline Mink, Joost de Nijs, Daniel van dej Post, Corne Quist, Erik Salverda.J" chel Salverda, Erik van de Sand( William Schrijver, Chris Traas, A jan Vermaas, Erik Vermems, Andrl de Visser. Vincent Wagenaar. Patncj Wang, Carlo Westdorp. LTO Installatietechniek Algemeei Barry Aarts. Jacco de Bel. Jeroj Blok, Roland Broekhart, Perry Bruijn. Rico van Dijke. Sander Duii houwer, Martin Leloux, Steef Lobbé zoo, Hans Nijsse, Perry van de Waai Marco Wagenaar. LTO Consumptieve Techniek Ko ken/Serveren: Betty An Ars. Dannj Bakker, Dick Bijl, Tom Buitenhei;. Bas Buitenhek, Pauline Damhaaj Perry Lindenberg, Roy Magnus Niels de Mol, Yvonne Provoost, Marl de Rotten, 9 Oranje Nassau j MIDDELBURG - Aan de Oranje Ni ssauschool voor Chr. Mavo te Mid delburg slaagden voor het diploma MAVO: Arnoud Adriaanse, Com! Adriaanse, Judith Adriaanse. Roosjf Antheunisse, Lianne Baas. Mamii Barentsen, Rink Basie. BrechUj Beun, Mariska Boogaard, Mach'i Boom. Evelien Boone. Stefan Bo? Sandra Breemerkamp, Mirjam var den Broeke, Ronny van Brucheni Joost Castenmiller, Wouter Cevaal Mark Cevaal, Liliana Chiarini. Inga borg Clement, Christiaan Corstanjg Andrea Crucq, Arjen Davidse, Jo chem Davidse, Joris van Delft Sjoerd van Dijk, Remco Duerink Dennis Duijndam, Alexander Duinè Geralda Ekkebus, Eveline den Elf gelse, Christaan Francke. Barban Francke, Angelina Francke. Bang Francke, Emilie Franse, Launnl Geertse. Ronald Geertse, Emiel Qij lok, Robert van Gilst, Jolien Goed hart, Jim Goedhart, Jeroen Goé theer, Leon van de Gruiter, Mara den Haan, Sandy Hanse, Mart® Hartman, Marjolijn van Hees, Mirni van Hemert, Kim Hermus, Bart Hm derink, Oda Hoeksema, Ellen Holt- kamp, Michiel Hoogendoorn, Yvoif ne Hoogesteger, Ruth Hoogwerf. Ma rieke Houtermans, Mathijs Huson' Arianne Janse. Mare Jansen. Mani Jobse, Robert-Paul de Jonge, Irmi Joosse. Martin Kapias, Lauren! Knoester, Anne-Marie Koole, Susai Koole, Antoinette Kooman, Liliai Koppejan. Giny Koster, Nadinj Koudijzer. Annet Kroes. Iris Kui pers, Jeppe de Lange, Henry Latulie ru, Hanita Lievense, Martin LorieJ Henk-Jan Louwerse. Linde Louws Martine Luijk. Sander Maarsman Peter Maas, Angelique Maljers, Lj dia Maris, Melissa Matthijsse. Flori Minderhoud, Ronnie Moerdijk, Pau Moes, Berg-Jan Oosterhuis. Maaify Ottenhof, Tamara den Outer, Jai Oving, Babs Paardqkooper. MatehiJ Pleijter, Marjolein Poppe, Saskia d Ridder, Wendy Ridderikhoff, Jan Willem Riemens. Marsal Ririhena Anita Roelse. Joost Roelse. Hjalm» Roodenburg. Liesbeth Roose, Leonli Rottier. Sherryl Salarony. Michij Schaak, Silas Schletterer, Angelica Schot. Ferry Schraa, Ismaldj Schwartzkachel, Marciano Seed! Els Slabber, Korné Steketee, Wille miek van Stnen, Wille Struijk Mal jan Sturm, Martijn Tarije, Marcj Terlouw, Ard, Theune, Brian Turnej Diewertje Veenstra, Raymond val de Ven, Esther Verburg, Marleen Vei hulst. Barry Vermeule. Niels Ver sluis, Diederik Visser. Loretta Visset Danièlle Visser. Monique van Vliet. Karin Vos, Leonard Vos. Don we Vosselman, Robin Walraven. Ruj ger van der Weel, Inge Weijmans. C| rolien Weststrate, Stefanie Westvèa -Rob Wielemaker. Jasper van dj Windt. Sander Wisse, Albert de Wil Wilbert de Witte, Niek Wondergemj 9 Toorenvliedt MIDDELBURG - Aan de Toorcj vliedtschool zijn de volgende kanfl daten geslaagd voor het examen: I MAVO: Lama Abu Rabaïya, PeplJ van den Beemt, Thomas Bourdj Jennifer Bouwens, Patricia va Bregt, FDagmar Franse, Myra Hul* hol', Mechteld Jansen, Luuk Kalk. J roen Kroezemann, Martijn Lijn bad Jelle Luteijn, Sander Meulmeesli Marcel Nellen, Pieter van der Rijs Cindy de Ruijter. Jeroen Verspui Mischa Wakkee, Frank van di Want, Petra Wenholt, Jos Wolterinf

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 12