Vorming ROC nog bespreekbaar Muziekvereniging Heikant belegt een groot muziekfestival Terneuzenaar zwaar gewond Commissie onder voorbehoud achter plan Kanaalzone LUCKY DAY streek 12 Stichting Basiseducatie wil niet onder druk besluiten Zwemclub Koewacht houdt receptie VRIJDAG 12 JUNI 1992 van onze verslaggever HULST - Het bestuur van de Stichting Basiseducatie is niet zonder meer tegen de vorming van een regionaal opleidings centrum (ROC). Maar het be stuur heeft er wel grote moeite mee dat het tekenen van een in tentieverklaring nu al zou bete kenen dat de stichting zich ver plicht samen te gaan met twee andere onderwijsinstellingen. Vooral omdat de twee beoogde fusiepartners, de Dag- en Avondscholengemeenschap Zeeuwsch-Vlaanderen en het Westerscheldecollege, de be stuursfuncties in de top clai men. Directeur A. Huijsmans van de Oost-Zeeuws-Vlaamse afdeling van de Stichting Basiseducatie probeerde de leden van de Hul- van een medewerker HEIKANT - De Muziekvereni ging Heikant houdt zaterdag en zondag voor de 45e keer een mu ziekfestival. De 58-jarige ver eniging viert dit evenement met de thema's '750 Jaar Vier Ambachten' en 'open grenzen 1992'. Aan het 750-jarig bestaan van de Vier Ambachten draagt de muziekvereniging in septem ber een steentje bij wanneer in het provinciaal domein Puyen- broeck in het Belgische Wachte- beke een muziekspektakel wordt gehouden. Heikant geeft gestalte aan de open grenzen door een interna tionaal tintje te geven aan het muziekfestival. Er treden naast regionale korpsen gezelschap pen op uit België. Uit Duitsland komt de Trachten Kapelle uit Michelstadt naar Heiknt. Deze muzikanten worden vandag (vrijdag) omstreeks 15.00 uur o de Markt in Hulst verwacht. De Dusers verblijven tijdens hun bezoek in gastgezinnen. Enige jaren geleden hebben de Hei- kanters een bezoek gebracht aan Michelstadt. Na ontvangst TERN EU ZEN Dagreis De Algemene Ne derlandse Bond voor Ouderen (ANBO) heeft vrijdag 26 juni een dagreis in petto voor haar leden. De reis gaat naar Bouillon en de Semois-vallei in België. De bus vertrekt om 7.00 uur vanaf De Veste in Temeuzen. Terneuzens café tooit zich in oranje TERNEUZEN - Café De Schel de aan de Nieuwstraat in Ter- neuzen is erg gesteld op het na tionale voetbalelftal en wil dat laten weten ook. Zo besloot ei genaar J. Jonkman tijdens het EK voetbal van vier jaar gele den in een vlaag van vader landsliefde de gehele luifel van zijn etablissement in de kleur van 'onze jongens' te schilderen. Met succes, want het Neder lands elftal werd Europees kam pioen. Jonkman bleef echter met de schade zitten. Het duur de namelijk tot vorig jaar voor dat de laatste oranje sporen kon den worden verwijderd, terwijl het nieuwe EK alweer voor de deur stond. De eigenaar weet nu wel beter. Hij heeft het café wel weer in de nationale kleur ge tooid. de kwasten kwamen er de- KOEWACHT - De zwemclub Koewacht viert dit jaar het 25- jarig bestaan. Het jubileum gaat gepaard met een feestelijk pro gramma voor alle leden. Een aantal activiteiten zijn al ge weest. maar zondag is er nog ge legenheid voor de jongste leden om zich te vermaken in het Pro vinciaal Domein van Wachte- beke (B). Tachtig jongeren wor den met een bus en auto's ver voerd. Morgen (zaterdag) houdt de zwemclub Koewacht om 19.00 uur in De Vlasschaard een recep tie. Aansluitend is er een feest avond voor alle leden en belang stellenden. De Steltkluut maakt excursie HULST - De natuurbescher mingsvereniging De Steltkluut in Hulst houdt zaterdag een plantenexcursie aan de Moer vaart bij het Belgische Wachte- beke. De deelnemers verzame len zich om 9.00 uur bij de Et- boshoeve tussen Eksaarde en Moerbeke. Onder leiding van A. van Pete- gem voert de excursie naar een gebied met laaggelegen weiden aan de Zuidlede. Het is een moe rassig gebied waar onder andere de ratelaar voorkomt, 's Mid dags houdt De Steltkluut onder leiding van Marion Kindt een fietstocht in de omgeving van Wachtebeke en Overslag. Dit is het tweede deel van de tocht die begin mei wegens het slechte weer werd onderbroken. De rou te leidt door het kleinschalige landschap met een grote afwis seling aan planten en vogels aan weerszijden van de grens. De tocht begint om 14.00 uur bij de kerk in Overslag. OSSENISSE Kermisactiviteiten - Ter gelegenheid van de jaarlijkse kermis houdt het Feest- en Akti- viteiten Comité Ossenisse in het verenigingsgebouw Hof ter Nes se een aantal activiteiten. Vrij dag wordt om 20 uur een kermis- bingo gehouden. Zaterdag is er om 14 uur een prijskaarting om rauwe hammen, en kan bieden zonder roem en jokeren worden gespeeld. Om 21 uur is er een kermisbal met medewerking van het Jumbo-Trio. Zondag om 14.30 wordt een kermis-schie- ting op de liggende wip gehou den. Om 19.30 uur is er gaaibol- len. Maandag begint om 14.30 een kermischieting op de ligen- de wip en om 19.30 uur is er weer gaaibollen. ster commissie welzijn donder dagavond duidelijk te maken dat zijn organisatie niet bewust bezig is de zaak te traineren. Maar het stichtingsbestuur vindt dat het wel erg in de hoek gedrukt wordt. Zo lang niet ze ker is dat mensen basiseducatie kunnen blijven volgen in Oost burg en Hulst en ook de gevol gen voor personeelsbezetting en subsidieverstrekking niet dui delijk zijn. wil de stichting zich niet met. handen en voeten bin den. Huijsmans meldde dat hij donderdag overigens steunbe tuigingen (om verschillende re denen) had gekregen van de on derwij sinspecteur, de vakbond èn de werkgeversvereniging. „De vakvereniging vindt dat eerst duidelijk moet zijn wat de positie van het personeel is vóór we een fusie aangaan, de werk gevers zijn bang dat er een pre cedent ontstaat als Zeeuwsch- Vlaanderen een ROC krijgt", verduidelijkte Huijsmans. Hij doelde hiermee op het feit dat Zeeuwsch Vlaanderen qua grootte geen recht op een cen trum heeft. De commissieleden konden met hem meevoelen. Ze hadden vooral weinig waardering voor de manier waarop de Terneuzen- se wethouder A. Stahl-Hemel- soet heeft geprobeerd druk op de ketel te zetten. Als de Stichting Basiseducatie de fusie blok keert, zou de gemeente de subsi die intrekken. De Hulster wethouder P. Wee- maes benadrukte, na vragen van commissieleden, dat Stahl-He- melsoet die bedreiging in elk ge val niet namens Hulst had gebe zigd. Weemaes wist echter niet wat het college van Hulst gaat doen als de fusie wordt afgebla zen, Hij pleitte nogmaals voor het samengaan. „Het Rijk maakt Ach juist sterk voor re gionale opleidingscentra en ik heb er volledig vertrouwen in datde drie instellingen goed met elkaar kunnen samenwerken." De commissieleden hadden aan merkelijk minder vertrouwen in een harmonieuze samenwer- in het stadhuis door burgemees ter en wethouders van Hulst worden de gasten in gemeen schapscentrum het Heike in Heikant verwelkomd. Om 20.00 uur begint in het Heike een ver broederingsbijeenkomst met muziek van beide verenigingen. Het festival begint zaterdag om 14.00 uur met een rondgang van de organiserende vereniging en de Duitse gasten door het dorp. 's Avonds verzorgen vijf gezel schappen een elk drie kwartier durend concer in het Heike. Het spits wordom 18.00 uur afgebe ten door DeVolharding uit Zaamslag, Hiemakunnen de be zoekers genieten van optredens van de Koninklijke Stedelijke Harmonie Hulst, de harmonie Noorderlicht uit Zelzate, de Trachten Kapelle en de Muziek vereniging Heikant. Om 19.30 uur geeft de organiserende ver eniging een receptie in het Heike. Zondag krijgt het festival een vervolg met tien optredens. Om 14.00 uur neemt muziekvereni ging Eikels worden Boomen uit Wsetdorpe bezit van het po dium. Dan volgen harmonie De Eendracht (Wachtebeke), Ko ninklijke Muziekvereniging Harmonie (Biervliet), Eendracht Maakt Macht (Koewacht), Ko ninklijke Harmonie Sint Cecilia (Kloosterzande), Sint Jan (Sint Jansteen), Muziekvereniging Sluiskil, Nooit Gedacht (Graauw) en Excelsior (Terole). Omstreeks 20.45 uur sluit e har monie De Vereenigde Vrienden it Sas van Gent met een optre den hemuziekfestijn af. foto Camile Schelstraete ze keer echter niet aan te pas. Stof is tegenwoordig de materie waarmee de prestaties van Ne derland worden aangemoedigd. „De hele gevel en het hele inte rieur is oranje. We hebben er nu ook de Nederlandse vlag en twee leeuwen in verwerkt. Het is nu veel mooier, een unieke sfeer", aldus Jonkman. Gregoriaans koor verzorgt missen SINT JANSTEEN - Het Grego riaans studiekoor uit Sint Jan steen verzorgt de komende we ken de gezangen bij drie heilige misvieringen. Zondag brengt het koor de vaste gezangen uit de negende mis tijdens de eu charistieviering van 9.30 uur in de Triniteitskerk in Terneuzen. Voorts wordt twee keer een ves perdienst verzorgd. Zondag 21 juni gebeurt dit in de Triniteits kerk en een week later in de ka pel van Onze Lieve Vrouw ter Eecken in Kapellebrug. Beide diensten beginnen om 17.00 uur. Het Gregoriaans studiekoor staat onder leiding van Martin Polspoel uit Sint Jansteen. De leden zijn mensen die het Grego riaans uit de negende- en tien- de-eeuwse manuscripten vol gens de oudste neumen (tekens) bestuderen en tot uitvoering brengen. Deze manuscripten worden door de Benedictijnen van Solesmes in Frankrijk sinds de vorige eeuw verzameld en be studeerd. Het zingen volgens de ze neumen geeft een heel andere interpretatie van het Grego riaans dan het bestaande as pect. Vorig jaar heeft het koor ook een vesperdienst verzorgd. De laatste maanden is men druk doende geweest met het instu deren van de mis van Triniteits- De auto van de Terneuzenaar werd bij de botsing vernield. Auto raakt van de weg en ramt boom van een medewerker ZAAMSLAG - De 19-jarige Terneuzenaar J. de J. is bij een verkeersongeval in Zaamslag ernstig ge wond geraakt en overgebracht naar het Academisch ziekenhuis in Gent. De J„ rijdend vanaf Reuzenhoek, via de Zaamslagsedijk, richting Zaamslagveer, is door tot nu toe onbe kende oorzaak van de weg geraakt. De personenauto kwam hierbij in aanraking met een langs de weg staande boom en werd totaal vernield. De bestuurder liep hierbij ernstig hoofdletsel en kneuzingen op. van onze verslaggever TERNEUZEN - Een meerder heid van de commissie ruimte lijke ordening in Terneuzen heeft donderdag ingestemd met het plan van aanpavoor de ge biedsgerichte benadering van de kanaalzone. Maar dan wel met de nadrukkelijke toezeg ging van wethouder J. van Rooijen dat in de uiteindelijke overeenkomst wordt opgeno men dat het hele plan wordt uit gevoerd en het niet blijft bij de sloop van de buurtschappen Boerengat, Axelse Sassng en Koegorsstraat. Ruim drie uur had de commissie nodig om enigszins een stand punt te bepalen over het miljoe- SINT JAN STEEN Expositie - Kunstschilder P. Coolegem uit Sint Jansteen houdt zaterdag en zondag open dagen in galerie De Schomme ling in de Warandastraat. Van 10.00 tot 17.00 uur zijn beide da gen zestig olieverf- en pastel- schilderijen van Coolegem te zien. De werken zijn ook te koop. Fietser gewond bij botsing IJZENDIJKE - De fietser L. G. T. uit het Belgische Adegem liep woensdagmiddag omstreeks vier uur verwondingen op aan zijn handen bij een aanrijding in IJzendijke. De man kwam vanaf de Koninginnestraat richting Markt gereden. Hij nam de bocht naar rechts te ruim en bot ste op de personenauto be stuurd door D. E. van H. uit Groede. die vanaf de Hoogstraat kwam. De verwondingen van de fietsers werden door een arts verzorgd. Belgen gewond bij aanrijding IJZENDIJKE - Twee Belgen zijn woensdagmiddag rond twee uur bij een aanrijding op de krui sing Parkzicht te IJzendijke ge wond geraakt. De twee, J. J. van der L. en R. F. A., beiden uit Ant werpen. werden per ambulance ter observatie overgebracht naar het Antoniusziekenhuis in Oostburg. Het duo zat in een personenauto die bestuurd werd door Van der L. Op de kruising kreeg hij geen voorrang van de vrachtauto bestuurd door E. E. P. uit Oostburg. die vanaf de Oranjestraat de kruising over stak. De personenauto werd weggetakeld. nenplan voor de kanaalzone. De fracties van VVD, CDA, PvdA en GPV/RPF maakten aan het be gin van de discussie al duidelijk weinig werkelijke bezwaren te hebben, mits de integrale uit voering maar wordt gegaran deerd. Het terugdringen van de milieubelasting door de bedrij ven en de verhuizing van Ovet (naar de mogelijkheid hiervan komt nog een nader onderzoe- kag na de sloop van de 148 wo ningen niet op de lange baan worden geschoven. Alle partijen - Rijk, provincie, de gemeenten Terneuzen en Sas van Gent èn de industrie - moeten zich ver plichten om hiertoe de nodige fi- Zaalvoetballers het veld op in Terneuzen TERNEUZEN - De Terneuzense zaalvoetbalclub Maas Afbouw houdt zaterdag (morgen) voor de eerste keer in Terneuzen een veldvoetbaltoernooi met zaal voetbalploegen. Op de velden van de Rijksscholengemeen schap Petrus Hondius komen zestien teams in actie. Vier wedstrijden worden tegelij kertijd gespeeld op twee velden, geheel volgens de afmetingen en de regels (met vijf spelers) van het zaalvoetbal. De zestien zaalvoetbalteams zijn onderverdeeld in twee pou les. De poulewinnaars strijden om de eerste plaats, terwijl de overige teams voor hun plaats spelen. De wedstrijden duren zeventien minuten. De deelnemers spelen het toernooi op zaalvoetbal- schoenen. Alleen bij slechte weersomstandigheden kan daarvan worden afgeweken. Het toernooi begint om 10.00 uur, de finale wordt omstreeks 15.15 uur verwacht. Palingwedstrijd van GOA Axel AXEL - De wedstrijdcommissie van de hengelsportvereniging Geduld Overwint Alles uit Axel organiseert vandaag, vrijdag, voor de leden een palingwed strijd. Bij deze wedstrijd telt al leen de gevangen paling mee. De wedstrijd wordt gehouden van 19.00 tot 22.00 uur. Er wordt gevist aan de Grote Kreek in Axel. Zaterdag 13 juni houdt GOA de tweede wedstrijd die meetelt voor het clubkampioenschap zout. De wedstrijd duurt van 9.00 tot 12.00 uur. Er wordt ge vist aan de Kleine Kreek in Axel. nanciële inspanning te verlenen, zo stelden de fracties als voor waarde. Clausule Deze zekerheidsclausule valt in te passen, zo zegde Van Rooijen toe. „Dat is ook precies wat wij als college altijd voorop hebben gesteld." De fracties van D66 en SGP sloten zich gisteravond (met de nodige bedenkingen) schoorvoetend aan bij de meer derheid van de commissie. Al leen Groen Links vreesde een oprukken van rokende fabrieks- schoorsten in Zeeuwsch-Vlaan deren en hield de nodige beden kingen bij het plan. De wethouder waarschuwde er in het debat voor dat de gemeen teraad niet op voorhand moet af dwingen dat de bewoners van de 148 sloophuizen in de buurt schappen straks een hogere schadevergoeding krijgen voor hun gedwongen verhuizing dan reëel zou zijn. „In het kader van de waardebepaling van de wo ningen moeten we goed afwegen wat overeenkomt met de werke lijkheid. Pas op voor een prece dentwerking tegenover de rest van dè gemeenschap wanneer u met teveel geld gaat schuiven. Realiseert u zich ook uw be stuurlijke verantwoordelijk heid". spiegelde Van Rooijen de raadsleden voor. Open dag in logeerhuis van onze verslaggever TERNEUZEN - Het Terneuzen se logeerhuis aan de Chopin- laan 6 en 8 zet zaterdagmiddag tussen een en zes uur de deuren open voor het publiek. Het op vanghuis voor verstandelijk ge handicapten, tot nu toe het enige van Zeeland, wil ook de genen die niet vaak in contact komen met verstandelijk ge handicapten de kans geven eens rond te kijken. Het logeerhuis is bedoeld om de verzorgingstaak van ouders of familie van verstandelijk gehan dicapten te verlichten. Als de verzorgers eens een dagje weg moeten, wat meer aandacht aan de rest van het gezin willen ge ven of gewoon behoefte hebben aan rust kunnen ze hun gehandi capte familielid een tijdje laten logeren aan de Chopinlaan. Za terdag kunnen alle belangstel lenden horen hoe een daginde ling in het logeerhuis is inge deeld en zien hoe de logeerka mers er uit zien. In het dubbele logeerhuis kunnen ze die dag x>k, samen met logés, een spel- etje doen. king. Vooral F. de Vries (Groot Hulst) had geen goed woord over voor de manier waarop tot nu toe besprekingen zijn gevoerd. Om elf uur donderdagavond werd duidelijk dat de onzeker heid over het al dan niet door gaan van de fusie nog anderhal ve week voortduurt. Het bestuur van de Stichting Basiseducatie Zeeuwsch-Vlaanderen beëindig de toen de vergadering, maar be sloot de samenwerking nog niet definitief van tafel te vegen. Vo rige week is met gedeputeerde J. Hennekeij afgesproken dat de besturen van de drie beoogde fu siepartners 22 juni zullen laten weten hoe ze erover denken. De voorzitter van Basiseducatie Zeeuwsch-Vlaanderen J. Snel- ders: „We hebben afgesproken uiterste zorgvuldigheid te be trachten en de tijd die we nog hebben zullen we gebruiken om nog eens diep na te denken." Promotietour FNV in Vlissingen en Terneuzen VLISSINGEN/TERNEUZEN - Vlissingen en Terneuzen zijn opgenomen in een promotie tour van de Dienstenbond FNV langs winkelcentra. Met een tot vakbondskantoor ingerichte stadsbus bezoekt de bond drie weken lang winkelpersoneel. Vlissingen en Terneuzen gaan onderdeel uitmaken van het project Vakbondswerk in Win kelcentra. De bus van de Dienstenbond is vandaag (vrijdag) te vinden in de Spuistraat in Vlissingen, maan dag 15 juni aan de Gildeweg in Vlissingen en dinsdag 16 juni in de Noordstraat in Terneuzen. De bond gdat in deze plaatsen infor matieteams samenstellen. Deze bestaan uit vakbondsleden, die als vakbondsgroep optreden en vragen van- verkooppersoneel beantwoorden. Via deze 'info service-teams' verwacht de Dienstenbond FNV het perso neel in winkelcentra beter te kunnen bereiken. Ter onder steuning van het vakbondswerk in de winkelcentra verschijnt acht keer per jaar een speciaal bulletin met de naam 'Kassa'. Vlissingen en Terneuzen zijn nieuwe plaatsen waar de Dien stenbond activiteiten ontplooit. Inmiddels is de bond in dertig winkelcentra actief met vak- bondsgroepen. Uitstapje De afdeling Zuid- dorpe-Overslag van de Algeme ne Bond van Ouderen maakt donderdag 2 juli een reis naar Heusden in Noord-Brabant. On derweg wordt uitgestapt in 's- Hertogenbosch en Breda. Ook niet-leden mogen aan de reis deelnemen. 2 BRUIDSMODE y FEESTKLEDING AXELSESTRAAT 119 4537 AG TERNEUZEN TEL. 01150-14207 13 EN 14 JUNI 1992 CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Huisartsen: Terneuzen, zat. 08.00-zon. 08.00 uur: H. Hammer, Oostelijk Bol werk 12c, tel. 14000. zon. 08.00-ma. 08.00 uur: N. Waalewijn, Oostelijk Bolwerk 12c, tel. 14000. Spreekuur 11.30 en 17 uur. Oostburg, Aardenburg en Zuid- zande, vrij. 19.00-ma. 08.00 uur: P. A. M. de Bruijckere, Zuidwal 8, Oostburg, tel. 01170-55555. Cadzand, Retranchement en Sluis: M. H. M. de Meijer, Bad huisweg 42, Cadzand, tel. 01179- 1366. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen dijke vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: H. van der Pas, IJzendijke, tel. 01176-1366. Breskens en Groede: R. Bona- rius, Walenstraat 1, Groede, tel. 01171-1825. Axel en Zaamslag, vrij. 17.00 - ma. 08.00 uur: E. Klop, Bastion straat 36, tel. 01155-1777. Spreekuren zat. van 10-10.30 en 16-16.30 uur. Sas van Gent e.o., vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: L. Feyen, tel. 1777. Spreekuur zat. 10.00 uur op Bol werk Oranje 2. Hulst vrij. 18 - zon. 24 uur: V. Voorbrood, Gr. Bagijnestraat 16, tel. 13373. Spreekuui 11 en 17 uur. Hoek, Sluiskil, Philippine: H. G. van Haelst, Spoorstraat 44, Sluiskil, tel. 01157-1955. Spreekuur 12 uur. Kloosterzande en Hontenisse vrij. 18.00-ma. 08.00 uur. F. Hel- mers, Tulpstraat 34, tel. 01148- 1277, spreekuur zat. 11.30 uur in de praktijk Cloosterstraat 72. Clinge, St. Jansteen en Koe wacht vrij. 18.00 - ma. 08.00 uur: B. Schulte, Hoofdstraat 34, St. Jansteen, tel. 01140-12928. Tandartsen: West-Zeeuwsch-Vlaanderen: L. Buysse, Volderstraat 21, Oost burg, 01170-55092. Spreekuur 12-12.30 uur. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: J. Th. G. M. Mathijssen, Heren gracht 13, Temeuzen, tel. 01150- 12004. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18- 18.30 en zon. 12-12.30 uur. Apotheken: Terneuzen, zat. 08.30-17.30 en zon. 11.30-12.30 en 17-18 uur: A. J. Klaassen, Winkelcentrum Zuidpolder, tel. 12090. Axel, zat. 10-11 en 16-17: Apo theek Axel, Oranjestraat 6, tel. 01155-2888. Hulst,zat. 11-12 en 15.30-17.30 en zon. 11-11.30 en 16.30-17.30 uur: Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. 01140-14255. Oostburg en Zuidzande, zat. 10- 12.30 en 13-16.30 en zon. 11.30- 12.30 en 17.30 en 18.30 uur: Apo theek Oostburg, Burchstraat 16, tel 01170-52170. Dierenartsen: Terneuzen, Axel, Zaamslag, Hulst en Hengstdijk: M. P. Schaub, Zaamslag, tel. 01153- 1366. Spreekuren: Temeuzen, W de Zwijgerlaan 2b, zat. van 13.30-14 uur. Axel, Bastionstraat 3, zat. 11-12 uur. Hengstdijk zat. en zon. 13 urn-. IJzendijke: H. H. F. M. v. d. Vij ver, tel 01176-1388. Spreekuur zat. 13 en zon. 12 uur in de dierenkliniek. Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, Van Diemenstraat 83, tel. 01150-19628. Spreekuur zat. van 12.30-14.00 uur. Terneuzen: Peter de Vos, Van Steenbergenlaan 7, tel. 01150- 96425. Spreekuur zat. van 12.00- 13.00 uur. Breskens, Aardenburg en Sluis; G. A. M. de Bruijckere, tel, 01172-2769. Spreekuur 13.00-13.30 uur, Brou werijstraat 8 te Oostburg. Sluis, Oostburg en Aardenburg; A. L. J. van Bruinessen, Roman laan 28, Aardenburg, tel. 01177- 2398. Spreekuren 13 uur. Sas van Gent: E. O. M. David, Westdam 54, tel. 01158-3800, spreekuur 11.00-12.00 uur. Sas van Gent: F. de Dobbelaere, Walstraat 1. tel. 01158-3322, Spreekuur Za. 10-11.30 uur en zon. 12-13 uur. St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Tempelier 34, tel. 01140-12701, Spreekuur 11.00 - 12.00 uur. Wijkverpleging: West-Zeeuwsch-Vlaanderen: Telefoonnummer 01170-53139. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: Telefoonnummer 01140-12191. Kruisvereniging kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen: Dag en nacht bereikbaar, tel. 01150- 19049. Verloskundigen: Kanaalzone en Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen: Mw. H, Haak, St. Maartenlaan 48, Axel, tel. 01155-3982. DE GARANTIE VAN ZORGELOOS RIJPLEZIER. Elke Alfa Prima Gorant Occasion voldoet aan de 100-punten-test. Is op I uü punten gecontroleerd en doordoor moor liefst 12 maanden gegarandeerd. Neem de veiligste weg en kies voor de zekerheid von een Alfo Primo Garont Occasion. Alfa 331.7 IE rood,50.000km, 1991 27.500,- Alfa 331.9 rood, 78.000km, 1988 15.500,- Alfa 751.8 IE groenmet.,73.000km, 1989 26.750,- Alfa Sprint QU wit, 89.000 km, 1987 16.900,- Renault 5 GTS antr.grijsm., 94.500 km, 1986 11.900,- VW Golf C rood, 78.000km, 1986 12.900,- Fiat Croma 2.0 IE wit, 110.000km, 1987 17.900,- Autobedrijf KLIP Industrieweg 17 Vlissingen 01184-13434 Oproep Algemene Vergadering van de Rabobank te Kloosterzande Hierdoor roept de Coöperatieve Raiffei- sen-Boerenleenbank 'Kloosterzande e.o.' B.A. haar leden op tot het bijwonen van de algemene ledenvergadering die gehouden wordt op donderdag 2 juli 1992, om 19.30 uur in Hotel van Leuven te Kloosterzande. VERKORTE AGENDA - Opening - Notulen vorige vergadering - Jaarrekening 1991 - Verkiezing leden Bestuur en Raad van Toezicht Mededelingen en rondvraag. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering alsmede de jaarrekening 1991 liggen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het bestuur. De Rabobank is een coöperatieve bank. Dus een bank met leden. Leden, die door het deel nemen aan de ledenvergadering en het kiezen van een bestuur, invloed kunnen uitoefenen op het beleid van hun plaatselijke bank. Zo is gega randeerd dat bij elk advies dat de Rabobank geeft, het belang van de leden en cliënten zwaar weegt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 48