atletiek is nu net mode-show Vilfried Rooms wars van prognoses 1 Atlas weigert te korfballen Francois Franse zoekt naar vorm Tennisjeugd strijdt m de Zeeuwse titel sport ZATERDAG 6 JUNI 1992 19 Costa naar Melkhuisje iiitiafnemer Nadorstloop Hans Bostelaar nog steeds wilskrachtig en fanatiek Metgod van onze medewerker KWADENDAMME - Francois Franse is alweer verschillende jaren actief als amateur, maar pas dit jaar slaagde de renner uit Kwadendamme er in een grote wedstrijd te winnen. In de Omloop van de Braakman dit jaar was Franse de rapste. Des ondanks vindt hij dat „mijn vorm nog altijd niet op het ni veau van eind vorig seizoen is. Tenminste, dat gevoel heb ik." Maandag, tweede pinksterdag, verdedigt de coureur van de wv Theo Middelkamp in Sas van Gent de Zeeuwse titel, die hij vorig jaar in Sluiskil behaalde. Overigens stelt Frangois Franse nadrukkelijk dat de strijd om het districtskampioenschap voor hem weinig waarde heeft. „Ik vind dat dit kampioenschap niet meer is dan een veredelde in terclub wedstrijd. Er zijn in Zeeland slechts twee wieler clubs. Op zich stelt dat dus wei nig voor, maar het is niet zo dat ik niet voor de titel zal rijden. Als ik naar een wedstrijd ga. dan ga ik om te winnen", aldus Franse, die zich met zijn overwinning in De Braakman al geplaatst weet voor deelname aan de strijd om het Nederlands kampioenschap, die op zaterdag 27 juni in Meers- sen wordt gehouden. Overigens weet de renner uit Kwadendam me nog steeds niet of hij van dat recht gebruik zal maken. „Vorig jaar waren we met meer dere renners van Theo Middel kamp. die deel mochten nemen. Nu ben ik voorlopig alleen nog maar de enige. Als dat zo blijft ga ik er niet heen. Bovendien lijkt het er dit jaar wel op dat de KNWU alleen maar de topama- teurs daar mee wil laten doen", bekritiseert Franse de Wielrenu- nie. Immers, dit jaar heeft de KNWU bepald dat alleen de districts kampioenen zich rechtstreeks plaatsen voor het NK en daar naast is het aantal startplaatsen dat tijdens wedstrijden om de promotiecompetitie verdiend kan worden beperkt. „Tijdens de wedstrijden om de topcompe- titie plaatsen bijvoorbeeld de eerste tien zich, terwijl bij de meeste wedstrijden om de pro motiecompetitie alleen de win naar zich plaatst. Dat is toch on redelijk. Nogmaals, als niet meer renners uit de club zich plaat sen. dan ga ik niet naar het NK." In de promotiecompetitie heeft Theo Middelkamp inmiddels al aan zes wedstrijden deel geno men. Dat betekent dat er nog slechts twee op het programma staan voor Frangois Franse en zijn ploegmakkers: de Pijl van Tholen en de ploegentijdrit in Roden. Opnieuw lijkt Middel kamp hoge ogen te gooien om hoog te eindigen en zodoende weer in aanmerking te komen voor promotie naar de topcom- petitie. Franse vindt dat als het daad werkelijk zo ver komt de club van dat recht gebruik moet ma ken. „Ja. dat moeten we dan maar eens gaan proberen. Voor waarde is dan wel dat er enkele renners bij komen. Er is wel eens gesteld dat er dan zeker tien man bij ouden moeten komen. Daar ben ik het niet mee eens. Akkoord, we hebben een smalle basis, maar ik denk dat we met vier nieuwe renners een heel eind kunnen komen." Nu de volgende wedstrijd voor de promotiecompetitie, de Pijl van Tholen, pas in augustus staat gepland, kan Francois Franse zich de komende tijd meer toe gaan leggen op de crite ria. Eerst echter de strijd om het districtskampioenschap in Sas van Gent. Overigens vindt Fran se het parkoers in Sas van Gent een kampioenschap onwaardig. „Het is hetzelfde parkoers waar jaarlijks het criterium op wordt verreden. Het heeft een lengte van zo'n 1500 meter. Dat is toch veel te kort voor een kampioen schap. Het is niet meer dan een criterium", meent Franse, die overigens pas op het laatste mo ment heeft besloten om aan de titelstrijd deel te nemen. Regle mentair mag immers slechts aan het NK worden deel genomen als ook het districtskampioen schap is gereden. Het programma voor de Zeeuwse ti telstrijd maandag, in Sas van Gent, ziet er als volgt uit: 12.00 uur nieu welingen (45 km) en junioren (60 km), 13.45 uur: amateurs-B (75 km); 16.00 uur: amateurs-A (90 km) HILVERSUM (GPD) - Piet van Eijsden heeft op de valreep nog een aansprekende (gravel)ten- nisser naar het Melkhuisje we ten te lokken. Gistermorgen, drie dagen vóór het sluiten van de inschrijvingstermijn, liet de Spanjaard Carlos Costa weten dat hij op het aanbod van de toernooidirecteur ingaat en vanaf 20 juli op het Hilversum- se gravel in actie komt. foto Ruben Oreel enkele keren per week met de rugbyers van Oemoemenoe. Dat laatste lijkt vreemd, want in het verleden stak de Middelburger zijn afkeer voor teamsporten niet onder stoelen of banken. „In een ploeg kan de individuele sporter zich verschuilen", liet hij ooit weten. „Terwijl anderen het vuile werk opknappen." Zijn vi sie blijkt echter geenszins gewij zigd: „Ik ben conditietrainer bij Oemoemenoe, omdat bij rugby verschuilen onmogelijk is. Doe je niet mee, dan walsen ze ge woon over je heen." „Verschuilen is ook niet moge lijk in atletiek bijvoorbeeld, dat maakt de sport mooi", vervolgt hij. „Of ik nog veel van mezelf in de huidige lopers herken? Moei lijk. Ik ging altijd tot het uiterste en je kunt nooit van een ander bepalen of hij ook tot op de bo dem gaat. De prestatie van een loper die vijf urn- over de mara thon doet is misschien wel gro ter dan de winnaar, die het in dik twee uur afwerkt en ook nog een ton krijgt toegestopt. Vijf uur in beweging, stel je voor. Wat ik wel zeker weet, is dat de loper van vandaag het niet meer voor een medaille of een kist sinaasappe len doet. Nee, ook niet in de Na dorstloop." Hoe lang hij nog actief kan blij ven sporten weet hij niet. Zijn leeftijd kan hem gaan opbreken, maar voorlopig heeft hij zich nog de nodige sportieve doelen ge steld. Daarbij speelt zijn enige tijd geleden aangeschafte lig fiets een centrale rol. Daarmee kan hij sneller en makkelijker grote afstanden afleggen. Zijn zoon in Duitsland opzoeken bij voorbeeld. „Ik heb die fiets niet uit luxe of vanwege mijn leeftijd gekocht", zegt hij. „Als ik op dat ding zit haal ik nog steeds alles eruit wat erin zit. Rustig fietsen met mijn vrouw bijvoorbeeld is een probleem. Na twintig kilo meter kijk ik dan eens achterom en denk: oh ja, we waren met z'n tweeën weg. Zo is mijn karakter en zo^al het wel altijd blijven." Morgen doet hij ieder geval niet mee aan de Nadorstloop. al had hij wel graag gewild. „Een rom melmarkt gooide roet in het eten, daarvoor had ik al inge schreven voor de wedstrijd-da tum bekend werd." Een andere grote afwezige morgen is Kim Reynierse die een rustig trai ningsprogramma boven de Na- dorstloop prefereert. Wel aan de start verschijnen Sepp Vermeu len, John Overweel en Nellie van Horsen. Hans Bostelaar: „Als ik op dat dingzit haal ik nog steeds alles eruit wat erin zit." tiefnemer van de Nadorstloop, definitief een punt achter de wedstrijdsport gezet. Het bete kent niet dat hij ook zijn spor tieve activiteiten heeft gestaakt. Fietsen, skeeleren, trimmen en ook nog de nodige activiteiten als trainer geven de dagen van de vervroegd uitgetreden ge meente-ambtenaar inhoud. „Sport was mijn lust, en werd mijn leven", zegt hij erover. Als hij het over atletiek in de te genwoordige tijd heeft klinkt wat teleurstelling in zijn stem. „Vroeger was het aanbod van at leten veel kleiner, maar die figu ren liepen wel op de baan, deden allen aan echte atletiek. Wat ik nu zo jammer vind is dat die enorme kudde van lopers, trim mers, of hoe je ze ook noemt, zo weinig voor de baan kiest. Ze doen een paar sportschoenen aan en lopen een eind de 'prairie' in. De 800 meter, de 1500 en de 3000, maar ook het kogelstoten en het discuswerpen, dat zijn toch de mooiste disciplines. Zo. gaat er volgens mij veel puur at- letiektalent verloren." Het is overigens niet de mentali teit van die 'wilde' loper waar Bostelaar zich aan stoort. De van wilskracht en fanatisme doordrenkte Middelburger legt zich erbij neer dat de sportbena- dering per persoon verschilt. „Maar", zegt hij, „soms waan ik me bij een modeshow, in plaats van bij een atletiekwedstrijd. Lopers in de mooiste pakken in de meest fluorescerende kleu ren. Dan denk ik: die gaan vast naar de Olympische Spelen. In werkelijkheid wordt er dan weer een matige tijd gelopen. Maar ik moet toegeven dat die pakken lekker zitten. Ik heb er toch ook maar één gekocht." Als trainer houdt Hans Boste laar zich bezig met een vrouwen -trimclub op dinsdagmorgen en (Advertentie) nonze verslaggever itKieft qjDELBLTRG - De historie jg de Middelburgse Nadorst- ip is rijk voorzien van tra it, heroïek en legendarische jflen. Eén van de figuren die geschiedenis van de wed- pjd een bijzonder kleurtje if is Hans Bostelaar. Organi- lor van het eerste uur en ortfanaat bij uitstek. De in- tfdels 56-jarige Middelburger ff! een uitgesproken mening Kr sport, en dus ook over zijn jsteskind. indaag wordt de 21e editie van wedstrijd over tien Engelse pen gehouden. Piet Vonck uit iiist won in een grijs verleden eerste versie en vorig jaar jd de 23-jarige Hans van de ?,endt uit Hoek in de annalen zegevierenden bijgeschre- n. Grote afwezige in de lijst noverwinnaars is Hans Boste- ir, Tot zijn grote spijt overi gs; „Ik had de loop graag een tr willen winnen", zegt hij, «ar eigenlijk was ik meer een subtop, van de noes- ook." middels heeft de 56-jarige, sa- met Han Reijnhout initia- ROTTERDAM (ANP) - John Metgod speelt nog een jaar bij Feyenoord. Gisteren (vrijdag) teken de de libero voor eenjaar bij. Zondag brunchen van 12.00 tot 14.00 uur in De Parel. Heerlijk uitgebreid brunchen met het hele gezin. De prijs: f 32,50 per persoon. Wilt u uw brunch combineren met een partijtje bowlen dan betaalt u slechts f 35,00 p.p.. Kinderen tot 12 jaar halve prijs. ,DE, PAREL, Babelweg 2,4357 BT Domburg, telefoon 01188-3230 dgische ruiter vindt het een feest om in Nederland te rijden ipnze medewerker ÏLSELE - Wilfried Rooms is van de ruim tachtig Belgen it maandag van start gaan in Itl internationaal concours jin de Ruitersportvereniging liel.De 33-jarige in Belsele wo nde Rooms was niet van plan D) in Axel te starten, maar het «val wilde dat vader Rooms anzijn zoon Wilfried vroeg om Ie viervoeter Gina Fleur in ïwemmarathon fan Cadzand )ZAND - Morgen (zondag) lat de dertiende zwemmara- )n van Cadzand naar Knokke het programma. Deze mara- invoor zwemmers met vinnen opgenomen in het Europese "Uit en begint zondagmorgen 10.00 uur bij het haventje van 1. De heren werken een strijd over twaalf kilometer De dames, voor wie om- toks 10.30 uur het startschot Knokke wordt gegeven, ne- het tegen elkaar op in een strijd over zes kilometer. Axel uit te brengen. Een achtja rige merrie waar zus Gerda twee jaar op rij de hoofdprijs van het Axelse Pinkstercon cours, 'Den Gouden Erpel', mee in de wacht wist te slepen. Een blik in de huiskamer van Wilfried Rooms leert dat de Beignet als de rest van zijn fami lie bezeten is van de paarde- sport. De boekenkast puilt uit met lectuur over de edele vier voeter en verder is er een moni tor waarmee een hoogdrachtige merrie in de paardestal continu in het oog wordt gehouden. In de stal achter de woning staan de viervoeters in keurige ruime boksen en ook de weidegrond is met veiligheidsband omrasterd, zodat de paarden zich niet kun nen verwonden. Dat de veiligheid voor de paar den voor Wilfried Rooms belang rijk is, blijkt wel wanneer hij op een bepaald moment opmerkt: „Er lopen geweldig veel goeie paarden rond, vooral bij jullie in Nederland, jammer dat ze veelal slecht worden bereden. Dat is doodzonde voor die beesten. Want neem maar van mij aan dat zo'n paard dan pijn lijdt. Ze ker als het succes uitblijft, want gnonze medewerker Gissingen - De komende Pinksterdagen wordt in Hulst pi hoofdtoernooi in de strijd F de Zeeuwse jeugdkam- Nenschappen tennis in de leef- Üidscategorieen t/m 10, t/m 12, t Pil en t/m 16 jaar gehouden. tollat rond Hemelvaartsdag de •fionale voorrondes werden wverkt, geven vanaf van- Ni (zaterdag) op het park aan KTabakstraat in de Reynaert- N dus de sterkste meisjes en Rens uit het district acte de mee. he oudste leeftijdsklasse bij meisjes wordt op Pinkster een finale veiwacht m favoriete Marjon Copier, torende de afgelopen compe- gfbij het Eindhovense ELTV Wen Susan Geurts, die in de pfde periode de kleuren van to verdedigde. Cora Cijvat de Zeeuwse Tennis Combi- en Marjet Groenleer spe- voor Noord-Beveland, be iden in dit gezelschap de overi- 'lieschermde' posities. Juijen "nbroek, de afgelopen zeven hagen deel uitmakend van de derde selectie van ZTC, is de te kloppen speler bij de jongens in deze categorie, die volgens de prognoses in de eindstrijd Jacco Filius uit Yerseke zal ontmoe ten. Van Pascal van Driel ('t Hal ve Maantje) en Rogier van Hous- selt (MLTC) wordt verwacht dat zij zich in ieder geval tot de demi -finale weten te handhaven. De plaatsing in de resterende klas sen ziet er als volgt uit: M E. t/m 14: 1. Kelly Bouman (Animo), 2. Simone Tijssen (Animo); 3/4. Annemieke Hui- bregtse (Noord-Beveland); 3/4. Sop hie van Dierendonck (Hulster Am bacht). J.E. t/m 14: 1. Virgil Greeve ('t Halve Maantje); 2. Aart Jan de Looff (de Schelde); 3/4. Rinke van Remor- tel (Drive); 3/4 Johnny Otte (de Bru- tèn). M.E t/m 12 1 Marjan Ganse man (Kapelle); 2. Hilke van der Pols (de Bru-tèn); 3/4. Hanna Bruynzeel iMLTC); 3/4. Tinta van Wely (Ludo et Emergo). J.E. t/m 12 1. Raymond Barten (Souburg); 2. Dennis Bouman (Ludo et Emergo); 3/4. Pascal van Poecke (Hulster Ambacht); 3/4. Louis Nijsten (Animo). M.E. t/m 10: 1 Co- rine Blankenburg!) (MLTC); 2. Malu van Houten (MLTC); 3/4 Lenneke Clement (Tebo); 3/4. Esmée Hoogen- doorn (Scelveringhe). J.E. t/m 10: 1 Michel de Rooy (Yerseke). 2. Chiel Maranus (Domburg); 3/4 Dennis Bommelijn (Hoek), 3/4, Diederik Veerman (Ludo et Emergo dan krijgt het paard nog de schuld ook." Hoewel Rooms zichzelf aller minst ziet als een kanshebber in Axel, kan hij toch bogen op rede lijke successen. „Ik heb op natio naal niveau aardig gesprongen. Maar toen ik drie jaar geleden mijn paard Carolien, een volle zuster van Gina Fleur, verkocht aan Nelson Pessoa ben ik weel bij de landelijke ruiters gaan rij den. Ik leg mij nu meer toe op de fokkerij en het aanrijden van jonge paarden. Vroeger vond ik het fijn om zelf de prijzen in de wacht te slepen. Nu geniet ik als een paard uit mijn stal, wat ik zelf heb aangeleerd, met een an der successen boekt." Dat de sympathieke zuiderbuur hier aardig in slaagt blijkt wel uit het feit dat de zoon van Ro- drico Pessoa de merrie Carolien op internationaal niveau uit brengt. Onlangs vond ook de nog de viervoeter Iffy, na eerst verkocht te zijn aan een Zwitser se stal, onderdak bij de stal van Emile Hendrix. En ook Gina Fleur waar zus Gerda op lande lijk niveau succesen boekt komt uit de stal aan de Bergweg in Belsele. Wilfried Rooms wenst zich aan geen enkele prognose te wagen: „In de ruitersport moetje het sa men met je paard maken. Dat vereist gewenning en tijd nodig en ik rijd nog maar sinds enkele weken met Gina Fleur. En hoe wel op het laatste concours aar dig tussen ons beiden leek te klikken, moet je toch weer af wachten wat een volgende wed strijd brengt. De ervaring heeft mij geleerd dat nergens winst en verlies zo dicht bij elkaar liggen dan in de hippische sport. In het ene parcours vinden ze je een ster en in het volgende een ezel. die geen hout kan springen. Dus wacht ik maar af wat het maan dag gaat worden." Dat er zoveel Belgische ruiters in Axel van start gaan daar heeft Rooms wel een duidelijke ver klaring voor: „De organisatie in Nederland is vrijwel altijd per fect, dit in tegenstelling wat je hier bij ons allemaal meemaakt. Als landelijke ruiter is het een feest om in Nederland te rijden. Bij jullie beschouwen de organi saties het als een eer om het de ruiters naar de zin te maken. Ook de structuur van de hippi sche sportbond zit veel beter in elkaar, hier rommelt iedereen maar wat aan. Vandaar ook dat we soms veel te laat weten dat er een concours in Nederland wordt gereden dat is openge steld voor Belgische ruiters. De organisatoren in Axel doen dat uitstekend, zij benaderen de rui ters persoonlijk en wij komen maar al te graag. Sommigen denken denken dat we voor het geld komen! maar dat is beslist niet waar. Het is leuk meegeno men, maar ik verzeker je wij vin den dat meedoen zeker zo be langrijk dan het winnen. Dat wil overigens niet zeggen we niet al les zullen geven om de hoofd prijs mee over de grens te ne men." Met deze laatste opmerking geeft Rooms wel erg duidelijk aan dat men in Axel de nodige strijd mag verwachten. Daniel Fonseca naar AS Napoli NAPELS (SID/Reuter) - AS Na- poli heeft voor 27 miljoen gulden plus twee reservespelers de Uru- guayaan Daniel Fonseca over genomen van Cagliari. Napoli wil bovendien de Bulgaar Stoits- kov van Barcelona contracte ren. De Argentijnse bondscoach Car los Bilardo wordt in het nieuwe voetbalseizoen de trainer van de Spaanse club Sevilla. sÊMfe ff Wilfried Rooms: Belgische ruiters komen niet voor het geld. foto Camile Schelstraete van onze medewerker VLISSINGEN - De beslissingswedstrijd om het kampioenschap van de promotieklas A van de afdeling en promotie naar de der de klas van de landelijke competitie veldkorfbal tussen All Ready en Atlas uit Zierik7.ee, die vandaag (zaterdag) op het To- go-veld zou worden gespeeld, gaat niet door. Beide ploegen moesten op herhaling na een gewonnen protest van All Ready, waardoor de teams in de competitie gelijk eindigden. Atlas weigert echter om 'die wedstrijd te spelen. „We zijn het niet eens met de uitspraak van de competitie-commissie om alsnog een beslissingswedstrijd te moeten spelen. We zijn namelijk van mening dat Atlas van die uitspraak te laat op de hoogte is ge bracht. De reglementen van het korfbal verbond schrijven voor dat dat binnen vier weken na het indienen van het protest moet gebeuren. De brief van All Ready waarin wordt geprotesteerd tegen de uitslag van het treffen tegen Atlas (9-8 voor Atlas, door de uitspraak gewijzigd in 9-9) is gedateerd op 28 april. Wij hebben op 3 juni antwoord gekregen, ruim buiten de gestelde termijn van vier weken", aldus Atlas-voorzitter Lou Machielse. „We hebben het afdelingsbureau per fax meegedeeld dat we op grond daar van geen beslissingswedstrijd willen spelen", laat Machielse ver der weten. Met de KNKV-reglementen in de hand denkt de Atlas -voorzitter „sterk te staan." All Ready-Atlas wordt hoogstwaar schijnlijk een zaak voor de tuchtcommissie. ZATERDAG 09.00-10.00 EURO: International mo torsport, 10.00-11.30 EURO: Gymnastiek: EK ritmische gymnastiek vanuit Stutt gart. 11.30-22.00 EURO: Saturday alive: tennis (Open Franse kampioen schappen). EK Ritmische gymnas tiek vanuit Stuttgart, International motorsport, atletiek (IAAF Meeting vanuit Sevilla. live) 11.50-18.10 BBC 1: Grandstand: met cricket (Engeland-Pakistan), tennis (Roland Garros, finale vrouwen), paarderennen vanaf Haydock Park en voetbal (portret van Engeland en Schotland). 13.45-17.00 Did 2: Sport Extra: tennis (Roland Garros, finale vrouwen). 13.55-17.55 Ned 3: Studio sport: ten nis (Roland Garros, finale voor vrou wen) en World League volleybal (Ne- derland-Duitsland), 14.00-15.50 Super: Prime sport, 14.00-18.00 BRT 2: Sport extra: ten nis (Roland Garros, finale vrouwen). 16.00-16.30 Super: World sports spe cial. Sportnieuws 17.30-19.30 BBC 2: Cricket" Engeland -Pakistan. 17.55-18.02 Did 1: Sportschau-Tele- gramm. 18.07-19.00 Did 1: Sportschau: repor tages en interviews over de EK voet bal 1992. 20.25-21.08 Ned 1: Kijk op sport; sportquiz. 22.00-01.00 EURO: Tennis: Open Franse kampioenschappen. 22.10-22.30 BBC 1: Sport 22.15-22.45 Ned 3: Studio sport. 22.15-23.35 Did 2: Das aktuelle Sport -Studio: voetbal (portret Schotse elf tal) en atletiek (meeting in Sevilla), 22.50-23.05 BRT 1: Sport op Zater dag. 00.20-00.50 BBC 2: Cricket: Engeland -Pakistan. ZONDAG 09.00-10.00 EURO: Trans world sport. 10.00-11.00 EURO: International mo torsport. 11.00-22.00 EURO: Sunday alive: EK Ritmische gymnastiek vanuit Stutt gart. tennis (Open Franse kampioen schappen), WK Boksen (Tiozzo - Har ding). 11.55-13.30 BBC 1: Cricket: Engeland 12.00-15.00 BRT 2: Triathlon Bel gisch kampioenschap in Middelker- ke. 13.30-19.35 BBC 2: Sunday Grand stand: cricket (Engeland-Pakistan). 13.55-18.10 Ned 3: Studio sport met open Franse tenniskampioenschap pen (finale voor mannen) en World league volleybal (Nederland-Duits- land). 15.00-19.00 BRT 2: Tennis. Roland Garros (finale mannen). 15.05-19.28 Did 1: Sport Extra: tennis (Roland Garros, finale mannen), atle tiek (interland tussen Duitsland en het GOS) en ritmische gymnastiek in Stuttgart 18.30-19.00 Super: World sports spe cial. 19.30-19.45 BRT 1: Sport 19.45-20.30 BRT 1: Sportweekend 20.00-20.50 RTL 4: Match: voetbal 21.50-22.00 Super: Supersports news 22.00-01.00 EURO: Tennis: Open Franse kampioenschappen, 22.30-22.50 BRT 1: Sport, 22.50-22.55 Did 2: Sport am Sonntag 23.40-00.10 BBC 2: Cricket: Engeland -Pakistan. MAANDAG 09.00-11.00 EURO: Gymnastiek EK Ritmische gymnastiek vanuit Stutt gart. 09.30-09.50 BBC 2: Under Sail: zeil- magazine. 11.00-14.00 EURO: Tennis: Open Franse kampioenschappen 11.55-14.00 BBC 1: Cricket: Engeland -Pakistan, 14.00-18.00 EURO: Gymnastiek: EK Ritmische gymnastiek, live vanuit Stuttgart. 14.50-15.15 BBC 1: Cricket: Engeland -Pakistan 15.15-19.30 BBC 2: Cricket: Engeland 18.00-21.00 EURO: Tennis: Open Franse kampioenschappen. 18.25-18.58 Did 2: Die Sport-Repor tage: vooruitblik op het EK voetbal. 18.35-20.00 Ned 3: Studio Sport. 18.45-19.15 RTL Sport. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 19.55-20.30 Ned 2: De Heilige Koe auto- en motorsportmagazine 20.00-21.00 Super: Prime sport. 21.00-21.30 EURO: Eurofun 21.30-22.00 EURO: Eurosport nieuws. 22.00-23.00 EURO: Eurogoals: Euro pees voetbal. 22.10-22.32 Ned 3: Studio Sport Jour- Aaal. 22.30-22.35 Super: Supersports news 22.30-22.55 BRT 1: Sport. 23.00-00.30 EURO: EK Ritmische gymnastiek 00.05-00.30 RTL 4: Match: military Breda, samenvatting van dit paarde- sportevenement. 00.30-01.00 EURO: Eurosport nieuws 01.05-01.35 BBC 1: Cricket: Engeland -Pakistan. Varel Security, Nederlands grootste zelfinstallerende beveiligingsorganisatie is ook in uw regio gevestigd INBRAAKBEVEILIGING BRANDBEVEILIGING TOEGANGSCONTROLE TERREIN BEWAKING COMMUNICATIESYSTEMEN BEZICHTIGING VAN SHOWROOM OP AFSPRAAK VAREL VAREL ZEELAND B V. Postbus 344 Sr-f H Ir Livingstoneweg 42 ULUU'I 1 III Telefoon 01100-12033 4460 AS Goes 4462 GL Goes Telefax 01100-32998

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 49