Atletiek is nu net mode-show Lmiel Roodenburg leeft van dag tot dag Atlas weigert te korfballen Francois Franse zoekt naar vorm [ennisjeugd strijdt )in de Zeeuwse titel nitiatiefnemer Nadorstloop Hans Bostelaar nog steeds wilskrachtig en fanatiek Metgod blijft Costa naar Melkhuisje eponze verslaggever jtKieft j)DELBURG - De historie jde Middelburgse Nadorst- jp is rijk voorzien van tra- jlt, heroïek en legendarische nen. Eén van de figuren die geschiedenis van de wed- rjjd een bijzonder kleurtje f, js Hans Bostelaar. Organi se van het eerste uur en órtfanaat bij uitstek. De in- iddels 56-jarige Middelburger dl een uitgesproken mening er sport» en dus ook over zijn jjteskind. gndaag wordt de 21e editie van jkwedstrijd over tien Engelse pen gehouden. Piet Vonck uit list won in een grijs verleden teerste versie en vorig jaar ttd de 23-jarige Hans van de jiendt uit Hoek in de annalen zegevierenden bij geschre id. Grote afwezige in de lijst ju overwinnaars is Hans Boste- y. Tot zijn grote spijt overi- ss: „Ik had de loop graag een y willen winnen", zegt hij, aar eigenlijk was ik meer een sinvan de subtop, van de noes- arbeid ook." jniddels heeft de 56-jarige, sa- met Han Reijnhout initia- I ROTTERDAM (ANP) - John Metgod speelt nog een jaar bij Feyenoord. Gisteren (vrijdag) teken- de de libero voor een jaar [bij. tiefnemer van de Nadorstloop, definitief een punt achter de wedstrijdsport gezet. Het bete kent niet dat hij ook zijn spor tieve activiteiten heeft gestaakt. Fietsen, skeeleren, trimmen en ook nog de nodige activiteiten als trainer geven de dagen van de vervroegd uitgetreden ge meente-ambtenaar inhoud. „Sport was mijn lust, en werd mijn leven", zegt hij erover. Als hij het over atletiek in de te genwoordige tijd heeft klinkt wat teleurstelling in zijn stem. „Vroeger was het aanbod van at leten veel kleiner, maar die figu ren liepen wel op de baan, deden allen aan echte atletiek. Wat ik nu zo jammer vind is dat die enorme kudde van lopers, trim mers, of hoe je ze ook noemt, zo weinig voor de baan kiest. Ze doen een paar sportschoenen aan en lopen een eind de 'prairie' in. De 800 meter, de 1500 en de 3000, maar ook het kogelstoten en het discuswerpen, dat zijn toch de mooiste disciplines. Zo gaat er volgens mij veel puur at- letiektalent verloren." Het is overigens niet de mentali teit van die 'wilde' loper waar Bostelaar zich aan stoort. De van wilskracht en fanatisme doordrenkte Middelburger legt zich erbij neer dat de sportbena- dering per persoon verschilt. „Maar", zegt hij, „soms waan ik me bij een modeshow, in plaats van bij een atletiekwedstrijd. Lopers in de mooiste pakken in de meest fluorescerende kleu ren. Dan denk ik: die gaan vast naar de Olympische Spelen. In werkelijkheid wordt er dan weer een matige tijd gelopen. Maar ik moet toegeven dat die pakken lekker zitten. Ik heb er toch ook maar één gekocht." Als trainer houdt Hans Boste laar zich bezig met een vrouwen -trimelub op dinsdagmorgen en Parel ,DEPAREL, Zondag brunchen van 12.00 tot 14.00 uur in De Parel. Heerlijk uitgebreid brunchen met het hele gezin. De prijs: f 32,50 per persoon. Wilt u uw brunch combineren met een partijtje bowlen dan betaalt u slechts f 35,00 p.p.. Kinderen tot 12 jaar halve prijs. «PAREL IS "S™?R«ETHEAreoS MET FI™ESS, BOWLING- EN SQUASH" 1ANEN, SAUNA, KUURCENT ATER, CAFE'S EN RESTAURANTS IN DOMBURG enkele keren per week met de rugbyers van Oemoemenoe. Dat laatste lijkt vreemd, want in het verleden stak de Middelburger zijn afkeer voor teamsporten niet onder stoelen of banken. „In een ploeg kan de individuele sporter zich verschuilen", liet hij ooit weten. „Terwijl anderen het vuile werk opknappen." Zijn vi sie blijkt echter geenszins gewij zigd: „Ik ben conditietrainer bij Oemoemenoe, omdat bij rugby verschuilen onmogelijk is. Doe je niet mee, dan walsen ze ge woon over je heen." „Verschuilen is ook niet moge lijk in atletiek bijvoorbeeld, dat maakt de sport mooi", vervolgt hij. „Of ik nog veel van mezelf in de huidige lopers herken? Moei lijk. Ik ging altijd tot het uiterste en je kunt nooit van een ander bepalen of hij ook tot op de bo dem gaat. De prestatie van een loper die vijf uur over de mara thon doet is misschien wel gro ter dan de winnaar, die het in dik twee uur afwerkt en ook nog een ton krijgt toegestopt. Vijf uur in beweging, stel je voor. Wat ik wel zeker weet, is dat de loper van vandaag het niet meer voor een medaille of een kist sinaasappe len doet. Nee, ook niet in de Na dorstloop." Hoe lang hij nog actief kan blij ven sporten weet hij niet. Zijn leeftijd kan hem gaan opbreken, maar voorlopig heeft hij zich nog de nodige sportieve doelen ge steld. Daarbij speelt zijn enige tijd geleden aangeschafte lig fiets een centrale rol. Daarmee kan hij sneller en makkelijker grote afstanden afleggen. Zijn zoon in Duitsland opzoeken bij voorbeeld. „Ik heb die fiets niet uit luxe of vanwege mijn leeftijd gekocht", zegt hij. „Als ik op dat ding zit haal ik nog steéds alles eruit wat erin zit: Rustig fietsen met mijn vrouw bijvoorbeeld is een probleem. Na twintig kilo meter kijk ik dan eens achterom en denk: oh ja, we waren metz'n tweeën weg. Zo is mijn karakter en zo zal het wel altijd blijven." Morgen doet hij ieder geval niet mee aan de Nadorstloop, al had hij wel graag gewild. „Een rom melmarkt gooide roet in het eten, daarvoor had ik al inge schreven voor de wedstrijd-da tum bekend werd." Een andere grote afwezige morgen is Kim Reynierse die een rustig trai ningsprogramma boven de Na dorstloop prefereert. Wel aan de start verschijnen Sepp Vermeu len, John Overweel en Nellie van Horsen. Hans Bostelaar: „Als ik op dat ding zit haal ik nogsteeds alles eruit wat erin zit." foto Ruben Oreel van onze medewerker KWADENDAMME - Francois Franse is alweer verschillende jaren actief als amateur, maar pas dit jaar slaagde de renner uit Kwadendamme er in een grote wedstrijd te winnen. In de Omloop van de Braakman dit jaar was Franse de rapste. Des ondanks vindt hij dat „mijn vorm nog altijd niet op het ni veau van eind vorig seizoen is. Tenminste, dat gevoel heb ik." Maandag, tweede pinksterdag, verdedigt de coureur van de wv Theo Middelkamp in Sas van Gent de Zeeuwse titel, die hij vorig jaar in Sluiskil behaalde. Overigens stelt Francois Franse nadrukkelijk dat de strijd om het districtskampioenschap voor hem weinig waarde heeft. „Ik vind dat dit kampioenschap niet meer is dan een veredelde interclubwedstrijd. Er zijn in Zeeland slechts twee wieler clubs. Op zich stelt dat dus wei nig voor, maar het is niet zo dat ik niet voor de titel zal rijden. Als ik naar een wedstrijd ga, dan ga ik om te winnen", aldus Franse, die zich met zijn overwinning in De Braakman al geplaatst weet voor deelname aan de strijd om het Nederlands kampioenschap, die op zaterdag 27 juni in Meers- sen wordt gehouden. Overigens weet de renner uit Kwadendam me nog steeds niet of hij van dat recht gebruik zal maken. „Vorig jaar waren we met meer dere renners van Theo Middel kamp, die deel mochten nemen. Nu ben ik voorlopig alleen nog maar de enige. Als dat zo blijft ga ik er niet heen. Bovendien lijkt het er dit jaar wel op dat de KNWU alleen maar de topama- teurs daar mee wil laten doen", bekritiseert Franse de Wielrenu- nie. Immers, dit jaar heeft de KNWU bepald dat alleen de districts kampioenen zich rechtstreeks plaatsen voor het NK en daar naast is het aantal startplaatsen dat tijdens wedstrijden om de promotiecompetitie verdiend kan worden beperkt. „Tijdens de wedstrijden om de topcompe- titie plaatsen bijvoorbeeld de eerste tien zich, terwijl bij de meeste wedstrijden om de pro motiecompetitie alleen de win naar zich plaatst. Dat is toch on redelijk. Nogmaals, als niet meer renners uit de club zich plaat sen, dan ga ik niet naar het NK." In de promotiecompetitie heeft Theo Middelkamp inmiddels al aan zes wedstrijden deel geno men. Dat betekent dat er nog slechts twee op het programma staan voor Frangois Franse en zijn ploegmakkers: de Pijl van Tholen en de ploegentijdrit in Roden. Opnieuw lijkt Middel kamp hoge ogen te gooien om hoog te eindigen en zodoende weer in aanmerking te komen voor promotie naar de topcom- petitie. Franse vindt dat als het daad werkelijk zo ver komt de club van dat recht gebruik moet ma ken. „Ja, dat moeten we dan maar eens gaan proberen. Voor waarde is dan wel dat er enkele renners bij komen. Er is wel eens gesteld dat er dan zeker tien man bij ouden moeten komen. Daar ben ik het niet mee eens. Akkoord, we hebben een smalle basis, maar ik denk dat we met vier nieuwe renners een heel eind kunnen komen." Nu de volgende wedstrijd voor de promotiecompetitie, de Pijl van Tholen, pas in augustus staat gepland, kan Frangois Franse zich de komende tijd meer toe gaan leggen op de crite ria. Eerst echter de strijd om het districtskampioenschap in Sas van Gent. Overigens vindt Fran se het parkoers in Sas van Gent een kampioenschap onwaardig. „Het is hetzelfde parkoers waar jaarlijks het criterium op wordt verreden. Het heeft een lengte van zo'n 1500 meter. Dat is toch veel te kort voor een kampioen schap. Het is niet meer dan een criterium", meent Franse, die overigens pas op het laatste mo ment heeft besloten om aan de titelstrijd deel te nemen. Regle mentair mag immers slechts aan het NK worden deel genomen als ook het districtskampioen schap is gereden. Het programma voor de Zeeuwse ti telstrijd maandag, in Sas van Gent, ziet er als volgt uit: 12.00 uur: nieu welingen (45 km) en junioren (60 km); 13.45 uur: amateurs-B (75 kmi; 16.00 uur: amateurs-A (90 km). HILVERSUM (GPD) - Piet van Eijsden heeft op de valreep nog een aansprekende (gravelten nisser naar het Melkhuisje we ten te lokken. Gistermorgen, drie dagen vóór het sluiten van de inschrijvingstermijn, liet de Spanjaard Carlos Costa weten dat hij op het aanbod van de toernooidirecteur ingaat en vanaf 20 juli op het Hilversum- se gravel in actie komt. et gaat er mij in de eerste plaats om atletiek te bedrijven ie verslaggever (Gommeren - Emiel Rooden- debuteerde het voorbije ickeinde als A-junior op de Kmeerkamp met een verdien- tlijke derde plaats. De boom- nge Vlissinger (2 meter en 3 ntimeter) gaf daarmee op- euw blijk van het nodige ta ut. Woorden als sportcarrière- anning of image zijn aan de 18 Iwemmarathon an Cadzand - Morgen (zondag) aat de dertiende zwemmara- pnvan Cadzand naar Knokke het programma. Deze mara- finvoor zwemmers met vinnen jopgenomen in het Europese rcuit en begint zondagmorgen BlO.OOuur bij het haventje van tózand. De heren werken een ihstrijd over twaalf kilometer De dames, voor wie om- Keks 10.30 uur het startschot Knokke wordt gegeven, ne- tegen elkaar op in een over zes kilometer. -jarige MDGO-student echter niet besteed. Roodenburg leeft van dag tot dag. „Dat heb ik van nature wel, geloof ik", zegt de meerkamper van Atletica laco niek. „Die blessure van een jaar geleden zal er ook wel mee te maken hebben." Roodenburg kampte toen met een zware enkelblessure, waar door het gewricht enkele weken in het gips verdween. Het was het gevolg van een wat ongeluk kige, aanvankelijk onschuldig lijkende landing bij een pols stoktraining. „Je kunt je wel he lemaal blind staren op je sport, maar wat als je langs de kant komt te staan door zoiets. Ik ken atleten, die alleen maar vrien den hebben in de atletiek. Stel dat je door een blessure niet meer aan atletiek kunt doen, waar blijf je dan zonder vrien den? Atletiek is belangrijk voor me, maar ik laat er niet alles voor. Ik ga zo nu en dan best stappen. Wat ik dan drink? Bier." De meerkamper kijkt even sta rend voor zich uit. Heb ik dat nou goed gezegd, lijkt Rooden burg te denken, die vorig jaar met twintig andere talentvolle medewerker - De komende hksterdagen wordt in Hulst hoofdtoernooi in de strijd de Zeeuwse jeugdkam- henschappen tennis in de leef- t/m 10, t/m 12, t en t/m 16 jaar gehouden. 'tot rond Hemelvaartsdag de fionale voorrondes werden ïewerkt, geven vanaf van- (zaterdag) op het park aan 'Tabakstraat in de Reynaert- 'd dus de sterkste meisjes en 'lens uit het district acte de ïsence. de oudste leeftijdsklasse bij wordt op Pinkster- een finale verwacht favoriete Marjon Copier, durende de afgelopen compe ls bij het Eindhovense ELTV lef, en Susan Geurts, die in de P periode de kleuren van ®io verdedigde. Cora Cijvat Zeeuwse Tennis Combi- Fen Marjet Groenleer spe- .Ö7oor Noord-Beveland, be- ^n'n dit gezelschap de overi- d^hermde' posities. Jurjen wjbrouti de afgelopen zeven dagen deel uitmakend van atleten een dag professionele media-training kreeg in Hilver sum. In opdracht van sponsor Mars, die kennelijk waarde hecht aan de manier waarop jeugdige sporters in de media overkomen. „Ik heb er best wat van geleerd. Datje moet probe ren een gesprek boeiend te hou den, door bijvoorbeeld niet steeds op de dezelfde toonhoog te te spreken. Dan werden er vi deo-opnames gemaakt en daar na werd bij het afdraaien gewe zen op je houding, de manier waarop je spreekt. Eerlijk ge zegd, had het van mij niet gehoe ven, maar ik zag het als een ver plichting tegenover de sponsor. De helft ben je een paar maan den later alweer vergeten. Als ze me een microfoon voorhouden, geef ik gewoon antwoord op de vraag. Verder niks. Het gaat mij in de eerste plaats om atletiek bedrijven. Voor de rest geloof ik het allemaal wel." Ritme Roodenburg kon over het ver loop van de Nederlandse kam pioenschappen in Amsterdam content zijn met zes persoonlij ke en twee Zeeuwse records (polsstok en puntentotaal meer kamp). Al had zijn puntentotaal van 6574 volgens hem nog beter gekund. „Ik heb deze winter en dit voorjaar vooral veel aan kracht en springen gedaan. De sprint zag er niet best uit en ook de 400 meter ging niet geweldig Ook de 110 meter horden had den beter gekund. Maar goed, ook daar leer je weer van. Ik mis te voor die nummers vooral wed strijdritme. Twee weken geleden wilde ik een 400 doen, maar door een keelontsteking is er dat toen niet van gekomen." Trainen doet de Vlissinger naar verhouding weinig. „Ik train drie a vier keer per week ander half uur. Als je dat vergelijkt met andere meerkampers van mijn leeftijd, dan is dat echt niks. De nummers één en twee van de Ne derlandse kampioenschappen, Remco van Veldhuizen en Ferry de derde selectie van ZTC, is de te kloppen speler bij de jongens in deze categorie, die volgens de prognoses in de eindstrijd Jacco Filius uit Yerseke zal ontmoe ten. Van Pascal van Driel ('t Hal ve Maantje) en Rogier van Hous- selt (MLTC) wordt verwacht dat zij zich in ieder geval tot de demi -finale weten te handhaven. De plaatsing in de resterende klas sen ziet er als volgt uit: M E. Mm 14: 1. Kelly Bouman (Animo); 2. Simone Tijssen (Animo); 3/4. Annemieke Hui- bregtse (Noord-Beveland); 3/4. Sop hie van Dierendonck (Hulster Am bacht). J.E. Mm 14: 1. Virgil Greeve ('t Halve Maantje); 2. Aart Jan de Looff (de Schelde); 3/4. Rinke van Remor- tel (Drive); 3/4. Johnny Otte (de Bru- tèn). M E. Mm 12: 1. Marjan Ganse man (Kapelle); 2. Hilke van der Pols (de Bru-tèn); 3/4. Hanna Bruynzeel (MLTC); 3/4. Tinta van Wely (Ludo et Emergo). J.E. Mm 12: 1. Raymond Barten (Souburg); 2. Dennis Bouman (Ludo et Emergo): 3/4, Pascal van Poecke (Hulster Ambacht); 3/4. Louis Nijsten (Animo). M.E. Mm 10: 1. Co- rine Blankenburgh (MLTC): 2. Malu van Houten (MLTC); 3/4 Lenneke Clement (Tebo); 3/4. Esmée Hoogen- doom (Scelveringhe). J.E Mm 10: 1. Michel de Rooy (Yerseke); 2. Chiel Maranus (Domburg); 3/4. Dennis Bommelijn (Hoek); 3/4. Diederik Veerman (Ludo et Emergo). Emiel Roodenburg. foto Willem Mieras van onze medewerker VLISSINGEN - De beslissingswedstrijd om het kampioenschap van de promotieklas A van de afdeling en promotie naar de der de klas van de landelijke competitie veldkorfbal tussen AU Ready en Atlas uit Zierikzee, die vandaag (zaterdag) op het To- go-veld zou worden gespeeld, gaat niet door. Beide ploegen moesten op herhaling na een gewonnen protest van All Ready, waardoor de teams in de competitie gelijk eindigden. Atlas weigert echter om die wedstrijd te spelen. „We zijn het niet eens met de uitspraak van de competitie-commissie om alsnog een beslissingswedstrijd te moeten spelen. We zijn namelijk van mening dat Atlas van die uitspraak te laat op de hoogte is ge bracht. De reglementen van het korfbalverbond schrijven voor dat dat binnen vier weken na het indienen van het protest moet gebeuren. De brief van All Ready waarin wordt geprotesteerd tegen de uitslag van het treffen tegen Atlas (9-8 voor Atlas, dooi de uitspraak gewijzigd in 9-9) is gedateerd op 28 april. Wij hebben op 3 juni antwoord gekregen, ruim buiten de gestelde termijn van vier weken", aldus Atlas-voorzitter Lou Machielse. „We hebben het afdelingsbureau per fax meegedeeld dat we op grond daar van geen beslissingswedstrijd willen spelen", laat Machielse ver der weten. Met de KNKV-reglementen in de hand denkt de Atlas -voorzitter „sterk te staan." All Ready-Atlas wordt hoogstwaar schijnlijk een zaak voor de tuchtcommissie. Zijl van AV'34, trainen tien keer per week. Volgend jaar wil ik als - tweedejaars A-junior wel meer trainingsarbeid gaan verrich ten. Dat wordt een belangrijk seizoen, want ik wil in 1993 naai de Europese 'kampioenschap pen voor junioren in San Sebas tian. Hoe het daarna verder gaat, zie ik dan wel weer. Ik plan niks." Roodenburg plant pas iets. als hij het zelf haaibaai- acht. Zoals volgend jaar de Europese kam pioenschappen. „Wat heeft het voor zin iets te plannen, waar van je niet weet of je het ook kunt bereiken? De toekomst zal uitwijzen, hoe goed mijn li chaam te belasten is. Zelf heb ik de indruk, dat ik niet zo vatbaar ben voor blessures. Ik vraag ook niet aan andere atleten, hoe ze trainen. Wat heb ik eraan om dat te weten? Het is veel belangrij ker om naar je lichaam te luiste ren. Piet Versluijs (trainer tech nische nummers bij Atletica en Dynamo) weet precies wat goed voor me is. Het hoogtepunt van het seizoen is al voorbij. Half juli is er nog een jeugdinterland op Papendal. Misschien zit er dit seizoen nog een Zeeuws titelre cord in. Dat staat nu op naam van Gerben Rodts." Daniel Fonseca naar AS Napoli NAPELS (SID/Reuter) - AS Na- poli heeft voor 27 miljoen gulden plus twee reservespelers de Uru- guayaan Daniel Fonseca over genomen van Cagliari. Napoli wil bovendien de Bulgaar Stoits- kov van Barcelona contracte ren. De Argentijnse bondscoach Car los Bilardo wordt in het nieuwe voetbalseizoen de trainer van de Spaanse club Sevilla. ZATERDAG 09.00-10.00 EURO: International mo torsport. 10.00-11.30 EURO: Gymnastiek: EK ritmische gymnastiek vanuit Stutt gart, 11.30-22.00 EURO: Saturday alive: tennis (Open Franse kampioen schappen). EK Ritmische gymnas tiek vanuit Stuttgart, International motorsport, atletiek (IAAF Meeting vanuit Sevilla, live). 11.50-18.10 BBC 1: Grandstand met cricket (Engeland-Pakistan), tennis (Roland Garros, finale vrouwen), paarderennen vanaf Haydock Park en voetbal (portret van Engeland en Schotland). 13.45-17.00 Did 2: Sport Extra: tennis (Roland Garros, finale vrouwen). 13.55-17.55 Ned 3: Studio sport: ten nis (Roland Garros, finale voor vrou wen) en World League volleybal (Ne- derland-Duitsland). 14.00-15.50 Super: Prime sport. 14.00-18.00 BRT 2: Sport extra: ten nis (Roland Garros, finale vrouwen). 16.00-16.30 Super: World sports spe cial. Sportnieuws. 17.30-19.30 BBC 2: Cricket: Engeland -Pakistan. 17.55-18.02 Did 1: Sportschau-Tele- gramm. 18.07-19.00 Did 1: Sportschau: repor tages en interviews over de EK voet bal 1992. 20.25-21.08 Ned 1: Kijk op sport: sportquiz. 22.00-01.00 EURO: Tennis: Open Franse kampioenschappen. 22.10-22.30 BBC 1: Sport. 22.15-22.45 Ned 3: Studio sport. 22.15-23.35 Did 2: Das aktuelle Sport -Studio: voetbal (portret Schotse elf tal) en atletiek (meeting in Sevilla). 22.50-23.05 BRT 1: Sport op Zater dag. ZONDAG 09.00-10.00 EURO: Trans world sport. 10.00-11.00 EURO: International mo torsport. 11.00-22.00 EURO: Sunday alive. EK Ritmische gymnastiek vanuit Stutt gart, tennis (Open Franse kampioen schappen), WK Boksen (Tiozzo - Har ding). 11.55-13.30 BBC 1: Cricket: Engeland -Pakistan. 12.00-15.00 BRT 2: Triathlon: Bel gisch kampioenschap in Middelker- ke. 13.30-19.35 BBC 2: Sunday Grand stand: cricket (Engeland-Pakistan). 13.55-18.10 Ned 3: Studio sport: met open Franse tenniskampioenschap pen (finale voor mannen) en World league volleybal (Nederland-Duits- land). 15.00-19.00 BRT 2: Tennis: Roland Garros (finale mannen). 15.05-19.28 Did 1: Sport Extra: tennis (Roland Garros, finale mannen), atle tiek (interland tussen Duitsland en het GOS) en ritmische gymnastiek in Stuttgart. 18.30-19.00 Super: World sports spe cial. 19.30-19.45 BRT 1: Sport. 19.45-20.30 BRT 1: Sportweekend 20.00-20.50 RTL 4: Match: voetbal. 21.50-22.00 Super: Supersports news. 22.00-01.00 EURO: Tennis: Open Franse kampioenschappen '22.30-22.50 BRT 1: Sport. 22.50-22.55 Did 2: Sport am Sonntag. 23.40-00.10 BBC 2: Cricket: Engeland -Pakistan, MAANDAG 09.00-11.00 EURO: Gymnastiek: EK Ritmische gymnastiek vanuit Stutt gart. 09.30-09.50 BBC 2: Under Sail; zell- magazine. 11.00-14.00 EURO: Tennis: Open Franse kampioenschappen 11.55-14.00 BBC 1: Cricket: Engeland -Pakistan. 14.00-18.00 EURO: Gymnastiek: EK Ritmische gymnastiek, live vanuit Stuttgart. 14.50-15.15 BBC 1: Cricket; Engeland 15.15-19.30 BBC 2: Cricket: Engeland -Pakistan. 18.00-21.00 EURO: Tennis: Open Franse kampioenschappen. 18.25-18.58 Did 2: Die Sport-Repor- tage: vooruitblik op het EK voetbal. 18.35-20.00 Ned 3: Studio Sport. 18.45-19.15 RTL Sport. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 19.55-20.30 Ned 2: De Heilige Koe: auto- en motorsportmagazine. 20.00-21.00 Super: Prime sport. 21.00-21.30 EURO: Eurofun 21.30-22.00 EURO: Eurosport nieuws. 22.00-23.00 EURO: Eurogoals: Euro pees voetbal. 22»10-22.32 Ned 3: Studio Sport Jour naal. 22.30-22.35 Super: Supersports news 22.30-22.55 BRT 1: Sport. 23.00-00.30 EURO: EK Ritmische gymnastiek. 00.05-00.30 RTL 4: Match military Breda, samenvatting van dit paarde- sportevenement. 00.30-01.00 EURO: Eurosport nieuws 01.05-01.35 BBC 1: Cricket: Engeland -Pakistan- Varel Security, Nederlands grootste zelfinstallerende beveiligingsorganisatie is ook in uw regio gevestigd INBRAAKBEVEILIGING BRANDBEVEILIGING TOEGANGSCONTROLE TERREIN BEWAKING COMMUNICATIESYSTEMEN BEZICHTIGING VAN SHOWROOM OP AFSPRAAK VAREL VAREL ZEELAND B V rsr-s-,n,Tw Postbus 344 Q TY Livingstoneweg 42 lJI—LyL// II I I Telefoon 01100-120: 4460 AS Goes 4462 GL Goes Telefax 01100-32998

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 19