't Zand moet in de herkansing Acht keer goud voor Zeeuwse jeugd Steyn opnieuw beste in Arnemuiden Servais Knaven is een winnaar I met toekomst Vader en zoon Unsei heersen Indianapolis Sterk optreden Renate Louws onvoldoende voor eredivisie John Barnes fit voor EK Zo gezegd van onze verslaggever WAGENINGEN - De dames van tafeltennisvereniging 't Zand krijgen zaterdag een herkan sing. Renate Louws, Julia Sala- mony en Sandra Zuidvveg slaag den er gistermiddag niet in om de promotie naar de eredivisie af te dwingen. In de tafeltennis- hal van Shot te Wageningen won tegenstander Hoonhorst met nipt verschil het promotie duel: 5-4. In een rechtstreeks duel tegen De Treffers, de num mer voorlaatst van de eredivi sie krijgt 't Zand opnieuw gele genheid promotie af te dwin gen. „Maar de voortekenen zijn niet al te best", besefte trainer Peter Boon. „De voorgaande vier ontmoetingen tegen De Treffers gingen allemaal verlo ren." 't Zand liet gistermiddag tegen Hoonhorst dus eigenlijk de grootste kans liggen om in de voetsporen te treden van ploe gen als Middelburg/Zuid en St. Aloy. „Toch hebben we hele maal niet slecht gespeeld. Nor maal gesproken is een 5-4-neder- laag tegen Hoonhorst een goed resultaat. Alleen hebben we daar op het moment zo weinig aan", probeerde Boon het leed van zijn ploeg te verzachten, 't Zand kwam tegen het vooraf veel sterker geachte Hoonhorst helemaal niet zo slecht voor de dag. Dat was vooral te danken aan Renate Louws, die haar slechte competitiehelft deed vergeten. Renate Louws won al le drie partijen, waardoor 't Zand lange tijd gelijke tred kon houden met Hoonhorst. Vooral het optreden van Renate Louws tegen Maijet Broekhart, de nummer één van Hoonhorst was sterk. Die wedstrijd gaf ta feltennis van een hoog niveau te zien met een verdiende winnaar. LONDEN (Reuter) - John Barnes is opgenomen in de selectie van het Engels elftal voor de eind ronde van het EK voetbal in Zweden. De linker spits van Li verpool legde zaterdag een ge slaagde fitheidstest af. Barnes had last van een slepen de dijbeenblessure. „Renate was mentaal enorm sterk", oordeelde Boon. Louws zorgde er met haar winst op Broekhart tevens voor dat 't Zand op dat moment weer wat afknabbelde van de achterstand en terugkwam tot 2-3. Louws, die eerder al had gewonnen van Marjo Zwakenberg in drie ga mes, zou ook later geen fout ma ken tegen Natalie Barelds die in wee games werd verslagen. Julia Salamony deed eigenlijk wat van haar verwacht mocht worden. Ze verloor van de sterke Marjet Broekhart, maar won in drie uiterste enerverende ganes van Natalie Barelds. De oorzaak van het verlies van 't Zand moest worden gezocht in de verloren dubbel en de drie verliespartijen van Sandra Zuid- weg, die er dus niet in slaagde het noodzakelijke puntje te sco ren. „Maar ik vind het te goed koop om Sandra aan te wijzen als de schuldige", nam coach Lou Louws zijn pupil in bescher ming. „Je verliest tenslotte met de hele ploeg." Coach Piet Geurts van Hoon horst vond dat de winst in het damesdubbel achteraf van kapi taal belang was. „Ergens had den we er rekening mee gehou den dat een speelster als Renate Louws drie partijen zou winnen. Daarom moesten we we de dub bel winnen en moesten we er ook voor zorgen dat de nummer drie van 't Zand geen punt kon sco ren. Dat is gelukt", aldus Geurts. Na negen partijen werd de wed strijd bij een 5-4-stand afgebro ken. Julia Salamony moest toen nog aantreden tegen Maijo Zwa kenberg, maar zelfs een overwin ning had de Middelburgse ploeg niet meer langszij kunnen bren gen. In een eerder stadium wis ten Marjo Zwakenberg en Nata lie Barelds namelijk respectie velijk Renate Louws en Julia Sa lamony een game afhandig te maken, waardoor de laatste wedstrijd overbodig was. 't Zand - Hoonhorst 4-5, Julia Sala mony - Marjet Broekhart 0-1 (12-21, 17-21), Renate Louws - Maijo Zwa kenberg 1-1 (21-14, 19-21. 21-13). Sandra Zuidweg - Natalie Barelds 1-2 (18-21, 9-21), Louws/Zuidweg - Broek- harfZwakenberg 1-3 (16-21, 18-21), Renate Louws - Marjet Broekhart 2-3 (21-17, 21-17), Julia Salamony - Nata lie Barelds 3-3 (21-17, 13-21. 21-14), Sandra Zuidweg - Marjo Zwakenberg 3-4(17-21,11-21), Renate Louws - Na talie Barelds 4-4 (21-19, 24-22), Sand ra Zuidweg - Marjet Broekhart 4-5(12 -21, 19-21). Hoonhorst promoveert naar de eredivisie. Julia Salamony, Renate Louws en Sandra Tahapary, het trio van 't Zand, grepen opnieuw naast promotie naar de eredivisie, maar krijgt nog een herkansing. foto Oscar van Beest van onze medewerker ARNEMUIDEN - Tafeltennis ser Jan Steyn blijft onstuitbaar in de jaarlijkse strijd om de Hackenbergcup. In het veld van 64 deelnemers was Steyn op nieuw de sterkste van de acht overgebleven finalisten. In het dit jaar voor de tiende maal ge houden toernooi in Arnemui den lag de zege van Jan Steyn echter niet bij voorbaat vast. De MZ-speler was weliswar favo riet, hij kon toch op zware te genstand rekenen van Hans Beukert van het Zierikzeese Scaldina, terwijl ook een drie tal outsiders klaar stond om Steyn als titelhouder te onttro nen. Dat leverde de organiserende vereniging Arnemuiden een zin derende finale-avond op. waar bij de afloop tot de laatste partij onzeker bleef. Jan Steyn miste de grote overmacht, maar bleef ondanks nederlagen tegen broer Anton en Ruud Geldof toch kansrijk. Outsider Geldof ver speelde zijn kansen pas in de slotfase van het toernooi tegen Beukert, die op weg naar de be slissende partij slechts een mis stap maakte. Die fout, een schokkende verliespartij tegen hekkesluiter Carl Helmich, werd Hans Beukert uiteindelijk fa taal. Daardoor behield Steyn de kans om Beukert te achterha len. De onderlinge partij tussen beide kanshebbers, met vooruit- ziende blik door organisator Wil ly de Klerk tot het slot bewaard, diende dus de beslissing te bren gen. Ook nu gaven beide spelers elkaar geen duimbreed toe. Slechts met een benauwde 22-20 greep Jan Steyn de zege in de eerste game, maar via 23-21 ega liseerde Beukert de score. Voor een massasal toegestroomd pu bliek bleek Steyn in de beslis sende derde game echter toch over de langste adem te beschik ken. Met 21-18 werd Hans Beu kert geklopt. Na het toernooi eerder in 1990 en '91 op zijn naam te hebben geschreven, voltooide Jan Steyn daarmee zijn Hacken- bergcup-trilogie. De trofee voor de beste dame was voor Anita-Kusse van Arne muiden, die 't Zand-speelster Mariska Goormachtig voor bleef. Uitslag finale: 1. Jan Steyn (MZ) 5 winstpartijen. 2. Hans Beukert (Scal dina) 5, 3. Ronald van Roo (MZ) 4, 4. Ruud Geldof (MZ 4, 5. Anton Steyn (MZ) 3. 6 Arjan Louwerse (Zand) 3, 7. Peter Francke (Effect) 2, 8. Carl Hel mich (MZ) 2. WÊÊm m Rijke medaille-oogst op districtskampioenschappen atletiek van onze verslaggeefster Edith Ramakers ALPHEN AAN DEN RIJN - De Zeeuwse atleten lieten zich dit weekeinde op de districtskam pioenschappen van West 2 in Al phen aan den Rijn niet uit het veld slaan door de tropische temperaturen. De tweedaagse wedstrijd leverde de Zeeuwse delegatie een oogst op van acht eerste plaatsen. Jonge Zeeuwse atleten staan te trappelen om door te dringen. De 'gouden' ju nioren Ramses Bekkenk van Delta Sport uit Zierikzee, Anjo- lie Wisse en Edwin de Leeuw van het Goese AV'56, Erwin Mortier van RKHAV uit Hulst, Chery Abuys en Daniëlle van Cadsand van Sporting Walche ren en Jeroen ten Heuvel van Dynamo uit Middelburg lieten blijken doorspekt te zijn van ta lent. Met de zware overgang, van junior naar senior in het verschiet, zal de toekomst uit wijzen of de talenten aan die hooggespannen verwachtingen kunnen voldoen. Miquel van Tongeren levert het bewijs dat die stap voor sommi gen erg groot is. De middenlange afstandsloper van Sporting Wal cheren werd als junior de hemel in geprezen. Zijn doorbraak zou slechts een kwestie van tijd be tekenen. Vorig seizoen, toen Van Tongeren voor de eerste maal in de senioren-klasse uitkwam, dacht hij er regelmatig aan zijn spikes aan de wilgen te hangen en wilde hij zich op een andere sport toeleggen. „Het was een vreselijk seizoen. Ik moest de ene tegenslag na de andere ver werken. Mijn zelfvertrouwen was verdwenen, mijn motivatie om te trainen werd steeds min der. Ik begreep maar niet waar om ik mindere tijden liep dan een jaar daarvoor." Nog steeds tast de 21-jarige Mid delburger in het duister over de oorzaak van zijn zeer matige op treden in 1991. Het jaar daarvoor raffelde hij de 800 meter nog af in 1.54, terwijl vorig seizoen die tijd een onmogelijke opgave was. Op de 1500 meter wilde het verleden jaar ook al niet lukken. Met 4.14.00 moest hij genoegen ne men. Zaterdag kon hij voor de eerste maal weer tevreden zijn. In 4.05.12 won hij zijn serie en eindigde hij in het totaalklasse ment op een zevende plaats. ..Het begin is gemaakt. Over mijn tijd vandaag op de 800 me ter 1.56.02mag ik ook niet mop peren. De 1500 meter van zater dag zat me nog in mijn benen." Van Tongerens ploeggenoot. Sebastien Schletterer, toonde eveneens in zijn juniorentijd aan over veel aanleg op de midden lange afstand te beschikken. Schletterer daarentegen kan Sebastien Schletterer miste op een haar de districtstitel op de 800 meter. zijn opmars op senioren-niveau voortzetten. In een spannende race op de 800 meter kwam hij enkele millimeters te kort voor de eindzege. Zijn indrukwekken de eindsprint leverde hem een derde plaats op: 1.52.50. Gouden toekomst Anjolie Wisse en Ramses Bek kenk zijn twee van die talenten die een gouden toekomst wordt voorspeld. De 15-jarigen liepen gisteren met speels gemak, lichtvoetig en op souplesse weg van hun tegenstanders. Op de 800 meter zette Anjolie Wisse van AV'56 200 meter voor het einde een vernietigende eind sprint in. Haar tijd van 2.14.72 was maar een halve seconde slechter dan de eindtijd van Ca- rolien Harms bij de dames. Ramses Bekkenk van Delta Sport startte op de 3000 meter zo snel dat hij na een ronde al een voorsprong van 40 meter had op gebouwd op een achtervolgend groepje. Geen moment kwam Bekkenk in gevaar, hij vergroot te het gat met zijn belagers tot 100 meter en kon zijn voor sprong handhaven tot de finish: 9.12.35. Eenzelfde tactiek paste Daniëlle van Cadsand van Sporting Wal cheren toe op de 800 meter voor a-junioren. Niemand had een antwoord op haar snelle start, ook haar ploeggenote Karin Bastian niet. De flegmatieke eerstejaars a-juniore Karin Bas tian werd een dag eerder op de 1500 meter nog knap tweede op de 1500 meter (4.49.11). Van Cad sand soleerde gisteren met lan ge passen naar de eerste plaats in 2.15.07. Edwin de Leeuw van AV'56 was op de 3 kilometer oppermachtig. Geen moment liet hij er twijfel over bestaan met welke bedoe ling hij naar Alphen aan den Rijn was afgereisd. De a-junior, die slechts 58 kilo .weegt, bouw de zijn voorsprong met de ronde uit om in 8.56.20 als eerste te ein digen. Sprint Chery Abuys van Sporting Wal cheren en Erwin Mortier van RKHAV bezorgden Zeeland me dailles op de sprint. Met krach tige tred liet Erwin Mortier op de korte sprint zien een verrassen de versnelling op de laatste der tig meter in huis te hebben. De tegenwind hield hem van een scherpe tijd af. maar de 11.51 was voor de b-junior onder deze omstandigheden alleszins ac ceptabel. Chery Abuys mocht zelfs twee maal bloemen voor de eerste plaats ontvangen. Op de 100 me ter finishte de a-juniore in 12.83 en met verspringen liet ze Jac queline van de Kreeke van AV'56 achter zich. Abuys reikte tot 5.59, Van de Kreeke tot 5.37. De echte senioren-toppers van district 2 zoals Han Kulker, Frans Maas en Erik de Bruin ontbraken weliswaar op het kampioenschap. De aanstor mende jeugd leefde zich uit op het zon overgoten sportcom plex. De Zeeuwse successen èn het nieuwe juniorenrecord van 5.20 meter op het onderdeel polststokhoogsspringen van Laurens Looye (atletiekvereni ging Ilion) waren meer dan zoet houdertjes. Uitslagen: jongens b: 300 meter hor den 2. Wilbert Murre 41.05 (Schelde S> 1500 meter 2 Ramses Bekkenk (DS) 4.19.55 Hoog 6. Wilbert Murre (Schelde S> 1.80. Ver 2. Erwin Mortier 6.20 (RKHAV). 100 meter 1. Erwin Mortier (RKHAV) 11 51. ver 2 Erwin Mortier (RKHAV) 6.20. 3000 meter 1 Ramses Bekkenk (DSi 9.12 35. jongens A: 1500 meter 2. Anne van Duyvendijk (Schelde S), 3. Theo Ra- foto Pieter Honhoff bout 4.12.89 (Atl). 7. Ronald de Jager 4.23.07 AV. 8. Ronald Jonkman 4.29.33 (Schelde S). Ver 5. E Schuit 6.22 (RKHAV) 6. Stefan de Block (RKHAV) 6.02 100 meter 6. Stefan de Block 11.92 (RKHAV). 3000 meter 1. Edwin de Leeuw AV) 8.56.20.2 Theo Rabout (Atl) 9.04.82. hoog 3 Michel Houtkamp (Atl) 1.90. speer 1 Jeroen ten Heuvel 55.06 (Dynamo). Heren: 1500 meter 7. Miquel van Ton geren 4.05.12 (Sp. W). Speer 10. Roel van Laere (Schelde S) 42.58. Hoog Serge Schot (DS) 1 80. Ver 2. Roel van Laere (Schelde S) 6.92 Kogelslinge ren 5. Joop Lodewijks (DS) 34.90 5 Werner Lodewijks 34.44 (DS). 800 3. Sebastien Schletterer (Sp W) 1.52.50. Meisjes a: Speer 4. Bianca Seghers 28 74 (RKHAV) 100 meter 1. Chery Abuys (Sp. W) 12.83. 3. Daphne Jas- perse 13.50 (Atletica) 400 meter 3. Jil- dau van Dieren (Atl) 60 26. 5. Tisha Abuys (Sp W) 68 63. 1500 2. Karin Bastian4 49 11 (SpW). discus4. Bian ca Seghers (RKHAV) 37.96 kogel 4. Bianca Seghers 10.49. ver 1. Chery Abuys 5.59. 2 Jacqueline van de Kreeke (AV) 5,37.3. Daphne Jasperse (Atl) 5 31. 800 1 Danielle van Cad sand (Sp W) 2.15 07. 3. Karin Bastian 2.17.31 Meisjes b: ver 2. Anjolie Wisse (5.26). Kogel 2. Renate van de Hoek 12.97 (DS) 400 horden 4. Renate van de Hoek (DS) 62.11 speer 5. Renate van de Hoek 32.08. 6. Karrn van Opdorp (RKHAV) 31.30 ver 2. Aryolie Wisse (AV) 5 26 kogel 2. Renate van de Hoek (DS) 12.97. 800 1. Anjolie Wisse (AV) 2.14.72. Ajacied Marciano Vink van het Nederlands olympisch voetbalteam, voor het be slissende en verloren kwali ficatieduel tegen Australië over de Spelen in het Alge meen Dagblad: „Het evenement heeft een geweldige uitstra ling. Zo'n parade bij de opening man, dat vind ik werelds. Miljoenen men sen kijken ernaar en ik loop daar tussen... Weet je wat me zo machtig lijkt? Dat ik in het olym pisch dorp loop en Mi chael Jordan tegenkom. Een superatleet. Ik zou dolgraag een praatje met die man willen ma ken, maar daar ben ik te verlegen voor. Ik denk, dat ik, als hij langsloopt, in mezelf zou juichen... Als we een medaille ha len word ik helemaal gek. Dan dank ik God op m'n blote knieën en barst in huilen uit. We zijn niet kansloos." Feyenoorder Gaston Tau- ment: „Ik ben echt blij, dat ik het mag meemaken. Ik zat ook echt niet in een dal, toen ik vernam dat ik niet was geselecteerd voor het EK in Zweden. De Olympische Spelen zijn iets onvergetelijks. Uniek. Dat te ondergaan is zo ontzettend mooi." De Utrechter Robert Roest: „Over vier jaar kunnen we niet meer meedoen, omdat we dan te oud zijn. Alleen al dat gege ven maakt het voor ons zo bijzonder om daar aanwezig te zijn. Dan ga je toch niet flierefluiten." grip macht in de topsport: „Cruijff heeft een grote invloed op spelers: hij laat ze beter voetballen. Ja, van voetballen heeft hij veel verstand, daarin kan hij veel voor elkaar krijgen. Maar hij heeft af en toe ook nog wel eens opmerkingen op maat schappelijk vlak. Als ik dat lees, springen de tra nen in mijn ogen. Zo las ik ooit wat van hem over Amerika: dat was het paradijs op aarde. Daar heeft hij dus absoluut geen macht, daar weet hij niks van. Bij mij heeft macht een heel nega tieve klank. Ja. en als Roy van der Hart (be middelaar in spoJisorac- tiviteiten) macht heeft, dan ziet het er slecht uit met de wereld." UITGEEST (GPD) - In decem ber, op één van de zo langzamer hand vermaarde trainingskam pen van Koga Miyata, hadden Servais Knaven en Egbert Koersen het er al over. Toen al spraken de renner en de ploeg leider af dat ze samen in Olym- pia's Tour wilden scoren. Dat gebeurde gisteren dus geheel volgens plan: in Uitgeest. Koersen niet: „De jongens heb ben het samen gedaan en Ser vais heeft het afgemaakt." Kna ven zelf niet: „We hadden dit toch afgesproken? En ploegge noot Raymond Thebes niet: „Vanaf de winter was al bekend dat we de kaart Knaven zouden spelen en moet je eens kijken. Het komt allemaal uit." Zoals alles dit seizoen uitkomt in het Koga-team van Egbert Koersen. Servais Knaven had zich in de nationale wedstrijden nog niet echt in de picture gere den, maar zijn overwinning in de Ronde van Guadeloupe ver raadde z'n stijgende vorm. Koer sen: „Ook toen reed hij verstan dig. Hij ging heel diep in de las tigste etappe en maakte het af in de tijdrit. Net zo makkelijk en rustig..." Rustig. Dat woord slaat op Ser vais Knaven. Vraag het iedereen die hem kent. Van z'n ploeglei der tot z'n moeder. „Ik heb wel eens het idee dat Servais soms te rustig, te zacht is voor het harde wielrennen. Maar ik ga daar niets aan doen. Ik vind hem pri ma zo, laat hem maar zo blij ven." Eenentwintig jaar geleden gebo ren, bleef Servais Knaven enig kind. Z'n ouders, die momenteel een petit restaurant in Zevenaar beheren, brachten hem al vanaf z'n achtste jaar naar de koers. „Dat heeft een aardige duit ge kost door de jaren heen", aldus zijn trotse vader. Hij durft dat nu wel te verklappen. Knaven gaat naar Barcelona als individuele achtervolger en mikt daar op een plaats bij de laatste vier. Als eindwinnaar van Olympia's Tour zal de be langstelling van profploegen er nu ongetwijfeld ook wel komen, vooral omdat zijn specialiteit (het tijdrijden) tot de verbeel ding zal spreken. Prioriteiten Maar Knaven is nuchter genoeg, om nog even andere prioriteiten te stellen. De Spelen bijvoor beeld. Of zijn school; hij stu deert in Tilburg economie. Z'n ouders hebben liever dat hij de studie eerst afmaakt, zijn pi;11 leider vindt hem nog te jongvtn de profs („voordat hij gewenin is hij verzopen") en Servais f' zegt dat hij niet per sé direct) fessional hoeft te worden. IS Hij dwingt door de combinj studie-fietsen alom respect Hoe jong ook, gaat Knaven d als de professor van het teurpeloton. Als een soort si kracht ook. Thebes, Den Braber, Koni: Blijlevens, Van Steen: ze zeg graag voor hem te hebben werkt, toen hij zich, naarn Olympia's Tour vorderde, als vanzelfsprekende kopman i nen de ploeg ontpopte. Vanaf nu zal Knaven zich m festeren op de baan. Op de rijdt hij voor Koga alleen nog klassieker het Zeeuws-Vlaai wielerweekend, het NK op weg en de honderd kilonn ploegentijdrit in Kollum. He allemaal al ver van tevoren gedokterd. Zo is de 41ste editie van 0| pia's Tour gewonnen door renner die zowel op de baai op de weg goed uit de voe kan. Een type zoals je dat it vroegere DDR veel voorkwi Een type ook, zoals Jelle Nijd zich in het begin van diens rière ontpopte. Knaven is ders gebouwd, tengerder, m hoopt zich net zo te kunnen wikkelen als zijn grote vj 6 beeld: Nijdam dus. De uitslagen van Olympia's I van Nederland: Achtste etaj n Zaltbommel - Kortenhoef: 1 stra (Dex), 134 km in 2.55,48 gi delde snelheid 45,051 km/u, 2. Mu (PWZ), 3. Sarkaukas (Lit). 4. Hofe (Vre), 5. Compas (NAS), 6 (Rus), 7. Van der Meiden Wes), 8 der Meer (Dex), 9. Van Riel (Eur i Voskamp (NAS), 11. Gerritsen (D I 12. Kemper (NAS) 0.19, 13. Km i (Kog), 14. Kroes (PWZ), 15. Deni j ber (Kog) 0.22. Negende etappe. Kortenhoef - geest; 1. Seis (Bel), 178 km in 3.5 gemiddelde snelheid 44,674 km Kirik, 3. Jansen (Eur) 0.25,4. Vee I daal (Keu), 5. Iarmalis (Lit) 2.1 Patrick Rasch (Toy). 7. Mark R (Cas) 2.17, 8. Veenstra 2.22, 9. D; (Rus), 10. Den Braber (Kog), 11 gels (PWZ), 12. Van der Werff 13. Teutenberg (Dui), 14. Rei] (Alt), 15. Pansch (WVG). Het eindklassement: 1. Km 32.09.15,2. Van Bon (NAS) 0.24,3. hof (Gia) 2.44.4. Van Riel (Eur) 2.: Voskamp (NAS) 3.31, 6. Kovalli (Lit) 4.28, 7. Stakenas (Lit) 4,3 Rumsas (Lit) 4.48, 9. Gerritsen (1 4.56, 10. Lagerweij (Toy) 6.38, Duyn (Wes) 6.41, 12. Dolgik 7.0S Vierhouten (Dex) 7.21, 14. Con (NAS) 7.33, 15. Plaza Romero (i 9.14. Servais Knaven tijdens de huldiging in Uitgeest foto Hans Steinmeier; INDIANAPOLIS (ANP) - Zo va der, zo zoon. Al Unser junior was in 1970 acht toen zijn vader Al de eerste „Indy 500-race" won. Twee en twintig jaar later stonden ze samen op het po dium. Zoon als glorieus win naar, pa als nummer drie. Scott Goodyear werd in de „Unser Sandwich" verpakt. De 76ste editie van de Indy 500 zal de geschiedenis ingaan als een afvalrace. Slechts een derde van de 33 deelnemers haalde de finish. De race werd talloze ke ren onderbroken om wrakstuk ken van gecrashte bolides van de baan te verwijderen. Bij de ongevallen liepen de betrokken coureurs geen ernstige letsels op. Ook Arie Luyendijk. winnaar in 1990, bleef ongedeerd na een ongeval. De 38-jarige Brabander blesseerde slechts zijn voet licht. Unser jr. trad in de tiende s1 van de 500-mijlsrace van In napolis in de slipstream van bijna 53-jarige vader. Se staat met A.J. Foyt en 1 Mears met vier zeges in de cordboeken van het legend sche autosportevenement won op 32-jarige leeftijd vooi eerst in Indianapolis. Het een close-finish, nog nooit ee vertoond in het „Indiana* Motor Speedway-stadium." Al tijdens de trainingen Indianapolis zijn geduchte n tatie als gevaarlijkste en snt race-piste bevestigd. De Fill Jovy Marcelo was vorige het 65ste dodelijk slachtoffei voormalig formule 1-kamp Nelson Piquet verbrijzelde voet en zal waarschijnlijk li meer goed kunnen lopen. 1 dag liepen de ongevallervme trekkelijke sissers af.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 14