ir illl II Ford weet wat u beweeat. Escort Clipper Solar. Vanaf f31.750,-. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 1 MEI 199 Weer of geen weer, de eigenaar van een nieuwe Solar zult u niet snel horen klagen. Of het nu gaat om de nieuwe Escort Solar, de nieuwe Escort Clipper Solar of de nieuwe Escort Solar.Vanaff27.500,-. Orion Solar. Elke depressie legt het Alles wat u nodig heeft klok. Volop bergruimte. Een in 60:40 delen neerklapbare achterbankleuning. Een van binnenuit te openen achterklep. Wis/was op de achterruit bij de Clipper en de Escort Dat alles en nog veel meer vraagt gewoon om een lange-afstandsrit. Gegarandeerd dat de Solars daarbij als een vakantiehuis op de weg liggen. De Solars zijn lever baar met 1.4 injectie (52 kW/71 pk) of 1.8 gegarandeerd af tegen deze drie zonnige Solars. Ze zijn dan ook tip-top ommooiweer diesel (44 kW/ 60 pk) met katalysator. uitgerust om vrolijk door ons land te rijden. Maar ook om hele families mee te nemen naar de meest zonnige oorden. Bumpers met chroominleg. Frisse Spa velours bekleding. Ruime binnenmaten. En uiteraard alles aan boord om het leven aangenaam te maken. Een origineel schuif/kanteldak. Het gemak van cen trale deurvergrendeling. Vijf versnellingen. Van binnenuit verstelbare buitenspiegels. Rolgordels voor en achter. Traploos verstelbare rugleuningen op de voor- stoelen Een digitale te spelen. De Orion en Escort 3-deurs bovendien met 1.3 injectie (44 kW/60 pk). U loopt Orion Solar. Vanaf f29.150, -. al warm voor een van de Solars? Niks aan de hand Met het standaard schuif/kanteldak kunt u uw hoofd zelfs tijdens een hittegolf koel houden. En mocht het gaan regenen, dan doet u dat dak ge woon dicht. Binnen blijft er immers genoeg over om toch mooi weer te spelen. Ontdek het zelf Neem uw partner en kinderen mee en maak een hoog-zomerse proefrit. IIIP ǤǤ11 J Prijzen incl BTW. excl. kosten rijklaar maken Zes jaar garantie tegen doorroesten van binnenuit Wijzigingen voorbehouden

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 6