Dennis Voshart zoekt het hogerop Wonder gem en Braber in zwemfinale Diep treurig dat we zo zijn weggezakt E Jan Kolijn verlaat Aardenburg nu al Goese korfballer verruilt Swift voor zaal-hoofdklasser DKOD Tovaal laat winst liggen Meeuwen begint na degradatie naar afdeling vol goede moed bij af Meeuwen in vogelvlucht van onze verslaggever Richard Thannhauser GOES - De ster van korfballer Dennis Voshart rijst snel. De Goesenaar. die vorig jaar tij dens zijn debuut bij Swift veel lof oogstte en zelfs Jong Oranje haalde, zoekt het na twee sei zoenen in Middelburg hogerop. Voshart kwam enkele maanden geleden tot overeenstemming met DKOD. dat nota bene ten koste van Swift naar de hoofd klasse in de zaal is gepromo veerd. De ambitieuze vereniging uit het Gelderse Heelsum wil zo snel mogelijk aansluiting vinden bij de nationale top en is zich daar om al in een vroeg stadium aan het versterken. Dennis Voshart past uitstekend in het toekomst beeld van DKOD. De atletische en vooral tactisch sterke speler hoefde dan ook niet lang na te denken toen de Heelsumse club hem een goede aanbieding deed. Een gevoelige aderlating voor Swift, dat daardoor het eerste team op twee plaatsen moet wij zigen. Met Voshart vertrekt im mers ook zijn vriendin en eerste -elftalspeelster Heieen van Zalt- bommel naar Heelsum. Van Zaltbommel zal overigens niet bij DKOD gaan spelen. Zij heeft besloten om haar korfbal-ambi ties op een lager pitje te zetten. Studie Een jaar geleden had Dennis Voshart reeds de stap naar het korfbalwalhalla kunnen maken. Ben Crum. bondscoach en trai ner van PKC. trachtte de 22-ja- rige speler naar Dordrecht te ha len. maar ving bot. Voshart wil de eerst zijn studie afmaken. Hij volgde een vier-jange opleiding aan het CIOS te Goes, die hij eer der dit jaar met goed gevolg af rondde. De aanbieding van DKOD. tot enkele jaren geleden één van de absolute toppers, die na enkele magere jaren de weg omhoog weer is ingeslagen, kwam dan ook op een uitstekend moment. In januari, een dag na de wed strijd Swift-DKOD. werd Vos hart benaderd. „Tjeerd de Jong (ex-internation al en basisspeler van DKOD) belde me en vroeg of ik interesse had om het komende seizoen daar te spelen. Ik hoefde niet lang na te denken, maar heb te gen mijn natuur in niet direct be slist. Ik ben nogal enthousiast en reageer vaak impulsief in der gelijke situaties, maar nu heb ik de zaken eerst even op een rijtje gezet. Op dat moment had ik mijn studie nog niet afgerond. Ik wist ook niet hoe Heieen erover zou denken." Niet verrast DKOD deed Voshart echter een goede aanbieding. Voor hem zou worden bemiddeld in het vinden van een baan in de omgeving van Heelsum. Bovendien zou de club hem helpen aan een wo ning. Dennis Voshart en Heieen van Zaltbommel zetten alles op een rijtje en besloten het erop te wagen. Voshart: „Zo'n maand na mijn eerste contact met DKOD heb ik Floor Schreuders (de trainer van Swift) op de hoogte gebracht van mijn beslis sing. Hij was niet eens verrast. Hij wist dat ik ooit weg zou gaan bij Swift." Schreuders gaf Voshart enkele goede adviezen. Hij raadde de speler aan om DKOD alle toe zeggingen op papier te laten zetr ten. Voshart: „Dat was voor DKOD geen probleem, al is het de eerste keer. dat die club zoiets doet. Ja. ik heb een soort van contractje gekregen. Of ik bij die club geld ga verdienen Nee, ik krijg een redelijke onkostenver goeding, meer niet. Wel heb ik de toezegging, dat als ik bijvoor beeld de huur van mijn flat niet kan betalen, de club zal bijsprin gen." Dienst weigeren Dennis Voshart moet nog in mi litaire dienst, maar zal proberen om daar onderuit te komen. „Ik weiger dienst, vind dat zonde van mijn tijd. Ik zal dan een al ternatieve dienstplicht moeten vervullen en zal daarvoor zelf een mogelijke werkplek bij een overheidsinstantie moeten zoe ken. Nu ik dienst weiger zal ik nog wel voor een commissie moeten verschijnen en met goed onderbouwde argumenten moe ten komen. Ik zal me er goed op voorbereiden." De korfballer, die uitkwam voor de Haagse clubs Phoenix en KVR, All Ready (Zierikzee), TO GO (Goes) en nu aan zijn tweede jaar bij Swift bezig is. hoopt bij DKOD de sprong naar de top te wagen. „Ik weet niet waar mijn grenzen liggen, maar als ik het idee had dat ik het hoogste niet zou kunnen bereiken, dan was ik niet naar DKOD gegaan. Ik wil naar de top en DKOD heeft ook het doel om ooit weer in de zaal- korfbalfinale in Ahoy' te staan. Bovendien is in 1995 het WK korfbal voor landenploegen in de Verenigde Staten. Ik zou daar dolgraag bij zijn en zal alles aan doen om Oranje te halen." Voshart hoopt op een waardig afscheid bij Swift en die kans zit er dik in. De Middelburgse ploeg leidt in de overgangsklasse op het veld en lijkt hard op weg naar de hoofdklasse. Een niveau dat overigens te hoog gegrepen lijkt voor Swift, dat het vertrek van Voshart en Van Zaltbommel nauwelijks zal kunnen opvan gen. Swift zal het inderdaad moeilijk krijgen", vreest ook Voshart. Geen geld Hij heeft twee leerzame jaren ge had bij de Middelburgse club, maar schroomt niet om enkele kritische kanttekeningen te plaatsen bij het beleid, dat er bij Swift wordt gevoerd. „Swift heeft een goede jeugdopleiding en kan in mijn ogen een goede Dennis Voshart (links) wordt op de huid gezeten door DKOD-speler Tjeerd de Jong, die hem daags na deze competitiewedstrijd vroeg om in Heelsum te komen korfballen. foto Oscar van Beest van onze medewerker AARDENBURG - Jan Kolijn uit Terneuzen is twee wedstrijden voor het einde van de competitie opgestapt bij de voetbalclub Aar denburg. De trainer van de afdelings eersteklasser nam zondag na het teleurstellend resultaat (1-1) tegen de nummer laatst Hans- weertse Boys het besluit om het voor gezien te houden. Na de spelers de hand te hebben geschud, sloeg Kolijn de deur in Hansweert achter zich dicht en reed direct daarop naar de boot. De beslissing van Jan Kolijn heeft te maken met de negatieve instelling van een aantal spelers binnen zijn selectie. „Het vloeken en tieren op elkaar, maar ook op de tegenstander en scheidsrechter heeft voor mij de grenzen overschreden. Ik zal zelf ook niet van onbesproken gedrag zijn, maar op deze manier heeft het geen zin meer om verder te gaan. Het ging vooral de laatste maanden mis. Ik had ze daarvoor al eens gewaarschuwd." Volgens Kolijn waren er ook geen mogelijkheden om spelers te straf fen. „Als er elf spelers op de training komen, dan heb je niet te kie zen." Voorzitter Frans van Dongen van Aardenburg onthoudt zich van commentaar. „Ik verwacht nog een telefoontje van Kolijn. Ik ga er dan ook vanuit dat hij het seizoen afmaakt." Aanvoerder Marnix van Rie vindt de kritiek van de trainer aan de ene kant terecht. „Maar het is wel jammer dat hij zijn verplichtingen niet nakomt. Jan Kolijn heeft ook zo zijn emoties en onder druk is het ook bij enkele spelers uit de hand gelopen." Dinsdagavond hebben de spelers onderling getraind. overgangsklasser blijven. Wil Swift meer. dan zullen er spelers van buiten de provincie aange trokken moeten worden. En er zal een betere trainer moeten ko men. Nee, dat is geen kritiek aan het adres van Floor Schreuders (de huidige coach). Ik denk, dat hij in Zeeland de beste is. Voor de club zou het beter zijn om een betaalde trainer van buiten de provincie aan te trekken, maar het bestuur wil daar niet aan. Er is geen geld voor." Dat is mede te wijten aan het ge brek aan sponsors. Swift heeft zelfs geen shirtsponsor. Belache lijk", zegt Voshart. „Er is een commissie, die zich met sponso ring bezig houdt. Ik kan niet beoordelen, wat die mensen doen en weiger ze daarom te ver oordelen. Wel constateer ik, dat er geen grote sponsors binnen komen. Met gerichte acties moet het toch mogelijk zijn om bedrij ven voor Swift te interesseren. Andere clubs in Nederland sla gen daar ook in. Swift biedt be drijven immers de mogelijkheid om goedkoop reclame te maken. Hoe vaak staat er wel niet een wedstrijdfoto van de club in de krant Uit alles blijkt, dat Voshart nog steeds begaan is met de toe komst van Swift. „Ik heb er een fijne tijd gehad. Er wordt in Zee land wel eens gezegd, dat de mensen van Swift arrogant zijn, maar ik heb aan den lijve onder vonden, dat dat onzin is. Ik ben er prima opgevangen, werd ook in het veld uitstekend begeleid. In het begin had ik moeite met het spel. dat Swift speelt, maar ik ben in die fase goed geholpen door spelers als Ralph Gillissen en Leo Langebeeke. die me in het veld hebben gestuurd. Ook Floor Schreuders heeft mij fan tastisch begeleid. Ja, ik heb veel geleerd bij Swift. maar nu voel ik. dat ik toe ben aan een nieuwe uitdaging." Kapelle bekert tegen Internos VLISSINGEN - Zaterdag der deklasser Kapelle voetbalt za terdag tegen Internos uit Etten- Leur in de strijd om de districts beker. Kapelle heeft eerder Kloetinge, Hoek en Arnemuiden verslagen. De wedstrijd wordt gehouden op sportpark Het Groene Woud en begint om 18.00 uur. van onze medewerker GOES - Het coltsteam van de Goese Rugbyclub Tovaal, aangevuld met een aantal spelers van Oemoemenoe, kwam in een keihard duel net iets te kort tegen het sterke Engelse Davenant Foundation. De bezoekers kwamen vrij snel via een penalty-kick op een 0-3-voorsprong, maar nog voor rust antwoordde Tovaal via scrum-half Michiel Sinke: 4-3. In de tweede helft vergrootte Tomas Fransen, na goed voor bereidend werk van Boris van Hoek en Donald Harting, de voorsprong tot 8-3. De thuisclub leek in veilige haven, maar Davenant Foundation kwam halverwege de tweede helft via een penalty-kick en een drop-goal op een 8-9-voorsprong. In de slotfase kreeg Michiel Sinke een riante mogelijkheid om Tovaal via een penalty-kick naar de volle winst te schieten, maar zijn poging faalde. Eindstand: 8-9. van onze medewerker TERNEUZEN - In de achtste voorronde voor de nationale Speedo jaargang-kampioen- schappen, die half juni in Drachten worden gehouden, hebben twee Zeeuwse zwem mers zich geplaatst voor de fi nale. In Terneuzen won Marlie Braber uit de Stormvogel/Ton- ny Leijnse zwemploeg de 800 meter vrije slag meisjes jaar gang 1980 in de tijd van 10.31.1. Met deze snelle tijd zwom ze zich voorlopig als zevende in de finale. Michiel Wondergem van Schel- destroom won bij de jongens jaargang 1981 de 800 meter vrije slag in de eveneens goede tijd van 11.02.0 waarmee hij zich voorlopig eveneens als zevende klasseerde voor de eindstrijd. Van de overige Zeeuwse deelne mers kwam Carolien de Milliano van Scheldestroom bij de meis jes jaargang 1981 op de voorlo pig vijftiende plaats met 11.32.6. De resultaten van enkele be langrijke zwemkringen waren nog niet bij de zwembond be kend. De verwachting is dat De Milliano de finale net niet haalt. Maartje van Keulen staat in haar jaargang op de voorlopige 18e plaats. Uitslagen: meisjes: 400 meter vrije slag jaargang 1982 el: 1. Sara Laine Jansen (ZVS) 6 15.2 2. Ellen van de Velde (ZVS) 6 17,4 3, Ariska Tax (STV) 6.52,6. HUO meter vrije slag jaargang 1981 Carolien de Milliano (ZVS) 11 32,6; Evelyn Verplanke (ZVS) 11.47,6 Kim Verheijden (BRU) 12. 800 meter vrije slag jaargang 1980 kie Marlie Braber (STV) 10.31.1 2. Mai [gi tje van Keulen (STV) 10.50.7 3. ra Temmerman (ZVS) 11.14,7. Jongens: 400 meter vrije slag gang 1982 el 1. Bart Engels (Br 6.06.7 2. Mark Dekkers (STV) 6.09.9 Maurits Wondergem (ZVS) 6.38,5. 800 meter vrije slag jaargang 1981 Michiel Wondergem (ZVS) 11 02.0 Martijn Buijsse (ZVS) 11 3 Angelo Haemers (BRU) 12.29,7. 800 meter vrije slag jaargang 198 Pascal Vemaeve (ZCK> 11.16.5 2 liili van Rosevelt (ZVS) 11.57.8 3. Ron ef| Schmitz (STV) 12.09,0. s d ii: Zweden verovert titel badminton GLASGOW (ANP) - Denemaitn ken is de heersende positie o s 1 badmintongebied in Europ or voor officieel twee jaar kwijt. D n i Deense ploeg stond dinsdaj nacht de Europese titel voor lap ijc denteams af aan Zweden. In d :hc finale in Glasgow werd het n id ruim vijf uur wedstrijd 3-2 vot tat Zweden. Het mannen-dubbe it spel moest de uitkomst brengen sis Het brons was voor Engeland de dat het team van het Gememe .00 best van Onafhankelijke Statei iro met 3-2 versloeg. Schotlan ere werd vijfde. Nederland werd zes da de en degradeert door dit resul in taat naar de B-groep. jird: kko van onze verslaggever Han Gommeren ZOUTELANDE - Zaterdag 11 april 1992 zal voor Meeuwen de geschiedenis ingaan als een historische datum. De degra datie naar de afdeling van de Zoutelandse voetbalclub na dertig jaar KNVB-voetbal werd die dag een feit. Wat rest is voorlopig slechts de herin nering aan lang vervlogen tij den. In de jaren zestig en begin jaren zeventig vervulde de Walcherse club met Arnemui den een toonaangevende rol in het Zeeuwse voetbal. Met voet ballers als Daaf Francke, Daaf Faasse. Leen Dingemanse, Jo Melis en Frans van der Heyde. En met Cas Hubregtse, de door velen voor Meeuwen als „per fecte trainer" omschreven handhaver van orde en disci pline. De door iedereen als het ge denkwaardigst beschouwde wedstrijd was de halve finale om de zaterdag KNVB-beker in 's Gravenzande. Meeuwen ver loor dat duel, in de verlenging, met 4-3 van Huizen, zaterdag de tegenstander van Serooskerke. „Het was de beste wedstrijd die Meeuwen ooit gespeeld heeft", weet oud-speler Frans van der Heyde te vertellen. Het was toen 1969, het absolute topjaar voor Meeuwen, dat in dat sei zoen promoveerde naar de tweede klasse, toen nog het hoogste niveau in het zaterdag voetbal. Het waren dagen, waarin de derby's tussen Arnemuiden en Meeuwen in de tweede klas soms wel drieduizend man pu bliek trokken. Rijen dik ston den de toeschouwers achter de omheining. Ondenkbaar voor amateurbegrippen nu, want zelfs clubs als Middelburg en Goes zijn blij als op een goede dag duizend toeschouwers de poorten passeren. Zelfs het ziel togende VCV Zeeland, voor heen VC Vlissingen, mocht als profclub hoogst zelden zo'n toe vloed aan toeschouwers be groeten als de derby's tussen Meeuwen en Arnemuiden, die verschillende keren onder lei ding stonden van de latere top- scheidsrechter in het betaalde voetbal: Ignace van Swieten. Cas Hubregtse. wiens naam on verbrekelijk is verbonden met Meeuwen, wordt beschouwd als dé trainer voor Meeuwen, dat zich onderscheidde door zijn technisch verzorgde spel. Meeuwen werd dan ook wel eens het Volendam van het za terdagvoetbal genoemd. Tech nisch verzorgd veldspel was en is opmerkelijk in het zaterdag voetbal, waar opportunisme en werklust nog altijd de leidraad vormen. Hubregtse slaagde er in van een bescheiden platte landsclub een subtopper in het zaterdagvoetbal te maken. Van der Heyde Een van die exponenten van dat technisch verzorgde spel. was Frans van der Heyde. die alweer 24 jaar in Kamperland woonachtig is en werkzaam is in het onderwijs. De nu 47-ja- rige voormalige linksbuiten, te genwoordig een hartstochtelijk tennisser, speelde ruim 500 wedstrijden in Meeuwen één. In totaal kwam hij 917 keer uit voor een elftal van de Zoute landse club en scoorde hij 460 doelpunten. Van der Heyde voetbalde tot zijn 41ste jaar bij Meeuwen. „Het was puur toeval, dat er op zo'n klein stukje wereld zo'n mix van talent en getalenteer de werkers bij elkaar zat. Meeu wen was een vriendenploeg, be stond uit jongens, die al vanaf hun schooltijd met elkaar op trokken. Over weggaan naar een andere club hoorde je nie mand praten. Dat kwam pas halverwege de jaren zeventig, toen Meeuwen al over zijn hoogtepunt heen was." De Kamperlanden wiens zoon uitkomt voor Bevelanders, heeft een zeer hoge pet op van de trainingscapaciteiten van Cas Hubregtse. „Hij wist de ca paciteiten van de spelers opti maal te benutten. Cas had veel tijd om mensen extra te trai nen. Ik heb bijvoorbeeld zelf een half jaar lang individueel VLISSINGEN - De voetbalvereniging Meeuwen, opgericht 7 de cember 1948. kende hoge pieken en diepe dalen. Dertig jaar nadat de opmars door vier kampioenschappen vanuit de afdeling, tweede klasse, naar de tweede klasse KNVB werd inge zet, is de Zoutelandse club terug bij af: volgend seizoen speelt Meeuwen voor het eerst sinds dertig jaar weer in de afdeling Zee land. Een kort historisch overzicht: 1962: promotie naar eerste klasse afdeling. 1963: promotie naar vierde klasse KNVB. 1965: promotie naar derde klasse KNVB. 1969: promotie naar tweede klasse KNVB. 1976: Degradatie naar derde klasse KNVB. 1982: Degradatie naar vierde klasse KNVB. 1990: promotie naar derde klasse KNVB. 1991: degradatie naar vierde klasse KNVB. 1992: degradatie naar eerste klasse afdeling Zeeland. extra getraind op meeverdedi gen. Hubregtse lastte ook wel eens een extra, derde training in. Wij trainden twee keer per week, hetgeen in die tijd al heel bijzonder was. Ik vind dat Hu bregtse over het algemeen veel te negatief wordt afgeschil derd", zegt Van der Heyde. Strand Het meervoudig kampioenself tal van Meeuwen had altijd een lange voorbereiding op de thuiswedstrijden. „Dan kwa men we 's morgens om tien uur bij elkaar om te kaarten, stra- tego te spelen. En we gingen ook altijd naar het strand. Hu bregtse tekende dan het veld uit in het zand om de tactiek door te nemen. Een hele mor gen leefde je op die manier naar de wedstrijd toe. De spelers wa ren op en top gemotiveerd." Zoals in 1965, toen het kam pioenschap in de vierde klasse KNVB werd veroverd door een 2-1-overwinning op Smerdiek. Het kampioenselftal van Meeuwen in 1969 dat in dat jaar naar de tweede klasse promoveerde. Staand vlnr: Piet Cyvat, Bram Patte- nier. Jan van de Woestijne, Hans Verstraate, Frans Janse, Lein Dingemanse, Daaf Kasse, Frans van der Heyde. Gehurkt: Chris Leynse, Piet Dingemanse, Leo Flipse, Daaf Francke, Piet Faasse en Leen Dingemanse. Voor 1500 toeschouwers. De be slissing viel in de negenentach tigste minuut; doelpunt Jo Me lis, de in die dagen door veel verdedigers gevreesde spits. Vier jaar later werd Meeuwen ongeslagen kampioen van de derde klasse, in 1969. Izaak Ovaa In dat jaar trad Izaak Ovaa toe tot het bestuur, eerst als secre taris, later als voorzitter. „We hadden in die tijd een bestuur met Cees Cijvat en Piet Franc ke, mensen die al hun vrije tijd in de club staken. Dat deed je. omdat zo'n beetje het hele dorp bij de club betrokkken was. Al les was op voetbal geënt, het was de enige sport. De presta ties van het eerste elftal ston den hoog in het vaandel bij Meeuwen. Als er bijvoorbeeld een verre uitwedstrijd werd ge speeld, stapten we bij Bergen op Zoom even uit om een bos wandeling te maken. De spelers waren er allemaal van door drongen, dat er een prestatie geleverd moest worden", zegt Izaak Ovaa, tegenwoordig wet houder openbare werken en on derwijs van de gemeente Valke- nisse. Toen Meeuwen echter inge deeld werd in een klasse met veel clubs uit Noord-Holland, was dat het begin van de afda ling. „Meeuwen is genekt door de verre reizen", verzekert Ovaa, die tot 1984 in het Meeu wen-bestuur zat. „Meeuwen is destijds begonnen met de spe lers een kleine tegemoetko ming te geven. Niet in de vorm van geld, maar door ze op de weg terug van uitwedstrijden een maaltijd aan te bieden. De leden namen ons dat niet in dank af, maar ik ben er nog al tijd van overtuigd dat we daar goed aan deden. Als mensen zo veel tijd in een club staken, moest je daar wat tegenover stellen. Later kregen de spelers vijf gulden..." „Natuurlijk speelde ook mee, dat de spelers ouder werden en achter die unieke lichting geen echt nieuw talent zat. Eén sei zoen op en neer reizen elke twee weken, gaat nog wel. Maar op den duur ging dat opspelen." Ovaa werd op slag een bekende in de amateurvoetballerij, toen hij ervoor vocht, dat Meeuwen weer ingedeeld zou worden bij de Rotterdamse clubs. „Ik had Fokke Remmers (bestuurslid amateurvoetbal en competitie leider zaterdagvoetbal) mee. Dosk wilde graag met ons rui len van klasse. Maar ja, je kent de KNVB. Men komt daar nooit E Frans van der Heyde, de voormalige linksbuiten van Meeuwen met de plakboeken die hij als een dierbare herinnering bewaart. foto Willem Mieras terug op een eenmaal ingeno men standpunt." En zo werd de neergang van de eens zo gevierde club een on vermijdelijk gevolg. Toch duur de het nog tot dit jaar, voor de degradatie naar de afdeling een feit werd. Maar de manier waar op dat gebeurde, was veelzeg gend. Bij het vertrek van Huug van Ieperen dit seizoen had Meeuwen slechts twee scha mele puntjes veroverd. De al gedegradeerde ploeg staat nu met zeven punten uit 21 wed strijden treurig onderaan. Vo rig seizoen was het zelfs nog er ger. Toen degradeerde Meeu wen, na een korte opleving via een promotie in de nacompeti- tie naar de derde klasse, met slechts vijf punten. Topamateurvoetbal is al jaren lang geen begrip meer in Zoute- lande, waar vrijblijvendheid steeds boven presteren ging. De Zoutelandse vereniging wil echter de weg omhoog weer in slaan. Ben van de Ketterij, die de laatste jaren succesvol was met Dauwendaele. wordt ko mend seizoen de nieuwe hoofd trainer. De bij Arnemuiden ont slagen Wim Ovaa komt via de achterdeur weer terug in de voetballerij: de Zoutelande- naar, die jarenlang in Meeuwen 1 speelde, wordt jeugdcoördi- nator. André de Graaf krijgt de verantwoordelijkheid voor het tweede elftal. Een van de stuwende krachten achter de omzettingen bij Meeuwen, is Dave van de Voor de. „Het is diep treurig, dat er zo weinig uit de jeugd is geko men de laatste jaren. Er liep hier talent genoeg rond, maar als ik zie wat daarvan terecht is gekomen. Het is diep triest dat een club met zo'n historie, zo diep is weggezakt", vindt Van de Voorde, sinds vorig jaar be stuurslid bij de Zoutelandse club. „Meeuwen is een fantastische club, daarom ben ik er ook inge sprongen. Er was de laatste ja ren totaal geen discipline meer in het eerste elftal. Wij denken dat Ben van de Ketterij iemand is, die dat kan terugbrengen bij Meeuwen. Vorig seizoen had den we als doelstelling derde van onderen te worden in de derde klasse. Dat is toch niet hoog gegrepen. Als je daar als trainer niet aan kan voldoen, dan zit er iets niet goed. Ik vind dat een eerste elftal moet pres teren. Er zitten daaronder re creatieteams genoeg. Laatst hebben we thuis met 4-1 van GPC gewonnen. Het was een bloedstollende wedstrijd, het had net zo goed andersom kun nen zijn. Maar op die thuisover winning hebben we wel twintig maanden moeten wachten. Dat moet veranderen. Dat moet ook lukken, al zal dat een paar jaar duren, want we hebben een jong elftal. Maar de voetballerij gaat nog van Meeuwen horen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 24