Driebandenteams streden om titel Jubilerende tafeltennisclub Tom Schelfhoui wil hogerop mc Blue Diamonds Kampioensploej Bevobo niet zo superieur meer sport Den Ouden Arend uit Sint Jansteen haalt eindzege in district Schaaknacht in Sluis met meer deelnemers Kalender van WZA VRIJDAG 20 MAART 1992 van onze biljartmedewerker BIERVLIET - Jarenlang is de competitie voor teams in het biljartdistrict Zeeuwsch- Vlaanderen een zorgenkind ge weest. Anders dan op Walche ren en de Bevelanden, waar elk seizoen minstens 80 teams in schrijven (en men deze week zelfs van start ging met 33 teams in de spelsoort bandsto ten), mocht wedstrijdleider Guiljam Pladdet uit Sluiskil ve le jaren blij zijn als hij 20 club- teams bij elkaar kreeg. Zonder veel resultaat overigens, want jaar in jaar uit was de deelname ondermaats. Tot bij de start van het huidige seizoen dan. Teamleider Eddy de Wispelaere. de opvolger van Pladdet, zag tot zijn niet geringe Kaartingen EMMAHAVEN - In café 't Ver dronken Land in Emmahaven is een kaarting gehouden met 24 personen. Uitslag 1 P Leeraerl; 2 P. de Nijs; 3 B van Duysse. eindstand 1 P Leer- aert; 2 A cïe Baar: 3 B van Duysse OSSENISSE - In zaal Hof ter Nesse in Ossenisse is een kaar ting gehouden met 44 kaarters. Uitslag, bieden: 1 mevrouw Blom- maert: 2 H. Warrens, 3 A. Rottier; jo- kenv 1 mevrouw van Damme. 2 me vrouw De Rijk. 3 mevrouw Assel- man. HULST - In café Blommaert in Hulst is een kaarting gehouden met 22 personen. Uitslag bieden 1 G Giezen; 2 I de Winkel. 3 3 J Schenkels; jokeren 1 mevrouw De Kesel; 2 mevrouw De Bruyn; 3 H. van Hoeye In café De Kroon is een schieting ge houden met 87 deelnemers. Uitslag bieden: 1 B van de Bos. 2 J Verhelst3 J de Waal, jokeren 1 me vrouw Van Opdorp. 2 mevrouw Van Acke, 3 J van der Hooft. In deze gelegenheid is voorts een kaarting gehouden met 58 deelne mers. Uitslag, bieden 1 J Ferket: 2C Oos terling; 3 J. Schaalje; jokeren: 1 me vrouw Taalman. 2 mevrouw Schaal je; 3 mevrouw Vermeulen. KLOOSTERZANDE - In café De Kombuis in Kloosterzande is een kaarting gehouden met 45 deelnemers. Uitslag bieden: 1 C de Kort, 2 N, Goossen, 3 J. Hoogstad, jokeren: 1 A de Waal. 2 mevrouw Verschuren; 3 mevrouw De Kort vreugde dat niet minder dan 39 teams zich hadden aangemeld- Een record, waarbij overigens opgemerkt dient te worden dat de helft inschreef in de spelsoort driebanden. Gelet op de popula riteit van het driebandenspel -niet zó verwonderlijk, maar toch... „De groei is er zeker nog niet uit verwacht Fred Ballegeer uit Biervliet. De 38-jarige speler van BCD, die bij het seizoenbe- gin de taak van de zieke De Wi spelaere overnam, is daar erg be slist over. „Ik verwacht dat de groei nog doorzet. Links en rechts hoor ik in het district ge luiden die erop wijzen dat er vol gend seizoen weer meer teams deel gaan nemen." Fred Ballegeer, die van de ene op de andere dag een berg werk moest verzetten om deze team- competitie soepel te laten verlo pen. vindt het niet zo vreemd dat de belangstelling eindelijk een keer los is gekomen; „Biljarten voor teams is een uiterst pret tige vorm van vrijetijdsbeste ding, De gezelligheid om met een vaste ploeg vrienden op te trekken speelt een rol. maar dat hoeft niet ten koste te gaan van de prestatie." De wedstrijden zijn dit seizoen zonder enige wanklank verlo pen. Fred Ballegeer verwacht dan ook dat het teambiljarten zich in de toekomst zelf gaat ver kopen „Ik sta er zeker niet van te kijken als we volgend seizoen weer een record halen", zegt de interim-wedstrijdleider. Maar ondanks het vele werk zal Balle geer desgevraagd positief reage ren op een verzoek om „de han del van Eddy de Wispelaere defi nitief over te nemen." Getuige de prestaties in de drie poules driebanden, waar het team van Den Ouden Arend ten slotte kampioen werd en in de poules vrij spel (Cl, C2 en C4) heeft Fred Ballegeer op dat punt zeker niet overdreven. Van de 19 teams driebanden werden, na vaak felle strijd, de teams van Den Ouden Arend uit Sint-Jan steen, DOS uit Hoek en De Smickel uit Hulst winnaar in hun poule. Den Ouden Arend deed dat met overmacht, De Smickel ging in de tweede competitiehelft met miniem verschil over SBC uit Sluiskil (47 om 44 punten i en in poule II moest zelfs het procen tueel gemiddelde de winnaar aanwijzen, nadat DOS en KOT uit Terneuzen gelijk eindigden. DOS haalde het met 90.8 om 86.1. De kruisfinales tussen de drie teams, nodig om de kampioen aan te wijzen, kenden een spec taculair verloop. Nadat DOS zo wel van Den Ouden Arend als van De Smickel met 7-0 had ver loren, kon Den Ouden Arend na de 4-3 winst op De Smickel wor den gehuldigd. Eddy Nachte- gael maakte met een algemeen moyenne van 0,892 en een hoog ste serie van 10 caramboles de meeste indruk. Opmerkelijke prestaties kwamen in dit drie bandengezelschap verder van Het winnende driebandenteam van Den Ouden Arend met vlnr. Eddy Nachtegael, Eddy van Goelhem en Eddy d'Hooge. foto Camile Schelstraete Theo Platjouw (0.912), Frits Bakker (0.909) en Fred Ballegeer (serie van 8 caramboles). Resultaten driebanden De resultaten ln de drie poules drie banden waren Poule 1: 1 Den Ouden Arend. Sint- Jansteen (Eddy Nachtegael. Eddy van Goethem, Eddy d'Hooghei 55 punten. 2 WBC Walsoorden 40; 3 De Kastelein. Eede 32 (89.6), 4. Bierwin keltje. Terneuzen 32 (84,0). 5 CBC. Clinge 31; 6. De Smickel II, Hulst 20 Poule 11:1 DOS, Hoek (Wim van de Velde, Nico Kalden, Benjamin Klaassen) 51 punten (90.8); 2. KOT, Terneuzen 51 (86,1); 3 NASA, Axel 45. 4 ACA. Westdorpe 44; 5 GBC II. Groenendijk 42, 6 BCD, Eede 39, 7, WBC II, Walsoorden 22 Poule III: 1 De Smickel, Hulst Rob Claerhoudt., Theo Schauwaert, Wal ter Mortier) 47 2. SBC, Sluiskil 44. 3. GBC I. Groenendijk 42; 4. WBC III, Walsoorden 30; 5. TMW, Sluis 24, 6. ABC, Breskens 23 Om het kampioenschap: 1 Den Ou den Arend 11 punten; 2. De Smickel 10; 3 DOSO Vrij spel De spelsoort libre (Clkreeg een boeiende finale. Na een sterke start kende BW uit Terneuzen een inzinking. Het team wist tenslotte slechts één punt voor te blijven op een sterk aandrin gend De Smickel. BW dankte het kampioenschap vooral aan Marijn Geirland. die een serie van 255 caramboles maakte en met een algemeen gemiddelde van 14.90 afsloot. Theo Verlinde (in C2). Walter Mortier. A. Joos en R. de Vreeze (in C4) kwamen sterk voor de dag. In C4 werd tenslotte om het kampioenschap gestreden tus sen de teams van ABC uit Bres kens en Atlanta uit Sluiskil. ABC won dat duel met 6-2. De gedetailleerde uitslagen in de spelsoort libre waren CI 1 BW, Terneuzen (Marijn Geir land. Joke Breur, Bert Timmer) 49 punten 2 De Smickel, Hulst 48; 3 SBC. Sluiskil 36, 4. HBC "34. Clinge 35. C2: 1, De Smickel. Hulst (Robin Claerhoudt, Jan de Rijke, Theo Schauwaert) 44 punten; 2. CBC. Clin ge 39.5, 3. Ed Horemans I. Axel 37; 4 OBV, Oostburg 34; 5. Ed Horemans II. Axel 33; 6 SBC. Sluiskil 22,5. C4A: 1 ABC. Breskens (Jan Cruson. Peter Vermeulen, Leo Steijaert, Joop Hoogstad) 48 punten; 2. De Smickel, Hulst 46; 3. NASA, Axel 35; 4. OBV, Oostburg 33, 5. BCD I. Eede 18 C4B 1 Atlanta, Sluiskil (Wilfried de Winne, Willy van Limmen, Jean-Ma- rie van Tatenhove. Tony Willemsen) 45 punten; 2. GBC, Groenendijk 39; 3 BCD II, Eede 35; 4. TMW, Sluis 32; 5. DOS, Hoek 29. van onze medewerker SLUIS - Zo'n 35 schakers zetten vrijdagavond in Sluis de dage lijkse beslommeringen opzij om zich een nacht lang bezig te hou den met hun sport. De voor gaande edities van de Schaak- nacht van Sluis waren zo suc cesvol. dat de schaakvereniging 'De Sluisse Toren' zonder dis cussie besloot voor de zesde achtereenvolgende keer de or ganisatie op zich te nemen. „We hebben weer meer deelne mers dan vorig jaar", stelt secre taris Frank van den Neste met voldoening vast. „Naast een ze vental leden van onze eigen ver eniging komen er schakers uit Oostburg. een delegatie uit Ter neuzen en een zevental Vlis- singse spelers. En natuurlijk is er ook weer een tlink aant-al zuiderburen aanwezig." Onder de deelnemers is ook de jeugdige Marco Dieleman, die vorig jaar enigszins verrassend de winst in de Schaaknacht op eiste. De jonge Terneuzenaar kan felle tegenstand venvachten van de Duitser Ries, al twee maal eerder winnaar, en de gere nommeerde Yf Slabbinck uit het Belgische Blankenberge. Maar ook de Vlissingers Michael Wise. AARDENBURG - Tij dens de algemene jaar vergadering heeft de West-Zeeuws-Vlaamse Automobiclclub (WZA) de rittenkalender 1992 samengesteld. De Schor- reblomrit, traditioneel de opening van de WZA -kalender, trok zondag een wat geringere be langstelling dan in voor gaande uitgaven. Gelet op de lichte stijging van het aantal deelnemers vorig jaar kijkt het WZA -bestuur toch optimis tisch tegen het nieuwe seizoen aan. De rittenkalender 1992 ziet er als volgt uit; 12/4 Watertorenrlt: 10/5 Rode Kruisrit; 31/5 Smokkel- routetocht; 23'7 Badrit Breskens; 30/7 Badrit Cadzand; 6/8 Badrit Groede; 20/9 Kreekerit: 1110 Osseweirit; 8 11 Trainingsrit: 22/11 Bel- fortrit; 13/12 Wildrit. Naast de strijd om de clubkampioenschappen in de diverse klassen wordt voor de badritten een apart klassement opgemaakt. Paul van Dijke en Paul van Rooyen zijn zeker niet kansloos. Toch komen lang niet alle scha kers naar Sluis met de intentie met de winst aan de haal te gaan „Velen vinden de sfeer erg belangrijk", weet Van den Neste „Zo'n hele nacht samen optrek ken geeft veel gezelligheid en uitwisseling van schaakervarin gen". Toch lopen in de vroege ochtenduren de spanningen bij de kandidaat-winnaars soms hoog op. „Daarom is het goed dat scheidsrechter J.de Jager dan aanwezig is om volkomen onpartijdig te kunnen arbitre- ren". De opening vindt om negen uur in gemeenschapscentrum 't Zoute Vestje plaats door burge meester Everaers. Om half tien starten de eerste partijen die 15 minuten duren. Ieder werkt 12 partijen volgens het Zwitsers systeem af, waarbij na iedere ronde een pauze van 10 minuten is gepland om wat bij te komen van de inspanningen. Na de vier de en achtste ronde is er een hall uur rust. Van den Neste en Ad van Oir- schot dragen met behulp van de computer zorg voor de planning en het registreren van het wed strijdverloop. „We doen zelf ook bewust niet mee want we heb ben de handen dan volkomen vrij om alles goed te laten verlo pen". Traditiegetrouw schuiven de dan ongetwijfeld vermoeide schakers rond half zeven zater dagochtend aan voor een geza menlijk ontbijt. Daarna wordt de uitslag bekendgemaakt waarbij voor de winnaar een an derhalve meter en 22 kilo zware trofee klaarstaat. „Het is niet te hopen dat de winnaar met het openbaar vervoer is gekomen, want dan kan die trofee zeker niet mee naar huis", concludeert Van den Neste lachend. De eerste tien van het klasse ment ontvangen daarnaast geldprijzen die dit jaar aanzien lijk zijn verhoogd. Zo neemt de winnaar naast de trofee ook nog 250 gulden mee naar huis. „Dankzij de medewerking van de sponsors hebben we een mooi prijzenschema kunnen vaststel len". Voor alle deelnemers is er een door kunstenaar Van Mierlo vervaardigde herinnering. Bridge De Oostburgse re creatie bridgeclub speelde in ho tel Du Commerce voor de lad dercompetitie. De uitslagen Groep A 1 de heer Langedijk, me vrouw de Ruijter; 2 echtpaar Brug ge. 3 echtpaar de BadLs. 4 heren Hermans De Nooijer Groep B: 1/2. echtpaar Den Hamer en echtpaar Verduijn. 3 de heer Van der Hooffmevrouw Verbist4 heren Pie- laeUDe Ruijter. Jaap Buijze installeert de tennistafels voor een clubavond. foto Camile Schelstraete Toekomst ziet er weer zonnig uit voor ONA uit Oostburg van onze medewerker OOSTBURG - De Oostburgse tafeltennisvereniging ON A werd veertig jaar geleden op gericht en is daarmee één van de oudste tafeltennisclubs in Zeeland. Het is een tijdperk geweest, waarin voor- en te genspoed elkaar afwisselden. Het bestuur is niet voorne mens het jubileum uitgebreid te vieren. „Daartoe ontbreken de geldelijke middelen", weet secretaris Jaap Buijze. „Maar we hebben er ook niet echt bij stilgestaan. Ook zonder het te vieren draaien we gewoon door als een enthousiaste club met een goede sfeer". Jaap Buijze weet waarover hij praat, want al zo'n twintig jaar is hij één van de stuwende krachten binnen de club 'Ont spanning Na Arbeid". Als spe ler van het tweede, in zijn be stuursfunctie. maar ook bij voorbeeld bij kleine dingetjes, zoals op maandagavond de ta fels gereed zetten voor de com petitie of training. ..Vanuit mijn werk in de verpleging", vertelt hij. „in het Oostburgse ziekenhuis, ben ik vrij perfec tionistisch ingesteld. Dat ver taalt zich ook naar de club". De tafeltennisvereniging heeft vooral veel te danken aan Jo- han Aers, die lange tijd ge zichtsbepalend was voor ONA. In de jaren zeventig had de club zo'n veertig leden en zes teams in competitie. „Dat was op ons hoogtepunt", zegt Buijze. „In 1973 organiseerden we ook het Zeeuws kampioen schap in de sporthal". Een eve nement waar hij zelf mat extra tevredenheid op terugkijkt, omdat hij het kampioenschap vierde klas binnenhaalde. Daarna kwam er lelijk de klad in, met als absoluut diepte punt het voornemen tot ophef fing. „Er waren slechts vijf le den meer overgebleven. Het was weer Johan Aers die zijn schouders er onder heeft gezet en de vereniging nieuw leven heeft ingeblazen". Bovendien had de verhuizing van de slechte accommodatie in de voormalige openbare school naar het fraaie gymlokaal van de Prins Willem-Alexander- school een positieve uitwer king. Momenteel, met 17 senioren en 9 junioren van wie een deel puur recreatief speelt, komt ONA met twee seniorenteams uit in competitieverband. In de eerste en derde klasse wordt strijd geleverd om de onderste plaats te ontlopen. „Logisch", aldus Jaap Buijze. „vooral als je ziet dat het oud ste lid 47 en de jongste tien jaar is." Talent verloren Bovendien ging er het laatste jaar nogal wat talent en erva ring verloren. Van de vaste kern van het eerste team bleef alleen de talentrijke Jacky Aers over. Hans de Block haakte af omdat hij het op een wat hoger niveau wil proberen en Johan Boerjan is enkel nog beschikbaar als reserve. „Al bij al een fikse aderlating", stelt Buijze vast. „Erwin van Steen vanuit de jeugd en Ben Sanders uit het tweede team hebben de open gevallen plaatsen naar beste kunnen overgenomen, maar hebben vanzelfsprekend nog wat problemen om hun draai in de eerste klas te vinden." De club boekte leuke succes sen tijdens de laaststgehou- den Zeeuwse kampioenschap pen. Pascal Hamelinck en Erik de Bruijne veroverden de titel in hun leeftijdsgroep bij de jeugd en pakten ook nog de titel in het dubbelspel mee. Daarnaast veroverde Erwin van Steen de titel bij de senio ren G en voorzitter Roman Le- cluyse bereikte samen met Buijze de finale in het dubbel spel. Een erelijst waarop men in Oostburg best trots is. „We willen, net zoals de Zeeuwse bond. het tafeltennis onder de jeugd stimuleren. Een erkende trainer is er weliswaar niet, maar penningmeester Johan Aers uit Sluis begeleidt elke vrijdagavond de jeugd opti maal. Dat zijn jongeren die niet aan de competitie deelne men. „Er bestaat weinig be hoefte aan en bovendien be drijven de meesten ook nog andere sporten. Er wordt vriendschappelijk en om de clubkampioenschappen ge speeld." Fanatiek Hoewel Buijze erkent dat ta feltennis niet de meest ideale kijksport is, blijft hij zelf gefas cineerd door het spel met het kleine balletje. „Je moet het eens beoefend hebben om te weten wat het inhoudt. Het is man tegen man op een kleine speelruimte en vraagt een enorme concentratie. Je bent individueel bezig, maar toch ook als deel van een team. Ik ben zelf nog steeds heel fana tiek." De Oostburgse club, met spe lers en speelsters uit heel de streek, is de enig overiggeble- ven vereniging in de regio die in competitieverband uit komt. Degradatie van de bei de teams ziet Buijze niet als een echt probleem. „Ik denk dat we uit moeten gaan van een tweede- en een vierdeklas ser". stelt hij realistisch. „Daarbij moet dan gewerkt worden aan stabilisatie van het spelpeil. We hebben een goede accommodatie, nieuw aangeschafte tafels en kunnen van ons kleine budget rondko men. Het bestuur draait soe pel en het ledenbestand is al jaren stabiel. Er is nauwelijks verloop. Dat is voor nu én voor de toekomst een goed teken." Tom Schelfhout was in de pas afgesloten competitie één stuwende krachten bij Blue Diamonds. foto Camile Schi van onze medewerker TERNEUZEN - Voor Tom Schelfhout (3D is het al weer het vijfde jaar dat hij in de hoofd macht van de rugbyclub Blue Diamonds in Terneuzen speelt. Schelfhout, die op 26-jarige leef tijd bij toeval met het rugby in aanraking kwam, is in die vijf seizoennen uitgegroeid tot één van de steunpilaren van het team. Hij had er dan ook een be langrijk aandeel in dat Blue Diamonds zich wist te handha ven in de derde klasse, waar de club vorig jaar naar promoveer de. Dat mag op zijn minst merk waardig heten, omdat Schelf hout het rugby bij de competi tiestart, ondanks twee kam pioenschappen op rij, niet meer zo zag zitten. Tom Schelhout: „Je redt het in deze klas niet meer met enkele goeie individuele acties van een speler, maar komt het op team werk aan. Ik stond eerste center, een positie waar je afhankelijk bent van de ballen die je van an deren krijgt. Dat sprak mij niet meer zo aan. Wat m'n motivatie dus zeker niet ten goede kwam." Een blessure van scrum-half Christopher Thomas droeg er in direct toe bij dat het 'heilige vuur' bij Tom Schelfhout weer ging branden. „Toen Thomas geblesseerd raakte werd ik dooi de trainer als scrum half ingezet. Van een meer afwachtende spe ler werd ik de spelbepaler." Meer aspecten Hij kwam op die positie ook tot de ontdekking dat het rugbyspel veel meer aspecten in zich draagt dan hij als eerste center ooit voor mogelijk had gehou den. „Je vervult op die positie een erg belangrijke rol in het team. Ik kreeg er dus weer echt zin in. Het trainen ging me ook ineens een stuk beter af. ik wilde niet falen en bewijzen dat ik het aankon. Weetje wat het is: als je als scrum half een slechte dag hebt. dan is dat voor iedereen merkbaar." Schelfhout leverde niet alleen als scrum half een belangrijke bijdrage tot het behoud van het derde klasserschap van de Ter- neuzense Blue Diamonds. Met zijn gave traptechniek wist hij uit menige penalty-kick of con version het leer feilloos tussen de palen te plaatsen. Zodoende heeft heel wat puntjes voor zijn team verdiend. Schelfhout: „Ik heb er geen ver klaring voor. Sterker snap zelf niet hoe het m lukt, soms zelfs uit e moeilijke hoek. om date sen die palen te prikki schien is het een kwe: ontspanning. Gewoon blijven en er vanuit gaan je wel lukt." Over de progressie die h na de winterpauze te z zegt hij: „Het is het werl hele ploeg. De basis is br worden. De rugbysport i slecht imago. In veler o| het altijd een spelletje vg geweld met een vehoogd factor voor wat blessui gaat. Ik vind dat onbegi als je weet dat er bijna gt sures voorkomen." Middenmoter „Gelukkig", zegt hij, steeds meer mensen die dere kijk op rugby krijge door lopen nu ook in hel team een aantal spel moeiteloos in het eersi meedraaien. Dat is onzt op dit moment. Omdat e aantal spelers in onregf diensten werken, moe nogal eens met invaller: In het begin van het se: verde dat nogal eens pr( op. We behoorden dan o< degradatiekandidaten, winterstop was daar ge ke meer van. We verlori één wedstrijd en zijn al middenmoter geëindigd Toch is Schelfhout nogi maal tevreden. Hij st naar om met met BI monds een stapje hogen men. Schelfhout: „Hetp de sport speelt voor voorname rol. maar ook tatie telt natuurlijk. Ik we binnen twee of drie stapje hoger moeten kui -..We hebben in Adrew J zeer kundige trainer. E die als speler zijn kw heeft bewezen en het ooi de groep weet over te dn beschikken nu ook over tal jeugdspelers, die sai Oemoemenoe en Tova jeugdcompetitie spelen der is er bij Blue Diam< uitstekende organisati bouwd. Dat zijn allemai dat de rugbysport Zeeuwsch-Vlaanderen in de lift zit." Zelf wil hij zeker nog ee drie op dit niveau mee „En in die drie jaar hoo een kampioenschap te vieren", zo besluit Schel TERNEUZEN - Begint er sleet te komen op de kampioensploeg van Dees of lijdt de beste ploeg van de laatste jaren in het Ter- neuzense bedrijfsvolleybal in de voorjaarscompetitie aan vorm- en concentratieverlies? Die vraag stelt de concurrentie in de hoogste klas van de Be- vobo-competitie zich nu Dees niet meer die overmacht ten toon spreidt, die de ploeg eerder ongenaakbaar maakte. Het directe resultaat daarvan is wel dat links en rechts punten verloren gaan en de 3-0 score maar sporadisch meer op het wedstnjdformulier komt Na Dow (3-1). Lichtland (2-1 ien V.& V, (2-1) wist deze week Broodje Ben de kampioenen een set te ontfutselen. Het waren er bijna zelfs twee. maar 16-14 in de opemngsset bracht Dees nog net met de hak ken over de sloot. Daarna moest de tweede set echer worden in geleverd (115) en zorgde 8-3 in de derde set nog net voor de 2-1 overwinning In de hoogste klas stond ook het degradatieduel tussen Dow en Scharmga op het programma. Dow was aanvallend zoveel ster ker dat de tegenstander geen schijn van kans kreeg ll 15-l)en na de promot schijlijk meteen wee gaat naar 1B. De uitslagen- Scharmga 3 Dow 3-Bliek Vos 3-0; Ll ASTER 0-3; B.& S -Geme Interver/SSport-PSV 1 uitl Deltan 1 3-0: Havenschap- de 2-1. VC Notabene-OoS Broodje Ben-Dees 1-2; Sd Neelemans 1-1. Dees 21 Dow-Scharmga 3-0; West college-Zeevla 3-0: Dow 2- 2-1. Rabobank-Lichtlandl I)e standen IA Peugeot Dees 8-20. StU -14; Lichtland 7-13; BrooÖJ V V 7-8; Dow 8-8 Schar 1B Westerscheldecolk) Scharmga 2 8-14. Lichtlanl Pooler 7-13. Neelemansw -8. NHI7-6 2A Interver/SSport 7-16.1 De Hoop 7-12. Dow 2 8-11; PSV 7-8: Gemeente 7-6. 2B Rabobank 8-19. Ddt Deltan 2 8-13. PSV 2 8-11:1 Lichtland 3 7-7, Philips "4 3A Dow 3 8-20; ABN 8-19. de 8-13. Scharmga 3 7j schap 7-8. Gemeente 2 7 Vos 7-1 3B ASTER 8-21. Voorwal -16. VC Notabene 8-13; Lid 12. B& S. 8-9. Oosthod meen te 3 7-1

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 46