Strandloop onderonsje Belgen Ko Dieleman verslaat alle favorieten Scheldesport verliest topwedstrijd in Goes Scheldesport verslaat De Kikkers Kampioenen WZA gehuldigd Zaalvoetbalstrijd regionale klas bij dames bijna beslis Kampioenen Sasse volleybal bekend sport E Ignace van Nevel weer eens de snelste in Breskens Twee overwinningen turnsters van EMM MAANDAG 16 MAART 1992 van onze medewerker BRESKENS - Aan de boorden van de West Zeuwsvlaamse kust was het zaterdag wederom Ignace van Nevel die het trim merspeloton zijn wil oplegde. Afgetekend won de atleet uit Maldegem de Strandloop, waarin de Belgische deelne mers de dienst uitmaakten. Vanaf camping Napoleonhoeve gingen ruim 100 deelnemers van start. Dat veld kreeg te maken met een nieuw parkoers ten op zichte van de vorige Strandlo- pen. wantin de 4,7 kilometerlan ge omloop zat nu een erg lastig stuk mul zand verwerkt. Marco van der Meulen was dege ne die zich daar nog het meest op verkeek. Als deelnemer op de 9.4 kilometer ging de Oostburger er meteen na de start als een beze tene vandoor, maar in de slotfa se liep hij dubbelhard tegen de man met de hamer aan. Peter Remm,' dankzij zijn deelname aan de Midwinter Halve Mara thon inmiddels toch ietwat erva ren met het lopen over strand, passeerde Van der Meulen een kilometer voor de meet en liep daarna nog zover uit dat hij de zege met een verschil van ruim een halve minuut voor zich op eiste. Op de langste afstand i 14.1 kilo meter i raakte favoriet Ignace van Nevel met in paniek van de vroege ontsnapping van Marco van der Meulen. Wel maakte de Maldegemmer ook de sprong uit het peloton, maar zijn krachten goed verdelend zette hij de ach tervolging in. Na 3 kilometer passeerde Van Nevel de koplo per en bij de eerste doorkomst had hij al een groot gat geslagen. Sprong Achter de Belg had zich intussen een groepje gevormd niet daarin van eigen bodem Eddy Vink, Hans Cornelis en Ron Goossen en - net als de koploper uit Mal degem - Eric van Nevel en Dan ny Goethals. Deze laatste waag de in de tweede ronde de sprong naar Ignace van Nevel, maar de ze liep te sterk om zijn leidende positie in gevaar te laten komen. Ignace van Nevel werd derhalve de verdiende winnaar, met op een ruime afstand achter zich Danny Goethals. Eddy Vink bleek de sterkste uit het reste rende groepje. Met een derde plaats kon de Westdorpenaar te rugzien op een uitstekend optre den. Op de 4.7 kilometer ging de strijd voornamelijk tussen Er- win Camphens uit Zelzate en Francois Begijn uit Hoek. Cam phens had uiteindelijk het beste eindschot. Bij de jeugd (1,6 kilometer) liep Karin Stolk uit Sint Kruis zich in de kijker door alle deelnemers voor te blijven. De uitslagen: 14,1 km. - heren 1 Igliace van Nevel (Maldegemi 47 55.2 Danny Goethals (Maldegemi 48 57. 3. Eddy Vink (Westdorpei 51 32, 4 Eric van Nevel (Maldegemi 51 42. 5. Hans Cornells (Groedei 52 15. 6 Ron Goossen (Cad- zand) 52,47, 7 Eric Verschraegen (Lo- vendegemi 53 48. 8. Frans Daelman (Breskens) 55 22. 9 Andr'e Cornelis (St. Laureins) 56 36. 10 Andr'e Mor- cus (Temeuzem 56.39. Dames: 1. The- rese van Lare (Sluis) 57.55 9,4 km. - heren: 1 Peter Remmé (Ter- neuzen) 32 15. 2. Marco van der Meu len (Oostburg) 32 46.3 Edwin de Jae ger (Westdorpei 33.40. 4. Danny Ver sluis (Watervliet) 33.42, 5. Eddy Kox (Sas van Gent) 33.42. Dames: 1Gina de Cap (Assenede) 35.25. 4.7 km. - heren 1 Erwin Camphens (Zelzate) 15.59. 2 Francois Begijn (Hoek) 16.05, 3 Lennard Nicolai (Breskens) 18.14. 4 Herman Ver- schaeve (Aardenburg) 18.16, 5 Wal ter van Hee (Oostburg) 18.44. Dames: 1 ChristaBecui Aardenburg) 21.36,2 Miranda Barendsen (Terneuzem 23.07. 3 Jolanda Bakker (Temeuzen) 23.11. 1,6 km. ijeugd) 1 Karin Stolk (St. Kruis) 5.41, 2 Ruiger Veerman (Aar- denburgi 5 50, 3 Robert-Jan Goos sen (Axel) 6.26.4 Diederick Veerman (Aardenburg) 6 31. 5. Gert-Jan Goos sen (Axel) 6.33. Joke Veraart van het Racketcentrum in Temeuzen verrichte voor het toernooi de openingsstoot. Vlnr Jac de Maat, Ko Dieleman (de latere kampioenGeorge Mahu, Jo Blommaert, Bram de Kraker, George Roets en Cees Wissel. foto Camile Schelstraete van onze biljartmedewerker TERNEUZEN - Jo Blommaert van de biljartvereniging HBC '34 uit Hulst weet sinds zondag ook dat een biljart wedstrijd nooit gespeeld is voodatr de laatste caram bole is gemaakt. Hij ondervond dat gisteren in het kam pioenschap tweede klas bandstoten in het Terneuzense Racketcentrum. Vijf ronden was deze geroutineerde Hulstenaar ongeslagen gebleven en op de slotdag ha perde de machine. Daardoor kreeg het toernooi plotse ling weer drie kanshebbers op de toernooizege. Ko Die leman bleek in de finale over de beste eindsprint te be schikken. Dat was de verrassende ontknoping van een aantrekke lijke eindstrijd. Met een overigens verdiende winnaar, daar kon na de ongeslagen reeks van deze eindwinnaar geen twijfel over bestaan. Maar na een reeks van vijf ge wonnen partijen zag het er niet direct naar uit dat koplo per Jo Blommaert zich in de slotfase nog zou laten ver rassen. In de aanloop had de HBC-speler, die ook een riante kans om te promoveren aan zich voorbij zag gaan, het toernooi met schijnbaar gemak naar zijn hand gezet. Maar in de voorlaatste ronde bleek de leider plots volko men van slag. Hij had voor de uiterst gevoelige 75-29 ne derlaag tegen De Maat ook geen andere verklaring dan dat hij helemaal vast was komen te zitten. Toen Jac de Maat dat al snel in de gaten kreeg aarzelde de KOT-spe- ler ook geen moment om zijn tegenstander een eerste mentale tik uit te delen. Die overwinning bracht de spanning volkomen terug. Bij verlies van De Maat zou Blommaert immers al vrij wel zeker geweest zijn van de toernooiwinst. Na de ne derlaag echter waren er plots weer drie titelkandidaten: de winnaar van de slotpartij Dieleman-Blommaert kon meteen door naar de huldiging, een eventuele remise kon De Maat nog de titel opleveren. De Maat kwam in zijn slotoptreden weliswaar tot winst, maar Ko Dieleman gaf zijn tegenstander in het finalege vecht om het kampioenschap geen kans om zich van de slechte 'generale' te herstellen. In een bijzonder boeien de slotscène (75-69 in 28 beurten) had Dieleman de lang ste adem en oogstte hij de terechte beloning voor een uitstekend toernooi. Dieleman mag ook naar de ge westelijke eindstrijd. En Blommaert. die zo zelfverze kerd was na zijn veelbelovende start, bleef met lege han den achter. Wedstrijdleider Rob Kint gaf de volgende eindstand door: 1 Ko Dieleman. KOT 12-3.43-26, 2 Jac de Maat. KOT 11-3.80-19 (prom i; 3 Jo Blommaert, HBC '34 10-3 30-20: 4. Cees Wissel. Con cordia 9-3 26-29. 5 Bram de Kraker. Molenhoek 6-3.13-19; 6. George Mahu. Ons Vermaak 6-2 74-26; 7 Eddy Aerts. Trouba dour 2-2 59-18; 8. George Roets. ABC 0-2 02-11 Zware verliezen Stonedunkers en Voorwaarts van onze basketbalmedewerker TERNEUZEN - De strijd tussen Scheldesport en Volharding om het kampioenschap in de eerste klasse heren van de Zeeuwse basketbalcompetitie blijft on gemeen spannend. Na een boeiend spektakel moest Schel desport in Goes met 83-80 het onderspit delven. Daardoor neemt de Goese ploeg de leiding over van Scheldesport. Maar volgende week treffen beide ploegen elkaar voor het tweede duel van de play-offs in TerneH- zen. Dan kan Scheldesport de twee punten achterstand dus in één klap goedmaken. Na afloop van het duel heerste er in het Scheldesportkamp geen ontevreden gevoel Volgens trai ner-coach Peter Vaal zit er bij de ploeg duidelijk progressie in het spel. Volharding tegen Schelde sport was een botsing tussen twee verschillende speelstijlen. ..Scheldesport heeft fysiek meer in huis, maar mist eigenlijk nog jongens die goed de fastbreak kunnen lopen Dat is het wapen, waarmee Volharding kan wor den geklopt Want ze hebben een hekel aan lopen. Die ploeg be schikt over enkele technisch vaardige spelers. Bas Both scoorde toch weer 33 punten", aldus Vaal. De Scheldesport-coach had Grusé de Grave als forward op gesteld. Die keus bleek een goe de vondst te zijn, want De Grave Rob Druppers onderscheiden UTRECHT (ANP) - Rob Drup pers is zaterdagmiddag lid van verdienste van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie ge worden. De Utrechter, die on langs wegens een langdurige blessure zijn carrière moest beeindigen. kreeg de onder scheiding bij zijn afscheidsre ceptie uit handen van KNAU-se- cretaris Cees van de Ende. In zijn loopbaan verbeterde Druppers twintig nationale re cords. waarvan hij er nog acht in zijn bezit heeft. Zijn grootste prestatie leverde Drupers in 1983 toen hij in Helsinki bij het eerste toernooi om de wereldti tels tweede werd op de 800 me- zag zijn goede wedstrijd be kroond met 22 punten. Ook Maarten Hozee (24 punten) en Willem van de Boogaart (19) de monstreerden een prima vorm. Aanvankelijk keek Schelde sport tegen een 14-5 achter stand, maar die kloof werd voor de rust nog bijna weggewerkt: 40-39 ruststand in het voordeel van Volharding. Scheldesport ging allengs beter spelen en de ploeg zou in de tweede helft zelfs nog een keer op voorsprong ko men (60-59). De krachtsverschillen tussen deze teams blijken minimaal te zijn. Tot aan het einde bleef de spanning er in. Scheldesport slaagde er echter niet meer in om de kleine achterstand weg te werken. Tweede klas heren BV' Oostburg-Marathon 42-28 (22-10) - De Oostburgse heren legden de basis voor de winst in de eerste helft Via de fastbreaks werd de snelheid van Patrick Marteijn. Ook Willem van de Broecke was moeilijk af te stop pen door de Marathon-verdedi ging. Beide spelers waren dan ook topscorers bij Oostburg. Dames Smokkelhoek-Scheldesport 38- 63 (15-25) - De verdediging van Scheldesport zat tegen Smok- kelhoek prima in elkaar. Vanuit die basis bouwden de Terneu zense dames aan een serie goede aanvallen. Ineke van den Heuvel speelde op de centrumpositie (Loes Beumer kampt nog steeds met een achillespeesblessure) en die taak vervulde ze naar beho ren. In eerste instantie bleven de da mes uit Kapelle op een kloof van zes punten hangen, maar binnen tien minuten werd de gena deklap uitgedeeld. Will Kimenai toonde zich de beste schutter met 18 punten, waarvan twee driepunters. Ineke van den Heu vel en Miranda Pijpelink scoor den elk 12 keer. Eerste klas Stonedunkers-Dynamo '70 39- 115 (20-42) - De koploper uit Mid delburg was duidelijk een maatje te groot voor Stonedun kers. Toen bovendien Anniek Hemelaar en Marijke Fakkeldey na rust tegen vijf persoonlijke fouten aanliepen, ging dat ten koste van het resultaat. De weer stand was helemaal gebroken. Pascal van Rattingen hield zich knap staande met 19 punten. Verder maakte An Herwegh een zeer verdienstelijk debuut bij Stonedunkers. BV Souburg-Voorwaarts 76-27 (40-19) - De Axelse dames kwa men geheel volgens verwachtin gen op alle fronten te kort. Voor waarts slaagde er voor rust nog in om regelmatig te scoren, maar in de tweede helft werd het pro bleem in de afwerking alleen maar groter. Linda Dieleman nam meer dan de helft van de productie voor haar rekening. Zij was bij Voorwaarts topscoor- ster met 19 punten. De kampioenen van de WZA tijdens de huldiging. foto Camile Schelstraete van onze medewerker ZUIDZANDE - Vóór de start van het nieuwe rittenseizoen heeft de West-Zeeuws-Vlaamse Automobielclub (WZA) zaterdag in Zuidzan- de de kampioenen gehuldigd van het vorige seizoen. Aan de vooravond van het nieuwe sei zoen keek de automobielclub terug op een goed rittenjaar 1991. Bijzonder gelukkig was de organisatie met dr lichte stijging van het aantal deelnemers, ge middeld 46 per rit. Het enige negatieve geluid was het tekort aan uitzetters voor de 15 ritten die jaarlijks op het programma komen. Na het vaststellen van de rittenkalender ging men over tot het hoogtepunt van de avond, de hul diging van de kampioenen in de verschillende disciplines. Het totaalklassement 1991 ziet er als volgt uit: Wedstrijdklas. Bestuurders: 1. Eric Verploeg. Groede 69 punten. 2 R van de Zande, Wissenkerke 67, 3. Jan Vergouwe, Zuidzande 63. Navigators 1 JaninedeKoeyer-Vande Voorde, Oost burg 47 punten. Tocrklas. Bestuurders: 1 C de Jonge. Heinkenszand 101 punten: 2 Luc van Schaick, Oostburg 86; 3. Wim> Esseling, Schoondijke 81. Navigators: 1 J. de Jonge, Heinkenszand 101 punten, 2 Yolanda Van Schaick-van Hanegem, Oostburg 86; 3. J. Esseling. Schoondijke 81. van onze volleybalmedewerker TERNEUZEN - Hoewel het na drie weken stil te hebben gele gen wat moeilijk uit de start blokken kwam, slaagde Schel desport er zaterdag toch in om in de race te blijven om het kampioenschap in de eerste klasse volleybal. In een» Zeeuws-Vlaamse derby wonnen de Terneuzense dames met 3-1 van De Kikkers. Scheldesport had zaterdag dui delijk moeite om de draad weer op te pakken na drie weken niet te hebben gespeeld. In eigen huis moest de nummer twee uit de eerste klasse de opening aan De Kikkers laten, dat zelfs met 0-8 voor kwam te staan. Het luk te de Terneuzense dames daar na toch in het spel te komen en geconcentreerd spelend werd zelfs de eerste set nog winnend afgesloten (15-12). In de tweede set slaagde Scheldesport er ge makkelijker in de winst op tc strijken (15-5). In de derde set leek De Kikkers er veel aan gelegen om de tegen standster uit de concentratie te halen, hetgeen lukte. De set ging met 12-15 naar de Aardenbur gers, maar dat was alles wat Scheldesport toestond. In de vierde set liep het moeiteloos uit naar 13-0 en met 15-6 werd uit eindelijk afgesloten. Scheldesport blijft door de zege tweede achter leider Verburg/ Dynamo '70 2. dat met 3-0 van BOK 2 won. Sluvoc en Zuidzande blijven op de loer liggen. Sluvoc speelde de sterren bij Mytilus 3 weliswaar niet van de hemel, maar een ster ke opslag vormde desondanks de basis voor een verdiende 3-1 overwinning. Zuidzande kende met het inpas sen van twee nieuwe speelsters een moeizame start bij Voor waarts 2. De Axelaars begonnen daarentegen goed' zowel verde digend als aanvallend oogde het spel van Voorwaarts verzorgd en de eerste set ging dan ook maar net naar Zuidzande (14-16). Inde tweede set kwamen de verhou dingen echter ook in cijfers tot uitdrukking, want nu won Voor waarts met 15-7. Zuidzande herstelde zich daar na sterk. Met Hanny de Winde als goede vervangster van spel- verdeelster Lenny Lohman trok ken de West Zeeuws Vlamingen het spel naar zich toe. Opmerke lijk was daarbij het goede spel van Wanda van Houck. die voor het eerst sinds twee jaar (en zon der trainingen) de gelederen weer eens kwam versterken. Sa men met invalster Frida Vet lag zij aan de basis van de uiteinde lijke 1-3 zege die haar ploeg dankzij de '2-15 en 5-15 setzeges in de wacht sleepte. De heren van Zuidzande kwa men zaterdag niet verder dan wat oefensetjes te spelen tegen TERNEUZEN Tijdens de zaterdag gehouden rayomvej strijden voor turnsters in de C-lijn in de sporthal in sas va Gent, was het een machtstrijd tussen de dames van de org] niserende vereniging THOR uit Sas van Gent en EMM Tei neuzen. De deelneemsters die uitkwamen op de Olympisch toestellen en onderverdeeld waren in drie Ieeftijdscategi rieën zorgden vooral in de hoogste categorie voor een spat nende strijd die in liet voordeel uitviel voor de EMM-lum sters. De uitslag van deze wedstrijd zal samen met de wedstrijd a 11 april te Hulst bepalend zijn voor doorstroming naar <j finalestrijd op 23 mei in Heinkenszand. De uitslagen zijn: categorie Cl t/m 11 jaar 1 Linda Kox. ThorSasvj Gent. 37 55. 2 Raphaele Jansen. EMM Temeuzen. 34 40 3 Evelien Sj nesael, Thor Sas van Gent 33 65; 4 Joyce van Assche. EMM Temeu* 31 80. 5 Danielle Emans. Thor Sas van Gent 30 50 Categorie C2 tin 14 jaar: l Mirjam Lultjens EMM Temeuzen 38 X. Marty Meyer. EMM Temeuzen 37.05: 3 Mirella Kampen, ThorSasq Gent 33 75. 4 Karin de Braai EMM Temeuzen 32 20 Categorie C3 15 jaar en ouder 1 Laura van Driel EMM Temen* 35 50; 2 Jessica Verstraeten. Thor Sas van Gent 34,75, 3 Jessie^ Krijger. Thor Sas van Gent 34.25; 4 Ilse de Bokx EMM Temen» 33 75. 5 Marielle de Bokx. EMM Terneuzen 33 30. TERNEUZEN - Het damesteam van Engelhard heeft zaterdag in Axel aan een gelijkspel tegen AZWZ voldoende om de eerste titel in de regionale zaalvoet balklas te vieren. Engelhard versloeg Dolf Schoot met 5-0 en telt met nog vier wedstrijden te spelen een voorsprong van zes punten op Dolf Schoot en Bie- zentrappers/Gerka. Deze ploeg was zaterdagavond overigens weer eens ouderwets op schot. Dat leverde tegen AZWZ een 12-3 zege op. In de B-klas maakte koploper De Bruintjes geen fout. Johan de Block werd met 2-1 teruggewe zen. Ook Reynaertshof won nipt. Van Jole/Peters Cleaning werd met 2-1 verslagen. De stand in de A-klas: Engelhard 16- 29, Biezentrappers/Gerka 16-23, Dolf Schoot 16-23; AZWZ 17-20; Heyn- drickx 14-15; Marine Service 15-13. B-klas: De Bruintjes 6-12: Reynaerts hof 5-7: Johan de Block 4-4; Van Jole' Peters Cleaning 5-1Disco Love 4-0 Hulst In het zaalvoetbalrayon Hulst werd slechts een beperkt pro gramma afgewerkt. In de tweede klas A ontsnapte leider Keukens Pieters aan een nederlaag tegen Den Ouden Arend. Deze ploeg verspeelde in de slotfase een 3-1 voorsprong. Uiteindelijk werd het 3-3. In de tweede klas B boekte Bilderbeek de tweede op eenvolgende zege. Wolschen- dorflThe Corner werd met 6-2 verslagen. De stand in de tweede klas A- Keu kens Pieters 14-23; Paradijs 15-20; De Ruijter 14-16; Den Ouden Arend 15- 15; GTI 16-14; Neckermann/Stunt- markt 15-11; Bleijenbergh/Vajo 2 15- 5. Tweede klas B: Mortier/Ivens 15- 25; Van der Poel/Ros Beijaart 15-22; Meerpaaal 14-17, Torro 14-14; Bilder beek 16-14; Wolschendorf/The Cor ner 15-6; De Reizende Man 15-6. Terneuzen In de derde klas van het zaal voetbalrayon Terneuzen ver speelde koploper Smit Sport- prijzen op de zestiende speeldag nog eens een punt. Dat gebeurde tegen Feyter. dat met een 1-1 ge lijkspel bewees niet ten onrechte te zijn opgeklommen naar de derde plaats. De uitslagen: Derde klas; Planten- markt - Temeuzen 2 1-1. Image-club - Broodje Ben 4 4-3. Smit Sportprijzen - Feyter 1-1, Instuif 1 - EK Yugo 2 5-3 en Instuif 2 - Dow 4 1-6. De stand in de derde klas: 1. Smit Sportprijzen 15-22 3. Instuif 1 16-20 3. Feyter 16-20 4. Image-club 16-20 5. EK Yugo 2 15-18 6. Goalgetters 15-18 7. Terneuzen 2 16-17 8. Dow 4 16-15 9. Plantenmarkt 15-12 10. Broodje Ben 4 15-7 en 11. Instuif 2 15-1. te favoriet voor het kaïrf schap in de A-poule L| d'Or heeft in poule C mdei rende vier wedstnjdea slechts een enkele overs! nodig om de titel te pakka Alleen in de B-poule is mi betreft de eerste plaats ke van strijd van beid ABN/Amro en Mijnders.d» gebleven concurrenten va der Stekelinck. speelden) onderlinge duel echter j waardoor Stekelinck de h sitie zonder zelf aan tei nog wat verstevigd zag Albert Heijn blijft in pouk naaste achtervolger van Sluis na de winst op Aers. De Jonge moest door 5-11 tegen Rabo teleurstellend ken in de strijd om de titj derin verraste Attent Boyj met ruime 6-0 cijfers te i vanTemboys. Doorditrsi komt OBV, dat kanslooss Boemerang verloor, onvai weer binnen bereik vd staartploeg. De uitslagen Poule A ge-Rabo 5-7; Veteranen-i 5: De Boemerang-OBV bert Heijn 3-5; Attent Boys-I 6-0. n-OudJ 7-1. i 3oysTi| Oostburg De kaarten in twee van de drie poules van de recreatieve zaal voetbalcompetitie in Oostburg lijken geschud. Oud Sluis is na de 5-0 winst op Veteranen de gro- Poule B ABN/Amro-Miji Poule C La Porte d'Or-Fc' 19-2, Greenpeace-Van WOD/Saint Pierre-Van de; Standen: Poule A. Oud Albert Heijn 14-21, De Jonge 15-16. Tembovs en De Boem< Aers 14-11, OBV 15- 14-6. Poule B. Stekelinck 14-20: Ti 18; ABN/Amro 14-18; ft Oostburg 13-17, Mijnden Kombuis 14-15 Telepost 14-11 Nuts 14-11; De Block 13-6. S Leeuw 14-3 Poule C: La Porte d'Or 14 Looy 13-19, Van de Sandeï Samt Pierre 14-16. De Zn Riemens 14-12; Chez Rene ii trus Paulus 13-9. Fc Tran 8. Greenpeace 14-3 De spanning in de eersu van de KNVB-competit* Veerhoek in Oostburg ■xa dag groter. Zowel vooii treft het kampioenschap degradatie is nog alles m Leider De Dikke van Di de grootste moeite om te lijfsbehoud vechtende Bosse te bedwingen. Core weiss blijft eveneens kas voor de titel na de ruime op staartploeg Vooruit, mus herstelde zich tea Frietstal van de slechte gen van de laatste w en won met 5-0. De uitslagen. Eerste klas Edel weiss-Vooruit 5-1De Di Dale-Van de Bosse3 2.DeD Erasmus 0-5 Stand: De Dikke van Da Cocq. Edelweiss 13-18. Etë 15. Van de Bosse. ZageisaD stal 12-9. Vooruit 13-8 Mytilus 2. De scheidsrechter was niet opgekomen, waardoor de wedstrijd op een nog nader te be palen datum overgespeeld moet worden Ook De Kikkers oefende, maar dan wel officieel. Bij Ardito kwa men de Aardenburgers geen mo ment in de problemen en via 6- 15. 5-15 en 13-15 werd het 0-3. Savok lijkt zich definitief uit de gevarenzone te hebben ge speeld, Voor de winterstop gaf coach Herbert Jonkman al te kennen dat de Sasse ploeg nog enige tegenstanders wachtten waartegen punten te pakken zouden zijn, en al meteen na de stop werd die belofte waarge maakt. In eigen huis wees Savok BOK resoluut terug: 3-1. van onze volleybalmedewerker SAS VAN GENT - In de re creatieve volleybalcompe titie in Sas van Gent profi teerden de heren van Jeroen van een misstap, die achter volger Carioca beging. Je roen kwam zelf niet in actie, maar werd kampioen om dat Carioca kansloos met 3- 0 van Savok 2 verloor. Ook de dames van Cerestar Be nelux 2 (tweede klas) ver overden de titel. Dank zij een 3-0 overwinning op Ca rioca werd Cerestar zonder puntverlies kampioen. De heren van Savok 2 waren tegen Carioca sterk op dreef en overtroffen zichzelf. Hard werkend werd Carioca in de eerste twee sets nipt versla gen (15-12, 15-13), waarna in het derde bedrijf de West- dorpse tegenstand aanzien lijk minder was; 15-7. In de eerste klas bij de ge mengde teams zette Savok de opmars voort. De Sasse ploeg wees Dhuyvetter na een moeizaam beging met steeds meer geroax rug. Dat leverde een 3-^ op. HekkesluiterVZNl^ in deze klasse yerrass een punt tegen Het was één vandedner- tendelingen, die vorige® werden genoteerd, b^3 rige negen duels krachtsverhoudingen zienlijk groter I)e uitslagen: Eerste klas dames Gilderakkers 0-3 (0-b>„ Neijt Philippine- Sarfw 15. 10-15, 3-15) Twntfj* mes Savok 3- 't K' (9-15. 15-12.15-7i.O lux 2- Carioca 3-0 15-6). Eerste klas P VZN- Dhuyvetter2ri« 4-8). Savok- Dhuyvrf* 14. 15-10. 11-1): Acfe-» kers 3-0 (15-5, 15-11.'ff de klas gemengd: t 2- Super Cromheeci (3-15, 15-9. 11-15). KlWJj ne- Garage Bode OW bank/De Sterre- Saiv* 8,7-15,4-8) Heren:SP rioca 3-0 (15-12, 15-1^ vok- Citroen Wissel 13,9-7).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 30