Gouden Ruif voor Yvon Schouten Volleybalsters Hulst vellen koploper DVO Vlissingen 2 en Zierikzee zonder fouten Krabbendijke haakt af in race om titel Zwakke dag dames van Oostkapelle Voorwaarts toont karakter in derby Toptreffen onbeslis sport Bevelandse amazone op 't nippertje langs Jolanda Vroegrijk Supporter gedood door vuurpijl Jong Zeeland speelt in Breskens tegen Lokeren MAANDAG 16 MAART 1992 van onze paardesportmedewerker VLISSINGEN - Yvon Schouten werd zaterdag winnaar van de 'Gouden Ruif. De amazone uit Wolphaartsdijk stuurde in een van spanning zinderende finale de 15-jarige ruin Hippy naar een totaal van 122 punten. Dat le verde haar de hoofdprijs op van de uit drie wedstrijden bestaan de dressuurcompetitie, georga niseerd door het Vlissingse Scheldestad. Yvonne Schouten bleef haar naaste rivale. Jolanda Vroegrijk uit Hogerheide, net één puntje voor. Een puntje, dat behalve het felbegeerde gouden kleinood Schouten ook nog vijfhonderd gulden opleverde. De prijs voor het beste dagresul taat ging naar Annet Sandee van de organiserende vereni ging. Zij kwam in het zadel van Goya tot het respectabele aan tal van 133 punten. Hiermee on derstreepte de Middelburgse amazone het hoge niveau van dit hippische evenement. Want in finale stuurden vele ruiters en amazones hun viervoeters naar winstpunten. De zevende editie kreeg met Yvon Schouten toch wel een ver diende winnaar. Vooral omdat zij voor de eerste keer in de moei lijke middenklasse moest rijden, wat als een extra handicap mocht worden beschouwd. Yvon Schouten was dan ook bij zonder tevreden. „Ik had er niet op gerekend, want het is toch wel een behoorlijke overgang van de klasse L naar M. Ik ben erg blij met deze overwinning, mijn mooiste tot nu toe." In dit weer erg sterk bezette con cours nam de 30-jarige Beve landse vanaf de eerste wedstrijd dag de leiding. Een positie die zij ondanks de enorme spanning ook in de finale met succes wist te verdedigen. Bianca Poppe stak vrijdag al meteen de lont in het kruitvat. In de Ll-klasse stuurde de Scheldestad-amazo- ne de viervoeter Cindy naar 132 punten, waardoor ze met een to taal van 381 punten aan de lei ding ging. Jolanda Vroegrijk troefde Bianca Poppe echter af door Grandeur naar 123 punten te sturen. Dit bracht de 18-jarige Brabantse niet alleen aan de lei ding maar verschafte haar te vens een riante uitgangspositie om voor de tweede keer, zij won de trofee in 1989. de 'Gouden Ruif in de wacht te slepen. Want bij een gelijk aantal punten zou het dagtotaal de doorslag geven en dit sprak in het voordeel van de Brabantse combinatie. Yvon Schouten wist wat haar te doen stond. En hoewel zij in de dagklassering in de klasse M VLISSINGEN - De Oostkapel- le-dames maakten een slechte beurt in de eerste klas van het interregionale damesvoetbal. Bij Rijsoord 2 werd met 1-0 ver loren en met in het achterhoofd de wedstrijd Oostkapelle-Vlis- singen van volgende week lijkt Oostkapelle uitgespeeld voor de titel. Vlissingen won met 3-0 van Excelsior en Delta Sport-Kloe- tinge werd afgelast. Rijsoord 2-OostkapelIe 1-0 1-0) - Trainer Jo Keerssemeeckers moest zijn hele as in het elftal missen. Ranie Zuijdervelt. Arja Boogaard en Irma de Witte ont braken door blessures en daar door kwam de ploeg in alle linies tekort. Er werd keihard gewerkt, maar in overtuiging en fysieke kracht kwamen de Zeeuwen te kort. Vijf minuten voor de rust werd het 1-0. Die klap kwam Oostkapelle ook na rust niet meer te boven ondanks enkele kleine kansjes. Vlissingen-Excelsior 3-0 (1-0) - Een veel beter spelend Vlissin gen heeft veel kansen gemist en won meer dan verdiend. Els Baas tekende voor de openings treffer in de eerste helft: 1-0. In de tweede helft scoorde Sonja van Eenennaam in enkele minu ten tweemaal (3-0) en daarmee was de strijd beslist. Een hand vol kansen bleef daarna nog on benut. met een tweede plaats achter Marijke Brasser met Cione ge noegen moest nemen, waren de 122 punten toch net voldoende om de hoofdprijs in de wacht te slepen. Uitslagen dagklassenient paarden Z2: 1 Elles Koole/Bonanza, Z-Bev., 189, 2 Kees SLeendijk/Boy, Z-Bev., 185, 3 Jose WesterhofTTako, Prins Auvergne, 177. Zl: 1 Marjan Jume- let/Cheval, BRU. 183; 2 Marjan Mal- jaars/Waldo, Gouwe Reyers, 181. 3 Hellen Nooyen/Booy N, 180. M2 1 Marijke BrasserAJrban. Vroonr., 124; 2 Anita Vos/Silvester. Scheldestad, 123; 3 Anita de Visser/Brunette, Gou we Reyers. 120 Ml: 1 Marijke Bras- ser/Cione. Vroonr.. 126. 2 Yvon Schouten/Hippy, Weelr122; 3 Joset- te Goedgebure/Briselle. Schelde stad. 121 L2 1 Renata Duynkerke/ Doria. Oranjezon. 126, 2 Anneke Phernambucq/Floriant. Weelr 123; 3Ingrid Faes'Flica RE.Zwinr 120. LI tgr li l Bianca Poppe'Cindy, Schel destad, 132, 2 Sanja Dingemanse/ Darcy D. Paardebloem. 130; 3 Carin van de Velde/Bonny. Gouwe Reyers. 128 LI (gr 2) 1 Ingrid Faes/Kadaphi JH. Zwyir.. 126: 2 Jolanda Vroegrijk' Grandeur van G. Rodeo Ruiters. 123; 3 Mascha Bustraan/Goldy. Z-Bev. 120. B 1 Annet Sandee/Gova. Schel destad, 133; 2 Elsme Osinga/Dandy, Scheldestad, 129; 3 Jantien van Gor- sel/Gideon, Vlaandertse Ruiters, 125. Pony's Z: 1 Wendy Moelker/Frede- rick. Paardebloem. 169, 2 Mathilde Koster/Rinardo. Z-Bev., 169; 3 Sabi ne Nelis/Elvira. Z-Bev 162 M2 1 San dy Breel/Ringer, Oranjezon. 118, 2 Marleen Vermeulen/Romano H, Gouwe Reyers, 115; 3 Patricia van der Jagt/Nutti Game, Z-Bev 115. Ml: Corina Zoeteweij/Dorina, Z-Bev.. 115; 2 Mariska de Kroo/Roxsanne, Scheldestad, 110; 3 Sander Abra- hamse/Hartwig, Oranjezon, 109 L2: 1 •Sandy Breel/Willie, Oranjezon, 122; 2 Dennis Vonsee/Helios. Oranjezon. 116; 3 Esther van de Velde/Chasse Winnie, Gouwe Reyers. 114. LI (gr.l): 1 Marcia van Dijke/Stander, Schelde stad, 123,2 Monique Verschure/Rain- bow. Z-Bev 123; 3 Ebrina de Graaf Anouschka, Gouwe Reyers, 121. LI (gr.2): 1 Debbie Cox/Narola. Schelde stad, 120; 2 Nicolien Kapteijn/Fentje. Burghtruiters, 114 B I Jos van Oos- ten/Holly. Scheldestad. 125; 2 Josien van DisWilma. Oranjezon. 118; 3 Machteld Kuhler'Glenda. Oranje zon, 115. Eindstand Gouden Ruif: 1 Yvon Schouten/Hippy. Weelr. 385: 2 Jolan da Vroegrijk/Grandeur van G, Ro- deor 384; 3 Bianca Poppe/Cindy, Scheldestad. 3814 Sanja Dingeman- se/Darcy D. 380; 5 Marcia van Dijke' Stander, Scheldestad. 375; 6 Han Wattel/Cyriel, Oranjezon, 374: 7 An net Sandee/Goya, Scheldestad. 373; 8 Janny de Kroo/Conti, Scheldestad, 362; 9 Liesbeth de Visser/Dj urac, Gouwe Reyers, 356; 10 Ingrid Faes/ Flicka RE, Zwinr., 355. Yvon Schouten met de 15-jarige ruin Hippy. foto Ruben Oreel van onze medewerker VLISSINGEN - Met nog vier wedstrijden voor de boeg deden de in de landelijke competitie spelende volleybalteams goede zaken. De dames van Morres/ Hulst leverden in de derde divi sie F een huzarenstukje, door koploper DVO in Oud-Beier land te verslaan (1-3). De heren van de Hulst-ploeg wonnen voor de derde achtereenvolgen de keer en zagen evenals het winnende Verburg/Dynamo'70 (3-2 tegen VC Goirle) de kleine kans op lijfsbehoud weer iets toenemen. Mytilus (dames) en Tonny Leynse/EVVC (heren) wonnen eveneens. Slechts CVB bank/De Sterre verloor. De dames van Morres/Hulst ver kleinden de achterstand op kop loper DVO tot twee punten, door deze ploeg voor de tweede keer dit seizoen in een rechtstreeks duel te verslaan. Dat gebeurde in een opnieuw zeer goede wed strijd, waarin de sterke Hulst verdediging overeind bleef te gen de geraffineerde aanvallen van de thuisclub. „Ze spelen on gelooflijk mooi", complimen teerde Eric Burm direct na de wedstrijd het spel van de tegen stander. „Ik geloof niet dat we ze één of twee keer door het mid den hebben kunnen afstoppen. Daar zijn ze zo ontzettend snel. Ze zijn aanvallend stuk voor stuk heel goed." Niettemin slaagden de Zeeuws- Vlamingen erin om met een goe de opslag het aanvalsgeweld enigszins te ontregelen. Dank zij MADRID (ANP) - Een 14-jarige jongen is gisteren, voor aan vang van (le wedstrijd Espanol - Cadiz in de Spaanse competitie, geveld door een vuurpijl. Hij overleed op weg naar het zie kenhuis aan zijn verwondingen. Het ongeval was gruwelijk. De brandende pijl, met een metalen punt. werd van de andere kant van het stadion afgeschoten en doorboorde de borst van Guil- lermo Alfonso Lazaro, die een slagaderlijke bloeding opliep. De vader van de jongen probeer de de pijl te yerwijideren en liep daarbij ernstige brandwonden aan de hadden.,op De politie heeft twee verda,chtéh'gearres teerd. een goede service nam Morres/ Hulst zelfs in de eerste set het initiatief, waarbij met name Jo sé de Wilde en Cindy van Goe- them aanvallend zeer goed op dreef waren. „Maar ik moet ze al lemaal een pluim maken", vond Burm. „Er is geweldig goed ge werkt." Die vechtlust bracht de Zeeuwen in de tweede set na een 10-0 achterstand terug in de ra ce. Met een prima blok en een di to veldverdediging sloop de Hulst-ploeg dichterbij, om in een zinderende slotfase zich zelfs van winst te verzekeren (14-16). Burm: „Toen hadden we al een punt op zak en daar was ik eigen lijk al tevreden mee. We gingen ook gelijk veel nonchalanter spelen." DVO kwam daardoor terug in de wedstrijd 15-7). maar kreeg in de vierde set opnieuw het deksel op de neus. Ingeborg Willaert serveerde naar 0-7 en legde daarmee de basis voor de beslissende setzege. Die kreeg na ruim 25 minuten gestalte: 10- 15. Mytilus gebruikte de ontmoe ting tegep hekkesluiter Hirundo als opwarmer voor de derby te gen Morres/Hulst, die komende zaterdag op het programma staat. De Goese ploeg had na drie weken training heel even moeite om het wedstrijdritme te vinden. Dat leverde Hirundo in de eerste set een kleine voor sprong op. Van 0-3 werd het ech ter snel 15-8. waarna binnen de kortste keren nog twee maal werd gewonnen: 15-1 en 15-5. Dynamo'70 De mannen van Verburg/ Dynamo'7Q haalden ten koste van VC Goirle twee punten bin nen: 3-2. De Middelburgers be gonnen goed verdedigend en ge- conentreerd spelend 115-9). maar raakten daarna geruime tijd het spoor bijster. Goirle won de tweede set (5-15) en leek ook in het derde bedrijf naar de winst te lopen. Van 0-10 kwam Dynamo'70 echter sterk terug. „Het was een aanfluiting, maar het ging opeens draaien", ver klaarde Jos Westerweele de zwaar bevochten setzege (16-14). Daarna werden de Zeeuwen op nieuw twee keer tot de achter volging gedwongen. In de vijfde set (van 6-13 werd het 16-14) had de thuisclub daar meer succes mee dan in de vierde set (9-15). Tweede divisie Dank zij een uiterste krachtsin spanning slaagden de mannen van Morres'Hulst er in de derde set tegen Hypotheker/VCS in om een 8-13 achterstand in winst om te zetten: 15-13. Die opsteker was het keerpunt in het duel. „Als we zo doorgaan, hebben we zeker nog een kans. Maar we hebben niet de makkelijkste te genstander". keek Jan Schut al vast vooruit naar de resterende wedstrijden. Daarin zal zijn ploeg het zonder Pieter Hame link moeten stellen. Hij kreeg za terdag een gele en rode kaart, omdat hij volgens de scheids rechter een middelvingerstoot maakte. De setstanden: 15-12, 9-15,15-13.15-5. Tonny Leynse/EWC had. hoe wel er bij vlagen nonchalant werd gespeeld, geen enkele moeite met runner-up Novo 1-3: 12-15, 10-15, 15-8, 12-15) en CVB bank/De Sterre mocht na een klein uurtje de bloemen over handigen aan Rentokil/ZVH 2, dat dank zij een 3-0 zege (15-2, 15-8,15-6) kampioen werd. Verburg/Dynamo vormt een blok in de wedstrijd tegen VC Goirle. De Middelburgers wonnen met 3- foto Lex de Meester Bespreking werpt vruchten af van onze medewerker AXEL - Met slechts vier over winningen uit dertien wedstrij den presteerden de volleybal lers van Voorwaarts in de pro motieklas ver beneden hun stand. De Axelse formatie was geen schim van de ploeg, die vo rig jaar zo'n goed seizoen had en geraakte door een sfeererisis in de hoek waar de klappen vallen. Maar zaterdag toonde Voor waarts eindelijk weer eens ka rakter. Tegen de reserves van Morres/Hulst (de nummer twee van de rangl ijst) leverde dat een dikverdiende zege op: 3-1. Voorwaarts nam daarmee re vanche voor de nederlaag, die de ploeg een week eerder van de zelfde tegenstander (in het be kertoernooi) kreeg te verwerken. „Ze stonden heel scherp en speelden ontzettend goed", gaf trainer Roger Boogaert van de Hulst-ploeg toe. „Vooral in de eerste set 15-5) lieten ze ons alle hoeken van het veld zien." Het was voor Han de Vlieger wel duidelijk dat een verhelderend gesprek vorige week zijn vruch ten had afgeworpen, „We heb ben elkaar eens gezegd wat er aan mankeerde", aldus de coach van Voorwaarts, „Het was echt een metamorfose. We hadden weer alles voor elkaar over." Voorwaarts moest zich alleen in de tweede set gewonnen geven, toen de bezoekers onder leiding van de stork spelende jeugdige spelverdeler Maarten van Goe- them met 13-15 aan het langste eind trokken. De derde en vierde set leverde weer winst voor de thuisclub op: 15-11 en 15-5. De mannen van De Polder speel den zonder René Burgers en Klaus Haberman tegen WR een wisselvallige partij, die als ge volg daarvan tot het eind van de vijfde set zeer spannend was. Alex Wattel werd daarbij match winnaar. door aan het eind van de vijfde set blokkerend zijn ploeg de weg te wijzen. Dat le verde De Polder de derde setze ge op: 15-17. 15-7. 15-8. 8-15, 17- 16. Het tweede team van CVB bank/De Sterre won met 0-3 van Verburg/Dynamo'70 2, waardoor de hoofdstedelingen degrade ren. Seheldesport nam door een 3-1 overwinning op Mytilus de tweede plaats in. De Temeuze- MIDDELBURG - Het succesvol le elftal van Jong Zeeland, (de laatste keer 1-3 winst in Loke ren) speelt de volgende wed strijd in de internationale com petitie in Zeeland tegen diezelf de beloften van Lokeren. Dins dagavond, om half acht, wordt gespeeld op het terrein in Bres kens, onder leiding van scheids rechter Willy van Gremberghe. Coach Wies van Avermaete heeft de beschikking over de vol gende selectiespelers: Johnny Crucq (Arnemuiden). Harold van de Berge en Peter Willemse van Bruse Boys. Stefan van de Ameele. Gino van de Broecke en Jos Hoefnagels van HW. Mar- nix van Belzen (Kapelle). John Bentschap Knook en Jurrian Maccow van Kloetinge. Wouter Labrujere, Marcel Lourens en Richard Leynse van Middel burg. Danny Gabrielse (RCS), Marco Dieleman (Serooskerke) en Erwm Nelissen van Zierikzee. Jurgen de Block (Clinge), Jos de Koeijer (Yerseke) en Ronald Zuydwegt (Kloetinge) zijn nog niet hersteld van blessures. Een week later (24 maart) speelt Jong Zeeland in Lier tegen Lier- se SK en op dinsdag 7 april in Hoek tegen de beloften van Boom, Dinsdag 12 mei volgt nog de thuiswedstrijd dn Kamperland) tegen SW/Dordrecht'90. don derdag 21 mei in Middelburg te gen NAC 2 en tot slot op dinsdag 26 mei in Breda tegen de reser ves van NAC, van onze schaakmedewerker VLISSINGEN - Iedereen maakt zich op voor de laatste ronde van de ZSB-schaakcompetitie. Zowel Vlissingen 2 als Zierik zee doorstonden hun generale repetitie zonder problemen en kunnen zich gaan richten op hun onderlinge confrontatie met als inzet het kampioen schap en de promotie. In de la gere regionen werd nog wat stuivertje gewisseld, ook daar zal de laatste ronde alles beslis- SV West Zeeuwsch Vlaanderen - Vlissingen 2 3,5-4,5: Na een snelle 0-1 werd de deur op slot gedaan en wer den geen risico's meer genomen. Alle andere partijen worden naar remise gestuurd. Gedetailleerd: De Bruyne - Massink remise. T. Riemens - Van Dijke remi se: Van der Sloot - Clarisse remise. H. Riemens - D Lammers remise: De Winter - Weiten remise. Oosterhout - Provoost remise; Louws - Vermeulen remise; Jansen - Kouwyzer 0-1 Zierikzee - DZD 7,5 - 0,5: Zierikzee trainde op 'scoren'. De bordpunten spelen weliswaar geen rol meer, maar de superscore is wel een waarschu wing. De druiven zijn wel erg zeer voor DZD. Na twee ronden stonden de Bevelanders met vier punten fier op kop. na zes ronden staan ze nog op hetzelfde aantal en de degradatie is met de wedstrijd tegen Middelburg in het verschiet angstig dichtbij. Gedetailleerd: Visser - Van der Borgt 1-0; Boersma - Den Hollander 1-0; Seeleman - Heijboer 1-0; Aangeen- brug - Tolhoek lpO; Van de Veeken - Koeman remise; Krijger - Van Stel 1- 0, Snethorst - Dek 1-0; Van Nierop - Bok 1-0. Landau - Souburg 4-4: Landau had het puntje hard nodig, Souburg kon er eentje missen. De 4-4 was een te rechte uitslag en beide partijen had den er vrede mee. Gedetailleerd: Hayward - Steijn 1-0. De Ruyter - Henderikse O'l.D, ter - Noorlander 1-0, De Piwj Gemert remise. Lankreijer-Ti 1-0; Meuleman - VermueO-i»] ster-Boogaard 0-1, Sinke-E., ven remise. Middelburg - Goes 4,5-3,5-, scoorde verrassend goed opd borden en een nederlaag leekt dig. Op de late middag kwi klasseverschil toch boven en) burg trok aan het langste eind Gedetailleerd: Schuering - u mise, Westerweele - Meulbl: Van Wijnen - Van Ruler Oj- haas - Bril 0-1, Tholenaar s remise, De Vrieze - Van Eekh mise; Voogd - De Bock 0-1. ki man - Jonkheer 0-1. Uitslagen: SVWZV - Vlissij 3.5-4.5, Zierikzee - DZD 75oj dau - Souburg 4-4; Middelbun 3,5-4,5. Stand 1 Vlissingen nj 2 Zierikzee 10-32; 3 Middel 26.5, 4 Souburg 5-26.5; 5 Sil 22,5; 6 DZD 4-16.5, 7 Landau] Goes 3-19 Promotieklas Souburg 2 wist een benausj op HWP 4 te behalen en ven zich daarmee zo goed als a het kampioenschap In de, ronde komt het op de laatst* staande SVWZV op bezoekt de champagne in Souburg q staan HWP 4 - Souburg 2 3.5-4.5.Gt leerd: Desot Mulder 0-1, Vffl schoot - M. Koolhoven rena froid - M. Boelhouwer 1-0.1 Uytdewilligen 0-1. Luteijn-C houwer 0-1; Perisic - T. van( 0-1; S. Quist - K. Koolhoven' Koster - F. van Boven 1-0. ZSB 3 Uitslagen: SVWZV II - Vllssq 2.5-5,5; Terneuzen n - Koudel 5; HWP IV - Souburg II 3,54! dau - Middelburg 0,5-7,5. Si Souburg II 10-30; 2 Koudeb 31,5; 3 Middelburg II 8-28,4 f 6-25; 5 Vlissingen III 6-22,5:6! zen II 4-22; 7 Landau IIJ SVWZV II 2-15,5 Robur en Corn Boys spelen gelijk naren hielden de bezoekers vooral met de opslag goed onder druk en profiteerden van de ma tige Goese pass. Na de ruime ze ge in de eerste set (15-4), leek ook het tweede bedrijf geen pro bleem op te leveren Van 10-0 werd het echter 11-15, waarna de derde set in feite al beslissend was voor de wedstrijdzege. Seheldesport won die met 15-13 en sloot ook de vierde set win nend af: 15-7. Dames De dames van Tonny Leynse/ EVVC bewezen de niet spelende koploper Savok een dienst, door in Hulst met 2-3 15-11.9-15,3-15, 15-9, 8-15) van het tweede team van Morres te winnen. De jeugdi ge Hulst-ploeg bleek niet in staat om constant goed te spe len en werd daardoor een prooi van de Vlissingse dames, die vanaf de tweede set meer greep kregen op de Zeeuws-Vlaamse aanval. Ook in de derde en vier de set waren beide teams wisse lend van slag. waarna EVVC in het vijfde bedrijf het initiatief nam en behield. Mytilus 2 verstevigde de vierde plaats op de ranglijst door Ton ny Leynse/EVVC 2 met 3-0 terug te wijzen en Verburg/Dynamo'70 had het niet moeilijk tegen BOK: 3-0. Voorwaarts bewerk stelligde de aansluiting met de staart van de middenmoot door een 3-1 overwinning op hekke sluiter Ardito. VLISSINGEN - De topper in de eerste klas van het zondagafde- lingsvoetbal tussen Robur en Corn Boys eindigde onbeslist (1-1), maar leider Zeeland Sport vergat te profiteren en werd in YVestkapelle verrast door Noor mannen: 1-0. Het leverde Noormannen overi gens weinig winst op, want Ria zet de opvallende opmars ge woon voort en won met 4-0 van Zeelandia. Robur-Corn Boys 1-1 (0-1) - Een nerveuze topper. De eerste helft ging nog gelijk op. Na een kwar tier kopte Gerben Steyaert een hoekschop in (0-1). Na de rust was Robur de meest aanvallen de ploeg. Com Boys leek lange tijd met de punten te gaan lo pen, maar in de laatste minuut kwam alsnog de verdiende ge lijkmaker van Juul Veraart: 1-1. Noormannen-Zeeland Sport 1-0 (0-0) - Ondanks een fiks aantal invallers aan beide kanten was toch het meest opvallende de zwakke vertoning van Zeeland Sport. Aanvallend kwam de Vlissingse ploeg tekort tegen een solide Noormannen-verde diging. Zeeland Sport was overi gens zeker na rust de meest aan vallende ploeg. Een kwartier na de rust moest Aart Meijer een bal van de Westkappelse lijn trappen en vijf minuten later ko gelde Huib Balthazar het win nende doelpunt tegen het net (1-0). De Vlissingers kregen geen kansen meer. Ria-Zeelandia 4-0 (2-0) - Het ein delijk complete Ria blijkt vlot te kunnen scoren. Nu werd Zeelan dia aan de zegekar gebonden. Na twee minuten scoorde Gerben Dierickx 1-0 en een dominerend Ria kwam na 20 minuten op 2-0 door Jean Pierre van Dorsselaar. Ook na rust bleek Ria de betere ploeg en na een halfuur werd het 3-0 door de ingevallen Albanees Leka en vlak voor tijd nog 4-0 door Pattrick D'Hondt. Aardenburg-Ouwerkerk 3-1 (1- 0) - Een redelijke wedstq een verdiende Aards winst. Een minuut voa werd het 1-0 door PaulE sen en 25 minuten na d stond het al 3-0 dankzij Pi bregsen en Tonnie Buzej ter van de Zwan kon nogi rugdoen (3-1), maar spa werd het niet meer. Vlissingen-Jong Ambon) - Een bijzonder aantreï) en spannende derby. Defi hielden elkaar redelijke wicht, al waren de Midi gers wel iets gevaarlijke kwartier na de rust viel dij sing. Jimmy Salawanei toen 0-1. Vlissingen kreegi lijkmaker er niet meer in Fraaie presta Nanne Boonst VLISSINGEN - Nannefo van de 'Stichting Tael' Middelburg' maakte zJ zijn furore als talent a Oosterse vechtsport nw waar. Op de sterkbezeiu Nederlandse taekwon» pioenschappen in Ni? met deelnemers uit Dn Spanje, Turkije, Belgi' tië, Australië, Denemui ZWeden, behaalde de Middelburger een fraaief plaats. De tweede dan-houder. eens lid van Sporting! ren, won zijn wedstrijd» voorronde van de junw klasse min 76 kilo met sp? mak. In de finale moest stra, gehinderd door ee: blessure, alleen buigen" latere winnaar, eenalge« de uit Duitsland. MarkNL' ook uit Middelburg, M potten breken in de sen? klasse min 70 kilogrü» sneuvelde in de voorrond van onze voetbal medewerker VLISSINGEN - Krabbendijke zal zich in de eerste klas van de Zeeuwse zaterdagcompetitie op de tweede periode moeten richten, want door de 1-1 in Oos- terland kunnen (met nog vier wedstrijden te gaan) de titelas- piraties wel opgeborgen wor den. WIK blijft na een 3-1-zege tegen Nieuwdorp 1'ier leider en Middelburg (3-1 winst op Brou wershaven) is de belangrijkste concurrent. WIK - Nieuwdorp 3-1: Richard Verhage bracht de thuisclub op 1-0. Het bleef lange tijd span nend. omdat Richard de Jonge 1-1 scoorde, maar nog voor rust kwam de stand op 3-1 door Ver hage en Theo Wittenberg. De tweede helft was gezapig en bleef zonder kansen. Duiveland - Krabbendijke 1-1: In de eerste minuut schoot Rene van de Werf DuivelaW3 De strijd ging gelijk#5 gelijk aantal kansen)# bendijke, dat viaeenfi? strafschop van Ron> man na 26 minuten op- Middelburg - Brou»® 3-1: Een misverstand!®! buitenspel) leverde aW nuten de 1-0 op van Na 20 minuten werdWJ Kees Kraijenbrink. ijj ten na de rust kogeldel- bert Vogel de bal van*j de kruising (2-1). ven was gevaarlijk n# in de rug. maar toenrJ ten Arjen Jeras valk- (3-1) was de zaakbesk4 SKNWK - VCK M p* se ploeg speelde wl werd het eerst 1-0 derf de Singel. Gijs deR^, voor rust de gelijke®* na de rust hadden# meer en betere werd er met meer

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 12