jrOS in voorportaal van NAVO PZC Verdacht schip met Scuds aan boord loopt haven Iran binnen PZC foorstel aftrek ente op leningen if te schaffen Brieven aan Reve worden geveild commentaar 'olitie ontdekt plaats noord in Brielse zaak )aders ontvoering in lelgië aangehouden BRABER GARDENLEASE Belastingverlaging zonder zak geld Baalhoek-illusies Militairen naar Joegoslavië binnen- en buitenland luropci wil bemiddelen in conflict Nagorno Karabach mmssm Drugs I WOENSDAG 11 MAART 1992 ~i i li 11 i 11 i 1111i HT ionze correspondent [USSEL - Tien voormalige vjetrepublieken zijn gisteren opgenomen in de Noordatlanti- sche Samenwerkingsraad (NASR). Dat gebeurde tijdens een bijeenkomst in Brussel. De iSTVOORNE (ANP) - De poli- heeft de lokatïe ontdekt ar de drie mannen zijn ver- ord die vrijdag langs het ielse Meer bij Oostvoorne rden aangetroffen. Het drie-_ werd gedood in een Turks laurant in het centrum van tlerdam. e de politie de lokatie op het or kwam, maandagnacht, wil i woordvoerder niet zeggen, basis van de sporen in het laurant concludeert de poli dat het drietal is doodgescho- In de omgeving van het res- rant. dat volgens De Rooij centelij k werd gesloten", ïdt de politie momenteel een irtonderzoek. verband met de ontdekkin- i van het afgelopen etmaal zal het onderzoek vanaf nu worden verricht vanuit Rotterdam. Tot nu toe was dat de gemeente Westvoome. De identiteit van het derde slachtoffer heeft de politie nog niet kunnen vaststellen. Men sluit niet uit dat het om een man gaat die illegaal in Nederland verbleef. De Rotterdamse politie heeft in tussen de identiteit vastgesteld van één van de drie slachtoffers die twee dagen geleden zijn ge vonden in een woning in de Por- tugesestraat in Rotterdam. Het gaat om de 36-jarige A.K.. een Rotterdammer van Turkse af komst. Van de andere twee is de identiteit volgens een woord voerster van de politie nog niet vastgesteld. ionze correspondent USSEL - De Belgische poli- beschikt over „bezwarende vijzen" tegen vier mannen afgelopen weekeinde zijn rresteerd in verband met de voering van Anthony De rek. De vier erkende be- pscriminelen hebben nog l bekend. cureur De Saeger zei gister- nd op een persconferentie in grote lijnen duidelijk is ie rol de vier in de ontvoe- hebben gespeeld. De politie ïkt nog jacht op twee zware linelen uit Belgisch Lim- g Het succes is volgens Sae- te danken aan het feit dat de lachten een maand lang on- loeid zijn gelaten en niet wis- dat de politie hen op de hie- zat. politie verspreidde gisteren lamen en foto's van de vier lachten. Het gaat om de uit psch Limburg afkomstige ypotheken uitgezonderd K HAAG (GPD) - Rente van ingen voor zogenaamde con- iptieve uitgaven mogen niet 5er worden afgetrokken van lielastingen. Dit is de strek- g van een wetsvoorstel dat kabinet ter advies aan de id van State heeft voorge- 1. Renteaftrek voor hypothe- iblijft wel bestaan, iet wetsvoorstel gaat het om ngen die worden aangegaan bijvoorbeeld een auto. een Ho- of videoinstallatie te ko- i. Afschaffing van deze aftrek- t levert de schatkist 750 mil- i gulden extra aan belasting- ómsten op. i plan is eerder aan de orde GB-topman: allenberg in '47 gestorven ÏCKHOLM (AP) - Een voor- lige hooggeplaatste KGB- tlionaris heeft maandag- «d verklaard dat de Zweed- liplomaat Raoul Wallenberg 1947 „per ongeluk" in een jet-gevangenis is gestorven, alm had hem in het grote po- •ke spel nodig en zou hem 'it hebben laten executeren". asJevgeny Pitovranov voor Zweedse televisie maandag- 'nd. Pitovranov was van 1946 1948 een afdelingshoofd van Net-spionagedienst en van let 1951 adviseur van het 'fd van de nationale veilig- d Viktor Abakoemov. llenberg. die tienduizenden ngaarse joden gered zou heb- iuit de handen van de nazi's, ween in Hongarije na zijn estatie door Sovjet-troepen 1 net einde van de Tweede Wldoorlog. Volgens de offlcie- 'Wsie uit Moskou stierf hij in aan een hartaanval in de 'B-gevangenis Loebjanka. 131 mede-gedetineerden be ren dat hij langer heeft ge- 10. geweest bij de Tussenbalans. Een Kamermeerderheid bleek toen niets voor afschaffing te voelen. De Kamer was voorstan der van een beperking van de renteaftrek, mede om mensen met een smalle beurs te ontzien. Alleen voor leningen tot 2500 gulden mocht de rente nog van de belastingen afgetrokken wor den. De besparingen zouden daarmee neerkomen op onge veer 650 miljoen gulden waarvan 550 miljoen gulden aan extra be lastinginkomsten. Stevens Medio 1991 stelde de commissie -Stevens in een advies aan het kabinet voor de rentaftrek- voor consumptieve leningen te schrappen De commissie kwam met dit voorstel binnen een to taalplan voor belastingvereen voudiging en -verlaging. De mid delen moesten gebruikt worden om de belastingverlaging mede te bekostigen. Zo konden ook negatieve effecten op de beste dingen. en dus de economie, voorkomen worden. In de Miljoenennota 1992 gaf het kabinet dit te willen betrekken bij de besluitvorming over het advies-Stevens. Dat advies wordt nu bekeken door de SER. Die zal er nog voor de zomer een standpunt over bepalen. Zowel bij werkgevers als vakbonden bestaan inmiddels grote twijfels over het advies-Stevens. Bij het ministerie van Financiën wordt niet uitgesloten dat het kabinet voor 1993 besluit de ren teaftrek op consumptieve lenin gen te schrappen, ook al is er geen besluit over de plannen- Stevens. Er zou zo een meevaller kunnen ontstaan van zo'n 900 miljoen gulden. Tot nu toe wordt er op gemikt in het derde kwartaal van dit jaar belastingvoorstellen bij de Ka mer in te dienen. Er wordt echter rekening mee gehouden dat die termijn niet wordt gehaald. In voering hiervan zal dan ook niet meer op 1 januari 1993 lukken. i Advertentie) voor uw tuin en bedrijfsgroen NAVO richtte de NASR vorig jaar december op om de vroe gere aartsvijanden uit het Oos ten een status te kunnen geven. De GOS-republieken mogen evenwel nog geen volwaardig lid van de NAVO worden. Europa zal zich intussen na drukkelijker bemoeien met de oorlog tussen Armenië en Azer- bajdzjan over Nagorno Kara bach. De Tsjechoslowaakse mi nister van buitenlandse zaken Dienstbier zal als voorzitter van de Conferentie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa (CVSE) een bemiddelingspoging ondernemen.. Diplomaten van alle 48 CVSE- landen komen vandaag in Praag bijeen om verdere actie te be spreken. Dat kan ook het sturen van waarnemers of zelfs een vre desmacht betekenen. Minister Van den Broek (buitenlandse za ken) zei gisteren in Brussel dat daartoe ook een beroep op NA- VO-eenheden mogelijk is. Volgens Van den Broek kunnen dan ook Nederlandse soldaten in een vredesmissie actief zijn in Nagorno-Karabach, ..zoals zij dat nu zijn in Cambodja" An dere lidstaten, waaronder de VS. zijn wat terughoudender als het erom gaat de NAVO te betrek ken in een militair avontuur in Nagorno Karabach. Sinds gisteren zijn op Georgië na alle GOS-republieken lid van de samenwerkingsraad NASR. De Russische minister Kozyrev zei ..dat het lidmaatschap van zowel Azerbajdzjan als Armenie niet verenigbaar is met bloed- Danièl van H. (37), Freddy G. (45) en Jozef P. (44). en de Spaan se Belg Isidro S. C. (32) uit Luik. Van H. geldt als het brein achter de ontvoering. Hij is een bekend crimineel met een groot straf blad. Zo pleegde hij overvallen op geldtransporten. Bij gebrek aan bewijs ontsnapte hij telkens aan lange gevangenisstraffen. Van H. zou zich hebben laten in spireren door de ontvoering van oud-premier Vanden Boey- nants, drie jaar geleden, door zijn vriend Patrick Haemers. Van H. zou hebben willen bewij zen een grotere in het vak te zijn dan Haemers. Het losgeld is niet teruggevon den. Er zouden wel „serieuze sporen" zijn naar de circa 14 mil joen gulden, die verpakt zat in een koffer en sporttassen. Het losgeld was gemerkt met chemi sche middelen. Sporen daarvan zijn op één van de drie aange houden verdachten teruggevon den. Van den Broek en secretaris-generaal Worner in gesprek voor aanvang van de bijeenkomst in Brussel. foto Belga vergieten in Nagorno Kara bach". Zijn land wil bemiddelen in het conflict. Het sturen van NAVO-eenheden noemde Kozy rev „slechts één mogelijkheid". Maar hij verwelkomt alle pogin gen van internationale organisa ties. De EG-rninisters van buiten landse zaken en Kozyrev riepen gisteren in Brussel Armenie en Azerbajdzjan op het bloedver gieten te staken. Ook vroegen zij de inrichting van een neutrale zone in Nagorno Karabach voor het verlenen van humanitaire hulp aan de slachtoffers van het geweld. Schakel Van den Broek zei dat de NASR de schakel kan zijn tussen de NAVO en de CVSE. „We moeten ons sterker concentreren op de veiligheid van het grotere Eu ropa". Formeel treden eenheden nooit op buiten het NAVO-ver- dragsgebied. „Maar als in een NASR-lidstaat een crisis heerst, dan is het logisch dat die hier be sproken wordt". De NAVO moet volgens hem in het hele NASR-gebied kunnen optreden, mits dat onder CVSE- of VN-vlag gebeurt en alle NAVO -landen het er mee eens zijn. De NAVO is er bij uitstek geschikt voor. omdat het de organisatie, de soldaten en de middelen heeft. Baker sprak van „een mogelijk heid voor de NAVO om de CVSE aan te vullen". De CVSE heeft militair weinig mogelijkheden. Wórner zei wel dat de NAVO nooit de 'militaire arm' van de CVSE mag worden, omdat dan de CVSE de baas is over de NA VO Wel kan de NAVO 'mate riële en operationele steun' ver lenen aan de CVSE. LEIDEN (ANP)-Veilinghuis Burgersdijk Niermansin Leiden brengt in mei verschillende collecties brieven aan de auteur Gerard Reve in de verkoop. Het gaat om brieven die onder ande ren Simon Carmiggelt. Renate Rubinstein. Adriaan Roland Holst en Heere Heeresma aan Reve hebben geschreven. Er is ook een verzameling van 481 brieven bij, afkomstig van uitge ver Johan Polak. Volgens woordvoerder Steenkamp van het Leids veilinghuis is de laatste collectie de belangrijkste. Volgens de kunsthandelaar blijkt er uit hoe een uitgever een schijver verwerft en met hem omgaat. Aanvankelijk vond Reve onderdak bij uitgeverij Van Oorschot, maar met de uitgave van een bloemlezing begon Polak aan Reve te trekken. Polak bracht daarna enkele boeken van Reve op de markt, maar na verloop van tijd koos de auteur toch voor Elsevier. Volgens Steenkamp zijn de brieven van Polak aan Reve af en toe zeer persoonlijk getint. Reve's levenspartner Joop Schafthuizen heeft de brieven aan Burgersdijk Niermans aangeboden. De veiling wordt gehou den op 19. 20 en 21 mei. slot van pagina 1 op hun lichaam, soms werden die ook in bolletjes ingeslikt. Per afgeleverde kilo drugs ontvin gen ze 10.000 gulden. Nadat steeds meer Ghanezen te gen de lamp liepen, werd ook ge bruik gemaakt van blanke koe riers. Zo bevonden zich onder de arrestanten van maandag een 78-jarige inwoner uit de Bijlmer en zijn 92-jarige vriendin. De winsten gingen in Ghana naar grote projecten. De zondag op Schiphol aangehouden 36-ja- rige hoofdverdachte was in het bezit van concessies voor goud en diamantmijnen in Afrika en van blauwdrukken voor vakan tiedorpen in Ghana. Kamer wil lichte wet bevolkings onderzoeken DEN HAAG (GPD) - Een meer derheid van de Tweede Kamer schaart zich achter het kabi netsvoorstel voor het instellen van wettelijk richtlijnen voor bevolkingsonderzoeken. CDA, PvdA. VVD en klein rechts zijn het er over eens dat er een 'lich te' regeling moet komen. Alleen D66 voelt voor een 'zware' rege ling. waarbij het in beginsel verboden is om een bevolkings onderzoek te doen, tenzij het voordeel van zo'n onderzoek wordt aangetoond. Pvda-woordvoerder De Pree zei lat een plicht om alle onderzoe- <en te melden meer regelt dan ïodig is Met een lichte regeling, waarbij mogelijk gevaarlijke on derzoeken aan vergunning ge- aonden zijn, worden voldoende /oorwaarden gesteld. WASHINGTON (AP) - Het Noordkoreaanse schip, dat naar de Verenigde Staten vermoeden Scud-raketten voor Syrië of Iran aan boord heeft, is de Iraanse haven Bandar Abbas binnengelopen zonder dat het door Amerikaanse marinesche pen is gehinderd. Een woordvoerder van het Ame rikaanse ministerie van defensie zei dinsdag niet te kunnen ver tellen waarom de 3.654 ton me tende Dae Hung Ho aan het oog van de marine was ontsnapt. Blijkbaar had het schip dicht de kust van de Straat van Hormuz gevolgd om de zuidelijke Iraan se haven te bereiken De woord voerder zei dat aanhouding en inspectie van het schip „niet de hoogste prioriteit had" van de 22 Amerikaanse marineschepen in het gebied, omdat het klaarblij kelijk niet op weg was naar Irak, waartegen een VN-embargo geldt. Bush Functionarissen van het Penta gon hebben in het weekeinde verklaard dat de Amerikaanse marine klaar stond om de Dae Hung Ho te enteren, mocht pre sident Bush daartoe het bevel geven Nadat Iran gewaarschuwd had dat zulks zou neerkomen op pi raterij. werd de zaak maandag door andere Amerikaanse func tionarissen gesust. President Bush zei de zaak met nationaal- veiligheidsadviseur Brent Scow- croft te hebben besproken, maar daar in het openbaar niets over te willen zeggen. De defensiewoordvoerder zei dat de VS overigens geen zeker heid hebben over de lading van het schip. Andere functionaris sen hebben verklaard dat zich aan boord middellange-af- standsraketten bevinden welke de wapenwedloop in de regio zouden versnellen De Verenigde Staten zijn krach tens de VN-saneties bevoegd om schepen te onderscheppen die op weg zijn naar Irak of een ha ven van waaruit goederen naar dat land kunnen worden doorge voerd Maar als de lading van het Noordkoreaanse schip be stemd is voor Iran of Syriè. dan valt daar voor de VS weinig te gen uit te richten. De Amerikaanse torpedobootja- ger Ingersoll heeft eerder dins dag een ander vrachtschip, de onder Iraanse vlag varende Iran Salaam, in Arabische zee naar zijn lading had gevraagd Het schip mocht doorvaren nadat de kapitein verklaard had dat hij staal en boormateriaal vervoer de naar Bandar Abbas. De Verenigde Staten en Israel zijn bezorgd over de destabilise rende gevolgen die de komst van nieuwe middellange-afstandsra- ketten op de machtsverhoudin gen in de regio zullen hebben Het kabinet predikt sinds enige tijd belastingver laging. Geschrokken van de gemiddelde loon stijging in de tot nu toe afgesloten cao's heeft het de wissel omgezet naar het spoor van de lastenverlich ting. Om zodoende de sociale partners (werkgevers en vakbeweging) mee te krijgen in de baan die daaraan paral lel moet lopen, die van de loonmatiging Waren het eerst nog wat ideeën uit de losse pols. minister De Vries (sociale zaken i heeft op een partij vergadering van het CDA in het Groningse Middelstum aangegeven hoe zo'n lastenverlichting er zou moeten uitzien een verlaging van de btw en een belasting voordeel voor alle werkenden. Kennelijk is de nu wat meer concrete aankondiging van lagere lasten op een pikant mo ment gekomen, want van vrijwel alle kanten is er met instem ming op gereageerd. Daaruit mag het kabinet afleiden dat in de komende tijd aan de cao-tafels mogelijk bereidheid bij partijen ontstaat om loonmatiging ook voor de jaren '90 als uitgangspunt vast te houden. Tenslotte is iedereen ermee ge diend dat Nederland niet opnieuw in een haasje-over van lo nen en prijzen terechtkomt, met alle risico's van dien voor de economie. Het kabinet op zijn beurt zal dan natuurlijk wel moeten beseffen dat werkgevers en vakbeweging het aan zijn woord zullen houden. Juist dat laatste kon nog wel eens bijzonder lastig worden, want minister De Vries had deze week in Middelstum geen zak met geld naast zich staan om zijn plannen te finan cieren. En dan zijn we meteen bij het zwakke punt: de be windsman rekent op medewerking van zijn collega's om in het belang van een belastingverlaging een bedrag van 2.5 miljard gulden te bezuinigen op de overheidsuitgaven. Toch zal het uit die hoek én van nu nog onvoorziene meevallers moeten komen; van trucs met een belastingverhoging elders, een sigaar uit eigen doos voor de belastingbetaler, kan geen sprake meer zijn. Het kabinet is er, na wat schrikreacties, achter gekomen dat de invloed van de gestegen lasten op de koopkracht van de modale werknemer averechts begint te werken. Zelf is deze CDA/PvdA-regeerploeg voor een niet ge ring aandeel verantwoordelijk voor de opgelopen inflatie in de voorbije twee jaar. Het lag voor de hand dat werknemers die kostenstijgingen bij de cao-onderhandelingen in loonei sen zouden vertalen. Nu daarin - volgens minister De Vries - de gevarenzone is bereikt, rest het kabinet niet veel anders dan de weg terug. De vraag is alleen: hoe zonder zelf in pro blemen te komen? Burgemeester Kessen van Hulst ontpopt zich telkens op nieuw als een hemelbestormer, die je het best maar even kunt laten uitrazen. Zo wil hij nu weer een nieuw onderzoek naar de voor- en nadelen van de eventuele aanleg van een Baalhoekkanaal. Of liever: hij weigert zich uit te spreken te gen een dergelijk kanaal voor haven-industriële doeleinden van Antwerpen, vlak langs het Verdronken land van Saef- tinghe. Volgens Kessen zou 'zijn' land van Hulst economisch wel eens profijt kunnen trekken van een Baalhoekkanaal; en dat is dan mooi meegenomen, redeneert hij. Kessen weet overigens maar al te goed dat Zeeland het Baalhoekkanaal definitief heeft afgevoerd. De provincie heeft het omstreden project, als veel te belastend voor de directe omgeving, al in 1981 uit het streekplan voor het bewuste gebied geschrapt. Alleen heeft Den Haag het omstreden project in de onder handelingen met België over de waterverdragen nog altijd overeind gehouden, mogelijk om tegenover Brussel ook wat wisselgeld achter de hand te houden. Kessen kan trouwens zijn illusies over industriële impulsen van een Baalhoekka naal voor Hulst maar het beste opgeven als hij de geschiede nis er nog een op na slaat. Ook toen de plannen voor deze vaarweg ook hier volop in discussie waren, kon er geen spra ke zijn van Nederlands profijt van een Baalhoekkanaal dat de Belgen uiteindelijk moesten betalen. Bovendien, wat wil Kessen nu eigenlijk? De havenschappen Temeuzen en Vlis- singen zitten nog redelijk in hun aanbod aan industriegrond en aanvullende mogelijkheden, om het maar eens voorzich tig te zeggen. vdM. Loonstijging tot nu toe 3,6 procent DEN HAAG (GPD) - De in tot nu toe afgesloten cao's vastgelegde loonstijging voor dit jaar be loopt gemiddeld 3,6 procent. Onderzoek van de Loontechni- sche Dienst, onderdeel van het ministerie van sociale zaken, heeft dit uitgewezen. De resultaten zijn bekendge maakt naar aanleiding van de uitspraak van minister De Vries (sociale zaken) dat de loonstij ging in cao's niet meer dan 4 pro cent mocht zijn. Volgens een zegsman van de minister heeft De Vries met zijn uitspraak ge duid op cao's die nog voor dit jaar afgesloten moeten worden. De Vries heeft met zijn uitspraak over 4 procent, maandagavond gedaan in het Groningse Mid delstum, alleen willen spreken over de loonstijging in bedrij ven. De bewindsman houdt on verkort vast aan een loonstij ging van maximaal 3 procent voor ambtenaren en trendvol gers. Directie K Scherphuis. W F de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie M P Dieleman, algemeen hoofdredacteur. C van der Maas. hoofdredacteur commentaar. A L Oosthoek, adjunct-hoofdredacteur Vlissingen Oostsouburgse- weg 10. Postbus 18. 4380 AA Vlissingen Tel 01184-84000 Steunpunt Boekhandel Bikker Walstraat 94 Middelburg Markt 51. 4331 LK Middelburg Tel. 01180-81000 Goes Grote Markt 2, 4461 AJ Goes. Tel. 01100-31800. Terneuzen Axelsestraat 16, 4537 AK Terneuzen Tel. 01150-94457 Hulst Steenstraat 6. 4561 AS Hulst. Tel. 01140-14058. Axel Nassaustraat 15. 4571 BK Axel Tel. 01155-8000 Zierikzee Oude Haven 41, 4301 JK Zierikzee Tel. 01110-15380 Opening kantoren Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17 00 uur Zaterdags in Vlissingen van 8 00 tot 10 30 uur Centrale redactie Postbus 18, 4380 AA Vlissingen 01184-84000: s avonds op zondag t/m vrijdag vanaf 19 00 uur. in het weekeinde verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren Bezorgklachten maandag t/m vri/dag: op de kantoren gedurende de openingstijden; za terdags tot 14 00 uur op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen Overlijdensadvertenties: tijdens kantooruren en maandag- t/m vrijdagavond van 20 30 tot 22.00 uur en zondagavond van 20 00 tot 22 00 uur: 01184 84000. Fax £1184-70100 Abonnementsprijzen: per kwartaal 79.80. automatische afschrijving 79.30. franco per post 100,00; per maand 28,00. automatische afschrijving 27,50; jaarabonnement 307,50, automatische afschrijving 307,00; laarahonnement franco per post 390,00, losse nummers maandag t/m vrijdag 1.45. zaterdag 1.85 pst., (alle bedragen inclusief 6 pet btw). Postrek.nr 3754316 t n v PZC ab.rek Vlissingen. Advertentietarieven: 156 cent per mm; minimumprijs per advertentie 23.40. ingezonden mededelingen 2,5 x tarief Voor brieven bureau van dit blad 5.50 meer Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 6 pet btw) Giro: 35 93 00. Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant BV. Vlissingen SCHIPHOL (ANP) - De eerste groep Neder landse militairen is dinsdagmiddag van Schiphol vertrokken naar Joegoslavië, waar zij gaan deelnemen aan Unprofor. de vredes macht van de Verenigde Naties. Het gaat om twaalf kwartiermakers, allen be roepsmilitairen. die de eerste initiële verbin dingen gaan aanleggen voor de opbouw van het VN-hoofdkwartier in Sarajevo, de hoofd stad van Bosniè-Hercegovina. Op Schiphol werden de militairen toegespro ken door generaal P. Huijsman. bevelhebber van de landstrijdkrachten en als sous-chef ope ration verantwoordelijk voor VN-operaties. Namens de minister van defensie. Ter Beek. wenste hij de mannen een goede reis en een ge zonde terugkeer. Volgens generaal Huijsman zijn juist de Nederlanders uitgekozen voor het leggen van verbindingen van communicatie wegens hun flexibiliteit, improvisatie en hun talenkennis. De tweede groep van elf militairen vertrekt za terdag naar Joegoslavië en een volgende groep van dertig man volgende week. In totaal zullen driehonderd Nederlandse militairen naar Joe goslavië gaan. onder wie tweehonderd dienst plichtigen. Het gros van hen gaat in de loop van deze maand, waarschijnlijk per trein. De werving onder dienstplichtigen is nog in volle gang. Volgens legerwoordvoerder R H J. Bremer, zal eind deze week de selectie bekend zijn. Gepakt en gezakt op weg naar het vliegtuig. foto ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 3