Ouderen vinden voorlichting goed PZC Bruinisse wil Dorpsweg veiliger en fraaier maken Twee nieuwe ambulances voor Schouwen-Duiveland Visitekaartje van Flower Power-generatie in Luxor Recreatievolleybal op Sch-Duiveland Streek WOENSDAG 11 MAART 1992 Verbetering geen kwestie van meer folders van onze verslaggever ZIERIKZEE - Met meer folders over zaken als gezondheid, fi nanciën, voeding en zorginstel lingen wordt de voorlichting aan ouderen niet verbeterd. Bij het opstellen van een voorlich tingsplan gaat het in de eerste plaats om het verbeteren van de kwaliteit. Dit is de stelligste overtuiging van Janet Kleis en en SaaiM<i Lunter, studentes aan de Landbouw Universiteit Wa- geningen. Zij zijn onlangs be gonnen met de laatste fase van het project Voorlichting aan Ouderen op Schouwen-Duive land. Janet Kleis en Saskia Lunter maken van hun afstudeerop dracht gebruik van het voorbe reidende werk van hun medestu dentes Gerie-Jannen van Dinter en Madeion Witteveen. Zij on dervroegen vorig jaar op Schou wen-Duiveland 215 ouderen vanaf 55 jaar. Uit hun onderzoek bleek dat het merendeel van de ouderen tevreden is over voor lichting die gegeven wordt over gezondheid en voorzieningen. Slechts een derde deel, voorna melijk ouderen met een hoger in komen. noemde de voorlichting ontoereikend. Afstemming Desondanks zijn de nieuwe pro ject-medewerksters er van over tuigd dat er op het gebied van ouderen-voorlichting nog veel van een medewerker ZIERIKZEE - In de recreatie- volleybalcompetitie in Zierik- zee is De Stulp door een 3-0 ne derlaag tegen Zeelandia 1 de koppositie kwijt geraakt en slaat nu op de derde positie. Geense Kwiek won met 2-1 vim Sporthuis Zierikzee/PJZ en I'i- galle/Renesse verloor met de zelfde cijfers van Paviljoen De Schorpioen. Paviljoen De Schorpioen en Zeelandia 1 staan nu op een gedeelde eerste plaats. Ook Geense/Kwiek zou me dekoploper kunnen zijn, maar de wedstrijdleiding heeft dit team twee punten in mindering gebracht. Boekhandel De Vries staat vierde doch heeft één wed strijd gespeeld. Zoals het er nu naar uitziet en méde gelet op de prestaties in de voorronde kan deze competitie een spannend verloop hebben. De verwachting is wel dat Sporthuis Zierikzee. PJZ en Pigalle/Renesse zeker niet tot de kampioenskandida ten gerekend kunnen worden Uitslagen A2: Léon Sport'Mevo - PTT 1 0-3, Rabobank Zierik zee Café De Vlinder 2-1. Rabobank Zierikzee is koploper met vijf punten uit twee wed strijden gevolgd door PTT 1 met - drie uit één wedstrijd. Ook Café De Vlinder heeft drie punten, maar heeft al twee wedstrijden gespeeld. Taxi Lemsom en Léon Sport hebben nog niet gespeeld. Verboom/Cluzona sluit de rij met nul punten uit één gespeel de wedstrijd. uitslagen BI: Zeelandia2 - WIK 2-1, Delphi Mevo 4 - Bouwman Sleep dienst 1-2. Door deze uitslagen schoof Zeelan dia 2 ééil plaats op en staat nu tweede op deze ranglijst. Verder veranderde er weinig in de standen van poule BI. B.'l: MoLSchuddebeurs - Van Gees- bergen Mode 1-2, ABN Amro Del- phLMevo 5 0-3. Brouw PTT 2 3-0. Brouw heeft twee wedstrijden ge speeld en is nog ongeslagen PTT volgt de koploper op enige afstand. ABN Amro is hekkesluiter en zal nauwelijks in staat zijn om deze fiinc- Ue aan een ander team over te dra gen. Damespoules: Vier Jaargetijden D Verboom. Cluzoina D 1-2. Kwiek D 't Cafeetje Renesse D 0-3. Mosselhuis K. Schot.WIK Dl - De Zeeuwse Stromen D 3-0. Zeelandia D WIK D2 1-2 Programma voor vrijdagavond: 19 00 uur: Cafe De Vlinder - Taxi Lemsom, DelphLMevo 4 - De Zeeuw se Stromen. Brouw D2 Zeelandia D PTT 2 Delphi!Mevo 5:19.50 uur: Zeelandia 1 - Pigaile1Renesse. WIK IBD. Meulblok.DFS D - Paviljoen De Zandsnor. Bouwman Watersport - Van Geesbergen Mode: 20.45 uur: Rabobank Zierikzee PTT l. Ver- boomlCluzona - Léon Sport. Kietiek D - Europatuin Braber D. Brouw ABN Amro21.40 uurGeense/Kiciek - Boekharütel De Vries. Zeelandia 2 - Marco Holm. Brouw Dl - Vier Jaargetijden D. MoLSchuddebeurs ZWN. verbeterd kan worden .Bepaal de vormen van voorlichting kun nen veel beter op elkaar afge stemd worden", meent Janet Kleis. ..Zo kan het heel goed mo gelijk zijn dat de zorginstellin gen en het maatschappelijk werk van Schouwen-Duiveland zich in één folder presenteren. Voor ouderen wordt daardoor al les veel duidelijker. Bovendien scheelt het een hoop geld." Uit het onderzoek werd tevens duidelijk dat ouderen het best bereikt kunnen worden door vertrouwenpersonen als huis artsen en naaste familieleden. Maar dit wil volgens coördinator Bert Gelijnse niet zeggen dat de huisarts voorlichter zal gaan spelen: „We kunnen de huisarts natuurlijk wel meer gaan benut ten. Hij kan bijvoorbeeld be paalde personen of instanties in schakelen die de desbetrefende voorlichting aan ouderen wel kunnen geven." Gelijnse denkt daarbij met name aan de indica tiecommissies. Daar zullen vol gens hem ouderen terecht moe ten kunnen voor informatie en advies over gezondheid en zorg instellingen. Voorbeeld Eind juni moeten Janet Klèis en Saskia Lunter hun afstudeerop dracht afgerond hebben. Dan moeten ze de vijftien Schou- wen-Duivelandse zorginstellin gen. die aan het project deelne men. kunnen vertellen met wel ke vormen van voorlichting ou deren het beste bereikt kunnen worden. Het voorlichtingsplan is echter niet alleen voor Schou wen-Duiveland bedoeld, ook an dere Zeeuwse zorginstelingen zullen van het plan gebruik ma- Leger des Heils - Het Leger des Heils houdt zondag 15 maart een openbare samenkomst in de zaal aan de Poststraat 37 in Zie rikzee. Voorgangers zijn de voor malige gepensioneerde i leiders van het Leger des Heils in Neder land: het commissionersecht- paar C. A. Verwaal. De bijeen komst begint om 10.00 uur. Ouderenbond - De afdeling Zierikzee van de Algemene Ne derlandse Bond van Ouderen (Anboi bezoekt donderdag 19 maart het bakkerij-museum Om den Broode. De deelnemers wor den om 13.45 uur verwacht in het gebouw van de Anbo in de Pater nosterstraat. De Dorpsweg nodigt nu nog uit tot (tel hard rijden. van onze verslaggever BRUINISSE - Bruinisse wil paal en perk stellen aan het hardrijden op de Dorpsweg. De ruime toegangsweg tot het dorp blijkt veel automobilisten te verleiden tot snelheden ver bo ven de vijftig kilometer per uur. Versmalling van de rijbaan en Vlag in top bij sporthal in aanbouw VLISSINGEN - De vlag gaat dinsdagmiddag 17 maart in top bij de sporthal in aanbouw aan de President Rooseveltlaan in Vlissingen. De twee Vlissingse wethouders C. de Keijzer en L. C. Poppe-de Loolï zetten zo bet bereiken van het hoogste punt extra luister bij. De officiële plechtigheid begint om drie uur en duurt lot onge veer vier uur. De sporthal, de derde gemeentelijke in Vlissin gen. wordt gerealiseerd achter de bestaande Baskensburg- sporthal aan de President Roo seveltlaan. De nieuwe accom modatie die het komende sport- seizoen volop in bedrijf moet zijn, dient ter vervanging van de Zeevaartschool-sporthal in Paauwenburg. Die kan sinds de verkoop aan een projectontwik kelaar. samen met het nabij ge legen internaat Onze Vlooi, niet meer dpor sportverenigingen worden gebruikt. andere, vooral visuele aanpas singen. moeten van de Dorps weg een 'echte' dorpsweg ma ken. De problemen doen zich met na me voor op het gedeelte tussen de Rijksstraatweg en de Molen weg. Dit stuk lag vroeger buiten de bebouwde kom. Omdat de be bouwing langs het traject opruk te. werd dit bij de dorpskom ge trokken. Doordat de weg het ka rakter van een buitenweg is blij ven behouden, kost het automo bilisten moeite zich in te hou den. vertelt. A. A. Verschoor van de Technische Dienst Bruinisse en Middenschouwen, Het reconstructieplan heeft be trekking op het bovengenoemd traject; de entree van Bruinisse. De gemeente wil met de maatre gelen drie vliegen in één klap slaan: veiliger verkeer, het uit voeren van (toch) noodzakelijk onderhoud, en verfraaiing van de omgeving. Kuilen Doordat de fietspaden ter plaat se slechts door een steenstrook worden gescheiden van de rij baan. rijden er geregeld ivracht- iauto's overheen. Hierdoor zijn de tegels beschadigd en zijn kui len gevormd, waarin al gauw grote plassen water staan. Be halve het fietspad, is ook de rand van de rijbaan er slecht aan toe. „We kunnen de boel wel in de ou de staat herstellen, maar dan biyven vrachtautos over het fietspad rijden en zitten we over twee jaar weer met hetzelfde", aldus Verschoor. Daarom is be ken. Niet voor niets wordt het project door de provincie met dertig duizend gulden gesubsi dieerd. Maar ook is het niet ondenkbaar dat buiten Zeeland veel belang stelling zal zijn voor het voor lichtingsplan Saskia Lunter: „Er is nog weinig bekend van ou- derenvoorlichting. Naar mijn weten zijn er in Nederland nog nauwelijkse voorlichtingsplan nen voor ouderen. Op dat. gebied vervult Schouwen-Duiveland dus een voortrekkersrol." foto Pieter Honhoff van onze verslaggever ZIERIKZEE - Schouwen-Dui veland heeft twee nieuwe am bulances. Dinsdagmiddag ont vingen Leo Noorddijk, chauf feur van het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis, en Piet Du- son, chauffeur van de Stichting Rode Kruis Ambulancedienst Schouwen Westhoek, de sleu tels van een Mercedes Benz type W 124 L. De ambulances, die de vijf jaar oude ziekenwagens van het merk Volkswagen vervangen, zijn uitgerust met de modernste middelen zoals een couveuse en hartbewakings- en beademings apparatuur. Een ander voordeel van de nieuwe wagens is dat ze betere vering hebben. Hierdoor hebben patiënten nauwelijks last van schommelingen. De ambulancegroepen van de Westhoek en Zierikzee. die nu nog vrij zelfstandig van elkaar opereren, gaan met de nieuwe ambulances meer samenwer ken. Het is de bedoeling dat het ambulancepersoneel regelmatig wordt uitgewisseld. In de toe komst zal deze samenwerking moeten uitmonden in een fusie. Deze wens werd zowel geuit door A. Linden, voorzitter van de Schouwen Westhoek, als door mr J. J. P. M. Asselbergs. burge meester van Zierikzee en tevens voorzitter van het college van bestuur van de Oosterschelde- ziekenhuizen. Asselbergs maakte van de gele genheid gebruik om zijn onge noegen te uiten over het provin ciale plan het aantal ambulan ce-eenheden op Schouwen-Dui veland terug te brengen van drie naar twee. Nu staan er ziekenwa gens in Renesse. Zierikzee en Bruinisse. maar als het aan de provincie ligt. wordt het ambu lancevervoer voortaan vanuit Serooskerke en Nieuwerkerk ge regeld. Asselbergs noemde dit voornemen een slecht plan. ze ker gezien het feit dat 45 procent van de vervoerde patiënten af komstig is uit Zierikzee. Zij zul len. indien de ambulance uit Nieuwerkerk dient te komen, drie minuten langer op vervoer moeten wachten. ..Voor ons is dit volstrekt onaardvaarbaar," zei Asselbergs. sloten maar meteen een beter plan te maken. Over een lengte van ruim vijfhonderd meter wordt de rijbaan versmald van 6.20 naar 5.80 meter. Hierdoor onstaat voldoende ruimte voor een goede afscheiding met het fietspad. De weg wordt visueel nog eens extra versmald, door dat de scheidingsstrook, 70 cen timeter breed, wordt opgevuld met lage beplanting. Tegels Het stukje asfalt dat eraf wordt gezaagd, is precies het bescha digde gedeelte, zodat dat pro bleem ook is opgelost. Voor het fietspad worden zoveel mogelijk de oude tegels gebruikt. Volgens Verschoor is nog overwogen de strook tussen de aan te brengen stoepranden op te vullen met be strating, maar dat bleek finan cieel geen voordeel op te leveren en bovendien wordt een groen voorziening mooier gevonden. Bij de kruisingen met de Indus trieweg en de Molenweg worden verder zogeheten verkeersdrup- pels aangebracht. Dit zijn klei ne. vloeiend oplopende verho gingen in het wegdek, uitge voerd in witte straatstenen. De ze leiden het verkeer over de goe de rijstrook en maken de auto mobilist tegelijk attent op de aanwezigheid van de kruising. Maandag 16 maart begint in het gemeentehuis om 19.30 uur een informatie- en inspraakbijeen komst over de voorgestelde maatregelen. Vervolgens moet de gemeenteraad er nog over be slissen. van een medewerkster ROTTERDAM - Ruim twintig jaar na de wereldpremière komt de rock-musical Hair naar Rotterdam. Hair is te zien op za terdag 21 en zondag 22 maart in Theater Zuidplein. Daarna is Hair nog te zien van 16 tot en met 18 april in het Luxor Thea ter. De schrijvers James Rado en Gerome Ragni schiepen twintig jaar geleden een geheel nieuwe 'toneeltaal'. Ritueel en provoca tie, filosofie en mystiek, het naakte geweld van de onder drukking en de roep op vrede en vrijheid. De actualiteit van Hair is groter dan ooit. De drei ging, maar ook de hoop zijn sinds de eerste opvoering van Hair steeds dichterbij geko men. De musical werd in 1968 voor het eerst opgevoerd, op Broadway, en sloeg in als een bom. Alle gel dende waarden en normen wer den in het stuk in één klap weg gevaagd. Luidruchtig en zonder gêne zochten de bloemenkinde ren met hun wilde haargroei naar een eigen levensvorm, naar een wereld gebaseerd op liefde, vrede en vrijheid. Heel Amerika stond op z'n kop. en de rest van de wereld volgde. Niet alleen so ciale conventies werden door broken. ook de musicaltraditie werd omvergegooid. De rock roll had zijn intrede gedaan in het theater. En tegen die storm in werd Hair een wereldsucces met onvergetelijke songs als Aquarius. Let the sunshine in en Good morning, starshine Hair was een uitdaging, een beginsel verklaring. een demonstratie, een projectie van idealen, het vi sitekaartje van de 'flower power' generatie. Idealen De Broadway Musical Company- New York maakt nu een tournee door Nederland met een revival van de oorspronkelijke versie in een internationale bezetting. Hair is meer dan een historisch document, meer dan een monu ment van het verleden. De idea len. die de jeugd van toen voor ogen had, spreken ook nu nog aan. 'Make love not war', ook de jonge mensen van nu stellen zich de vraag 'Where do I go'. De dis co-kinderen van de oudere jon geren laten zich nog altijd mee slepen door het aanstekelijke anarchisme. Niet voor niets doet de jeugdcultuur van de jaren '90 wat aankleding betreft sterk denken aan het Hair-tijdperk Het onbekendste en geheimzin nigste deel van de hippie-wereld de mystiek en symboliek van de Waterman, loopt als een rode draad door de musical Hair. De hippies hebben zich bevrijd van overgeleverde denkwijzen en le venshoudingen Hun hoogste ideaal is het geluk der mensheid. De jeugd spreekt zich in Haii duidelijk uit tegen de krijgs dienst. tegen intolerantie, bruta liteit en onmenselijkheid. Het protest van deze jongeren blijft steeds geweldloos. Als de hippies hun tegenstanders en vijanden met bloemen tooien, hopen zij dat deze vriendelijke geste hen aan het denken zet. Heel terecht worden ze dan ook 'bloemenkinderen' genoemd. Hair is een ernstig stuk. De vro lijke momenten weerspiegelen de positieve levensinstelling van de hippies, maar in hun grappen en ironische opmerkingen zit een serieuze veroordeling van de verstarde maatschappij verbor gen. .Asselbergs lid van VVD ZIERIKZEE - Burgemeester mr J. J. P. M. Asselbergs van Zierik zee is lid van de WDen niet van het CDA. Dit stond dinsdag abu sievelijk vermeld in het artikel over de vergadering van de com missie ruimtelijke ordening. MIDDELBURG Evangelist - Evangelist Ben Hoekendijk uit Putten spreekt vandaag (woensdag) op een openbare ontmoetingsavond van de evangeliegemeente De Wijngaard. Onderwerp is 'Hoe gaan we om met de eindtijd'. De bijeenkomst wordt gehouden in het Delta College. Keetenstraat 2 te Middelburg en begint om 19.45 uur. Ook de volgende twee bijeenkomsten (25 maart en 8 april) zal over dit thema worden gesproken. De Broadway Musical Company New Vork speelt Hair in de oorspronkelijke versie, met een interna tionale bezetting. Woensdag 11 maart Luxor Theater - 20.15 Waardenberg de Jong', geper fectioneerde chaos, superieure slapstick en surrealistische kol der Rotterdamse Schouwburg, gro te zaal-20.15 Het Nationale Ballet met een programma van Balanchine Rotterdamse Schouwburg, kleine zaal - 20.30 'Hotel Fatima'. tragi-komische opera van Peter Goedhart Theater Zuidplein. Arlecchino - 20.30 "t Erelid'. Mars Teunizs met theaterversie van zijn boek over Alfons van der Dorpel die de meest nederige man van het westelijk halfrond wil zijn Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 'Reflex", werk van zes jonge cho reografen in een speciale pro- duktie van een dansgezelschap in stormachtige ontwikkeling Hal 1 - 20.30 'Gouda's Glorie'. (deel 1). thea- terfeuilleton door het RO-thea- ter in drie afleveringen over de gekte van een ogenschijnlijk normaal gezin Donderdag 12 maart Luxor Theater - 20.15 'Waardenberg de Jong' (zie woensdag 11 maart) Rotterdamse Schouwburg, gro te zaal - 20.15 'Torquato Tasso'. van of over Goethe, een stuk over trost, ij- delheid en fierheid Rotterdamse Schouwburg, kleine zaal - 20-30 'Stalls/photographt'. door De Nieuwe Dansgroep, gebaseerd op vier foto's van Henri Cartier- Bresson Theater Zuidplein. Arlecchino - 20.30 't' Erelid' (zie woensdag 11 maart) Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 'Hoog tijd", met Mary Dressel- huys en John Kraaykamp over twee mensen op hoge leeftijd die weten te ontsnappen aan him dagelijkse sleur Bibliotheektheater - 20.30 'Divastoer 3'. door jong cabaret talent Hester Maccander over Is onze cultuur wel zo jofel?' Hal 4 - 20.30 'Gouda's Glorie deel 1' (zie woensdag 11 maart) Vrijdag 13 maart Laxor Theater - 20.15 "Waardenberg de Jong' (zie woensdag 11 maart) Rotterdamse Schouwburg, gro te zaal -20.15 De Rotterdamse Dansgroep met een nieuw werk van choreograaf Ton Simons en danseres Aman da MMJer van het Frankfurter Ballet Rotterdamse Schouwburg, kleine zaal - 20.30 Stills/photgrapht' (zie donder dag 12 maart) Theater Zuidplein, Arlecchino - 20.30 "Nou ruik ik het toch weer', voor stelling van het duo Erven de Wit. Bart Budel en Frits Oosten- bruggen over de keukenboeken schrijver Otfco Geluk Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 "Hoog tijd' (zie donderdag 12 maart) Hal 4 - 20.30 'Gouda's Glorie, deel 1' (zie woensdag 11 maart) Jeugdtheater Hofplein -19.00 "Niet de Nachtwacht', eigen pro- duktie musical van Joke van Leeuwen voor iedereen vanaf 6 jaar (try-outi Zaterdag 14 maart Ahoy Tentoonstellingscomplex - 09.00 tot 17.00 Rotterdamse Vlooienmarkt De Doelen, grote zaal - 20.15 Stars in concert met The Dutch Swing College Band met Pia Beek Luxor theater - 20.15 "Waardenberg de Jong" (zie woensdag 11 maart) Rotterdamse Schouwburg, gro te zaal - 20.15 'De eenzame weg', stuk van Ar thur Schnitzler door het Zuide lijk ToneeL Een maan. twee kin deren en twee vrienden wachten op de dood van de moeder Rotterdamse Schouwburg, kleine zaal - 20.30 'Ottone. ottone/1991 Paris I DL naar de choreografie van An ne Teresa de Keersmaeker Theater Zuidplein, Arlecchino - 20.30 'Nou ruik ik het toch weer', (zie vrijdag 13 maartj Kleding uit auto's gestolen BURGH-HAAMSTEDE - Uit twee aan de Strandweg in Haamstede geparkeerde auto's is maandagmiddag kleding ont vreemd. B uit Dortmund moet het sinds maandag zonder spij- kerjas stellen, en M. uit Haam stede mist zijn leren jas en spij kerbroek. ZOUTELANDE Gevonden Bij de rijkspoli tie. groep Walcheren/Noord-Be veland. post Zoutelande. zijn de volgende voorwerpen (gevonden in Valkenisse. Westkapelle en Mariekerke» aangegeven: zwart etuitje WNF met 1 sleutel: geld los. 65: twee sleutels met wit label: sport broek, sport schoen. shawl: bril. rond mon tuur en leesgedeelte. blauwe ko ker Theater Zuidplein. gr0|< 20.15 'Hoog tijd' (zie donderi maart) Hal 4 - 20.30 'Gouda's Glorie, deel woensdag 11 maart) Oude ol'Pelgrimskerk-a Plegrimsconcert olv. Friesen met werken an Mozart en Dvorak Jeugdtheater Hofplein-] 'Niet de nachtwacht' (aei 13 maart) Zondag 15 maart De Doelen, grote zaal - 1] Muziek op zondagochteoi om de zanger Joe Bourne muziek uit de musical 'Pc Bess' vertolkt samen metl gers en zangeressen va Splinter Singers De Doelen, grote zaal -2| Doelen Jazzclub met hel thy Donegan Trio Rotterdamse Schom kleine zaal -15.00 'Kietelkrijt', door Huisi Amstel voor iedereen v, jaar Theater Zuidplein, grote 14.30 Scapino Ballet Rotterdi muziek van Bach Jeugdtheater Hofplein-U 19.00 'Niet de nachtwacht' (aei 13 maart) Maandag 16 mai Rotterdamse Schouwboi te zaal - 20.15 'Peleas et Melisande', ope Debussy door Opera Fon Hal 4 - 20.30 'Gouda's Glorie, deel woensdag 11 maart) Dinsdag 17 maan Rotterdamse Schom kleine zaal - 20.30 'Indringers 1'. door Thea het Oosten en na afloop 1 selmartk'. reading van II Howeler Hal 4 - 20.30 "Gouda's Glorie, deel l'tj dag 13 maart) Woensdag 181 Theater Zuidplein, g 20.15 'Heijermans'. over de toneelschi mans Donderdag 191 Sportpaleis Ahoy - 20.W] Simply Red in concert 1 Luxor Theater - 20.15 Paul de Leeuw in nieq gramma Vrijdag 20 maart Theater Zuidplein, grolt 20.15 'Gepeperd', programman ke Bruijs Bibliotheektheater-201 'Bij de beesten los', voorn van Trio de Janeiro. staan en opvallen tachlal dalen tot publieksniveau Zaterdag 21 maat De Doelen, grote zaal-21 Muziek Authentiek doord York Grande Bande old rich Benz met werken n zart en Haydn Theater Zuidplein, grolt 20.15 'Hair', de sixties-musa steeds actueel door de; way Musical Compaq York in originele versie Zondag 22 maait Rotterdamse Schom kleine zaal -14.30 'De tuin" door Sped Gent voor iedereen vató Jeugdtheater Hofplein-U 19.00 'Niet de nachtwacht' p (zie vrijdag 13 maart) Maandag 23 maa De Doelen, kleine zaal-ï Internationale Kamers met Concerto Rotterda Heinz Friezen mettreö o.a. Mozart Dinsdag 24 maart De Doelen, kleine zaal Beroemde Strijkkwartet! het Amari QuartettuilS land Energiehal - 20.00 The passion', een the* dukt van Adrian snelli ste gospelproduktie alls kerkdiensten 11111 lm Woensdag 11 maart Nederlands-Hervormit Bruinisse 10 ds Slok.)-' rissen; Dreischor 19 Haamstede 10 ds. Nieuwerkerk 19 ds. terland 19 ds. Haneh rooskerke 19 ds. Vfflj jansland 10 ds. Boer.l^ Zierikzee: Gasthuis!» De Boo. Gereformeerde Kerkt de 19.30 ds. Lingen. Gereformeerde Haamstede 10-18 30 Nieuwerkerk 9.30 ós 15.30 ds. Beens; OdJ 18.30 ds. Beens, 14.30ö' Christelijk-Gereforntd Kerk. Zierikzee 10-19®' broek. Gereformeerde W maakt). Brouwershaf- De Rijke. 19 ds. Wi foto Pieter Honhoff Een van de oüde (links) en een van de nieuwe ambulances

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 30