an Poppel klopt Abdoesjaparov Godsdienstige voetballer stopt IC jd dringt voor lleyballers in liaanse dienst Sporting Walcheren niet te stuiten Jan Timman rukt op naar tweede plaats sport 17 rio Cipollini op herhaling in derde etappe Parijs-Nice WOENSDAG 11 MAART 1992 de segura/roan- ïGPD) Jean-Faul van rtft in de eerste etappe londe van Murcia Dsja- Abdoesjaparov versla- sas de derde overwin st seizoen voor de Ne- ir na de Ronde van de en de slotetap- Ronde van de Middel- na een tam- rer 179 kilometer over kwam het tot een ike sprint. Naast de uit de laat- de France versloeg Van okde Spanjaard All'on- rrez, de Belg Jo Planc- e Spanjaard Salvador s en de Duitser Olaf ■Nice rde etappe van Parijs ier opnieuw ruim baan printers, die in Roanne dan een kilome- i boulevard tot hun be- i hadden gekregen om aarlijke kunsten te to s-as een finish die an- op het lijf was geschre- Cipollini. alias de sreede keer in successie aliaan de gretige con- i het nakijken. Michel eld dit keer de Neder- er hoog. De 'hulk' in snse dienst toonde pro- met een derde stek. Veenstra daarentegen. ;nog tweede achter Ci- ileef steken bij plaats dank aan het fotofi- want de jury van haalt ■discipel »ers (ANP) - Patrick Eyk is ioor de jury van Pa ait de koers genomen, ejaarsprof uit de ploeg taas werd in de slotfa- rit van Nevers naar oor een wedstrijdeom- betrapt toen hij zich van de tweede crsauto liet meetrek- finale achterop ge- een lekke band. De iel Dernies was de eer in de 42ste Parijs aankomst zag de geblokte Fries aanvankelijk over het hoofd. Tot aan de koninklijke sprint in Roanne kregen koersdirec trice Josette Leuillot en haar mede volgers een kopie van de eerste etappe voorgeschoteld. Weer een lange vlucht inu van de Fransman met de welluidende naam Vincent Lacressonniere) die. net als daags tevoren met die van onze landgenoot Johan Lammerts, op voorhand tot mis lukken was gedoemd. Bij zo wei nig activiteit was er voor mada me Leuillot alle gelegenheid om met haai' gasten te mokken over de afwezigheid van de televisie in haar koers. Televisie De wielerliefhebbers moeten het doen met een dagelijks samen vattinkje van vijf minuten. Al leen de slottijdrit naar de top van de Col d'Eze in Nice wordt rechtstreeks in beeld gebracht, zoals dat zondag ook is gebeurd met de proloog. Te weinig zend tijd om sponsors te interesseren om flink wat duiten te fourneren in het produkt van Josette Leuil lot. die in haar zuster Jacqueline (o.a. perszakem een van haar be langrijkste rechterhanden weet. De dames Leuillot zijn in de loop der jaren uitgegroeid tot een bij zonder paar in de wereld van de wielrennerij. Dat is nog een al tijd een pure mannenaangele- genheid. Voor mooie vrou wen is er slechts plaats in de show eromheen, de reclameka ravaan. Een keer per jaar zwaait echter een vrouw de scepter, Josette Leuillot. En het moet gezegd, met verve. Josette Leuillot is de dochter van de geestelijke vader van Parijs-Nice. Jean Leuillot. Dat was ook al een bijzonder ie mand. Een man die er twee hob by's op na hield: wielrennen en schilderen Als manusje-van-al- les heeft Leuillot van kindsaf al les aangepakt wat het fietsen te bieden heeft. Hij was verzorger, ploegleider, i wieier (journalist en later dus organisator. Aan ideeen mankeerde het hem nim mer. Hij geldt als de uitvinder van de proloog, haalde ploegen tijdritten uit de oude doos en be gon als eerste met zogenaamde open wedstrijden, die zowel voor profs als amateurs toegankelijk zijn. Kortom, Jean Leuillot was een gedreven en creatieve man, die tien jaar geleden al zijn nog niet ten uitvoer gebrachte plan nen meenam in zijn graf. Tijdens het schilderen van een kerkto ren in een dorpje ten zuiden van Parijs stierf hij aan een beroerte. De naam van Leuillot bleef even wel stevig vastgeklonken aan Parijs-Nice Dochter Josette bleek het wielerbacil van haar vader te hebben meegekregen, evenals de liefde voor schilderen trouwens. Josette. 50 inmiddels en moeder van drie kinderen, is nu al weer tien jaar aan het be wind in Parijs-Nice. Ze heeft het verre van gemakkelijk om het geesteskind van vaderlief in tact te houden. ..Elk jaar wordt het moeilijker om sponsors voor Pa rijs-Nice te vinden. Dit jaar heb ik er maar vier kunnen vinden. Het eerste wat ze vragen als ik bedrijven benader, is of onze wedstrijd ook op de televisie komt. Ja, en als ik daarop nee moet zeggen, dan verflauwt di rect hun interesse". Jean-Paul van Poppel verslaat met ruim verschil het vorig jaar bijna onklopbare sprintkanon van het peloton, Abdoesjaparov. mm:'-' W&'i >:psi - '-V Met behulp van enkele subspon sors heeft madame Leuillot de begroting met kunst- en vlieg werk weer sluitend kunnen krij gen. Josette Leuillot: ..Jaar-in- jaar-uit is het weer een heidens karwei om de balans in even wicht te krijgen. Wij kunnen bij voorbeeld niet terugvallen op de logistieke steun die de Tour de France gratis en voor niets van de regering krijgt Wij moeten voor elke overheidsdienst dub bel en dik betalen. Omdat, zo heet het dan. de Tour pure recla me is voor Frankrijk. Die over heidskosten drukken enorm zwaar op ons budget. En zolang links hier aan de macht is, hoe ven niet op wijziging van dit be leid rekenen". Parijs-Nice. Derde etappe Ncvers- Roanne: 1. Cipollini (Ita) 176 km in 4.30.02 (gem 39.106 km/u). 2 Capiot (Bel). 3. Zanoli (Ned), 4. Bafli (Ita). 5 Museeuw (Bel). 6 Veenstra (Ned). 7. Fidanza (Ita). 8 Moncassin (Fra). 9. Adn van der Poel (Ned). 10 Boucan- ville (Fra). 11. Colotti (Fra). 12 Bou- vatier(Fra). 13. Jolidon (Zwn, 14. Ver- schueren (Bel)15 Verdonk (Bel), 16. Solleveld (Nedi. 17 Desbiens (Fra), 18 Nijdam (Nedi 19. Cenghialta (Ita). 20. Heulot (Frai. Nederlanders: 23 Lammerts, 30 Pieters. 40 Mul ders. 46 Jac. van der Poel. 51 Hoff man. 53 Poels. 77 DeVries, 80 Mare Siemons. 90. Schurer allen z.t als Ci pollini. 135. en laatste Delphis (Frai 9 52 Opgave Demies (Bel). Eyk (Nedi uit strijd genomen Klassement: 1 Rominger (Zwil 8.43 07.2 Indurain (Spai 0.04. 3 Mon- toya (Spa) 0.06,4 Cipollini 0 07.5 Co lotti 0 08. 6 Bernard (Fra) z.t7 Ma rie (Fra) 0.09. 8 Lance (Fra) 0.10, 9. Gölz (Dui) 0 12, 10. Manin (Fra) 0.13. 11 Mottet (Fra) z.t., 12 Museeuw (Bel) 0.14, 13. Bauer (Can) z.t., 14. Kindberg (Zwe) 0 15. 15. Moncassin 0 16. 16. Andreu (VSt) 0 17, 17. Mo- reau (Fra) 0.18, 18 De Vries z.t., 19. Fidanza 0.19. 20 Capiot 2.1.Neder landers: 27 Solleveld 0.21. 30 Veen stra 0 22. 39. Schurer 0.25, 79. Hoff man 0 36,82 Pieters 0.38,84. Adri van der Poel 0.39. 86. Lammerts 0 40. 87. Zanoli z.t. 95 Poels 0.46,100. Mulders 0 48.120 Mare Siemons 1 04.122 Jac. van der Poel 1 08. 128 Nijdam 2.10. 134 en laatste Delphis iFrai 11.40. Ronde van Murcia: Eerste etappe. Molina de Segura-Molina de Segura: 1 Van Poppel (Nedi 177 km 4 47 09 (gem 36.980 km'ui, 2. Abdoesjaparov (GOS). 3 Gutierrez (Spai 4 Planc- kaert(Bel). 5. Gonzalez (Spa), 6 Lud- wig (Paid. 7 Rodriguez (Spa». 8 Ola- no (Spa), 9 Neves (Por). 10. Gróne (Dui). 11. Hermans (Nedi, 14. Verhoe ven (Ned) en de rest, van het peloton in dezelfde tijd als Van Poppel. Knokke. Profkoers, 150 km: 1 Lapa- ge (Bel) 3 29 00. 2. Schoovaerts (Bel) z.t.. 3. Neskens (Bel) z.t4. Dierickx (Bel) z.t., 12. Woltman (Ned) 1,17. 24. Hopmans (Ned) 5.21. RDEN (GPD) Er zijn kostbare dagen ver- onder dat het bestuur Volleybal in Italiaanse dienst kandidaal-internatio- dsma, Posthuma, Gra- ige) ook maar een stap telkaar zijn gekomen, idagvond opnieuw te- overleg plaats tussen id technische zaken mp en de vvoordvoer- Fltalo's', Jan Posthu- volgens Pos- komma nul." er langzamerhand in de bond onze te- en de besprekin- faillig vertraagt", al- „Of het is de be en laksheid bin- wLdie we uit een nabij maar al te goed ken- feetook is. laat de bond seren dat de tijd gaat feel tijd om tot een ak- lomen, is er niet meer. Mie verprutst wordt, 'bare verloren dag." tetNederlanders in de a ervaart de on- een eventuele te het Nederlands team „Het houdj. je ge bezig, terwijl we voor honderd pro- fplay-offs zouden moe- Dat is een ver- adres van de bond. «i de zaken voor de willen afhandelen. b allemaal weer traag pes moet over tien 4*n. er moet honderd Rspraak worden ge- rverlies loemenoe - Het Middelburg- is gisteren in de van de nationale uitgeschakeld door MRC. De Hagenaars, ^zoen tegenstander jpienoe in de compe- Wn het tot ver in de jmvol, maar moesten ketoch de meerderde Pannen. De Zuidhol- k®en met 24-9. na een NL Oemoemenoe r in Roosendaal ge- overigens nog- fciers. Zo ontbraken Jansen. Boris van r* van Helsland en Henny Zandber houden. Het is het oude bekende verhaal." Jan Posthuma en Ronald Zoodsma plaatsten zich niette min gisteravond met hun club Gabeca Montichiari probleem loos voor de kwartfinales van de play-offs. In de derde en beslis sende wedstrijd werd Centro Matic Firenze met 3-0 (12, 10,12) teruggéwezen. Veel verrassen der was gisteravond de winst, van Grabert's Jockey Schio op Chai'ro Padua. Nota bene in Pa dua, won de kampioen van de Serie A2 met 2-3 (9-15,12-15,15-7, 15-9 en 12-15). Morgen worden de eerste duels in de kwartfinale van de play offs gespeeld. De paring ziet er als volgt uit: Maxicono Parma (met Blangé) - Sidis Falconara; Mediolanum Milan - Gabeca Montchiari; Messaggero Raven na - Jockey Schio; Sisley Treviso - Olio Venturi Spoleto. WOENSDAG 09.00-11.00 EURO: Skiën: hoogte punten van de Olympische Winter spelen. 11.00-12.00 EURO: WK Schaatsen voor vrouwen vanuit Heerenveen 12.00-12.30 EURO: Eurofun 12.30-14.00 EURO: Boksen 14.00-15.00 EURO: Voetbal" Euro goals. 14.50-16.50 BBC" 1: Paardesport: Cheltenham Festival 1992. 15.00-17.00 EURO: Golf PGA toer nooi vanaf Tenerife. 15.55-16.00 Did 3: Sport Aktuell 16.55-17.30 BBC' 2: Paardesport Cheltenham Festival 1992 17.00-18.00 EURO: Tennis ATP toer nooi vanuit Indian Wells. 17.10-17.15 Did 2: Sport Heute 18.00-19.00 EURO: Worstelen. 19.00-19.30 TV 5: Montagne: berg sportmagazine. 19.00-20.00 EURO: Atletiek: IAAF in- doorgala vanuit Stuttgart. 19.30-20.00 BRT 1: Sport 20.00-20.30 EURO: Passion 20,00-21.00 Super: Prime Sport 20.00-22.00 BRT 2: Sportavond 20.30-21.30 EURO: Biljarten: Masters vanuit Miinchen 20.30-22.00 Ned 3: Studio Sport 21.30-22.00 EURO: Eurosportnieuws. 22.00-00.00 EURO: Tennis ATP-toer- nooi vanuit Indian Wells 22.15-22.30 Ned 3: Studio Sport Jour naal 22.30-22.35 Super: Sport News 22.30-22.55 BRT 1: Sport 00.00-00.30 EURO: Passion 00.30-01.00 EURO: Eurosportnieuws 01.25-01.45 BBC 1: Paardesport Cheltenham Festival 1992. Het keurkorps van Niek Knol, zittend vlnr Bas Schletterer, Peter van Lit, Floris-Jan Koole. Niels Koole, Lia Melis, Tanja Tienpond. Melanie Bos en Chery Abuijs. Zittend vlnr Miquel van Tongeren, Nanne Boonstra, Tisha Abuijs, Niek Knol, Danielle van Cadsand en Karin Bastian. foto Oscar van Beest Club Niek Knol na negen maanden al een groot succes van onze verslaggever Taco van den Velde KOUDEKERKE - Sporting Walcheren is niet meer te stui ten. De jongste Zeeuwse atle tiekvereniging, die nog voor zijn oprichting sterk werd be kritiseerd en slechts een kort leven werd voorspeld, is in negen maanden tijd alle ande re Zeeuwse atletiekvereni gingen voorbijgesneld. Dat bleek gisteravond tijdens de eerste ledenvergadering, waar de club zijn 'kernploeg' presenteerde. Trainer en de grote spil van de Walcherse club, Niek Knol, stelde trots vast dat Sporting Walcheren zes nationale kampioenen, vier Nederlandse nummers twee en nog twee dames die internationaal aan de weg timmeren, telt. „Dat, is niet niks voor een club die net begonnen is", hield Knol zijn leden voor in Hotel Walcheren te Koudekerke De Koudekerkse fysiotherapeut, die samen met secretaris Hans van Tongeren en penning meester Els Kloet het bestuur vormt van Sporting Walche ren, kon gisteravond tevens een hoofdsponsor (Sprint Pho to uit Vlissingen) presenteren. „Samen met nog een aantal subsponsors hebben we een sponsorbudget van tiendui zend gulden. In de Zeeuwse at- letiekwereld lijkt me dat uniek", kraaide Hans van Ton geren. Gisteravond werd er ook met een aangetoond waar dat geld onder meer voor bestemd zal zijn. Melanie Bos. zwemster van Stormvogel en sinds kort ook lid van Sporting Walche ren. ontving als eerste een zo genaamde stimuleringspre mie. Bos werd eerder dit jaar nationaal jeugdkampioene op de 100 meter en 200 meter schoolslag. In Koudekerke werd echter wel duidelijk dat nog veel meer leden van Sporting Wal cheren, in aanmerking kwa men voor deze premie. Bij de presentatie van de kernploeg (Knol: „Het is te vergelijken met, een eerste elftal van een voetbalvereniging") bleek dat Knol er in korte tijd is in ge slaagd een groot aantal top pers aan zich te binden. De keurkorps bestond uit de Mid delburgse zusjes Chery (twee de op de nationale kampioen schappen verspringen bij de jeugd) en Tisha Abuys (talent volle middenafstandsloop- ster). Karin Bastian (Neder lands jeugdkampioene veldlo pen), Danielle van Cadsand (Nederlands jeugdkampioen 800 meter), Melanie Bos, Tanja Tienpond (tweede op NK speerwerpen). Lia Melis (af gevaardigde voor Aruba op Olympische marathon in Bar celona), Niels Koole (Neder lands juniorenkampioen run- bike-run) Floris-Jan Koole (Nederlands kampioen winter- triathlon». Peter van Lit (ta lentvolle triatleet). Nanne Boonstra (tweede op NK Tae kwondo). Miquel van Tonge ren (talentvolle atleet) en Bas Schletterer (Nederlands jeugdkampioen 800 meter). Ir ma Heeren was gisteravond niet aanwezig. Zij maakt deel uit van de Nederlandse da- mesploeg voor de estafette bij de marathon die momenteel deelneemt aan een wedstrijd in Peking. Al met al een indrukwekkende groep die opvalt door presta ties maar ook door zijn veelzij digheid. Bij Sporting Walche ren is met alleen plaats voor atleten, maar ook voor andere sportmensen. Niek Knol staat in principe voor iedereen klaar en dat blijkt te werken, gezien de kwaliteit van de leden van de club en ook de kwantiteit. Sporting Walcheren telt in middels al zo'n zestig leden. „Het stak me dat er bij de op richting geroepen werd door andere verenigingen dat we al leen maar elite-clubje zouden zijn met weinig leden. Dat klopt dus niet. In principe kan iedereen lid worden. We heb ben nu ook een grote groep re creanten. Die worden ook zo optimaal mogelijk begeleid", aldus Knol. die bijvoorbeeld nu al samenwerkt met zwem- trainer Theo Guillet. Verder heeft Knol al contacten gelegd met een diëtiste, de in atle- tiekkringen goed aangeschre ven sportarts John IJzerman en denkt de Koudekerkenaar ook al aan paramedische be geleiding. De enthousiasme van de Koudekerkenaar lijkt geen grenzen te hebben. „We moeten uitkijken dat we dadelijk niet honderd of twee honderd leden hebben", grap te Van Tongeren. Knol: „Dat lijkt me geen probleem. Als dat inderdaad zou gebeuren moet het kader worden uitge breid. Er zullen heus nog wel meer mensen rondlopen die zo sportgek zijn als ik en mee wil len doen." Johan Jonker in duel met Johnny Bosman tijdens een oefenduel van Quick Boys tegen Ajax. foto Loek Zuyderduin Johan Jonker is gevloek zat KATWIJK (GPD) - De twijfel begon te knagen: Johan Jonker stelde zichzelf steeds vaker de zelfde vragen: viel het voetbal len nog wel te rijmen met zijn geloof? Moest hij doorgaan met voetballen of niet? Uiteindelijk hakte de 29-jarige verdediger van zaterdagkampioen Quick Boys onlangs de knoop door: hij stopte subiet. Geen jubileum dus voor Jonker, die zaterdag zijn 250ste wed strijd voor de Katwijkse club zou hebben gespeeld „Maar dat staat helemaal los van mijn be slissing. Ik ben gestopt om gods dienstige redenen". En daarmee is hij waarschijnlijk een unicum in voetballand. Voorbeelden van religieus bewo gen voetballers zijn er te over. Veel van hen spelen en speelden daarom op zaterdag, ook als ze naar het betaalde voetbal ver trokken. Jaan de Graaf van IJs- selmeervogels bijvoorbeeld te kende bij AZ en later Go Ahead Eagles. Alleen voetbalde hij nóóit op zondag. Datzelfde geldt op dit moment voor Folkert Vel- ten. de spits van Heracles. De be kendste van allemaal was wel licht Joop Korevaar, Jehova-ge tuige. die nog geruime tijd actief was bij het toenmalige ADO. Maar voor zover bekend stopte nog nooit een van hen met voet ballen, omdat het geloof dat 'vroeg'. Jonker dus wel en het is een wel overwogen beslissing. Zeker om dat hij de laatste tijd steeds ac tiever is binnen de Gereformeer de Bond, een zeer behoudende vleugel van de Hervormde Kerk. „Ik dacht er altijd al over na. maar pas het laatste jaar speel de het echt bij mij Ik kreeg er gewoon last- van. Al het gevloek in het veld. op de tribunes. De manier waarop de mensen so wieso met elkaar omgaan bij het voetballen. Het is allemaal haat en nijd. En dat gold ook voor me zelf hoor. Ik kon wel eens over de schreef gaan; een kreet slaken of iemand neerhalen." Kortom, redenen te over voor Jonker, om te stoppen met voet ballen. Hij benadrukt overigens dat de Gereformeerde Bond geen enkele invloed op zijn be slissing heeft proberen uit te oe fenen. „Sommige mensen zullen het er niet mee eens zijn, ande ren respecteren het, maar het is in elk geval mijn eigen beslis sing. Of liever: een beslissing van bovenaf." Bij Quick Boys kwam zijn mede deling in elk geval als een volsla gen verrassing. Niemand had er rekening mee gehouden dat Jon ker zo plotseling zou stoppen. Ook voorzitter Arie Guyt niet „Ik was op de hoogte van het feit dat hij catechesaties liep bij do minee Van de Berg. We werden er bij uitwedstrijden wel eens mee geconfronteerd. Omdat hij voor de catechesaties op zater dag vroeg thuis wilde zijn. moes ten we wel eens extra vervoer voor hem regelen. Johan had me ook wel verteld op welke manier hij bezig was met het geloof, al leen niet zo uitdrukkelijk dat ik daaruit kon opmaken dat hij di rect zou stoppen.' Respect Guyt voelde in elk geval niet de behoefte om Jonker na diens mededeling op andere gedach ten te brengen. „Het was voor mij geen discussiepunt. Je hebt te maken met iets wat voor hem heel veel gevoelswaarde heeft, iets wat hij heel sterk beleeft, een stukje christelijke norma- tiek. Daarvoor moet je ook res pect hebben," Zijn ploeggenoten waren aange slagen Gert Aandewiel, al jaren lang zijn ploeggenoot, is nog dui delijk onder de indruk: „Het kwam voor ons als een donder slag bij heldere hemel. Gewoon een mededeling vlak voor de training: Johan voetbalt met meer om die en die reden. Hij had het daar met ons niet over gehad. De meesten van ons wa ren er diep van onder de indruk, want Johan lag heel goed in de groep. Hij was een van de oudere spelers, presteerde goed en het was een rustige, aardige jongen. Maar hij was wel een figuur van extremen, hij kon plotseling uit de hoek komen. Dan nam hij de boel plotseling op sleeptouw bij een avondje stappen, was hij de gangmaker. Of haalde hij op het veld ineens iemand onderuit, als het tegenzat. Ik denk dat hij het daarmee steeds moeilijker kreeg." Kasparov dicht bij eindzege LINARES (ANP) - Jan Timman is in het sterk bezette schaak toernooi van Linares opgerukt naar de tweede plaats. De veer tig-jarige Nederlander versloeg in de elfde ronde de Brit Nigel Short. Zijn achterstand op kop loper Gary Kasparov bleef an derhalf punt. De wereldkam pioen won gisteren van de in Duitsland wonende Artoer Joe- soepov. Kasparov is in Linares de enige ongeslagen speler na elf ronden, Met zwart, in een Konings In disch opgezette partij, versloeg hij Joesoepov. Met nog twee ron den te gaan. lijkt de eindzege hem niet meer te kunnen ont gaan. Timman had slechts 28 zetten nodig tegen de Brit Short. Bel- javski en Karpov, die na de tien de ronde met Timman de tweede plaats deelden, verloren beiden. Met Karpov gaat in Linares niet naar wens. Tegen Barejev leed de voormalige wereldkampioen zijn derde nederlaag van het toernooi. Beljavski ging ten on der tegen de Joegoslaaf Ljuboje- vic. Ivantsjoek klom naar de derde plaats door de Brit Speelman te verslaan. Zijn achterstand op Timman bedraagt een half punt. Linares. Internationaal toernooi, elfde ronde: Joesoepov (Rus) - Kas parov (Azei 0-1. Ljubojevic (Joei - Bel javski (Oek) 1-0. Karpov (Rusi - Bare jev (Rus) 0-1, Anand (Ind) - Gelfand (WRui 1/2-1/2, Speelman (GBr) - Ivantsjoek (Oek) 0-1, Short (GBr) - Timman (Nedi 0-1, IllescasiSpa) Sa- lov (Rus) 1/2-1/2, Stand: I Kasparov 8 1/2 punten, 2 Timman 7, 3. Ivantsjoek 6 1/2. 4 Bel javski. Karpov 6. 6 Anand. Barejev. Gelfand. Illescas, Salov 5 1/2, 11 Joe soepov 5. 12 Ljubojevic 4.13 Short 3 1/2.14 Speelman 3. Ter Apel. Klooster-toernooi. Twee de ronde: S<^sonko (Nedi Christian sen (VSti 1/2-1/2, Episjin (GOSi Van der Sterren (Ned) 1-0. Vaganjan GOS) - Adams (Engi 1-0 Stand na twee ronden: 1 Christian sen en Vaganjan 1 1/2 punt. 3 Soson- ko. Episjin en Adams 1. 6. Van der Sterren 0 Tafeltennis Voetbal Hannover. Finale Europese liga, mannen, eerste wedstrijd: Duitsland - Zweden 4-2 (gedetail leerd Rosskopf - Persson 21 -10 22-20. Fetzner - Waldner 18-21 21-17 17-21. Frank - Lindh 21-18 21-17. Rosskopf - Waldner 16-21 19-21, Fetzner - Lindh 18-21 21-16 21-12. Rosskopf/Fetzner - PerssonLindh 21-17 16-21 21-18). Re turn: 17 maart. Engeland: Eerste divisie Arsenal - Oldham 2-1. Notts County - Aston Villa 0-0. Wimbledon - Everton 0-0 Schotland: Eredivisie Hibernian - Glasgow Rangers 1-3 Bochum. Kwalificatie EK/Olympi sche Spelen, kwartfinales: Duitsland - Schotland 1-1 (1-1). 31. Creany 01. 39 Schmaler 1-1 Scheidsrechter Pezella (Ita).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 21