Barcelona favoriet tegen Real I .MAORI u Parijs-Nice in trek bij wielervedetten Jeugd kan inschrijven Zeeuwse voetbaldagen Michel Vonk naar Manchester City Trainers Johan Cruijff en Leo Beenhakker tegenover elkaar in Nou Camp Tekort bij Veendam bijna een half miljoen Zuidwesters 2 naar titelstrijd in de afdeling Twee ploegen op kop hoofdklas zaalvoetbal bJJUrt BARCELONA (GPD) - In het meest bezochte museum van de Catalaanse hoofdstad dat in de catacomben van het Camp Nou-stadion van Fütbol Club Barcelona - is een speciale plek ingeruimd voor het shirt dat eens Johan Cruijff toebe hoorde. Cruijff, toen voetballer bij Barca en nu al weer bijna vier jaar trainer bij de club, droeg dat shirt in 1973 bij een" ontmoeting tussen Real Madrid en Barcelona in het Madrileen- se Santiago Bernabéu-stadion. 'El Salvador' speelde op die dag in zijn eentje de Madrilenen van het veld. Barcelona won de wed strijd met 0-5 en de Catalanen werden eindelijk weer eens landskampioen. VEENDAM (ANP) - Veendam kampt met grote financiële pro blemen. Volgens voorzitter Chris Arlman van de voetbal club uit de eerste divisie zal het tekort over het huidige seizoen tussen de 400.000 en 500.000 gul den bedragen. Het nieuwe bestuur heeft on middellijk bezuiningen op onder meer materiaal en andere on kosten ingevoerd, waardoor men hoopt nog een ton te bespa ren. Op korte termijn wil Veen- dam een reddingsplan presente ren. Volgens Arlman, sinds ^januari In functie als voorzitter, is het te kort een gevolg van te optimisti sche verwachtingen van het vo rige bestuur. Het aantal toe schouwers is gemiddeld 700 la ger dan de begrote 3200 per wed strijd. De personeelskosten zijn te hoog. Zo is de salarispost van vier gehuurde spelers volgens Arlman zelfs helemaal niet opge nomen in de begroting. Ondanks de problemen is Veen- dam voor komend seizoen van plan een begroting op te stellen die net zo hoog is, 1,6 miljoen gulden, als die van de huidige jaargang. Van de negentien con tractspelers zullen er in ieder ge val drie moeten verdwijnen. In de Spaanse competitie valt twee maal per seizoen alles in het niet, wanneer de ontmoeting tussen Real Madrid en FC Bar celona op het programma staat; zelfs als de inzet al lang niet meer het landskampioenschap is. Altijd is er wel een rel te mel den en de wedstrijd wordt ruim van tevoren buiten het veld uit gevochten, het liefst op de sport pagina's van de dagbladen of in de partijdige sportbladen, die zeven maal per week het voet balgekke Spaanse publiek be dienen. De twee clubs hebben samen 95 nationale en internationale ti tels binnengesleept in de negen tig jaar dat ze tegen elkaar uit komen. Voor het eerst was dat op 13 juni 1902, ter gelegenheid van de kroning van koning Al fonso XIII. Deze wedstrijd werd door Barcelona gewonnen. En ook het eerste officiële Spaanse landskampioenschap in 1928 was voor de Catalanen, ten kos te van Real, dat tweede werd. Di Stéfano Veel verhalen zijn er te vertellen over die wederzijdse voetbal- strijd. Bijvoorbeeld over de komst van Alfredo di Stéfano in 1952, de speler met wie Real zijn belangrijkste voetbalsuccessen behaalde. Di Stéfano kwam in die tijd uit voor Millonarios de Bogota en had een voorcontract getekend bij Barcelona. Real- president Santiago Bernabéu reisde echter naar Colombia om Di Stéfano over te halen naar Madrid te komen en met 30.000 dollar lukte dat. Vervolgens vloog Bernabéu door naar de Ar gentijnse club River Plate, bij wie Di Stéfano onder contract stond en ook daar werd met een cheque van 100.000 dollar over het voorcontract van Barcelona heengewalst. De Catalaanse club nam daar geen genoegen mee en stapte naar de Spaanse voetbalbond. Tevergeefs, want de regerings gedelegeerde voor sportzaken, generaal Moscardó, velde een salomonsoordeel; Di Stéfano zou afwisselend een jaar bij Real en bij Barcelona spelen. Barce- lona-voorzitter Enrique Marti weigerde deze oplossing te ac cepteren en trad af. Marti zag in de door de Franco-generaal ge dicteerde oplossing een Madri- leense samenzwering om Barce lona en de Catalanen dwars te zitten. Zijn opvolger, Agustin Moral, dacht er ook zo over, maar hield de eer aan zich en meldde Real Madrid, dat Barce lona afzag van Di Stéfano. Hij heeft dat geweten, want met de Argentijn begon Real's zege tocht door de Spaanse en inter nationale voetbalwereld en moest Barcelona decennia lang tweede viool spelen. Frustratie Maar niet alleen door beide clubs begeerde spelers als Di Stéfano en later Bernd Schuster hebben de tegenstellingen aan gescherpt. Ook het aantal titels heeft bijgedragen tot de weder zijdse naijver. Real heeft tenslot te 25 landskampioenschappen behaald en 16 nationale bekers. 6 maal veroverde de club ook de Europacup voor landskampioe nen. 2 maal de Uefa-cup en een keer de Supercup. Barcelona sleepte 'slechts' 11 landskam pioenschappen en 22 nationale bekers binnen, won driemaal de Europacup voor bekerwinnaars en ook drie keer de Jaarbeurs beker, de voorloper voor de Ue fa-cup. Maar vooral het ontbre ken van de Europacup voor landskampioenen heeft de Cata lanen altijd gefrustreerd; een frustratie, die overigens net zo erg is als die bij Real, dat het maar moeilijk kan verkroppen, dat de laatste Europacup da teert van 26 jaar geleden. En dan zijn er nog de moeizame relaties tussen de voorzitters van de clubs, de altijd terugke rende discussie over partijdige scheidsrechters en de alles over heersende tegenstelling tussen Madrid als exponent van het centrale Spaanse gezag en Bar celona als de voetbalpersonifi catie van het Catalaanse streven naar autonomie. Nederlanders Maar het 124ste competitieduel tussen Barcelona en Real zal toch vooral in het teken staan van twee Nederlanders: Leo Beenhakker van Real en Johan Cruijff van Barcelona. Deze twee succesvolle, maar geheel ver schillende trainers, hebben de afgelopen tien jaar elkaar steeds weer de degens gekruist en dat is nooit met veel genegenheid ge beurd. Niet bij Ajax. niet bij Feij- enoord en zeker niet tijdens de schandalige gang van zaken rond en tijdens het WK-voetbal in Italië, bijna twee jaar geleden. Cruijff lijkt het zaterdag aan zienlijk makkelijker te hebben dan 'don Leo'. Barcelona heeft zich na de overtuigend met 0-2 gewonnen wedstrijd van woens dag bij Dinamo Kiev nagenoeg verzekerd van een finaleplaats voor de Europacup voor lands kampioenen en verkeert in een sublieme vorm. In de competitie heeft de selectie van Cruijff ook nog maar één punt minder dan Real, na eerder dit seizoen acht punten achter te hebben ge staan. Als Barcelona zaterdag wint, lijkt niets meer een tweede landskampioenschap in succes sie voor de Catalanen in de weg te staan, iets wat El Barca sinds de jaren vijftig niet meer is ge lukt. Beenhakker daarentegen weet dat zijn elftal in een diepe crisis verkeert, dat hij nadat hij vijf competitiewedstrijden geleden de Joegoslaaf Antic als trainer had verdrongen slechts vijf punten wist binnen, te halen en dat zijn elftal tegen een stadion met 120 000 Catalanen zal moe ten spelen, die geen enkel par don kennen met. de gehate repre sentant uit de Spaanse hoofd stad. Overschatting Nog minder optimisme zal hij kunnen putten uit de uitslagen van eerdere competitieontmoe tingen tussen Barcelona en Real Madrid, want de afgelopen tien jaar wist Real maar één keer in het Camp-Nou-stadion te win nen. Dat was in 1983/1984. toen Barcelona met 1-2 verslagen werd. Gezien de geen grenzen kennende zelfverzekerdheid van de Barcelona-spelers over de goede afloop, lijkt Beenhakker's enige wapen zaterdag over schatting door de Catalanen te zijn. Leo Beenhakker haalde met Real Madrid in vijf duels slechts vijf punten. Breukink, Maassen en Italiaanse toppers kiezen voor Tirreno GRONINGEN (GPD) - In aan loop naar de eerste wereldbe kerwedstrijd van dit seizoen, Milaan-San Remo (21 maart), splitst het internationale wie- ierpeloton zich in drieën. Een deel gaat vanaf morgen, zondag, I in Parijs-Nice aan de slag, een ander part zoekt zijn heil in de Tirreno-Adriatico, terwijl 'de rest' actief zal zijn in de Ronde van Murcia. Drie korte etappe wedstrijden, waarvan de res pectievelijke organisaties el kaar verdringen voor de betere renners. De laatste jaren beslecht Josette Leuillot, de directrice van Pa rijs-Nice, het pleit in haar voor deel. Ook dit keer prijken op haar deelnemerslijst de meeste toppers. Als morgenmiddag om 14.00 uur in Fontenay-sous-Bois, een voorstad van de Franse me tropool, het startschot voor de proloog klinkt, zal daar een keur ?an.vedetten aanzetten voor een jubileumeditie (de vijftigste) van de 'Koers naar de Zon'. Uit de top tien van het FlCP-klasse- uient hebben zich bij mevrouw Leuillot gemeld: Tourwinnaar Miguel Indurain (de nummer 2), Girowinnaar Franco Chioccioli 14), de Belg Johan Museeuw (5), de Fransman Charly Mottet (6) en de Zwitser Tony Rominger fi>, vorig jaar primus inter pares in Nice. Indurain heette in 1990 en 1989 zijn illustere voorganger. Maar er gaat nog meer elite op *eg van de Franse hoofdstad VLISSINGEN - Door de 8-7- overwinning in de beslissings wedstrijd tegen Good Luck, no- d'g omdat beide ploegen gelijk f'ndigden. is Zuidwesters 2 kampioen geworden van de pro- niotieklas A van het afdelings- Walkorfbal. Door het behalen van de titel is fle ploeg van Zuidwesters-voor zitter Maarten van den Driest wk van de partij in het afde- "ngskampioenschap voor senio ren en junioren, dat vandaag <za- toraagi in sporthal De Niervaert n ,^lundert wordt gehouden, uok de junioren A1 van Togo uit Loes heeft zich voor dit kam pioenschap weten te plaatsen. p°g° ontmoet in De Niervaert A2 '14.50 uur), de Zuidwes- wrs-reserves komen om 18.10 de fual m. Johan Wisse uit Middel- een van de arbiters, die wt dit titeltoernooi zijn aange- naar de Cte d'Azur, zoals Lau rent Fignon, Greg LeMond, Ro bert Millar en Rolf Gölz. Pronken Tirreno-baas Franco Mealli kan pronken met de aanvoerder van de wereldranglijst, de in de re genboogtrui rondrijdende Gian ni Bugno. Behalve de Italiaanse wereldkampioen mogen ook diens landgenoten Maurizio Fondriest en Moreno Argentin, de Nederlanders Erik Breukink, Frans Maassen en de Mexicaan Raul Alcala zich tot de blikvan gers rekenen van de koers tus sen de twee mediterrane zeeën, die woensdag 11 maart in de Ro meinse badplaats Ostia Lido voor de 27ste keer van stapel loopt en acht dagen later tradi tiegetrouw in San Benedetto del Tronto. een badplaats aan de Adriatische kust. zijn beslag krijgt. Aanvankelijk zou ook Gert-Jan Theunisse in de Tirre no starten, maar hij is geveld door een longontsteking en moet voorlopig rust houden. Steven Rooks, die in Parijs - Ni ce zou starten, ligt met een griep op bed en hoopt nu komende woensdag fit genoeg te zijn voor deelname in Italië. Dinsdag begint de Ronde van Murcia. de nog verse tegenhan ger van Parijs-Nice en Tirreno- Adriatico. Deze Spaanse ritten koers is pas aan zijn zevende edi tie toe. maar mag zich verheu gen in een groeiende belangstel ling. Onder meer van Claudio Chiappucci, de nummer drie van de wereldranglijst. Deze Italiaan was vorig jaar ook actief in Mur cia en won vervolgens prompt Milaan-San Remo. Vandaar dat hij andermaal voor een dergelij ke voorbereiding kiest. Mocht 'Andriotti', zoals de bij aam van Chiappucci luidt, dit kunststukje kunnen herhalen, dan ligt een volgend jaar een al gemene voorkeur voor 'Murcia' voor de hand. Toch kan de start- lijst voor deze ronde, die door de FICP drie klassen lager is inge deeld dan Parijs - Nice en de 'Tir reno'. de toets der kritiek weer staan. Want naast Chiappucci behoort ook Vuelta-triomfator Melchor Mauri er tot de inschrij vers. als ook twee Nederlandse beloftes, Eddy Bouwmans (Pa nasonic) en Tom Cordes (PDM). Laatstgenoemde baarde twee jaar geleden opzien door deze Joop Zoetemelk hoopt met Nijdam, de Vries en Solleveld op een dagprijsje in Parijs - Nice. foto Frits Bakker wedstrijd als 'broekie' in het mé tier te winnen. Hoewel Parijs-Nice weer steeds meer aan prestige wint bij de meeste ploegen en ook bij het publiek, zoals is gebleken uit een door Buckler ingesteld markt onderzoek, valt het op dat de Ne derlandse ploegleiders voorals nog blijven zweren bij de door hun in de beginjaren tachtig ont dekte 'Tirreno'. De heren Raas. Priem. Gisbers en Post zullen andermaal hun opwachting ma ken in de Italiaanse laars en hun assistenten mogen het werk el ders doen. Voor Panasonic en PDM is dat 'elders' Murcia. Bei de ploegen zijn niet geïnteres seerd in Parijs-Nice. Buckler, on der aanvoering van assistent ploegleider Joop Zoetemelk, en TVM daarentegen wel. Zoetemelk zal met Gerrit de Vries, Jelle Nijdam en Gerrit Solleveld in Parijs - Nice gokken op een dagprijsje. Bij TVM is nieuwkomer Robert Millar de kopman en vormen Ad Wij- nands en Eddy Schurer een mar ginale Nederlandse inbreng. Buckler verschijnt in de Tirreno met Frans Maassen als troef, Fondriest is dat voor Panasonic en 'dwarsligger' Konychev is al thans op papier de vaandeldra ger bij TVM. terwijl Breukink die positie heeft bij PDM. Het is de echter niet aannemelijk dat Neerlands beste ronderenner in de Tirreno, die in de loop der ja ren slechts een Nederlandse eindoberwinnaar kende (jawel. Joop Zoetemelk 1985), voluit zal gaan en zich beperkt tot een rob bertje 'vechten' in zijn prestige- nummer, de individuele tijdrit op de slotdag in San Benedetto del Tronto. MIDDELBURG In augustus kunnen weer twee honderd jongens en meisjes deelnemen aan de Zeeuwse jeugdvoetbaldagen in Goes. Al weer voor de zevende keer houdt de afdeling Zeeland van de KNVB deze jeugdvoetbalkampen op het sportpark Het Schenge in Goes. Dankzij de medewerking van sponsors kunnen jeugdige voetballertjes weer voor 85 gulden inschrijven voor de drie voetbaldagen. Het eerste kamp is op 17, 18 en 19 augustus voor de jongens en meisjes van 8 tot 11 jaar en de tweede drie dagen op 24, 25 en 26 augustus staan in het teken van de jeugd van 12 tot 15 jaar. Het lidmaatschap van een voetbalclub is niet verplicht. Desgewenst wordt ook voor overnachting gezorgd. Alle deelnemers een tenue (shirt, broek en kousen) aangeboden. Uiteraard ko men er ook weer bekende profvoetballers naar Goes. De leiding is in handen van een speciaal daarvoor in het lven geroepen werkgroep, waarvan afdelingstrai ner Jan van Loon de coordinator is. De KNVB afdeling Zeeland heeft de inschrijving opengesteld tot 1 mei. Vier tegen vier Al weer voor het zesde achtereenvolgende jaar worden er in alle regio's van de afdeling Zeeland 4 tegen 4-toer- nooien afgewerkt. De KNVB heeft besloten, dat in dit zesde jaar de coaches van het jeugdvoetbal centraal staan. De bedoeling is. dat de coaches binnen de eigen vereniging meer gebruik maken van het 4 tegen 4-spel. hoe 4 tegen 4 ingebouwd kan worden in trainingen en wedstrijden en om dat allemaal te bereiken worden de komende weken instructiebijeenkomsten gehouden. Op donderdag 19 maart vindt de eerste bijeenkomst plaats in het sportcentrum Goes (aanvang 19.00 uur), die onder leiding staat van afdelingstrainer Jan van Loon. De volgende bijeenkomsten zijn op vrijdag 20 maart (sportzaal De Vanger in Bruinisse, om 19.30 uun, donderdag 26 maart op het terrein van de vereni ging Walcheren aan de Bonedijke in Vlissingen, 19.00 uur en op vrijdag 3 april in sporthal 't Zwaantje in Ter- neuzen, 18.30 uur. Na deze instructiebijeenkomsten worden binnen de verenigingen de 4 tegen 4-wedstrijden georganiseer. De afdeling Zeeland houdt in de regio's weer voorron den, uitmondend in een provinciale finale. De Zeeuw se winnaars (jongens en meisjes) gaan weer een aantal dagen naar het KNVB-sportcentrum in Zeist. van onze zaalvoetbalmedewerker MIDDELBURG/GOES - Jonge- pier Sport is naast Parbo aan de kop van de ranglijst van de hoofdklas zaalvoetbal in de re gio Walcheren/Beveland geko men. Het team van Jongepier boekte een 5-3-overwinning op Van Ruiten Fruit. Windhoek is dank zij een 6-4-winst op Koop centrum Groenendijk een plaatsje in de rangschikking ge stegen. De Windhoek-formatie staat nu vierde met twee punten achter stand op het leidende duo. Jon gepier Sport heeft met een wed strijd minder gespeeld de beste uitgangspositie van de beide koplopers. De wedstrijd Middel burg tegen Kloetinge is uitge steld evenals de inhaalwedstrijd van Schinkel Assurantiën tegen Neptunes. Zowel Kloetinge als Neptunes konden woensdag avond geen team op de been brengen. Van Ruiten Fruit - Jongepier Sport 3-5 Een plaatselijk duel met veel spanning. Jongepier kwam met 2-0 voor door treffers van Johan Tuin en Jeffry van de Velde. Van Ruiten kwam voor rust nog te rug tot 2-1 door een doelpunt van Dennis Adams. Egon Kok schoot Jongepier naar 3-1. waar na Wim Houweling zijn ploeg in de race hield door 3-2 te scoren. Weer was het Jongepier dat ver der uitliep; Rob Hoorenman liet 4-2 aantekenen. De fruitploeg gaf zich nog niet gewonnen en door een treffer van nogmaals Houweling werd het 4-3. De ge lijkmaker hing in de lucht. Van Ruiten zette alles op alles, nam daarbij te veel risico en het offen sief pakte verkeerd uit. Het doel punt viel voor de fruitploeg aan de andere kant. Johan Tuin liet 5-3 aantekeken en stelde daar mee de zege voor Jongepier Sport vast. Groenendijk - Windhoek 4-6 Een snelle en gelijk opgaande wedstrijd met goed en aantrek kelijk zaalvoetbal. Steven Seedo opende de score voor Windhoek waarna André Mohr gelijk maakte, 1-1. Marco Kelem en Mi chel Leonhart schoten Wind hoek naar een 3-1-voorsprong. Door een goed genomen straf schop door Marco Koole kwam Groenendijk voor rust nog terug tot 3-2. Bij Windhoek liep het al lemaal wat soepeler dan bij de tegenstander. Twee treffers van nogmaals Leonhart zorgden voor een riante 5-2-voorsprong voor Windhoek. Marco Koole maakte er 5-3 van. maar ook Windhoek scoorde; door Steven Seedo werd het 6-3. In de slotfase maakte John Beuns er nog 6-4 van. Daarbij bleef het. De stand: 1 Jongepier Sport 17-25. 2 Parbo 18-25, 3 Van Ruiten Fruit 18- 24, 4 Windhoek 18-23. 5 Feesthuis Goes 17-22. 6 Koopcentrum Groe nendijk 18-19, 7 Kloetinge 16-17, 8 Middelburg 17-15, 9 Biezentrappers 17-15, 10 Schinkel Assurantiën 16-12. 11 Neptunes 16-5. 12 PfatTHeme- laar/GVV 18-2 "i Neptunes twee punten in minde ring. Het wedstrijdprogramma, maandag 9 maart, sportcentrum Goes: 21.15 uur Kloetinge - Jongepier Sport, woensdag 11 maart, sporthal Bas- kensburg. Vlissingen 2020 uur Schinkel Assurantiën - Feesthuis Goes. 21.15 uur Windhoek - Middel burg. DORDRECHT (ANP/GPD) - Mi chel Vonk heeft een contract voor tweeenhalf seizoen gete kend bij Manchester City. De voorstopper van SVV/Dor drecht maakte deze week tij dens een trainingsstage van vier dagen indruk op manager Peter Reid. Hij vertrekt na het weekeinde naar Engeland. De overgang moest vrijdag voor 12.00 uur rondkomen, de tijd dat de transfermarkt in Nederland sloot. John van Dijk, de voorma lige voorzitter van SW die offi cieel eigenaar was van Vonk: „Hij kon zijn positie dermate verbeteren, dat ik hem niet mocht tegenhouden." Manchester City staat vierde in de League. De club was in Neder land op zoek naar een kopsterke centrale verdediger en werd door Theo Vonk. de vader van de voorstopper, getipt. De 23-jarige verdediger, die één keer speelde voor Jong Oranje en na dit seizoen nog een jaar te gaan had in Dordrecht, is blij dat hij vertrekt bij de rumoerige club, waar de rellen zich dit sei zoen in vlot tempo opvolgden. „De zaak was vrij snel rond. Het enige nadeel is dat ik m'n studie aan de academie voor lichame lijke opvoeding moet opgeven. Maar dat heb ik er wel voor over. Dit is een grote stap in mijn voet balcarrière. Zo'n kans krijg je niet elke dag," aldus Vonk. die niet geheel tot zijn spijt ver ver wijderd bleef van alle verwikke lingen aan de Krommedijk. De belangstelling vanuit Enge land voor Vonk is niet van van daag of gisteren. Eerder al don gen Glasgow Celtic. Port Vale en Stoke City naar zijn diensten, maar om verschillende redenen liep dat op niets uit. Deze keer werd de zaak in ijltempo beslist. „Na twee dagen kreeg ik al door dat ze me wilden hebben. We speelden tijdens de training een onderlinge wedstrijd. Daarbij werd ik op hun spits Nial Quinn gezet en dat ging me aardig af. Ik ben door m'n lengte en m'n fysie ke kwaliteiten ook aardig ge schikt voor het Engelse voet bal." Manchester City leeft weliswaar een beetje in de schaduw van grote broer United, maar de club behoort wel degelijk tot de grote verenigingen in de League. 'City' staat niet voor niets op de vierde plaats en maakt een goede kans volgend jaar Europees voetbal te spelen. Vonk: „Ik heb nog geen wed strijd van de club gezien, maar de sfeer in Manchester is gewel dig. Ik heb een keer in dat schit terende stadion getraind en de selectie bestaat ook uit louter uitstekende voetballers. M'n En gels is vrij behoorlijk, waardoor ik met iedereen goed kon com municeren." sport op tv 11 I I I I I I I I II I i II 1 i 1 I II I I I Zaterdag 09.00-10.00 EURO: International mo torsport. 10.00-11.00 EURO: Paardesport van uit Antwerpen. 11.00-12.00 EURO: ATP-Tennistoer- nooi vanuit Indian Wells. 12.00-13.00 EURO: Worstelen 13.00-20.00 EURO: Saturday alive: WK schaatsen voor vrouwen in Hee renveen. rugby (Vijflandentoemooi Schotland-Frankrijk), judo vanuit München, skiën: (afdaling voor man nen in Canada en afdaling voor vrou wen in de VS 13.15-18.05 BBC 1: Grandstand1 rug by, voetbal (Engeland-Wales) voor uitblik vanuit Twickenham en FA cup vooruitblik, paarderaces vanuit Chepstow, rugby union (Engeland- Wales en een samenvatting van Schotland-Frankrijk) en voetbaluit- slagen 14.00-15.50 Super: Prime sport met kickboksen. 15.45-17.30 Ned 3: Studio Sport extra: WK schaatsen voor dames te Heeren veen. 15.50-16.00 Super: Supersports news 16.00-16.30 Super: World sports spe cial 17.55-18.02 Did 1: Sportschau-Tele- gramm 18.07-19.00 Did 1: Sportschau met Bundesliga voetbal 18.28-18.58 Ned 1: Sportpanorama: magazine. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 19.35-19.50 BBC 2: Nieuws en sport 20.00-22.00 EURO: Indoor motor trial vanuit Panjs. 22.00-23.00 EURO: Boksen 22.15-22.45 Ned 3: Studio Sport 22.30-23.00 BRT 1: Sport op zaterdag 22.30-23.50 Did 2: Das aktuelle Sport -Studio. Bundesligavoetbal, Con cours Hippique in Dortmund en de finale ïjsspeedway in Frankfurt 22.55-23.15 BBC 1: Nieuws en sport 23.00-23.30 Super: Hang loose alter natief sportmagazine. 23.00-00.30 EURO: Indoor motor trial vanuit Parijs. 23.55-00.55 BBC 1: Match of the day The road to Wembley (FA Cup voet bal, kwartfinales) 00.30-00.40 Super: Supersports news 00.30-01.00 EURO: Skiën: samenvat- tiigjg Worldcup-wedstrijden. Zondag 09.00-10.00 EURO: Trans World Sport 10.00-11.30 EURO: Rugby: Vijflan dentoemooi. 11.30-12.00 EURO: Motorsport- nieuws 12.00-13.00 EURO: Boksen 12.02-12.50 Ned 2: Voetbal Plus: ma gazine 12.45-13.15 BRT 1: Sportmiddag 13.00-22.00 EURO: Sunday alive: WK Schaatsen vanuit Heerenveen voor vrouwen, Noords skiën en schans springen in Zweden, wielrennen (Pa rijs-Nice), WK biathlon vanuit Oslo, Worldcup skiën vanuit Panorama (mannem en Vail (vrouwen) en tennis i ATP-toernooi vanuit Indian Wellsi 14.50-15.00 Super: Supersports news. 15.10-16.30 BRT 2: Sport extra Bel gisch Kampioenschap Veldlopen in Averbodc rechtstreekse reportage 15.30-17.00 Ned 3: Studio Sport extra: WK schaatsen voor vrouwen te Hee renveen 16.00-16.30 Super: World sports spe cial. 16.00-18.05 BBC 1: Match of the day. The road to Wembley: FA Cup voet bal. kwartfinales en de loting voor de halve finale 16.10-18.15 Did 2: Sport extra motor sport 'WK IJsspeedwayi. paarde sport: (Wereldbeker vanuit Dort mund) en voetbal iBundesliga-Story en wedstrijden uit de tweede Bun desliga) 16.30-17.00 Super: Hang loose: alter natieve sportmagazine 17.00-17.35 RTL 4: Match 17.35-20.00 Ned 3: Studio Sport met o.a. een rechtstreeks verslag van de wedstrijd Feyenoord-Ajax. Trimloop Goes gaat niet door GOES - De trimloop, waarmee AV '56 vandaag de clubkam pioenschappen in Goes zou be sluiten. gaat niet door. De orga nisatie besloot dat, omdat er vandaag ook een prestatieloop in Oostkapelle op het program ma staat.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 39