X van PERSONEEL calculator /werkvoorbereider ervaren loodgieters beleidsmedewerker/ster financiën ONDEROFFICIER PREVENTIE/PREPARATIE .GEMEENTE GOES organiseren van aktiviteiten op campings zelfstandig werkende kok m/v WIE MAAKT VAN TIJDELIJK WERK EEN LANGDURIGE RELATIE? Constructiebankwerkers/lassers (m/v) Algemeen medewerkers (m/v) Produktiemedewerkers (m/v) Welke ervaren timmerman/vrouw wordt onze veelzijdige (full-time) vakman/vrouw bouwkunde voor de duur van één jaar? administratief medewerker m/v Cerestar Mechanical construction engineer m/v 38 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 MAART 1 Gemeente Valkenisse HERHAALDE (gewijzigde) OPROEP De gemeente Valkenisse heeft ruim 6.000 inwoners en is gelegen op Walcheren. Naast een agrarische functie en een functie als aantrekkelijk woongebied heeft de gemeente vooral ook een toeristische functie. De gemeente beschikt in het 7 kilometer lange kustgebied over 18.000 toeristische slaapplaatsen en heeft bijna 1 miljoen toeristische overnach tingen per jaar. De gemeente bestaat uit de dorpen Biggekerke. Koudekerke en Zoutelande en grenst aan de gemeenten Vlissingen en Middelburg. gemeentelijke secretarie-organisatie bestaat uit 5 afdelingen. Op de eling Financiën (6 medewerkers) is per 1 maart 1992 vacant de functie De afdeling tevens plv. hoofd van de afdeling in een volledig dienstverband Functie-informatie: De te benoemen medewerker(ster) zal in hoofdzaak worden belast met: - het voorbereiden en samenstellen van de begrotingen en de meerjaren begroting; alsmede de wijzigingen hierop; - beleidsadvisering met betrekking tot het financiële beleid in het algemeen; - het beheren van het verzekeringspakket van de gemeentelijke eigen dommen; - het in voorkomende gevallen functioneren als hoofd van de afdeling. Functie-eisen: - tenminste het bezit van het diploma FBA en het bezit van of vergevor derde studie voor het diploma HFBA (of HBDO-fin.), dan wel een opleiding c.q. diplomabezit op gelijkwaardig niveau; - ervaring in vermelde werkzaamheden; - ervaring in en belangstelling voor het werken met geautomatiseerde systemen en procedures; - goede contactuele- en redactionele vaardigheden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de benoemings procedure. Salaris: Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f. 5.057,— bruto per maand (max. schaal 9). Nadere inlichtingen omtrent deze functie worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling, de heer J.J. Jakobsen, tel: 01185-1555. Algemeen. Het ligt in het voornemen om een verzoek tot opklassificatie van het inwonertal in te dienen. Voor de inschaling van bovengenoemde functie kan dit positieve gevolgen hebben. Voorts zijn de bij de gemeente gebruikelijke arbeidsvoorwaarden van toepassing, vv.o. een systeem van variabele werktijden. Ten aanzien van woonruimte is de gemeente bereid te bemiddelen. Belangstellenden voor deze functie worden verzocht hun sollicitatie brief binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Valkenisse, Postbus 1, 4370 AA Koudekerke. S.v.p. in linkerbovenhoek envelop vermelden: Soll/F. Het gemeentebestuur roept gegadigden op voor de functie van: voor 38 uur per week De functie komt beschikbaar wegens uitbreiding van de formatie be- roepspersoneel. Algemene informatie: De gemeentelijke brandweer bestaat uit 3 groepen (Goes, 's-Heer Arendskerke en Wolphaartsdijk) met in totaal ongeveer 85 vrijwilli gers. Het managementteam is samengesteld uit de beroepscomman dant en de vrijwillige ondercommandant, groepscommandanten en plv.-groepscommandant Goes. Functie-informatie: De functionaris zal worden belast met de volgende taken: - brandpreventie en de uitvoering van de brandbeveiligingsver ordening; - het opstellen van aanvalsplannen t.b.v. de brandweer; - het adviseren van instellingen m.b.t. het opstellen van bedrijfs- veiligheidsplannen, ontruimingsplannen e.d.; - het geven van instructies en het mede-organiseren van oefenin gen in bedrijven en instellingen; - het ondersteunen van de vrijwillige brandweerorganisatie en het optreden als secretaris van het managementteam; - het adviseren en instrueren van ambtenaren en bestuurders m.b.t. de rampenbestrijding. Functie-eisen: - vooropleiding op mbo-niveau; - diploma onderbrandmeester; - diploma brandmeester-preventie of de bereidheid tot het vol gen van deze opleiding; - certificaat brandweerinstructeur; - ervaring op het gebied van preventie/preparatie; - ervaring in het werken met vrijwillig brandweerpersoneel; - kennis van de rampenbestrijdingsorganisatie; - goede organisatorische, leidinggevende en sociale vaardighe den; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - bereidheid in de gemeente Goes te wonen. Salariëring: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring is aanstelling moge lijk in de rang van onderbrandmeester (gemeente-ambtenaar VII, max. 3863,- bruto per maand) of brandmeester (gemeente-amb tenaar VIII, max. 4402,- bruto per maand). Bij de gemeenten gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het streven van het gemeentebestuur is gericht op een ambtelijk apparaat dat een afspiegeling vormt van de samenleving. Gehan dicapten in de zin van de Wet arbeid gehandicapte werknemers, vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen wordt daar om uitdrukkelijk verzocht te solliciteren als zij menen aan de func tie-eisen te voldoen. Overige informatie: - een vertegenwoordiging van het personeel kan bij betrokken zijn; - nadere informatie over de functie kan worden ver kregen bij de heer ing. D. de Kok, brandweercom mandant, tel. 01100-11410. Sollicitaties met uitvoerige informatie dienen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep te wor den gericht aan het college van burgemeester en wet houders van Goes, Postbus 2118, 4460 MC Goes, on der vermelding van vacaturenummer 5001. Techn. install.- bureau DELTA TECHNIEK B.V. Gas-, water-, sanitaire-, c.v.-, zonne-energie- en elek trische installaties. Ons bedrijf is werkzaam in het gehele installatiege- bied in de sectoren: nieuwbouw, renovatie, restaura tie, utiliteitsbouw en klantenwerk. Wij zoeken voor ons bedrijf: Sollicitaties te richten aan: Delta Techniek St.-Philipsland B.V. Postbus 15, 4675 ZG St.-Philipsland. Tel. 01677-2870. Fax: 01677-3329. Apotheek Welsinge een moderne, geautomatiseerde apo theek, zoekt ter versterking van haar team een enthousiaste apothekersassistent(e) Ook zij die in juni hun diploma halen, worden uitgenodigd om te reageren. Goede secundaire voorwaarden, o.a. kinderopvang. Voor inlichtingen: 01180-23298, D. Krol, apotheker. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Apotheek Welsinge J. W. Thibautstraat 45 4336 EA Middelburg Roompot Recreatie zoekt: |Ëg= Automatenhalbeheerders Beach Boys en Girls Caissières Fast-food medewerkers Serveersters Ober/kelners Watersportinstructeurs Fietsverhuurders Vakkenvullers Barkeepers Kano- en waterfietsverhuurders Voor alle schoolvakanties. Stuur een schriftelijke sollicitatie aan: Roompot Recreatie Postbus 12 4493 ZG Kamperland Schrijft u in de linkerbovenhoek 'sollicitatie'. Voor informatie kunt u bellen: 01107-4212. Stichting Rekreatiewerk Zeeland zoekt enthousiastelingen voor het Jij bent 18 jaar of ouder en minimaal twee weken beschikbaar. Wij zorgen voor huisvesting en een onkostenvergoeding van 140,- per week. Bel voor info naar 01182-3310. Di SCHOTSMAN CAUUNC-BVNCALOWt Voor ons la carte restaurant vragen wij voor het seizoen 1992 Sollicitaties te richten aan: RCN 'de Schotsman' B.V. Postbus 11 4493 ZG Kamperland telefoon 01107-1751 Herall is een landelijk actief uitzendburo voor de in dustriële sector. Zij verwierf zich in korte tijd een ster ke positie door een bijzonder persoonlijke aanpak. Herall maakt deel uit van B.V. Top Groep te Den Haag, een onderneming met 14 verschillende werkmaat schappijen in Nederland. Het filiaal Goes zoekt voor haar opdrachtgevers in de regio op korte termijn Bij diverse bedrijven in Zeeland kunnen wij u direct plaatsen. Het werk is voor langere tijd. Voor diverse bedrijven in Zeeland. Het is werk voor langere tijd. Voor diverse bedrijven in Zeeland zoeken wij gemoti veerde medewerk(st)ers. Het betreft werk in ploegen dienst en is voor langere tijd. Leeftijd vanaf 18 jaar. Tevens zijn wij op zoek naar: pijpfitters, loodgieters, beladers, elektromonteurs, expeditiemedewerkers, havenwerkers, machinebedienden. Herall biedt: Een goed salaris overeenkomstig functiegewicht en ervaring. Daarnaast zorgt Herall voor een intensief contact tijdens de uitzendperiode. Interesse? Bel Herall Industrieservice Uitzendburo, telefoonnr. 01100-50826 of kom langs bij ons filiaal, Wijngaard straat 24a te Goes. DE DIENST STICHTINGSWERKEN (DSW) in Koudekerke bestaat uit de onderhoudsdienst, het bouwbureau en de tuinendienst. Met 36 medewerkers verzorgt zij de voorbereiding, begeleiding en uitvoering van tech nisch, bouwkundig en tuinonderhoud en renovatie- en nieuwbouwprojecten. De dienst verlening kenmerkt zich door een bedrijfsmatige aanpak in een prettig werkklimaat. De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg. Teamwerk, functiegericht handelen en zorg-op-maat zijn kernbegrippen in de zorg voor de ongeveer 1450 bewo ners/patiënten. In totaal werken er ruim 2200 mensen. STICHTING VERPLEEG- EN ZEELAND U verricht alle voorkomende handmatige en machinale timmerwerkzaamheden voor onderhoud, renovatie en nieuwbouw van gebouwen. U assisteert bij andere dien sten en werkt hier heel nauw mee samen. Wij vragen en bieden U beschikt over het LTS-diploma timmeren en gezel, aangevuld met ruime ervaring in onderhoudswerk en nieuwbouw. Goede contactuele eigenschappen, enthousiasme en flexibiliteit vinden wij belangrijk. U bent in het bezit van het rijbewijs B en uw leeftijd ligt beneden de 40 jaar. Uw standplaats wordt Koudekerke en u gaat voornamelijk werken in de regio Walcheren en Zuid-Beveland. Uw salaris bedraagt maximaal 3.725,- bruto per maand. De overige arbeidsvoor waarden zijn volgens de CAO-Ziekenhuis- wezen. Belangstelling? Voor nadere inlichtingen kunt u op werk dagen, tussen 9.00 en 10.00 uur, bellen met de heer P. Borremans, voorman afde ling Bouwkunde, telefoon 01185-1981. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen zeven dagen richten aan de afdeling Personeels zaken van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland, Postbus 100, 4330 AC Middelburg. Vermeldt u s.v.p. op de envelop "DSW/bouwkunde". De KONINKLIJKE VANDERHAVE GROEP is een internationaal georiënteerde en toonaangevende onderneming op het gebied van de veredeling, produktie, verwerking en verkoop van land- en tuin- bouwzaden en uitgangsmateriaal voor de sierteelt. Het bedrijf, aktief sinds 1879, maakt deel uit van het agro-industrieel concern Suiker Unie en bezit meer dan 40 vestigingen in Europa, Noord- en Zuid- Amerika en Afrika. Het hoofdkantoor is gevestigd in Kapelle (Ned.). Met ruim 1.150 medewerkers en de beschikking over geavanceerde researchinrichtingen en faciliteiten voor de zaaizaadverwerking voorziet de groep in de ontwikkeling van nieuwe verbeterde rassen die tegemoet komen aan de snel veranderende eisen van de afnemers. VANDERHAVE SEEDS in Kapelle (Zeeland) maakt als modern produktie- en verwerkingsbedrijf van landbouwzaaizaden deel uit van de KONINKLIJKE VANDERHAVE GROEP en heeft ruim 180 medewerkers in dienst. Van hieruit worden tevens alle commerciële aktiviteiten gecoördineerd. De afdeling Orderafwikkeling is belast met het afwikkelen van buitenlandse orders van zaaizaad van diverse gewassen. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een Uw funktie U bent verantwoordelijk voor het opstellen van zowel interne als exter ne documenten die nodig zijn voor het begeleiden van import- en exportzen dingen. Daarbij onderhoudt u direkte contacten met onze commerciële mensen en magazijnmedewerkers. Een belangrijk hulpmiddel bij uw werkzaamheden is het geautomati seerde voorraadsysteem. Uw profiel Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een opleiding MEAO-BA. Gezien uw taakinhoud moet u goed in team verband kunnen werken, over een grote mate van accuratesse beschik ken en een flexibele werkinstelling hebben. Een grote werkdruk tijdens piekperioden dient u goed te kunnen verwerken. Verder is een goede kenni van de moderne talen beslist noodza kelijk. Uw reaktie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan D.J. VAN DER HAVE B.V., afdeling Personeelszaken, postbus 1, 4420 AA Kapelle, tel. 01102 - 47911. Informatie Nadere inlichtingen omtrent de funktie kunt u inwinnen bij dhr W. Robijn, hoof Orderafwikkeling, tel. 01102-47653. Gruppo Ferruzzi Cerestar Benelux B.V. is een moderne industriële maïs- en tarweverwerkende onderneming. Met ongeveer 400 medewerkers en geavanceerde produktieprocessen zijn wij onderdeel van Europa's grootste producent van hoogwaardig zetmeel en zetmeelderivaten, die de grondstof vormen voor voedingsmiddelen als zoètwaren, zuivelprodukten, frisdranken en bakkerijprodukten. Ook in non-food artikelen worden onze zetmeelprodukten verwerkt. Onze produktievestiging bevindt zich in Sas van Gent, de verkoop- en marketingactiviteiten worden vanuit ons kantoor in Breda gecoördineerd. Cerestar maakt deel uit van de Italiaanse multinational Ferruzzi, Europa's grootste agro-concern dat zich toelegt op de toepassing van moderne wetenschap en technologie in de produktie en verwerking van landbouwprodukten. Ferruzzi opereert daarnaast in Noord- en Zuid-Amerika. De Groep, met een omzet van circa 60 miljard gulden, omvat wereldwijd ruim 500 bedrijven en biedt werk aan circa 85.000 mensen. Voor de afdeling Engineering zijn wij op zoek naar een mechanical construction engineer. De afdeling Engineering is verantwoordelijk voor het ontwerpen van produktie-installaties. Dit betreft zowel nieuwbouw als verandering van bestaande installaties. De afdeling werkt nauw samen met de produktie- en onderhoudsmedewerkers. Functie-inhoud: verrichten van sterkteberekeningen voor apparaten zoals silo's en tanks; maken van pomp- en stressberekeningen; controle op werkzaamheden uitgevoerd door derden; overleg voeren met engineeringbureaus. leveranciers en constructiebedrijven; participatie in multidisciplinaire projectgroepen. Functie-eisen: HTS Werktuigbouwkunde; ervaring in procesindustrie; goede schriftelijke en mondelinge beheersing van de Engelse taal; praktische en analytische instelling: in staat zijn zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Cerestar Benelux B.V. schept, als onderdeel van het wijdvertakte en snelgroeiende Ferruzzi-concem. volop ruimte en groeikansen voor ambitieuze medewerkers. Natuurlijk bieden wij u ook een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer B. Kaiser, hoofd personeelszaken, telefoon 01158 - 9150. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Cerestar Benelux B.V. T.a.v. de afdeling personeelszaken Postbus 9 4550 AA SAS VAN GENT

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 38