4ZVV weer op het juiste spoor Ria W bezig aan een inhaalrace Standard Luik nog in race om nationale titel Hoek haalt thuis in tegen Oranje Wit Koploper zaalvoetbal verliest een punt Degradatieduels in bedrijfsvolleybal Herman Pijpelink: we hebben te lang zonder zelfvertrouwen gespeeld Nieuwe leider in eerste klas C zaalvoetbal IXEL - Hoewel het er lange tijd aar uitzag dat AZW dit sei- loen tot de laatste dag tegen de gradatie zou moeten vechten, ijkt de ploeg bijtijds het juiste spoor te hebben gevonden. Na jc recente overwinningen op Iwaluwe (3-1) en VVHS (1-0) heeft de zaterdag derde klasser sier en vijf punten afstand ge nomen van Dinteloord en Jieuwland. „Normaal gespro ken moet die voorsprong vol- joende zijn", meent Herman 'ijpelink aan de vooravond van ie belangrijke inhaalwedstrijd legen Kapelle, „want eindelijk I neten we weer wat winnen is." De 25-jarige verdediger (ooit be- onnen als spits, maar gaande weg verhuisd maar de defensie.) moet overigens in eerste instan- ie bet antwoord schuldig blij- ■en als hem gevraagd wordt naar de oorzaken van de matige fan. een voetbalmedewerker resultaten in met name de eerste competitiehelft. Hij veront schuldigt zich aanvankelijk door er op te wijzen dat hij in de eerste wedstrijden nog geen ba sisplaats kon claimen en be perkt zich daarna een tijd tot al gemeenheden als: „Het loopt nu beter, omdat we harder trai nen." Maar tenslotte komt hij tot de conclusie dat bij AZW dit sei zoen alles staat of valt met het zelfvertrouwen bij de spelers. En daaraan - zo verzekert hij - heeft het maar al te vaak gemankeerd, „Op dit moment is er veel meer beleving. In de wedstrijden voel je dat. Als er nu iets mis gaat, zijn we in staat om terug te ko men. In de eerste competitie helft waren we meestal kansloos zodra we op achterstand kwa men. Nu pas blijkt ook dat we wel degelijk kunnen voetbal len." Maar niet alleen het chronisch gebrek aan zelfvertrouwen heeft AZW dit seizoen parten ge speeld, óók het verschil tussen de derde en vierde klas heeft zo zijn invloed op de prestaties ge had. „Je merkt dat goed", zegt Pijpelink. „Vorig jaar troffen we louter ploegen met vier, vijf goeie spelers en zes, zeven min deren, Vaak wisten we vorig sei zoen bij voorbaat al dat we zou den winnen. In de derde klas wordt je veel meer geconfron teerd met tegenstanders, bij wie alle spelers goed uit de voeten kunnen. Dit jaar is het constant knokken voor een goed resul taat. Iedere week weer moeten we er met z'n allen tegenaan. Ik denk dat die overgang, die aan passing ook een van de oorzaken voor ons slechte spel is ge weest". Bleef AZW in de eerste vier wedstrijden nog zonder kleer scheuren, na de 6-1 nederlaag te gen VVC'68 was het lange tijd kommer en kwel. Van een sub topper werd de ploeg een degra datiekandidaat. Nederlagen te gen Zwaluwe, NOAD en Nieuw- land wierpen AZW (dat na ne gen wedstrijden zes punten tel de) bijna halverwege het seizoen terug op de laatste plaats, voor dat thuis tegen Dinteloord (3-2) de eerste signalen van het aan staande herstel zich aandien den. „Tegen Dinteloord kwa men we redelijk voor de dag", weet Herman Pijpelink nog. „Maar daarna speelden we uit tegen PTT Breda toch weer onze van onze voetbalmedewerker TERNEUZEN - Ondanks het carnaval heeft de KNVB voor morgen (zaterdag) toch een aan tal. inhaalwedstrijden op het programma gezet. Zo haalt Hoek in de tweede klas van het laterdagvoetbal op eigen veld in tegen Oranje Wit en speelt AZVV (ook al voor eigen pu bliek) tegen Kapelle. Hoek-trainer Rinus Zegers is op ach niet zo gelukkig met de wed strijd tegen Oranje Wit („Omdat Wij-feestgangers in de ploeg heb ben die graag carnaval vieren"), maar rekent er niettemin op dat „iedereen wakker genoeg zal zijn." Met name na de nederlaag van twee weken terug tegen Wilhelmina'26 kan Hoek het zich niet permitteren om op nieuw op eigen veld een flater te slaan. „Tegen Wilhelrnina was onze inzet niet goed", vindt Ze gers, „en daarvan moeten wij het toch vooral hebben. We hebben tenslotte geen grootste ploeg qua voetbal. Onze kracht ligt meer in het collectief." Oranje Wit (dat op de vijfde plaats staat met een totaal van HULST - Van der Gucht uit Hulst heeft de leiding in de eer ste klas C van het zaalvoetbal regio Zeeuwsch-Vlaanderen weer overgenomen. In een rechtstreeks duel om de eerste plaats werden de reserves van Het Bonte Hert met 4-2 geklopt. De topper was in de sporthal Den Dullaert van Hulst eigen lijk al in de eerste helft beslist. Toen nam Van der Gucht een 3-0 voorsprong door treffers van Ne- de Visser, Gradus Damen en Boudewijn Rietjens. Vervolgens werd bij Van der Gucht verdedi gend orde op zaken gesteld. Men liep zelfs nog uit naar een grotere marge (4-0) via een doelpunt van Ronnie Goossens. Pas in de slot fase kon Het Bonte Hert iets te rugdoen door doelpunten van Raoul Lambrechts en Jurgen Verbraeken: 2-4. Terneuzen blijft na de 5-3 winst tégen Broodje Ben/De Ridder 2 stevig op de derde plaats. In de onderste regionen besliste EK Yugo het degradatieduel te- gén Ron's Hair Fashion in zijn voordeel: 3-1. De Pooter/Trian- gél boekte met dezelfde cijfers (3 1) een regelmatige overwinning tegen Sporting van de Hemel, 't Polderken had een productieve bui (5-1) tegen Lambert. 16 punten uit 14 wedstrijden) is volgens de trainer van Hoek te vergelijken met Wilhelrnina: „Veel kleine spelers, maar wel héél technisch", aldus Zegers, die aan de 3-0-overwinning in de uitwedstrijd tegen Oranje Wit niet al te veel waarde wil hech ten, omdat „het ons toen ge woon meezat." Morgen kan Hoek weer putten uit een vrij volledige selectie. Adriaan van Nieuwenhuyse lijkt voldoende hersteld van een heupblessuren en ook Dennis de Bruyne hervatte deze week de training. Het programma: Morgen (zaterdag): tweede klas: Hoek - Oranje Wit: derde klas: AZW - Kapelle Oefenvoetbal Zondag tweede klasser HVV'24 benut het vrije weekeinde voor een oefenwedstrijd tegen IJzen- dijke. Het duel wordt morgen (zaterdag) in Hulst gespeeld en begint om 14.00 uur. Voor vanavond (vrijdag) staan op het porgramma: Terneuzen- Terneuzense Boys (19.30 uur) en Koewacht 2-Ria W (19.30 uur) Uitslagen Herman Pijpelink: mede dankzij de oud-gedienden is het zelfvertrouwen weer terug, foto Camile Schel- straete slechtste wedstrijd van het sei zoen. Toen zaten we echt in een dal." Hoop doet echter leven en daar om bleef trainer Jan d'Oliesla- gers vertrouwen in zijn spelers houden, in het besef ook dat pa niekvoetbal zelden loont „We zijn gewoon blijven trainen", al dus Pijpelink. „Goed blijven trainen. Op den duur heeft dat toch resultaat gehad. Wij zijn in de eerste plaats een voetballen de ploeg, maar het blijkt nu toch dat we ook tegen ploegen die veel fysieke kracht gebruiken tot winst kunnen komen. Dat geeft het vertrouwen dat we juist zo nodig hebben." Uit tegen koploper Tholense Boys verraste de Axelse forma tie al met een knap 3-3 gelijk spel. Daar ook hervond AZW zich, hoewel de Axelse club later op eigen veld nog de boot inging tegen VVC'68 („De beste ploeg in de derde klas", aldus Herman Pijpelink). „Maar hét keerpunt is hoe dan ook de 3-1 overwinning op Zwa luwe geweest. Toen merkten we dat we nog konden scoren, dat we ook nog in staat waren om te winnen. Tegen WHS hebben we zaterdag de lijn van de uitwed strijd tegen Zwaluwe door kun nen trekken. Ik geloof niet dat WHO zich ook maar éen sco ringskans heeft kunnen creë ren." Oud-gedienden Opvallend tegen WHS was ook de terugkeer in de ploeg van twee oud-gedienden. Theo Han- ny en Rinus Scheele, die de ge schorsten Jan van Drongelen en Antoine Thoen vervingen. Juist dat duo deed de rest beter spe len. Herman Pijpelink: „Mis schien heeft het ook daar dit sei zoen teveel aan ontbroken: aan een beetje routine. De keus was zaterdag vrij beperkt, maar ik denk toch dat Theo Hanny en Rinus Scheele beschikbaar zul len blijven zolang dat nodig is." Met een vrij geruststellende marge van vier en vijf punten op de belangrijkste degradatiekan didaten begint AZW morgen aan het inhaalduel tegen Kapel le. „Vier en vijf punten, dat moet in principe voldoende zijn", denkt Herman Pijpelink. „Zeker als we morgen opnieuw één of twee punten pakken. Maar als we van Kapelle verliezen dan kan het best nog moeilijk wor den. Zó belangrijk is de wed strijd van morgen dus." Toch weer hoop door sterke opleving na de winterstop Ron's Hair Fashion-EK Yugo 1- 3 (1-1) - Robert de Kévie voor Ron's Hair Fashion. Atilla Par don, Ilhan Aydogan (2) voor EK YUGO. Terneuzen-Broodje Ben/De Rid- t|er 2 5-3 (2-0) - Michel de Vries, Piet Dieleman (2), Johnny de Lij- 7£y (2) voor Terneuzen. Werner Meijer (2), Jaap den Engelsman voor Broodje Ben/De Ridder 2. De Pooter/Triangel-Sporting \Jan de Hemel 3-1 - Sam Bakker (8Jaap de Regt voor De Pooter. Mario van Dijk voor Sporting van de Hemel. 't Polderken-Lambert Bouw- bedr. 5-1 - Peter de Smet (2), Robbie de Smet, Omar Zadouki (2) voor 't Polderken. Frank Lambert voor Lambert. De stand in de regio eerste klas C: 1 Van der Gucht 16-27 (100-47), 2 Het Bonte Hert 2 17-26 (73-32). 3 Terneu zen 16-23 (62-401, 4 De Pooter/Trian gel 16-19 (46-39), 5 Broodje Ben/De Ridder 2 17-19 (48-46). 6 't Polderken i7-19 (54-53). 7 Sporting van de He mel 16-12 (48-49), 8 Lambert 16-11 (45 -70). 9 EK Yugo 17-11 (43-63), 10 Ron's Han Fashion 16-7 (52-85), 11 Corn Boys/Peters 16-6 (45-91). WESTDORPE - Nauwelijks aan maand geleden gold het eerste elftal van Ria uit Westdorpe als een zekere degradant in de eer ste klas van het afdelingsvoet bal. De formatie van Egbert Au- denaert had tot de winterstop slechts drie punten bij elkaar gesprokkeld en telde een grote achterstand op de andere ploe gen in deze klasse. Dank zij een plotselinge opleving is er echter weer een sprankje hoop in de Westdorpse gelederen. Het bles sureleed is zo goed als voorbij „en er wordt keihard getraind", verzekert middenvelder Ernst jan Willemkens. De 21-jarige Westdorpenaar keerde aan het begin van dit sei zoen terug op het oude nest, na dat hij op 17-jarige leeftijd Ria W had verlaten. Hij had toen twee jaar degradatievoetbal bij de Westdorpse club meegemaakt en koos voor Axel. „We hadden in Westdorpe geen A-junioren meer en ik zag het niet zitten om nog langer in het eerste te spe len. Ria W zat toen echt in een dal. We degradeerden uit de vier de klas en speelden het jaar daarop bij de laatsten in de eer ste klas afdeling." Bij Axel ontwikkelde hij zich tot een vaste waarde als linksach ter, maar vorig seizoen miste Ernst-Jan Willemkens door een liesblessure veel wedstrijden. Pas aan het slot van de competi tie mocht hij zijn opwachting weer maken. Hij was er dus bij toen Axel kampioen werd, maar koos ondanks de feestvreugde voor zijn oude club. „Het waren meer dingen bij elkaar", legt hij zijn opvallende terugkeer naar Ria W uit. „Ik heb bij Axel vier leuke seizoenen gehad, maar ik was er een beetje op uitgekeken. Ik had in mijn laatste seizoen een meningsverschil met trainer Ferdi Hermans en ik had ook wel zin om terug naar Ria W te gaan. Ze hadden vorig jaar met een jong ploegje boven in de eerste klas meegespeeld." Knieblessure Zijn hooggespannen verwach tingen zag de middenvelder in de oefenperiode echter door kruist door een knieblessure. Willemkens verdraaide tijdens een training zijn knie en stond wekenlang buitenspel. „Tijdens een kijkoperatie hebben ze een gescheurd stukje van mijn me niscus weggehaald. Het doet ei genlijk nog steeds zeer. maar ik heb er niet echt veel last van. Ik train twee, drie keer in de week en ik durf weer een sliding te ma ken. Ik heb er niet zo'n erg meer in." „We hebben veel geblesseerden gehad", verklaart hij de valse start van zijn club. „Ik ben half november weer teruggekomen, tegen Robur. Ik had wel veel zin om weer te gaan voetballen, maar het was een verschrikking om in de ploeg te spelen. Er was niks meer over van de ploeg van vorig jaar." Gedurende de winterstop werd echter de aanzet gegeven tot een opleving, die er in korte tijd toe heeft geleid dat Ria W nog enige hoop op lijfsbehoud mag koeste ren. Ernst-Jan Willemkens: „Er is ontzettend hard getraind. De genen die maar één keer in de week kunnen trainen, kunnen donderdags inhalen. Daar wordt heel veel gebruik van gemaakt. De trainer zegt ook dat er veel beter wordt getraind. Er werd al tijd veel gemopperd, vaak ook in positieve zin. maar de jongens Ernst-Jan Willemkens: er wordt ontzettend hard getraind. foto Camile Schelstraete SAS VAN GENT - Het laaggeklasseerde Philippine snoepte kop loper Racing White een punt (1-1) af in het zaalvoetbalduel van de eerste klas D regio Zeeuwsch-Vlaanderen. In Sas van Gent hielden beide ploegen geheel volgens de krachtsverhoudingen elkaar in evenwicht. Luc Félix en Harry Vermeire waren de doelpuntenmakers in deze spannende derby. Cambrinus profiteerde door een 3-0-zege tegen Broodje Ben/De Ridder 3 van de halve misstap. De Axelaars nemen door de tref fers van Hans Bakker (2) en Frans Wolfert de koppositie van Ra cing White over. Voor DOW lijkt een degradatie naar het rayon onafwendbaar. Dit keer werd met ruime cijfers (8-1) verloren van Maas Afbouw. Het Bonte Hert 3 hield dankzij een 6-3 zege Witte-Boussen-De Bruin op eerbiedige afstand. AZWZ passeerde De Vlaanderen in de stand door in een recht streeks duel met 3-1 te winnen van de ploeg uit Sas van Gent, AZWZ-De Vlaanderen 3-1 (2-0) - Rudi de Kort, Peter Dieleman. Henk de Kort voor AZWZ. Hans van de Boom voor De Vlaande ren. Witte-Boussen-De Bruin-Het Bonte Hert 3 3-6 (2-2) - Kees van de Velde. Wemer de Rooij, Maarten van der Staal voor Witte- BoussefcDe Bruin. Hans Urgert (2), Jean-Pierre van de Walle, Ad van de Rijsse (2), Bruno Everaert voor Het Bonte Hert. Dow-Maas Afbouw 1-8 (0-4) - René Busropan voor Dow. Jan Cor- nelissen (4), Michel Karei (2), Frans Scheele, Mark Cornelissen voor Maas Afbouw. De stand in de eerste klas D: 1 Cambrinus 16-23 (46-34). 2 Racing White 16- 22 (74-513 Maas Afbouw 16-19 (60-42). 4 Het Bonte Hert 3 16-17 (62-50). 5 AZWZ 16-17 (47-43), 6 De Vlaanderen 17-17 (53-54), 7 Broodje BerVDe Rid der 3 17-15 (47-55). 8 Le Feber 16-14 (52-55), 9 Philippine 16-14 (36-44), 10 Witte-Boussen-De Bruin 17-12 (52-76). 11 Dow 17-10 (26-54). Stefan Demol, toen 21 jaar, maakte tijdens het wk voetbal in Mexi co in juni 1986 al deel uit van het Belgische elftal. Hier is Demol (rechts) in duel met Luis Burruchaga van Argentinië. foto AFP Demol kandidaat Belgisch elftal hadden totaal geen vertrouwen meer." Na de winterstop gaat het Ria W echter vooralsnog, voor de wind. Drie wedstrijden leverden vijf punten op. waarbij vooral de overwinningen op de koplopers Zeeland Sport (uit: 0-1) en Corn Boys (thuis: 3-0) tot de verbeel ding spreken. „Tegen Graauw zat er meer in dan een gelijk spel," vindt hij, „maar door de overwinning op Zeeland Sport hebben we meer vertrouwen ge kregen. Toen hebben we tegen elkaar gezegd: voor welke ploeg moeten we eigenlijk bang zijn? Com Boys heeft een betere ploeg dan wij, maar wij hebben ver diend gewonnen. Dat zijn altijd prachtige wedstrijden, tussen Corn Boys en Ria W. Daar wordt veel over gepraat. Met carnaval voor de deur is het natuurlijk he lemaal mooi dat wij hebben ge wonnen. We moeten namelijk naar Sas van Gent hè." De eerstkomende wedstrijd, thuis tegen Zeelandia, wordt op nieuw van groot belang. „We staan nu derde laatst, maar als Zierikzee uit de vierde klas de gradeert, dan gaan er bij ons drie uit. We staan vijf punten achter op Zeelandia. Als we winnen, dan komen we op drie punten. Jazeker, we hebben nog hoop. Net na de winterstop hadden we maar drie punten. Nu hebben we er al vijf meer. Dat is precies het aantal dat we nog moeten goed maken. Ik zie daar niet tegenop. We hebben een ploeg met jonge gasten, die willen presteren. En het zou voor de trainer heel mooi zijn. Hij zet zich prima in, maar stopt aan het eind van het sei zoen. Het zou toch sneu zijn als hij met degradatie afscheid moet nemen." van onze correspondent BRUSSEL - Sinds de eerste speeldag van de competitie heeft Standard Luik in de com petitie of voor de beker niet meer verloren. Na die ene ne derlaag op de eerste dag won nen de Luikenaren in de compe titie elf wedstrijden en speel den ze ook elf keer gelijk. Zon der tot sprankelend voetbal te komen heeft de ploeg van trai ner Arie Haan met die score nog altijd een kans om na vele jaren weer eens de Belgische voetbal- titel te grijpen. Collectief is Standard een voorbeeld voor andere ploegen. In dat sterke geheel spelen voor al Frans van Rooij en Stefan De mol een belangrijke rol. Vooral de laatste werd aan het begin van dit seizoen bijna verguisd toen hij door Arie Haan bij Stan dard werd binnen gehaald, na dat hij enkele jaren in Frankrijk actief was geweest. Demol is uit gegroeid tot de beste verdediger van Standard en lijkt zelfs een kandidaat te worden voor de na tionale selectie van trainer Paul van Himst. „Ik heb de laatste tijd wat gesukkeld met blessu res. Daardoor is de conditie voorlopig niet honderd procent. Maar ik ben er van overtuigd dat, zodra de conditie weer opti maal is, ik weer in aanmerking kan komen voor de nationale ploeg." In totaal heeft Demol al veertig wedstrijden als international achter zijn naam staan en als het aan hem ligt komt dat aantal nog aanmerkelijk hoger te lig gen. Tegen Tunesië, woensdag, was hij er niet bij. „Maar dat was vriendschappelijk. Als straks de voorrondewedstrijden voor het WK van 1994 beginnen, dan wil ik weer deel uit maken van de se lectie. Em dan zal ik bewijzen dat ik mijn oude niveau nog al tijd kan halen." Volgens Stefan Demol ligt de kracht van het huidige Stan dard Luik vooral in de homoge niteit van de selectie, waardoor open gevallen plaatsen gemak kelijk door anderen ingenomen kunnen worden. Demol denkt dat Standard „klaar is voor de beslissende wedstrijden. We spe len nog op twee fronten mee: de titel en de beker." Maar als aan het eind van dit seizoen Stan dard geen van beide prijzen in de wacht zou hebben gesleept, wil Demol toch niet dat er van een verloren seizoen wordt gespro ken. De opzet was om deelname aan Europees voetbal af te dwin gen en in die opdracht lijkt Stan dard gemakkelijk te slagen. Te gen RWDM kan de ongeslagen reeks van wedstrijden ongetwij feld worden voortgezet. Morgen, zaterdag, ontvangt Lo keren in Daknam leider Ander- lecht. Na de tegenvallende resul taten van de laatste weken heb ben de Brusselaars wat rust ge noten omdat zij niet meer mee doen aan de strijd om de Belgi sche beker, waarvan afgelopen weekend de eerste wedstrijden van de kwartfinale werden ge speeld. De accu van Anderlecht lijkt dus weer opgeladen. De sland in België is nu: Anderlecht 23 14 6 3 34 44-13 KVMech 23 14 5 4 33 38-16 Club Brugge 23 12 9 2 33 41-16 Stand.Luik 23 11 11 1 33 38-17 AA Gent 23 10 6 7 26 37-32 Lierse 23 10 6 7 26 35-30 Cerc.Brugge 23 8 10 5 26 41-37 Antwerp 22 11 2 9 24 30-30 Germ.Ekeren 23 7 10 6 24 30-29 Lokeren 23 6 9 8 21 29-32 Waregem 23 7 5 U 19 31-37 Beveren 23 5 9 9 19 28-32 RWDM 23 6 6 11 18 24-33 Charleroi 23 5 8 10 18 19-27 Club Luik 22 4 10 8 18 21-29 Rac. Genk 23 5 6 12 16 18-32 KV Kortrijk 23 4 7 12 15 21-48 Eendr. Aalst 23 2 5 16 9 8-43 Het programma voor komend week end: Zaterdag (20.00): Lokeren-Ander- lecht; Club Luik-Eendracht Aalst; Club Brugge-Lierse. Charleroi-Cer- cle Brugge; Waregem-AA Gent; Be- veren-Antwerp; KV Mechelen-Ra- cing Genk Zondag (15.00): Germinal Ekeren- KV Kortrijk; RWDM-Standard Luik. TERNEUZEN - Met een pro gramma waarin enkele degra datieduels waren opgenomen, werd deze week in het Terncu- zense bedrijfsvolleybal de eer ste helft van de voorjaarscom petitie afgesloten. Scharmga in de hoogste klas, NIH in IB. PSV en Gemeente in 2A, Philips in 2B en Bliek Vos in 3A zullen er geen beste herinneringen aan over houden. Dat Gemeente in fcet rijtje kan didaat-degradanten een plaats heeft gekregen, is ietwat verras send. Maar het tekent tevens de teloorgang van een ploeg, die nog niet zo lang geleden aardig mee kon in de onderste helft van de eerste klas van deze Terneu- zense competitie. In het seizoen 1989-1990 werd een stapje terug gedaan en daarna ging het snel. De najaarscompetitie leverde onlangs de degradatie naar 2A op en met nog 6 wedstrijden te gaan is in de voorjaarscompeti tie alleen PSV nog in zicht. En omdat uit de reserveteams ook geen redding verwacht mag wor den ziet het er voor Freek Diele man c.s. somber uit. Van het pas gepromoveerde Dees 2 werd de ze week met 15-13, 15-10 en 9-6 verloren. Er zijn natuurlijk ook ploegen die van deze voorjaarsronde be slist wel vrolijk worden. Wester- scheldecollege doet het na pro motie in 1B erg goed en dat geldt ook voor de Dees-reserves, die na het behalen van de hersttitel in 2B nu meteen naar de subtop in 2A zijn opgerukt. In 2B is Ra bobank via een 3-0 overwinning op PSV 2 over de beide Deltan- teams heen gegaan en nu alleen leider. En ABN doet in 3A wat- Peter Bakker na de promotie voorspelde: meespelen in de top. In de laagste Bevobo-klas gaat debutant ASTER meteen op het kampioenschap af. De 42 teams krijgen overigens even tijd om zich op de huidige situatie te be zinnen, op carnavals-dinsdag wordt niet gespeeld. De uitslagen. Dow 3-Scharmga 3 3-1; Bliek Vos- Gemeente 2 0-3; Gemeente 3-Aster 0 -3; Lichtland 4-Oosthoek 2-1; Dees 2- Gemeente 1 3-0; Rabobank-PSV 2 3- 0; ABN-Havenschap 3-0; VC Nota- bene-Voorwaarts/Amro 1-2; Broodje Ben-Scharmga 3-0; Scharmga 2-Zee- vla 1-2; Interver/SSport-Dow 2 3-0; Philips-Lichtland 3 1-2; V.& V.-Stunt Markt 1-2; Lichtland 2-NHI 2-1. De standen. 1APeugeot Dees 6-16Stunt Mark16 -12; Lichtland 6-12; Broodje Ben 6-10; V.& V. 6-7; Dow 6-4; Scharmga 6-3. 1B: Scharmga 2 6-12; Westersch.col- lege 6-11; Lichtland 2 6-10; De Pooter 6-10; Zeevla 6-8; Foto Neelemans 6-8; NHI 6-6. 2A: Interver/SSport, 6-13; Dees 2 6-11; De Hoop 6-11; Beldo 6-9; Dow 2 6-7; PSV 6-5; Gemeente 6-5. 2B Rabobank 6-13; Deltan 2 6-12; Deltan 16-11; PSV 2 6-8, Dees 3 6-7; Lichtland 3 6-6; Philips 6-4 3A* Dow 3 6-15; ABN 6-13; Scharmga 3 6-10; VC Schelde 6-10; Gemeente 2 6 -7, Havenschap 6-6, Bliek Vos 6-1. 3B: ASTER 6-15. Lichtland 4 6-12; Voorwaarts/Amro 6-12; VC Notabene 6-10; B.& S. 6-7; Oosthoek 6-6; Ge meente 3 6-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 37