Ex-FIS-leider in kabinet Algerije PZC Hezbollah staakt aanvallen met raketten na druk Syrië PZC Nog geen CAO voor grafische industrie binnen- en buitenland Minder ministeries om uitgaven te beperken Veronica blijft binnen het publieke bestel HALVE PRIJS Tocht tegen vreemdelingenhaat Rode haan kraait voor vierde keer in zeeland en in europa MAANDAG 24 FEBRUARI 1992 Verpleegster van Slag bij Arnhem doodgereden OOSTERBEEK (ANP) - Na een verkeersongeluk in haar woon plaats Oosterbeek is vrijdag avond op 85-jarige leeftijd Kate Ier Horst, overleden. Mevrouw Ter Horst kreeg bekendheid door haar rol bij de Slag om Arnhem in de Tweede Wereld oorlog toen zij grote aantallen militairen in een hospitaal ver zorgde. Kate ter Horst richtte in de pas torie van het Oude Kerkje in Oosterbeek een klein ziekenhuis in, Daar verzorgde zij tijdens de gevechten om de brug over de Rijn vooral veel Engelse militai ren. Na de oorlog schreef zij een boekje over haar bezigheden ge durende de Slag om Arnhem. In de Amerikaanse film „A Bridge too Far" werd haar rol als ver pleegster gespeeld door de Zweedse actrice Liv Ullmann. Het ongeluk gebeurdevrijdag avond vlak bij het huis van Kate ter Horst toen zij met haar man aan het wandelen was. Een auto mobilist verloor in een bocht de macht over het stuur en reed in op het echtpaar Ter Horst. Het echtpaar werd naar het zieken huis gebracht waar Kate ter Horst later overleed. Haar man (87) raakte zwaar gewond. ALGIERS (AFP/RTR) - De Alge rijnse leiders hebben zaterdag een nieuw kabinet gevormd waarbij een aantal ministeries is samengevoegd. In de hoop de moslim-bevolking meer te be trekken bij de politiek is een vroegere leider van het funda mentalistische Islamitische Reddingsfront (FIS) in de rege ring opgenomen, zo heeft het of ficiële persbureau APS gemeld. De belangrijkste ministeries blijven echter in dezelfde han den. Zo behouden premier Sid Ah med Ghozali, minister van ener gie Nordine Ait Laoussine en mi nister van buitenlandse zaken Lakhdar Ibrahimi hun posten. Het ministerie voor de mensen rechten. het enige van zijn soort in de Arabische wereld, ver dwijnt. Eerder op de dag had de voorzitter van het vijf man tel lende presidentschap, Moha- med Boudiaf, de oprichting be kendgemaakt van de oprichting van een Nationale Waarne- mingsgroep voor de Mensen rechten. Ook de ministeries van binnenlandse zaken en van de fensie blijven in dezelfde han den. Nieuwkomers zijn Said Guechi, een medeoprichter van het FIS, die de partij in juni verliet uit protest tegen het houden van demonstraties op straat, waar bij zeker 55 mensen om het leven zijn gekomen. Guechi wordt mi nister van werkgelegenheid en professionele opleiding en ver vangt Anissa Benameur. Andere nieuwkomer is Hachemi Nait Djoudi, een arts, die komt op het ministerie van transport, posterijen en telecommunicatie, een combinatie van twee porte feuilles. Hij vervangt Mourad Belguedj en Mohamed Serradj. Het ministerie voor universitei ten wordt samengevoegd met dat voor onderzoek, technologie en milieu. Stroomlijning Met de kabinetswijziging hoopt de Algerijnse leiding de toene mende ontevredenheid als ge volg van de groeiende armoede in het land weg te nemen. Door het opheffen van sommige mi nisteries moeten de overheids uitgaven worden verminderd en de bureaucratie gestroomlijnd. Door het logge apparaat zijn in spanningen om de economie weer op gang te krijgen op niets uitgelopen. HILVERSUM (ANP) - Veronica blijft voorlopig binnen het pu blieke omroepbestel. De ver enigingsraad van de Veronica Omroeporganisatie heeft zater dag afgezien van een commer cieel avontuur. De gezamenlijke vergadering van het algemeen bestuur en de ledenraad baseert het negatieve oordeel op het rapport van de Commissie Donner. Mocht de minister van WVC het advies van de commissie overnemen, dan verloopt de overgang naar commerciële omroep via de ka- Advertentie Alleen op dinsdag \of donderdag: HAM H LAPJES Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M P. Dieleman, algemeen hoofdredacteur: C. van der Maas, hoofdredacteur commentaar: A. L, Oosthoek, adjunct-hoofdredacteur. Vlissingen: Oostsouburgse- weg 10, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen. Tel. 01184-84000, Steunpunt: Boekhandel Bikker, Walstraat 94 Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg, Tel 01180-81000. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes. Tel. 01100-31800. Terneuzen: Axelsestraat 16. 4537 AK Terneuzen. Tel. 01150-94457. Hulst Steenstraat 6. 4561 AS Hulst. Tel. 01140-14058. Axel Nassaustraat 15, 4571 BK Axel. Tel. 01155-8000 Zierikzee: Oude Haven 41. 4301 JK Zierikzee. Tel. 01110-15380 Opening kantoren. Maandag t/m vrijdag van 8.00 lot 17.00 uur. Zaterdags in Vlissingen van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, 01184-84000; 's avonds op zondag t'm vrijdag: vanaf 19.00 uur; ln het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden; za terdags tot 14.00 uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen, Overlijdensadvertenties: tijdens kantooruren en maandag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur en zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur: 01184-84000. Fax 01184-70100. Abonnementsprijzen: per kwartaal 79,80. automatische afschrijving 79,30, franco per post 100,00: per maand 28,00, automatische afschrijving 27,50: jaarabonnement 307,50, automatische afschrijving 307,00; jaarabonnement franco per post 390,00; losse nummers maandag t/m vrijdag 1,45, zaterdag 1.85 p st., (alle bedragen inclusief 6 pet btw). Postrek.nr. 3754316 t.n.v. PZC ab.rek. Vlissingen. Advertentietarieven: 156 cent per mm, minimumprijs per advertentie 23,40, ingezonden mededelingen 2,5 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 5,50 meer, Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 6 pet. btw), Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V., Vlissingen. President Boudiaf zei zaterdag dat de instabiliteit in het land „de dreiging van een burgeroor log" met zich meebrengt. De meeste nieuwkomers zijn jong en hadden nog geen overheids functie. Op deze manier hoopt Boudiaf de kloof te overbruggen tussen de opstandige jonge Al gerijnen en mensen zoals hij van de generatie die in 1954-1962 deelnamen aan de onafhanke lijkheidsoorlog tegen Frankrijk. De portefeuille voor religieuze zaken gaat naar Sassi Lamouri, een imam - geestelijk leider - uit Algiers. Deze staat voor het pro bleem van het groeiende funda mentalisme in het land. De fun damentalisten gebruiken de moskeeën veelal als platform voor hun verkiezingscampagne voor het FIS. De autoriteiten hebben de afgelopen weken tien tallen imams gearresteerd die in moskeeën politieke toespraken hielden. De aanhoudingen leid den tot protesten in het hele land. Het FIS waarschuwde za terdag dat zijn aanhangers kun nen overgaan tot geweld als de autoriteiten de partij verbieden. Het FIS maakte zondag in een clandestien verschenen commu niqué bekend dat volgens het Front deze maand bij gevechten tussen veiligheidstroepen en aanhangers van het FIS 150 mensen zijn omgekomen en 700 gewond geraakt. De Algerijnse leider Mohamed Boudiaf sprak op 10 februari van 50 doden. De mensenrechtenorganisatie Am nesty International zei drie da gen later echter dat sinds eind januari „grote aantallen" bur gers waren omgekomen. De stoet bij het beeld van De Dokwerker. foto Arthur Bastiaanse AMSTERDAM (ANP) - Naar schatting 1500 mensen deden zaterdag in Amsterdam mee aan een demonstratieve optocht tegen de op komende vreemdelingenhaat in Europa. De tocht van de Dam naar de Dokwerker op het Jonas Daniël Meijerplein was een voorproefje op de landelijke demonstratie die voor 21 maart in de hoofdstad staat gepland. Volgens een verklaring van de organisatoren nemen in een aantal Europese landen „racisme en fascisme gevaarlijke vormen aan" en is het van groot belang solidair op te komen voor ..de nieuwe zondebokken, de migranten". Ook in Nederland dreigt de vreemdelingenhaat ern stige vormen aan te nemen, aldus de verkla ring. Verwezen werd naar recente geweldsinci denten waarvan migranten het slachtoffer wer den. Ook in de Spaanse stad Barcelona is betoogd tegen het racisme. Duizenden mensen deden mee aan de demonstratie. In Spanje zijn vooral zigeuners, Arabieren en Noordafrikanen het slachtoffer van discriminatie. UTRECHT (ANP) - Werkgevers en vakbonden zijn er ook in de zesde onderhandelingsronde niet in geslaagd een principe akkoord te bereiken over een nieuwe cao voor de 50.000 werk nemers in de grafische indus trie. Na urenlange onderhande lingen besloten de partijen za terdagochtend om 6.00 uur om de besprekingen deze week voort te zetten. Hoewel de onderhandelingen za terdagochtend al ver waren gevorderd bleef overeenstem ming over de loonsverhoging uit. De bonden eisen 4,5 procent meer loon, vooropgesteld dat ook een aantal „goede doelen" in de cao worden opgenomen. Daarbij gaat het onder meer om terugdringing van de werkdruk en het overwerk en een beleid dat er op is gericht meer vrou wen en allochtonen binnen te halen. De werkgevers zijn volgens een woordvoerder van Druk en Pa pier FNV niet bereid aan die wensen tegemoet te komen. Bo vendien is hun loonbod aanmer kelijk lager dan hetgeen de bon den eisen. De werkgevers bieden 3 procent op 1 februari en van 1 procent op 1 oktober. Dat komt neer op een verbetering van cir ca 3,25 procent op jaarbasis. Over de drie onderwerpen uit de eerste vijf ronden bereikten de partijen wel overeenstemming. Afgesproken is dat alle bestaan de regelingen op het gebied van Ziektwet en WAO in de contract speriode overeind blijven. Er zullen geen „negatieve prikkels" ter vermindering van het ziekte verzuim komen. Wel moet het vorig jaar opge richte Platform Kwaliteit van de bel. Vervolgens kunnen omroe pen met andere gegadigden meedingen naar het verkrijgen van een ethernet. Garanties daarvoor worden niet gegeven. Ook kan geen „bruiddschat" voor de overgang worden be taald. Volgens een woordvoerder wa ren de veertig afgevaardigden eensgezind in hun afwijzende oordeel. Van Veronica kan niet worden verwacht dat zij eerst de huidige zendmachtiging opgeeft om aan binnenlandse commer ciële omroep te beginnen, als niet de zekerheid bestaat op het verkrijgen van een ethernet. Het betreft wel een voorlopig oordeel. Mochten de politieke' omstandigheden zich wijzigen of nodigen andere omroepen Vero nica uit voor commerciële sa menwerking, dan kan een com merciële toekomst opnieuw in beeld komen. Ook heeft de verenigingsraad in gestemd met de beslissing een interim-manager aan te stellen. Rookwolken ontnemen het zicht op de fabriek. VROOMSHOOP (GPD) - De rode haan achter volgt Plasticindustrie Aufderhaar in het Twentse Vroomshoop als een spook. Het be drijf werde dit weekeinde voor de vierde keer in tien jaar tijd geteisterd door brand. Op een kantoorpand na ging het hele complex in rook op. De schade beloopt zeker 100 miljoen gul den, de 120 werknemers zitten voorlopig zon der baan en de directeur heeft de hoop op we deropbouw opgegeven. Aufderhaar Plasticindustrie is gespecialiseerd in recycling van allerhande kunststofproduk- ten tot onder meer kleerhangers en bloempot ten. Het is de grootste werkgever in Vrooms hoop. Vier keer is het bedrijf nu getroffen door. brand, vorig jaar nog leverde dat een schade van tien miljoen op. De oorzaak van de brand, die zaterdagochtend rond vijf uur door de nachtploeg werd ontdekt, was gisteren nog on bekend. Honderd brandweerlieden uit de regio Almelo streden zaterdag een ongelijke strijd tegen de vuurzee. Een naastgelegen timmer- en trap- penfabriek liep brand- en waterschade op. Ook een aardewerkfabriek en enkele nabijgelegen woningen ondervonden lichte gevolgen van de enorme brand, die door zwarte rookwolken ki lometers ver in Twente te zien was. Giftige stof fen kwamen er volgens de provinciale milieu inspectie niet vrij omdat er niet met pvc werd gewerkt. Persoonlijke ongevallen deden zich niet voor maar het drama was er niet minder om. De ont redderde directeur/eigenaar Henk Aufderhaar was ontroostbaar en riep z'n werknemers toe dat „het over is". Rust lijkt weergekeerd in grensgebied Israëli Libanon van onze correspondent TEL AVIV - In het Israëlisch-Li- banese grensgebied lijkt de rust voorlopig teruggekeerd. De pro-Iraanse Hezbollah-bewe- ging tekende zaterdag een ver klaring, waarin ze belooft geen Katjoesja-raketten meer te zul len lanceren tegen het noorden van Israël. Hezbollah-strijders zullen zich in Zuid-Libanon niet meer gewapend in het openbaar vertonen. De Partij van God heeft ook toe gezegd dat ze de wapens die vori ge week naar het Zuiden zijn ge zonden, zal terugbrengen naai de Beka'avallei. De ontwikke ling is het gevolg van een combi natie van Syrische druk en Ame rikaanse bemiddeling. Amerikaanse diplomaten brachten de afgelopen week boodschappen over tussen Jeru zalem. Bay rut en Damascus. De Israëlische regering liet weten dat ze geen escalatie van de toe stand zal zoeken als Syrië de Li banese shi'ietische milities in toom houdt. In Jeruzalem hoopt men dat de Libanese delegatie naar het vredesoverleg bereid zal zijn te praten over veilig heidsgaranties, die de rust in het gebied verder kunnen verzeke ren. Het vredesoverleg wordt vandaag in Washington hervat. De Israëlische artilleriebombar dementen en de 'mini-invasie' van vorige week woensdag en donderdag heeft Hezbollah er kennelijk van overtuigd dat er geen winst valt te halen met ver dere Katjoesja-aanvallen. Vol gens Hezbollah-leiders staakte de beweging de raketaanvallen al donderdagavond. De aanval van vrijdag, waarbij een 5-jarig Israëlisch meisje werd gedood, zou zijn uitgevoerd door Pale- stijnen. Israël verdenkt het Volksfront voor de Bevrijding van Palestina. Hezbollah heeft niet beloofd het ssas, het weer 111111111 rrr TF Vandaag Met een zuidwestelijke stroming komt zachte vochtige lucht af komstig van de oceaan naar Zeeland. De motor van deze stroming, is een hogedrukgebied met centrum boven Midden- Frankrijk. Na de passage van- ochten van een rug van hoge- luchtdruk draait de stroming nog verder naar het zuiden op nadering van een frontale zone. maar het blijft nog droog. Wol kenvelden, enkele opklaringen in de avond verder toenemende bexvolking. De temperatuur, vanochtend 5 graden, loopt op evenals gisteren naar 10 graden. De zuidwest tot zuidenwind is zwak tot matig. Aan zee af en toe vrij krachtig. De temperatuur hier omstreeks S graden. Nautisch bericht Wind: zuidwest tot zuid 2 tot 4 Bft., zicht: matig tot goed. tempe ratuur kustwater: 5 graden, af- wijking waterstanden: geringe verlaging, maximum golfhoogte monding Scheidesdriekwart meter. Vooruitzichten Voor morgen: vanuit het westen bereikt ons een frontale storing behorende bij een lagedrukge bied nabij IJsland. Deze blijft vandaag bij ons in de buurt han gen. Veel bewolking met af en toe regen of motregen. De middag- temperatuur rond 8 graden, de minimum 's nachts rond 4 gra den. De wind tussen zuid en zuid west neemt weer toe, in de nacht 3 tot 4, overdag 4 tot 5 Bft. Voor woensdag tol en met vrij dag: wij blijven in een weststro ming. Temperatuur overdag rond de 9 graden, 's nachts om streeks 4 graden. Veel bewol king en perioden met regen of motregen. De icind overwegend zuidwest 4 tot 5, vrijdagnacht toenemend 6 tot 7 Bft. ZON EN MAAN 25 februari LK 08.56 Zon op 07.36 onder 18.10 Maan op 02.40 onder 10.18 Hoog water Maandag 24 februar Vlissingen 5 Terneuzen 6 Bath 7 Roompot-buiten 6 Zierikzee 7 Yerseke 7 Philipsdam-West 7 Dinsdag 25 februari Vlissingen 6 Terneuzen 7 Bath 8 Roompot-buiten 6 Zierikzee 8 Yerseke 8 Philipsdam-West 8. .55 220 18. .16 241 18. 17 286 19. .00 166 18- .35 160 19. .40 168 20. .50 170 20. L.K. 8.56 .46 189 19. .06 210 19. .02 251 20. .50 145 19 .10 14' .15 154 20. .20 15' .25 191 5 212 .45 256 .25 143 .55 141 .05 149 10 153 15 157 38 178 29 216" 25 118 .35 123 45 130 .45 134 Laag water Maandag 24 febru; Vlissingen Terneuzen Bath Roompot-buiten Zierikzee Yerseke Philipsdam-West Dinsdag 25 fcbriiai Vlissingen Terneuzen Bath Roompot-builen Zierikzee Yerseke Philipsdam-West Arbeid zich bezinnen op verdere terugdringing van het ziektever zuim. Lukt dat onvoldoende dan kunnen zaken als het inleveren van geld of vrije tijd bij ziekte alsnog aan de orde komen. Een studiecommissie zal onder zoeken of de vut-regelingen voor langere tijd zijn vast te leggen. Werknemers in de grafische in dustrie kunnen momenteel op 60-jarige leeftijd met vut (uitke ring 100 procent). Tot slot is ook de blokkade op de verhoging van de pensioenen opgeheven, Die gaan per 1 januari met 2,75 procent omhoog. Referendum in Zuid-Afrika op 17 maart KAAPSTAD (AFP) - De blanke inwoners van Zuid-Afrika kun nen op 17 maart in een referen dum hun mening geven over de politieke hervormingen in het land. Dat heeft het Zuidafri- kaanse persbureau SAPA zon dag gemeld. De kiezers zullen zich kunnen uitspreken over de pogingen van de regering van president Frede- rik de Klerk met de zwarte meer derheid een akkoord te bereiken over constitutionele hervormin gen. Fusie KLM en British Airways zou spaak lopen LONDEN (DPA) - De fusiege- sprekken tussen de KLM en de Britse luchtvaartmaatschappij British Airways staan aan de vooravond van een mislukking. De Britten gunnen de KLM een belang van maximaal 30 pro cent in de nieuwe gezamenlijke onderneming, terwijl de KLM 40 procent van de aandelen wil hebben. Dat heeft de Britse krant „Sunday Times" zondag bericht. British Airways zou de bespre kingen zijn begonnen met als uitgangspunt dat de Britten 75 procent van de nieuwe houdster maatschappij zouden houden en KLM 25 procent. Inmiddels heeft BA een belang van 30 pro cent voor KLM geaccepteerd, maar de maatschappij wil onder geen voorwaarde verder gaan. warmie-lront kou-front verplaatslngs- richting mist L lage-druk .1000- lucW<jruk In milllbaren mislbanken H H0g#-dnjk 19 temperatuur TTTT T. :TFTT: verzet tegen de Israëlische aan wezigheid in het zuiden van Li banon te zullen staken. De nieu we secretaris-generaal van de or ganisatie. sjeik Hassan Nasral- lah, zei zondag dat de operaties doorgaan tot Israël al zijn mili tairen uit Libanon heeft terugge trokken. Hij sprak bij een her denkingsplechtigheid voor zijn voorganger, Abas Mussawi, die vorige week om kwam bij een Is raëlische luchtaanval. Hij zei ook dat er geen vrede in het Mid den-Oosten zal heersen „voor de joden zijn teruggekeerd naar hun plaats van herkomst en de Palestijnen hun land hebben te ruggekregen". Vooruitzichten Weersvooruitzichten geldig tot en met dinsdag: Zuid-Noorwegen: Toenemende bewolking gevolgd door regen in het binnenland ook sneeuw. Dinsdag flinke zonnige perioden en droog, 's Nachts in het bin nenland lichte tot matige vorst. Zuid-Zweden: Maandag perio den met zon. Later op de dag meer bewolking gevolgd door re gen of natte sneeuw. Middag- temperatuur ongeveer 5 graden, 's nachts lichte vorst. Denemarken: Veel bewolking en enige tijd regen. Dinsdag wol kenvelden, ook regelmatig zon. Middagtemperatuur rond 7 gra den. Britse Eilanden: Maandag over wegend bewolkt en vooral in Ier land, Schotland en Wales nu en dan regen. Dinsdag in zuid-En- geland wolkenvelden. België en Luxemburg: Wolken velden en vrijwel overfll droog. Middagtemperatuur ongeveer 10 graden. Duitsland: Wolkenvelden, voor al in in het oosten en noorden ook af en toe zon. Middagtempe ratuur van 9 graden in het noordwesten tot 6 in het zuiden. Canarische Eilanden en Madei ra: Wisselvallig en buiig. Langs de Canarische-zuid-stranden de meeste kans op wat zon. Mid dagtemperatuur rond 21 graden. Tunesische kust: Eerst overwe gend zonnig. Middagtempera tuur oplopend naar bijna 20 gra den. Frankrijk: Flink wat zon. Mid dagtemperatuur van 10 graden in het noorden, tot 14 in het mid den en 16 in het zuiden. In de flink zonnige Franse-Alpen een middagtemperatuur, -op 2000 meter, van iets boven nul. Spanje: Toenemende bewol king. Langs de noordelijke Mid- delandse-zee costa's en op de Balearen maandag nog regelma tig zon. Middagtemperatuur van 18 graden in Benidorm en Mala ga tot 14 graden langs de noorde lijke costas. Portugal: Geleidelijk droog en weer wat meer zon. Middagtem peratuur 15 graden in het noor den, 17-18 aan de Algarve. Zwitserland: Wolkenvelden, maar ook hier en daar wat zon. Zachter. Middagtemperatuur op 2000 meter hoogte oplopend tot dichtbij het vriespunt. Oostenrijk: Bewolkt en kans op een licht spatje of een enkele sneeuwvlok. In de bergen vooral meer naar het zuiden overwe gend zonnig weer. 's Nachts in het laagland lichte vorst. Mid dagtemperatuur in de dalen on geveer 7 graden. Italië: Droog en flink zonnig. Dinsdag bij Genua en Milaan wat meer bewolking, maar ook daar droog. Griekenland en de Turkse kust: Maandag in oost-Griekenland en langs de Turkse-kust-en koud met enkele buien en een stevige noordelijke wind. °C Amsterdam onbewolkt 7 Aberdeen zwaar bew. 6 Athene half bew. 1 Barcelona onbewolkt 10 Berlijn onbewolkt 7 Budapest regen 3 Bordeaux onbewolkt 11 Brussel motregen 7 Cyprus regenbui 5 Dublin zwaar bew. 11 Frankfurt zwaar bew. 6 Genève onbewolkt 5 Helsinki zwaar be%v. 2 Innsbruck zwaar bew. 3 Istanbul zwaar bew. -1 Klagenfurt licht bew. 1 Kopenhagen onbewolkt 7 Las Palmas licht bew. 18 Lissabon licht bew. 14 Locarno half bew. 4 Londen zwaar bew. 11 Luxemburg zwaar bew.' 3 Madrid licht bew. 12 Malaga zwaar bew. 15 Mallorca onbewolkt 11 Malta onbewolkt 10 Moskou sneeuw -6 München regen 6 Nice onbewolkt 10 Oslo onbewolkt 6 Parijs zwaar bew. 6 Praag half bew. 4 Rome onbewolkt 11 Stockholm regen 3 Warschau zwaar bew. 5 Wenen regen 7 Zurich half bew. 5 Tunis licht bew. 10

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 3