Theo Hanny uitblinker AZVV Benny Visser haalt biljarttitel in Eede Trainer Rijnhout zoekt geen excuses PZC BV Oostburg maakt indruk Koplopers halen flink uit in het zaalvoetbal Routiniers dragen bij tot 1-0 overwinning op WHS sport Schwegler winnaar van cross RKHAV van onze medewerker AXEL - Dankzij een 1-0 over winning heeft AZVV in het thuisduel met WHS voorlopig de degradatie-zone verlaten. Met de oudgedienden Rinus Scheele en Theo Hanny weer in de ploeg vormden de Axelaars weer een elftal dat tot goed voetbal in staat bleek. Dat leid de tot een wedstrijd met talrij ke scoringskansen. Scheele en Hanny begonnen overigens als wisselspelers aan de wedstrijd. Maar na 45 minuten matig voet bal namen de twee routiniers hun ploeg op sleeptouw en leg den ze de basis voor het succes. Vooral Theo Hanny, die in te genstelling tot Scheele ook op lager niveau dit seizoen nog geen competitiewedstrijd had gespeeld, dwong veel bewonde ring af. Hij strooide op het mid denveld kwistig met passes, maar liet zich bovendien regel matig in de aanval zien, waar hij zijn medespelers regelmatig bij na niet te missen kansen bood. WHS mocht dan ook beslist niet klagen met de 1-0 uitslag, want van onze basketbalmedewerker AXEL - De basketbalderby in de Zeeuwse eerste klas tussen de teams van Voorwaarts en BV Oostburg kreeg een onverwach te winnaar. De Oostburgse da mes deden in 't Sportuus van Axel een geslaagde greep naar de winst: 42-65. Het was al lang geleden, dat BV Oostburg in een Scheldesport wint derby tegen Sluvoc TERNEUZEN - De dames van Scheldesport verloren zaterdag een belangrijk punt in de race om de bovenste posities in de eerste klasse. In de derby tegen Sluvoc wonnen de Terneuzena- ren weliswaar, maar de 2-3 was niet genoeg voor de volle drié competitiepunten. Scheldesport had in de kleine Sluiskilse sportzaal wat moeite om in de wedstrijd te komen. Sluvoc profiteerde en speelde zich ontspannen naar een 1-0 voorsprong via 15-8. De bezoe kers kwamen in de tweede set echter goed op gang. Scheldesport speelde vanaf dat moment goed en legde Sluvoc z'n wil op. De ploeg zag zich via 3-15 en 7-15 voor een achter stand geplaatst. Daarna kwam Sluvoc toch weer terug en na een fraaie, gelijk op gaande vierde set kwam het via 17-15 langszij. In de vijfde set wa ren beide ploegen aan elkaar ge waagd, maar uiteindelijk trok Scheldesport aan het langste eind: 13-15. Een zwaar bevochten zege der halve voor de Terneuzense num mer twee, die ondanks de over winning het gat ten opzichte van leider Verburg/Dynamo '70 2 (dit weekeinde niet in actie geko men) qua verliespunten iets gro ter zag worden. De Kikkers had weinig proble men met Savok 2. In de eerste twee sets walsten de Aarden- burgse dames over de Sasse ploeg heen (15-5, 15-6). Alleen in de derde set kon Savok wat meer scoren omdat de concentratie bij De Kikkers iets wegebde. Via 15-13 werd het toch verdiend 3-0. Bij de heren verrastte Tonny Leynse/EVVC 3 de leider Mor- res/Hulst 3. De Vlissingers stuur den de opponent met 3-0 en dus met lege handen huiswaarts. De Kikkers miste drie basisspelers en kon derhalve te weinig partij bieden aan IJVC 2. De IJzendij- kenaren wonnen simpel met 0-3. Zuidzande had geen moeite met hekkesluiter Voorwaarts 2 en won in eigen huis met 3-0. het was nog maar een flauwe af spiegeling van de krachtsver houding in het veld. Trainer Jan d'Olieslagers toon de zich na afloop vanzelfspre kend best tevreden over zijn ploeg. „Ik ben heel blij met deze overwinning, want we hebben de punten hard nodig. Maar ook voor het zelfvertrouwen van de ploeg was deze overwinning broodnodig. We hebben best een aardig team. maar we misten een leider die dit jonge elftal in het veld weet te sturen." Theo Hanny en Rinus Scheele zijn in dat opzicht nog van grote waarde voor de club. „Zij brach ten rust", zo vond ook D'Oliesla gers. „Ze geven de jeugdige spe lers meer zelfvertrouwen, waar door ze meteen ook een stuk be ter gaan voetballen." Benauwd Toch bleef de voorsprong uiterst benauwd. In de laatste vijf minu ten schoten achtereenvolgens Henk Vermaas en Rien den En gelman rakelings naast en moest doelman Johnny Diele- man nog een uiterste krachtsin- uitwedstrijd tegen Voorwaarts succesvol was. De basis voor de afgetekende overwinning werd door BV Oost burg in de eerste helft gelegd. Vooral in het tweede gedeelte nam de ploeg ruim afstand van haar opponent. Via fastbreaks werd er aan de lopende band ge scoord, terwijl de thuisclub in die fase bij de afwerking in ge breke bleef. Lisa Leunis was de absolute uit blinkster en tevens topscoorster met 24 punten bij de Oostburgse ploeg, dat vlot combinerend Voorwaarts te kijk zette. Voorwaarts-trainercoach Rinus Seijs wist na afloop alleen de af wezigheid van Sonja- Geelhoedt en Gerda de Koeijer als excuus aan te voeren voor de nederlaag. Bovendien kon zijn spelverdeel- ster Tilly Lensen, getroffen door een paar blessures (hand en voet), de wedstrijd niet uitspe len. „We hielden toen nog maar vijf speelsters over. Ook de Oost burgse ploeg beschikte over wei nig basisspeelsters, maar zij zijn dat kennelijk gewend", vertelde Seijs na afloop. De ruststand van 37-16 in het voordeel van BV Oostburg bete spanning leveren om de doorge broken Sander Westdorp van een doelpunt af te houden. De Axelaars hadden dat aan zichzelf te wijten. Want nadat twee stuntelende ploegen in de eerste 45 minuten aardig aan el kaar gewaagd waren geweest en met elk één doelkans ook de krachtverhoudingen aardig in evenwicht waren, toonde de thuisclub zich na de pauze heer en meester. Met goed voetbal werd de tegen stander onder druk gezét. Dat le verde in de 54e minuut het enige en dus winnende doelpunt op. Eric Dey speelde op links enkele verdedigers uit, bracht de bal voor doel. waar Jaqco Koekoek klaar stond om het karwei af te maken: 1-0. Vijf minuten later schoot Hans Bakker een voorzet van Hanny over het doel. En ook Jacco Koe koek, Erick Wieland en de mee opgerukte voorstopper Peter van de Velde wisten daarna geen raad met de kansen die Hanny hen voorschotelde. Zodat de wedstrijd tot het einde toe span nend bleef. kende de genadeklap voor de Axelse dames. In de tweede helft was er nog sprake van een her stel. maar de nederlaag stond al lang vast. BV Oostburg had de wedstrijd volledig onder contro le. Door deze winst klimmen de Oostburgse dames naar de der de plaats in de Zeeuwse eerste klas. Volharding 2-Stonedunkers 66-34 (50-15) - De angst voor per soonlijke fouten heeft Stone- dunkers de das omgedaan. Door het voorzichtige spel (men be schikte over slechts vijf speel sters) liep Stonedunkers voor rust een (te) grote achterstand op. Het herstel kwam na rust, maar toen bleek dit te laat voor een goed resultaat. Pascal van Rattingen was topscoorster met zestien punten. Heren tweede klas Volharding 2-BV Oostburg 44- 22 (20-17) - Tot aan de rust was er geen sprake van krachtsver schil, maar in de tweede helft liet Oostburg het volledig afweten. Er werden toen nog slechts vijf punten door de Oostburgse he ren gemaakt. De irritatie (com mentaar op de scheidsrechters) werkte de nederlaag in de hand. van onze medewerker TERNEUZEN - De Terneuzense waterpolotrainer Kees Rijn hout zoekt na een nederlaag niet gauw naar excuses. Het 5-1 verlies van De Schelde-dames, zaterdag tegen het hooggeklas- seerde IIPC uit Heemstede, was in het zwembad De Ilonte van Terneuzen vooraf ingecalcu leerd. Toch had Rijnhout graag met een team op volle sterkte tegen deze opponent gespeeld. Want zelfs met een verzwakte ploeg hielden de Terneuzense dames de schade nog aardig be perkt. De selectie van De Schelde wordt momenteel door blessu res flink geteisterd. „We zitten in een moeilijke periode, maar ik hoop straks in de slotfase van de competitie weer een beroep te doen op een drietal basisspeel sters", zei Rijnhout na de thuis wedstrijd van zaterdag. Margriet Mulder (aan de hand geblesseerd). Colinda Keesom (knie) en Marjolein Kik (knie) zijn voor lange tijd uitgescha keld. Bovendien moet de talent volle Marouschka Wijffels door een schouderblessure verstek la ten gaan en op Pascal Bakker (zwangerschap) hoeft Rijnhout dit seizoen niet meer te rekenen, Middenmoot Door deze problemen is De Schelde in degradatiegevaar ge raakt, maar van paniek is bij de Terneuzense vereniging (nog) geen sprake. „De situatie is vrij benauwd. We spelen over twee weken tegen de koploper. En dan hoeven we niet op punten te rekenen, maar daarna moet het gebeuren. Ik heb altijd gezegd: we hebben een ploeg voor de middenmoot, maar door blessu res zijn we afgegleden naar een plaats net boven de fatale degra datieplaatsen", aldus de Schel- de-trainer. De Schelde is volgens Rijnhout in de huidige omstandigheden enkele keren tegen onnodig ver lies opgelopen. „Voor de winter stop hebben we formidabel ge speeld. We waren hard op weg Snelle Wieltjes wint toernooi rolstoelbasketbal van een medewerker TERNEUZEN - De Zeeuws- Vlaamse gehandicapten sport vereniging De Snelle Wieltjes is in Terneuzen winnaar gewor den van het rolstoelbasketbal- toernooi. Evenals voorgaande jaren deden een aantal sport verenigingen uit Terneuzen mee aan dit traditionele toer nooi. In de sporthal Oude Vaart was de eerste plaats van De Snelle Wieltjes geen verrassing, want de ploeg komt ook in competi tieverband uit. De eindstand van het rolstoelbasket- baltoernooi: 1 Snelle Wieltjes 1, 9 punten, 2 bas ketbalvereniging Scheldesport 8 pnt, 3 korfbalvereniging Luctor 6 pnt, 4 handbalvereniging HVSV 5 pnt, 5 Snelle Wieltjes 2, 2 pnt, 6 bedrijfsvol- leybalvereniging Bevebo Terneuzen, 0 pnt. om onze doelstelling, een plaats in de middenmoot, te halen. Nu moeten uit bittere noodzaak de adspiranten Astrid en Sandra Zegers aan de bak. Die meisjes missen wedstrijdritme en heb ben er zelf ook niet om gevraagd hebben. In Zeeland is er geen competitie voor de adspiranten, maar daar komt straks verande ring in." Ook het terughalen van Andrea van Eenenaam is een nood greep, zo laat Rijnhout weten. „Maar ik had geen keus. Op de jongeren Rowena Witkamp en Martine Koster komt nu extra druk te liggen, terwijl ze daar vóór meer in dienst van de ploeg konden spelen." Het staat voor Kees Rijnhout vast, dat de ploeg in de laatste vijf duels punten moet verzame len. „Voor de toekomst moeten we niet direct bang zijn. Als De Schelde regelmatig speelsters kan inpassen, dan moeten we het bondsniveau vast kunnen houden, maar dat is voorlopig ook het maximum", zo realiseert hij zich. van onze medewerkers HULST - De twee sterkste zaal voetbalploegen in de eerste klasse regionaal overklasten vorig week hun tegenstanders. In Hulst behaalde Van der Gucht een monsterscore (13-2) tegen het onderaan staande Corn Boys/Peters, terwijl de re serves van Het Bonte Hert in Axel tegenstander Lambert (na een ruststand van 0-0) in de tweede helft finaal van het veld veegden: 0-6. Boudewijn Rietjens was overigens de meest opvallende speler. Hij scoorde voor Van der Gucht een record aantal (8) doelpunten. Een aardige opsteker voor beide teams, die in de eerstvolgende confrontatie tegenover elkaar staan. Ron's Hair Fashion uit Hoek was kansloos (4-1tegen Broodje Ben/De Ridder 2. EK YUGO be haalde twee belangrijke winst punten (3-2) tegen Sporting van de Hemel, dankzij treffers van Atilla Pardon, Arjen Jansen en Sammi Nimanie. De Pooter won met 2-0 de subtopper tegen 't Polderken. Jaap de Regt was met twee doelpunten de gevier de man. Van der Gucht-Corn Boys/Pe ters 13-2 - Boudewijn Rietjens (8), Ronnie Goossens (2), Piet de Visser, Gradus Damen, Marcel Verdurmen voor Van der Gucht. Remco Steijaert (2) voor Corn Boys. Lambert bouwbedrijf-Het Bon te Hert 2 0-6 (0-0) - Jurgen Ver- braeken (2), Wim Verdoorn (2), Erik Neve, Roel Lambrechts voor Het Bonte Hert. Broodje Ben/De Ridder 2-Ron's Hair Fashion 4-1 - Marco van Bo ven (2), Eric de Vries, Henk de Regt voor Broodje Ben de Rid der. Robert de Kévie voor Ron's Hair Fashion. De stand in de eerste klas C: 1 Het Bonte Hert 2 16-26 (71-28), 2 Van der Gucht 15-25 (96-45), 3 Terneuzen 15- 21 (57-37). 4 Broodje Ben/De Ridder 2 16-19 (45-41), 5 De Pooter 15-17 (43- 38), 6 't Polderken 16-17 (49-52), 7 Sporting van de Hemel 15-12 (47-46), 8 Lambert bouwbedr. 15-11 (44-65), 9 EK YUGO 16-9 (40-62), 10 Ron's Hair Fashion 15-7 (51-82), 11 Corn Boys/ Peters 16-6 (45-91). Crunchtime won wél, zij het met minimaal verschil: 3-1 tegen het onderaan staande Van Koute- ren/Dieleman. Atoom Boys speelde Beldo ver der in de problemen en zichzelf naar de middenmoot door het. onderlinge duel met 3-1 winnend af te sluiten. De uitslagen: Tweede klas: Sportcorner - Kees Me chielsen 3-4, Gemeente - Dow 3 1-2, Beldo'79 - Atoom Boys 1-3, HKC Dow 2 7-1 en Van Kouteren - Crunch- time 1-2 De stand in de tweede klas: 1. Kees Mechielsen 14-22 2. HKC 14-22 3. Ge meente 14-18 4. Crunchtime 14-22 5 Sportcorer 13-12 6. ABN 13-12 1 Atoom Boys 13-11 8. Dow 3 14-119. Beldo'79 14-9 10. Dow 2 14-8 en li Van Kouteren 13-7 Damesteams In de regionale zaalvoetbalcom- petitie voor damesteams verbe terde de positie van kampioens kandidaat Engelhard, zonder dat de ploeg zelf in actie kwam. Engelhard profiteerde van de nederlaag, die concurrent Bie- zentrappers/Gerka leed tegen Dolf Schoot: 4-1. Deze Axelse ploeg deelt nu mei Biézentrappers/Gerka de twee de plaats. Beide teams hebben vier verliespunten meer dan de koploper. In de B-klas boekte De Bruintjes opnieuw een zege. Na vier wedstrijden gaat de Belgi sche ploeg al met vier punten voorsprong aan de leiding. De-uitslagen in de A-klas: Biezen Lrappers/Gerka- Dolf Schoot 1-4; En gelhard- Marine Service. Marine Ser vice n.o.g., AZWZ- Heyndrick.x 3-0 B-klas: Disco Love- Johan de Blod 2-3: De Bruintjes- Reynaertshof5-2. De stand in de A-klas: Engelhard 13 23; Biezentrappers/Gerka 14-21; Doll Schoot 14-21, AZWZ 15-20. Heyn drickx 13-15; Marine Service 15-13 B-klas De Bruintjes 4-8; Johan di Block 3-4; Reynaerlshof 3-3; VanJo le/Peters Cleaning 3-1; Disco Love 3 0. Oostburg De B-poule van het West Zeeuws Vlaamse recreatieve zaalvoetbal in Oostburg stond in het teken van de verrassendt uitslagen. Leider Stekelinck liet de punten liggen tegen Mijnden door met 1-3 te verliezen. Hel achtervolgende Traas profiteer de echter niet en liet de kans om in verliespunten gelijk te komen liggen. Gemeente Oostburg bleek mei 5-2 te sterk.Ook ABN/Amro ver zuimde dichterbij te kruipen ei moest in De Kombuis de meer dere erkennen. Het laaggeplaat ste De Block verwierf twee kost bare punten door nipte 5-4 wins, tegen middenmoter Teleposi De hoogstgeplaatste teams ii poule A maakten geen fout ei wonnen met dubbele cijfers. LeiderOud Sluis behoudt di riante voorsprong door Atten Boys met 11-1 af te troeven ei het als tweede geplaatste Alber Heijn bond Veteranen met 12-1 aan de zegekar. Aers verwijdei de zich wat van de onderst! plaats door 2-1 winst op het di laatste wedstrijden falend OBS/DeJonge te verslaan. Poule A: Attent Boys-Oud Sluis 1-11 Temboys-OBV 6-6; Aers-OBS® Jonge 2-1; Veteranen-Albert Heijn6 12; De Boemerang-Rabo 4-6.PouleB ABN/Amro-Kombuis 3-4; Teleposi De Block 4-5; Traas-Gemeente Oosi burg 2-5; Stekelinck-Mijnders 1 3.Standen.Poule A: Oud Sluis 12-21 Albert Heijn 12-17; Rabo 13-15; OBS De Jonge 13-14; Attent Boys 13-11 Temboys 13-13; De Boemerang 13-1! Aers 12-10; OBV 13-9; Attent, Boy 12-4.Poule B: Stekelinck 13-20;Traa 12-16; ABN'Amro 12-15; Gemeent Oostburg 12-15; Kombuis 13-1: Mijnders 13-14; Telepost 13-13; Dell Nuts 12-7: De Block 12-6; De Rod Leeuw 12-3. In de eerste klas van de KNVB competitie verloor Erasmus d aansluiting met de top. Concur rent Cocq/Edelweiss was met4-; te sterk en behield met- een wed strijd meer gespeeld de met D( Dikke van Dale gedeelde eersti plaats. De Sluizenaars haddes opvallend veel moeite met Voor uit maar wisten uiteindelijk d winst binnen te halen. Van de Bosse greep de laatste kans op behoud van het eer steklasserschap. Plotseling doeltreffend werd met liefst 94 van Zagers gewonnen. Een aanval van Voorwaarts in de basketbalderby tegen BC Oost- burg. foto Camile Schelstraete MAANDAG 24 FEBRUARI 1992 ,B Een aanval van AZVV in de thuiswedstrijd tegen WHS. Derby tegen Voorwaarts eindigt in ruime zege foto Camile Schelstraete Benny Visser (tweede van links) en Jo Boogaert (links) beheersten het kampioenschap bandsto ten in Eede. foto Camile Schelstraete Kampioenschap eindigt in onderonsje WBC'ers van een medewerker EEDE - Het biljartkam pioenschap derde klas band stoten van het district Zeeuwsch-Vlaanderen is gis teren geëindigd met een Wal- soordens onderonsje. Na een zes ronden lange aanloop hadden Benny Visser en Jo Boogaert van WBC in Eede alle overige deelnemers defi nitief afgeschud en moest de directe confrontatie tussen de beide spelers van de club uit Walsoorden de kampioen opleveren. Visser liet er in die finale geen twijfel over bestaan dat niemand anders dan hij aanspraak mocht ma ken op de titel: met 55-21 (in 14 beurten) verwees hij zijn clubmakker naar het tweede plan. Die eindstrijd van een attrac tief toernooi onderstreepte nog eens dat WBC in de band- stootdisciplines één van de betere clubs in Zeeuwsch- Vlaanderen is. Vooral onder het geweld dat de latere kam pioen aanvankelijk ontketen de, moesten heel wat finalis ten al vroeg afhaken. Adrie Buyze van CBC uit Clinge bood nog het langst te genstand, maar toen de be slissende ronden achter de rug lagen besefte ook hij dat tegen de WBC-tandem nie mand een schijn van kans had. En ook Jo Boogaert boog in de slot-partij voor zijn club- maat. Opmerkelijk is verder dat Fred van Esbroek van Ed Ho remans, de nummer vijf uit de klassering, naar de gewestelij ke eindstrijd (eind maart in Noordgouwe) gaat. De eindstand in Eede: 1. Benny Visser, WBC 12-2.56-16 (prom); 2. Jo Boogaert. WBC 10-2.19-18; 3. Adrie Buyze. CBC 8-2.26-14; 4. Benny dlHondt, Kastelein 6-2.45- 21 (prom); 5. Fred van Esbroek, Ed Horemans 6-2.03-10; 6 Robert van Stevendaal, Ouden Arend 5-2.02- 19. 7 Ronald de Vreeze, TMW 5- 1.58-11; 8. Ronny Roets. Kastelein 4-1.8 -13. Bol ling - Op de bolbaan te IJ- zendijke werd een boiling gehou den voor ouderen. De uitslag: 1. A. Eecke; 2. R. Sijnne- sael; 3. Ch. Impens; 4. L. de Betué; 5. Trainer Kees Rijnhout instrueert zijn speelsters aan de rand van H. Verhoosel het bad. foto Camile Schelstraete Schelde-dames verliezen thuiswedstrijd met 5-1 Hulst In de tweede klas B van het rayon Hulst boekte hekkesluiter De Reizende Man een zege. Dat ging ten koste van Torro, dat er voor de derde keer deze competi tie niet in slaagde om de rode lantaarndrager te verslaan. In de tweede klas A wees Paradijs in een doelpuntrijk duel GTI te rug; 11-7. In deze klas bepaalde de voetbalbond de eindstand van de gestaakte wedstrijd tus sen Den Ouden Arend en Bleij- enbergh/Vajo 2 op 3-0 in het voordeel van Den Ouden Arend. De uitslagen in de tweede klas A: Bleijenbergh/Vajo 2- Den Ouden Arend.3-3; Paradijs- GTI 11-7. Twee de klas B: Bilderbeek- Mortier/Ivens 2-6; De Reizende Man- Torro 4-2, Wol- schendorCThe Corner- Meerpaal 2-5. De stand in de tweede klas A: Keu kens Pieters 13-22; Paradijs 14-18; Den Ouden Arend 13-14; De Ruijter 13-14; GTI 14-12; Neckermann/ Stuntmarkt 13-9; Bleijenbergh/Vajo 2 14-5. Tweede klas B: Mortier/Ivens 14-24; Van der Poel/Ros Beijaert 13- 18; Meerpaal 13-17; Torro 13-14; Bil derbeek 14-10; WolschendorOThe Corner 13-6; De Reizende Man 14-5. Terneuzen De twee koplopers in de tweede klas van het zaalvoetbal in Ter neuzen (Kees Mechielsen en HKC) gaven elkaar op de veer tiende speeldag opnieuw niets toe. Zowel de één als de ander won en kwam daarmee op een totaal van 22 punten. Maar veel overtuigender dan Kees Mechielsen kwam HKC voor de dag. HKC trof in Dow 2 weliswaar een minder gevresde tegenstander dan Kees Mechiel sen in Sportcorner, maar impo neerde hoe dan ook met een 7-1 overwinning. Mechielsen kwam tegen Sport corner maar met de hakken over de sloot: 4-3. Van het achtervolgende duo moest Gemeente tegen Dow 3 een pas op de plaats maken. Na een 1-1 ruststand werd het uit eindelijk 1-2 voor Dow 3. van onze atletiekmedewerker HULST - Eddy Schwegler is zaterdagmiddag cross club kampioen geworden van zijn atletiekclul) RKHAV. Ondanks de magere bezet ting kwam de atleet uil Hulst tot een prima presta tie. Hij liep de 9600 meter in een tijd van 34 minuten en 32 seconden. Daarmee bleef hij de nummer twee, Henk Vonck uit Hulst, 45 secon den voor. Luuk Pateer werd kampioen bij A-jongens en Boukje Doedee was de snel ste B-juniore. De uitslagen: Heren 9600 meter: 1. Eddy Schwegler 34.32. 2. Henk Vonck 35.19. Jongens-A 9600 meter: 1. Luuk Pateer 37.32 Meisjes-B 2400 meter: 1. Boukje Doedee 8,51. 2. Annemarie van Laarho ven 9.04 Jongens-C 1800 meter 1. Mikel Burm 7.23. Meisjes-C 1200 meter: 1. Tamara Neefs 5 18 Jongens-D 1200 meter: 1. Tom van Remoorte 4 42. Meisjes-D 1200 meter: 1. Evelien de Theijne 5.16. J.pup. Al] 1200 meter: 1 Eimert-Jan Goossens 5.30; M.pup.Al 1200 meter: 1. Lies- beth Breepoel 5.33. M.pupA2 1200 meter: 1. Cathinca van Waesberghe 5 32 J pup.B 1200 meter: 1. Wouter Verdurmen 5.36. M.pup B 1200 meter: 1 Lies- belh de Theijne 6.46. M.pupC 1200 meter 1 Sabina van Veld- huijzen 6.57 J pup.C 1200 meter: 1 Marino Rodrïgo 6.50.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 30