V issershaven Bru wordt te klein Trimzwemmers onderscheiden Miniatuur terreinwagens krijgen circuit in Sluiskil Kampioen dames bedrijfstennis nu al bekend Feestelijke vertolking mn een vrolijk spel John Prevoo wint solistenconcours Vlijt en Volharding en w willen vluchthaven voor overloop mosselvloot tnonze verslaggever RUINISSE - Gebruik de rijks- uchthaven en veerhaven bij ruinisse voor bedrijvigheid, de totale mossel- naar de rijksvluehlhaven maak van de vrijkomende een jachthaven, ie keus legt een Middelburgs voor aan de ge- Bruinisse in een zojuist structuurvisie. B en geven de voorkeur aan de eer- e optie, maar willen _een deel ui de vluchthaven in reserve juden voor de vissersvloot, i het rapport staan behalve annen voor de havenzone ook eeén over ruimtelijke ontwik- iling van landbouw, recreatie, Diien en bedrijvigheid in de ge- een te Bruinisse. et adviesbureau meent dat de ssershaven aan de oostzijde m de reparatiehaven moet arden uitgebreid als de mossel- oot op z'n huidige stek blijft, at is nodig omdat de vissersha- voor het huidige gebruik te «in is. Naast de 24 boten van de mosselvloot telt die haven ijvoorbeeld ook nog eens 20 lig- voor kleine bootjes en 4 voor grote sportvis Er is geen ruimte meer in te spelen op toekomstige in de beroeps- sserij. Reden voor b en w van ruinisse om te bepleiten ook in deel van de vluchthaven te serveren voor de vissersvloot, i de overblijvende vluchtha- ■nruimte zijn bedrijfsmatige ïtwikkelingen mogelijk. Ook veerhaven is.daarvoor te ge- ruiken, aldus het dagelijks be- uur van de gemeente in een actie op de structuurvisie. Het lilegl denkt verder aan de aan- van een jachthaven in de crkhaven Grevelingendam. andhouw in de land maakt in Bruinisse weinig aldus de structuurvisie, is een intensievere be- onontkoombaar, aandacht voor akkerbouw- en vollegrondstuinbouw z'n vruchten afwerpen, ge en de bodemgesteldheid en de abijgelegen aan- en afvoerrou- snaar Randstad en tuinbouw- jilingen. Ontwikkeling van een astuinbouwgebied ten zuid- isten van het stadje Bruinisse ook serieus het overwegen aard. Zoals bekend bestaan aarvoor al plannen. Nieuwe woningbouw is mogelijk aan de zuid-oostzijde van de kern Bruinisse. Misschien is het nodig daarvoor de sportvelden te verplaatsen. Het huidige be drijfsterrein kan vier hectare ex tra krijgen aan de noordkant. Daarna moet in oostelijke rich ting uitbreiding worden ge zocht. Tuusen het bedrijfster rein in z'n toekomstige omvang en het woongebied moet een buf ferzone komen. De structuurvisie stelt dat grootschalige ontwikkeling van toerisme en recreatie niet past bij een gemeente met functies voor zowel wonen als visserij, re creatie en landbouw. Op recrea tief gebied zou Bruinisse het veeleer moeten zoeken in be houd en verbetering van kwali teit. De structuurvisie is donderdag 5 maart agendapunt tijdens een vergadering van de commissie algemeen bestuurlijke zaken. De bijeenkomst in het gemeen tehuis te Bruinisse begint 19.30 uur. Maandag 30 maart wordt een inspraakbijeenkomst ge wijd aan de structuurvisie. GOES Ganzen-excursie - De na tuurhistorische vereniging KNNV gaat zaterdag op excur sie naar Schouwen om ganzen te kijken. De tocht voert langs de doorbraak van Ouwerkerk en de slikken van Viane, het Dijkwa- ter en de inlagen langs de zuid- kant.,Om 13.00 uur is het vertrek vanuit het Landbouwcentrum in Goes, waar auto's klaar staan voor vervoer. De excursie duurt tot 18.00 uur. Belangstellenden wordt verzocht een verrekijker mee te nemen. KAMPERLAND Familie-avond - De afdeling Co- lijnsplaat, Kamperland en Wis- senkerke van de Industrie- en Voedingsbond CNV houdt vrij dag 13 maart een familie-avond in het Jkhr mr De Casembroot- huis in Kamperland. Naast de huldiging van een aan tal jubilarissen staat er een blij spel op het programma. De to neelclub Serooskerke voert 'Aan het einde van de regenboog' van Hans van Wijngaarden uit. De avond begint om 19.30 uur. ■■i PRINS VAN ORANJE toneelstuk van hakespeare, door 't Gebroed, iet o.a. Tony De Mayer, Rudy lorren, Karlijn Sïleghem, Tine m den Brande en Filip Peeters. 'ostuums van Gerard van Oos- 'ftim. Vertaling en bewerking an Hugo Claus, regie van Jan 'edeir. oor Willem Nijssen en Nederlands toneelgezel schap dat een jaar lang een op het repertoire houdt? Er 'il me geen naam te binnen Er wordt wel gezegd, at het Vlaamse toneel van dit veel beter is dan het ederlandse. Het Antwerpse 't Gebroed heeft 'Zo- inmiddels een jaar gespeeld. Zou die langere het verschil mede kun- en verklaren? Want anders is leze voorstelling van 'Zomer- acht' zit net zo goed als een Ne- erlandse versie ervan vol met ogingen tot interpretatie. Aan e tekst wordt flink gesleuteld raarover later meer), de kle iig is een modernistisch men- ilmoesje, het speelvlak is een oliënd kaalhouten plateau, ver- ar decor ontbreekt vrijwel. Dat les kan een Nederlands gezel- 'hap ook bedenken. Maar of er ook zo'n vitaal spel ontstaat de vraag. denk niet, dat het aantal we dat een stuk gespeeld wordt, bepalend is voor de kwa- teit. Eerder zal de visie op zo'n en op de taak van het toneel zijn. Er is waarschijn- enige moed voor nodig om de bevrediging niet te in steeds maai- weer iets maar in iets wat door fen tand des tijds meer kan orden aangetast. En dat Sha- espeares 'Zomernacht' van alle jden is. en altijd een kostelijk lak zal blijven, dat geloof iraalt de voorstelling van 't Ge- ried wel degelijk uit. 'at betekent niet, dat door een 'veel aan eerbied het stuk on- Etnoeid is gelaten. Er is kwistig •schrapt in de vertaling van Claus, die op zich al een ra- kale modernisering inhoudt: berijmde passages zijn nu in roza en de woordenschat is op- hedendaags. Maar Claus eeft desondanks alle poëzie en volkse kleur weten te behou- Gebroed heeft vervolgens in e kleinere rollen geschrapt, sa- 'engevoegd en speels geva- eerd. Zo is een hele mooie rol atstaan voor Spaan de timmer en, die nu in zijn normale leven let verstaanbaar kan praten, jaar op het Atheense toneel 'otseling wel. Er wordt veel ge- iru'k gemaakt van dubbel- en Wethouder Van Gastel (tweede van rechts) treft voorbereidingen voor het uitreiken van de trimvaantjes. foto PieterHonhoff verschijnen en verdwijnen, zijn smoezelige kleding vol scheuren en gaten, zijn gewoonte om eerst eens rustig een shaggie te draai en maakten er een zeer fraaie, maar tevens zeer aardse Puck van. Oberon in een snel pak, Hermia in een strak truitje, hertog The seus in rubberlaarzen, voor som migen was de kleding wel even slikken. Toch ondersteunde die niet alleen de door 't Gebroed toegevoegde humor, het onder streepte ook de noodzaak om niet al te zeer op het uiterlijk af te gaan. Het uiterlijk speelt als thema immers een belangrijke rol: Hermia wordt er te zeer. He lena te weinig om bemind, Obe ron (die ook nog eens alles vast legt op Polaroid) gebruikt het om zijn Titania te bespotten. Als er al iets achter dit stuk zit. dan is het wel de boodschap om niet op het uiterlijk af te gaan. Als er iets achter zit! Waar schijnlijk is dat niet: men ver moedt sterk, dat Shakespeare dit stuk vol gelukkige huwelij ken heeft geschreven om er in zijn tijd - een tijd van levenslust en vrij-plezier - een echte brui loft mee op te vrolijken, Die sfeer heeft 't, Gebroed heel goed weten te treffen; 'Zomernacht' is een feestelijk stuk. VLISSINGEN Geslaagd - Aan de Vrije Uni versiteit te Amsterdam slaagde Kees d'Huy. voorheen te Vlissin- gen, voor het doctoraal examen informatica, richting kennissys temen/kunstmatige intelligen tie. van een medewerker ZIERIKZEE - Negentien men sen van de zwemtrimgroep van zwembad Onderdak in Zierilc- zee kregen zaterdagmiddag hun verdiende trimvaantje. Uit han den van de voorzitter van Stich ting Sportcentrum Onderdak, de heer L. J. van Gastel, tevens wethouder van sportzaken in Zierikzee, kregen alle deelne mers tradionele rood-zwart ge kleurde vaantje. Eén of meer keren in de week leggen de trim mers zwemmend vijfhonderd meter af, waardoor per jaar af standen van 25,50 of 100 kilome ter en meer kunnen worden ge haald. Voor twee deelnemers, mevrouw Van de Post en de heer Van Ha- veren, was het een bijzondere dag. Zolang het zwembad be staat, vanaf april 1992, zwem men zowel mevrouw Van de Post als de heer Van Ha veren elk jaar een afstand van honderd kilo meter. Hiermee verkregen zij voor de twintigste keer het trim vaantje. „Dankzij u en de overi ge leden van de zwemtrimgroep, als regelmatig gebruikers van ons sportcentrum, bevinden we ons met de bezoekersaantallen de laatste jaren weer in een stij gende lijn", aldus voorzitter Van Gastel. „Driejaar geleden noteerden wij 92.000 bezoekers maai' in 1990 mochten we al weer 97.690 be zoekers verwelkomen. Door de toeloop van het aantal zwem mers op de warmwaterdag, dins dag, waren er in 1991 al weer 98.288 bezoekers. Wij verwach ten in december van dit jaar de 100.000ste bezoeker te mogen verwelkomen. Extra reden voor feest, nu wij in april twintig jaar bestaan en het restant van de burgerzinlening, die aanvanke lijk 500.000 gulden groot was. kan worden afgelost", aldus Van Gastel. Bezoekers „In de twee sporthallen hebben vorig jaar 85.000 actieve mensen gesport. Dit is iets onder onze verwachting, maar alle hoop is aanwezig dat wij dit jaar toch honderdduizend gebruikers kunnen noteren. Hierdoor komt driedubbelrollen (in één geval zelfs met openlijk verkleden). Het stuk laat dat toe omdat de personages op zich weinig bete kenis hebben; het gaat om het verhaal en om de clou. Maar zo gemakkelijk van de éne rol in de andere te 'glijden' en met zoveel smaak verder te spelen, getuigt toch van groot vakmanschap. In het stuk is een belangrijke rol weggelegd voor Puck. dienaar van de elfenkoning Oberon. Oor spronkelijk moet dat een demo nische geest geweest zijn, maar al in Shakespeares dagen was het een soort Tijl Uilenspiegel geworden. Hij helpt als 'goed- bloed' de mensen ook wel eens, maar is toch vooral een plaag geest. Het hinnikgrinnik-lachje van Filip Peeters, zijn plotseling De heer A. J. Jongmans nam het initiatief tot de aanleg van een circuit voor radiografisch bestuurde miniatuur terreinwagens in Sluiskil. foto Camile Schelstraete van een medewerker SLUISKIL - In Sluiskil komt het eerste autocircuit van Zeeusch-Vlaanderen voor ra diografisch bestuurde minia tuur terreinwagens. De off the road-modelauloclub The Hor net, momenteel nog in oprich ting, heeft van rijkswaterstaat aan de Langeweg in het kanaal dorp een stukje grond toegewe zen gekregen. Inmiddels is een aantal enthousiastelingen be gonnen met de aanleg van het auto-circuit. Hoewel de hobbyisten nog even geduld moeten opbrengen alvo rens zij zich kunnen aansluiten bij The Hornet (de officiële op richting van de vereniging is ge pland op 5 april), is initiatiefne mer A. J. Jongmans er nu al van overtuigd dat de opzet zal sla gen. Jongmans. zelf in het bezit van Drankrijder is rijbewijs kwijt ZIERIKZEE - Bij alcoholcon troles op Schouwen-Duiveland in de nacht van vrijdag op zater dag en van zaterdag op zondag werden vier mensen aangehou den die met teveel drank op ach ter het stuur zaten. Eén van hen had zoveel op dat hij zijn rijbe wijs moest inleveren. De aan houdingen vonden plaats in Zie rikzee en Bruinisse, vier miniatuurterreinwagens en aan de bouw van een vijfde ex emplaar bezig: „Met nog vijf mensen die ook het bouwen van radiografisch bestuurde minia tuurauto's als hobby hebben, is eerst onderzocht of er &1 een der gelijke baan in deze streek be stond. Toen dit niet het geval bleek, hebben we zo hier en daar over onze plannen gesproken. Daar hebben we een geweldige Scouts vieren verjaardag Baden Powell van een medewerker GOES - De St. Bernadette- groep van het seouting-district Oosterschelde vierde zaterdag de geboortedag van Lord Baden Powell, de oprichter van scou ting. De scouts hielden een vos senjacht met als thema 'Scou ting in de krant'. In Goes liep een groot aantal verslaggevers, herkenbaar aan de krant die zij onder de arm droegen. De bevers, welpen, ka bouters. esta's, blauwe vogels en scouts moesten naar hen op zoek. Ook was er een foto-zoek tocht, waarbij de scouting-leden het huisnummer van een aantal gebouwen moest noteren. respons op gekregen. Dus er is in Zeeuwsch-Vlaanderen een dui delijk gat in de markt om met een dergelijke club te begin nen." Jongmans toont zich dan ook erg gelukkig met het stukje grond dat de club van rijkswa terstaat, tegen het symbolische bedrag van één gulden, kreeg aangeboden. De initiatiefne mers' zijn al volop bezig met de aanleg van de baan De eerste vijftig van de in totaal 584 meter lange behendigheidsbaan is al gereed. OUD-VOSSEMEER Carnaval - De afdeling Oud- Vossemeer van de Algemene Vrouwenbond houdt dinsdag haar jaarlijkse carnavalsavond in dorpshuis De Vossenkuileri. De plaatselijke Power drive-in- show verzorgt de muziek. De avond begint om 20.00 uur. Biljarten - In de competitie van de Oud-Vossemeerse biljart vereniging De Treffers speelde Ko Geuze met 10 caramboles de hoogste serie. Sjaak Etienne speelde in 23 beurten de kortste partij met het beste gemiddelde van 2.61. De uilslag luidt Henk Hommel-Dirk van Driel 9.60-10.00, Bert den Hollan- der-Leo van Wezel 10.00-7 91; Piet Hommel-Ko Geuze 7.07-10.00, Sjaak Etienne-Jan Burgers 10.00-5.20, OOST-SOUBURG - Muziek vereniging Vlijt en Volharding uit Oost-Souburg hield zater dag haar jaarlijkse solistencon cours in De Blazer. Vierendertig solisten en ensembles, voor een groot gedeelte jeugd, streden om de hoogste eer. John Prevoo (trompet) sleepte met het trom petconcert van Joseph Kamins- ki de wisselbeker in de wacht. Hij behaalde 54 van de maxima le 60 punten. Tweede werd trombonist Henk Kramer met 50 punten. Bart van der Vaart behaalde op kleine trom de eerste plaats en ver kreeg daarmee voor de derde achtereenvolgende maal de wis selbeker bij de slagwerkers. De jeugdbeker was evenals vorig jaar voor Frans Beekman op hoorn. Voor alternatieve, niet in de fanfare bepseelde instrumen ten was er eveneens een wissel- prijs te verdienen. Het 71-jarige erelid Cor Willeboordse behaal de deze ex aequo met het klari- netduo, gevormd door dezelfde muzikant én John Vervorst. Het publiek werd actief bij het ge beuren betrokken door de toe kenning van een publieksprijs. Men zat op dzelfde lijn als de pro fessionele jury, Ab Brouwer uit Kapelle. zij het dat het verschil tussen nummer 1 en 2 minimaal was: John Prevoo met 8.91 punt won nipt voor Henk Kramer met 8.90 punt. Rien Balkenende be geleidde de solisten op de piano. het aantal bezoekers in 1992 van het Sportcentrum Onderdak op tweehonderdduizend", besloot de voorzitter. Vaantjes waren er voor: J. J. Be- cu-de Bruin 33 km; Mevrouw Kramer-Verhart 50 km; S. Filius 20 km; H. Martens-Bijl 20 km; A. Legerstee-Erkelens 25 km; M. van Leeuwen 35 km; Mevrouw Muste-Schoonen 50 km; L. Kou- wenberg 50 km; M. Catshoek- van de Velde 50 km; Dimphy Heijboer 25 km; C. J. van Wel 50 km; A. Schouwenaar-Verkaart 90 km; M. van Munnik 100 km; M. F. de Vos 140 km km; C. W. van Ha veren 100 km; J. van de Post 100 km; Mevrouw Hage 75 km; Mevrouw Praet 50 km; L. Vrijland 50 km. Gestolen auto in vlammen op WALSOORDEN - In de nacht van zaterdag op zondag is onder aan de Kalverdijk in Walsoor den een auto geheel uitgebrand. Bij controle van het kenteken constateerde de politie, dat de nummerplaat toebehoorde aan een automobilist uit Terhole. Bij nader onderzoek bleek dit voertuig, met vermissing van de kentekenplaat, nog in Terhole te staan. Wel was geprobeerd de auto te stelen. De uitgebrande auto was een Fiat Tempra, die tussen 9.00 uur zaterdagavond en de tijd van het voorval gesto len was in het Belgische Ger- aardsbergen. Carnavalspop door lasvlam gesneuveld KLOOSTERZANDE - Vele da gen geduldig werken van de wa genbouwers van café De Rei zende Man uit Kloosterzande werden zaterdagmiddag door een wegspringdende vlam te niet gedaan. De pop voor de car navalswagen werd vervol maakt en daartoe moest ook nog het een en ander aan elkaar worden gelast. Bij de laswerkzaamheden in een schuur aan de Hulsterweg vatte de pop echter vlam. De pop kon op tijd naar buiten worden ge rold, zodat de schuur voor de vlammen gespaard bleef. Hoe wel de brandweer binnen de kortste keren aanwezig was, brandde het carnavalsuithang bord van de 'reizende mannen' zo goed als op. Controles op snelheid OOSTBURG - Bij snelheids controles in West-Zeeuwsch- Vlaanderen zijn donderdag 78 bestuurders geverbaliseerd. In de Bredcstraat te Oostburg werden 285 auto's gecontro leerd, waarvan er 18 de toege stane snelheid van 50 kilometer per uur overschreden. De hoogst gemeten snelheid be droeg 82 kilometer per uur. Over Rijksweg 58 te Schoondij- ke passeerden 126 voertuigen de controle. Drie automobilisten kregen een bekeuring. De hoogst gemeten snelheid be droeg 99 kilometer per uur. Er geldt een maximum van 80 kilo meter per uur. In Eede werden aan de Rijksweg 279 auto's ge controleerd, waarvan er 57 de 50-kilometer-grens overschre den. De hoogst gemeten snel heid bedroeg 98 kilometer per uur. De bestuurder van deze au to moest, na overleg met de offi cier van justitie, een boete van 400 gulden betalen. van een medewerker VLISSINGEN - Het team van Jongepier/Dishoek/SKS heeft de titel veroverd in de A-poule bij de dames van het bedrijfs tennis in het Racketcentrum in Vlissingen. De formatie be staande uit Mieke Lodder, Clem Eckhardt, Leny de Haan, Natha lie Heinsen, Anja van der Most en Sonja Eckhardt is met nog éen wedstrijd te spelen niet meer in te halen door de vol gers. De kampioensploeg speelde een constante competitie waarin slechts één keer werd verloren. De titel werd zeker na een 8-0 ze ge op het team van Martens/Wil- lebrord/Leynse. Aannemingsbe drijf De Delta liep een 1-7 verlies op tegen het als tweede ge plaatste Sportmode Verschuur. De dames van de Kerngroep ble ven met 6-2 de baas over het op de laatste plaats staande team van Van Belle Meubelen. RVS Verzekeringen moest met 2-6 ca pituleren tegen ABI/Herstaco. In de dames B-poule ging De Bourgondiër met 2-6 de boot in tegen Autohandel Neuféglise. Renaissance behaalde een klin kende 8-0 zege op Schinkel/Thie- len Optiek. Hoechst deelde de punten met De Distel (4-4). Eg- gink/Carlier leverde een goede prestatie door koploper Racket centrum naar een 6-2 nederlaag te spelen. De laatste wedstrijd dag moet de beslissing in de B- poule opleveren. In de A-poule bij de heren boek te Aannemingsbedrijf Geldof een 12-6 zege op Peiniger GP. Lammers/Holij won op het nip pertje van Knolle Machinefa briek, 10-8. In de heren B-poule ging Sicon/ LR met klein verschil onderuit tegen Miltenburg Verzekerin gen. Groenendijk liep een ver rassend verlies op tegen De Bourgondiër. In de openings partijen wonnen Sam van Ba- kergem en Ed Compeer van res pectievelijk John Tol (13-4) en Karei Leenhouwers (12-3). Theo Out verloor met 7-9 van John van Schaik en Richard Ritter moest de punten aan Jim Walsa- rie-Wolff laten (4-13). Rob Elders verloor op het kantje van Sjaak de Jonge (6-7). terwijl Sjef van Wijnen in Willem Zwanenburg de betere speler moest erkennen (6-10). Dat resulteerde in een 8-4 voorsprong voor De Bourgon diër na de enkelspelen. De res- taurantploeg pakte ook nog één van de drie dubbelspelen en ze gevierde verrassend met 10-8. De stand, DAMES, poule A; 1 Jonge pier/Dishoek/SKS 13-23 (kampioen), 2 Verschuur Sport 13-19. 3 ABI Warmtetechniek 13-19, 4 Kerngroep 13-15,5 Bouwbedrijf De Delta 13-11,6 RVS Verzekeringen 13-7. 7 Martens Willebrord/Leynse 13-5. 8 Van Belle Meubelen 13-5. Poule B 1 Racketcentrum 13-21. 2 Neuféglise 13-20. 3 De Distel 13-15. 4 De Bourgondiër 13-13. 5 Eggink/Car- lier 13-12. 6 Schinkel/Thielen 13-12. 7 Renaissance 13-9, 8 Hoechst 13-4. Het wedstrijdprogramma, vrijdag 28 februari, DAMES, poule A: Martens/ Willebrord/Leynse - ABI/Herstaco. Delta - Van Belle; poule B: Schinkel/ Thielen - Eggink/Carlier, De Distel - De Bourgondiër Zaterdag 29 februari, HEREN, poule A: Zuiderduin - AVV Beheer. Lam mers/Holij - Rhodos; poule B Hertel - De klerk, Audi Poppe - ABI. Paardetuig gestolen SPUI - Er hangt geen paarde- hoofdstel meer aan de muur in de schuur van E. de M. uit Spui. De M. deed zondagmiddag aan gifte bij de Terneuzense gemeen tepolitie dat twee paardetuigen uit zijn, niet afgesloten, opslag ruimte aan de Graafjansdijk wa ren verdwenen. De riemen en ge spen moeten tussen zaterdag 17.00 en zondag 14.00 uur zijn ontvreemd, meldde de eigenaar aan de politie. De waarde van het ruitersgerei was de politie niet bekend. Volleybal bedrijven in Middelburg van een medewerker MIDDELBURG - In de eerste klas bij de heren van het be- drijfsvolleybal in Middelburg is het team van Voskamp/'t Zand een plaatsje in de rang schikking gestegen dankzij een 3-0 (15-10,15-4 en 17-151 overwin ning op Young Boys/Toekomst. Tecona liep een 1-2 (12-15, 15-4, 12-15 en 2-0) nederlaag op tegen Koopcentrum Groenendijk en Amnesty International ging eveneens met 1-2 (6-15, 15-17 en 14-8) verrassend onderuit tegen Serooskerke I. In de eerste klas bij de dames boekte het team van Autobedrijf Melse/SVS een 2-0 (15-7, 15-6 en 11-13) winst op DVC/ABN-AM- RO. Tonny Leynse moest het on derspit delven tegen Surabaya/ 't Zand, 0-2 (4-15, 8-15 en 11-11). De volgorde op de ranglijst bleef ongewijzigd. De formatie van Installatiebe drijf Goes is de nieuwe leider in de vierde klas bij de heren. In de overige klassen handhaafden de koplopers hun positie. De overige uitslagen, heren, tweede klas: Kruitmolen/Dauwendaele - Hoechst 0-3. 't Schrobbelerke/Amor - Bistro Juliana 0-3; derde klas. AKZ Verzekeringen - VPS 3-0, Maco I - Voskamp/Dauwendaele 1 -1vierde klas; De Wellinge - DA Luitwieler 2-1, SSW I - Installatiebedrijf Goes 1-2; vijfde klas: De Vrijbuiter/MZ - Astrow 0-3, Frans Gillissen - Hoechst II0-3; zesde klas: Provincie I - Provin cie II 1-1, PZC - Greenpeace 0-3; ze vende klas: Deltan II - SVA/Kodde 1- 2, Drukkerij Verhage - Hercules 2-1, Vanuus - Heao Vlissingen 1-2. Dames, tweede klas; Bijou Lederwa ren - Tonny Leynse II0-3, Uitzendbu reau Walcheren/Dauwendaele - Oost- kapelle 10-3; derde klas: Geldof - Ver enigde Spaarbank/Dauwendaele 2-1, MPSO - Oostkapelle II 0-2; vierde klas: SV Duo II - Fins Winkeltje/MZ 1-3. Wasserij Edelweis/SVS - Ver- kaik/'t Zand 3-0. De stand, heren, eerste klas: 1 Tonny Leynse 11-20. 2 Scheldebouw/GM 11- 15. 3 Amnesty International/JCV 11- 12,4 Voskamp/'t Zand 11-12,5 Koop centrum Groenendijk 11-12. 6 Young Boys/Toekomst 11-11,7 Tecona 11-8, 8 Serooskerke 111-8,9 Smash/Streek school 10-0. Tweede klas; 1 Oostkapelle I 11-21. 2 Premier Middelburg 11-19. 3 Hoechst 11-12, 4 Kruitmolen/Dauwendaele 11-10. 5 Tah Xin/Da Xin/Blauw Wit 11-9, 6 Atochem Vlissingen 11-8, 7 Bi stro Juliana 11-7, 8 Oostkapelle II10- 6. 9 Schrobbelerke/Amor 11-3 Derde klas; 1 Maco I 11-20, 2 Vos kamp/Dauwendaele 11-15, 3 LW 11- 14,4 SV Duo 11-115 AKZ Verzekerin gen 11-10. 6 VPS 11-7, 7 Serooskerke II 11-7. 8 Atlas/Rijk 10-6. 9 Zeeland College 11-6. Vierde klas: 1 Installatiebedrijf Goes 11-18, 2 SSW 11-17. 3 Algemene Zeeuwse/' t Zand 10-16,4 Tonny Leyn se II 10-15,5 Van den Akker/Dauwen- daele 10-8,6 DA Luitwieler 11-6,7 La- vooy Mode 10-6, 8 De Wellinge 111-4, 9 Kinderzorg 10-0. Vijfde klas 1 Maco II10-14, '2 Hoechst II 11-14, 3 Astrow 11-13, 4 Frans Gil lissen 11-12,5 Tah Xin/Da Xin/Blauw Wit II10-9.6 De Vrijbuiter/MZ 11-8. 7 SV Duo II10-8,8 De Wellinge II10-7,9 SSGM 10-6. Zesde klas 1 EPZ 10-20,2 Brandweer 10-14, 3 Provincie I 11-14, 4 Mara- thon/HCI 10-12,5 Greenpeace 11-10,6 Provincie II11-9,7 SSW II10-6.8 PZC 11-6,9 Delta College 10-2. Zevende klas 1 Drukkerij Verhage 11-21, 2 Deltan I 10-18. 3 Maartense Meubel/'t Zand 10-17. 4 SVA/Kodde 11-11.5 Vanuus 11-8, 6 Heao Vlissin gen 11-8, 7 Hercules 11-6, 8.Deltan II 11-5, 9 Maartense Tapijt/Dauwen- daele 10-0. Dames, eerste klas: 1 Zekatel 11-20.2 Astrow 11-5, 3 Tonny Leynse 12-14, 4 Autobedrijf Melse/SVS 11-13. 5 Sura- baya/'tZand 10-12,6EssoMacor 10-9, 7 Slagerij Maliepaard 10-6, 8 LW 10- 4, 9 DVC/ABN-AMRO 11-1. Tweede klas: 1 SV Duo I 10-18, 2 Oostkapelle I 11-18. 3 Tonny Leynse II 11-16, 4 Uitzendbureau Walcheren 11-12, 5 De Wellinge 11-8, 6 Schoonen Elektro 10-6, 7 Bijou Lederwaren 11- 6.8 Jong Ambon 9-5,9 Astrow II10-5. Derde klas: 1 C'Est si bon 10-20, 2 Schoonen Elektro 11-18, 3 MPSO 11- 12,4 Delphi 11-12.5 Verenigde Spaar bank/Dauwendaele 11-10, 6 LVV II 10-10, 7 Geldof 11-7. 8 Oostkapelle n 11-4, 9 DVC Rhodos 10-3. Vierde klas: 1 Wasserij Edelweis/SVS 11-22. 2 Serooskerke III 11-18, 3 Fins Winkeltje/MZ 11-10, 4 Verkaik/'t Zand 11-10.5 Ardita 10-10.6 SV A/Van Marion 11-10, 7 SV Duo II 11-7.8 Zee land College 10-4, 9 VPS 10-3 Dinsdag 25 februari wordt in sport hal De Kruitmolen in Middelburg het wedstrijdprogramma voor de compe titie vervolgd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 23