Hulst gokt op de tweede plaats Volleybalsters van Savok overtuigen Junioren Middelburg verrassen Vlissingen Tholense Boys houdt de concurrentie op afstand WIK stelt teleur tegen Krabbendijke Eenvoudige winst tafeltennissers MZ Blauw Wit komt te kort tegen Luctor Voetbalsters blijven in het goede spoor Volleybalsters ondanks nederlaag nog in race voor nacompetitie van onze volleybalmedewerker HULST - Er wacht de volleybal sters van Morres/Hulst nog een aantal spannende weken in de slotfase van de competitie. De formatie van Eric Burm staat er na de nederlaag (2-3) tegen Odulphus 2 weliswaar nog steeds beter voor dan deze Bra bantse ploeg, maar is nog lang niet zeker van de felbegeerde tweede plaats, die recht geeft op het spelen van een nacompeti tie. De ploeg uit Hulst heeft een zwaai- programma, waarin na de inhaalwedstrijd tegen Dosko achtereenvolgens koploper DVO en Mytilus de tegenstan der zijn. Trainer Eric Burm gaat er vanuit dat zijn team zich niet voor de tweede keer door Dosko zal laten verrassen en rekent er op dat met drie punten meer dan de reserves van Odulphus aan de laatste reeks kan worden be gonnen. ..We gokken op de twee de plaats", vertelde hij zaterdag na de teleurstellende nederlaag. „Wat er dan gebeurt, zullen we een dezer dagen moeten bespre ken. Ik wil graag een paar ver sterkingen." Onnodig Morres/Hulst. leed zaterdag een onnodige nederlaag tegen Odul phus 2, dat aan het eind van de vierde set rijp was voor de defini- tieve knock-out. De Hulst-ploeg liep in de vierde set naar 10-5 en speelde in die fase net zo swin gend als in het derde bedrijf, waarin een ruime zege was ge boekt. Maar plotseling stokte het ritme. Odulphus kwam dich terbij en profiteerde in de slotfa se van een gebrek aan lef aan Zeeuwse zijde. De vijfde set nam liefst 23 minu ten in beslag. Beide teams hiel den elkaar volkomen in even wicht, maar werden uit hun rit me gehaald door een adminstra- tieve misser, die tot veel discus sie en oponthoud leidde. Scheidsrechter Michel Buijs: „Ik werd er door mijn mede-offi cial (Peter Jonckheim) op attent gemaakt dat Morres fout stond." Eric Burm, die om opheldering had gevraagd, maar die niet kreeg: „Ik heb José (De Wilde) laten vragen of we daarna wel correct stonden." Buijs: „Ik mag dat niet zeggen. Ze heeft het ook helemaal niet gevraagd." De be zoeksters beschikten in de slot fase die volgde over de sterkste zenuwen. De setstanden: 15-7, 9-15, 15-9, 13-15, 12-15. Mytilus trad tegen Graphiset/ TSR aan met een uitgedunde se lectie, waardoor Willem Louwer- se gedwongen werd een ander systeem (1-5) te spelen. Dat pak te aanvankelijk in elke set goed uit. Op momenten dat de druk van de tegenstander groter werd, ging de Goese ploeg echter te veel in de fout. De thuisclub boekte dan ook een kostbare ze ge: 3-0(17-15, 15-11. 15-12). De mannen van Morres/Hulst (2D) boekten ten koste van Vel den de tweede achtereenvolgen de overwinning: 1-3 (7-15, 11-15, 15-7. 7-15. Dat gebeurde in een zenuwslopende partij, waarin de belangen voor beide teams groot waren. De Hulst-ploeg beschikte over een goed blok en' was aan vallend de betere ploeg. Na de twee eerste setzeges profiteerde Velden van een verminderde concentratie, waarna beide ploegen elkaar in de vierde set van onze volleybalmedewerker VLISSINGEN - Zowel in de promotieklas dames als in de hoogste Zeeuwse klas bij de heren maakten de toon aangevende volleybalploegen geen fout. De reserves van Tonny Leynse/EVVC en de dames van Savok won nen overtuigend, terwijl de ploegen achter deze koplo pers eveneens hun wedstrijd in winst omzetten. Bij de heren namen in dat opzicht Morres/Hulst 2 en Scheldesport meer afstand van hun naaste belagers. De Hulst-reserves wezen in een boeiend duel concurrent Marathon terug (3-1: 15-11, 16-17, 15-5, 15-11). Beide teams waren tot behoorlijk volleybal in staat. De blok kering en de vechtlust van de thuisploeg won het daarbij van de aanvalskr acht van de bezoekers, die overigens in Eugene van Engel een nauwelijks te stoppen kracht had den. Scheldesport wees in Kruiningen het diep gezonken VVR gemakkelijk terug: 0-3 (6-15, 3-15,9-15). Dat gebeur de in een zeer eenzijdig duel, dat binnen veertig minuten was afgelopen. De Terneuzense ploeg hield VVR serve rend onder druk en hoefde geen bovenmatige inspan ning te leveren, om de thuisclub op de knieën te krijgen. Illustratief daarvoor was de tweede set, die in acht minu ten werd beslist. De Sterre 2 won het prestigeduel tegen het in de versuk keling geraakte Voorwaarts na een zeer vlotte start 15- 2) met 3-0. De overige setstanden waren 15-11 en 15-13. Koploper Tonny Leynse/EWC 2 had het alleen in de eer ste set moeilijk tegen De Polder, dat in die fase een 0-8- voorsprong verzilverde: 5-15. Daarna raakte de koploper beter op dreef. In een matige wedstrijd leverde dat drie opeenvolgende overwinningen op: 15-7,15-7 en 15-6. Spelmoment uit de junioren-derby Middelburg-VC Vlissingen. van onze voetbalmedewerker MIDDELBURG - Eindelijk in de 15e competitiewed strijd behaalden de Middel burgse A-junioren eindelijk de eerste overwinning. Juist in de derby tegen buurman Vlissingen werd een ruime 4- 1-winst geboekt en greep Middelburg zodoende de laatste strohalm op behoud van de plaats in de landelijke jeugdcompetitie. De grootste winst boekte zo doende Spero (3-2 tegen Xer xes). omdat nu beide Zeeuwse ploegen onderaan komen te staan. Maai- daar had de ploeg van Jim Pentury geen bood schap aan. Van Vlissingen mocht men niet verliezen en enorm fel en agressief en bovenal zeer ge motiveerd speelde Middel burg een van de beste wed strijden van dit seizoen. Na 12 minuten gaf Nehmed Kavsitli voor het eerst zijn visitekaar tje af: 1-0. Vlissingen kwam maar niet tot scoren, ondanks goed spel van Roepesh Bag- hola en Gassi en de eerste pe riode na de rust had Middel burg zelfs heel weinig in te brengen. Het was best ver diend, dat Marciano Seedo de stand na 22 minuten in de 2e helft gelijk trok: 1-1. De veerkracht van Middel burg bleek groot. Vlissingen was meer aan de bal, maar met snelle buitenspelers als Lekawael en Ririhena werd Vlissingen op snelheid ge klopt. Lekawael trof de lat en Neh med Kavsitli kopte de stand naar 2-1. De ruimte werd daar na volledig uitgebuit door Le kawael en Ririhena en simpel afgemaakt door Kavsitili (2xi: 4-1. Tern. Boys en Nieuwland in de zorgen in derde klas VLISSINGEN - Met een krappe 2-1 winst tegen Nieuwland heeft Oostkapelle weer aansluiting gekregen met de middenmoot van de derde klas van het zater dagvoetbal. Koploper (en litel- favoriet) Tholense Boys hield Dinteloord met een 3-1 op de laatste plaats. Nieuwland zit in grote zorgen en voor het thuis verliezende Terneuzense Boys (0-1 voor NOAD) geldt dat al evenzeer. THOLENSE BOYS- DINTELOORD 3-1 (2-0) - Een nog steeds danig gehandicapt Tholense Boys was agressiever en won verdiend. Jan Groenewe- gen scoorde na 35 minuten 1-0 en uit een handvol kansen werd het even later al 2-0, toen John Nieuwkoop de voorzet van Eric van Elsakker vallend inkopte. In de tweede helft was er meer evenwicht. Dinteloord kwam sterk terug en toen ook aanvoer der Johan Schot nog moest uit vallen, kregen de Zeeuwen het moeilijk. De spanning werd op gevoerd door Kees Veldstra (2- 1maar vanaf dat moment ging Dinteloord juist angstig spelen. Andre Kousemaker werd vast gehouden. Jan Groenewegen be nutte de strafschop en besliste de wedstrijd: 3-1. OOSTKAPELLE- NIEUWLAND 2-1 (1-0) - Na de wedstrijd bleek, dat Piet Vos waarschijnlijk de opvolger van trainer Ruud van de Weele wordt in Oostkapelle en dus toch niet de al eerder benaderde André Wurth. Hardnekkige ge ruchten willen ook dat Stoffel Schipper volgend seizoen wordt toegevoegd aan de technische staf. Nieuwland had best een punt verdiend in Oostkapelle. Zeker na de rust waren de bezoe kers veel sterker. Oostkapelle mocht doelman Baljeu heel dankbaar zijn voor zijn formida bele reddingen. Roel Latuheru hielp de thuis club voor rust aan een 1-0 voor sprong en toen een kwartier na rust Wilfred Schipper Oostka pelle op 2-0 zette, leek de strijd gelopen. Vanaf de aftrap scoorde echter Robin Tiel 2-1 en dat maakte Oostkapelle zo onzeker, dat Nieuwland de resterende tijd beheerste, maar tot de ge lijkmaker kwam het niet meer. TERNEUZENSE BOYS -NOAD'67 0-1 (0-0) - Een matige vertoning met een zeer fortuin lijke winnaar. De wedstrijd ging zodanig gelijkop, dat een 0-0 de beste verhouding was geweest. Vijf minuten na de rust echter viel de beslissing door een om streden strafschop (de overtre ding zou net buiten het zestien metergebied zijn gemaakt). Daar maakte Leo Zuidweg zich niet druk om. Vn elf meter knal de hij de bezoekers naar 0-1. Daarna was er natuurlijk een enorm drukkende Zeeuws- Vlaamse ploeg, maar ook toen bleven de kansen uit. KAPELLE-PTT 2-2 (1-2) - Tot twee keer toe moest Kapelle een achterstand wegwerken. De Zeeuwse ploeg kwam het eerste kwartier niet aan voetballen toe. Een groot aantal blessureverzor gingen stonden voetballen in de weg en pas na 17 minuten kwam de wedstrijd echt op gang. In de 25e minuut scoorde Jacco van Gils 0-1, maar vijf minuten latei- stond het weer gelijk dankzij Harrie de Waard: 1-1. In nage noeg dezelfde minuut namen de Brabanders weer afstand door van onze voetbalmedewerker VLISSINGEN - Krabbendijke deed uitstekende zaken in de eerste klas van de Zeeuwse zaterdageompetilie. WIK werd de tweede nederlaag toegebracht en nog al liefst met 3-0 en Middelburg kwam tegen Mevo niet ver der dan 1-1 en zodoende kreeg Krabbendijke plots een uitstekende positie in de tweede periode en telt natuur lijk ook weer mee in de gewone competitiestand. VCK nam afstand van de laatste plaatsen door een 1-2- winst in de vier-puntenwedstrijd in Waarde. Krabbendijke-WIK 3-0 Een beter Krabbendijke had een hele wedstrijd het ini tiatief. WIK stelde teleur, speelde te behoudend en werd al voor rust op een 2-0 achtrstand getracteerd. Kees Ver hulst en Ronald Hoekman scootrden 1-0 en 2-0. Hein Lobbezoo maakte er na rust terecht nog 3-0 van. Middelburg-MEVO 1-1 Een ijverig Mevo bleek een hele moeilijke tegenstander voor de huidige koploper. De Schouwse ploeg kreeg met uitvallen zeker zoveel kansrijke momenten als de thuis club, maar leek drie minuten voor het einde toch te wor den geklopt. Rob Jeras zette Middelburg toen op 1-0. Een minuut later strafte Dick van Splunder onverwacht een misverstand af en bracht de stand verrassend op 1-1. Waardc-VCK 1-2 De thuisclub heeft het moeilijk. Véél blessures en nu weer een uitsluiting. Desondanks was de ploeg gelijk waardig. maar ging VCK als fortuinlijkste ploeg van het veld. Frans Huvers tekende voor 0-1 en Enno van der Meulen voor 0-2. Martin van der Maas bracht de rust stand op 1-2. Waarde kreeg na rust voldoende kansen, maar faalde in de afwerking en tot overmaat van ram werd Leo van Houten wegens trappen van een tegen stander uit het veld gestuurd. Heinkenszand-Nieuwdorp 5-2 De winst was dikverdiend. Het beter verzorgde spel le verde slechts een 1-0-ruststand op (Hans Jan Verton). Sjaak Bakker tekende voor 2-0, maar Jaap de Vos hield de spanning erin: 2-1. Na 27 minuten werd het door Sjaak Bakker 3-1 en direct daarop was de strijd beslist door Jan Rouw: 4-1. Klaas Bakker maakte er nog 5-1 van. al vorens in de laatste minuut De Hamer nog tegenscoor- de: 5-2. SKNWK-Duiveland 2-1 Een felle streekderby. die vooral na de rust verdiend door SKNWK is gewonnen. Rene van de Werf bracht de bezoekers voor de rust op 0-1. De tweede helft beheerste SKNWK en via Frans Kommer en Ronnie de Bruijne kwam de winst toch wel verdiend in Nieuwerkerk: 2-1. Overgangsklas Eerste klas G DKOD 12 23 Animo 12 17 Swift 12 16 Albatros 12 17 TOP S. 12 15 Kinderd. 12 16 Sparta N 12 14 Nieuwerk. 12 12 ODOM. 12 8 VEO 12 11 HKCH 12 8 Vr.schaar 12 8 Rheko 12 6 Koag 12 8 Or Wit 12 6 Pernix 12 7 Tweede klas G Derde klas N Avanti 12 20 TOP 12 24 Ondo G 12 18 Ondo M 12 18 ADO 12 12 Blauw W. 13 13 Excel D 12 11 Luctor 13 12 Vent. 12 10 Stormv. 12 11 Vitesse 12 10 RWR 12 11 Tjoba 12 8 DVS '69 12 7 Merwede 12 7. Togo 12 2 lange tijd niets toegaven. De for matie van Jan Schut zette een 7-5 achterstand zonder nog één punt weg te geven echter ineens om in winst. Met Joop Dees als vervanger voor coach Wim van Wezel be gon Tonny Leynse/EVVC in de tweede divisie C slecht tegen Al- com/Capelle 2. Dat leidde tot een 0-5-achterstand. die echter in één serviceberut werd opge haald. Daarna speelden de Vlis- singers een behoorlijke partij. De tegenstander werd met een goede opslag onder druk gehou den, waardoor E WC zich in aan vallend opzicht mocht uitleven. Vooral Pim van Soelen was daarbij in het midden zeer doel treffend. De setstanden: 15-11, 15-6,15-11. CVB bank/De Sterre werd in te genstelling tot de eerste ont moeting met Ekspalvo niet van het veld gespeeld. Desondanks leden de Zeeuwen een 0-3-neder- laag (11-15. 10-15, 11-15). De thuisclub hield in elke set gelijke tred tot tien punten, maar moest daarna door persoonlijke fouten toestaan dat de Dordtse ploeg naar de winst liep. Hoewel ondanks de ruime ne derlaag in de eerste set bij ieder een het besef leefde dat er pun ten konden worden gepakt, werd Verburg/Dynamo'70 door Sarto/Pellikaan met lege han den naar huis gestuurd: 3-0 (15-5, 15-13, 15-7). De Brabanders be schikten over een goede aanval en waren ook in verdedigend op zicht goed op dreef. Bovendien sloot het- Middelburgse blok niet Het IJzendijkse IJVC viel verder terug, door een neder laag tegen Mytilus. De Goese ploeg buitte de tekortko mingen van IJVC goed uit en liep onder de vlekkeloze arbitrage van Hans Dieleman naar een afgetékende ze ge. Gretig spelend kwam Mytilus op 2-0 (15-6,15-3), alvo rens IJVC de enige setwinst (6-15) boekte. Daarna won Mytilus met 15-7. Dames Koploper Savok (dames) stuitte in Hulst, tegen Sport club op meer tegenstand dan vooraf werd verwacht, maar was desondanks serverend en aanvallend een maatje te groot: 0-3. Morres/Hulst 2, de andere kam pioenskandidaat, bekroonde een goede wedstrijd tegen Tonny Leynse/EVVC 2 met drie punten: 0-3. Mytilus 2 wees hekkesluiter Ardito met 0-3 terug en BOK boekte eindelijk weer eens een overwinning. Dat ging ten koste van Voorwaarts: 3-0. Van onze tafeltenmsmedewerker MIDDELBURG - Roskam/MZ heeft in de eerste divisie tafel tennis bij de heren de kansen op promotie levend weten te hou den. In Vegliel behaalden de Middelburgse heren een een voudige 7-3-zege op TTCV/Ned- lin. Met de herstelde Koen de Vries in de gelederen was Roskam/MZ van meet af aan oppermachtig. De Veghelse ploeg, vooraf als ge vaarlijk ingeschat, kwam geen moment serieus in de wedstrijd. Vooral Joegoslaaf Ljubo Pava- sovic kon de hem vooruit gesnel de roem zelden waarmaken. Pa- vasovic won weliswaar ternau wernood van Peter Roeland, maar had geen verweer tegen De Vries. De meeste tegenstand on dervond Roskam/MZ nu van Erik van Kempen. Van Kempen, verrassend genoeg opgesteld in het tweede paar bij TTCV, was te sterk voor Riny Kasse en Jan Henk Bomhof. Kasse had het daarnaast nog even lastig tegen invaller Ton van Doorn. Van Doorn kwam in de derde game dichtbij de zege, maar moest de ze toch met 21-19 aan Kasse la ten. Met de 7-3 zege behoudt Roskam/MZ niet alleen de voor sprong op de concurrentie, de winst bracht de ploeg bovendien naast Tempo Team aan de kop van de ranglijst. De Amsterdam mers, vorige week nog een maatje te groot voor MZ, leden een schokkende 7-3 nederlaag tegen het. laaggeklasseerde Trias. SKF handhaafde zich op de derde plaats via een ruime 8-2 tegen Scylla. Pavasovic/Van Doorn-De Vries/Kas- se 21-17 16-21 17-21. Dijslelblpem/ Van Kempen-Roeland/Bomhof 16-21 15-21: Pavavoie-Roeland 21-15 13-21 21-12: Van Kempen-Kasse 21-15 21- 18; Dijstelbloem-De Vries 15-21 16-21. Van Doorn-Bomhof 15-21 7-21, Dij- stelbloem-Roeland 11-21 14-21; Van Doorn-Kasse 13-21 21-16 19-21; Pava- sovic-De Vries 16-21 21-15 12-21; Van Kempen-Bomhof 21-16 21-8. Stand: 1 Tempo Team 2 4-27, 2 Ros kam/MZ 4-27; 3 SKF 4-24; 4 TTCV/ Nedlin 4-20; 5 Trias 4-19; 5 Scylla 2 4- 3. Bij de dames blijft 'tZand on aantastbaar op cje eerste plaats. Concurrent Hotak'68 kwam na een spannend duel niet verder dan 5-5, en zag daarmee geen kans de achterstand te verklei nen. Hoewel het gelijkspel 't Zand in een zetel naar de titel voert, had er echter meer in geze ten voor de dames uit Middel burg. Gehinderd door een schouderblessure kon Renate Louwes immers niet voluit spe len, hetgeen haar in de slotfase van haar eerste twee partijen op- brak. Daardoor bleef Hotak tot 3-3 in de wedstrijd. Het ongemak van Louws werd uitstekend op gevangen door de opnieuw sterk spelende Julia Salamony. Sala- mony klopte eerst Monique Schoone in twee games en bracht daarna met een overtui gende zege op Marielle van Gooi haar ploeg met 4-3 aan de lei ding. met een iets gewijzigd spel type wist Renate Louws vervol gens toch een zege mee te pak ken. Ook tegen een niet fitte Louws kwam Monique Schoone er niet aan te pas. Daarmee was voor 't Zand echter de koek op. Ondanks goed spel kon Sandra Zuidweg het tegen Van Gooi toch niet bolwerken, waarna een moegestreden Salamony ten on der ging tegen Hennie Heeren. Heeren-Zuidweg 14-21 21-18 21-16 Schoone-Slamony 14-21 16-21, Van Gool-Louws 19-21 21-15 21-18. Schoone/Van Gool-Zuidweg/Louws 16-21 2,-22; Schoone-Zuidweg 22-20 12-21 18-21; Heeren-Louws 13-21 21- 18 21-16; Van Gool-Salamony 13-21 19-21, Schoone-Louws 13-21 9-21; Van Gool-Zuidweg 21-14 21-17, Hee- ren-Salamony 21-19 21-14. Stand: 1 't Zand 4-28; 2 Hotak'684-22; 3 Red Stars 4-20; 4 Ravenbos 3-15; 5 Rheumes 4-14:6 Tempo Team 3-11 De heren van 't Zand keerden te rug aan de kop in de vièrde divi- sie. Drie zeges van Jeroen Kouws en Leo Zuidweg legden de basis voor de 8-2 zege op het, teleurstellende Gouda. Met de uitwedstrijd tegen hekkesluiter Treffers voor de boeg moet 't Zand nu in staat zijn afstand te nemen van medekoploper Me- tac/Levob. De heren van SAR hielden met een 5-5 de schade' beperkt bij het lastige SVO in De Meern. Zand 2 bleef in de race voor behoud met een knappe 6-4 overwinning op Wibats. een vrije trap van Geert van Koolwijk: 1-2. Met de wind in de rug joeg Kapelle na rust op de gelijkmaker. Eerst stond de paal nog in de weg, maar na 22 minu ten kopte Eric de Jonge een hoekschop in: 2-2. De verdiende gelijkmaker, want een winnaar had de wedstrijd niet verdiend. In de 27e minuut werd Dick Kleijn na twee waarschuwingen nog uit het veld gestuurd, maar Kapelle kwam daardoor niet meer in de problemen. AZVV-WHS 1-0 (0-0) - AZVV sloeg na de rust toe door een tref fer van Jacco Koekoek. De thuisploeg werd in die tweede helft geïnspireerd door Theo Hanny en Rinus Scheele, die als wisselspelers aan de wedstrijd waren begonnen. In de slotfase miste WHS tot drie keer toe kan sen op de gelijkmaker. Ook Berbick schuldig aan verkrachting MIAMI (DPA) - Twee weken na het proces tegen de Amerikaan se bokser Mike Tyson is ook zijn voorganger als wereldkam pioen schuldig bevonden aan verkrachting. Ditmaal ging het om oud-wereldkampioen in het zwaargewicht Trevor Berbick. Het gerechtshof in Miami achtte bewezen dat de inmiddels 39-ja- rige Canadees zich op 21 oktober 1990 in zijn woning heeft vergre pen aan de 26-jarige babysit. Berbick zou de vrouw geslagen hebben, de kleren van het lijf ge rukt en haar tot geslachtsge meenschap hebben gedwongen. Berbick, die zijn wereldtitel in 1986 door knockout aan Tyson verloor, ontkende alles. De rech ter geloofde zijn tegenstrijdige uitspraken échter niet. Korfbalstanden Een speelster van Luctor vangt de bal onder de korf. foto Camile Schelstraete VLISSINGEN - Verdedigen is een onderdeel van het korfbalspel dat Blauw Wit uil Kloetinge niet beheerst. Dat bleek zaterdag in de uit wedstrijd tegen Luctor in Terneuzen nog maar eens. Niet alleen ontbrak het de Bevelandse derdeklasser aan motivatie, gevolg waar schijnlijk van het feit dat de ploeg zich eerder al veilig had gespeeld, maar in de eer ste helft van deze wedstrijd werden ook te gemakkelijk scoringskansen weggege ven. Luctor haalde daar een 5-2 ruststand uit en besliste de partij tussen de achten veertigste en drieënvijftigste minuut. Van 6-4 ging het toen naar 11-5, voornamelijk omdat de bezoekende verdediging in die periode weer wat steken liet vallen. Die marge was voor Luctor ruim voldoende om tenslotte naar een onbe dreigde 13-8 overwinning te gaan. van onze voetbalmedewerker VLISSINGEN - De drie Zeeuwse ploegen vormen zo langzamer hand een klasse apart in de eer ste klas van het interregionale damesvoetbal. Oostkapelle, Kloetinge en Vlissingen won nen opnieuw. Botlek-Oostkapelle 1-8 Direct vanaf de aftrap kogelde Astrid Adriaanse de bal in het Botlek-doel: 0-1. Daarna sloop direct de gemakzucht in de Zeeuwse ploeg. Het werd nog wel 0-2 door Arja Boogaard vlak voor rust, maar pas na rust werd er beter en sneller gecombi neerd. Achtereenvolgens scoor den Arja Boogaard, Janita Da- vidse, Miranda Cijvat, Davidse, Cijvat en tenslotte weer Arja Boogaard: 0-8. Botlek kwam in de slotminuten nog terug tot 1-8. Vlissingen-Berkel 4-1 Ondanks de 4-1 was het zeker geen makje. Een nog steeds zwaar gehandicapt Vlissingen (Ella Kerkhove en Jose Verhage kwamen de ziekenboeg verster ken) was Vlissingen wel de bete re ploeg. Er werd steeds op de Berkel-helft gespeeld en dankzij Henny Kuzee werd het van af stand 1-0. Bij een zeldzame uit val werd het eerst 1-1. voordat Sonja van Eenennaam de rust stand op 2-1 bepaalde. De twee de helft kende Vlissingen weinig problemen. Els Baas scoorde 3-1 en Sonja van Eenennaam beslis te de partij definitief: 4-1. Rijsoord 2-Kloetinge 1-2 De winst is moeizaam tot stand gekomen. Kloetinge heeft altijd moeite met Rijsoord (thuis werd het nog 0-0). Er was wel een Zeeuws overwicht, maar dal werd pas na rust uitgedrukt. Diane de Vos en Corine Eek- hardt misten eerst kansen, alvo rens pas 20 minuten na de rust Karin van Leeuwen de stand' naar 0-1 kopte. Josca Lamptf maakte err toen 0-2 van. waarna nog een spannend slot volgde; omdat het vijf minuten voor tijd nog terecht 1-2 werd. Het blok van Odulphus (midden) maakt een aanval van Hulst onschadelijk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 14