Schenk ideale KNSB-voorzitter 099 ml II T 18 S3 11 3 0 Ijshockeyers GOS verslaan aartsrivaal Verenigde Staten telmondo verrast joebov Jegorova Medailles: meer glas dan kostbaar metaal fan 't Oever krijgt ïaar van schaatsers 3SBB I ondscoach Ab Krook sluit niet uit, dat Veldkamp uit de kernploeg stapt M 2 winterspelen op tv nonze verslaggever vert Wisse BERTVILLE - De spanning itwee olympische weken en gevolgen van een avondje sten na het Veldkamp-succes iren Ab Krook gistermorgen 9e? aan te zien. De oogjes wa- j kleiner dan normaal en het laat was op 'the morning af- llie day before' getekend, jltemin nam de Loosdrechtse adscoacli, voor hij _de Alpen aok om te gaan skiën, uitvoe rde tijd om zijn licht te laten Sijnen op de stand van zaken, rook heeft de schaatsbond vo- mei al laten weten, dat erna vier jaar een punt achter wil zetten als coach van de man nen-kernploeg. Uit vrees voor het moment, dat hij en de schaatsers met wie hij al seizoe nen lang dag en nacht optrekt, op elkaar raken uitgekeken. Aan de andere kant bereiken hem van diezelfde rijders geluiden, die willen, dat hij aanblijft. Krook: „Ik wil eerst het misver stand uit de weg ruimen, dat ik nu al op een dood punt zit. We zijn nog niet op elkaar uitgeke ken. Maar willen we bij blijven, dan zullen we over nieuwe drem pels heen moeten en door barriè res heen moeten breken. Ik ben de verpakking, de rijders zijn de inhoud. Wil je, dat de inhoud tot LBERTVILLE (GPD) - Jan oorbach is de langste NOC'er Albertville. Egbert van 't Oe- irde kleinste. Waar Van 't Oe- itrs hoofd eindigt, beginnen de Inieën van Loorbach. Behalve Hein is cje chef d'equipe van de ilfmpische ploeg ook kaal. Ver- Doedelïjk het kaalst van alle iranje-mannen in Albertville. iel donderdagavond tien uur. t(64-jarige Lissenaar had plots teer een bos haar op zijn sche- l ïtnieuwe tapijt was afkomstig in Bart Veldkamp, Geir Karl- 2(1 en Johann Olav.Koss. Van Oever legt uit: „We hadden na id van Bart nog een in tra feestje in het olympisch nrp. Karlstad en Koss kwamen Jk binnen. Dat verhoogde de «tvreugde. Links en rechts is ïthaar geknipt van de hoofden inde twee Noren en van Bart. 5t is vervolgens op mijn kop plakt. Ik had weer haar, zij het verschillende kleuren." in 't Oever is op de Winterspe- hampagne litverkocht 1LBERTVILLE (ANP) - Cham- igne uitverkocht. Een bord et deze tekst hangt overal in irkenes, de woonplaats van de euwe Noorse volsksheld Ve nd Ulvang. In het uiterste jorden van het land raken ze «ondanks niet uitgevierd, 'egard de Viking" won tijdens Spelen drie keer goud en een sr zilver bij het skilopen. Kir- raes, 1200 kilometer boven Os- telt 4500 inwoners. SAISIES (SID) - Stefania 'tnondo heeft met de eerste diaanse Olympische gouden tiaille ooit bij het skilopen ör vrouwen voorkomen, dat discipline een complete van Ljoebov Jegorova uit Gemenebest van Onafhan- '•Jke Staten is geworden. 3 de Olympische vuurdoop het onderdeel 30 kilometer jje stijl voor vrouwen won de •laar oude en 44 kilo lichte Bel grado in Les Saisies na een Siende finale van haar favo- ;t geachte tegenstreefster. Je hova had al drie skilopen bij Olympische Winterspelen ;n Albertville gewonnen. Ze zijn recht blijft komen, dan zal er misschien een andere verpak king moeten komen. Daar ben ik nog niet uit." „Het goud van Veldkamp heeft geen enkele invloed op mijn be slissing om wel of niet door te gaan. Ik wil wel graag als trainer in het schaatsen blijven. Het liefst in Nederland. Ik zou naar een andere kernploeg kunnen, maar dat moet niet ten koste gaan van een collega. Ik heb een aanbieding uit het buitenland gehad, maar die heb ik voorlopig naast me neergelegd. Die ge bruik ik niet als stok achter de deur." Krook wacht de ontwikkelingen in de komende maanden met spanning af. Bart Veldkamp, die niet tevreden is over het KNSB- beleid ten aanzien van de spon- sor(on)mogelijkheden voor de rijders, heeft al heel voorzichtig laten doorschemeren desnoods uit de kernploeg te stappen. De winnaar van het goud wordt met de dag bozer, dat de bond hem verbiedt reclame te maken voor andere bedrijven dan KNSB- geldschieter Aegon. Vooral nu hij aan schaatsloon dreigt te moeten inleveren. Op het EK viel hij buiten de prijzen. Als dat ook tijdens het WK in Calgary gebeurt, zakt zijn schaatsinko- men volgend jaar van 40.000 naar 24.000 gulden. De bond be taalt geen cent extra uit voor het Albertville-goud. Krook: „Het is niet uitgesloten, dat er weer een alternatieve ploeg komt, zoals drie jaar terug rond Leo Visser. Dat gevaar zit er wel degelijk in." Met Krook mogelijk als alternatieve coach? Zowel Bart Veldkamp als Ab Krook doet er op dit moment het zwijgen toe. Brainstormen Veldkamp heeft aangekondigd na dit seizoen met de KNSB te willen praten. Dat wil Krook ook. Als het aan hem ligt duurt dat gesprek langer dan een dweilpauze. De 47-jarige Loos- drechter: „De schaatsbond moet gaan brainstormen over de structuur. Daar moet eens een lang weekend aan besteed wor den. Het gaat niet slecht nu, maar tijden veranderen. We moeten niet stil blijven zitten." Net als binnen de KNVB ziet Krook het liefst, dat de KNSB wordt opgesplitst in verschillen de secties. „De topsport zou los gekoppeld moeten worden van bij voorbeeld de recreanten bin nen de bond. Clubs en gewesten Bart Veldkamp, de winnaar van het goud op de 10.000 meter, maakte gisteren in Meribel een ski-tochtje met zijn ploeggenoten. foto ANP zijn belangrijk, want daar ko men onze goede schaatsers van daan, maai' er zóu een aparte topsport-tak moeten komen, die een groter aandeel heeft en onaf- hankelijker kan opereren. Ook over de trainings- en wedstrijd programma's van de kernploe gen moeten we eens gaan filoso feren. Er spelen nu allerlei ge westelijke belangen, die onze in ternationale planning doorkrui sen. Ik wil niet meteen zeggen, dat we als kernploeg afmoeten van de IJsselcup, maar op dat punt moet wel een discussie op gang komen." Amateurisme Krook zegt het niet met zoveel woorden, maar het is duidelijk, dat hij zich stoort aan het ama teurisme binnen de koudste sportbond van Nederland. Hij mist de professionals, die snel en deskundig knopen doorhakken. „Ik wil daar niet te diep op in gaan, want ik heb er een hekel aan de mensen, die nu veel tijd in hun bestuurswerk stoppen, de grond in te boren. Laten we be ginnen om Ard Schenk voorzit ter te maken. Die positie is nu len deelnemer en coach geweest. Nu is hij tot ieders tevredenheid aanwezig als 'regelneef. Dat bleek gistermorgen duidelijk. Terwijl iedereen aan het skiën was, ruimde Van 't Oever in het 'Holland-huis' bij de ijsbaan de rotzooi op. Bovendien regende het telefoon tjes. Van de radio, de televisie, het Haags gemeentehuis. De steeds weerkerende vragen: wanneer komt Bart Veldkamp terug, wanneer is de huldiging? Van 't Oever: „Maandenlang heeft men hem links laten lig gen. Hij was toch het lefgosertje, de Haagse bluffer. Het klimaat om hem heen werd een beetje verziekt. Nu is hij de man. Hij is het grote wild, waar aan te ver dienen valt." De routinier heeft wel een advies voor de winnaar van het enige Nederlandse goud. „Hij moet ie mand vinden, die hem een beetje helpt. Nu ben ik even de buffer, die alles opvangt. Maar hij moet wel alles in eigen hand houden. Zich niet gek laten maken door allerlei lieden, die graag zijn zaakwaarnemer willen worden, en geen slaaf van een ander wor den." In 1988 was Van 't Oever in Cal gary coach van Yvonne van Gennip. „Dat waren heel dierba re momenten." Nu maakt hij in zijn andere rol een andere Van Gennip mee. „De manier, waar op nu tegen haar aangeschopt wordt, heeft me geraakt. Er zijn grenzen overschreden. Wat wil len de mensen eigenlijk? Als ze moet zijn, zoals men wil dat ze moet zijn, maak je een eenheids worst van sportmensen. Accep teer zoals ze is. Je mag een idool niet zo laten vallen. Dat heeft geen pas." had gehoopt de eerste vrouw te worden die op één Olympisch evenement vier gouden medail les bij het skilopen zou winnen. Jegorova heeft in totaal op deze Winterspelen wel vijf medailles gewonnen. Dat is een record. Het kwam slechts twee keer eer der voor dat één persoon op één Olympische Spelen vijf medail les won. Schaatser Heiden won in 1980 in Lake Placid vijf keer goud, bij de premiere van de Winterspelen in 1924 in Chamo- nix won schaatser Thunberg drie keer goud. één keer zilver en één keer brons. Jelena Wjalbe, eveneens uit het GOS, eindigde gisteren op de derde plaats. Canada ten koste van Tsjechen in finale MERIBEL (ANP) - De Koude Oorlog' mag dan voorbij zijn, op het ijs vechten de Verenig de Staten en de voormalige Sovjetunie (GOS) nog altijd op leven en dood. Ook zonder een politieke dimensie heeft een ijshockeyduel tussen bei de landen alles weg van een klassieke veldslag. De GOS-formatie bleek gister avond in Meribel tijdens de bikkelharde strijd over de bes te wapens te beschikken. De ploeg van de aloude ijzervreter Victor Tichonov zegevierde in de eerste halve finale van het Olympisch toernooi met 5-2. De zwaar bevochten triomf kwam in de derde periode (3-0) tot stand. Het was de eerste nederlaag van de Amerikanen bij de zestiende Winterspelen. In de eindstrijd komt de GOS-ploeg uit tegen Canada, dat met 4-2 van Tsjechoslowa- kije won. Beide teams waren in de eer ste en tweede periode (2-1 en 0-1) volledig aan elkaar ge waagd. De jeugdige GOS-for matie was in technisch op zicht beter, de Amerikanen waren fysiek iets sterker. In de derde periode ging de ploeg van trainer Dave Peterson op conditie onderuit. In de laat ste tien minuten scoorde het GOS-team drie keer. In de voorgaande zes wedstrijden had de Amerikaanse doelman Ray LeBlanc, de sluitpost met het grootste aantal reddingen op zijn naam,' slechts acht doelpunten moeten incasse ren. De Amerikanen, met zestien tegen zes strafminuten vaak in de minderheid, hebben op vreemde bodem in Olympisch verband nog nooit van de voormalige Sovjetunie gewon nen. In 1960 (Squaw Valley) en 1980 (Lake Placid) werd de aartsrivaal in de halve eind strijd twee keer verslagen, waarna ook de Olympische ti tel werd veroverd. Een derge lijke stunt van de nummer ze ven van Sarajevo (1984) en Cal gary 1988) stond de zevenvou dige Olympische kampioen in Meribel niet toe. Coach Victor Tichonov had zijn jeugdige manschappen perfect voorbe reid op het beladen treffen. De 61-jarige Moskoviet is in de internationale ijshockeywe- reld al bijna even legendarisch De GOS-ploeg viert het bereiken van de Olympische finale. als zijn landgenoot Anatoli Tarasov, die ook wel de vader van het Sovjetrussische ijs hockey wordt genoemd. Tara sov veroverde in de jaren zes tig en zeventig met het natio nale team drie Olympische ti tels en negen wereldtitels. De erelijst van Tichonov telt acht wereld-, twee Olympische- en twaalf nationale titels. De voormalige kolonel van het Rode Leger combineert sinds 1978 de functie van bonds coach met het ti'ainerschap van CSKA Moskou. De ver maarde strateeg is nog lang niet moe van ijshockey, hoe wel het werkklimaat voor hem na de politieke omwenteling beslist niet gemakkelijker is geworden. Tichonov was een exponent van het voormalige commu nistische bewind in de ex-Sov jetunie. De bruuske Rus stond bekend om zijn kadaverdisci pline. Voor zijn spelers was hij een boeman, een tiran. Trai ningskampen leken soms op strafkampen. Wie niet gehoor zaamde, kon vertrekken en verloor meteen alle privileges, die topsporters volgens goed gebruik in de voormalige su permacht toekwamen. De af takeling van het communisme maakte tevens een einde aan de absolute macht van de mo narch. Op grond van zijn enorme staat van dienst en zijn ongeë venaarde kennis mocht hij na de val van het ijzeren regime aanblijven als de grote ijshoc- key-leider. Tichonov moest echter de nodige consessies doen aan zijn werkwijze. Elf maanden per jaar beslag leg gen op zijn spelers behoorde niet meer tot de mogelijkhe den. Hij moest veel van zijn au toritaire houding prijsgeven en diende enige oppositie van uit zijn selectie toe te staan. De 'hardliner' veranderde met frisse tegenzin in een meer so ciale persoonlijkheid, die zijn spelers liet meedenken over zijn ideeën en trainingsmetho den. Spelvreugde, een vrijwel onbekend begrip onder de ou de Tichonov. was niet langer een verboden begrip. De succescoach zag met de grotere vrijheid in de samenle ving het niveau van het ijshoc key in zijn land afglijden. Clubs uit de Noordamerikaan- se profliga (NHL) visten naar hartelust in de onmetelijke kweekvijver. Toppers als Ka- satonov. Fetisov (beiden New Jersey Devils). Kroetov (Zwit- fotoEPA seriand). Larionov en Maka- rov (beiden Calgary Flames) verdwenen twee jaar geleden uit het nationale team. nnel gevolgd door nog een dertien tal internationals. De massale uittocht van ta lent en kwaliteit dwong Ticho nov tot het formeren van een vrijwel compleet nieuwe selec tie, bestaande uit jonge spe lers, voornamelijk afkomstig uit de Russische republiek. Drie maanden voor het begin van de Winterspelen ging Ti chonov ouderwets op zijn stre pen staan. Hij verbood acht spelers uit zijn selectie een transfer naar NHL-clubs. De veteraan wilde absoluut niet afgaan op het Olympische platform. Zijn ouderwets har de opstelling werkte. Nog slechts één overwinning op Canada is Tichonov verwij derd van nieuwe internationa le roem. Canada won moeizaam' van het strijdbare Tsjechoslowa- kije: 4-2. Voor de eerste keer in veertig jaar heeft Canada weer kans op de (zesde) Olympische titel. Het GOS-team gaat mor gen. als opvolger van de Sov jetunie, op voor de achtste gouden medaille. ALBERTVILLE (AP) - Het is al geen goud, zilver of brons wat er blinkt bij de Olympische me dailles die dit jaar uitgereikt worden. Het grootste deel be staat uit glas. Maar wat maakt het uit als je wint „Het gaat erom een medaille te winnen, het ontwerp doet er niet zoveel toe", aldus Layla Ander sen, coach van de Noorse schaatsploeg. Tot nu toe heeft Noorwegen al het verrassende aantal van achttien medailles gewonnen in Albertville. Bij het ontwerp van de medailles heeft de Franse organisatie ge broken met de traditie. De 330 exemplaren die dit jaar aan de sporters uitgereikt worden heb ben een kristallen middenstuk waarin bergtoppen en de Olym pische ringen gegraveerd zijn. Alleen de buitenste rand is edel metaal. De medailles zijn ont worpen door Lalique, Frankrijks beste kristalfabrikant. Hoewel het ontwerp per jaar kan verschillen, bestaan Olympi sche medailles meestal geheel uit metaal. De medailles van de spelen van Lake Placid van 1932, waar in 1980 ook winterspelen werden gehouden, en die van Sapporo in 1972 hadden het ru we onregelmatige uiterlijk van oude munten, die van de Spelen in Sarajevo in 1984 waren bijna rechthoekig. ..Wij vinden ze alle maal erg bijzonder," zei de Duit se langlaufcoach Georg Sutter. En hij kan het weten, want zijn biatlon skiers hebben 7 van de 25 medailles gewonnen - het mees te van alle landen. Kunstrijden Albertville. Vrouwen eindstand na vrije kur: 1. Yamaguchi (VSt) 1,5 punten. 2. Ito (Jap) 4, 3 Kerrigan (VSt) 4, 4 Harding (VSt) 7, 5. Bonaly (Fra) 7,5,6- Lu Chen (Chi) 10,5,7. Sato (Jap) 10,5, 8. Preston (Can) 14, 9. Chouinard (Can) 16, 10. Kïelmann (Dui) 16,5. Skiën vacant. Hij zal het helaas zelf niet willen. Voor het schaatsen zou het ideaal zijn. Ik heb dan in ieder geval iemand in de buurt, die luistert. In Albertville heb ik fantastisch met Schenk en ook met Van 't Oever samengewerkt. Dit waren mijn vierde Winter spelen als coach, maar zo heb ik het nog niet meegemaakt." Hoewel met 2-1 door de Noren verslagen, kijkt Krook met te vredenheid („wat een rotwoord eigenlijk") terug op de Olympia de in Albertville. Vooral dankzij het goud van Veldkamp. „We verdienden dat. Mijn rijders, en dat was heel prettig voor me, wa- 'ren in vorm. Maar op de 1500 en 5000 meter zaten ze er steeds een fractie naast. Voorafhad ik gere kend op drie medailles. Van elke kleur één. Dat is een bronsje meer geworden. Ik vond het al leen verrassend, dat we op de tien kilometer toesloegen. Ik had ons meer kansen toegedicht op de 1500 en 5000 meter." Les Saisies. Skilopen vrouwen, 30 km- vrije stijl: 1. Belmondo (Ita) 1.22.30,1, 2. Jegorova (GOS) 1.22.52,0. 3 Wialbe (GOS) 1 24.13,9. 4 Nilsen (Noo) 1.26.25,1, 5, Lasoetina (GOS) 1.26.31,8. 6. Dl Centa (Ita) 1.27.04,4. 7 Westin (Zwei 1.27.16,2, 8. Opitz (Dui) 127.17.4, 9 Dybendahl (Noo) 1.27.29.8, 10. Lukkarinen (Fin) 1.27.30.9. Bobslee La Plagne. Vier-mansbob, stand na twee van de vier manches: 1. Duits land 1 (Hoppe, Musiol. Kiihn. Hanne- mann) 1.56,52 (58,00-58,52), 2. Oosten rijk I (Appelt, Winkler, Haidacher, Schroll) 1.56,59 (57,74-58,85), 3. Cana da I (Lori, Leblanc, Langford, MacEa- chern) 1.56,71 (58.00-58,71), 4. Zwitser land 1 1.56,75 (57,97-58,78), 5. Zwitser land II 1.56.90 (58,15-58.75), 6 Duits land II 1.57.09 (58,54-58,55), 7. Oosten rijk H 1.57,12 (58.27-58,85). 8. Frank rijk I 1.57,24 (58,45-58,79), 9. Verenig de Staten I 1.57,28 (58.57-58,71). 10, Groot-Brittannië I (1 57,36 (58,49- 58,87). GOS 6, Verenigde Staten 16. Canada - Tsjechoslowakye (2-1 0-1 2- 0). 2. Hannan 1-0. 11. Archibald 2-0, 20. Svehla 2-1.24 Augusta 2-2.44 Gi les 3-2, 58. Joseph 4-2 Scheidsrech ter: Adams (VSt). Toeschouwers. 6100. Strafminuten: Canada 10, Tsje- choslowakije 6, Om de negende plaats: Noorwegen - Zwitserland 5-2 (2-0 0-1 3-1) 4. Rath 1-0, 10. Salsten 2-0, 38. Brodman 2-1, 43. Paulsen 3-1, 43 Kristiansen 4-1. 44. Howald 4-2, 50. Dahlström 5-2. Strafminuten: Noorwegen 10, Zwit serland 10. Toeschouwers 3300. Pralognan. Curling (demonstratie- sport) Vrouwen, halve finales: Duitsland - Denemarken 6-5. Noor wegen - Canada 9-2; om vijfde plaats: Zweden - Groot-Brittannië 11-7. Mannen, halve finales: Zwitserland - Canada 8-4, Noorwegen - Verenigde Medaillespiegcl IJshockey Meribel. IJshockey, halve finales: GOS - Verenigde Staten 5-2 (2-1 0-1 3-0). 12. Kovalev 1-0, 13. Hill 1-1, 16. Bikov 2-1, 39. Mclnnes 2-2, 51. Ko- moetov 3-2, 55. Kmilev 4-2, 58. Davi- dov 5-2. Scheidsrechter: Sold (Zwe) Toeschouwers: 6100. Strafminuten: Duitsland GOS Noorwegen Oostenrijk Italië Ver. Staten Frankrijk Finland Canada Japan Nederland Zd-Korea Zweden Zwitserland China Luxemburg Nw-Zeeland Tsj.slowakije Spanje Bij reuzenslalom vrouwen werden twee zilveren medailles en geen bron zen medaille uitgereikt. ZATERDAG 06.00-06.30 EURO: Aujourd'hui les jeux. 06.30-07.00 EURO: Bobsleeën: le en 2e manche viermans bob. 07.00-07.30 EURO: Aujourd'hui les jeux. 07.30-08.00 EURO: Cross country: 30 km vrouwen. 08.00-08.30 EURO: Aujourd'hui les jeux. 08.30-08.50 EURO: Kunstrijden op de schaats: vrije kür vrouwen. 08.45-08.55 Did 1: Olympia live: re portages en interviews. 08.50-09.50 EURO: Bobsleeen: 3e en 4e manche viermans bob. 08.55-09.55 Did 1: Bobsleeën: vier mansbob, 3e en 4e run. 09.30-10.00 Ned 3: Studio Hilversum: met een terugblik op de vorige dag. 09.50-11.00 EURO: Skiën, slalom mannen, 09.55-13.55 Did 1: Alpine skiën: sla lom mannen (le run) en cross country (50 km mannen). 10.00-12.30 Ned 3: Skiën: slalom man nen, le run. 11.00-13.30 EURO: Bobsleeën (laat ste manche viermans bob), Cross country (50 km mannen) en ijshockey lom de 7e en 8e plaats). 12.35-13.40 BBC 1: Skiën (slalom mannen) en bobsleeën (viermans). 12.37-13.15 Ned 3: Bobsleeën 4-mans (3e en 4e run). 13.15-14.00 Ned 3: Cross Country: 50 km. mannen. 13.30-13.45 EURO: Skiën: le manche slalom mannen. 13.45-13.50 EURO: La rue vers l'or. 13.50-15.00 EURO: Skiën: 2e manche slalom mannen 13.55-14.35 BBC 1: Olympics'92 13.55-14.55 Did 1: Alpine skiën: sla lom heren (2e run). 14.55-17.48 Did 1: Kunstrijden op de schaats, demonstraties. 15.00-17.00 EURO: Kunstrijden op de schaats: demonstraties vanuit Al bertville. 15.30-16.00 Ned 3: IJshockey: om de zevende plaats. 16.00-18.00 Ned 3: Kunstrijden op de schaats: demonstratie. 17.00-19.30 EURO: IJshockey (om 5e en 6e plaats), bobsleeën (laatste man che viermans bob), ijshockey (om de 5e en 6e plaats) en Cross country (50 km mannen). 19.00-20.00 Ned 3: Hoogtepunten van de dag en ijshockey (om de vijfde plaats). 19.30-20.00 EURO: La rue vers l'or. 20.00-21.00 EURO: Skiën slalom mannen. 20.15-22.30 Did 1: IJshockey, short track (500 m. vrouwen en 5 km esta fette mannen). 20.25-20.50 Ned 3: Schaatsen: short- 21.00-23.30 EURO: IJshockey (om de 3e en 4e plaats), short-track (500 m. vrouwen) en 5 km estafette mannen. 22.30-22.50 Ned 3: Studio Moutiers: met o.a de belevenissen van de Ne derlandse deelnemers. 22.50-00.20 BBC 2: Samenvattingen van bobsleeën (laatste runs vier- mans-bob), shorttrack (5000 m esta fette mannen), skiën (slalom man nen), ijshockey (om de 3e plaats) en kunstrijden op de schaats. 23.25-00.00 Ned 3: Samenvatting van de dag, schaatsen (shorttrack), ijs hockey (om de derde plaats) en aan dacht voor ander sportnieuws. 23.30-00.30 EURO: La rue vers l'or. 00.30-01.00 EURO: Skiën: slalom mannen. 01.00-02.00 EURO: IJshockey: de wedstrijd van de dag. 02.00-03.00 EURO: La rue vers l'or 03.00-05.0.0 EURO: IJshockey: wed strijd van de dag. 05.00-06.00 EURO: Skiën: slalom ZONDAG 06.00-06.30 EURO: Aujourd'hui les jeux. 06.30-07.00 EURO: IJshockey wed strijd om de 3e en 4e plaats. 07.00-07.30 EURO: Aujourd'hui les jeux, 07.30-08.00 EURO: Skiën: slalom 08.00-08.30 EURO: Aujourd'hui les jeux. 08.30-09.00 EURO: Cross country: 50 km mannen. 09.00-09.30 EURO: Short-track. 09.30-10.30 EURO: Bobsleeën: vier mans bob. 10.30-11.30 EURO: Skiën: slalom mannen. 11.30-12.30 EURO: Kunstrijden op de schaats: demonstraties vanuit Al bertville. 12.30-14.00 EURO: Best of Albertvil le. 13.30-18.00 BBC 2: IJshockey: finale. 13.40-14.10 Did 1: Olympia live: re portages en interviews. 13.45-14.10 Ned 3: Studio Hilversum: met een terugblik op de vorige dag. 14.00-17.45 EURO: IJshockey: finale, live vanuit Albertville. 11.10-16.45 Did 1: IJshockey: finale te Meribel 14.10-17.30 Ned 3: IJshockey: finale. 16.45-18.00 Did 1: Hoogtepunten van de Winterspelen 1992. 17.30-18.30 Ned 3: Terugblik op de Spelen. 17.45-18.50 EURO: Best of Albertvil le. 18.45-19.00 Ned 3: Studio Sport. 18.50-20.15 EURO: Slotceremonie: li ve vanuit Albertville. 19.00-19.30 BBC 2: Terugblik op de Olympische Winterspelen. 19.00-20.20 Ned 3: Studio Sport: met een rechtstreeks verslag van de slui ting van de Olympische Spelen. 20.15-22.15 EURO: IJshockey: finale. 20.20-21.00 Ned 3: Studio Sport. 21.00-21.30 Ned 3: Studio Moutiers 21.30-22.00 Ned 3: Terugblik op de laatste dag van deze Olympische Spelen. 22.15-23.30 EURO: Slotceremonie. 23.30-00.30 EURO: La rue vers l'or. 00.30-01.00 EURO: Best of Albertvil le. 00.30-01.45 BBC 2: Terugblik op de slotceremonie van de Winterspelen en de finale van het ijshockey 00.30-01.45 BBC 2: Terugblik op de slotceremonie van de Winterspelen en de finale van het ijshockey. foto ANP Mrook.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 41