GOS zal wapenakkoord tekenen Den Haag bespreekt boycot Griekenland met bedrijven PZC PZC Russen voor behandeling Honecker Uitstel van betaling voor hotel van Bush Lubbers acht hulp Vietnam mogelijk l F J Li' -: t t Bejaardenoorden niet in de AWBZ Lonen stijgen te sterk zegt Lubbers Spanning in Israël Herkeuring WAO'ers binnen- en buitenland Opluchting bij NAVO-landen I BRUSSEL - De vroegere Sov jetrepublieken hebben vrijdag in Brussel beloofd dat zij uiter lijk begin juli het CSE-verdrag over de vermindering van de conventionele strijkrachten in Europa zullen hebben goedge keurd. Die toezegging heeft de bezorgdheid bij de Navo wegge nomen over de uitvoering van bat in november 1990 met de le den van het toenmalige War- schaupakt gesloten verdrag. Diplomaten van de zestien Na- vo-landen, de Oosteuropese lan den, de Baltische staten en de zes'Europese' leden van het Ge menebest van Onafhankelijke Staten werden het op het Navo- hoofdkwartier eens over de uit voering van het CSE-verdrag. Dat was nodig omdat de repu blieken van de vroegere Sovjetu nie, op Rusland na. niet gebon den waren aan het door de Sov- ]etregering gesloten akkoord. Zij hebben nu toegezegd de goedkeuringspapieren te zullen deponeren voor de to.p van rege ringsleiders van de Conferentie voor Veiligheid en Samenwer king in Europa (CVSE), die op 9 juli in Helsinki begint. Het ver drag treedt in werking tien da- fl zaterdag 22 februari 1992 vgn onze correspondent Vreeman mag blijven bij vervoersbond UTRECHT (ANP) - De voorzit ter van de Vervoersbond FNV, R, Vreeman, mag zijn bond blij ven leiden. Twee moties waarin zijn onmiddellijke vertrek werd geëist zijn vrijdag tijdens de bondsraad niet eens inge diend. Vreeman is samen met F. Rot tenberg kandidaat voor het voorzitterschap van de PvdA. Voor 2 sectoren van de 22 van de bond was dat aanleiding om een motie aan te nemen, waarin het vertrek van de huidige vervoers- oond-voorzitter werd geëist. Na enkele uren discussiëren be sloten de vertegenwoordigers de twee vakbondsonderde len echter hun moties niet in te dienen. „Het is met een sisser af gelopen", aldus een woordvoer der van de vervoersbond. Ook als Vreeman op 14 maart onver hoopt niet tot (mede)-voorzitter de PvdA wordt gekozen, komt zijn plaats niet in gevaar. gen nadat het laatste land dit heeft gedaan. Overigens moet het CSE-verdrag ook in een aan tal Navo-landen nog door het parlement worden goedge keurd. De GOS-republieken en de Bal tische staten hebben ook toege zegd voor eind mei afspraken te zullen maken over de onderlinge verdeling van de vermindering van de aantallen tanks, kanon nen en pantserwagens. „De ver deling van het overblijvende materieel en de militaire ver plichtingen tussen de republie ken wordt nog een moeilijke zaak", zei een Navo-woordvoer der vrijdag. Mogelijk komt er vóór de CVSE-top in Helsinki nog een bijeenkomst van de ministers van buitenlandse zaken van de CSE-deelnemers, om die nieuwe afspraken tussen de oude Sov jet-republieken te bekrachtigen. Daar zullen ook eventuele kleine veranderingen aan het verdrag MOSKOU (AP) - De Russische regering leek vrijdag inge stemd te hebben met een me dische behandeling van de voormalige DDR-leider Erich Honecker in de Botkin-kli niek in Moskou. Dat viel op te maken uit de woorden van de vice-minister van buiten landse zaken Boris Koloko- lov. „Honecker behoeft behande ling. We treffen alle noodzake lijke maatregelen om er zeker van te zijn dat die succesvol is. Dat is onze menselijke plicht", aldus Kolokolov tegenover het persbureau Itar-Tass. De 79-jarige Honecker, die zijn toevlucht heeft gezocht in de Chileense ambassade in Mos kou, zou aan kanker lijden en zwaar ziek zijn. Duitsland vraagt om zijn uitlevering we gens het geven van het 'schiet bevel' aan de voormalige Duits-Duitse grens. Tot nu toe liet Rusland zich niet duidelijk uit over de vraag of Honecker wordt gearres teerd als hij de ambassade ver laat. Kolokolov herhaalde vrijdag dat Chili en Duitsland over het lot van de vroegere DDR-leider moeten beslissen. De Chileense regering wil Ho necker toelaten, als Rusland hem de benodigde reispapie- ren verleent. Duitsland vindt dit onacceptabel. Een bewaker opende vrijdag het hek van de Chileense ambassade om twee Russische dokters uit te laten. Zij zouden Honecker hebben onderzocht. foto Yuri Romanov/AP aan de orde komen, die door de nieuwe situatie in Europa onver mijdelijk zijn geworden. Het de finitieve verdrag en de goedkeu ringspapieren komen uiteinde lijk bij Nederland terecht, dat destijds als administrateur van het CSE-verdrag is aangewezen. Nieuwe ronde Na de top van Helsinki zal moge lijk een nieuwe ontwapenings ronde beginnen, voor een ver dere vermindering van de con ventionele bewapening in Euro pa. Die vindt dan plaats onder supervisie van de CVSE, zodat ook de landen die niet tot de Na vo of het vroegere Warschau- pakt behoren (zoals Zweden. Oostenrijk. Joegoslavië) mee kunnen doen. Nederland geeft 100 min aan GOS DEN HAAG (GPD) - Nederland geeft 100 miljoen rechtstreeks hulp aan hel Gemenebest van Onafhankelijke Staten. Het ka binet heeft dat gisteren beslo ten. Het geld is bestemd voor projec ten op het gebied van land bouw, milieu en energie. Daar naast draagt ons land nog eens ruwweg 100 miljoen gulden bij via andere organisaties, waar onder de EG. Ook besloot het kabinet zo mo gelijk nog dit jaar een diploma tieke post te openen in Kiev. de hoofdstad van de Oekraïne. Te vens wordt spoedig een consu laat-generaal gevestigd in Sint Petersburg, het vroegere Lenin grad. De Russische ambassadeur in Nederland, Aleksandr Tsjik- vaidze, wordt minister van bui tenlandse zaken van de repu bliek Georgië. Tsjikvaidze is voor die functie aangezocht door de 'voorlopige regering' van de republiek. HOUSTON (RTR/ANP) - Het hotel in Houston waar president Bush naast het Witte Huis en zijn vakantieverblijf in Kennebunkport zijn derde thuis heeft, heeft uitstel van betaling aangevraagd. Bush noemt een suite in het Houstonian Hotel and Conference Cen tre zijn permanente verblijfplaats. Hij is daar sinds zijn aantreden in 1989 echter slechts een paar weken geweest en was veel meer in zijn vakantieverblijf en in het Witte Huis in Washington. De Democraten in Texas hebben de hotelsuite in 1988 een dag gehuurd om journalis ten te laten zien dat Bush er nooit is. Zij beschuldigen hem ervan de kamer alleen aan te houden om minder belasting te hoeven betalen. Bush kreeg in 1990 'inderdaad een zeer lage aanslag. Evenals alle andere politici was hij vrijgesteld van belastingbetaling in Washing ton D.C. Omdat Bush zei zijn thuis in Houston te hebben, hoefde hij ook in Maine, de staat waarin Kennebunkport ligt, nauwelijks te betalen. De belastingdruk voor George en Barbara Bush kwam uit op 29,5 procent bij een inkomen van ruim een half miljoen dollar, terwijl een Amerikaans gezin met een inkomen van 52.011 dollar een belastingdruk kende van 37,7 procent. Brief van Hanoi binnen J ii| S i 3 ROTTERDAM - CDA en VVD iten kamermeerderheid) zijn te gen het geven van ontwikke lingshulp aan Vietnam. Vorig jaar hebben zij daarover nog een motie ingediend. Zij zijn bang dat de ontwikkelingshulp te veel versnippert als het aan tal landen dat door Nederland gesteund wordt toeneemt. Premier Lubbers zei gisteren wel „aarzelingen" te hebben bij de koppeling die Pronk heeft ge- tussen de asielzoekers en ontwikkelingshulp. Geen ont wikkelingshulp, dan ook geen geld voor terugkeer van asiel zoekers, stelde Pronk als voor waarde. Lubbers noemde dit „geen gelukkige" koppeling. Volgens Lubbers horen beide onderwerpen los van elkaar te staan. De verwachting is dat Vietnam Nederland geld zal vragen voor bet terugnemen van asielzoe- Boete Van Gogh voor racistische passages in boek AMSTERDAM (ANP) - De Am sterdamse politierechter P.L. Michels heeft de 34-jarige publi cist en cineast Theo van Gogh veroordeeld tot een boete van 2.000 gulden wegens racistische Passages in zijn boek „De Wel doener". Tegen hem was 3.000 gulden geëist. Van Gogh is eerder veroordeeld 1 na bijna gelijkluidende passages bi stukken voor het filmtijd- schrift Moviola. De politierech ter zei dat Van Gogh had moeten ■eten dat hij zich met hernieuw1 depublikatie weer op glad ijs be gaf. Ook de bewering dat Van Gogh geen boze opzet zou heb ben gehad veegde Michels van tefel. „De gewraakte passages njn onmiskenbaar grievend en beledigend voor joden als zoda- nig wegens hun ras." Van Gogh drijft in zijn werk de spot met de jodenvervolging. Hij permitteert zich ook „grappen" over de moord op Anne Frank. De Stichting Bestrijding Antise mitisme (STIBA) deed in decem ber 1989 aangifte en iende intus sen bij de officier van justie ook strafklacht in tegen de Joop ^epzeiker-agenda. Theo van Pogh daarvan mede-uitgever. Volgens de STIBA bevat de agenda twee antisemitische car toons. kers. Pronk weigert geld be schikbaar te stellen voor een in cidentele groep, maar wil struc turele hulp verlenen. Ook Lub bers verklaarde gisteren er niets voor te voelen om asielzoekers met een „zakje geld" naar Viet nam terug te sturen. Handelsmissie Lubbers wees er ook op dat eind april een Nederlandse handels missie onder leiding van staats secretaris Van Rooij van buiten landse handel een bezoek aan Vietnam brengt om de economi sche betrekkingen tussen Ne derland en Vietnam te herstel len. Lubbers zag niet in waarom er dan geen ontwikkelingshulp gegeven zou kunnen worden. Volgens de premier lijkt het er op dat het land zich in snel tem po afwendt van het communis me. Wanneer er handelsbetrek kingen ontstaan en wanneer er ontwikkelingshulp gegeven wordt, is er volgens Lubbers een voldoende basis voor het terug sturen van asielzoekers naar Vietnam. Nederland zoekt nu contact met Hanoi over de kwestie. Er is in middels een brief van de Vietna mese regering binnen. Het mi nisterie van buitenlandse zaken wil die nog niet openbaar ma ken. NAVO-oefening basis Twenthe ingekrompen ENSCHEDE (GPD) - Een NA VO-oefening op de vliegbasis Twenthe zal volgende week drastisch worden ingekrom pen. Het ministerie van defen sie en de luchtmachtstaf willen op deze wijze rekening houden met de gevoelens van de bevol king van Hengelo na het recente ongeval met de F16 in de Henge lose wijk Hasseler Es. Tijdens de oefening wordt de pa raatheid van de twee op Twen the gestationeerde F16-squa- drons getest. Een vast onderdeel van het oe fenprogramma vormen de lucht aanvallen die door jachtvliegtui gen van andere landen worden uitgevoerd vanuit richtingen die buiten de normale vliegroutes liggen. Dit onderdeel wordt vol gende week vrijwel in zijn geheel afgelast. Slechts enkele vliegtui gen zullen gesimuleerde aanval len uitvoeren. Een vrouw in een Atheense supermarkt laat vrijdag de populaire Nederlandse melk 'Nounou' ongemoeid en neemt een Grieks produkt uit de schappen. foto Dimitri Messinis/EPA Klap voor vleesexport, maar bieren blijven buiten schot DEN HAAG (ANP) - Het minis terie van buitenlandse zaken in Den Haag overlegt met het Ne derlandse bedrijfsleven en de Griekse autoriteiten over een oproep in Griekenland tot boy cot van Nederlandse produk- ten. Twee vooraanstaande radiosta tions in Athene. Sky en Anten na, riepen donderdag en vrijdag- op geen Nederlandse waar meer te kopen wegens het standpunt van Nederland inzake de erken ning van de Joegoslavische re publiek Macedonië. Volgens de stations heeft 'Den Haag' tijdens de laatste vergadering van de Europese Gemeenschap in Lis sabon opgeroepen tot. erkenning van Macedonië. Apostolos Kontis, woordvoer der van de Griekse ambassade in Den Haag, heeft gezegd dat het standpunt van de twee ra diostations niet gelijk is aan dat van de Griekse regering. De di plomaat wilde de boycotoproep overigens niet veroordelen. Het EG-overleg van afgelopen maandag liet zien dat volgens de elf ministers de ontwerp-grond- wet voor een onafhankelijk Ma cedonië voldoende garanties biedt tegen gebiedsaanspraken op andere landen, met name Noord-Griekenland. De Nederlandse vertegenwoor diging in Griekenland neemt de actie serieus. „Griekenland is voor ons een belangrijk export land", zei een woordvoerder. De ambassade in Athene heeft be sloten nog niet publiekelijk te reageren op de aantijgingen. „Dat zou contra-produktief aldus een woordvoer werken", der. De boycotoproep is vooral be dreigend voor het agrarische be drijfsleven. Ons land exporteer de vorig jaar voor ruim 2,4 mil jard gulden naar Griekenland. Verreweg het grootste deel be- UTRECHT (ANP) - De Zieken fondsraad vindt dat de bejaar denoorden niet moeten worden overgeheveld naar de Algeme ne Wet Bijzondere Ziektekosten zoals de bedoeling is in het plan-Simons. Volgens de raad kan worden vol staan met het ongedaan maken van de huidige uitsluiting uit de AWBZ van zorg die in bejaar denoorden wordt verleend. Op die manier wordt ook voorko men dat de pure woonfunctie van het bejaardenoord onder de sociale ziektekostenverzekering wordt gebracht. Dit staat in een ontwerpadvies voor minister D'Ancona van WVC dat de Ziekenfondsraad volgende week donderdag in zijn plenaire vergadering behandelt. Het was de bedoeling de bejaar denoorden op 1 januari 1993 on der de AWBZ -de toekomstige basisverzekering- te brengen. Maar minister D'Ancona liet de Tweede Kamer eerder deze maand weten dat de overheve ling een jaar wordt uitgesteld omdat er nog teveel problemen en knelpunten moeten worden opgelost. Het overhevelen van de woon functie van bejaardenoorden naar de AWBZ vindt de raad niet gewenst omdat in het nieuwe stelsel het vergoeden van „ver blijf' altijd wordt gekoppeld aan een bepaalde vorm van zorg. DEN HAAG (GPD) - Premier Lubbers verwijt werkgevers en werknemers te hoge loonstij gingen af te spreken. Daardoor zullen de uitkeringen dit jaar minder stijgen dan de lonen. „Daar kunnen we heel weinig aan doen", aldus de premier gis teren na afloop van de minister raad. „Dat is de verantwoorde lijkheid van werkgevers en werknemers". In de cao's die tot nu toe zijn af gesproken komen loonstijgin gen voor van vier procent en meer. De prijzen zullen volgens de premier dit jaar slechts met 3,5 procent stijgen. „Er is geen ruimte voor algemene loonstij gingen. We moeten niet de illusie wekken dat voor iedereen ieder jaar een algemene loonstijging mogelijk is", zei Lubbers. De premier verweet werkgevers en werknemers de werkgelegen heid in ons land op het spel te zetten. „De tot nu toe afgesloten cao's zijn voor ons land te duur. Daarmee wordt werkgelegen heid prijs gegeven. De inhoud van datgene waar men het nu over eens geworden is, is zorge lijk". aldus de minister-presi dent. Hij vindt dat de sociale partners meer aandacht zouden moeten geven aan onze concurrentiepo sitie ten opzichte van het buiten land. „Met de mond beleiden zij dat wel, maar de praktijk is an dersom. Naar ons oordeel kan dat niet. Dat is niet verstandig". Hij legde er de nadruk op dat af spraken tussen werkgevers en werknemers veel belangrijker zijn voor de ontwikkeling van werkgelegenheid dan maatrege len van het kabinet. Onderwijs Lubbers vindt ook dat te weinig wordt gedaan aan het terugdrin gen van het ziekteverzuim en de arbeidsongeschiktheid. „Er zit een 'gap' tussen hetgeen met de mond wordt beleden en de prak tische consequenties die men daaruit trekt", zo verweet Lub bers de sociale partners. Hij zag dan ook geen mogelijkheden de salarisachterstand van het on derwijzend personeel ten op zichte van de ambtenaren op te lossen. slot van pagina 1 het de bedoeling de bevolking duidelijk te maken niet met Hez bollah samen te werken. Verliezen Aan Israëlische kant vielen twee doden en drie gewonden. Zeven Hezbollah-strijders werden ge dood en zeventien raakten ge wond. Twee soldaten van Unifil, de VN-vredesmacht in het ge bied, liepen ernstige verwondin gen op bij een schotenwisseling tussen de Israëliërs en Hezbol lah. Nog geen uur na het vertrek van de Israëliërs verschenen honder den Hezbollah-strijders in Jat- tar en Kafra. naar ze zeiden om de overwinning te vieren. Ze schoten in de lucht en dansten in de straten. Het duurde niet lang of de eerste salvo's Katjoesja-ra- ketten werden gelanceerd, met fatale gevolgen voor de Israëli sche kleuter. De geestelijk leider van Hezbol lah, sjeik Fadlallah, en de voor zitter van shi'ietische Amal-be- weging, Berri, riepen hun aan hang gisteren op geen raketten meer te verschieten. Ze zeiden dat Israël geen excuus moet worden gegeven om grondge bied te veroveren in Libanon. De Israëlische premier Shamir en minister van defensie Arens lieten de afgelopen dagen blij ken dat ze een uitbreiding van de veiligheidszone willen als de raketbeschietingen doorgaan. Maar de nieuwe leider van de Ar beiderspartij. Rabin, zei vrijdag dat uitbreiding niet nodig is. rpsio Iroimpnpiildpr tel 01189-1900 a la carte vlees- en visspecialiteit Maandag en dinsdag GESLOTEN slot van pagina 1 rol spelen. Het eerste halfjaar blijft de gedeeltelijke werkloos heidsuitkering doorlopen tenzij de gedeeltelijk arbeidsonge schikte een nieuwe baan weigert die in niveau overeenkomt met het vroegere beroep. Na een half jaar werkloosheid „mogen concessies worden ver- Schuldeisers van BCCI krijgen derde deel terug LONDEN (AP) - De aandeelhou ders van de Bank of Credit and Commerce, BCCI, zijn het eens geworden over een regeling voor de gedupeerde rekening houders van de failliete bank. Alle rekeninghouders krijgen ongeveer eenderde van hun geld terug. Dat is vrijdag in Londen bekend gemaakt. De regeling is goedgekeurd door de in Abu Dhabi geregistreerde aandeelhouders die een meer derheid van BCCI in handen hebben. De rechtbank moet de schikking nog officieel goedkeu ren. BCCI werd op 5 juli onder cura tele geplaatst op verdenking van jarenlange grootschalige fraude. De in beslagname trof 1,1 miljoen rekeninghouders die ge zamenlijk 19,5 miljoen dollar (ongeveer 38 miljoen gulden) hadden uitstaan bij de in Lu xemburg geregistreerde bank. wacht," schrijft Ter Veld. Werk van een lager niveau moet dan geaccepteerd worden. Dat kan inhouden „dat na twee jaar voor iemand van academisch niveau, arbeid van laag c.q. ongeschoold niveau passend geacht kan wor den". „Onder het mom van reïntegra tie wil het kabinet de uitkerings- voorwaarden verslechteren, wat een onaanvaardbare inkomen sachteruitgang betekent voor tenminste 190.000 mensen", stelt de FNV in een verklaring. „Bovendien geeft het kabinet geen enkele garantie op werk voor de mensen die een herkeu ring moeten ondergaan." Het CNV is heel wat positiever over de volumemaatregelen, hoewel die volgens bestuurder A.J. de Geus „een half jaar te laat komen". „Al met al is onze reactie gemengd", aldus de Geus. De christelijke vakcentra le stemt in met de kabinetsvoor stellen die zijn gericht op de te rugkeer van arbeidsongeschik ten in het arbeidsproces, maar net als de FNV vindt het CNV dat de kortingen op de uitkerin gen van tafel moeten. De MHP (middelbaar en hoger personeel) vindt het onverteer baar dat het opleidingsniveau bij de beoordeling komt te ver vallen. „Daarmee creëer je al leen maar nieuwe arbeidsonge schikten", zei de woordvoerder. „Als een directeur bij voorbeeld werk ver onder zijn niveau moet gaan doen, zal hij dat niet lang uithouden." staat uit agrarische produkten en vlees neemt daarbij een grote plaats in. Slachterij Wolff Vlees in Twello bij voorbeeld verkoopt iedere week circa 200 ton rund vlees aan de Grieken, op jaarba sis goed voor 60 tot 70 miljoen gulden. Exportdirecteur H. Bouwman van kalfverslachterïj Ekro in Apeldoorn legt de schuld voor de boycot bij minister Van den Broek van Buitenlandse Zaken. „Het is onbegrijpelijk dat hij op een dergelijke wijze solt met- de belangen van het agrarische be drijfsleven. En dat terwijl met, name de vleessector het al zo vreselijk moeilijk heeft." Ekro exporteert wekelijks 30 tot 40 ton kalfsvlees naar Grieken land. Bier De boycot treft bierbrouwerij Heineken niet of nauwelijks. In de talloze Griekse bars en 'taver- na's' wordt onverkort Heineken en Amstel gedronken, aldus een woordvoerder van de Neder landse ambassade in Athene. Dat komt niet doordat beide bie ren (alsmede het alcoholarme Buckler) in Griekenland zelf worden gebrouwen. Heineken en Amstel blijven buiten schot omdat veel Grieken denken dat het Duitse bieren zijn, aldus de ambassade-woordvoerder. Directie: K. Scherphuis, W F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman, algemeen hoofdredacteur; C van der Maas, hoofdredacteur commentaar; A. L. Oosthoek, adjunct-hoofdredacteur. Vlissingen: Oostsouburgse- weg 10, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen. Tel. 01184-84000. Steunpunt: Boekhandel Bikker, Walstraat 94. Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg. Tel. 01180-81000. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes. Tel. 01100-31800. Terneuzen Axelsestraat 16, 4537 AK Terneuzen. Tel. 01150-94457. Hulst: Steenstraat 6, 4561 AS Hulst. Tel. 01140-14058. Axel: Nassaustraat 15, 4571 BK Axel. Tel. 01155-8000 Zierikzee Oude Haven 41, 4301 JK Zierikzee. Tel. 01110-15380 Opening kantoren Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Zaterdags in Vlissingen van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, 01184-84000; 's avonds op zondag t/m vrijdag: vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden; za terdags tot 14.00 uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: tijdens kantooruren en maandag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur en zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur: 01184-84000. Fax 01184-70100. Abonnementsprijzen: per kwartaal 79,80, automatische afschrijving 79,30, franco per post 100,00; per maand 28,00, automatische afschrijving 27,50; jaarabonnement 307,50, automatische afschrijving 307,00; jaarabonnement franco per post 390,00; losse nummers maandag t/m vrijdag 1,45, zaterdag 1,85 p.st., (alle bedragen inclusief 6 pet. btw). Postrek.nr.. 3754316 t.n.v, PZC ab.rek. Vlissingen. Advertentietarieven: 156 cent per mm; minimumprijs per advertentie 23.40, ingezonden mededelingen 2,5 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 5,50 meer Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 6 pet. btw). Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant BV., Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 3