HVV'24 weer op halve kracht PZC Zelfvertrouwen terug bij Axel De voorzitter voetbalt mee volleybaldames van trainer Burm Beveren gokt nu op succes in de beker Zware weken voor sport VRIJDAG 21 FEBRUARI 1992 Hoek kan zich tegen Everstein geen volgende misstap veroorloven lyJosl/oèt E® Joep Frusch: ,,We trainen weer scherp en iedereen heeft er plezier in" van onze voetbalmedewerker AXEL - Het heeft er zo langza merhand veel van weg dat Axel in de derde klasse van het zondagvoetbal aan een huzarenstukje bezig is. Leek de ploeg van trainer Edy de Witte na elf wedstrijden nog de belangrijkste degradatie kandidaat. de puntenwinst in de laatste vier wedstrijden heeft wat dat betreft twijfels onder de concurrentie ge zaaid. Via twee overwinnin gen en twee gelijke spelen schroefde Axel het totaal op tot tien punten en achterhaal de het - voor het eerst dit sei zoen - Lewedorpse Boys op de ranglijst. Of Axel daadwerkelijk aan een huzarenstukje bezig is, staat voor middenvelder Joep Frusch (20) nog niet direct vast. Feit is wél dat de Zeeuws-Vlamingen inmiddels veel meer vertrouwen uitstra len dan tijdens de eerste com petitiehelft. „Zo zie je maar dat 't wel kan", zegt Frusch daarover, hoewel ook hij be seft „dat het dit seizoen nog heel moeilijk zal worden om ons te handhaven." Met name na de overwinning op Moerse Boys (zondag met 1-0) bleek de stemming in het Axelse kamp weer opperbest en moest het dit seizoen voor de club zo kenmerkende pes- sismisme plaats maken voor opvallend positieve geluiden. Er is, zegt Frusch, „zelfs weer zoveel vertrouwen dat ieder een het weer volop ziet zitten. Je merkt dat in de groep: er wordt scherp getraind en ie dereen heeft er weer plezier in." De „wederopstanding" van Axel kreeg voor het eerst ge stalte kort voor de winterstop, toen de uitwedstrijd tegen SC Gastel in een 1-0 zege eindig de. en werd nadien meer vorm gegeven tegen Lewedorpse Boys-thuis (1-1), BSC-uit (2-2, met een late tegengoal van BSC) en - zondag dus - Moerse Boys-thuis (1-0). Een verkla ring? Joep Frusch heeft die niet direct voorhanden, hoe wel hij wel de rol die Renato Ambrosini op dit moment op het middenveld vervult be langrijk noemt. Iets extra's Ambrosini werd jaren geleden alweer ernstig aan één van zijn knieën geblesseerd en door liep nadien een schier onein dig revalidatieproces, voora leer hij zich weer op een rede- Joep Frusch: „We kunnen met écht werken nog heel ver ko men.'' fotoCamielSchelstraete lijk niveau (in het tweede) kon manifesteren. Sinds kort maakt de middenvelder weer deel uit van Axel's basiself en kennelijk niet zonder succes. „Renato brengt iets extra's", meent Frusch. „Hij heeft veel spelinzicht en zorgt voor rust op de momenten waarop dat nodig is." Door schade en schande wijs geworden weet Axel intussen ook wat er in de derde klas zo wat te koop is. Voor verrassin gen - zoals in de eerste wed strijden van dit seizoen - zal de ploeg ook niet meer komen te staan, beweert Frusch. „De eerste drie wedstrijden wer den we volledig weggespeeld, maar daarna zijn we langza merhand naar het niveau van de derde klas toegegroeid." Waarbij, zegt hij, ook het besef doordrong dat .je met écht werken heel ver kunt komen." Aanvankelijk leidde dat nog niet tot puntenwinst (Frusch: „Omdat we een tijdje met veel blessures te kampen hebben gehad en het ons ook qua sco reverloop niet altijd meezat"), maar uiteindelijk werd - getui ge de laatste resultaten - ook dat een feit. „Ik vind dat we die twee gelij ke spelen en die twee overwin ningen met, z'n allen afge dwongen hebben", zegt Frusch. die zelf over het alge meen een écht- duel niet schuwt en er met voor terug deinst om in de strijd voorop te gaan. Basis gelegd Vanzelfsprekend moet er nog veel water door de zee voora leer Axel zich definitief in vei ligheid speelt. Maar de basis is gelegd en bovendien heeft de ploeg het voordeel van een gunstig programma. Frusch: „Vooropgesteld: wij leven van wedstrijd tot wedstrijd. Maar 'het is wél zo dat we nog tegen Beek Vooruit, Patrijzen, BSC en Internos spelen en dat zijn toch allemaal concurrenten. We hebben dus nog veel in ei gen hand. Ik denk zelfs dat we bij winst op Beek Vooruit, zon dag, zonder meer derde klas- ser zullen blijven." Ook Frusch is er dus van over tuigd dat de confrontatie met Beek Vooruit („die ploeg komt de laatste wedstrijden toch heel moeilijk aan de punten") een sleutelduel wordt. Thuis werd het - onder moeilijke om standigheden en in een perio de waarin het Axel nog niet goed ging - een 0-0 gelijkspel, maar uit gokt Joep Frusch op méér. „Het is nu eenmaal zo dat wij uit beter presteren dan thuis." Uit is Axel meestal ook meer dan thuis in staat om op de aanval te spelen („omdat we dan meer ruimte krijgen"), maar bovendien vindt Axel in het 'Brabantse' veelal ook ex tra inspiratie om er met meer dan 100 procent tegenaan te gaan. „De manier waarop we daar ontvangen worden", ver klaart Frusch, „maakt het vaak dat we meer dan thuis als één ploeg optreden. Zoals je daar soms aangekeken wordt... dat motiveert extra." Of Axel (dat Geert-Jan de Smet van het middenveld naar de aanval dirigeerde om hem van verdedigende arbeid te ontlasten) gunstige vooruit zichten heeft „op de langere termijn", betwijfelt Joep Frusch overigens. De laatste seizoenen drong wel een aan tal jongeren tot de basis door, maar de selectie blijft smal. „Té smal", vindt Frusch, voor wie vaststaat „dat er iets bij moet als we derde klasser blij ven." De jeugdige middenvel der hoopt daarbij vooral op de terugkeer van Leo Bracke van Hoek („omdat we dan twee sterk bezette vleugels heb ben"), in het besef vooral dat Axel op spelers van elders geen al te grote aantrekkings kracht heeft. Bovendien, zo weet hij, „is er vanuit de jeugd de eerstkomende twee, drie jaar niet zoveel te verwach ten." Vooralsnog echter kijkt Frusch niet verder dan dit sei zoen, want: „Stel dat we zon dag van Beek Vooruit verlie zen, dan staan we er toch weei even slecht voor als een aantal weken geleden." van onze volleybalmedewerker HULST - Met een serie zware wedstrijden in het vooruitzicht staan de volleybalsters van Morres/Hulst in de derde divi sie F voor een belangrijke perio de. De formatie van Eric Burm kan na vijftien wedstrijden met recht spreken van een sterk sei zoen en heeft goede vooruitzich ten op het spelen van een na- competitie, waarin om een plaats in de tweede divisie zal worden gestreden. De trainer weet dat de komende beslissende wedstrijden tegen het op de derde plaats geklas seerde Odulphus 2 (morgen, za terdag. om 15.30 uur) en koplo per NMB bank/DVO enorm le ven binnen zijn selectie, maar beschouwt zelf die cruciale duels als gewone wedstrijden. Hij is zelfs blij met het zware program ma. omdat zijn ploeg na een paar wel zeer vlot verkregen overwin ningen eindelijk weer eens be hoorlijke tegenstand mag ver wachten. Eric Burm rekent erop dat de Hulst-ploeg alle registers zal opentrekken en klaar is voor de slotfase van de competitie. De ontmoeting tegen de reser ves van Odulphus ziet hij dan ook optimistisch tegemoet. ..We hebben de eerste competitieron de redelijk goed doorgebracht", vindt hij. „Achteraf gezien had den we van Dosko/Stolwijk (mo menteel achtste op de ranglijst) natuurlijk nooit met 3-0 mogen verliezen en ook uit tegen AKS hebben we onnodig een puntje laten liggen. Maar ons seizoen is geslaagd, daar zijn we met zijn allen van overtuigd. We staan in een grandioze positie om promo tie/degradatiewedstrijden te gaan spelen. We hebben een wedstrijd minder gespeeld dan Odulphus en staan theoretisch gezien vier punten voor. Moch ten we deze wedstrijd verliezen, dan hebben we het nog in eigen hand. Maar als we winnen, ne men we verder afstand en dat is natuurlijk met de wedstrijden tegen DVO, Mytilus en Petrecon in het vooruitzicht nooit weg." Ouderwets Ondanks dat Ingeborg Willaert (éen van de spelverdeelsters) zo goed als zeker de komende we ken vanwege een blessure niet van de partij zal zijn. is Eric Burm optimistisch gestemd. „De ploeg draait vrij goed, maar we hebben de laatste weken wat mindere tegenstanders gehad. Wij volleyballen lekkerder tegen ploegen die sterk zijn. Zaterdag hebben we zo'n team waartegen we moeten knokken. Ik heb van Cindy van Goethem (de Hulst- aanvalster die om studierede nen bij Odulphus meetraint) be grepen dat ze op onze speelwijze hebben getraind. Wij spelen een vrij ouderwets systeem, maar ik ben er helemaal niet bang voor. Aanvallend zijn ze wel wat ster ker dan wij. Vooral in het cen trum komen ze heel leuk door. Maar daar gaan we met onze blokkering iets aan doen. „De laatste twee weken hoor je binnen de groep niets anders dan over de wedstrijden tegen Odulphus en tegen NMB", ver zekert hij. „Ze kijken dus al ver der en dat is positief. Ik denk dan ook dat het publiek een mooie wedstrijd te zien krijgt. Het resultaat? Ik gok op een overwinning. Ik denk met 3-1,.," TERNEUZEN - Na het vuur werk van vorige week (40 doel punten in negen wedstrijden) in de Belgische competitie heeft een groot aantal spelers de ko mende dagen rust. Er staat im mers een - beperkt - inhaalpro gramma op het programma. Verder worden de eerste wed strijden van de kwratfinale in de strijd om de Belgische beker gespeeld. Opmerkelijkste wed strijd is de ontmoeting tussen Beveren en KV Mechelen, die vanavond (vrijdag) wordt ge speeld. Als Beveren dit seizoen nog in aanmerking wil komen voor een Bridge - De Oostburgse re creatie bridgeclub speelde in ho tel Du Commerce voor de lad dercompetitie. De uitslag luidt: Groep A 10 paren)" 1 mevrouw Christiaansen/de heer Wagenaar; 2, dames Spierenburg/Plasschaert; 3. heren Van der Hooft/Van Wanrooy; 4/5 echtpaar Brugge en echtpaar Ot- te. Groep B 10 paren»: 1. echtpaar Den Hamer; 2/3. heren Barendregt/Leen- houts en heren Hermans/De Nooyer; 4 dames Backerra/Van Wezel. Bridge - De Terneuzense bridge-club Emergó speelde de vijfde wedstrijd van de winter competitie. Uitslag groep A (11 paren): 1 heren Meeusen-Van Geel: 2 mevrouw Bies- broek-de heer Van Dijk: 3 echtpaar Risseeuw, 4 mevrouw Van Water schoot-de heer De Schrijver. Groep B (12 paren). 1 mevrouw Van Leeuwe-de heer Vogels; 2 dames Doesburg-Janse; 3 dames Burger- Van den Dries; 4 heren Schoenma ker-Van der Aaalst. Groep C (10 paren): 1 mevrouw Vo gels-de heer Koek; 2 dames Cornelis- Van Stee; 3 heren Burm-Du Bois; 4 dames Van Dijke-Baggen. prijs, dan zal het tegen KV Me chelen goed moeten presteren, Want in de competitie valt niet veel eer meer te behalen voorde Waaslanders. Sterker nog: Beve ren is nog altijd niet definitief veilig. Het verschil met de voor laatste op de ranglijst (KV Kort rijk) bedraagt slechts vier pun ten. Er is Beveren dus veel aan gele gen om tegen KV Mechelen een zo goed mogelijk figuur te slaan. Na het 4-0 verlies van zaterdag avond tégen AA Gent. kan Beve ren zich voor eigen publiek re vancheren. Trainer Johan Boskamp kan weer een beroep doen op Peter van Vossen, die tegen Gent niet van de partij was wegens en schorsing. Het programma: Kwartfinale beker. Vandaag, vrij dag (20.00): Beveren-KV Mechelen. Zaterdag (20.00): AA Gent-Sint Niklaas. Zondag (15.00): Eendracht Aalst- Standard Luik; Lommel-FC Ant werp, Competitie. Zaterdag (20.00): Chat- leroi-RWDM. Advertentie MERKBANDEN v bij ons het laagst in prijs j S Informeer vrijblijvend j ïCsiNDS 1910 VERTROUWD VAKMANSCHA'; S Fred, van Eedenstraat 1 j ÏTERNEUZEN Tel. 01150-13456 i Z Hof te Zandeplein 17 Sj<LOOSTERZANDE "Tel 01148-1412^; klas van het zondagvoetbal vori ge week voor de zesde opeenvol gende maal niet in om tot de vol le winst te komen. Uit tegen Sluiskil kwam de koploper niet verder dan een 0-0 gelijkspel, maar omdat Hoofdplaat tegen Clinge thuis op 1-1 bleef steken had dat weinig consequenties. De voorsprong op Hoofdplaat bleef in elk geval drie punten. Zondag speelt Breskens op ei gen veld tegen Terneuzen, waar tegen eerder dit seizoen het eer ste verliespunt (1-1) werd gele den. Hoewel Terneuzen afgelo pen zondag met 1-0 van Walche ren won en daarmee wat uit de degradatiezone geraakte, heeft de ploeg van Jan Dooms zondag nog alle belang bij het duel met Breskens. Hoofdplaat gaat op bezoek bij RCS, dat aan een opvallende op mars bezig lijkt en samen met Hoofdplaat in de derde periode met een totaal van vijf punten uit drie wedstrijden aan de lei ding gaat. De huidige nummers drie en vier van de ranglijst (Koewacht en Sluiskil) spelen dit weekeinde beide op eigen ter rein: Koewacht tegen het ver te ruggezakte Walcheren en Sluis kil tegen het onderaanstaande IJzendijke. Bij de wedstrijden Clinge-Vogel- waarde en Hontenisse-Steen zijn méér dan twee punten te verdienen: de bezetting van de laatste plaatsen staat in deze duels nadrukkelijk centraal. Zaterdag vierde klasser Zaam- slag gaat morgen op bezoek bij koploper SSV'65. Na de magere reeks van resultaten in de laat ste wedstrijden zou een overwin ning voor de Zeeuws-Vlamingen een regelrechte sensatie zijn. Programma Morgen (zaterdag): Tweede klas: SC Everstein - Hoek Derde klas: Terneuzense Boys - NOAD'67 en AZVV - WHS Vierde klas: SSV'65 - Zaamslag Zondag: Tweede klas: HW'24 - wsc Derde klas: Beek Vooruit - Axel Vierde klas: Sluiskil - IJzendij ke. RCS - Hoofdplaat, Clinge - Vogelwaarde, Höntenisse Steen, Koewacht - Walcheren en Breskens - Terneuzen Eerste klas afdeling: Ouwer- kerk - Graauw. Ria - Corn Boys en Aardenburg - Jong Ambon. Mark van Bunderen scoorde vorige week tegen Höntenisse foto Camielle Schelstrate van onze voetbalmedewerker VOGELWAARDE - De combina tie van voorzitter en eerste-elf- talspeler bij de voetbalvereni ging Vogelwaarde is een niet al ledaags verschijnsel in het ama teurvoetbal. Bovendien is Mark van Bunderen uit Vogelwaarde met zijn leeftijd van 28 jaar, voor zover bekend, de jongste voorzitter binnen de KNVB Zeeland. Twee jaar geleden volgde hij aan het begin van het seizoen Frans Piessens op. Mark van Bunderen moest, zo vond hijzelf, de keuze maken tussen voetballer en voorzitter. „Mijn ambities lagen op het be stuurlijke vlak. Dat heb ik altijd gewild. Ik kende de club goed; ik ben zes jaar jeugdsecretaris ge weest en ik zat daarnaast in de redactie van het clubblad. En door mijn beslissing heb ik het voetballen moeten opgeven, want allebei was niet te doen. Twee keer trainen en ook nog eens de club besturen, dat kost veel tijd. Je kunt maar één ding goed doen", vond hij toen hij be gon als voorzitter. Het eerste jaar in zijn nieuwe functie ging bijna geruisloos voorbij. De prestaties van het eerste elftal waren naar wens, zo dat er weining reden tot klagen was. „Ja", zegt hij, „ik moet toe geven dat ik in het begin best leergeld heb betaald. Je wilt na melijk in je enthousiasme wat le ven in de brouwerij brengen. Maar eigenlijk is er niks veran derd, want de organisatie bin nen de club is altijd goed ge weest", aldus de bedrijfsleider bij Krieckaert. Dramatisch Totdat er dit seizoen onver wachte problemen rezen rond de prestaties van het eerste elftal. De competitiestart met drie ne derlagen op rij was dramatisch slecht en de naam van Van Bun deren circuleerde dan ook wel dra binnen de spelersgroep. Ook trainer George de Bakker vroeg recht op de man af of hij zich weer beschikbaar wilde stellen voor het eerste elftal. „Ik kon geen nee zeggen, wantje staatje toch als voorzitter langs de kant op te vreten. Er was al een kleine selectie. Ik heb er eerst met de andere bestuursle den over gepraat, maar er zijn goéde afspraken gemaakt. Er is binnen het bestuur een uitste kende taakverdeling", vindt Van Bunderen. Na de wedstrijd tegen Terneu zen ging hij weer in training. En de centrale middenvelder bleek weldra een niet te missen scha kel. „Het lag eerst in de bedoe ling om op de bank te beginnen, maar ik werd al gauw basisspe ler. In de vierde klas zit alles zo kort bij elkaar. De krachtsver schillen zijn minimaal." „Tegen Breskens", vindt hij, „ebben we een prima wedstrijd gespeeld. Pas in blessuretijd kwam Breskens op 2-2. Ook te gen Hoofdplaat, Koewacht en Sluiskil hebben we punten ge pakt. Dan praat je toch over de bovenste vier ploegen." Het staat voor Van Bunderen vast, dat Vogelwaarde in de vier de klas thuishoort. „Dat is het plafond van de club. Vorig jaar werd er lustig op los gescoord. Dit jaar blijven we in de afwer king te vaak in gebreke, maar, gezien de laatste duels zijn we weer op de goede weg. Het gaat al stukken beter. We hebben een jonge ploeg, die nog jaren voor uit kan. De lichting van de A-ju nioren, die interregionaal heb ben gespeeld, vormt zowat de basis. Daarom heb ik alle ver trouwen in de toekomst." Pieters Over het weggaan van spelers toont Mark van Bunderen zich het prototype van de moderne bestuurder. „Michael Pieters heeft vorig jaar de kans gekre gen om hogerop (bij Hoek) te gaan spelen. Ik heb daar uit sportief oogpunt gezien alle be grip voor. Als ik ooit de kans zou hebben gekregen, had ik het ook gedaan. Als clubman zeg ik: 'tis jammer." Meer moeite heeft Van Bunde ren met het afhaken van de ou dere spelers. „Als ze bij een eer ste elftal stoppen met voetbal len. dan haken ze definitief af Een uitzondering daargelaten. De binding met de club is dan to taal weg, terwijl ze juist nog zo veel voor de vereniging kunnen betekenen." Marc van Bunderen kreeg zon dag aardige reacties na zijn eer ste competitiedoelpunt tegen Höntenisse: 'De voorzitter heeft gescoord', was een veelgehoorde kreet. En op de vraag wat hij na de wedstrijd doet? „Gezellig een pintje drinken met elkaar, met de spelers dus, dat hoort erbij. Ik maak tenslotte deel uit van het! team. Mijn functie als voorzitter neem ik in de week weer op. Ik probeer dan zoveel mogelijk de bestuurstaken te combineren met de trainingsavonden." Aan het eind van het voetbalsei zoen stopt hij als speler van het eerste elftal om zich weer volle dig te gaan wijden aan zijn taak als voorzitter. „Het is niet in de bedoeling dat ik weer begin, maar toch... Als de trainer me nodig zou hebben, dan gaat het vast wel weer kriebelen. En Ik zou een slechte voorzitter zijn om dan zo maar nee te verko pen." Morgen (zaterdag) komt Terneu zense Boys op eigen veld in actie tegen het op de derde plaats staande NOAD'67, dat gevreesd wordt als „een stugge, hard spe lende ploeg." Guido van Boom mist dat duel waarschijnlijk vanwege een schorsing. Bovendien is het de vraag of Howard Völke en John ny de Ritter beschikbaar zijn. Breskens slaagde er in de vierde Carlo Blommaert (HVV): „We zijn nu ook afhankelijk van anderen in de degradatiestrijd." foto Camile Sehelstraete van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Het eerste ver lies voor Hoek. maar punten winst voor HVV'24, Axel, AZVV en Terneuzense Boys: het to taalresultaat voor de hoogst spelende Zeeuws-Vlaamse clubs was vorig weekeinde zo slecht nog niet. Maar Hoek kan een stootje velen en dat geldt bepaald minder voor de andere vier. die zonder uitzondering dit seizoen zijn aangewezen op het spelen van degradatievoet bal. Vandaar ook dat HVV'24- WSC. Beek Vooruit-Axel. AZVV'-WHS en Terneuzense Boys-NOAD'67 dit weekeinde zo belangrijk zijn. Na de 2-0 nederlaag op eigen veld tegen Wilhelmina '26 staat Hoek morgen (zaterdag) voor de uitwedstrijd tegen SC Everstein, dat met 16 punten uit 16 wed strijden een middenmootpositie inneemt. Thuis werd het eerder dit seizoen 1-1 en van dat duel herinnert doelman Wim Ver- poorte zich Everstein nog als „een matige ploeg." Maar ook tegen tegenstanders als Everstein zal Hoek bij de les moeten blijven, meent Verpoor- te, voor wie de eerste nederlaag van het seizoen overigens nog geen reden vormt om aan de titel te twijfelen. „We staan er ook nu nog fanatastisch voor", zo zegt hij. „Alleen zullen we er voor moeten waken dat we de komen de weken nog eens in de fout gaan. Zo lang we minimaal vier punten voor blijven staan is er in principe niets aan de hand." Voor de wedstrijd tegen Ever- steien mag ervan worden uitge gaan dat Hoek in dezelfde op stelling als tegen Wilhelmina van start zal gaan. met dien ver stande dat Peter Hamelink er vanaf het begin bij is. HVV'24 HW'24 speelde zondag voor de tweede opeenvolgende maal met 2-2 gelijk, maar evenals te gen Steenbergen was ook tegen het onderaanstaande Concordia SVD eerder van een verlies- dan van een winstpunt sprake. Voor aanvaller Carlo Blommaert was de wijze waarop de Hulster ploeg van een vroege 2-0 achterstand tot 2-2 terugkwam het meest po sitieve van de wedstrijd, voor het overige overheerstè het ge voelen dat HW een kans op méér had laten liggen. „In feite hadden we moeten win nen", meent Blommaert, die er inmiddels van overtuigd is dat HVV het tweede klasserschap niet langer in eigen hand heeft maar wat dat betreft „afhanke lijk van anderen is geworden." Zondag speelt de formatie van Guust Voet thuis tegen WSC (waarvan eerder dit seizoen met 3-1 gewonnen werd) maar zoals wel vaker dit seizoen zijn er vol op problemen op het „personele vlak": Paul Seghers. Jos Hoefna gels en Angelo Verbraeken zijn allen geblesseerd en de kans is groot dat Marlon van der Goes en Harm Rietjes deze week ge schorst worden vanwege een derde boeking. AZVV Zaterdag derde klasser AZVV was zaterdag eindelijk weer eens goed voor de volle winst: uit te gen Zwaluwe werd het 1-3 voor de Axelse ploeg, die met name na de rust domineerde en toen ook via 1-0 en 1-1 wegliep naar 3- 1. Helaas voor AZVV bleek ook de concurrentie tot puntenwinst in staat, hetgeen middenvelder Jacco Koekkoek eerder deze week deed verzuchten „dat de onderlinge krachtsverschillen zo gering zijn, dat we nog lang niet uit de zorgen zijn." Koekkoek is er daarom ook van overtuigd dat AZW morgen (za terdag) de thuiswedstrijd tegen WHS „een stugge ploeg, die de kunst verstaat om een voor sprong vast te houden") in winst moet omzetten. AZW mist voor dat duel mogelijkerwijs zijn bei de spitsen Antoine Thoen (die een derde boeking achter zijn naam heeft) en de zieke Werner Bisschop. Terneuzense Boys Evenals AZW kon ook Terneu zense Boys zaterdag bogen op een redelijke tot goed resultaat (1-1 bij WHS), zónder dat deposi tie op de ranglijst daardoor werd verbeterd. Sterker nog; de Ter- neuzenaren zakten naar de voor laatste plaats en zagen en pas sant de voorsprong op het on deraanstaande Dinteloord tot één punt teruglopen. „Het zit erin dat het tot de laat ste wedstrijd spannend blijft", meent Ko Simons dan ook. Daarbij heeft de middenvelder zo zijn bedenkingen over het ver volg van de competitie, omdat „wij wel heel erg moeilijk tot sco ren komen." Trainer Eric Burm van Morres rekent er op dat zijn speelsters ui terst gemotiveerde zijn voor de beslissende duels van de competi tie. foto Camile Sehelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 44