Succes SSV'65 verbaast trainer Swartjes geniet van Brabants fanatisme Topruiters aan de start in Vlissingen T enniscompetitie dames Ter neuzen Douglas dronken achter het stuur sport 42 Jos van Belzen heeft baat bij voetbalverleden Danny Magito moet Tammer bedwingen Hattrick Luc Felix niet voldoende voor winst ZATERDAG 15 FEBRUARI 1992 van onze verslaggever Bart Kieft GOES - De 33-jai'ige Jos van Belzen is aan zijn eerste seizoen als voetbaltrainer bezig en doet dat niet zonder succes. De in Ar- nemuiden geboren en getogen trainerstaat op dit moment met zijn club SSV '65 uit Goes aan kop in de vierdeklas zaterdag voetbal. De bescheiden Van Bel zen noemt geluk een belangrij ke factor in de voorspoed van zijn team. Niet favoriet Veere maar SSV '65 staat vier punten 'los'. Iets wat Van Belzen in ho ge mate verbaast: „Voor mij is het nog steeds onbegrijpelijk dat Veere niet bovenaan staat." Jos van Belzen maakte naam als voetballer van Arnemuiden. Hij won met die club in 1980 de KNVB-beker voor amateurs en werd door zijn goede spel regel matig gekozen voor het Zeeuwse amateurteam. Vier jaar terug stopte hij abrupt bij de club uit het vissersdorp om zijn geluk te beproeven bij SSV in Goes. Zijn werk bij de Nederlandse spoor wegen, waar Van Belzen treinen rangeert, maakte een verhuizing naar Goes noodzakelijk. Na twee seizoenen als speler van SSV en een jaartje 'snuffelen' in het Zeeuwse voetbal werd hij met ingang van dit seizoen trai ner van het eerste team van SSV. „Het was wel wennen" zegt hij nu, „maar ik geloof datik wel feeling voor het trainersvak heb." Discutabel Van Belzen denkt dat het een voordeel is dat hij vroeger op ni veau heeft gevoetbald. De voet baller Jos van Belzen (hij noemt zichzelf een afgekeurde spits die rechtsback werd) vroeg zich soms vol twijfel af of de trainer een juiste beslissing nam. Van Belzen: „Met name beslissingen van trainers zonder voetbalver leden vond ik nogal eens discu tabel. Vaak miste ik de juiste wissel op het goede moment. Ook de posities van spelers in het veld vond ik niet altijd lo gisch. Ik denk dat een oud-voet baller de juiste positie van spe lers en het ingrijpen op het goe de ogenblik beter aanvoelt." Hij lijkt het gelijk aan zijn zijde te hebben want Jos van Belzen is succesvol als trainer. SSV'65 staat na veertien wedstrijden spelen vier punten voor op de nummer twee Veere. Volgens de debuterende trainer is de goede sfeer binnen de ploeg een be langrijke pijler waarop het suc ces rust. Nog belangrijker acht hij de factor geluk. Volgens hem hielp dat geluk met name een handje in het duel tegen concur rent Veere. „We werden die wed strijd finaal weggespeeld, raak ten geen bal, maar wonnen uit eindelijk toch met 1-0." Van Bel zen beseft echter dat geluk ook af te dwingen is. „Ja. ik denk toch dat we goed bezig zijn. Heel belangrijk is dat er bij SSV weer over voetbal gepraat wordt. Ik heb ervoor gezorgd dat de kanti ne na de training open is. De meeste jongens blijven nu han gen na het trainen. Zo schep je een band en gaan spelers voor el kaar door het vuur." Handhaven Van Belzen vraagt zich af of zijn team zich bij promotie kan handhaven in de derde klas. Een belangrijke voorwaarde is vol gens hem dat zijn selectie met twee volwaardige eerste-elftal spelers wordt uitgebreid. De rea lisatie van die uitbreiding ziet hij niet zonder meer zitten, „SSV is een club die niet betaalt. Dat is voor veel goede spelers na tuurlijk minder aantrekkelijk. We zullen het met eigen midde len moeten doen. Bij Veere is dat anders. Die club heeft echt een uitstekend eerste elftal, prima spelers. Waarom ze niet boven aan staan? Misschien omdat zij favoriet voor de titel waren en dus moeten winnen. Voor ons is een kampioenschap gewoon lek ker meegenomen." Het succes van SSV '65 is ook niet ongemerkt aan het bestuur van die club voorbijgegaan. Af gelopen vrijdag werd die waar dering getoond door Van Belzen een nieuw éénjarig contract aan te bieden. De oud-Arnemuide- naar accepteerde het aanbod. „Voor aanvang van het seizoen was het voor zowel het bestuur als voor mij een gok. Ik had geen ervaring en we wisten niet hoe het uit zou pakken. Inmiddels ben ik er van overtuigd dat ik verder wil in het trainersvak. Binnenkort begin ik aan de cur sus tot oefenmeester 2. Met dat diploma kan ik een derde of vier deklasser trainen." Ondanks het succes bij SSV geeft Van Belzen schoorvoetend toe af en toe heimwee te hebben naar zijn oude duppie Arnemui den. „Daar ben ik toch geboren, getogen en gevormd als voetbal ler. Bij die club heerst ook een unieke kritische dorpssfeer, iets dat ik prachtig vind. Voorlopig sta ik nog aan het begin van mijn trainerscarrière dus Jos van Bel zen als trainer bij Arnemuiden is nog ver weg. Ik richt me voorlo pig nog op SSV en de mogelijke promotie. Waarom Veere geen kampioen wordt? Als SSV net zoveel pech krijgt als we geluk hebben gehad kan de titel best naar Veere gaan." van onze paardesportmedewerker VLISSINGEN - In manege De Scheldestad in Vlissin gen wordt vandaag (zaterdag) de competitie om de Leeuwen springtrofee voortgezet. Een competitie die nu al voor de zesde keer door de Vlissingse ruiterver- eniging Scheldestad wordt georganiseerd en waar de organisatoren zich ook nu weer in een bijzonder ster ke bezetting mogen verheugen. Want hoewel in de eerste wedstrijd al een schifting heeft plaats gevon den komen er toch nog zevenentwintig combinaties met een blanco strafblad in de ring. Onder deze nulfouters bevinden zich de Zeeuwse top pers Sandy den Exter, met- haar acht-jarige merrie Ca- dermie waarmee ze de provinciale titel in de wacht sleepte. Cees Jan van der Graaf met Cokette en Camil B en Rob Terborg met Blitz en Diaterma onder het zadel. Maar ook van buiten de provincie bestaat veel belang stelling voor deze wedstrijdenreeks en daaronder be vinden zich een aantal kleppers die eveneens de rang lijst aanvoeren. Wat te denken van de internationaal Tanja Kommers-van Malsen met de beloftevolle vier voeter. Europa, uit het Brabantse Hoogerheide. Maar ook Kommers provinciegenote, de ex-jeugdinterna- tional Joyce Noppen, behoort met Insuleon Dancer, Insulcon Next Generation en Al Capone nog tot de kanshebbers met stip. Tot de outsiders die voor een verrassing kunnen zor gen moet zeker Saskia van Munster worden gerekend. De Vlissingse verdedigt met Eran de wisseltrofee. Madr ook Danielle Erasmus met Butterfly, Karin de Schepper met Carina, Jolanda Klaasse met Cartou che en de winnaar van de Gouden Mossel tijdens In- door Zeeland, Han Wattel met Cyriel, mogen zeker niet uit het oog worden verloren. am Cindy Jobse is versterking voor Brabantse volleybalploeg van onze verslaggeefster Edith Ramakers KOUDEKERKE - Getalenteer de sportmensen en gedreven trainers zoeken nogal eens naar succes buiten Zeeland. In een gebied waar de spoeling dun is, valt het niet mee om hogerop te komen. Moeizaam worden me destanders gevonden, die een vergelijkbare prestatieve in stelling hebben. Dat geldt met name bij de Zeeuwse teamspor ten. Volleybalster Cindy Jobse weifelde daarom drie jaar gele den geen moment toen ze de kans kreeg het Goese Mytilus te verruilen voor de Roosendaalse eerstedivisionist Symmachia. Aan het begin van dit seizoen kreeg de Middelburgse Cindy Jobse gezelschap van een pro- vinciegenoot. Hennie Swartjes uit Biggekerke werd trainer van Symmachia, dat sinds twee dagen een andere naamsponsor heeft: Leto direct print/Symma- chia. Swartjes was drie jaar trainer van het eerste damesteam van het Middelburgse Dynamo'70. Vorig seizoen speelde hij in het eerste herenteam en assisteerde hij Jos Westerweele. de trainer van de eerste herenselectie van Dynamo. „In dezelfde week kreeg ik van Dynamo en Sym machia een aanbieding. Ik had de verzekering hoofdstopper van heren 1 te worden en ik kreeg de kans om trainer van Symmachia te worden. Ik stond voor een moeilijke keuze." Fanatisme Maar toen Swartjes de Roosen daalse ploeg in actie had gezien, was zijn beslissing niet moelijk meer. „Ik vind dat er in Zeeland vaak gezapig wordt gespeeld. Het moet vooral gezellig zijn. Als de zus van een speelster jarig is, dan wordt de training overgesla gen. Ik merkte direct dat er in Brabant met veel meer fanatis me wordt gesport." Die indruk is alleen maar sterker geworden in de acht maanden dat Swartjes (44) trainer is van Leto' direct print/Symmachia. „In Zeeland lopen zonder meer getalenteerde sporters rond. Ik train elke vrijdag ook de talen ten van Dynamo'70. Maar vaak is het zo dat toppers zijn aange sloten bij teveel verschillende verenigingen. Dan vind je heel moeilijk een gelijkgestemde groep." De kans is dus groot dat alle prestatiegerichte (volleybal- )trainers in Zeeland te weinig te rugkrijgen voor hun inzet en spoorslags vertrekken naar bij voorbeeld Brabant. „Als een trainer het er voor over heeft om drie keer per week 200 kilometer te rijden, dan wel: Voor mij is af stand in elk geval geen belem mering. Ik vond daar een heel gemotiveerde groep, waaruit ik energie haal. Tijdens trainingen zwepen de meiden elkaar op. Er wordt geknokt voor elke bal. Dat gaat met veel geschreeuw gepaard. In Zeeland is het stil, nogal lauw." Cindy Jobse (25) denkt dat dat laatste wellicht ook te maken heeft met het feit dat Symma chia op een hoger niveau speelt. Maar Swartjes ontkent dat. „Dan zou het dus stil zijn tijdens een training van ons tweede team. Dat is dus niet het geval. Misschien zit die spirit voor een deel in de club Symmachia. Maar ik heb sterk het vermoe den dat dat enthousiasme hoort COLUMBUS (DPA) - De bokser James „Buster" Douglas is vrijdag in Columbus, Ohio, opgepakt vanwege het rijden onder invloed. De voormalige wereldkampioen bij de profs in het zwaargewicht vluchtte voor een controle van de poli tie. Na een achtervolging van anderhalve kilometer werd hij aangehouden. Douglas, die drie passagiers vervoerde, had niet alleen te veel alcohol in het bloed. Hij reed te hard en kon geen rijbe wijs laten zien. Met Douglas komt binnen korte tijd een tweede topbokser in opspraak. Begin deze week werd Mike Tyson schuldig bevon den aan verkrachting van een deelneemster aan een schoon heidswedstrijd. Douglas nam twee jaar geleden de wereldti tel over van Tyson door hem zijn eerste en enige nederlaag toe te brengen. ..Buster" verloor titel in het daarop volgende gevecht aan Evander Holvfield. bij de Brabantse sportmentali- teit." Hennie Swartjes, die in het bezit is van het trainersdiploma B. had in het begin van het seizoen al snel in de gaten dat hij het spelniveau van de Roosendaalse ploeg kon verbeteren. Dat was niet zo verwonderlijk omdat Symmachia net een slecht sei zoen achter de rug had. Vorig jaar haakte in februari, toen het seizoen nog draaide, de toenma lige trainer plotseling af. Daarna kwamen en gingen meerdere trainers. „De ene keer hoorden we dat-we zo moesten spelen en een andere keer werd die speel wijze weer helemaal afgekeurd. We wisten niet meer waar we aan toe waren. We draaiden slecht en eindigden laag", herinnert Cin dy Jobse zich. F.enheid Swartjes begon daarom zo snel mogelijk te werken aan de een heid binnen het team. „Hij gal ons duidelijkheid. Maar ik had helaas eind vorig seizoen een hardnekkige schouderblessure opgelopen, waarvan ik pas sinds een paar maanden ben verlost. In de tussentijd heb ik, wel met weemoed, alle trainingen en wedstrijden vanaf de bank ge volgd. Het voordeel daarvan was dat ik me snel weer in het eerste team heb gewerkt", zegt Jobse. „En zo gemakkelijk was dat niet, want de concurrehtie is groot", reageert Swartjes. „Maar Cindy heeft de juiste instelling. Ze heeft geknokt en nu speelt ze weer heel veel. Trouwens. Cindy heeft al bewezen boordevol spor tieve ambities te zitten door te spelen bij een Brabantse ploeg." Eredivisie Met Cindy Jobse als buitenaan- valsters draait Symmachia dit seizoen bij de bovenste vier mee. De kampioen van de eerste divi sie B speelt een promotiewed strijd tegen de kampioen van de eerste divisie A. „De winnaar speelt om promotie naar de ere divisie tegen de nummer 10 van de eredivisie. Ze willen dit jaar de eredivisie terugbrengen van 12 naar 10 teams. Normaal speelt de nummer 2 van de eer ste divisie nog een promotie wedstrijd, maar dit jaar niet. Kampioen kunnen we niet wor den. want VCH uit Heerlen staat ver los. Volgend jaar zijn er nieu we kansen. Maar omdat er twee speelsters stoppen, zal ik aan vulling nodig hebben willen we mee kunnen doen voor het kam pioenschap". weet Swartjes, Symmachia kijkt niet alleen in Brabant rond om het aangekon digde vertrek van twee speel sters op te vangen. „We hebben bijvoorbeeld Jose de Wilde van Cindv Jobse en Hennie Swartjes: het Zeeuwse duo van Symmachia. foto Lex de Meester Morres Hulst benaderd. Zij heeft geweigerd, omdat het wel lekker draait bij Morres. Er zijn ér niet veel die echt de stap durven ma ken. Ook moet het te regelen zijn met je werk. Cindy is politie agente en kan soms diensten rui len om zich vrij te maken voor het volleyballen." Marja Reunis. die vroeger voor Morres uitkwam, is één van de twee speelsters van Symmachia die stopt, „Marja is zwanger ge worden", zegt Swartjes. Marja en haar man Ronald Reunis. die momenteel bij Super in Roosen daal speelt, zijn het Zeeuwse vol leyballen jaren geleden ont groeid. Net als Michel en Jolijn Everaert, twee ex-Morres leden die bij de Bredase eredivisionist Brevok spelen. Ook Rini Bou- tens, eens uitkomend voor het Goese Mytilus, maakt nu furore bij Rentokil. „Misschien zijn er nog meer Zeeuwse spelers die in het land op hoog niveau uitkomen. Ik vind dat logisch als je getalen teerd bent en als volleybal een groot deel van je leven bete kent". meent Swartjes, die in Brabant toch niet op onbekend terrein terechtkwam. Strandtoernooi Hij is de organisator achter het 3 tegen 3-st.randtoernooi dat vorig jaar voor de eerste maal op het strand bij Zoutelande werd ge houden. „En half Brabant is dan in Zeeland op vakantie", zegt hij gekscherend. „Mijn contacten heb ik. Vorig jaar deden 70 teams mee en was het een groot succes. Vandaar dat het dit jaar op 22 augustus weer wordt ge houden." Voor het onbekende avontuur heeft Swartjes dan ook geen mo ment gevreesd. „Even dacht ik wel dat het team verzadigd zou zijn door de successen van de laatste jaren. Maar dat was geenszins het geval. Het kneden tot een hecht team is nog niet tot 100 procent uitgekristalliseerd. Symmachia kan nog groeien." van onze verslaggever VLISSINGEN - VCV Zee land-verdediger Danny Ma gito krijgt vanavond (zater- dag) in de thuiswedstrijd te gen Excelsior (aanvang 19.30 uur) de zware taak om Erik Tammer uit te schake len. Tammer is topscorer van het betaalde voetbal met 28 doelpunten en werd afgelopen maandag door zijn collega-voetballers ge kozen tot voetballer van het jaar in de eerste divisie. VCV Zeeland-trainer Bert Pentury denkt dat Magito die taak wel aan kan. „Dan ny Magito heeft in de vorige wedstrijden ook spitsen als Piet Keur (Haarlem) en Cees Lok (NEC) uitgeschakeld", verklaart Pentury. Wanneer Magito slaagt in zijn taak dan lijkt het groot ste Rotterdamse gevaar ge weken, omdat Tammer tot- nutoe maar liefst de helft van de productie van Excel sior voor zijn rekening heeft genomen. Pentury heeft in ieder geval veel moed op een goede afloop. „Ik hoop dat we de stijgende lijn van de laatste weken kunnen vast houden. In de laatste wed strijd tegen Haarlem waren we in staat om eén helft goed te voetballen. We proberen om daar nu een hele wed strijd van te maken," Pentury kan. geen beroep doen op verdediger Adrie Belfroid en middenvelder Jos Kaijser die beiden één duel geschorst zijn. Voor de rest kan Pentury rekenen op een volledig fitte selectie omdat Huub Stokmans en Carlo van Tour inmiddels hersteld zijn van hun blessu res. Pahlke De tuchtcommissie van de KNVB heeft Emmen-speler Jens Pahlke voor vijf duels geschorst. De Duitser kreeg tijdens de wedstrijd tegen Den Bosch op 8 februari de rode kaart vanwege het trap pen van een tegenstander. De schorsing is inclusief de omzetting van een voor waardelijke straf van een duel in een onvoorwaardelij- ke. Ploeggenoot Volkerink moet een wedstrijd toekij ken na zijn derde gele kaart. De andere geschorsten voor één duel: Herman Verrips (FC Utrecht). Adrie Belfroid (VCV Zeeland). van onze medewerker TERNEUZEN - In de damesten- niscompetitie in het Racketcen trum behaalde het team Kave laars een 4-0 overwinning op De Smit. Een ruime winst, die ech ter enigszins geflatteerd is gelet op de uitslagen van de partijen. Adelein Taalman en Ria Kave laars bleven met 11-10 maar net aan de winnende hand. Ook Ina Witte en Annie Pieters wonnen met hetzelfde minieme verschil van Joke de Smit en Elly Steen bakker. In de mixedcompetitie werd een dubbelprogramma afgewerkt. Glas Sas was kansloos tegen het sterke ISM I, maar behaalde een verrassende 6-2 winst op De Zeeuw. Ook S JB kwam met wis selend succes op de baan. Van Fourisol werd met 2-6 verloren, maar tegen Marine Service werd met dezelfde cijfers de winst bin nengehaald. Uitslagen. Dames. Poule 1: Van Doe selaar-Geuze 2-2; Racket Jack-Tim merman 4-0. Poule 2: Van Driel-Four- ly Love 2-2; Leeuw-Van Riet 0-4. Pou le 3: Van Buren-Sabina 2-2: Dooms- Konig 0-4. Poule 4: Dees-Loonstijn 1- 3; Van der Zeijst-Everts 0-4. Poule 5: Bommelijn-Vinke 2-2; Kavelaars-De Smit 4-0. Heren. Poule 1: Veraart- Bleijenberg 0-6. Poule 2: Vedder- Geuze 6-0. Poule 3: De Braai-Van Amersfoort 4-2. Poule 4: Heije-Roth 6-0; Stoffels-Pieters 4-2. Poule 5: Lou- weret-Van der Zeijst 1-5; Balzereit- Kool 3-3. Poule 6: Bae-Aarts 6-0; Van der Laan-Klopmeijer 2-4. Poule 7: Deij-Michielsen 6-0 Poule 8: Va Doeselaar-Nagelkerke 2-4 Poule S Leeuw-Jurry 4-2. Mixed. Poule 1 ISM I-Glas Sas 7-1; De Zeeuw-Gis Sas 2-6, Marine Service-SJB 2-6: Foj risol-SJB 6-2. Poule 2: Van Wijt Broomchemie 3-5; Match Point-ISt II 6-2; Broomchemie-Racketcei trum 2-6; Van Bunderen-Matclipoln 2-6. Cadzand In de damescompetitie in di Cadzandse sporthal pakten L lian Heijens en Maddie Verduyi flink uit door Netty de Winters Janny Hamelink met 12-2 volko men kansloos te laten. De Bres siaanse combinatie Ellen di Winde/Rianne van Wanrooi boekte een 8-5 overwinning oji het Cadzandse duo Annie Mate lis/Rie du Maillie. Uitslagen. Poule A: Verleye® Craemer-Veerman/De Wolf 11-i Henry/Schouppe-Provoosf Catsburg 8-9. Poule C: Smith Pleijte-Van Waes/Bouman 8-9 Poule D: De Winter/HameM- Heijens/Verduyn 2-12; Mabelis Du Maillie-De Winde/Van War.- rooy 5-8. Poule E: De Waard/Vat Wely-Krijnen?Kuypers 12-8 Poule F: d'Hont/Van Dongen Deleersnyder/Meert 13-4. Poule G: Tan/De Kant-Doornebos Jansen van Rosendaal 6-12. Pou le H: Du Fosse/Malcorps-Vinkf Janssen 8-8. Poule I: Polder man/Smits-Verheul/Bartelse 11-7; Kools/Dees-Lensen/Heiji dens 10-3. van onze medewerker SAS VAN GENT - De strijd om het kampioenschap van de eer ste klas D zaalvoetbal regio Zeeuwsch-Vlaanderen lijkt zich toe te gaan spitsen tussen de teams van Racing White en Cambrinus. In de sporthal De Vlaanderen van Sas van Gent verspeelde Racing White overi gens een kostbaar punt (3-3) aan Broodje Ben/De Ridder 3. Luc Félix scoorde weliswaar een hattrick voor Racing White, maar de Terneuzenaren kwa men via treffers van Michel Hulsman (2) en Freek Boele op gelijke hoogte: 3-3. Cambrinus profiteerde van de halve misstap van de Sasse ploeg. De Axelse leider gaf Het Bonte Hert 3 geen schijn van kans (6-3). Evenals vorige week had Hans Bakker met vier doel punten een belangrijk aandeel in de overwinning. Frans Wolfert en Cees Zaman completeerden het halve dozijn doelpunten. Onderaan neemt de spanning toe. De Vlaanderen liet zich ver rassen ('2-1door Witte-Bous- sen-De Bruin en Philippine won met 4-1 het degradatieduel te gen Dow. Ook Le Feber deed goede zaken (7-3 winst) tegen AZWZ. Dow-Philippinc 1-4 (0-2) - Enrico Pastor voor Dow. Tonnïe Goossens (2), Olaf en Michel Cornells voor Phi lippine. Witte-Boussen-De Bruin-De Vlaan deren 2-1 (1-1) - Cees de Ruijsscher (2) voor Witte-Boussen-De Bruin. Capy van Kou teren voor De Vlaanderen. Le Feber -AZWZ 7-3 - Alex de Meijer (3), Hans Zegers, Mario Betrams (2), Jaap de Pooter voor Le Feber. Cor Pijpehnk (2), Ronnie 't, Gilde voor AZWZ. De stand in de regio eerste klas D: 1 Zeeland Sport- RIA vervroegd VLISSINGEN - De voetbalwed strijd Zeeland Sport - RIA West- dorpe, die zondag om 14.30 uur zou worden gespeeld op het sportpark Baskensburg in Vlis singen is een half uur vervroegd. Het competitieduel in de eerste klas afdeling begint nu om 14.00 uur. Cambrinus 15-21 (43-34). 2 Raclri White 14-19 (69-48), 3 Maas Alto 14-16 (50-39), 4 De Vlaanderen 15-ii (49-48), 5 Broodje Ben?De Ridder! 15-15 (44-45). 6 Het Bonte Hert 31411 (49-44), 7 AZWZ 14-13 (41-42). 8 Le Fe ber 15-13 (50-53), 9 Philippine 14 (32-40), 10 Witte-Boussen-De Brut 15-12(47-66), 11 Dow 15-10 25-43) Trainingsrit Middelkamp VLISSINGEN - De wielervereni ging Theo Middelkamp houdt morgen (zondag) een trainings wedstrijd voor alle categorien in Kruiningen. Vanaf 10.00 uur kan worden ingeschreven bij cam ping Den Inkel, de start is om 10.30 uur. Rugbyduel Oemoemenoe uitgesteld MIDDELBURG - De bekerwed strijd tussen de rugbyplocg® van Oemoemenoe en HRC. morgen (zondag) in Middelbur? zou worden gespeeld, is uitge steld. HRC uit Den Haag heen daarop aangedrongen, omdat de ploeg maar liefst fier spelers^ voor het nationale team uitko men, moet missen. De beker wedstrijd wordt nu waarschijn lijk op woensdag 4 maart alge- werkt. Oefenvoetbal MIDDELBURG (B) - In een fenduel met het Belgische Min delburg behaalde afdeling tweede klasser Schoondijke®® 3-2 (uit-)overwinning. De Zeeuws-Vlamingen leidden bi de rust al met 2-1. Middelbuh had over het algemeen hel^?. van het spel, maar schoont®!, benutte zijn kansen koelbloc®^ ger en won daarom niet onu diend. Michel Pijcke '0"1)enj?r de Smit (0-2) scoorden v Schoondijke vóór en Edwin UU.UUUUijBV. -- jf. Huijben (1-3) na de rust. i*' gendoelpunten kwamen n naam van Geert van Cal# Jan de Craene. Jos van Belzen: „Voor mij is het nog steeds onbegrijpelijk dat Veere niet bovenaan staat. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 56