Verkerke heeft alle hoop verloren Gregory Lede droomt van sprong over 7.95m Fusie met Noord-Brabant wordt toch doorgedrukt Beschuldigingen Krabbe sterker FC Den Haag zet trainers aan de kant S< Weinig verrassingen in tenniscompetitie Koploper zaalvoetbal moet stap terugdoen HVSV-dames bedreigd met leegloop Carina Roelofs kondigt vertrek aan M WÊRtiÊÊÊÊ Oud-atleet Sporting Walcheren bij AAC nog beginneling" van onze verslaggever TKRNEl'ZKN - Zijn ploeg had zich er al bij neergelegd, maar Jan Verkerke wilde er nog niet aan. Pas toen de eerste dames- liandhalplocg van HVSV drie weken geleden in Terneuzen met 1-11) verloor van Olympia'72. besefte trainer Jan Verkerke dat de degradatie uit de tweede divisie onafwend baar was. De strijdbaarheid van Verkerke heeft plaats ge maakt voor doffe berusting. „Ik heb altijd volgehouden dat er nog wat te redden was, terwijl de rest van de ploeg dal al lang niet meer zag zitten. Maar ook ik weet nu dat er een wonder moet gebeuren willen we niet degraderen", begrijpt Jan Ver kerke. De dames van HVSV nemen met nog vijf wedstrijden voor de boeg een uitzichtloze laatste plaats in op de ranglijst met drie schamele puntjes. De ploeg moet minstens zes punten ver overen om de degradatie te ont lopen Verkerke weet dat dat een onmogelijke opgave is voor zijn damesploeg. Toch zegt de 35-ja- rige Zeeuwse-Vlaming daar niet gebukt onder te gaan. ..Ach, het is maar hoe je aan de competitie begint. Wij wisten van tevoren dat we het ontzettend moeilijk zouden krijgen, omdat er vier speelsters (Nicole Boussen, Ank <ie Bakker. Astrid Dees en Elma Meyeri gestopt waren. We hoop ten alleen maar dat we ons zou den handhaven. Dus de degra datie valt ons niet echt koud op het dak." Die mening wordt gedeeld door de speelsters Carina Roelofs en Nancy Schellekens. ..Behalve het stoppen van vier speelsters, kregen we ook te maken met ve le blessures. Joan Risseeuw brak haar pols. Winanda de Smet verrekte haar enkelban den en Marian de Brouwer DO.NDERDAG 19.30-20.0D BRT I: Sport 20.00-21.00 Super: Prime Sport. 21.30-22.00 BRT 2: Sport. 22.30-22.55 BRT 1: Sport. 23.25-00.15 RTl. 4 Match: Barend en Van Dorp móest stoppen vanwege een knieblessure. Onze basis was te smal om dat op te vangen", al dus keepster Carina Roelofs. ..Het is jammer dat het zo gelo pen is. De ploeg heeft, zich allang bij de degradatie neergelegd verklaart Nancy Schellekens. Geen uitzondering De dames van HVSV zijn met hun prestaties geen uitzonde ring in het Zeeuwse handbal. In tegendeel. terwijl de heren van het Zierikzeese Delta Sport mo menteel triomfen vieren in de eerste divisie, zit de rest van de Zeeuwse ploegen in de landelij ke competitie nadrukkelijk in het slop. De dames van HVSV en Olympus vechten tegen de de gradatie. terwijl ook de heren- ploegen van EMM. Olympus en HVSV terug zijn te vinden in de onderste helft van de competi ties. Alleen de eerste dames- ploeg van EMM staat redelijk geklasseerd in de middenmoot van de tweede divisie, terwijl het tweede team van de Middel burgse dames zich waarschijn lijk ook wel zal handhaven in de derde divisie. Al met al een negatieve balans en dat verwondert Jan Verkerke nauwelijks. ..Ik heb driejaar ge leden al geroepen dat het over vijfjaar gedaan zal zijn met het Zeeuwse handbal. Ik vrees dat ik nog gelijk begin te krijgen ook." Het is bekend dat de belangstel ling voor de handbalsport in Ne derland afneemt. Het lijkt er echter op dat vooral Zeeland wat dat betreft voorop loopt in Nederland, vindt Jan Verkerke die als competitieleider van de afdelingsbestuurder wel enig recht van spreken heeft. „We kunnen hier nauwelijks een jeugdcompetitie op poten zet ten. De Zeeuwse damesjunioren- competitie telt vijf ploegen, en daarbij zit dan zelfs nog een ad- spirantenploegje. Die ploegen komen elkaar vier tegen in het seizoen, dus dan raakt de jeugd daar al snel op uitgekeken." Funest ..Het is funest voor ons geweest dat de afdeling Brabant heeft ge weigerd om mee te doen aan de jeugdcompetitie. Voor mij een onbegrijpelijke en foute beslis sing. omdat ik zeker weet dat sommige Brabantse clubs er an ders over denken dan het eigen afdelingsbestuur." Toch is Verkerke wel zo reeel om niet alleen de afdeling Brabant de schuld te geven ..De jeugd heeft geen hart meer voor het handbal. Als ik naar HVSV kijk. dan kan ik alleen maar vaststel len dat die junioren een schop onder de kont nodig hebben. Ze zijn totaal niet prestatief bezig en haken bij het minste of ge ringste af. Een aantal.jaren gele den hadden we bijvoorbeeld nog tien jongens bij de herenjunio ren. Daar speelt er uiteindelijk nog maar een van in het tweede herenteam. De rest is gestopt Wat de toekomst zal brengen is nog uiterst onzeker. Het is na melijk niet denkbeeldig dat HVSV volgend seizoen nog maar één damesteam zal hebben, om dat de huidige selectie bedreigd wordt met een leegloop. Dit sei zoen heeft Jan Verkerke nog een beroep kunnen doen op Ank de Bakker en Nicole Boussen. Bei de speelsters waren eigenlijk ge stopt maar waren bereid om zo nu en dan in te springen wan neer Verkerke geen ploeg op de been kon brengen. Volgend sei zoen zullen die routiniers zeker niet meer beschikbaar zijn en verder is het nu al zeker dat twee speelsters de club gaan verlaten: Nancy Schellekens en Carina Roelofs. Carina Roelofs, dit seizoen stee vast de grote uitblinker in het doel van de HVSV-dames, voelt er namelijk niets voor om in de derde divisie te gaan keepen met een ploeg die misschien overwe gend uit junioren zal bestaan. „Ik wil zo hoog mogelijk blijven spelen EMM Dat is een moge lijkheid. maar het best zo zijn dat ik naar België ga. Ik weet het eigenlijk nog niet." Verkerke: Nancy Schellekens heeft heimwee en gaat weer te rug naar Limburg. En ik heb in de kleedkamer al gehoord dat een aantal speelsters wil stop pen. Want als de één stopt, dan wil de ander plotseling ook niet meer", zegt Jan Verkerke. die ei genlijk niet goed weet wat hij er aan moet doen. omdat zijn eigen toekomst bij HVSV ook nog on zeker is. „Ik héb in januari al ge vraagd aan het bestuur wat ze van plan zijn met me. maar ik heb nog steeds geen antwoord gehad. In zo n situatie vind ik het moeilijk om me met het vol gend seizoen te bemoeien. Ik heb in elk geval wel gezegd dat ik alleen blijf wanneer er twee damesploegen behouden blij ven. Het lijkt me het beste dat we na de competitie met zijn al len rond de tafel gaan zitten en kijken wat iedereen gaat doen Jan Verkerke: dé junioren hebben een schop onder de kont nodig. vï-Vs.. foto Camile Schelstraete TERNEUZEN - Anlop van de Poel. vice voor zitter van het handbalverbond afdeling Zee land en voorzitter van HVSV uit Terneuzen. weet vrijwel zeker dat de afdeling Zeeland en volgend seizoen zal samenwerken met de af deling Noord-Brabant. „Het afdelingsbestuur van Brabant beeft het vorige keer tegenge houden, maar dat lukt ze niet nog een keer. Het is een ontw ikkeling die niet te stuiten is", weet Van de Poel. Op 25 februari zal het onderwerp van de 'fusie' ongetwijfeld aan de orde komen op de vergade ring van het. Nederlands Handbal Verbond. Van de Poel weet dat de bond de ontwikkeling niet zal tegenhouden. „Het is nu wel duidelijk dat we in Zeeland nauwelijks nog een competi tie kunnen organiseren, zowel bij de senioren als de jeugd. Ook de bond weet dat en zal daar om aansturen op een andere regio-indeling", aldus Van de Poel. die voor zijn eigen vereni ging ook nog bezig is met een andere oplossing ..Met HVSV willen we volgend seizoen Belgie in om daar aan toernooien mee te gaan doen. Je moet tenslotte altijd op twee paarden wed den." Verkerke Van de Poel kan nog niet zeggen of Verkerke volgend seizoen zal aanblijven als trainer bij HVSV. Hij laat wel doorschemeren dat wan neer er nog maar één damesploeg overblijft de kans dat Verkerke blijft als betaalde trainer vrijwel nihil is. „Als je een volkswagen hebt. schaf je geen onderdelen aan van een Rolls Royce". zegt Van de Poel. die daarbij aanhaalt dat ook de herenafdeling van HVSV met dezelf de problemen kampt en wellicht ook naar één ploeg terugmoeten. „Aan het begin van het sei zoen had HVSV 90 leden. Ik vraag me af hoe veel dat er volgend seizoen zullen zijn." van onze verslaggever Han Gommeren AMSTERDAM - Gregory Lede is pas een halfjaar weg uit Zee land. maar beeft in die periode veel nieuwe ervaringen opge daan. De Surinaamse atleet, die ruim drie jaar lang in Vlissin- gen woonachtig was. kwam voor AAC uit in de eredivisie van de competitie en de finale van de Europa Cup voor club teams in Athene. Bij die Euro pese ontmoeting veroverde Le de als A-junior een gouden me daille op het nummer hinkstap- sprong. Zaterdag en zondag tij dens de NK indoor atletiek wil de inmiddels senior geworden cx-atleet van Atletica, Dynamo en Sporting Walcheren zich me ten met 's lands beste hinkstap- en verspringers. „Mijn doel is op die disciplines aansluiting te vinden hij de Nederlandse top." De Houtrusthallen in Den Haag moeten voor Gregory Lede 119) een nieuw markeringspunt wor den in zijn atletiekloopbaan. „Ik verwacht een persoonlijk record bij het verspringen en ik streel naar een plaats bij de eerste drie op het hinkstapspringen. Dit seizoen hoop ik op de hinkstap- sprong in de buurt van de 15 me ter 50 te komen en tot 7 meter 50 op het verspringen.** Het zijn doelstellingen, waaraan hij voorlopig bij het Amsterdam se AAC. Nederlands bekendste atletiekclub. in alle rust kan werken. De meervoudig Neder lands jeugdkampioen studeert fysiotherapie aan de Hogeschool Midden-Nederland in Utrecht, maar koos in overleg met trainer Niek Knol uit Koudekerke. voor een club in Amsterdam. Bij AAC traint hij de springnummers on der leiding van Rov Sedoc. die op beide onderdelen succesvol was in de jaren zeventig. ..Roy Sedoc zocht al contact met me Italianen mogen medailles houden ALBERTVILLE - Joser Pohg en Gianfranco Martin mogen hun medailles houden. De skiërs, goed voor goud en zilver óp het onderdeel combinatie, droegen op hun kleding te grote sponsor logo's De maximaal toegestane afmeting is 50 vierkante centi meter. de reclame-uitingen bij de Italiaanse equipe waren 75 cm. Een protest van de Franse ploeg, waarvan Jean-l.uo Cretier als vierde eindigde, vond bij de organisatie geen gehoor. IOC- president Juan-Antonio Sama ranch zei dat medailles in de sport, niet van achter de verga dertafel worden verdeeld. toen ik als eerstejaars B-junior deelnam aan de Nederlandse in doorkampioenschappen. Latei- ben ik ook nog benaderd door Hellas (Utrecht) en V&LTC (Den Haag). AAC leek me de beste keuze, omdat ik in Amsterdam ging wonen en bij AAC met goe de trainingsfaciliteiten en con currentie te maken heb." Stukbijten Zo kan Lede zich stukbijten op de sprongen van nationaal re cordhouder Emiel Mellaard (8.23 meter indoor) en de hinkstap- sprongen van Arthur Lynch, bei den lid van AAC. „Met Mellaard kan ik me nog lang niet meten, maar de aanwezigheid van zo'n atleet stimuleert je natuurlijk wel. Arthur Lynch heeft een per soonlijk record van dik in de 15 meter, dus ook op de hinkstap heb ik nog wel wat. in te halen. Hij is eerste keus voor de eredivi- sieploeg van AAC, dat betekent dat ik komend seizoen vrijwel zeker voor het tweede clubteam uitkom." Het talent van Gregory Lede is niettemin onmiskenbaar. Want als A-junior heeft de donkere at leet reeds een persoonlijk record van 15.10 meter op de hinkstap- sprong gerealiseerd. Hét gebeur de september vorig jaar tijdens de Europa Cup-finale in Athene „Ik had bij de vierde poging mijn enkel licht verzwikt. Tot dat mo ment had ik een sprong gemaakt met 14 meter 62. maar direct na mij kwam een Griekse atleet. Die sprong 14 meter 82. Iedereen raadde me af nog een poging te doen. maar ik was er absoluut zeker van dat ik nog verder kon Bovendien was het de laatste wedstrijd van het seizoen en die moest voor mij geen afknapper worden, maar een hoogtepunt Dat werd het dus ook Fantas tisch. want het was «mijn eerste internationale wedstrijd sinds ik in Nederland ben. Het heeft vier weken geduurd voor die enkel weer in orde was. maar dat was dat persoonlijk record en die gouden medaille dubbel en dwars waard." Indruk De beslissing in Athene ondanks de gekwetste enkel toch op zoek te gaan naar een nieuwe grens, tekenden zijn drang naar zelf standigheid Die kwam al naar boven toen hij als junior enkele jaren in de Zeeuwse atletiek ac tief was en door interne strubbe lingen van club veranderde Hij stapte van Atletica naar Dyna mo en ging vervolgens met Niek Knol haar Sporting Walcheren, dat op dat moment in afwach ting was van de officiële erken- uing door de atletiekunie. Knol kwam met Lede in contact op een moment, dat de jeugdige sporter de atletiek de rug had toegekeerd. Afgeknapt, omdat, de prestatiegerichte Lede bij At letica en Dynamo niet vond. wat hij zocht. „Niek heeft me weer in het goede spoor gekregen. Hij kwam naar me toe en zei. dat ik bij hem terecht kon. Maar alleen op voorwaarde dat ik de draad weer serieus zou oppakken. Daar had en heb ik respectvoor, want uit zijn benadering sprak ook respect voor mij. Het is na tuurlijk geen toeval dat zoveel prestatiegerichte atleten in Zee land naar hem toe gaan. Niek is vooral mentaal voor mij heel be langrijk geweest. Technisch kon hij mij niet veel leren, maar dat heeft hij mij ook altijd voorge houden. Wat ik onder hem heb gepresteerd, was het resultaat van talent. Dat heb ik kenne lijk." Vertrouwensrelatie Dat. Lede nog altijd een vertrou wensrelatie heeft met Knol. blijkt uit het feit. dat hij onlangs contact zocht met de trainer van Sporting Walcheren, toen een knieblessure het trainingsritme onderbrak „Ik kreeg last van een zogeheten jumpersknee. Bij AAC werd erop gehamerd dat ik zo snel mogelijk weer moest springen, maar Niek adviseerde me de knie eerst tot rust te laten komen. Dat heb ik uiteindelijk gedaan, want ik wilde geen chro nische blessure oplopen. Dat ri sico loop je als je steeds op de rand van belasting en overbelas ting sport bedrijft." Lede heeft in verband met zijn sport op de Hogeschool een aan gepast lesrooster -samengesteld voor leerlingen van de zogehe ten sportklas- waardoor hij 's middags en 's avonds meer tijd heeft voor training en huiswerk. Bovendien heeft hij via AAC een sportcontract gekregen bij een fitnessclub. zodat hij gratis zijn krachttrainingen kan afwerken. „Maar het is hier echt het wal halla niet", beseft Lede. die in middels is opgenomen in de na tionale verspnngseleetie van bondscoach Peter van Wijk. te vens de trainer van Frans Maas „Je moet het. toch zelf doen Daarvoor heb ik alle vrijheid. Al kun je hier niet zo maar een trai ning spijbelen. Om de Neder landse top te bereiken zal ik nog heel wat moeten doen Ik ben hier al snel tot de ontdekking ge komen dat ik nog een beginne ling ben Ik weet nog niks. Vol gens Roy Sedoc spring ik louter op kracht. Hij zegt dat ik met. een goede techniek op hinkstap zeker zestien of zeventien meter moet kunnen springen. Ik droom ook van een sprong over 7 meter 95." BONN (DPA) - De beschuldigin gen aan het adres van de Duitse atletes Katrin Krabbe, Grit Breuer en Silke Moller worden steeds ernstiger. De voorzitter van de anti-dopingcommissie van de Duitse Sport Bond (DSB). Hans Evers, verklaarde gisteren voor het sportcomité van de Duitse Bondsdag dat een toevallige vervalsing van de urinestalcn van het trio, afgeno men tijdens een trainingskamp in Zuid-Afrika uit te sluiten is. Bij controle van de stalen bleek, dat de urinemonsters van de drie vrouwen identiek waren. Bovendien zou het volgens het Duitse persbureau SID gaan om urine van een man. Sporen van een verboden stimulerend mid del werden niet aangetroffen. Volgens de voorzitter van de Duitse Atletiek Bond <DLV>. Helmut Meyer, wijst alles er op. dat er door de atletes zelf en hun begeleiders handelingen zijn verricht, die niet acceptabel zijn. Ook zou er geknoeid zijn met de opgegeven data rond de reizen van het groepje atleten met t rai ner Thomas Springstein naar San Diego en Zuid-Afrika. Volgens de officials treft de Zuid- afrikaanse controleurs, die de dopingtests hebben afgenomen, geen enkele blaam. Tevens kwam voor het sportcomité ter sprake, dat er bij een controle in Neubrandenburg begin februari ook misverstanden waren, die de betrokken atleten en atletes doelbewust in scene hadden ge zet. Na de bijeenkomst verklaar de Evers: „De manipulatie moet in het lichaam van de atletes hebben plaats gevonden." Het sportcomité van de Bonds dag besloot, dat tal van sport bonden voorlopig nog verstoken blijven van extra financiële re geringssteun voor dit jaar. Zo komt de Atletiek Bond nog een bedrag van ruim een half mil joen gulden te kort. DEN HAAG (ANP) - liet bestuur van FC Den Haag heeft gisteren hoofdtrainer Co Adriaanse en assistent René Notten op non- actief gesteld. Jeugdtrainer Mark Wotte zal de ploeg naar het einde van de competitie lei den. Maanden geleden maakte Adriaanse al kenbaar na dit sei zoen niet langer bij FC Den Haag te willen blijven. Hij werk te vier jaar in het Zuiderpark. Hoewel de resultaten deze com petitie zeer matig zijn, wilde het bestuur dat hij en zijn assistent het seizoen afmaakten „We wil den het liefst met een gezellig avondje afscheid nemen", zei elf talleider Loek van Driel. FC Den Haag kwam de laatste weken in ernstig degradatiege- vaar, omdat scoren de aanval lers steeds moeilijker afgaat. Zondag werd. ondanks redelijk veldspel, met 0-2 van Willem II verloren. Dinsdag kwam trainer Adriaan se tot de slotsom dat doorgaan niet tot verbetering van resulta ten zou leiden. Van Driel: „Hij heelt het bestuur gevraagd een ander voor de groep te zetten. Het bestuur voelde daar eigen lijk niet voor. maar een dag later hebben de spelers het vertrou wen in de trainer opgezegd. Omdat Notten met Adriaanse een zeer hechte twee-eenheid vormde, kreeg niet hij, maar jeugdtrainer Mark Wottede op dracht het seizoen met de A-se lectie af te maken. Wotte w, ook de man met wie de ge spelers kwamen aandragen Hij boekte successen met c- jeugd van FC Den Haag. tweed in de hoofdklasse A achter Ajii Wotte trainde wekelijks tweed gen mee met de A-ploeg li Driel: „Wotte was, gegeven» omstandigheden, de beste» lossing. Een trainer van ba halen leek ons niets." iurw Iroen krfcex Eg VI «va ocen proc Schorsing van twaalf spelers DEN HAAG (ANP) - De tucht commissie van de KNVB 'neef Li twaalf spelers voor éen wed 11 strijd geschorst naar aanleidir, doei van een gele kaart. Het zijr t»P Bults en Netten iBVV/Be tde Bosch), Corstanje, Wasimanc mui Willems (Eindhoven), Bosc lEmmen). De Visser (Heeres Me' veen). Plug en Van de Zwas Mz (Telstar), Wiersma (Veendam nhe Doesburg tWageningen) en Bé froid (VCV Zeeland). 0( HOEK - In de heren- en mixed- tenniscompetitie in De Braak man is een aanvang gemaakt met de hoofdronden. Op afval- schenia zullen de teams uitma ken wie zich deze competitie winnaar mag noemen. De eerste wedstrijden leverden weinig verrassende uitslagen op. Al leen lezendieke liet het bij de mixedteams enigszins afweten en werd door een slechter game- saldo door Halieti Brugge naar de verliezersronde verwezen. TC Dow wees gedecideerd Braakman met 10-2 terug en ook Vermeire, de verrassende win naar van de tweede ronde, bleef vrij gemakkelijk overeind tegen De Paepe. Bij de heren behaalde Ron's Hairfashion een opval lend grote 11-1-zege op ZVHII In de damestenniscompetitie eindigden twee teams in de der de ronde op de gedeelde eerste plaats, 't Noordzuidkwartet ach terhaalde in de laatste wedstrijd door een 4-0-overwinning op Vij verboom koploper TS Ador. Dit team moest tegenstander Sjef een punt toestaan, waardoor de beide teams 9 punten verzamel den. Duidelijker was de eindstand in de B-poule waar Louwerse op overtuigende wijze beslag lege 1 op de eindwinst. In de herei fet competitie werd Polka Pnni poule E winnaar door met 12 *111 De Positivo's de baas te blijver; *er Wik Uitslagen: Dames. Poule A: Noon zuidkwartet-Vijverboom 4-0: 1 Ador-Sjef 3-1. Poule B: Louwers Doesburg 4-0; Nouveau-Verplanl '«o 4-0 Poule C: Witwilwit-Dnve 2 ZVH I-De Keijzer 4-0 Poule D: A Ve denburg-Verhelsl 2-2. TSV-Volh: it ders 0-4. Poule K: Runner up-P? p Paris 0-4: Tegenstanders-Nijsseuw Eindstand derde ronde. Poule Noordzuidkwartet en TS Ador 9. S 4; Vi|verboom 2 Poule B: Louw: 12, Nouveau 8; Doesburg en Verpis ke 2. Poule C: ZVH I en Drive 8: t 01$ witwit 6. De Keijzer 2 Poule I):KB: denburg 8. Verhelst 7. Volhouden TVS 3 Poule E: Petit Paris 10. Te? it standers 6. Runner Up en Nijsa Heren. Poule E: Oostburg-ZVH 12-0: Polka Print-Positivo's Poule F: TS Ador 1-TS Ador 3 3 9 Ador 2-TS Ador 4 4-8. Eindslai tweede ronde. Poule E: Polka Pr. 29; Oostburg 26. ZVH 13. Positivo's Poule F: TS Ador III 24; TS Adori 21TS Ador II18. TS Adori 9. Hooi eKi ronde A/B: Bundeltouw/PTT-Sp: ii(. ting Breskens 8-4. Braakman-C 7-5: ZVH I-Dees 9-3. Ron's Hart! hion-ZVH n 11-1 Mixed. Hoofdr de A/B: Vermeire-De Paepe 84. Boss-Longueville 7-5. Haheti Br; ge-Iezendïeke 6-6(47-38); TC F j® Braakman 10-2. Gregory Lede springt zich warm in de springbak op de atletiekaceommodatie Ookmcer van AAC in Amsterdam. foto George Verberne van onze medewerker HULST - Het zaalvoetbalteam Van der Gucht heeft zijn koppo sitie in de eerste klasse C regio Zeeuwsch-Vlaanderen moeten afstaan aan de reserves van Hel Bonte Hert. Eerder won Het Bonte Hert 2 met 6-4 de uitge speelde wedstrijd tegen Van der Gucht (dit duel werd op 11 no vember van het vorig jaar vroegtijdig gestaakt door hand tastelijkheden tegenover de scheidsrechter) en omdat de concurrent van Het Bonte Hert deze week niet in actie kwam grepen de Hulstenaren hun kans om via een 4-0-zege tegen De Pooler de leiding over te ne men. In Hulst scoorde Jurgen Verbraeken een hattrick, ter wijl Eric Neve de overige treffer voor zijn rekening nam. Ook Terneuzen behoudt na de 5-3-winst tegen Ron's Hair Fas hion nog een promotiekans. On deraan veranderde er niets, want de laagst geklasseerde teams Corn Boys (5-3 nederlaag tegen Lambert i. EK YUGO (4-3 verlies tegen 't Polderken) verza melden geen enkel punt. Broodje Ben/De Ridder 2 won vrij gemakkelijk (5-2) het duel in de middenmoot tegen het geji) vende Sporting van de Hemel Ron 's Hair Fashion-TerneuRl 3-5(1-3)- Mark Michielsen(2i> Je roen Pijpelink voor Ron s Ha. Fashion. Johnny de Lijzer Piet Thalen (twee strafscM pen) voor Terneuzen. Sporting van de Hemel-Brocfl Ben/De Ridder 2 2-5 1 -21 - Mar Colle. Cors WellemanvoorSpft ting van de Hemel. Andre Regt (2). Jaap den Engelsiw j (2). Fred Hoekstra voor Terne/ zen. Lambert Bouwbedr-Corn BojsT Iers 5-3 - Robert de Meijer. Fia® Rooij (2). Frank en Jos Lambert;) Lambert Hans Stevens. R Steijaert. Mark Maes voor Boys/Peters. 't Polderken-EK YUGO 4-3 - 1 U Winne (2). Ronnie en Enk de law g le voor 't Polderken. Adrie Jan» a Nemani. e.d. 't Polderken voor** YUGO De Mand ue siana in de eerste klas C. IJ Bonte Hert 2 15-24 <65-28«. 2 Van Guchl 14-23 (83-431. 3 Terne"^, 21 (57-37), 4 Broodje Ben De Ria« 15-17 (41-40). 5 't. Polderken la' 501. 6 De Pooter 14-15 ,41'38'- ting van de Hemel 14-12 (43' Lambert Bouwdbedr. 144 1_<«*® Roil 's Hair Fashion 14'7'o0n R' EK YUGO 15-7 (37-60). 11 Corn» 15-6(43-78) lei

Provinciale Zeeuwse Courant | 1992 | | pagina 44