Scouting wil een nieuw gebouw Speeltuin Souburg niet op Karolingische Burg QLIST Ter neuzen versiert straten container nodig Te weinig schwung in Broadway Baby W8SSEL SümvmN streek 12 Brandschade aan pand in Vlissingen onherstelbaar JAMIN ZATERDAG 28 DECEMBER 1991 van onze verslaggever VLISSINGEN - De Stichting Samenwerkende Scoutinggroe pen Vlissingen wil nieuwbouw aan de Gerbrandystraat in Vlis singen. Het huidige onderko men, waar vorige week dinsdag de vlammen (link hebben huis gehouden, is volgens stichtings voorzitter N. G. I). Peters nau welijks meer te handhaven. „We hebben een bouwkundige geraadpleegd", vertelt Peters. ..Die heeft ons verzekerd dat een ZOUTELANDE Heng el wedstrijd - De vis club De Knoraene te Zoutelande hield de twaalfde en laatste wed strijd van het seizoen op het le Zuiderstrand. De 40 deelnemers vingen vijf bovenmaatse en 42 ondermaatse vissen. Uitslag 1 Peter Westerbeke, 260 pnt; 2 Lein Dingemanse. 190; 3 Arjan de Lnage, 175; 4 Wim Lievense, 130; 5 Adrie Verhage. 125, 6 Wisse Koppe- jan (jeugd) 125; 7 Octo Turlette, 125; 8 Bram Janse. 120; 9 Frans van Sluys. 75; 10 Henk Koppejan, 50. NIEUW-NAMEN Scheldezonen - De fanfare De Scheldezonen houdt zater dag 4 januari het traditionele nieuwjaarsconcert in het ge meenschapscentrum De Kauter in Nieuw-Namen. Naast de fan fare onder leiding van Pierre van Hecke verleent het Sint Cecilia koor uit Nieuw-Namen onder lei ding van G. Pollet zijn medewer king. Gastoptredens zijn er van de sopraan Liana Francis en de basbariton Eddy Loopmans. Het concert begint om 20 uur. OOSTBURG Nieuwjaarsloop - De voet balvereniging Oostburg houdt zondag 5 januari haar nieuw jaarsloop voor recreanten en wedstrijdlopers in de omgeving van het voetbalveld van de vv Oostburg. In de kantine kan vanaf 10.30 uur worden inge schreven. De wedstrijdloop over acht kilometer begint om 11.30 uur. De recreanten vertrekken om 11.00 uur. Zij lopen maxi maal vier kilometer. vernieuwing van het volledig verwoeste dak gevolgen heeft voor de achtermuur. Die is al be hoorlijk ontzet. Als er een nieuw dak op komt. kan de muur ver der ontzet raken. Sloop is dan het enige wat overblijft. Als het aan ons ligt, komt er nieuwbouw voor in de plaats." Een delegatie van de Stichting Samenwerkende Scoutinggroe pen Vlissingen heeft maandag een gesprek met wethouder L. C. Poppe-de Looff van welzijn. De gemeente is eigenaresse van het onderkomen. Poppe-de Looff is nog niet zover als Peters, ,,'t Ligt niet zo simpel", laat zij weten. ..De kwestie is in handen van de verzekering. Die moet eerst uit zoeken voor welk bedrag schade is ontstaan en wat zal worden uitgekeerd." Noodoplossing De wethouder wil maandag in de eerste plaats praten over een noodoplossing voor de gedu peerde scoutinggroepen, de Scheldezwervers, de M. A. de Vogelkweker F. Totté wint Belgische titel SINT JANSTEEN - Vogelkwe ker Frank Totté uit Sint Jan steen heeft tijdens open natio nale kampioenschappen in Roe- selare een Belgische titel be haald. Hij werd Belgisch kam pioen met een éénjarige pop grasparkiet opaline cinemon hemelsblauw. Deze vogel totali seerde 91 punten waarbij de keurmeesters vooral de vorm, kleur, conditie en formaat waardeerden. Aan de Euro-bird-show in de ste delijke expo-hallen namen ruim 320 vogelkwekers deel uit ver schillende Europese landen. Van buiten Europa was er zelfs een deelnemer uit Venezuela. De Nederlasndse inbreng be perkte zich tot drie vogelkwe kers. Frank Totté, die voor de eerste keer aan deze show deel nam, zond twintig parkieten in. Naast de eerder genoemde Bel gische titel behaalde hij in de Europese klasse nog twee keer een gouden, drie zilveren en twee bronzen medailles. De Bel gische titel leverde de Steense vogelkweker een diploma en een rozet op. Ruytergroep en de senioren meisjes van de Golfbrekers. Die zitten dringend verlegen om ruimte. De Stichting Samenwer kende Scoutinggroepen Vlissin gen beschikt nog wel over ande re onderkomens, maar die zijn bij andere scoutinggroepen in gebruik. Stichtingsvoorzitter Peters onderschrijft dat zo snel mogelijk vervangende ruimte moet worden gevonden. „De groepen kunnen anders niet uit de voeten en dat kan leden kos ten. We kunnen niet wachten op het opknappen van de schuur of nieuwbouw. Dat duurt zeker nog een halfjaar." De scoutinggroepen hebben niet alleen ruimtegebrek. Ze zitten ook in zak en as omdat veel ma terialen. zoals zeilen van zeever kenners-bootjes en tenten, ver loren zijn gegaan. Uit een inven tarisatie is gebleken dat die schade 80.000 gulden bedraagt. „De verzekering werkt prima mee", meldt Peters. „Dat is ook nodig, want met Pinksteren be gint ons zomerseizoen weer." De brand in de boerenschuur aan de Gerbrandystraat is zoals gemeld waarschijnlijk aangesto ken. Het politie-ondérzoek heeft nog geen resultaat opgeleverd. ÉiÈÊÊ&ÊSStifflr Hü iifóËsÉ Het vorige week grotendeels door brand verwoeste onderkomen van de Vlissingse scoutinggroepen is ontmanteld. foto Lex de Meester 28 EN 29 DECEMBER 1991 CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Huisartsen: Zierikzee: vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: A.W. Audier, Noordgouwe, tel. 01112-1480. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00-11.30 uur. Schouwen-Westhoek/Brou- wershaven: vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: G. van Beek-Verbeek en J. Ph. P. Stenger, Burghseweg 54, Haamstede, tel. 01115-1861 Spreekuur voor spoedgevallen van 11.30-12.00 uur en van 16.30- 17.00 uur. Bruinisse, Oosterland en Nieu- werkerk: vrij. 18.00 - ma. 08.00 uur: A, Dorrestein, Dorpsweg 5, Bruinisse. tel. 01113-1280. Tandartsen: Spreekuren voor spoedgevallen za. en zon. 16.30-17.30 uur. M. F. de Booij. Oudehaven 51, Zierik zee, tel. 01110-12693. Gemeente zoekt andere lokatie De nieuwe ornamenten geven het Terneuzense centrum een fraai aanzicht. foto Camile Schelstraete van onze verslaggever OOST-SOUBURG - In Oost- Souburg komt een speeltuin, maar in elk geval niet op de Ka rolingische Burg, het cultuur historisch monument in het hartje van het dorp. De Vlis singse wethouder L. C. Poppe- de Looff van welzijn wijst de Karolingische Burg als lokatie resoluut van de hand. Andere lokaties, waaronder de Lekvij- ver, zijn in onderzoek bij de ge meente. In de gemeente Vlissingen zijn vijf speeltuinen, met een binnen- accommodatie en een speeltuin wachter. Kinderen kunnen er onder toezicht spelen. De ge meente subsidieert de speeltuin- van onze verslaggever TERNEUZEN - De middenstand in de Noord straat en directe omgeving in Terneuzen heeft een kleine ton geïnvesteerd in verfraaiing van het stadscentrum. Vorige week is begonnen met het aanbrengen van ornamenten, die de winkelstra ten een fraaier aanzien moeten geven. Er zit ook feestverlichting in. Voorzitter W. H. Broekhuysen van de stichting Centrumpromenade (hij neemt binnenkort af scheid): „Het is jammer dat niet alle veertig orna menten nog voor de feestdagen konden worden aangebracht, maar ik ben al blij dat we begonnen zijn. Problemen met de levering zorgden voor ver traging. Jammer, maar geen reden om in paniek te raken." Twee jaar geleden besloten de middenstanders in het stadscentrum een advieseur in de arm te ne men om plannen te ontwikkelen voor aanpassing van het gezicht van de winkelstraten. Voor de. door deskundigen uit Amsterdam ontwikkelde, or namenten werd ruim 85.000 gulden uitgetrokken. Dat geld was betrekkelijk gemakkelijk op te hoes ten; immers, de Centrumpromenade is niet arm en bouwde door de jaren heen een mooie reserve op. De ornamenten, een constructie over de straat heen, zijn vervaardigd door De Feijter Staalbouw en Wabeko in Terneuzen. Broekhuysen gaat' erva- nuit dat ze er in februari alle veertig 'hangen'. OUDELANDE - In café De Lei linde in Oudelande hield de handboogvereniging Zorgvlied uit Ellewoutsdijk een schieting op de liggende wippen met 22 schutters. Uitslag le wip: Eerste hoofdvogel, L. van Dijke. Sint Sebastiaan; tweede hoofdvogel, W. Remijnse. Edele Handboog; derde hoofdvogel. P Rentmeester Cz. Willem Teil. eerste zijvogel. E Nutzman. Zorgvlied; tweede zijvogel. J. van Steenbergen. Willem Teil; derde zij vogel, C Stou- thamer. Edele Handboog, vierde zij vogel. J. Boelens, Willem Teil; eerste kal. E Nutzman, Zorgvlied; tweede kal. L. van Dijke. Sint Sebastiaan, derde kal, J. Boelens, Willem Teil Meeste kleine vogels (51 P Maal, Zorgvlied. De vliegende vogelprljzen waren voor C Slouthamer en W. Re mijnse, beiden Edele Handboog. Uitslag 2e wip: Eerste hoofdvogel, P Rentmeester Cz, Willem Teil; tweede hoofdvogel, J. Harinck, Diana, eerste zijvogel. J Boelens, Willem Teil; tweede zijvogel. L van Dijke, Sint Se bastiaan; derde zijvogel, J. Harinck. Diana; eerste kal, L. de Jonge, ADLM tweede kal. J vd Cuchte, Zorgvlied. Meeste kleine vogels (5i mevrouw M. Ossewaarde. Doel naar Hoger. OVEZANDE - In 'Bar LR2' in Ovezande hield de handboog vereniging Spes Nostra' een schieting op de liggende wippen met 39 schutters. Uitslag le wip: hoofdvogel, W. Fayaers. Spes Nostra, eerste zijvogel. H Boonman; tweede zijvogel. Huib Rentmeester Cz. eerste bovenkal, J. Verbart. allen Willem Teil. tweede bovenkal, A van Beers. Spes Nostra; eerste onderkai, F Koens, Spes No stra; tweede onderkai. C Rentmees ter Cz; eerste klep. Jaap Rentmees ter Cz; tweede klep. L. Rentmeester Cz: derde klep, H Franse, allen Wil lem Teil Meeste kleine vogels. A Rijk. ADLM. De vliegende vogelprij- zen waren voor A van Beers Spes Nostra en A. Rijk. ADLM. 6 stuks. Uitslag 2e wip: Eerste hoofdvogel. L Rentmeester. Cz; tweede hoofdvogel. Margriet Rentmeester Cd; eerste zij- voge. Joh. Rentmeester Cz, allen Wil lem Teil; tweede zijvogel, M Uitde- willigen, Spes Nostra; derde zijvogel, Huib Rentmeester Cz; vierde zijvogel J. van Steenbergen; eerste kal, Mar griet Rentmeester Cd, allen Willem Teil; tweede kal. H. Koens, Spes No stra; derde kal, J. Verbart, Willem Teil; vierde kal, A. Meeuwse. Spes Nostra. Meeste kleine vogels (5) C. Breugelmans, Spes Nostra. Brandweer rukt uit voor schoorsteen brand OUWERKERK - Het brand weerkorps van Duiveland is op tweede kerstdag omstreeks 21.40 uur uitgerukt om een schoorsteenbrandje in een wo ning in Ouwerkerk te doven. De brand kon in de kiem worden ge smoord en de schade was nihil. De oorzaak van de brand is on bekend. VLISSINGEN Hengelwedstrijd - De hen- gelsportvereniging Vlissingen hield haar traditionele kerst wedstrijd. Vanwege de ongunsti ge weersomstandigheden werd uitgeweken naar het Kanaal. De 55 deelnemers vingen in totaal één ondermaatse en 81 boven maatse vissen met een totaal ge wicht van 25.5 kg, vrijwel alle maal bot. Uitslag: 1 mevrouw M. de Kam, 2115 pnt; 2 R E. Clarisse. 1705. 3 J Hame- link, 1535.4 C. de Kam. 1160; 5 K. van Tatenhove, 1075. 6 P Wielemaker, 995; 7 H. Clarisse, 915; 8 J. Davidse. 840: 9 G van Berkum, 830; 10 R. F. Hamers. 805. SINT JANSTEEN Soos - De soos voor alleen staanden Hulst en omgeving houdt vandaag, zaterdag, een dansavond in het gemeen schapscentrum De Warande. De muziek wordt verzorgd door The Williams. Tussendoor is er bingo en verloting. De dansavond be gint om acht uur. verenigingen, zodat die een speeltuinwachter in dienst kun nen houden. De vijf speeltuinen zijn allemaal in de stad Vlissin gen te vinden, niet één is er in de dorpskern Oost-Souburg. Dat wordt als een gemis ervaren door de dit jaar tot stand geko men speeltuinvereniging Oost- Souburg in oprichting en het huurderscomité Witte Wijk in het noorden van het dorp. Monument De speeltuinvereniging Oost- Souburg in oprichting heeft de gemeente Vlissingen toestem ming gevraagd voor een speel tuin op de centraal gelegen Ka rolingische Burg. Wethouder Poppe-de Looff voelt daar niets voor. in navolging van de pro jectgroep Herstel Karolingische Burg. Die groep, waarin vereni gingen en middenstand samen werken, wil van de Karolingi sche Burg een voor toeristen aantrekkelijk cultuur-historisch monument maken. Haar ver langlijst vermeldt ook de komst van een park. een jeu de boules- baan en een mobiele muziek tent. De grond blijft onaange tast bij de aanleg van die voor zieningen. Dat ligt anders bij de speeltuin die de Souburgse speeltuinvereniging voor ogen heeft. Daarvoor zijn funderingen nodig, waardoor oude histori sche sporen kunnen worden uit gewist. Het huurderscomité Witte Wijk wil een speeltuin bij de Lekvij- ver, vlakbij de Witte Wijk. Of dat de lokatie wordt Wethouder Poppe-De Looff kan het nog niet zeggen. De omwonenden van de Lekvijver vrezen hun rust te ver liezen. Veel andere goede loka ties zijn er niet, erkent Poppe-De Looff, zeker niet omdat de speel tuin volgens de gemeente goed bereikbaar moet zijn voor alle Souburgse kinderen. De Vlissingse speeltuinvereni gingen krij gen jaarlijks elk onge veer 10.000 gulden subsidie voor een speel tuin wachter. Voor Oost-Souburg wordt waar schijnlijk een andere construc tie gekozen. Poppe-De Looff denkt aan de inschakeling van een langdurig werkloze via de banenpool. De gemeente moet voor zo'n banenpooler een zoge naamde inleenvergoeding beta len van 6.000 gulden. „Dat is", verklaart de wethouder, „een overkomelijk bedrag." dealer SEIKO s SPORT-TECH s JUWELIER SINDS 1834 L Kerkstraat 30 GOES Puin-, bouw- en afvalcontainers! BEL RADEMAKER 01115-1237 DE ROTERY 9-11 - BURGH-HAAMSTEDE - TEL 01115-1237 - FAX 01115-1700 Apotheken: Apotheek 'Zierikzee', Dam 18, tel. 01110-12906, geopend za. van 09.00-12.30 uur en van 16.30 - 17.30 uur. Zo. van 12.00-12.30 uur en 18.00-18.30 uur. Wijkverpleegkundigen: Schouwen-Duiveland: Dag en nacht voor dringende hulpverle ning onder tel. 01184-14444. Dierenartsen: (vanaf zat. 09.00 uur): E. Won- dergem. Zonnemaire, tel. 01112- 1880. Zondag' 29 december 1991 Nederlands-Hervormde Kerk. Brouwershaven 9.30 ds. ten Ha ve; Bruinisse 10 ds. Kievit, 17 ds. Slok; Burgh 10 ds. Buijs; Drei- schor 9.30 ds. Jonker; Eikerzee (Scharendijke) 11 dhr. Simons; Haamstede 10 ds. Bregman; Kerkwerve 9.30 ds. De Boo; Nieuwerkerk zie Geref. kerk; Noordgouwe 11 ds. Jonker; Oos terland 10 dhr. Knoppert; Re- nesse 9.30 ds. Haasnoot; Seroos- kerke 10 dhr. van Es, 19 ds. Slok; Sirjansland 10 ds. Boer, 18.30 ds. Heij; Zierikzee: Gasthuiskerk 11 ds. de Boo, 18.30 ds. Rood- sant; Zonnemaire 11 ds. ten Ha- Gereformeerde Kerk. Brou wershaven 10 ds. Jobsen, 18.30 dhr. de Haan; Haamstede 10 drs. Boersma, 19 drs Buis; Nieuwer kerk 10 ds. Klip, 17 dhr. Rouw; Scharendijke 10 ds. Meijer, 19 ds. Jonker; Zierikzee 10 ds. Grashoff, 18.30 ds. Staat. Gereformeerde Gemeente. Haamstede 10, 18.30 leesdienst, ma. 19 ds. Vreugdenhil; Nieu werkerk 9.30, 15.30 leesdienst; Oosterland 10, 14.30, 18.30 lees dienst. Oud-Gereformeerde Gemeente. Bruinisse 10 en 17 leesdienst; Oosterland 9.30, 14 en 18 lees dienst. Christelijk-Gereformeerde Kerk. Haamstede 10 ds. Duns- bergen, 17 ds. Dijkstra; Kerk werve 10 ds. Schenau, 18 ds. Korving; Zierikzee 10,18 ds. van Dijk. Gereformeerde Kerk (vrijge maakt). Brouwershaven 9.30 leesdienst, 17 ds. Mostert. Gereformeerde Gemeente in Ne derland. Bruinisse 10 en 17 lees dienst; Nieuwerkerk 9.45 en 15.30 leesdienst; Zierikzee 10 en 18 leesdienst. Leger des Heils. Zierikzee 10 sa menkomst. Rooms-Katholieke Kerk. Haam stede 11.30 dienst; Zierikzee 9.5 dienst, zat. 19 dienst. Pinkstergemeente. Z i e r i kze (Meelstraat) 10, woensd. 20 si menkomst. Evang. Lutherse Gemeente. Zie rikzee 10 ds. Allan. PREDIKBEURTEN Zondag 29 december 1991 Ned. Herv. Kerk. Oud-Vosse meer 10 stud. Bevelander, 18.3! kand. Emaus; Poortvliet 10, i ds. Vlietstra; Scherpenisse 9.30 14.30 ds. Beider; Sint-Annalani 10 ds. Meeuws, 18 kand. d Koeyer; Stavenisse 10 ds Dijk, 18 ds. Born; Sint-Maat tensdijk 9.30, 14.30 eerw. hee Groen; Rehoboth 10 dhr. Schot 19 ds. de Goey; Sint-Philipslam 9.30 ds. het Lam, 17 ds. Lam mers; Tholen 9.30 ds. Born, 18.31 ds. van Dijk; Immanuel 10 ds van Bork. Rooms-Katholieke Kerk. Tho len 10.45 dienst; Oud-Vossemeei 9.30 dienst. Geref. Kerk. Oud-Vossemeer 1| ds. Verheul, 16.15 ds. Noordhol Poortvliet 10 ds. v.d. Linden 14.30 mw. Ouwehand; Tholen 11 dhr. Stam, 17 ds. v.d. Spek. Geref. Gemeente. Poortvliet 10 14.30,18.30 ds. van Stuijvenberg Scherpenisse 9.30, 18.30 Beens, 14 leesdienst; Sint-Anna land 9.30,1.4,18 leesdienst; Sint Philipsland 9.30, 15 leesdienst Tholen 10. 18.30 ds v.d. Poe! 14.30 leesdienst. Oud Geref. Gemeente. Sint Maartensdijk 9.30, 14 en 18 lees dienst; Sint-Pliilipsland 9.30 14.30 en 18 leesdienst; Stavenis se 9.30,14 en 18 leesdienst. Chr. Geref. Kerk. Oud-Vosse meer 10. 14.30 ds. van Vuuren 18.30 leesdienst; Tholen 10 lees dienst, 18.30 ds. Boogaard. Geref. Gemeente in Ned. Oud Vossemeer 10, 14.30, 18.30 lees dienst; Sint-Annaland 9.45, 14.15, 18.15 leesdienst; Sint Maartensdijk 9.30. 14 en 18 lees dienst. door Willem Nijssen MIDDELBURG, STADSSCHOUWBURG 'Broadway Baby', musical-revue van het Koninklijk Ballet van Vlaande ren, met Wanda Joosten, Daan van den Durpel, An Lauwereins, Mare Meesman en Frank Robert Freeman. Choreografie en regie van Barrie Ste vens. Muzikale begeleiding van het CD-Live Concerttrio, bestaande uit Jan Huylebroeck (arrangementen), Charles van Houtte (klankontwerpi en Luc Goethals. Niet iedereen schijnt te we ten dat het Koninklijk Bal let van Vlaanderen een eigen musical-afdeling heeft, die al ja renlang toert met de beroemd ste musicals. Die afdeling nu is in haar glorievolle verleden ge doken (en haakt in op de actua liteit van 'Les Misérables') en heeft van de hoogtepunten daaruit een revue samenge steld. De bekendste melodieën en de meest ontroerende momenten uit musicals als 'My Fair Lady' (knap vertaald door Seth Gaai- kema), 'The Sound of Music.' en 'West Side Story' klinken op nieuw. In dezelfde adem wordt ook Andrew Lloyd Webber (o.a. 'Jesus Christ Superstar', 'Cats' en 'Evita') apart geeerd. Een musical is (voor mij althans) onlosmakelijk verbonden met glitter, dans en werveling, een grote 'troupe' op de planken, adembenemende decors, dito kostuums en schetter-schuim- muziek van een veelkoppig or kest. Voor een revue is zoiets op veel punten bij voorbaat on doenlijk. Ook in deze voorstel ling is op véél 'bezuinigd', maar gelukkig niet op goede smaak, uitstekende stemmen en handi ge, vlotte arrangementen. Met vijf zangers/acteurs op de planken komt het echte musi cal-gevoel natuurlijk moeilijk tot stand. Of het daarbij altijd onvermijdelijk is dat de choreo grafie vrij kaal. stijf en klassiek moet blijven, is echter de vraag. Ik vond 'het gebrek aan dyna miek en variatie op dat> punt in ieder geval een gemis, dat door een paar ludieke pogingen tot verlevendiging onvoldoende werd goedgemaakt. Het mario nettenspel bij 'The Lonely Goa therd' (uit 'The Sound of Music'), de danspassen in 'Het slechte pad' (uit 'Annie') en in 'I can do that' ('A Chorus Line') waren sa men met de 'Finale' uit 'Les Mi sérables' te weinig in hoogte punt-getal om wég te zijn van deze revue. Te weinig schwung dus in deze 'Broadway Baby', te veel dege lijkheid eigenlijk, als dat ten minste een verwijt kan zijn, Want dat heeft ook zijn voorde len; aan de uitvoering van al die diverse songs is bijvoorbeeld veel aandacht gegeven. Dikwijls in een heel licht vertraagd tem po (althans ten opzichte van de populair geworden wijsjes uit al die musicals) werden ze in arti culatie en klankkleur perfect verzorgd. Verschillende 'top-1 pers' als 'Hello Dolly' (uit de ge lijknamige musical), 'Maria' (uit 'West Side Story'), 'Memory' (uit 'Cats') en 'I dreamed a dream' (uit 'Les Misérables') kwamen tot écht nieuw leven. Voor de liefhebber van de 'geïso leerde' musical-song, voor één die bovendien niet struikelt ovei een nieuw arrangement, viel e; volop te genieten. En daar mag ik vast een apart woordje over de begeleiding aan vastkoppelen: het is een wonder wat er alle maal uit één keyboard kan ko men - en dus zéker uit drie. Je blijft horen dat het digitaal is op gewekt, maar het is ook wel ver bluffend genoeg om het te kun nen waarderen. Zeker als de ar rangementen duidelijk vrij en anders, maar toch geslaagd zijn' Jammer is, dat het bewaken van de balans tussen zang en muziek bij elektronische versterking (was dat even wennen, aan die: malle mini-microfoontjes bij c acteurs!) zo moeilijk blijkt. Bij, de dubbel)forte passages werd het geheel nogal chaotisch van klank. Dan valt ook op, dat een luidspreker een heel eigen akoestiek vraagt; het geluid heeft vaak 'te weinig lichaam', komt té opvallend uit een be-, paalde hoek. 'Broadway Baby' is oolc vandaag 128112) nog le zien in de Stadsschouv) burg te Middelburg. lp, SUPERMARKT ZIERIKZEE Havenplein 2 - Telefoon 01110-12889 eierkoeken yg pak a 8 stuks X&K y VERWENWINKEL We hebben onze prijzen nog lekkerder gemaakt

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 36