Brox gruwelt van commercie Belgen geven bridgers veel tegenstand PZC Junioren EMM starten sterk Tjobajeugd wint Seoltotoernooi Suzan Malcorps bewijst opnieuw haar klasse Kloetinge snoept punt af van leidei De Vlijt Bedden Ik heb de boel bij Feyenoord met een moker in elkaar willen slaan BouwZeriler van onze verslaggever Marcel van der Kraan ROTTERDAM - Jarenlang be paalde hij het gezicht van Feye noord en groeide hij uit tot een van de meest markante mana gers in het betaalde voetbal. Onder leiding van Guus Brox werden vedetten als Willem van Hanegem, Ove Kindvall en coaches als Ernst Happel en Wiel Coerver naar de Kuip ge lokt. Met die grootheden boek ten de Rotterdammers nationa le en internationale successen. Dertien jaar na zijn vertrek bij Feyenoord volgt Brox. die op een steenworp van de Kuip woont, met stijgende verbazing en ..kromme tenen" de ontwik kelingen bij zijn vroegere werk gever en de even bizarre toestan den bij andere clubs in de ere- en eerste divisie. Hij gruwelt van de wilde tafere len die zich als gevolg van de komst van bemoeizuchtige geld schieters in het afgelopen decen nium hebben afgespeeld. ..En die waarschijnlijk onvermin derd zullen voortduren," merkt Brox schamper op. De Rotterdammer prijst zich ge lukkig dat hij destijds zonder de bemoeizucht van sponsors in de voetballerij heeft kunnen werken. ..Ruilen met mensen als Kees Ploegsma zou ik alleen wil len voor het geld. Wat salarië ring betreft heb ik in de verkeer de tijd gezeten. Net als de voet ballers toen heb ik voor een hab- bekrats mijn ziel en zaligheid in de club gestoken," zegt Brox. Tot het moment waarop hij als manager afhaakte, was sponso ring een nagenoeg onbekend be grip in de sport. „In de jaren zes tig en zeventig werd links en rechts wel eens steun verleend (een speler die in dienst van een bedrijf kon komen). Maar door dat in andere landen de ontwik kelingen verder waren, lonkten onze spelers wel naar buiten landse clubs. België, Spanje en Italië zorgden voor veel concur rentie. Daar werden al door der den financiële injecties aan de clubs gegeven." is de grootste onzin die iemand ooit heeft uitgekraamd We had den inderdaad reserves van een paar miljoen en we voelden ons rijk, maar in vergelijking met het kapitaal van Real Madrid stelde dat niet eens zoveel voor. Bovendien waren er stormachti ge ontwikkelingen op de trans fermarkt, waardoor drie of vier miljoen snel weer was uitgege ven." Het aanboren van nieuwe geld bronnen was noodzakelijk en had verstrekkende gevolgen, zo stelt Brox spijtig vast. Wat hij toen nog niet kon bevroeden, was dat zijn 'eigen' Feyenoord één van de meest trieste voor beelden in het Nederlandse voetbal zou worden van een club die door sponsors en naar macht smachtende geldschieters bijna ten gronde werd gericht. Brox- ..Het was in mijn tijd on denkbaar dat mensen zonder clubliefde aan de leiding kwa men. Maar in de jaren tachtig hebben allerlei onduidelijke fi guren geprofiteerd van de situa tie en hebben zij her en der de macht gegrepen. Bij Feyenoord werd men geconfronteerd met een beheerstichting, waarin mensen zaten die zich totaal niet bewust waren van hun positie. Stuk voor stuk mensen die in het zakenleven geslaagd waren, graag riepen dat ze geld hadden en dachten dat ze een voetbal club net zo gemakkelijk als hun bedrijf konden leiden. Maar in de voetballerij betekent het niets wanneer je in het zakenle ven geslaagd bent. Omdat je bij 'De niéuwe zakelijkheid in het betaalde voet bal' staat centraal in een serie, die u de komen de weken in deze krant kunt lezen. In een ze vental afleveringen laten diverse mensen hun licht schijnen over zaken als management, sponsoring, commercie, financien, supporters- belangen. de invloed van de televisie en de toe komst van het betaalde voetbal. Vandaag, in de eerste afevering, een interview met Guus Brox, de man die jarenlang het ge zicht bepaalde bepaalde van Feyenoord en uit groeide tot een van de meest markante mana gers in hei betaalde voetbal. Dertien jaar na zijn vertrek uit de Kuip volgt Brox met „krom me tenen" de ontwikkelingen bij zijn vroegere werkgever en de soms bizarre toestanden bij andere clubs in de ere- en eerste divisie. „Met mensen als Kees Ploegsma zou ik alleen willen ruilen voor het geld." een voetbalclub geen invloed hebt op het produkt, dat op het veld staat en omdat bij een voet balorganisatie niets binnenska mers blijft. Alles komt naar bui ten. dat is door niemand tegen te houden." Wat Guus Brox verbaast is dat de geschiedenis zich voortdu rend herhaalt. „Ik heb het bij Feyenoord. bij Zwolle. FC Twen te. MVV. bijna overal zien gebeu ren. Nu speelt hetzelfde zich weer af bij SW/Dordrecht'90 met Den Braven en Van Dijk. Het is onvoorstelbaar dat tel kens dezelfde categorie mensen op het toneel komt en een ver geefse poging doet het varkentje 'even' te wassen. Ik vind die mensen zo eng. ze hunkeren alle maal naar publiciteit, willen al lemaal in de krant komen en als het 'effe' kan met de vedette op de foto.'' „Bij Feyenoord," vervolgt hij met een stem die afschuw ver raadt, „lagen ze binnen de kort ste keren over elkaar heen te rol- Rijkste club „Na het winnen van de UEFA Cup in 1974 wist ik, ondanks de gouden jaren die Feyenoord tot op dat moment had gekend, dat we niet langer alleen van onze re cettes konden bestaan. Er is ooit gezegd dat Feyenoord toen de Tijkste club was van Europa. Dat Guus Brox: „Het was in mijn tijd ondenkbaar dat mensen zonder clubliefde aan de leiding kwamen." foto John de Pater BRESKENS - Het zeventigjarig: bestaan van Bridge Sociëteit Oostburg is gisteren en wordt vandaag gevierd met twee bij zondere bridgetoernooien. De interland Nederland-België. die gisteren op het programma stond, was het best bezette toer nooi dat ooit in Zeeland is ge houden: zestien van de sterkste bridgers uit Nederland en een zelfde aantal spelers uit de Bel gische top, kwamen ervoor naar Oostburg. Vandaag spelen de zelfde zestien koppels in IJzen- dijke in de Mauritshof (aanvang 10.00 uur) tegen 92 voornamelijk Zeeuwse paren. De verwachting vooraf was dat de interland een makkelijke triomf voor Nederland zou ople veren. maar na drie uur spelen stonden alleen de Nederlandse dames ruim voor. De andere drie teams, heren, senioren en junio ren. hadden veel moeite met hun Belgische opponenten. De he- renploeg noteerde zelfs een klei ne achterstand. Nederland be hoort internationaal tot de sub top. België wordt tot de midden moters gerekend. Gisteravond werden de verhoudingen echter alsnog recht getrokken. Zelfs de heren boekten uiteindelijk een ruime 39-21-zege. Het grote parentoernooi is voor regionale toppers een uitgelezen mqgelijkheid hun krachten te meten met de semi-professio- nals uit de nationale teams. In een open toernooi kan ieder van de 92 paren die zich inschreven, loten tegen één van de interna tionals. Eindstand: Nederland-België. heren: 39-21, dames: 49-8, senioren 42-18, ju nioren 43-15. VLISSINGEN-De junioren van Tjoba (uit 's-Heer-Hendrikskin- deren) hebben verrassend het 21e jeugdkorfbaltoernooi van Seolto uit Vlissingen gewon nen. De spannende finalewed strijd tegen Zuidwesters (de winnaar van vorig jaar) eindig de in 4-4. Strafworpen moesten de beslissing forceren. In de poulewedstrijden hadden beide ploegen al tegen elkaar ge speeld en daarin, was Tjoba kansloos met 3-0 verslagen door een deze dag erg gemotiveerd optredend Zuidwesters. Na de poulewedstrijden plaat sten zich voor de kruisfinales: Tjoba 1. Zuidwesters. Tjoba 2 en Seolto 2. Seoltovoorzitter Philip van der Linde kon de PZC-wisselbeker na een geslaagd toernooi uitrei ken aan de Tjobajeugd die het beste de beslissende strafwor pen wist te benutten. Uitslagen: Seolto 1-Ondo 3-1. Atlas- Seolto 2 0-2: Stormvogels 1-Zuidwes ters 13, Tjoba 2-Stormvogels 2 3-1. Tjoba 1-Ondo 5-2: Stormvogels 2-At- las 4-3; Stormvogels 1-Tjoba 1 0-3. Seolto 2-Tjoba 2 1-2: Zuidwesters- Seolto 1 2-1, Tjoba 2-Atlas3-0; Ondo- Zuidwesters 2-5, Stormvogels 2-Seol- to 2 3-2; Zuidwesters-Tjoba 1 3-0, Seolto 2-Atlas 3-5, Seolto 1-Stormvo- gels 1 1-2. Stormvogels 2-Tjoba 2 0-2, Ondo-Stormvogels 4-0; Seolto 2- Stormvogels 2 2-0, Tjoba 1-Seolto 1 2-0; Atlas-Tjoba 2 2-0. Kruisfinales: Zuidwesters-Seolto 2 5-0: Tjoba 1-Tjoba 2 2-4 Seolto 2-Tjo- ba 2 0-5; Zuidwesters-Tjoba 1 4-4. Suzan Malcorps met Bonvivant. foto Camile Schelstraete Concours van Nieuwvlietse Zwinruiters: van onze paardesportmedewerker NIEUWVLIET - Suzan Mal corps bewees tijdens het con cours van de Nieuwvlietse Zwinruiters nog maar eens haar grote klasse. Nadat ze in de lichte tour met de driejari ge Giovanni de hoogste eer had opgeeist, stuurde ze in de klasse Zwaar Bonvivant naar de eerste en Clever Lady naar de tweede stek. Natasja Hertogh eiste in deze klasse met Tuaq het brons op. Met Giovanni haalde Suzan Mal corps met een totaal van 137 punten ook nog de hoogste dagscore. Suzan Malcorps: „Bonvivant is mijn oogappel. Altijd bereid om te werken. En ondanks de handicap dat hij met slechts één oog door het leven moet, wat hem toch een beetje schichtig maakt, is het een bijzonder fijn paard. Maar ook de andere twee deden het erg goed vandaag. Vooral over Clever Lady ben ik zeer tevre den. Ik ben meteen met deze menie gestart in de klasse zwaar. Het is vandaag pas de tweede wedstrijd en het bete kende ook het tweede winst punt. Beter kan het niet." In de middenklasse toonde Gillus Quist zich in het zadel van Casper de sterkste. De Ar- nemuidenaar bleef met zijn totaalscore van 126 punten Monique Hellemun met More- na slechts een puntje voor. Maar ook de op de derde stek eindigende Mare Broodman sleepte nog een winstpunt (121) in de wacht. In de klasse L2 ging het oran je-lint naar Wim Hamelink met Ester de la B. met een to taalscore van 120 punten. Net voor Jan Noordhoek die met Edwin ook nog een winstpun tje meepikte. Behalve winnares Suzan Mal corps presteerden ook de ove rige combinaties in LI klasse erg sterk. Ruim zestig procent van de deelnemers kwam hier tot winst. En hoewel de op de tweede plaats eindigende An ton Brakman met Vulco aan Suzan Malcorps elf punten moest prijs geven, kon hij met een totaal van 126 punten op een goede wedstrijd terug zien. In de klasse B ging het goud naar het 19-jarig jeugdtalent Ingrid Faes. De Breskense amazone stuurde de viervoe ter Cadaphi met veel flair naar 126 punten. Desire van de Bossche wist hier met 123 punten beslag te leggen op het zilver. Erg spannend was hier de strijd om het brons. Niet minder dan drie combi naties, Jaqueline Porrey, Es ther Herweyer en Cólinda Smallgange. kwamen met 120 punten hiervoor in aanmer king. Het was Jaqueline Por rey die op het beslissende on derdeel, houding en zit, het hoogste puntentotaal scoor de. Zodat ze met Dokus de derde prijs mocht afhalen. Uitslagen Z/ZZ in handicap: 1 Su- zan Malcorps/Bonvivant. Zwinr., 186; 2 Suzan Malcorps/Cleverlady. 181; 3 Natasja Hertogh/Tuaq. Zwinr., 177. M2/M1 in handicap 1 Gillus QuisUCasper/Zwinr.. 126; 2 Monique Hellemun/Morena, Oranjer., 125; 3 Mare Broodman/ Mister Ed, Zwinr 121. L2: Wim Hamelink/Ester de La B. Zwinr 122, 2 Jan Noordhoek/Edwin. Zwinr120; 3 Danielle Buyck/Si- ver Bridge. Zwinr. 119 LI 1 Su zan Malcorps/Giovannie. 137; 2 Anton Brakman/Vulco, Zwinr., 126. 3 Natasja Hertogh/Dinai, 125. B: 1 Ingrid Faes/Cadaphi. Zwinr. 126, 2 Desire van de Bossche/Cha- blio, Zwinr., 123. 3 Jaqueline Por- rev/Dokus. Zwinr., 120. lebollen. De ene na de andere va- kature kwam vrij en werd met een weer door een andere, totaal onkundige sponsor opgevuld." Verzet Guus Brox. die in totaal dertig jaar - lang niet altijd bezoldigd - bij Feyenoord actief was en zich later via een groep 'verontruste' leden lange tijd met hand en tand heeft verzet tegen de te gro te macht van de sponsors, zegt dat hij zich met de grootste moeite heeft kunnen beheersen. „Op zeker moment was het zo'n chaos bij Feyenoord, dat ik een moker wilde pakken om ze alle maal in elkaar te slaan." Met zijn hand wijzend op de lin kerborst: „Dit hier, dat hebben ze niet. Ik wél! Daarom brandde ik van verlangen om tegen al die kerels te zeggen: 'Wie zijn jullie dan, dat jullie denken dat je je dit kunt permitteren. Jullie mo gen dan wel jongens uit het be drijfsleven zijn, maar dat wil nog niet zeggen dat je hier dë tent kunt runnen. Daar komt heel wat meer voor kijken' Ik wou dat ik dat een keer had gezegd." De affaire Sabau is in de ogen van Brox het meeste recente voorbeeld van wanbeleid, inge geven door bemoeizucht van geldschieters. De Roemeen moet bij Feyenoord vertrekken, omdat hij niet alleen door de club maar ook door sponsor HCS werd betaald. „En met die sponsor is nu gebroken. Een be lachelijke zaak. HCS had zich er nooit mee mogen bemoeien. Be halve aan Sabau gaf men geld uit aan spelers, die helemaal niet bij Feyenoord thuishoorden. Griga, Plomp en Farrington. Die hebben tonnen gekost." Inmiddels is de rust bij Feye noord weergekeerd en bezit de club een sponsor die nergens met de handen aan wil komen. Brox: „Laatst liep ik Martin van Rooijen van de KNVB tegen het lijf in de Kuip. Hij zei: 'Brox, het gaat toch weer lekker hè, met Feyenoord.' Ik antwoordde hem: 'Ja, maai' alleen omdat er nu mensen aan het roer staan die het hart op de goede plaats hebben. Dat geeft binding. Toen de mensen hoorden dat Wim Jansen direkteur werd bij Feye noord, gingen ze weer naar het Stadion. Want ze dachten: Dat is er een van ons." van onze zaalvoetbal medewerker MIDDELBURG/GOES - De stand aan de kop van de rang lijst van de hoofdklas zaalvoet bal in de regio Walcheren/Beve land is nogal vertekend. Leider Windhoek heeft inmiddels drie wedstrijden meer gespeeld dan de overige teams. De Windhoekers hebben thans vijf punten voorsprong op het als tweede geklasseerde Van Ruiten Fruit. Windhoek moest overigens tegen Kloetinge een puntje prijsgeven (2-2). De kop loper behaalde vervolgens een 6-4 overwinning op Neptunes. Het team van Schinkel Assuran tiën was volkomen van slag en liet zich door Koopcentrum Groenendijk inpakken met 1-13. Pfaff/Hemelaar/GVV ging in de derby tegen Feesthuis Goes met 0-6 onderuit. P fa ff/GW - Feesthuis: De Feest- huisploeg was te sterk voor de GVV-ers. Met de rust had Feest huis in deze ongelijke strijd al een 3-0 voorsprong opgebouwd. De broertjes Krijger (Paul 2x, Ron 2x en Frank lx) hadden een groot aandeel in de Feesthuis zege. Kees Dorrepaal maakte de zesde treffer. Schinkel - Groenendijk: De ploeg van Schinkel Assurantiën werd volkomen overklast door de Groenendijk-formatie. Met de rust keek de assurantieploeg al tegen een 7-0 achterstand aan. Voor Groenendijk scoorden John Beuns (6x), Ad de Rooy (3x), John Groen (3x) en Edwin Zuydwegt. De Koster redih eer voor Schinkel. Windhoek - Kloetinge: Eenpl ge partij zaalvoetbal wij scheidsrechter Mohana nogal eens een speler naai strafbank moest sturen om$ koelen. Stoffel BiesterW opende de score voor de bei kers maai- met de rust was \tj hoek weer op gelijke hoa dank zij Robbie de Oude.j nald Bun maakte er vervolg 2-1 van voor Kloetinge maa een alles of niets poging iy| het Windhoek toch nog on een gelijkspel van te maken,] Neptunes - Windhoek: \\j hoek had met de rust een ria voorsprong, 5-0. opgeboj Maar in het tweede bedrijf ka Neptunes toch nog goed te Het verschil was echter te pi en Windhoek zegevierde mei] Eric Siegers (2x), Udo Veen; en Steven Seedo scoorden ij Windhoek. Joop Paauwe (2il Ronnie Dagevos (2x) maal de treffers van Neptunes, i De stand: 1 Windhoek 14-20,21 Ruiten Fruit 11-15, 3 Koopcenu Groenendijk 11-14, 4 FeestnuisQ 11-14, 5 Jongepier Sport 11-14,6! bo 11-14, 7 Kloetinge 12-13, 8 Micj burg 12-12, 9 Schinkel Assuranj 11-8, 10 Biezen trappers 10-6, 11 jj tunes 10-4, 12 Pfaff/Hemelaar/q 12-2. Het wedstrijdprogramma \j maandag 6 januari, sportcenli Goes: 18.30 uur Feesthuis G« Pfaff/Hemelaar/GW, 19.25 uurKi tinge - Koopcentrum Groenend 20.20 uur Parbo - Van Ruiten Fr 21.15 uur Biezentrappers - Jongt) Sport. MAC De Zeeuwen hield puzzelrit BIGGEKERKE - De motor- en autoclub De Zeeuwen hield tweede kerstdag een autopuz- zelrit voor het hele gezin. Er werd gereden in een A-klas (voor gevorderden) en een B- klas. Voor de kinderen was er een speciale puzzel. Start en fi nish waren bij Café Herwegh in Biggekerke. De tocht met een lengte van on geveer drieëndertig kilometer voerde voornamelijk over de binnenwegen van Valkenisse. Er deden 54 rijders mee. Uitslagen: A-klas: 1 A. van Loo, Ka- pelle. 5 strp, 2 J. Huige, Middelburg. 5 strp, 3 R. van de Zande, Wissenkerke, 5 strp, 4 A. van Marion, Rockanje. 63 strp, 5 G. Steenhard, 's-Heer Arends- kerke, 78 strp. B-klas 1 M. Jalink, Middelburg. 36 strp, 2 C. de Jonge, Heinkenszand, 61 strp. 3 S. Dek. Koudekerke, 103 strp, 4 A. de Muynck, Vlissingen. 124 strp, 5 J Brugman, Hendrik-Ido Am bacht, 130 strp. Annemieke Boogaard uit Bigge kerke won de kinderpuzzel. Tijdens de prijsuitreiking wer den ook de clubkampioenen van De Zeeuwen gehuldigd. In de A- klas is dat R. van de Zande uit Wissenkerke en A. Oostendorp uit Middelburg is clubkampioen van de B-klas. Regilio Tuur vierde op de uitdagerslijst MEXICO (AFP) - Regilio Tuur bezet op de lijst van uitdagers van de World Boxing Council (WBC), waarin de resultaten van december verwerkt zijn. de vier de plaats. Tuur moet in het zwaarvedergewicht alleen Jeff Fenech uit Australië, John Moli na uit Puerto Rico en de Ameri kaan Gabriel Ruelas voor laten gaan. De wereldtitel (WBC) is in handen van de Ghanees Azu- mah Nelson. Roovers naar Vogelwaarde VOGELWAARDE - Ad Roovers volgt volgend seizoen George de Bakker op als trainer van Vo gelwaarde. De 32-jarige Roo vers, oorspronkelijk afkomstig uit Brabant, is nu trainer van de tweede selectie van HVV'24 uit Hulst. Advertentie SIERPLIJSTERS ALLES VOOR DE VAKMAN ONDER ÉÉN DAK Stanleyweg 2 De Poel II Goes (bij de Zeelandhallen) Geopend ma. t/m za. van onze handbalmedewerker MIDDELBURG- Het is ruim tien jaar geleden dat het Mid delburgse EMM met de organi satie van een kersttoernooi voor A-junioren begon. Het driedaagse handbalevenement is inmiddels gestaag gegroeid tot een ware happening. Ruim 225 junioren verdeeld over achttien ploegen komen in actie tijdens drie dagen tophandbal in de Middelburgse sporthal aan de Nassaulaan. In de pittige strijd gingen de heren van EMM gisteren riant van start. De duels tegen favoriet Quintus/ Velo en De Treffers werden bei de op overtuigende wijze in winst omgezet. Iets minder overtuigend was de start van de dames van EMM. UVG en Internos maakten bei den geen fout. V en 1 werd ten slotte verdiend met dubbele cij fers geklopt! 6-3). Gastheer EMM gaf op de eerste speeldag al vroeg zijn visitekaar tje af. Quintus/Velo, dat samen met UDSV (winnaar van vorig jaar) voor de eindzege werd ge tipt, werd verrassenderwijs met 5-4 teruggewezen door de hoofd stedelijke formatie. Het vertrou wen dat na de winst duidelijk ge stegen was vond zijn weerslag in de partij tegen de Treffers. De ploeg uit Krimpen aaan de IJs- sel maakte geen schijn van kans en verloor met 9-4. Coach Linda Caminga toonde zich dik tevre den over de beide winstpartijen. „Vooral de winst op Quintus/Ve lo was voor mij en de ploeg uit- teraard verrassend. Er lopen echter nog genoeg pittige ploe gen rond die het EMM nog li moeilijk kunnen maken.". De dames van EMM troffeit dens de eerste dag gelijk del de favorieten voor de eindza Internos en UVG. De hoofdi delijke ploeg toonde in ba wedstrijden genoeg lef ra trok toch telkens aan het kort eind. Zowel UVG als Inten wonnen het duel verdiend! 5-3 van EMM. Toch werd later het sterke a| valsspel van EMM met een a beloond. In het slotoptredec] dens de eerste dag tegen V a creeërde men de beste kanj en won men verdiend: 6-3. Co John Lijnse blijft dan ook o: mistisch over het verdere loop van het toernooi. ,De li sen op een goede afloop z ker nog verkeken. Ook tegen ternos en UVG zijn er voor kansen geweest",aldus Lijnse. Vandaag gaat het tl nooi om 10.00 uur verder 19.00 uur. De finales zijn gepli op zondag om 16.00 uur. Hrubesch opvolger van Happel INNSBRUCK (SID) - Het stuur van de Oostenrijkse! FC Tirol heeft de Duitser Hl Hrubesch aangesteld als ha trainer. De voormalige inta tional volgt Ernst Happel op, komend jaar als bondsco van Oostenrijk aan het n gaat. Hrubesch was bij FC T al assistent-trainer. sport op tv l li l l l i l l ZATERDAG 09.00-10.00 EURO: International mo torsport. 10.00-12.00 EURO: Europacup ijshoc key vanuit Düsseldorf. 12.00-13.00 EURO: Worstelen 13.00-19.30 EURO: Saturday alive: Internationaal voetbal; tennis (Da- vis cup finale); acrobatisch skiën (Free style); atletiek (cross country); Europacup ijshockey vanuit Düssel dorf. 13.15-18.10 BBC 1: Grandstand: met internationale cross-country, voet bal (terugblik op 1991). paarderen- nen (Challow Racet, ijshockey (Schotland-Engeland) en actueel competitievoetbal. 14.00-16.00 Super: Sport 16*00-16.30 Super: World Sport Spe cial. 18.00-18.05 Did 1: Sportschau-Tele- gramm. 18.10-19.00 Did 1: Sportschau. 18.30-19.00 Ned 1: Sportpanorama. 19.30-20.05 BRT 1: Sport 19.30-20.30 EURO: International mo torsport. 20.30-21.30 EURO: Funboard Hawaii 21.30-22.00 EURO: Rally Parijs- Kaapstad. 22.00-23.00 EURO: Boksen. 22.15-22.45 Ned 3: Studio Sport, met o.a beelden van de Haarlemse Bas- ketballweek 23.00-23.20 BRT 1: Sport 23.00-23.30 Super: Hang Loose: alter natief sportprogramma. 23.00-00.30 EURO: Europacup ijshoc key vanuit Düsseldorf. 23.25-23.45 BBC 1: Sport 00.30-01.00 EURO: Rally Parijs- Kaapstad. ZONDAG 09.00-10.00 EURO: Transworld sport. 10.00-12.00 EURO: Europacup ijshoc key vanuit Düsseldorf. 12.00-12.30 Ned 2: Snowboard cup Vald'Iseore 12.00-13.00 EURO: Boksen 12.45-13.15 BRT 1: Sportmiddag: Concours Hippique in Mechelen. 13.30-14.30 RTL 4: Match Extra slag van het invitatietoernooi mannen en vrouwen in Apeldooü 16.00-16.30 Super: World Sport! cial. 16.10-16.45 RTL 4: Snow Magazln 16.25-17.30 TV 5: Sports Loisirs 16.30-17.00 Super: Hang Loosed natief sportprogramma. 16.30-17.00 Super: Hang loose. 16.45-17.15 RTL 4: Match: metN basketball, de schaats-driedaags Heerenveen en Super Prestige rijden. 17.15-17.35 RTL 4: Het Olymp nieuws: eerste van een reeks val afleveringen, die een panorami blik bieden op de Olympische' terspelen die op 8 februari in Franse Albertville van start g Vandaag met Yvonne van Geniül chef de mission Ard Schenk. 17.40-19.40 BBC 2: Rugby Sp« Leices ter-Barbarians 18.10-18.40 Did 1: Sportschau. 18.45-19.10 RTL Sport 18.45-20.00 Ned 3: Studio Sport: o.a. beelden van de Haarlemse! ketballweek. 19.15-19.30 Did 2: Sport am SoM met o.a. skispringen in Obertsda 2-mansbobsleeën in Königssee. 19.30-19.45 BRT 1: Sport. 19.30-20.05 BRT 1: Sport. 19.45-20.30 BRT 1: Sportweekeni 19.50-19.58 Did 1: Sportschaul gramm. 19.50-20.30 RTL 4: Match vo« (met hoogtepunten en uitgebi samenvattingen uit de Spaanse, gelse (Leeds-Manchester Ut Everton-Liverpool) en Italia competitie). 21.30-22.00 EURO: Rally Pf Kaapstad. 22.00-23.30 EURO: Europacup ij^ key vanuit Düsseldorf. 22.30-22.50 BRT 1: Sport, 23.30-00.30 EURO: Boksen. 00.30-01.00 EURO: Rally P« Slaapkamer en bedden speciaalzaak De Slaapvoorlichter voor Zeeland Beestenmarkt 12, Goes, tel. 01100-32213

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 14